Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 04:13   #4111
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U nas karmienie 20:00, 24:20, 4:50 i mala teraz kweka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 05:24   #4112
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U nas 22:00 2:30 5:30 ale od 3:00 stękanie by puścić bąka, ktore trwa do teraz. Strasznie mi go żal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 05:55   #4113
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dzień dobry co do wybudzania nam położna kazała wybudzac tylko w dzień a w nocy pozwalać spać dłużej żeby uczyć odróżniania dnia od nocy.
Nasz i tak na razie chce co 3, max 4h

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2017-03-20 o 05:56
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 06:02   #4114
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Nasz chlopak dzis wyspal się o 1 i ani myslal spac, o 2 kolejne jedzenie i nadal wielkie oczy, przed 3 znowu jesc się domagal i przysnal wtedy... a teraz znowu jemy

Hmm zaczynam rozwazac ten otulacz jakis, bo w rozku lepiej mi spal, ale juz malawy się dla niego zrobil.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 06:16   #4115
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

czytalam, ze moze byc jeden chrzestny. nam by to rozwiazalo problem, po co na sile kogos brac.

u Maksa jak zwykle problem. mnożą się strasznie te klopoty to mleko ar na rzygi pomoglo, ale spowodowalo zatwardzenia, biedny juz dobe kupy nie zrobil. co robic... sprobowac z herbatką rumiankowa albo z koperku wloskiego? widzialam takie hippa od 1 dnia zycia niby. juz nie wiem jak mu pomoc.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 06:53   #4116
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dziewczyny, malemu furka w nosie, ale aspiratorem prawie nic nie schodzi i raz na godzine zakaszle. Nie wiem czy juz wpadać w panike i gnać do lekarza czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 07:05   #4117
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mariea dzieciom nie podaje się koperku. TY wypij hipp z 1 łyżeczki to jakimś cudem przechodzi do dziecka j mu pobudza pracę jelit. To xe nie można mówią internety a to że mama ma wypić mówili mi w szpitalu jeszcze a później moja położna... Ale ma zatwierdzenia czy nie robi kupy? Bo u dzieci na mm kup jest mniej i nic w tym złego. Chyba że faktycznie kupę stała twarda robi...

Keepsmil3 a psikalas czymś?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 07:05   #4118
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, malemu furka w nosie, ale aspiratorem prawie nic nie schodzi i raz na godzine zakaszle. Nie wiem czy juz wpadać w panike i gnać do lekarza czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym gnała lub wezwała ( nasz przyjezdza). U maluszkow infekcje szybko sie rozwijaja
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 07:06   #4119
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, malemu furka w nosie, ale aspiratorem prawie nic nie schodzi i raz na godzine zakaszle. Nie wiem czy juz wpadać w panike i gnać do lekarza czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może spróbuj mu psiknąć wodą morską (są wersje dla niemowląt) albo wkrop trochę soli fizjologicznej, jeśli coś tam jest to łatwiej wtedy wyjdzie

U nas wystarczy mu psiknąć wodą i sam wypsikuje co mu tam siedzi
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 07:10   #4120
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Może spróbuj mu psiknąć wodą morską (są wersje dla niemowląt) albo wkrop trochę soli fizjologicznej, jeśli coś tam jest to łatwiej wtedy wyjdzie

U nas wystarczy mu psiknąć wodą i sam wypsikuje co mu tam siedzi
No właśnie zakropilam mu najpierw solą fizjologiczną i dopiero odciagalam. To co wyszlo wyglądało bardziej jak ulany pokarm niz glutki. A jak kicha to nic samo nie wylatuje. Ten kaszelek mnie martwi, z tym że zdarza sie bardzo rzadko. Moze to sapka, ale zadzwonie do poloznej chyba i zapytam co robic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez keepsmil3
Czas edycji: 2017-03-20 o 07:11
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 08:12   #4121
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mariea dzieci tak moga miec na mm, ze rzadziej robia kupe. Jesli ta nie jest twarda i zbita to nie zaparcie. Nawet na kp moze tak byc, ze maluch nagle zacznie robic jedna kupe na tydzień. Na pewno nic nie podawaj Maksiowi na własną reke. Te herbatki moim zdaniem to chwyt marketingowy, że można je stosować od 1 dnia zycia. Przecież to rozszerzenie diety, wiec nie wiem dlaczego taka scieme walą.

