Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 02:54   #3181
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ktos mi dziecko podmienil, od godziny ma oczy jak 5zl a ja śpię na siedzaco prawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 02:55   #3182
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Teraz wcześniej zarządził stolowke ciumekale zasnął w 5 min, wiec pewnie niedługo pobodka

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Sq kochana bardzo wam współczuje. Tobie i małemu. Wiem jak to jest być już na krawędzi. Mam nadzieje ze już jest ciut lepiej. Tule was!

U nas walki z katarem, kaszlem i refluksem ciąg dalszy. Dzien nie był zły, wieczorem kiedy przejął go tz a ja poszłam sie przespać, mały wpadł w jakaś histerie i tz nie mógł go uspokoić przez 2 godz. Kiedy w końcu mnie obudził widziałam ze już płacze bo sie nie umie sam uspokoić ale tz nie dawał rady nijak munpomoc. Mi sie w końcu udało.

Trochę sie zdenerwowałam na tz przez to ale wiem ze to nie jego wina i musi sie nauczyć sam zajmować , uspokajać dziecko i ufam mu ale wiem ze mniej czasu z nim spędza. gdzie ta nauka u mnie już jest wyżej, on sie ciagle uczy. A mnie rozdziera serce jak widze i słyszę ten płacz.
Macie tak może? Nie chce dopuścić do tegoze lecę do małego na każde kwilenie bo nie ufam tztowi ze umie sie nim zająć sprawnie i bez bólu. Ale ciezko mi idzie.
Mocno kaszle mały?

U mnie tż wczoraj powiedział, że jeśli robi coś źle to mam mu powiedzieć bo on nie chce krzywdy małemu zrobić. U nas nie ma przerazliwych płaczy, kolek więc sama nie wiem jak ja dałabym radę, a tym bardziej tz, dlatego ogromny szacunek dla mam, wszystkich, których dzieci wciąż płaczą i są "nieodkladalne"...Pew nie w jakimś momencie i nas to spotka
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 03:33   #3183
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jeju szkoda mi i Maciupka i Ciebie mam nadzieje ze w koncu zasnął, bo mozesz sie wykończyć z takim płaczem :/ najgorsze, ze o wszystko zadbalas i nadal cos jest nie tak... moze rzeczywiście ten skok... Ala tez ma teraz jakies dziwne fazy, moze nie az tak nasilone, ale ma...


Bedzie dobrze Mamusiu mocne kciuki Marcelek szybko zapomni


O, tez sikałam juz z Alą na rękach : torba:
Śpi i noc już spokojnie... Jak ręką odjal..





Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Sq kochana bardzo wam współczuje. Tobie i małemu. Wiem jak to jest być już na krawędzi. Mam nadzieje ze już jest ciut lepiej. Tule was!

U nas walki z katarem, kaszlem i refluksem ciąg dalszy. Dzien nie był zły, wieczorem kiedy przejął go tz a ja poszłam sie przespać, mały wpadł w jakaś histerie i tz nie mógł go uspokoić przez 2 godz. Kiedy w końcu mnie obudził widziałam ze już płacze bo sie nie umie sam uspokoić ale tz nie dawał rady nijak munpomoc. Mi sie w końcu udało.

Trochę sie zdenerwowałam na tz przez to ale wiem ze to nie jego wina i musi sie nauczyć sam zajmować , uspokajać dziecko i ufam mu ale wiem ze mniej czasu z nim spędza. gdzie ta nauka u mnie już jest wyżej, on sie ciagle uczy. A mnie rozdziera serce jak widze i słyszę ten płacz.
Macie tak może? Nie chce dopuścić do tegoze lecę do małego na każde kwilenie bo nie ufam tztowi ze umie sie nim zająć sprawnie i bez bólu. Ale ciezko mi idzie.

