Scent Bar LX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 12:26   #151
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LX

Znad obiadu
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a to zwracam honora , ja go nie snam , a cóż miała na myśli ?
Lambadziara to łagodniejsze określenie lampucery
Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Wtrącę się, bo ja też znam takie słowo U mnie w ogólniaku (to było jeszcze w ubiegłym tysiącleciu) tak określało się dziewczyny, które miały taki specyficzny image, fryz na Alfa, mini, wysokie obcasy, niebieski makijaż na oczach, dużo różu na policzkach i mnóstwo czerwieni na ustach i dłuuuugie, najlepiej czerwone, pazury
O!
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
W sobotę byłam na tym spotkaniu rodzinnym i gospodarz miał (no, ma nadal) taką słodką alpakę dwutygodniową

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
...
Ale powiedzcie, czy przyzwoita firma nie powinna uprzedzić, że sprzedaje nazwę funkcjonującą w sieci komuś innemu?
Oczywiście, że powinna!
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.😉

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Macham do Was wybałuszonym okiem... Jakaś alergia mnie dopadła i jedno oko mam bardziej...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 13:04   #152
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jaką?
Le Maroc pour Elle


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Melduję, że nic mi nie jest poza straszliwą słabością. Ten tydzień był cały bleee pod względem samopoczucia.
Silności życzę


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
tzn chyba nie beznadziejna - o ile uda się odkupić nazwę neyman.pl.
Oczywiście drożej
Ale powiedzcie, czy przyzwoita firma nie powinna uprzedzić, że sprzedaje nazwę funkcjonującą w sieci komuś innemu? Skoro korzystam z ich usług 11 lat. Parę dni opóźnienia i bach - strony nie ma.
Ale informować pierdyliard razy o płatnościach to potrafią, zaczynając od słów "Szanowny Kliencie, to tylko przyjazne powiadomienie" - mam w d... ich przyjazne zachowania
Ju, jeśli miałabyś możliwość zmiany firmy, to polecam nazwa.pl - M. jakiś czas temu zrezygnował z jednej z dwóch domen, które u nich miał; gdy zbliżał się koniec "terminu ważności" domeny, oprócz wiadomości mejlowych dostał dwa telefony, czy aby na pewno wie, że kończy się termin płatności i jeśli nie zapłaci, to domena zostanie znów wystawiona na sprzedaż, i czy na pewno chce zrezygnować.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A w ogóle kupiłam wczoraj szafę w częściach i kanapę w całości



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.��
Dochodź do siebie jak najszybciej


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Macham do Was wybałuszonym okiem... Jakaś alergia mnie dopadła i jedno oko mam bardziej...
No masz ci los... Wapno? Alertec?
Zapisz
Zapisz
Zapisz
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2016-09-11 o 14:46
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 13:21   #153
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
No masz ci los... Wapno? Alertec? pisz
Zapisz
Znalazłam kropelki, już Was nie straszę

Mamo, a pan od robienia strony www, zadał mi wypracowania i się męczę...
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 17:28   #154
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Mam cudownego kolegę, który dba, żeby strona www wyglądała, jak trzeba i technicznie chodziła sprawnie, goni mnie do ciągłych poprawek, bez niego bym rady nie dała. I tak on mnie goni do pisania, moja Mama, polonistka mi potem to zjeżdża i każe poprawiać, a ja siedzę i walę w klawisze dzień cały.
Małżon ząb złamał, jest śmiesznie, bo górną jedynkę
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 19:28   #155
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ad sosu i w ogóle - zachciało mi się gotowania - na pewno wyprodukuję coś ze świeżą kolendrą
Co do testów - też nie wiedziałam, że to możliwe