Keepsmil3 jedz do pediatry. Nie ma co czekac skoro jest kaszel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 08:34   #4122
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
u nas dzis straszne wichury w nocy i przed poludniem, ale juz sie wycisza na szczescie.
moja dziecina cała odmieniona. po bebilonie ar spi jak susełek. wczesniej po moim mleku oczywiscie był klopot (typowo) ale norma. przemyslalam sprawe i bierzemy to na barki. jego ulewania i meczarnie - mimo wszystko póki jest laktacja bedzie dostawal moje mleko. nie bedziemy zageszczac niczym, juz wystarczy ze tamto ma zageszczone. troche czytalam i lepiej zeby moje dostawał bez zadnych dodatkow. zawsze cos tam mu zostanie.
najgorzej, że biedulek nie rozumie. jak jest pora na cyca to dostaje z duzymi przerwami, bo wtedy mu latwiej utrzymac w zolądku. serce mi sie kraje, bo jak go odrywam od cyca po 15 minutach a on zaraz krzyczy bo jest glodny i nic nie moge zrobic. trzeba odczekac. dopiero po przerwie dostaje drugiego cyca albo z laktatora tez z przerwami.

skoro mały dał odsapnąć, to łazienka została w końcu wymyta i całe szczęście, bo było czysto jak w podrzędnym szalecie

była u nas moja mama na godzinke przytulic malucha. powiedziala, ze jak go nie widzi 2 dni to jest cala chora i musi go choc 15 minut ponosic i na niego popatrzeć

sQ prawo murphy'ego zadziałało!
Trzymam kciuki za karmienie

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę co dziś uszylam dla córci 😊.

Sq, dresowke petelkowa zamówiłam w końcu ☺Załącznik 6978331

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Witam się po super weekendzie w Bieszczadach. Byliśmy z małą i ze znajomymi
Nadrobiłam was Jakimś cudem..


Ten kto wymyślił Woombie powinien dostać Nobla! Mamy go od 3 nocy i mała spała w pierwszą noc 7 godzin non stop, w drugą 8 a w trzecią noc 9(!)
Kiedy moja tak pośpi...

Mówicie o otulaczach, my mamy dwa, taki https://www.bajaboo.pl/wyprawka/otul...o-company.html Fajny bo można z niego zrobić śpiworek rozpinając napy na ramionach
i http://www.babymeble.pl/swaddleme-dz...zary-2x-p5271/ Co najlepsze kupiłam je w lumpku za grosze. Mała się w nich denerwuje, marne szanse ją w tym uśpić. Może dziś znów spróbuję.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 08:37   #4123
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mój mały po 21 jadł potem sama go na śpiocha ok 2 wzielam, 5 i 8 więc coś sobie wydluzal

No i do reszty kikut odpadł...W koncu

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
No właśnie zakropilam mu najpierw solą fizjologiczną i dopiero odciagalam. To co wyszlo wyglądało bardziej jak ulany pokarm niz glutki. A jak kicha to nic samo nie wylatuje. Ten kaszelek mnie martwi, z tym że zdarza sie bardzo rzadko. Moze to sapka, ale zadzwonie do poloznej chyba i zapytam co robic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoń dzwoń dla pewności albo jedz do lekarza niech palucha malca
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 08:45   #4124
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Mój mały po 21 jadł potem sama go na śpiocha ok 2 wzielam, 5 i 8 więc coś sobie wydluzal

No i do reszty kikut odpadł...W koncu



Dzwoń dzwoń dla pewności albo jedz do lekarza niech palucha malca
Brawo za kikuta!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 08:51   #4125
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

nie podam tej herbaty, ale juz nie wiem co robic. sprobuje zeby dzis jak najwicej byl na cycu nawet mimo rzygania. moze zrobi kupe. wczesniej tez byl na mm tylko innym i na moim pokarmie i bez problemu szlo 2-6 kup dziennie. a teraz ponad doba bez kupy. no to sie martwie, bo to mleko jest geste czy mu nie zaklajstrowalo jelit i jak mam mu odklajstrować ewentualnie. sprobuje cyca wiecej niz mialo byc tylko sie juz boje tych rzygowych lawin.
glupieje, bo wczesniej kupy szly, a gazy sie zastrzymywaly, a teraz gazy ida bo slysze czesto, a kupy brak. ech problemy
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-03-20 o 08:54
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 09:49   #4126
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
nie podam tej herbaty, ale juz nie wiem co robic. sprobuje zeby dzis jak najwicej byl na cycu nawet mimo rzygania. moze zrobi kupe. wczesniej tez byl na mm tylko innym i na moim pokarmie i bez problemu szlo 2-6 kup dziennie. a teraz ponad doba bez kupy. no to sie martwie, bo to mleko jest geste czy mu nie zaklajstrowalo jelit i jak mam mu odklajstrować ewentualnie. sprobuje cyca wiecej niz mialo byc tylko sie juz boje tych rzygowych lawin.
glupieje, bo wczesniej kupy szly, a gazy sie zastrzymywaly, a teraz gazy ida bo slysze czesto, a kupy brak. ech problemy
Wspolczuje kochana ile Maksiu ma już tygodni? A mowia że najgorszy pierwszy miesiac kupilas windi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:10   #4127
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mariea, spokojnie, jak nie boli go ewidentnie brzuszek to poczekaj jeszcze na kupkę. Strasznie ci współczuję Oby z każdym dniem się norowało.