Ja tak mam... Wiem że można coś lepiej robić i mu zwracam uwagę... No ale cóż jest z małym 2h na dobę... Jak był z nami pierwszy tydzień to super ogarnął... Czasem mi głupio bo nie chce zeby myślał że go nie doceniam czy że jako ojciec nie umie.. No ale po wielu dniach już mam wypracowane jakieś techniki, Maciek ma jednak jakieś wzorce więc hm "wiem lepiej"
Ale mąż cierpliwie słucha.




Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Ktos mi dziecko podmienil, od godziny ma oczy jak 5zl a ja śpię na siedzaco prawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale płacze? Jak nie płacze to ja już bym godzinę spała ;D

Anolta był tylko mój tata który bardzo się starał jak mały nie płakał i próbował spać. Ale już jak był krzyk to co? Miałam mu dać i iść się zamknąć do innego pokoju żeby odpocząć? No nie umiem tak. Nie mam serca tak Maciupka zostawić. Tylko srajtka z mężem tak zostawiam, a też nie zawsze bo dopiero się tego uczę

Ale jest ok najważniejsze że noc ładnie mija to przynajmniej wiem że to nie jakiś ból typu ucho, noga itp bo zawsze się martwię że ja mówię "kółka/brzuszek" a może to zupełnie coś innego...
A pomyśleć że wczoraj spał cały dzień a ja martwilam się czy to dobrze.. No matce się nie dochodzi ..
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2017-03-10 o 03:34
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 05:59   #3184
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mój mały dziś szybsze pobodki mi funduje jadł 21, potem po 4 godz. O 1, potem przed 4, o 5 i teraz 6:30. Ale teraz nawet nie zapłakał, coś tam sobie po przebudzeniu posteka, przebrałam go to ciekawski wszystkiego i cisza, bez ryku... odłożyłam do łóżeczka, a ten nie rozwyl się że chce jesc tylko piastki swoje zaczął ciumkac. Wzięłam go, zjadł, teraz leży ale już ze smokiem bo znów piąstki ciumkal, ale jesc nie chciał. Leży i cimkajac smoka wydaje dźwięki "ejo ejo ejo ejo"

Ja idę spać
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 06:10   #3185
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Ktos mi dziecko podmienil, od godziny ma oczy jak 5zl a ja śpię na siedzaco prawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nasz obudzil sie wczoraj o 17:20, wykapalismy go, nakarmilismy i skubany przez 6 godzin nie chcial zasnac. slaniam sie na nogach
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 06:20   #3186
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Sq, no nie dogodzisz matce, to prawda 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 06:43   #3187
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mój mały dziś szybsze pobodki mi funduje jadł 21, potem po 4 godz. O 1, potem przed 4, o 5 i teraz 6:30. Ale teraz nawet nie zapłakał, coś tam sobie po przebudzeniu posteka, przebrałam go to ciekawski wszystkiego i cisza, bez ryku... odłożyłam do łóżeczka, a ten nie rozwyl się że chce jesc tylko piastki swoje zaczął ciumkac. Wzięłam go, zjadł, teraz leży ale już ze smokiem bo znów piąstki ciumkal, ale jesc nie chciał. Leży i cimkajac smoka wydaje dźwięki "ejo ejo ejo ejo"

Ja idę spać
Uwielbiam ejoejoejoejo!!! najlepszy dźwięk świata
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 06:58   #3188
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Uwielbiam ejoejoejoejo!!! najlepszy dźwięk świata
mi jak ssie z butli to tez taki dzwiek wydaje
mama do mnie w nocy przez tel: czemu nie idziecie spac, przeciez dziecko sie nie drze, slyszalabym? a ja mowie, ze moze sie i nie drze, ale oczy ma otwarte i jak tylko smok wypadnie od razu jest wrzask. no to tz sie wykonczyl i poszedl spac, a ja bylam starszym koordynatorem ds smoczka i mu wtykalam co 3 minuty liczac ze w koncu go to ulula.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 07:01   #3189
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

