Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-13, 20:29   #3511
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Załącznik 6966146
Pozdrowienia od mojego Klopsika😉⚘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cudny!
Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
U nas tradycyjnie, pieniądze Sami kupimy co będzie potrzebne, ale u nas nikt nie pyta co dać.
u nas tak samo
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy od pediatry, pani mało rozmowna ale bardzo konkretna. Bartek waży 3950g Po tej paczce pampersów przejdziemy juz chyba na 2. Ubranka też stają się coraz ciaśniejsze... a nie użyłam 2/3 body ani razu Najczesciej maly jest w samym pajacyku bo jest czesto smarowany .

A, i drugi raz już zniosłam i wniosłam gondole z klockiem na 4 piętro Jestem z siebie dumna
za wagę !
Co do wnoszenia wózka... ja mieszkam w kamiennicy na 3 piętrze. Z tym ,że wysokie mieszkania są i jest dużo schodów więc tak naprawdę wychodzi jak 5 piętro w bloku masakra. Wnosiłam już parę razy gondole z Hanią w środku. Stelaż na dole zostawiam i mąż potem wnosi.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
1. ja rozdzielam szczepienia zeby wiedziec po czym niedajboze jest nop i przed ktorą potworka sie szykowac psychicznie...
2. ja dawalam sab, bylo super, sab sie konczy, espumisan mam, postanowilam ze przetestuje... no jakby chyba srednio działą. wracam do sab. musze tylko dostawe z dojczlandu jakas ogarnac
co to jest ten sab? jest to to ? https://www.google.pl/search?q=sab+s...w=1517&bih=708

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mu po wizycie u pediatry, maly waży 4260
Mamy skierowanie do kardiologa bo jakiś szmer jest i skierowanie do chirurga gdyby kikut do tygodnia nie odpadł...Niby mocno trzyma bo gruba pępowina była i mam próbować delikatnie odchyla kikucik

za wagę i kciuki aby kikut odpadł wreszcie!
Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
]My po konsultacji w sprawie bioderek. Wszystko wygląda książkowo Dla pewności USG w maju

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
U nas mały wczoraj leżał u tz na brzuszku i mam filmik jak z krótką przerwą przez ok 2 min podniósł główkę i patrzył tacie w oczy. Pokazaliśmy filmik pediatrze, żeby zobaczyła czy ok...Ale nie widziała nic niepokojącego. Śmiesznie to zrobił bo tak szybko ją podniósł jak pies który wie, że dostanie smakołyk
Hania też już tak podnosi główkę. Lekarka powiedziała ostatnio że silna jest. Pamiętam że moja pierwsza córa długo nie umiała główki unieść
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak myślę o szczepieniach i czy któraś z Was szczepi tymi na NFZ? Bo trochę się boję tych 6w1…
my szczepimy na NFZ. Pierwszą córkę też tak szczepiliśmy
Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
hihi to ja sie chwale, ze moj spi juz 2 godziny i to tylko po moim cycu. szok. w ogole sie ciesze, ze na ten espumisan sie zdecydowalam, bo dzisiaj mielismy duzo lepszy dzien. ten zastój gazów biedaka nie sponiewieral tak jak w poprzednich dniach. ale dopiero po 3 dniach stosowania widze efekt. teraz czekam juz na skok rozwojowy, wiec pewnie lada moment znow beda sądne dni
My też podajemy espumisan. A ile razy w ciągu dnia go podajesz? Nie wiem jak często można
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:30   #3512
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak myślę o szczepieniach i czy któraś z Was szczepi tymi na NFZ? Bo trochę się boję tych 6w1…
Ja szczepię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:39   #3513
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
A moje dziecko nie śpi od 18:30, jadł, w międzyczasie 2 dokarmianio-ciumkania, no szaleju się najadł, oczy jak 5 zł i nie chce spać nie wiem jak dałabym radę bez smoka, teraz leży i zaczyna krzyczeć jak mu wypadnie


No już coraz więcej takich chwil będzie. Moje dziscko zaliczyli dziś 1 drzemke 2h w ciągu dnia (ta którą zaczęłam od tarasu...) a tak to impreza...
Choć nawet jak ma spokojny dzień to już od 8-9 do 12 nie śpi i później od 14-15 do 18 tez nie

nie wiem co z nim robić,bo płacze trochę z nudów i chciałabym z nim się bawić alw jak...


Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
możemy sobie przybic piątkę. Dla mnie każdy dzień to oczekiwanie na wieczór. Mala dużo placze i prawie nie schodzi z rąk. Ja czuję się z tym już całkiem nieźle..płaczę z bezsilnoscu juz tylko raz dziennie podczas przygotowywania kąpieli dla dzieci.