tzn chyba nie beznadziejna - o ile uda się odkupić nazwę neyman.pl.
Oczywiście drożej
Ale powiedzcie, czy przyzwoita firma nie powinna uprzedzić, że sprzedaje nazwę funkcjonującą w sieci komuś innemu? Skoro korzystam z ich usług 11 lat. Parę dni opóźnienia i bach - strony nie ma.
Ale informować pierdyliard razy o płatnościach to potrafią, zaczynając od słów "Szanowny Kliencie, to tylko przyjazne powiadomienie" - mam w d... ich przyjazne zachowania
Przyzwoita firma tak nie robi
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Myślę że to ewusia miała na myśli bynajmniej ja tak uważam że beznadziejna jest taka polityka. Bezlitosna. Trzymam za powrot ale czy nie lepiej byłoby założyc wykupić nowa inna od kogoś innego wciąż z nazwiskiem nazwie ?
Obrazy powalily i mnie są wspaniale jak na mój gust skrojone geometria jakby dla mnie malowana. Obledne.

Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.😉

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Macham do Was wybałuszonym okiem... Jakaś alergia mnie dopadła i jedno oko mam bardziej...

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Mam cudownego kolegę, który dba, żeby strona www wyglądała, jak trzeba i technicznie chodziła sprawnie, goni mnie do ciągłych poprawek, bez niego bym rady nie dała. I tak on mnie goni do pisania, moja Mama, polonistka mi potem to zjeżdża i każe poprawiać, a ja siedzę i walę w klawisze dzień cały.
Małżon ząb złamał, jest śmiesznie, bo górną jedynkę
Pięknie napisane
Kurcze że też Ci czasu starczalo i starcza nadal na realizację tylu pasji, szacun
Ja mam czasem poczucie że zmarnowałam trochę "młodość" na głupoty (chciałam napisać pi er do ly ale mi wyczaszkowalo )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2016-09-11 o 19:29
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 19:35   #156
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy żeberka przeznaczone do grillowania należy wcześniej podsmażyć na patelni? Będę robił pierwszy raz, a to twarde mięso i obawiam się katastrofy (na szczęście jest jeszcze karkówka, gdyby coś...)
podduś/podpiecz w niskiej temperaturze przed wrzutem na grill
__________________
avatar





Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2016-09-11 o 19:50
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 19:48   #157
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Pięknie napisane
Kurcze że też Ci czasu starczalo i starcza nadal na realizację tylu pasji, szacun
Ja mam czasem poczucie że zmarnowałam trochę "młodość" na głupoty (chciałam napisać pi er do ly ale mi wyczaszkowalo )
Dzięki wielkie Ja z kolei mam przeświadczenie, że w młodości robiłam wszystko, co robić chciałąm, byłam zalatana, z domu wychodziłam o 7 rano, do szkoły, wracałam o 22, po treningu i jeszcze miałam w tym wszystkim czas na przyjaciół, setki szkiców zadawanych z dnia na dzień, na kombinowanie, gdzie by tu jeszcze jakiegoś konia do jazdy dopaść.
I wszystko mi się chciało. Odessało ze mnie tę energię dopiero, kiedy w korporacji zaczęłam pracować. I tak od tamtej pory dziadzieję jakoś....
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 20:19   #158
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Małżon ząb złamał, jest śmiesznie, bo górną jedynkę
A on też się śmieje?
Bo jak mój zrobił sobie takie kuku to strasznie przeżywał No, ale wyglądało to tak, że ząb był ułamany przy dziąśle, więc menelsko wyszło

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
zdarzają się , ale prawdę mówiąc to nie za dużo oznacza - z alergią dość często jest tak, że sś objawy a badania wychodzą ujemne , i dopiero po jakimś czasie badania dostosowują się do objawów znaczy robią się dodatnie , aczkolwiek u didów często też jest na szczęście tak, że z czasem z alergii wyrastają, znaczy z objawów, bo skłonność jest genetyczna i zostaje , dlatego alergicy z reguły mają dzieci z alergią.
Objawów to ja nie widzę, jedyne co, że laryngolodzy (dwaj niezależni) stwierdzili, że nie podoba im się jego śluzówka w nosie.
Ja alergii nie mam i przebyłam kiedyś podobną drogę jak mój did: po odysei zatokowej laryngolog wysłał mnie do alergologa, bo "to na pewno sprawy alergiczne". Testy nic. Alergolog "to kwestia laryngologiczna" I żaden z nich nie chciał mnie leczyć