Ja tak mam... Wiem że można coś lepiej robić i mu zwracam uwagę... No ale cóż jest z małym 2h na dobę... Jak był z nami pierwszy tydzień to super ogarnął... Czasem mi głupio bo nie chce zeby myślał że go nie doceniam czy że jako ojciec nie umie.. No ale po wielu dniach już mam wypracowane jakieś techniki, Maciek ma jednak jakieś wzorce więc hm "wiem lepiej"
Ale mąż cierpliwie słucha.
U nas są rzeczy które TŻ robi lepiej i są takie które lepiej robię ją, nawzajem zwracamy sobie uwagę jeśli to ma jakoś pomóc małemu

Pech jednak chce że jak idę np pod prysznic to dziecko chce cyca więc żadne tztowe sposoby i tak nie działają

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 07:09   #3190
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
U nas są rzeczy które TŻ robi lepiej i są takie które lepiej robię ją, nawzajem zwracamy sobie uwagę jeśli to ma jakoś pomóc małemu

Pech jednak chce że jak idę np pod prysznic to dziecko chce cyca więc żadne tztowe sposoby i tak nie działają

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Mój przejmuje małego jak wraca z pracy a dziecko płacze... I biega do mnie co chwila ze cyc!
Np karmie o 18, maly płacze, wpada mąż, przejmuje go o 18:40 i o 19 jest ze nic nie pomaga to cyc. No ok. Po godzinie mnie być. Mały ssie 2 min,oddaje mężowi i znów ryk...mąż wraca o 19:40 że cyc to muszę go wyrabiać żeby dał mi spać/jeść/kąpać się że cyc był i nie ma znowu.. bo jakby mógł to by uspokajal dziecko jednocześnie pdatawiajac mi je do piersi i tak za mną chodził wyręczając mnie jedynie w noszeniu
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 07:21   #3191
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale płacze? Jak nie płacze to ja już bym godzinę spała ;D
Nie placze na szczęście, ale ja tak nie umiem. Tym bardziej jak dziecko chore
Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
nasz obudzil sie wczoraj o 17:20, wykapalismy go, nakarmilismy i skubany przez 6 godzin nie chcial zasnac. slaniam sie na nogach
Współczuję...
Zawsze mowilam, że jedna nieprzespana nocka z dzieckiem wykancza bardziej niz 3 dni imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 07:45   #3192
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Nie placze na szczęście, ale ja tak nie umiem. Tym bardziej jak dziecko chore

Współczuję...
Zawsze mowilam, że jedna nieprzespana nocka z dzieckiem wykancza bardziej niz 3 dni imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mojego odkladam obok, trzymam za rączkę zwby wiedział że jestem i sobie śpię/czuwam.. Aczkolwiek chory nigdy nie był więc ciężko cokolwiek pisać... A jak w ogóle? Coś lepiej?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 07:53   #3193
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mąż mnie niedługo wyrzuci domu za Zalando... dobrze, że kurier przychodzi rano jak tż jest w pracy... szkoda tylko, że powiadomienia z konta bankowego widzi
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 07:58   #3194
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Bry! Wczoraj mala zasnela w lozku na TZecie, a my razem z nia. Ocknelam sie przed 3:00 i szok, bo mala spala 6 h do kolejnego karmienia. Potem kolejne o 6:00 i 8:30. Szkoda, że w łóżeczku tyle nie przesypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:04   #3195
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mąż mnie niedługo wyrzuci domu za Zalando... dobrze, że kurier przychodzi rano jak tż jest w pracy... szkoda tylko, że powiadomienia z konta bankowego widzi
Ja zrobiłam mega duże zamówienie na Zalando i wszystko odsyłam Zaraz kurier po paczke przyjdzie
Ale nie ma tego złego, za tą kase zrobie sobie permnentne brwi


Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Bry! Wczoraj mala zasnela w lozku na TZecie, a my razem z nia. Ocknelam sie przed 3:00 i szok, bo mala spala 6 h do kolejnego karmienia. Potem kolejne o 6:00 i 8:30. Szkoda, że w łóżeczku tyle nie przesypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Ty nie wiesz, że przy rodzicach śpi się najlepiej i nagle nawet głód nie jest ważny?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:23   #3196
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Nie placze na szczęście, ale ja tak nie umiem. Tym bardziej jak dziecko chore

Współczuję...
Zawsze mowilam, że jedna nieprzespana nocka z dzieckiem wykancza bardziej niz 3 dni imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, fakt 😂😁. A na studiach to jeszcze o 4 się impreza skończyła, a na 8 na wykłady i człowiek nie był taki zmęczony 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:36   #3197
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja mojego odkladam obok, trzymam za rączkę zwby wiedział że jestem i sobie śpię/czuwam.. Aczkolwiek chory nigdy nie był więc ciężko cokolwiek pisać... A jak w ogóle? Coś lepiej?
To dopiero 2doby wiec nadal trzeszczy w plucach, ale mówia ze na bardzo wczesnym etapie trafilismy na oddzial i Wojtek byl jeszcze w pelni sil. Na pytanie jal dlugo będziemy odp standardowa 7 -10 dni ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:38   #3198
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
To dopiero 2doby wiec nadal trzeszczy w plucach, ale mówia ze na bardzo wczesnym etapie trafilismy na oddzial i Wojtek byl jeszcze w pelni sil. Na pytanie jal dlugo będziemy odp standardowa 7 -10 dni ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby szybko zlecialo! Przesyłam pozytywna energię 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:41   #3199
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Nelka wczoraj skończyła 2 tygodnie Odpadł nam kikut. W nocy udaje nam się karmić na leżąco, ale podłączenie się jest trochę bolesne jeszcze. Dziś gazy ją budziły. Mi się ciężko z nią śpi, bo średnio co 5 minut się głośno przeciąga i szuka cyca przez parę sekund, a ja już czuwam.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 08:42   #3200
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Katar u takiego malucha to masakra. Nie polecam. Katarek chodzi na pełnej mocy.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:43   #3201
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
To dopiero 2doby wiec nadal trzeszczy w plucach, ale mówia ze na bardzo wczesnym etapie trafilismy na oddzial i Wojtek byl jeszcze w pelni sil. Na pytanie jal dlugo będziemy odp standardowa 7 -10 dni ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z dnia na dzień będzie lepiej. Masz chociaż łóżko dla siebie?
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:01   #3202
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Z dnia na dzień będzie lepiej. Masz chociaż łóżko dla siebie?
Mamy pokoj z lazienka dla siebie bo jestesmy w izolatce aby maly nie zlapal czegos jeszcze. Podobno caly oddzial jest pelen, a my tak troche z boku od reszty.
A no Wojtek tak jak Nelka wiec tez wczoraj 2tyg skonczone
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Oby szybko zlecialo! Przesyłam pozytywna energię 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękujemy

Po godzinie usypiania ksiaze padl... pyszna zimna herbatka od sniadania
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:11   #3203
agniecha828
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 731
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Od wczoraj od 19 daje Gabrysi inne krople i odpukac noc byla lepsza! Boze, oby sie poprawilo!!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agniecha828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:21   #3204
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Katar u takiego malucha to masakra. Nie polecam. Katarek chodzi na pełnej mocy.
Wiem coś o tym, to był koszmar, a katarek położna nam poleciła już za późno, a to było wybawienie. Dużo zdrówka. Inhalacje robicie? trochę rozrzedzi wydzielinę i łatwiej będzie oddychać małemu.