Trzymam mocno kciuki za twojego tatę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to ja ten moment mam jak kładę się ba swoim łóżku z małym do usypiania... Glaszcze po głowie, robię szyyyyyyy i łzy same lecą... Ale takie smutne pojedyncze... Nie żebym płakała na maxa...
Choć dziś to może trochę przez cały męczący dzień a głównie przez męża węża który pojawił się po pracy łaskawie po 20, usiadł i zaczął zmieniać kanały... Nawet na niego nie spojrzałam bo zaczęłabym wyć już na dole chyba...razem z dzieckiem...




Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak myślę o szczepieniach i czy któraś z Was szczepi tymi na NFZ? Bo trochę się boję tych 6w1…

Ja właśnie nie wien.. 6w1 bym dała bo raz kłują i gotowe...




Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
hihi to ja sie chwale, ze moj spi juz 2 godziny i to tylko po moim cycu. szok. w ogole sie ciesze, ze na ten espumisan sie zdecydowalam, bo dzisiaj mielismy duzo lepszy dzien. ten zastój gazów biedaka nie sponiewieral tak jak w poprzednich dniach. ale dopiero po 3 dniach stosowania widze efekt. teraz czekam juz na skok rozwojowy, wiec pewnie lada moment znow beda sądne dni

U nas jeżeli w 5 tygodniu coś było to mnie ominęło... Łez nie ma (ma szklistne oczy ale nie lecą, uśmiecha się nadal sam sobie, zaczął wydawać z siebie inne dźwięki niż ryk )




Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
cudny!

u nas tak samo

za wagę !
Co do wnoszenia wózka... ja mieszkam w kamiennicy na 3 piętrze. Z tym ,że wysokie mieszkania są i jest dużo schodów więc tak naprawdę wychodzi jak 5 piętro w bloku masakra. Wnosiłam już parę razy gondole z Hanią w środku. Stelaż na dole zostawiam i mąż potem wnosi.

co to jest ten sab? jest to to ? https://www.google.pl/search?q=sab+s...w=1517&bih=708


za wagę i kciuki aby kikut odpadł wreszcie!



Hania też już tak podnosi główkę. Lekarka powiedziała ostatnio że silna jest. Pamiętam że moja pierwsza córa długo nie umiała główki unieść

my szczepimy na NFZ. Pierwszą córkę też tak szczepiliśmy

My też podajemy espumisan. A ile razy w ciągu dnia go podajesz? Nie wiem jak często można
Cos na tel mi.sie nie chce internet włączyć... Ja daje sab simplex niemiecki
Espumisanu można 40-80jednostek na dobę. Wg ulotki. Ja zamierzam więcej (sab simplex można dać 40jednostek na raz i daje sie go do każdego karmienia czyli te książkowe 8razy)


Dziecko śpi. Ja też idę.
Oby jutro było nudno...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:43   #3514
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

Czyżby została tylko maławredzioszka?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
TylKo ja zostalam ? Wy juz mowicie o szczepieniach, kolkach, o wzrostach wagi u maluszkow, o przechodzeniu w wieksze pieluszki a ja ? ale pocieszam sie tym ze tak czy siak jeszcze dwa tyg moze razem wszystkie przeniesiemy sie na odchowalnie ?
no no, ja sie przeterminowałam więc już się nie liczę



Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Hej już po. Było całkiem dobrze.
Damian urodził się o 10.25
3310g 51cm. Dziękuję za kciuki. 🌹🌹

39/40
it's a boy.
gratulacje!

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Jeszcze MalaMi została Ci do pary Urodzicie, skończymy wątek i sruuu na odchowalnie
spoko spoko tylko jak w parze to teraz, już, natychmiast!
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:47   #3515
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No już coraz więcej takich chwil będzie. Moje dziscko zaliczyli dziś 1 drzemke 2h w ciągu dnia (ta którą zaczęłam od tarasu...) a tak to impreza...
Choć nawet jak ma spokojny dzień to już od 8-9 do 12 nie śpi i później od 14-15 do 18 tez nie

nie wiem co z nim robić,bo płacze trochę z nudów i chciałabym z nim się bawić alw jak...
U mnie podobnie. 9-12 i potem 18-21 nie śpi. Rano kładę na macie i włączam światełka plus melodyjke, potrafi leżeć nawet godzine. Druga rzecz to obrazki kontrastowe dziś podziwiala dobrą godzinę po poludniu jest trudniej, bo synek chce z nia lezec na macie, a mata mała i obrazki oglądać, rozrzucajac po calym pokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:52   #3516
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Cos na tel mi.sie nie chce internet włączyć... Ja daje sab simplex niemiecki
Espumisanu można 40-80jednostek na dobę. Wg ulotki. Ja zamierzam więcej (sab simplex można dać 40jednostek na raz i daje sie go do każdego karmienia czyli te książkowe 8razy)
dzięki
a to gdzie kupowałyście sab simplex?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:53   #3517
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