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.��
Oj, a co się stao? Bez siedzenia to jednak niefajnie.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Macham do Was wybałuszonym okiem... Jakaś alergia mnie dopadła i jedno oko mam bardziej...
Łoj, biedaczka
Moja teściowa miała ostatnio wybałuszone oko od jakiegoś wirusa, dobre dwa tygodnie ją trzymało

Te weekendy są przynajmniej o jeden dzień za krótkie, brakuje mi snu.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 20:42   #159
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zostałbym tam na wieki
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Fajnie
Zmarnowaliśmy prawie pół godziny na nic zupełnie. W sensie wszyscy byliśmy kompletnymi żółtodziobami bez doświadczeń w takich zabawach i kiedy w końcu zaskoczyliśmy, o co chodzi, zostało nam 15 minut do końca. Ale zdążyliśmy!

Już się umówiliśmy na łódź podwodną.
I prosektorium!
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie, czy przyzwoita firma nie powinna uprzedzić, że sprzedaje nazwę funkcjonującą w sieci komuś innemu? Skoro korzystam z ich usług 11 lat. Parę dni opóźnienia i bach - strony nie ma.
No powinna!
Chyba, że sami potem opychają te domeny drożej.
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Le Maroc pour Elle
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Mam cudownego kolegę, który dba, żeby strona www wyglądała, jak trzeba i technicznie chodziła sprawnie, goni mnie do ciągłych poprawek, bez niego bym rady nie dała. I tak on mnie goni do pisania, moja Mama, polonistka mi potem to zjeżdża i każe poprawiać, a ja siedzę i walę w klawisze dzień cały.
Wyszło świetnie!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:17   #160
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Myślę że to ewusia miała na myśli bynajmniej ja tak uważam że beznadziejna jest taka polityka. Bezlitosna. Trzymam za powrot ale czy nie lepiej byłoby założyc wykupić nowa inna od kogoś innego wciąż z nazwiskiem nazwie ?
Obrazy powalily i mnie są wspaniale jak na mój gust skrojone geometria jakby dla mnie malowana. Obledne.

Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.😉
No właśnie właśnie, chyba się trzeba zwrócić do kogo innego
Obrazy są niesamowite - dziewczyna z forum perfumowego na dodatek, synestetyczka, komponuje muzykę do tego - przekładam wpis na środek tygodnia, bo mam się z Nią zdzwonić - pierdylion pytań mam, bardzo mnie ciekawi ta osoba

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Macham do Was wybałuszonym okiem... Jakaś alergia mnie dopadła i jedno oko mam bardziej...

O rany... mnie od zmęczenia zawsze oko jedno wpada - i mam jedno oko mniej

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Oczywiście, że powinna!
Jeszcze mnie, rozumiecie, poprosili o opinię "Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna" - to wysmażyłam samą prawdę - trochę mi ulżyło

[QUOTE=aileenn;65173971]
Ju, jeśli miałabyś możliwość zmiany firmy, to polecam nazwa.pl - M. jakiś czas temu zrezygnował z jednej z dwóch domen, które u nich miał; gdy zbliżał się koniec "terminu ważności" domeny, oprócz wiadomości mejlowych dostał dwa telefony, czy aby na pewno wie, że kończy się termin płatności i jeśli nie zapłaci, to domena zostanie znów wystawiona na sprzedaż, i czy na pewno chce zrezygnować.]
No ja im już zapłaciłam - za domenę chcą mi zwrócić koszta, za administrowanie czy tam utrzymywanie to będę musiała chyba się pogimnastykować

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Znalazłam kropelki, już Was nie straszę

Mamo, a pan od robienia strony www, zadał mi wypracowania i się męczę...
Zapisz

I bardzo słusznie, że zadał!