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Mamy pokoj z lazienka dla siebie bo jestesmy w izolatce aby maly nie zlapal czegos jeszcze. Podobno caly oddzial jest pelen, a my tak troche z boku od reszty.
A no Wojtek tak jak Nelka wiec tez wczoraj 2tyg skonczone

Dziękujemy

Po godzinie usypiania ksiaze padl... pyszna zimna herbatka od sniadania
No to chociaż tyle. Nic tylko pięknie się leczyć. Ja Michasia wysłałam do rodziców bo kaszle i katar, czuję się jak wyrodna matka, ale muszę też o drugie dziecko zadbać A Michałowi nie dzieje się tam krzywda i się świetnie bawi. No ale i tak mi źle.

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Od wczoraj od 19 daje Gabrysi inne krople i odpukac noc byla lepsza! Boze, oby sie poprawilo!!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za poprawę!

Nelka śpi, ale kupa poszła... musi w niej leżeć bo przy próbie przebrania się obudzi
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:31   #3205
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Nie mam inhalatora. Muszę zapytać w aptece czy maja wypożyczyć.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:34   #3206
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
No to chociaż tyle. Nic tylko pięknie się leczyć. Ja Michasia wysłałam do rodziców bo kaszle i katar, czuję się jak wyrodna matka, ale muszę też o drugie dziecko zadbać A Michałowi nie dzieje się tam krzywda i się świetnie bawi. No ale i tak mi źle.
U nas Michal byl wczoraj, mąż siedzial z Wojtkiem, a ja z nim na korytarzu i się bawiliśmy.
Co prawda ordynator powiedzial, że jeśli będę chciala to moge z nim wejść na swietlice - a jest naprawde super wyposazona w zabawki: puzzle, ksiazki, komputery, rozne auta, domki dla lalek - ale jednak wole go nie wprowadzac na oddział w te zarazki.

Ehh te nasze dzieciaczki wbily sie z urodzeniem akurat w okres chorób :/

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Haha, fakt 😂😁. A na studiach to jeszcze o 4 się impreza skończyła, a na 8 na wykłady i człowiek nie był taki zmęczony 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby mi teraz ktoś powiedział, ze może zrobimy imprezowy weekend to bym powiedziala, że dzieki ale wole iść o 22 spać
Jak to priorytety w życiu czlowieka się zmieniają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Nie mam inhalatora. Muszę zapytać w aptece czy maja wypożyczyć.
Warto sobie kupic, u nas czesto w uzyciu przy kazdym przeziębieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:36   #3207
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Właśnie patrze na te inhalatory. Trzeba kupić.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:45   #3208
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mój od 9 nie spi

Axn odpadł Waszemu kikut? Nasz skubany się trzyma czy ktoś używał coś innego do kikuta niż octenisept?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Uwielbiam ejoejoejoejo!!! najlepszy dźwięk świata
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mój przejmuje małego jak wraca z pracy a dziecko płacze... I biega do mnie co chwila ze cyc!
Np karmie o 18, maly płacze, wpada mąż, przejmuje go o 18:40 i o 19 jest ze nic nie pomaga to cyc. No ok. Po godzinie mnie być. Mały ssie 2 min,oddaje mężowi i znów ryk...mąż wraca o 19:40 że cyc to muszę go wyrabiać żeby dał mi spać/jeść/kąpać się że cyc był i nie ma znowu.. bo jakby mógł to by uspokajal dziecko jednocześnie pdatawiajac mi je do piersi i tak za mną chodził wyręczając mnie jedynie w noszeniu


Zawsze to cos taki chustomąż

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mąż mnie niedługo wyrzuci domu za Zalando... dobrze, że kurier przychodzi rano jak tż jest w pracy... szkoda tylko, że powiadomienia z konta bankowego widzi
jak w reklamie

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam mega duże zamówienie na Zalando i wszystko odsyłam Zaraz kurier po paczke przyjdzie
Ale nie ma tego złego, za tą kase zrobie sobie permnentne brwi



To Ty nie wiesz, że przy rodzicach śpi się najlepiej i nagle nawet głód nie jest ważny?
Wszystko co zamiwilas nie pasuje? Dogodzić kobiecie przynajmniej jak mówisz brwi będą na cacy