Moja mała zawinięta zasnęła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170320_105829.jpg (96,6 KB, 63 załadowań)
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:21   #4128
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
No i do reszty kikut odpadł...W koncu


Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Wspolczuje kochana ile Maksiu ma już tygodni? A mowia że najgorszy pierwszy miesiac kupilas windi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
windi nie jest na kupki...

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
nie podam tej herbaty, ale juz nie wiem co robic. sprobuje zeby dzis jak najwicej byl na cycu nawet mimo rzygania. moze zrobi kupe. wczesniej tez byl na mm tylko innym i na moim pokarmie i bez problemu szlo 2-6 kup dziennie. a teraz ponad doba bez kupy. no to sie martwie, bo to mleko jest geste czy mu nie zaklajstrowalo jelit i jak mam mu odklajstrować ewentualnie. sprobuje cyca wiecej niz mialo byc tylko sie juz boje tych rzygowych lawin.
glupieje, bo wczesniej kupy szly, a gazy sie zastrzymywaly, a teraz gazy ida bo slysze czesto, a kupy brak. ech problemy
jak gazy przechodzą to nic mu sie nie klei... zadzwon do poloznej, a najlepiej do lekarza ktory to mm polecił
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:23   #4129
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Sq wiem, że windi jest na gazy, ale Mariea ostatnio pisała o gazach i że chyba go kupi. Ciocia Sq zawsze na posterunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 10:24   #4130
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

ej a w sumie dlaczego otulacie tak dzieci?
bo moj to sie budzi bo go meczy brzuszek albo jest glodny... kij mu czy jest otulony...przeciez nagle dluzej najedzony nie bedzie..
czytalam ze takie otulanie i ograniczanie dzieciu odruchu moro nie jest dobre, bo tak poznaje otoczenie...ze odruch powinien sie wyciszyc do 3miesiaca, a jak sie dziecko otula i uniemozliwia to ten okres sie wydluzy...to chyba nawet u zawitkowskiego gdzies było

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Sq wiem, że windi jest na gazy, ale Mariea ostatnio pisała o gazach i że chyba go kupi. Ciocia Sq zawsze na posterunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ah bo myslalam ze to na ten problemik
kurcze jak dla mnie poki maly nie placze to dalabym jeszcze czas. jelita musza zaczac inaczej pracowac dla mm i to ogarnac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:24   #4131
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
czytalam, ze moze byc jeden chrzestny. nam by to rozwiazalo problem, po co na sile kogos brac.

u Maksa jak zwykle problem. mnożą się strasznie te klopoty to mleko ar na rzygi pomoglo, ale spowodowalo zatwardzenia, biedny juz dobe kupy nie zrobil. co robic... sprobowac z herbatką rumiankowa albo z koperku wloskiego? widzialam takie hippa od 1 dnia zycia niby. juz nie wiem jak mu pomoc.
Kup czopki glicerynowe i jesli rzeczywiście nie bedzie kupki to wtedy mozesz uzyc np cwiartki.
Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Mariea, spokojnie, jak nie boli go ewidentnie brzuszek to poczekaj jeszcze na kupkę. Strasznie ci współczuję Oby z każdym dniem się norowało.

Moja mała zawinięta zasnęła
Jak to sie milo patrzy jak dziecko spi

Wojtek lubi byc opatulony wiec dzis zamowilam otulacz z swaddleme. Zobaczymy jak ro wyjdzie w praktyce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:25   #4132
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Tak zachwalacie otulacze, że aż szukam jakiegoś na OLXie

U nas mała jak jest otulana to walczy minutkę, a potem zasypia snem sprawiedliwego, tylko w nocy się rozkopuje, przez co wstaję ją motać na nowo. Może z otulaczem będzie mi wygodniej.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:34   #4133
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ej a w sumie dlaczego otulacie tak dzieci?
bo moj to sie budzi bo go meczy brzuszek albo jest glodny... kij mu czy jest otulony...przeciez nagle dluzej najedzony nie bedzie..
czytalam ze takie otulanie i ograniczanie dzieciu odruchu moro nie jest dobre, bo tak poznaje otoczenie...ze odruch powinien sie wyciszyc do 3miesiaca, a jak sie dziecko otula i uniemozliwia to ten okres sie wydluzy...to chyba nawet u zawitkowskiego gdzies było

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



ah bo myslalam ze to na ten problemik
kurcze jak dla mnie poki maly nie placze to dalabym jeszcze czas. jelita musza zaczac inaczej pracowac dla mm i to ogarnac
U nas odruch moro wybudza małą, a sama nie umie się uspokoić i zasnąć znów. Nie jest opatulona cały czas
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 10:49   #4134
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Mariea, spokojnie, jak nie boli go ewidentnie brzuszek to poczekaj jeszcze na kupkę. Strasznie ci współczuję Oby z każdym dniem się norowało.