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Mam cudownego kolegę, który dba, żeby strona www wyglądała, jak trzeba i technicznie chodziła sprawnie, goni mnie do ciągłych poprawek, bez niego bym rady nie dała. I tak on mnie goni do pisania, moja Mama, polonistka mi potem to zjeżdża i każe poprawiać, a ja siedzę i walę w klawisze dzień cały.
Małżon ząb złamał, jest śmiesznie, bo górną jedynkę
tak ma być, kochana, jest świetnie

A jedynka złamana to mnie nie śmieszy - ja mam pękniętą wzdłuż, Gucio czachą mi to zrobił ale się trzyma - już ze 2 lata

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Przyzwoita firma tak nie robi

Kurcze że też Ci czasu starczalo i starcza nadal na realizację tylu pasji, szacun
Ja mam czasem poczucie że zmarnowałam trochę "młodość" na głupoty
No więc właśnie.

Ja młodość zmarnowałam, dzieciństwo też (bo się ciągle bałam), za to teraz wszystko mnie cieszy i doceniam każdy drobiazg

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Ja z kolei mam przeświadczenie, że w młodości robiłam wszystko, co robić chciałąm, byłam zalatana, z domu wychodziłam o 7 rano, do szkoły, wracałam o 22, po treningu i jeszcze miałam w tym wszystkim czas na przyjaciół, setki szkiców zadawanych z dnia na dzień, na kombinowanie, gdzie by tu jeszcze jakiegoś konia do jazdy dopaść.
I wszystko mi się chciało. Odessało ze mnie tę energię dopiero, kiedy w korporacji zaczęłam pracować. I tak od tamtej pory dziadzieję jakoś....
Zapisz
E tam, to proces odwracalny. Babieć byś przecież nie chciała
Ja zawsze widziałam w Tobie mnóstwo energii, do wykorzystania - i cieszę się, że w błyskawicznym tempie robisz się wolnym człowiekiem (choć i szybkim jednocześnie)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No powinna!
Chyba, że sami potem opychają te domeny drożej.
Tego nie dojdę, ale dziękuję - jutro jeśli znajdę czas, bo mam mnostwo spraw związanych z Gustawem, to będę dzwonić i załatwiać.

Zrobiłam oczy Złotemu Kotu - ma takie zagniewane i protekcjonalne spojrzenie myślę, że do tego gębusia z idiotycznie przyciętym językiem (jak to koty robią) będzie super pasować

Kupiłam sobie sukienkę - z dzianiny, czarną, dopasowaną, ale od bioder lekki klosz do pół łydki, mocno zarysowane ramiona - a la lata 40ste, a jednak całkiem współczesną
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:01   #161
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Przeczytałem z prawdziwą przyjemnością
Cytat:
Małżon ząb złamał, jest śmiesznie, bo górną jedynkę

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
podduś/podpiecz w niskiej temperaturze przed wrzutem na grill
Następnym razem tak właśnie zrobię, bo mi zeszła dobra godzina na ich grillowanie (najpierw na małym "ogniu" i pod przykryciem, a dopiero później dołożyłem do pieca) Ale całkiem dobre wyszły, mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A on też się śmieje?
Bo jak mój zrobił sobie takie kuku to strasznie przeżywał No, ale wyglądało to tak, że ząb był ułamany przy dziąśle, więc menelsko wyszło

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A jedynka złamana to mnie nie śmieszy - ja mam pękniętą wzdłuż, Gucio czachą mi to zrobił ale się trzyma - już ze 2 lata
Ja mam pękniętą wzdłuż i wszerz (tj. rysy na szkliwie), a na dodatek ukruszoną
Cytat:
E tam, to proces odwracalny. Babieć byś przecież nie chciała
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 23:22   #162
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zmarnowaliśmy prawie pół godziny na nic zupełnie. W sensie wszyscy byliśmy kompletnymi żółtodziobami bez doświadczeń w takich zabawach i kiedy w końcu zaskoczyliśmy, o co chodzi, zostało nam 15 minut do końca. Ale zdążyliśmy!

Już się umówiliśmy na łódź podwodną.
I prosektorium!

