Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 09:56   #3211
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mój od 9 nie spi

Axn odpadł Waszemu kikut? Nasz skubany się trzyma czy ktoś używał coś innego do kikuta niż octenisept?
No właśnie jeszcze też nie... tydzień temu położna jak go sprawdzała mówiła, że jeszcze wilgotny a wczoraj, że już kompletnie suchy więc liczę, że niedługo się go pozbędziemy...

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Spodnie brzydko leżą, leginsy zbyt prześwitujące, marynarka za duża i kolor paskudny, kurtka fatalnej jakości a chusta morelowa zamiast różowa przyszła
Ehhhh.....
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:00   #3212
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Właśnie patrze na te inhalatory. Trzeba kupić.
My mamy lidlowy i się sprawdza, znajomi i kuzynka tez go maja i również zadowoleni, a cenowo 100zl to niewiele bo w aptece zaczynały sie od 150zl z tego co pamietam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:06   #3213
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
My jutro idziemy na impreze do znajomych Kaja do dziadków na noc a my w tany

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


Spodnie brzydko leżą, leginsy zbyt prześwitujące, marynarka za duża i kolor paskudny, kurtka fatalnej jakości a chusta morelowa zamiast różowa przyszła
o to sobie poszalejecie miłej zabawy więc

a co do zakupów to pewnie z każdą sprawdzaną rzeczą coraz większa frustracja


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja nic nie używałam
A suchy jest? Ma wydzieline? Może krew?

Chustomaz
jak przecieram patyczkami dookoła to krwi jak kot napłakał, 2 razy przejadę i patyk czysty. Wiem, że Ty moczyłaś kąpiąc, wczoraj już to zlałam i też był pomoczony, wysuszyłam tylko

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze też nie... tydzień temu położna jak go sprawdzała mówiła, że jeszcze wilgotny a wczoraj, że już kompletnie suchy więc liczę, że niedługo się go pozbędziemy...



Ehhhh.....
my w pn idziemy do pediatry, dobrze byłoby się tego pozbyć
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:07   #3214
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Nie mam inhalatora. Muszę zapytać w aptece czy maja wypożyczyć.
Kup, u nas w użyciu przy każdym przeziębieniu, u dorosłych też. My mamy Microlife od 4 lat, bardzo dobrze nam służy.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

Axn odpadł Waszemu kikut? Nasz skubany się trzyma czy ktoś używał coś innego do kikuta niż octenisept?
Nam mówili w szpitalu żeby z octeniseptem uważać, bo kikut lubi po nim rozmiękać. Używałam spirytusu.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:11   #3215
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja teraz zamowilam z 6 sklepów a nie wzięłam tego telefonu z numerem który mam w systemie bankowym więc tylko wysyłam linki do męża żeby płacił... Póki co płaci... Czekam aż się zbuntuje











O jakbyś pamiętała to możesz zapytać swoją panią czy przy kp można? bo chce zrobić bo alw nie wiem czy mogę





Trzymam kciuki!!!!







jakbyś jakoś research zrobiła to podziel się wnioskami )






Ja nic nie używałam
A suchy jest? Ma wydzieline? Może krew?

Chustomaz
Zapytam, będę pamiętać


Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze też nie... tydzień temu położna jak go sprawdzała mówiła, że jeszcze wilgotny a wczoraj, że już kompletnie suchy więc liczę, że niedługo się go pozbędziemy...



Ehhhh.....
Frustracja MILION


Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
o to sobie poszalejecie miłej zabawy więc

a co do zakupów to pewnie z każdą sprawdzaną rzeczą coraz większa frustracja




jak przecieram patyczkami dookoła to krwi jak kot napłakał, 2 razy przejadę i patyk czysty. Wiem, że Ty moczyłaś kąpiąc, wczoraj już to zlałam i też był pomoczony, wysuszyłam tylko



my w pn idziemy do pediatry, dobrze byłoby się tego pozbyć
Dzięki Nawet nie przypominaj mi o tej paczce..
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:11   #3216
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Nam mówili w szpitalu żeby z octeniseptem uważać, bo kikut lubi po nim rozmiękać. Używałam spirytusu.
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:19   #3217
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Wlasnie mi sie przypomnialo ze ogladalam niedawno filmik na YT Neesia25, i ona polecala Omron. Zamowilam go. https://www.youtube.com/watch?v=2ipnGMLmqNM