No obrazki mam, mata póki co nie zdaje egzaminu bo dziecko lezy z głową w bok...
Najbardziej fascynuje go grająca maskotka, ale ja po 20 min tej jakże ambitnej melodyjki szaleje...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 20:54   #3518
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dziewczyny jak chcecie sab, czy lefax to chętnie Wam wyślę. Narazie jestem w szpitalu, ale jak wyjdę to piszcie śmiało.

39/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:56   #3519
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No obrazki mam, mata póki co nie zdaje egzaminu bo dziecko lezy z głową w bok...
Najbardziej fascynuje go grająca maskotka, ale ja po 20 min tej jakże ambitnej melodyjki szaleje...
Ja na macie mam odglosy natury ale też włączony tv, bo irytują mnie pogaduszki oczekujących na windę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:02   #3520
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U mnie też tv włączony bo chce żeby mały widział że jak głośno o jest dzień... No a jestem w domu sama więc ktoś musi mi to głośno robić
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:08   #3521
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak chcecie sab, czy lefax to chętnie Wam wyślę. Narazie jestem w szpitalu, ale jak wyjdę to piszcie śmiało.

39/40
it's a boy.
To ja się zgłaszam!
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 21:09   #3522
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak myślę o szczepieniach i czy któraś z Was szczepi tymi na NFZ? Bo trochę się boję tych 6w1…
Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
to ja odwrotnie, bardziej sie boje tych na nfz
my musimy zgłębić temat...jedynie co się dowiedziałam od pediatry to, że te na nfz częściej rzekomo powodują gorączkowanie, jakaś tam zawiera termentiol czy jakoś tak....ale ja dokładnie nie wiem bo sama tematu nie zgłębiłam z tż. Z drugiej strony też trochę boję się kombo szczepionki
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:12   #3523
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No już coraz więcej takich chwil będzie. Moje dziscko zaliczyli dziś 1 drzemke 2h w ciągu dnia (ta którą zaczęłam od tarasu...) a tak to impreza...
Choć nawet jak ma spokojny dzień to już od 8-9 do 12 nie śpi i później od 14-15 do 18 tez nie

nie wiem co z nim robić,bo płacze trochę z nudów i chciałabym z nim się bawić alw jak...
yeah

ja mojemu czasem w dzień puszczę muzykę na tv z yt...ale taką, którą ja słucham/słuchałam w ciąży, czasem się uspokoi
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:16   #3524
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
To ja się zgłaszam!
🖒

39/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:17   #3525
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
yeah