Wyszło świetnie!
Bardzo mnie kuszą takie atrakcje, ale ostatnio przypomniałam sobie o tym w Budapeszcie i nieco się bałam, że jednak nie podołam, mój węgierski zatrzymał się na etapie zamawiania jedzenia w restauracji No chyba, że mają jakiś gastroroom
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

I bardzo słusznie, że zadał!


tak ma być, kochana, jest świetnie

A jedynka złamana to mnie nie śmieszy - ja mam pękniętą wzdłuż, Gucio czachą mi to zrobił ale się trzyma - już ze 2 lata


No więc właśnie.

Ja młodość zmarnowałam, dzieciństwo też (bo się ciągle bałam), za to teraz wszystko mnie cieszy i doceniam każdy drobiazg


E tam, to proces odwracalny. Babieć byś przecież nie chciała
Ja zawsze widziałam w Tobie mnóstwo energii, do wykorzystania - i cieszę się, że w błyskawicznym tempie robisz się wolnym człowiekiem (choć i szybkim jednocześnie)

Zrobiłam oczy Złotemu Kotu - ma takie zagniewane i protekcjonalne spojrzenie myślę, że do tego gębusia z idiotycznie przyciętym językiem (jak to koty robią) będzie super pasować

Kupiłam sobie sukienkę - z dzianiny, czarną, dopasowaną, ale od bioder lekki klosz do pół łydki, mocno zarysowane ramiona - a la lata 40ste, a jednak całkiem współczesną
No się napracowałam, strasznie nie lubię pisać o sobie...

Jedynka mnie chyba bawi najmniej, bo mi kiedyś, w podstawówce, koleć walnął w butelkę z oranżadą, z której akurat piłam i pół zęba odpadło... No i moje korporacyjne jazdy z zębami, ale lament małżona mnie owszem, bawi

Paradoks uwolnienia się od korporacji -stajesz się jednocześnie wolny i szybki
Oczy kotha są cudne, widziałam
Też sobie sukienkę kupiłam, gdyż wesele się zbliża. Ale ja oczywiście na leniwca -przez internet. Potem będzie lament, jak worek przyjedzie
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Przeczytałem z prawdziwą przyjemnością

Ja mam pękniętą wzdłuż i wszerz (tj. rysy na szkliwie), a na dodatek ukruszoną

Dzięki wielkie

Otóż powymądrzam się nieco na temat zębów. Choć pewnie już kiedyś to pisałam. Z ewolucyjnego punktu widzenia, zęby i paznokcie nie są nam potrzebne. Jeśli je więc mamy słabe, znaczy, że najszybciej się przystosowujemy Tak nas uczyli na antropologii...

To ja już chyba pójdę porysować i spać.
Dobranoc
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 00:18   #163
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Jedynka mnie chyba bawi najmniej, bo mi kiedyś, w podstawówce, koleć walnął w butelkę z oranżadą, z której akurat piłam i pół zęba odpadło...
Przypadek podobny do mojego - zachciało się szpanować w 3. klasie podstawówki napojem czekoladowym w puszce (z zagranicy!), kolega dla żartu uderzył w denko, kiedy piłem i ząb mi się ukruszył Potem miałem dosztukowany ten kawałek, no ale odpadł i już go nie ma
Cytat:
Otóż powymądrzam się nieco na temat zębów. Choć pewnie już kiedyś to pisałam. Z ewolucyjnego punktu widzenia, zęby i paznokcie nie są nam potrzebne. Jeśli je więc mamy słabe, znaczy, że najszybciej się przystosowujemy Tak nas uczyli na antropologii...
Pierwsze słyszę (ale jednak nie chcę się zbyt szybko dostosowywać do ewolucji)

---

Dobranoc
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 07:35   #164
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LX

pierwsza ?
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Lambadziara to łagodniejsze określenie lampucery
aaaaa
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Objawów to ja nie widzę, jedyne co, że laryngolodzy (dwaj niezależni) stwierdzili, że nie podoba im się jego śluzówka w nosie.
Ja alergii nie mam i przebyłam kiedyś podobną drogę jak mój did: po odysei zatokowej laryngolog wysłał mnie do alergologa, bo "to na pewno sprawy alergiczne". Testy nic. Alergolog "to kwestia laryngologiczna" I żaden z nich nie chciał mnie leczyć