Kaszel małego sie pogorszyl a do tego idziemy do osteopaty na 14.30.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 10:26   #3218
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dzien dobry nakarmilysmy sie o 7, Ala usnęła kolo 9 a ja padłam z nia i po 11 wstalysmy szkoda tylko ze co chwile musiałam jej smoka wkładać


Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
U nas są rzeczy które TŻ robi lepiej i są takie które lepiej robię ją, nawzajem zwracamy sobie uwagę jeśli to ma jakoś pomóc małemu

Pech jednak chce że jak idę np pod prysznic to dziecko chce cyca więc żadne tztowe sposoby i tak nie działają

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Ja lecę sie kapać po zmianie pieluchy u nakarmieniu. Inaczej jest "głodna, daj cyca!"
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mąż mnie niedługo wyrzuci domu za Zalando... dobrze, że kurier przychodzi rano jak tż jest w pracy... szkoda tylko, że powiadomienia z konta bankowego widzi
Dokładnie, tez sie ciesze ze kurier przychodzi wczesnie i oby tż nie zobaczył ostatniego zamówienia z La Millou... na razie dla siebie nic nie kupuje. Mama dała mi kilka swoich rzeczy. Poczekam jeszcze z miesiac i bede szaleć.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Bry! Wczoraj mala zasnela w lozku na TZecie, a my razem z nia. Ocknelam sie przed 3:00 i szok, bo mala spala 6 h do kolejnego karmienia. Potem kolejne o 6:00 i 8:30. Szkoda, że w łóżeczku tyle nie przesypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to Ala ze mna tez potrafi tyle spac. U siebie niekoniecznie

Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki, musze przelecieć szybko pol miasta i wrócić. Oby gwiazda spała i nie zachciało jej się jeść na srodku ulicy
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:28   #3219
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Kup, u nas w użyciu przy każdym przeziębieniu, u dorosłych też. My mamy Microlife od 4 lat, bardzo dobrze nam służy.



Nam mówili w szpitalu żeby z octeniseptem uważać, bo kikut lubi po nim rozmiękać. Używałam spirytusu.
My psikaliśmy Octeniseptem i normalnie moczyliśmy małej kikuta przy kąpieli a odpadł nam z tego co pamiętam po 10 dniach, więc raczej nie ma reguły Ile ludzi, tyle teori

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dzien dobry nakarmilysmy sie o 7, Ala usnęła kolo 9 a ja padłam z nia i po 11 wstalysmy szkoda tylko ze co chwile musiałam jej smoka wkładać



Ja lecę sie kapać po zmianie pieluchy u nakarmieniu. Inaczej jest "głodna, daj cyca!"


Dokładnie, tez sie ciesze ze kurier przychodzi wczesnie i oby tż nie zobaczył ostatniego zamówienia z La Millou... na razie dla siebie nic nie kupuje. Mama dała mi kilka swoich rzeczy. Poczekam jeszcze z miesiac i bede szaleć.



A to Ala ze mna tez potrafi tyle spac. U siebie niekoniecznie

Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki, musze przelecieć szybko pol miasta i wrócić. Oby gwiazda spała i nie zachciało jej się jeść na srodku ulicy
Co zamówiłaś? Pochwal się!

Kciuki!
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:33   #3220
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

jak przecieram patyczkami dookoła to krwi jak kot napłakał, 2 razy przejadę i patyk czysty. Wiem, że Ty moczyłaś kąpiąc, wczoraj już to zlałam i też był pomoczony, wysuszyłam
Ja też moczylam, może gdyby nie to odpadłby szybciej. Krwii nie było ani razu, jedynie taka żółta lub brązowa wydzielina
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:38   #3221
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dziś miałam ciężką noc, bo malutka budziła się co 3h na jedzenie. Ostatnio tak miała 3 tygodnie temu. Przyzwyczaiłam się do spania 5h ciągiem.
Teraz oglądamy świat, a ja potrzebuje iść pod prysznic chyba fotelik zabiorę do łazienki.
Ja moczylam kikut i u malutkiej odpadł po tygodniu, a u syna po 4 tygodniach. Oboje leżeli na lampach, więc to też nie wpłynęło. A syn leżał dłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 10:53   #3222
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wlasnie mi sie przypomnialo ze ogladalam niedawno filmik na YT Neesia25, i ona polecala Omron. Zamowilam go. https://www.youtube.com/watch?v=2ipnGMLmqNM

Kaszel małego sie pogorszyl a do tego idziemy do osteopaty na 14.30.
Uważaj na ten kaszel, u takich maluchów z godziny na godzinę lubi się zrobić zapalenie płuc.