Moja mała zawinięta zasnęła
o jaka słodzizna mała

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie otulacze, że aż szukam jakiegoś na OLXie

U nas mała jak jest otulana to walczy minutkę, a potem zasypia snem sprawiedliwego, tylko w nocy się rozkopuje, przez co wstaję ją motać na nowo. Może z otulaczem będzie mi wygodniej.
ja co prawda mojego nie będę opatulać, ale w ciąży jeszcze szukałam otulaczy i gdybym zamawiała to pewnie tu, cena też ok:

http://motherhood.pl/sklep/otulaczek-9/

edit: ale chyba będzie już mały
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:00   #4135
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mam otulacz do odsprzedania. Swaddleme blekitny. Ten mały. Karol woli wolność 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:03   #4136
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

1490007808610.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:05   #4137
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Wspolczuje kochana ile Maksiu ma już tygodni? A mowia że najgorszy pierwszy miesiac kupilas windi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miesiac i tydzien.
kupilam windi, raz mial aplikowane w sobote na wieczor po jedzeniu gazy go znowu trzymały. przyniosły ulge, gazy wyszly i przy okazji obsrał mi rękę
potem juz nie używałam, bo gazy schodzą, tylko kupy brak.
moze faktycznie zmiana mm tak sie objawia... miałam odwołać jutrzejsza wizyte u pediatry, bo w sobote bylismy, ale chyba wpadne tam tak jak sQ pisze, bo i tak mam po drodze bo jutro dentysta, spytalabym sie o ten brak kupy. chyba, ze dzis zrobi.
teraz mi w końcu usnal, szok bo po moim mleku z laktatora i cycu. ulał 3x ale bez fontanny, coś na pewno się utrzymało.
ech nigdy bym nie pomyslala, ze przed 30 będę rozkminiać kolor kup, konsystencje i martwić sie brakiem
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-03-20 o 11:06
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:05   #4138
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U nas nie byloby żadnego spania gdyby nie otulanie. Rękami tak macha ze sie budzi za kazdym razem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:47   #4139
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
o jaka słodzizna mała



ja co prawda mojego nie będę opatulać, ale w ciąży jeszcze szukałam otulaczy i gdybym zamawiała to pewnie tu, cena też ok:

http://motherhood.pl/sklep/otulaczek-9/

edit: ale chyba będzie już mały
Jest na 0-3 miesiące, zamówiłam go najwyżej zwrócę.

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
U nas nie byloby żadnego spania gdyby nie otulanie. Rękami tak macha ze sie budzi za kazdym razem.
U nas jest podobnie Nina się wybudza 2-3 razy w nocy, kiedy się zbyt intensywnie rusza przez sen. Do tego 3 razy osobno na karmienie, więc wstaję do niej po 5-6 razy.

W dzień ją też zawijamy w kocyk, ale luźno, więc ma swobodę ruchów
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2017-03-20 o 11:49
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 12:24   #4140
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Moje dziecko postanowiło wywinąć mi dziś 3 psikusy przy przewijaniu. Najpierw strzał kupy prosto na mnie...domowe leginsy i skarpetki do prania, podłoga do umycia sięgałam po chusteczki mokre, żeby na szybko podłogę przetrzeć bo gdzieś musiałam stanąć w tym momencie patrzę i fontanna sików prosto do łóżeczka na kocykjuż małego ogarnęłam, patrzę, a on z ulania się cały bok główki mokry ma...jakby wylał wodę na siebie - do mycia

Dziewczyny, których dzieci miały krostki na buzi, podejrzenie trądziku niemowlęcego - u mnie położna go potwierdziła. Jak szybko zaczął znikać?

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Jest na 0-3 miesiące, zamówiłam go najwyżej zwrócę.



U nas jest podobnie Nina się wybudza 2-3 razy w nocy, kiedy się zbyt intensywnie rusza przez sen. Do tego 3 razy osobno na karmienie, więc wstaję do niej po 5-6 razy.

W dzień ją też zawijamy w kocyk, ale luźno, więc ma swobodę ruchów
to fajnie
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.