ja mojemu czasem w dzień puszczę muzykę na tv z yt...ale taką, którą ja słucham/słuchałam w ciąży, czasem się uspokoi
Moja się uspokaja przy najnowszym albumie Eda Sheeran'a Ale nic jej lepiej nie usypia niż odkurzacz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 01:53   #3526
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Moja się uspokaja przy najnowszym albumie Eda Sheeran'a Ale nic jej lepiej nie usypia niż odkurzacz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas czajnik z gotując wodą odkurzacz jej nie rusza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 03:14   #3527
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ja uprocz szuszania paszczowi nie próbowałam zadnych dźwięków. Radio albo tv chodzi w tle ale to bardziej po to zeby każy dźwięk go nie wybudzal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 04:08   #3528
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U nas jak Roomba chodzi spanie jest na 100%
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 06:11   #3529
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
my musimy zgłębić temat...jedynie co się dowiedziałam od pediatry to, że te na nfz częściej rzekomo powodują gorączkowanie, jakaś tam zawiera termentiol czy jakoś tak....ale ja dokładnie nie wiem bo sama tematu nie zgłębiłam z tż. Z drugiej strony też trochę boję się kombo szczepionki
No nie wiem, bo Michal pierwsze szczepienie mial tymi na nfz czyli 3 wklucia. Pierwszy zastrzyk byl ok, drugi placz, a przy trzecim jakby go ze skory obdzierali.
W domu dostał goraczke i jedno z wkluc sie zaczerwienilo i stwardnialo.
Nigdy wiecej go nie szczepilam bezplatnymi, tylko 5 w 1 i od tego czasu nie bylo po szczepieniu tez reakcji.
Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Moja się uspokaja przy najnowszym albumie Eda Sheeran'a Ale nic jej lepiej nie usypia niż odkurzacz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoja droga fajny album
Zresztą mi się strasznie podoba jego glos
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 06:29   #3530
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dziewczyny odciągałyście dzieciom już noski katarkiem? Hania w nocy męczyła się z zatkanym noskiem i zastanawiam się czy dziś użyć katarek
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 06:43   #3531
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Silver, ja uzywam katarka codziennie. Mala nie ma kataru, ale glutki jej wyciagam. Dziala ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 06:59   #3532
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ja też każdego dnia glutki wyciągam
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:31   #3533
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mamy ze Śląska-kartę NFZ trzeba wyrobić dziecku. U pediatry mnie o nią nie pytano, ale na usg bioderek już chcieli :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:37   #3534
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Mamy ze Śląska-kartę NFZ trzeba wyrobić dziecku. U pediatry mnie o nią nie pytano, ale na usg bioderek już chcieli :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info Ja wczoraj dzwoniłam do NFZ to pan z infolinii sam nie wiedział czy trzeba... stwierdził, że można. I co istotne lepiej iść po upłynięciu min 2 tyg od zgłoszenia do zus żeby mieli wszystko w systemie. I to chyba racja bo ja zglaszałam ok 2tyg temu wczoraj u pediatry mały wyskoczył w systemie jako nieubezpieczony.


Wiadomość dnia.... Nareszcie odpadł nam kikut! Będę mogła używać termoforu!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:41   #3535
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Bez katarka jak bez ręki.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:51   #3536
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Ja wczoraj dzwoniłam do NFZ to pan z infolinii sam nie wiedział czy trzeba... stwierdził, że można. I co istotne lepiej iść po upłynięciu min 2 tyg od zgłoszenia do zus żeby mieli wszystko w systemie. I to chyba racja bo ja zglaszałam ok 2tyg temu wczoraj u pediatry mały wyskoczył w systemie jako nieubezpieczony.


Wiadomość dnia.... Nareszcie odpadł nam kikut! Będę mogła używać termoforu!
Gratuluję odpadniecia kikuta na infolinię tez dzwoniłam, ale już po marudzeniu z usg ponieważ nie mielismy karty, na miejsvu dodatkowo wypelnialismy dokumenty zwiazane z ubezpieczeniem zdrowotnym naszym i dziecia. Zbędna papierologia :/
A w ogóle gratuluję urodzenia na Lubinowej mnie stamtąd odeslano w dniu porodu bo miałam złe wyniki prób watrobowych, ale dzięki temu przekonałam się ze CSK na Ligocie też jest sympatyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:56   #3537
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Gratuluję odpadniecia kikuta na infolinię tez dzwoniłam, ale już po marudzeniu z usg ponieważ nie mielismy karty, na miejsvu dodatkowo wypelnialismy dokumenty zwiazane z ubezpieczeniem zdrowotnym naszym i dziecia. Zbędna papierologia :/
A w ogóle gratuluję urodzenia na Lubinowej mnie stamtąd odeslano w dniu porodu bo miałam złe wyniki prób watrobowych, ale dzięki temu przekonałam się ze CSK na Ligocie też jest sympatyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma czego gratulować hehe Dobrze, że jesteś zadowolona z CSK Było tam coś co Ci się szczególnie podobało/nie podobało?
Jak planowałam opcje awaryjne to na wypadek odesłania z kwitkiem też chciałam tam jechać.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:01   #3538
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Kaja stawia flache Moja gwiazda kończy dziś 2 miesiące!
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:05   #3539
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Kaja stawia flache Moja gwiazda kończy dziś 2 miesiące!
Jak ta dzieci szybko rosną
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:06   #3540
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Nie ma czego gratulować hehe Dobrze, że jesteś zadowolona z CSK Było tam coś co Ci się szczególnie podobało/nie podobało?
Jak planowałam opcje awaryjne to na wypadek odesłania z kwitkiem też chciałam tam jechać.
Porodowka tam jest bardzo dobrze wyposażona. Świetnie mnie zszyli, podjęli dobrą decyzję o proznociagu jak mi się akcja zatrzymała, personel naprawdę bez zarzutu. Gorzej na sali poporodowej, łóżka byly niewygodne i wysokie, a ja jestem niska więc zejście z nich to był wyczyn. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.