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
My psikaliśmy Octeniseptem i normalnie moczyliśmy małej kikuta przy kąpieli a odpadł nam z tego co pamiętam po 10 dniach, więc raczej nie ma reguły Ile ludzi, tyle teori

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


Co zamówiłaś? Pochwal się!

Kciuki!
Też moczyłam w kąpieli Wolałam się posłuchać, bo u syna odpadł dopiero po 28 dniach
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:55   #3223
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja też moczylam, może gdyby nie to odpadłby szybciej. Krwii nie było ani razu, jedynie taka żółta lub brązowa wydzielina
Ja męczyłam i suszyłam i nic nie psikalam nie było wydzieliny ani trochę, ładnie się wysuszył i odpadł po 8 dniach

Trzymać kciuki! Newralgiczna godzina... Wczoraj zamiast standardowo zasnąć to zaczął się hardcore... Właśnie próbuję zasnąć w leżaczku... Trzymać kciuki!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:09   #3224
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

TEMAT: MLEKO MODYFIKOWANE

Dziewczyny, przeczytałam artykuł (http://biegajacabiomama.pl/2015/10/2...modyfikowanym/) i chyba będę zmieniać HIPP Bio Combiotik na Bebilon ProFutura 1.

Czy macie z tym Bebilonem jakieś doświadczenia?
Zastanawia mnie jeszcze Humana, ale ciężko coś konkretnego o niej znaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ila26
Czas edycji: 2017-03-10 o 11:18
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:11   #3225
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Kaszel małego sie pogorszyl a do tego idziemy do osteopaty na 14.30.
Nie chce straszyc, ale ja bym pojechala do lekarza, Wojtek za bardzo jeszcze kaszlu nie mial, bardziej charczal, a juz bylo zapalenie pluc.
Rekordzista mowil lekarz w 3h się "rozchorowal". Byli u niego z katarem, zapisal leki, a za 3h przyjmowal ich na oddzial z zapaleniem pluc bo się momentalnie pogorszyło.
Obserwuj małego uważnie i oby nic sie nie rozwinęło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:13   #3226
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś? Pochwal się!
Organizer do wózka, wkładkę do spacerówki i mufkę, wszystko Family
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja męczyłam i suszyłam i nic nie psikalam nie było wydzieliny ani trochę, ładnie się wysuszył i odpadł po 8 dniach

Trzymać kciuki! Newralgiczna godzina... Wczoraj zamiast standardowo zasnąć to zaczął się hardcore... Właśnie próbuję zasnąć w leżaczku... Trzymać kciuki!!
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:15   #3227
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Bylismy u pediatry w srode, mial troche kaszel juz i osluchowo bylo ok. No nic, bede dzwonic.

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2017-03-10 o 11:17
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:32   #3228
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

axn Maksowi odpadl 11 dnia, od 9 wisial na nitce doslownie. normalnie byl kapany, potem do sucha wycierany, patyczek z octaniseptem i potem jeszcze 3 dni po odpadnieciu wymiatalam kawalki strupka czy cos.
szwagierka mowila mi w wakacje, ze jej synowi kikut nie chcial odpasc, byl juz 3 tygodnie, zmienili octanisept na spirytus i po 3 dniach bylo po kikucie.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 11:54   #3229
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Wrocilismy wlasnie z przychodni po szczepieniu. Mam tylko nadzieje ze bedzie teraz wszystko dobrze, boje sie NOP-ow. Narazie spi bo rano malo spal. Pytalam co podac w razie goraczki to sa krople z paracetamolem- pedicamol.
A i nam mowila ze dobre mleko wybralismy- hipp bio combiotic.
Ulewaniem mozna sie martwic jakby chudl, ale raczej mu to nie grozi. Dzisiaj przy wazeniu 6kg. 63cm dlugosci, glowka 38cm, klatka 40cm.
No i te cyrki przy jedzeniu to nic niepokojącego i tak moze byc😛 szkoda myslalam ze moze jest jakaś rada na to. No nic zostaje przeczekac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kiciulec
Czas edycji: 2017-03-10 o 11:57
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 12:04   #3230
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
TEMAT: MLEKO MODYFIKOWANE

Dziewczyny, przeczytałam artykuł (http://biegajacabiomama.pl/2015/10/2...modyfikowanym/) i chyba będę zmieniać HIPP Bio Combiotik na Bebilon ProFutura 1.