Te weekendy są przynajmniej o jeden dzień za krótkie, brakuje mi snu.
1.a to insza inszość , to spoko
2.zgadzam się w całej rozciągłości
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie sukienkę - z dzianiny, czarną, dopasowaną, ale od bioder lekki klosz do pół łydki, mocno zarysowane ramiona - a la lata 40ste, a jednak całkiem współczesną
poka

Mursz - strona w dechę

gorąco
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:12   #165
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Już się umówiliśmy na łódź podwodną.
I prosektorium!


Ja mam obie górne jedynki ukruszone (zderzenie z samochodem za młodu... stojącym! bez kierowcy! ciekawe czy mu zarysowałam lakier zębami, nie pamiętam), a prawa (na starość) w ogóle zdechła i zrobiła się brązowawa więc trza było zeszlifować i położyć jasną warstwę.
Co jest, kurczę, z tymi jedynkami...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:57   #166
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zmarnowaliśmy prawie pół godziny na nic zupełnie. W sensie wszyscy byliśmy kompletnymi żółtodziobami bez doświadczeń w takich zabawach i kiedy w końcu zaskoczyliśmy, o co chodzi, zostało nam 15 minut do końca. Ale zdążyliśmy!

Już się umówiliśmy na łódź podwodną.
I prosektorium! [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image001.gif[/IMG]

Wyszło świetnie! [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image002.gif[/IMG]
Bardzo mnie kuszą takie atrakcje, ale ostatnio przypomniałam sobie o tym w Budapeszcie i nieco się bałam, że jednak nie podołam, mój węgierski zatrzymał się na etapie zamawiania jedzenia w restauracji No chyba, że mają jakiś gastroroom
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
[IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image003.gif[/IMG]
I bardzo słusznie, że zadał! [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]


[IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image002.gif[/IMG]tak ma być, kochana, jest świetnie

A jedynka złamana to mnie nie śmieszy - ja mam pękniętą wzdłuż, Gucio czachą mi to zrobił [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image005.gif[/IMG]ale się trzyma - już ze 2 lata


No więc właśnie.

Ja młodość zmarnowałam, dzieciństwo też (bo się ciągle bałam), za to teraz wszystko mnie cieszy i doceniam każdy drobiazg [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]


E tam, to proces odwracalny. Babieć byś przecież nie chciała [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image006.gif[/IMG]
Ja zawsze widziałam w Tobie mnóstwo energii, do wykorzystania - i cieszę się, że w błyskawicznym tempie robisz się wolnym człowiekiem (choć i szybkim jednocześnie) [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image003.gif[/IMG]

Zrobiłam oczy Złotemu Kotu - ma takie zagniewane i protekcjonalne spojrzenie [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image007.gif[/IMG]myślę, że do tego gębusia z idiotycznie przyciętym językiem (jak to koty robią) będzie super pasować

Kupiłam sobie sukienkę - z dzianiny, czarną, dopasowaną, ale od bioder lekki klosz do pół łydki, mocno zarysowane ramiona - a la lata 40ste, a jednak całkiem współczesną [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image008.gif[/IMG]
No się napracowałam, strasznie nie lubię pisać o sobie...

Jedynka mnie chyba bawi najmniej, bo mi kiedyś, w podstawówce, koleć walnął w butelkę z oranżadą, z której akurat piłam i pół zęba odpadło... No i moje korporacyjne jazdy z zębami, ale lament małżona mnie owszem, bawi

Paradoks uwolnienia się od korporacji -stajesz się jednocześnie wolny i szybki [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image009.gif[/IMG]
Oczy kotha są cudne, widziałam [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]
Też sobie sukienkę kupiłam, gdyż wesele się zbliża. Ale ja oczywiście na leniwca -przez internet. Potem będzie lament, jak worek przyjedzie
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Przeczytałem z prawdziwą przyjemnością [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]