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Haha, fakt 😂😁. A na studiach to jeszcze o 4 się impreza skończyła, a na 8 na wykłady i człowiek nie był taki zmęczony 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No racja

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
To dopiero 2doby wiec nadal trzeszczy w plucach, ale mówia ze na bardzo wczesnym etapie trafilismy na oddzial i Wojtek byl jeszcze w pelni sil. Na pytanie jal dlugo będziemy odp standardowa 7 -10 dni ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby szybko wypuścili, duzo zdrówka!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Katar u takiego malucha to masakra. Nie polecam. Katarek chodzi na pełnej mocy.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Od wczoraj od 19 daje Gabrysi inne krople i odpukac noc byla lepsza! Boze, oby sie poprawilo!!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:48   #3209
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
U nas Michal byl wczoraj, mąż siedzial z Wojtkiem, a ja z nim na korytarzu i się bawiliśmy.
Co prawda ordynator powiedzial, że jeśli będę chciala to moge z nim wejść na swietlice - a jest naprawde super wyposazona w zabawki: puzzle, ksiazki, komputery, rozne auta, domki dla lalek - ale jednak wole go nie wprowadzac na oddział w te zarazki.

Ehh te nasze dzieciaczki wbily sie z urodzeniem akurat w okres chorób :/

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------


Jakby mi teraz ktoś powiedział, ze może zrobimy imprezowy weekend to bym powiedziala, że dzieki ale wole iść o 22 spać
Jak to priorytety w życiu czlowieka się zmieniają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------


Warto sobie kupic, u nas czesto w uzyciu przy kazdym przeziębieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jutro idziemy na impreze do znajomych Kaja do dziadków na noc a my w tany

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mój od 9 nie spi

Axn odpadł Waszemu kikut? Nasz skubany się trzyma czy ktoś używał coś innego do kikuta niż octenisept?



Zgadzam się


[/B]
Zawsze to cos taki chustomąż



jak w reklamie



Wszystko co zamiwilas nie pasuje? Dogodzić kobiecie przynajmniej jak mówisz brwi będą na cacy



No racja



Oby szybko wypuścili, duzo zdrówka!



Zdrówka!



To super
Spodnie brzydko leżą, leginsy zbyt prześwitujące, marynarka za duża i kolor paskudny, kurtka fatalnej jakości a chusta morelowa zamiast różowa przyszła
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:55   #3210
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mąż mnie niedługo wyrzuci domu za Zalando... dobrze, że kurier przychodzi rano jak tż jest w pracy... szkoda tylko, że powiadomienia z konta bankowego widzi
Ja teraz zamowilam z 6 sklepów a nie wzięłam tego telefonu z numerem który mam w systemie bankowym więc tylko wysyłam linki do męża żeby płacił... Póki co płaci... Czekam aż się zbuntuje






Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam mega duże zamówienie na Zalando i wszystko odsyłam Zaraz kurier po paczke przyjdzie
Ale nie ma tego złego, za tą kase zrobie sobie permnentne brwi



To Ty nie wiesz, że przy rodzicach śpi się najlepiej i nagle nawet głód nie jest ważny?



O jakbyś pamiętała to możesz zapytać swoją panią czy przy kp można? bo chce zrobić bo alw nie wiem czy mogę


Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Od wczoraj od 19 daje Gabrysi inne krople i odpukac noc byla lepsza! Boze, oby sie poprawilo!!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki!!!!




Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Właśnie patrze na te inhalatory. Trzeba kupić.

jakbyś jakoś research zrobiła to podziel się wnioskami )




Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mój od 9 nie spi

Axn odpadł Waszemu kikut? Nasz skubany się trzyma czy ktoś używał coś innego do kikuta niż octenisept?

Zawsze to cos taki chustomąż
Ja nic nie używałam
A suchy jest? Ma wydzieline? Może krew?

Chustomaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.