Czy macie z tym Bebilonem jakieś doświadczenia?
Zastanawia mnie jeszcze Humana, ale ciężko coś konkretnego o niej znaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zmieniłam małej Bio Combiotik na Bebilon ProFutura 1 i super nam się sprawdza. Hipp okazał się do dupy u nas.


Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Organizer do wózka, wkładkę do spacerówki i mufkę, wszystko Family


A ta wkładka do spacerówki to po co?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 12:36   #3231
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja zmieniłam małej Bio Combiotik na Bebilon ProFutura 1 i super nam się sprawdza. Hipp okazał się do dupy u nas.



A ta wkładka do spacerówki to po co?
Zwby się spacerówka nie budziła

Zasnal po 13... Mój tata zabrał go na spacer...mhm stanął przed domen, nawet za bramę nie wyszedł chyba się boi że będzie płakał... I.... Myje mi.wozek
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 12:54   #3232
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Moj tato jest na kardiologii 🙁 ma bardzo wysokie cisnienie, zdretwial mu jezyk i usta. Jakas kroplowke dostaje i ekg zrobili ale narazie nic nie mowia o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 12:55   #3233
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zwby się spacerówka nie budziła

Zasnal po 13... Mój tata zabrał go na spacer...mhm stanął przed domen, nawet za bramę nie wyszedł chyba się boi że będzie płakał... I.... Myje mi.wozek

ale jak to?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:14   #3234
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Moj tato jest na kardiologii 🙁 ma bardzo wysokie cisnienie, zdretwial mu jezyk i usta. Jakas kroplowke dostaje i ekg zrobili ale narazie nic nie mowia o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic się nie martw, takie są objawy nadciśnienia, pewnie mu zaordynują leki, zrobią badania i wyślą do domu. Tylko w szpitalu to trochę potrwa, bo samo badanie krwi przy wysokim ciśnieniu to kilka godzin czekania.

Będzie dobrze! Wiem, co mówię, bo mój tata mi taki numer wyciął w Wigilię

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zwby się spacerówka nie budziła

Zasnal po 13... Mój tata zabrał go na spacer...mhm stanął przed domen, nawet za bramę nie wyszedł chyba się boi że będzie płakał... I.... Myje mi.wozek
A to Ci dziadek
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:19   #3235
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, takie są objawy nadciśnienia, pewnie mu zaordynują leki, zrobią badania i wyślą do domu. Tylko w szpitalu to trochę potrwa, bo samo badanie krwi przy wysokim ciśnieniu to kilka godzin czekania.

Będzie dobrze! Wiem, co mówię, bo mój tata mi taki numer wyciął w Wigilię

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



A to Ci dziadek
O matko wielkie dzieki za uspokojenie. Bierze leki ale raz dziennie i niezbyt mocne wiec pewnie mu lepiej dobiora. Przed weekendem go i tak by nie puscili. Lepiej żeby został i go przebadaja na wszystkie strony. Tak to by do lekarza nie poszedl😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:33   #3236
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Tak to by do lekarza nie poszedl😛
Nie ma tego złego...

Przebadają go od a do z i na pewno będzie wszystko dobrze
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:34   #3237
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Moj tato jest na kardiologii 🙁 ma bardzo wysokie cisnienie, zdretwial mu jezyk i usta. Jakas kroplowke dostaje i ekg zrobili ale narazie nic nie mowia o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno będzie dobrze





Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość

ale jak to?
Ale co jak to?!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:39   #3238
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na pewno będzie dobrze







Ale co jak to?!

Jak to mył wózek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:40   #3239
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
O matko wielkie dzieki za uspokojenie. Bierze leki ale raz dziennie i niezbyt mocne wiec pewnie mu lepiej dobiora. Przed weekendem go i tak by nie puscili. Lepiej żeby został i go przebadaja na wszystkie strony. Tak to by do lekarza nie poszedl😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tata też dostał nowe leki, plus w poniedziałek idzie do szpitala na badania. Pociesze Cię, że mój dziadek też ma nadciśnienie i problemy z sercem, a ma 94 lata, więc wszystko jest do wyregulowania
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:52   #3240
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mój tata też dostał nowe leki, plus w poniedziałek idzie do szpitala na badania. Pociesze Cię, że mój dziadek też ma nadciśnienie i problemy z sercem, a ma 94 lata, więc wszystko jest do wyregulowania
Dzieki😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.