Ja mam pękniętą wzdłuż i wszerz (tj. rysy na szkliwie), a na dodatek ukruszoną [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image005.gif[/IMG]

[IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image010.gif[/IMG]
Dzięki wielkie

Otóż powymądrzam się nieco na temat zębów. Choć pewnie już kiedyś to pisałam. Z ewolucyjnego punktu widzenia, zęby i paznokcie nie są nam potrzebne. Jeśli je więc mamy słabe, znaczy, że najszybciej się przystosowujemy [IMG]file:///C:\Users\MURSZA~1\AppData \Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image004.gif[/IMG]Tak nas uczyli na antropologii...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:09   #167
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja żyję ale nie moge siedziec. Lipa fest. Bez odbioru.��



Mursz mam zaznaczoną do cytatu, a nie chce mi jej zacytować, łaj?


Mursz do czego się szybciej dostosowujemy, mając te słabe zęby, ogólnie do życia? No jakoś jeść trzeba

Macham znad chorej na niewiadomoco didki, chyba wajrus - kaszle (ostro), smarka, haftnęła wczoraj, nogi ją bolały, gorączka...

A i uważajta o czym marzycie... didka nie chciała za bardzo na dzisiejszą wycieczkę do muzeum iść (bo ostatnim razem było tam bardzo nudno i była niedobra herbata ), no i ... nie poszła, bo się pochorowała, także ostrożnie z życzeniami
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2016-09-12 o 09:10
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:12   #168
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

O, mi też nie cytuje, coś wariuje wizaż od wczoraj.

Spoo, nie potrzebujemy już zębów, bo jemy wszystko ugotowane, rozdrobnione, paznokci też, bo nie musimy rozszarpywać zdobyczy. Nie wiem, ile setek tysięcy lat to jeszcze potrwa, ale takie są prognozy, że zębów i paznokci mieć nie będziemy
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:31   #169
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LX

Witam się

Narzekałam wczoraj na braki snu? No to w nocy mi did poszalał: obudził się przed pierwszą, bo ucho (wciąga katar do wnętrza to mu się potem zatyka; choć myślałam, że zatykanie minie jak mu ten migdałek gardłowy ścięli ) no to kropelki, przytulanie, biadolenie. Dobra, 1,5 h zeszło. Potem wtarabanił się nam do łóżka i tak się położył, że zarobiłam kopa w twarz No to mówię mu, żeby się normalnie na poduszce położył, to foch i obraza , poszedł do siebie i słyszę, że chlipta i coś gada. Nic to mówię, zaraz uśnie. A ten sobie taką histerię wkręcił, że on się z domu rano wyprowadzi, że on już nie chce z nami mieszkać, że mamy taki stary dom i on się zaraz rozleci itepe. Ciężko go było uspokoić, potem zresztą się popłakał drugi raz, że jak to dobrze, że nie musi się nigdzie wyprowadzać i opuszczać swoich zabawek No śmieszne by to było, gdyby nie o 3 nad ranem Potem miałam takiego stresa, że za niecałe 2 godziny wstaję, że nie mogłam zasnąć.

Ej, jak paznokcie niepotrzebne? Ja cierpię już jak za krótko obetnę i nie umiem się porządnie podrapać
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 11:09   #170
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LX

O , też mi nie cytuje , a rano cytowało
zęby są potrzebne do gryzienia, bo jednakowoż papkami się nie odżywiamy całe życie tylko właśnie w okresach bezzębnych czyli niemowlęctwo/późna starość , i zęby są niezbędne do mówienia . A gryzienie jest absolutnie niezbędnym etapem procesu trawienia , bo wtedy zaczynają się wydzielać enzymy trawienne i w paszczy i w żołądku . Dlatego osoby z dużymi brakami w uzębieniu mają z reguły problemy z przewodem pokarmowym , pomijając , że brak zębów powoduje brak prawidłowego rozdrobnienia spożywanych pokarmów , a to sprawia , że się stają niestrawne i są rozmaite dolegliwości gastryczne .
A paznokcie do prawidłowego czucia w opuszkach i ochrony tychże przed urazami są potrzebne .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:13   #171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LX

Mursz - make my day tą teorią antro o paznokciach i zębach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:22   #172
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LX

I nie uaktualnia strony - stale jako ostatni pokazuje mi się wpis Gryxa o godz 00.01 - Gryxu zepsuł fisaż
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:24   #173
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LX

Wizaż się zbiesił po wczorajszych, fatalnych errorach

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

To nie jaaa!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:28   #174
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LX

Rejcz, jak tam?


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Normalnie się czuję, jak w podstawówce, wypracowanie o sobie pisałam dziś pół dnia
Bardzo fajne! Naprawdę dobrze się to czyta


Yyyy, znikła mi reszta cytowań


Co do jedynek - mam obie dolne łatane, bo się kruszyły. Górne też to czeka, bo coraz więcej mikrych ukruszeń

A co do paznokci - bardzo są potrzebne! Nie zliczę, ile razy nie odkroiłam sobie opuszka tylko dlatego, że nóż najpierw trafił w paznokieć


A w ogóle to mam dość: piąty dzień z podgorączkowym Wiadomo, nie umieram, ale też trudno mi funkcjonować normalnie.
Co gorsza, nakręcam się: czy aby na pewno te ciągi podwyższonej temperatury są od Hashi? Bo możliwości - o wiele mniej optymistycznych - jest przecież wiele...

Zapisz
Zapisz
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:43   #175
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Hihihi, zawsze się wszyscy buntują, słysząc o przyszłości zębów i paznokci Ale jeszcze kilka tysięcy lat temu, potrzebowaliśmy np. silnych kłów, teraz już tylko jednostki wampirze
Spoko, nie przekonamy się, czy ta teoria się potwierdzi, ani my, ani nasze prawnuki (zwłaszcza moje ) ale antropologia tak właśnie zakłada.

Kurczę, musiałam kosmetyczkę odwołać, bo będę czekała na przesyłkę ze stoma tekturowymi kopertami... Jak mi ją poczta do urzędu odniesie, to się potem skicham przy odbiorze i będę musiała gdzieś wózek pożyczyć...

Kawa. Myślę, że kawa mnie uratuje, dopiero jedną dziś wypiłam...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:47   #176
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LX

o paznokciach tez słyszałam w szkole - ze nie dośc, że chronią przed urazami, to utwardzają czubek palca, żeby opuszki były bardziej wrazliwe na dotyk
Więc ewolucyjnie homo tabletusy powinny miec chyba większe pazury niż my, skoro całe życie bedo tylko ciapać paluchem po ekranie i nie robić nic fizycznie Co najwyżej moze im 5 palców zaniknie i zostaną tylko te do obsługi smartfona

Oho, zaczyna się... kuleżanka sobie jakiegoś mecenasa przygruchała ze 2 tygodnie temu i już stwierdziła, że na weekend mi żadnej imprezy obiecac nie może, i w ogóle "mam przesyt imprez typu dyskoteka" A jeszcze niedawno mi obiecała, że w pierwszą wolna sobote idziemy do klubu oblewac moje urodziny, bo wtedy akurat na weselu była, ale mi to wynagrodzi... baby takie so
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-09-12 o 12:24
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:12   #177
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Homo tabletus Cudne!! Nie słyszałam tego, no w punkt
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:22   #178
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LX

No niee, czym się będziemy drapać bez paznokci? Chociaż pomysł z zanikiem niekiepski, nikt już nie będzie krzywo patrzeć na niepomalowane paznokcie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:26   #179
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LX

Ja tam bym wolała, żeby mi chaszcze z nóg zniknęły, te są już zupełnie do niczego niepotrzebne...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:27   #180
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LX

Najbardziej na zaniku paznokci to ucierpią tacy panowie, co to sobie zwykli zapuszczać jeden długi, zazwyczaj u małego palca, i dłubać nim tu i ówdzie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 13:43:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.