Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-26, 14:33   #4771
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Brawo Kajusia zycze Ci zeby Ci dziecko nigdy sie nie popsuło ;-)
ale Ty juz masz @ po porodzie prawda? to moze nadchodzi..moze zapomnialas ze masz?
Taaaak, to właśnie @ przyszła.. A więc dziś oficjalnie wzięłam pierwszą anty


Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość

ciekawe kiedy przechodzi ta mania liczenia tygodni swoją drogą
Ja już nie licze


Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Moja też już wysłana



Ja podobną rozkminę w nocy miałam

Zrobiłam dziś w nocy eksperyment. Na noc zapakowałam w otulacz i w nim karmiłam. I stał się cud! Dziecko po jedzeniu zasypiało bez problemu, nie trzeba było nosić i usypiać godzinę! Z malutką przerwą na mega kupolę Nelka ma problem ze spaniem bo ją wybudza odruch moro



Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dokładnie Wczoraj Alę ładnie ubrałam do pradziadka i zanim wszyscy przyjechali, to ubranko było ulane

Jest sens kupować na teraz taki przewiewny otulacz ?https://otulacz.pl/produkt/otulacz-t...erzch-25-63-kg
Ja mam właśnie takie woombie i polecam
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 14:56   #4772
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
brawo dla męża i Maciupka
teraz pójdzie z górki jak raz się udało. niech mąż tylko uważa, bo nasz jak pierwszy raz ciagnał z calmy to się zakrztusił. co prawda, odkaszlnął, ale troche stresu było. wiadomo, że się dziecko musi przyzwyczaić.
Mój się regularnie krztusi nawet piersią... Musi kaszlnac z 3--5razy, pooddychac i je dalej. Ja go wtedy nie ruszam, daje kaszlec w pozycji w której jest. Calma raz było tam samo.
Wcześniej canpolem jak się zakrztusil to aż płakał więc wiem że teraz sobie to ogarnął chłopak pięknie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 15:05   #4773
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Fantazja też nic nie podaję małemu. Nie mamy problemów brzuszkowych. Odpukac 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 17:50   #4774
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mój się regularnie krztusi nawet piersią... Musi kaszlnac z 3--5razy, pooddychac i je dalej. Ja go wtedy nie ruszam, daje kaszlec w pozycji w której jest. Calma raz było tam samo.
Wcześniej canpolem jak się zakrztusil to aż płakał więc wiem że teraz sobie to ogarnął chłopak pięknie
U nas tez się krztusi zwykle na początku karmienia i też go zostawiam w tej pozycji, lekko poklepie po pleckach
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 18:55   #4775
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dziewczyny w otulacz kladziecie zaraz po kapieli czy po jedzeniu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 19:05   #4776
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny w otulacz kladziecie zaraz po kapieli czy po jedzeniu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed odlozeniem do łóżeczka

Nina ma juz 8 tygodni. Jak ten czas leci.

Zmiescilam się w moje przedciążowe jesnsy. Co prawda jedne z 3, ale zawsze coś

Poza tym ojadlam się koziego i owczego sera i proszę o kciuki, żeby Nina nie dostała wysypki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 19:21   #4777
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przed odlozeniem do łóżeczka

Nina ma juz 8 tygodni. Jak ten czas leci.

Zmiescilam się w moje przedciążowe jesnsy. Co prawda jedne z 3, ale zawsze coś

Poza tym ojadlam się koziego i owczego sera i proszę o kciuki, żeby Nina nie dostała wysypki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oklaski!!!'

Na pewno nie dostanie... Ja mojego podejrzewalam o skalę a to samo znika więc chyba jakiś wysp trądziku... Kij wie... Chyba do 10tyg przestanę analizować krostki ..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-26, 19:23   #4778
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Taaaak, to właśnie @ przyszła.. A więc dziś oficjalnie wzięłam pierwszą anty



Ja już nie licze







Ja mam właśnie takie woombie i polecam
No to tez wezme taki przewiewny otulacz

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przed odlozeniem do łóżeczka

Nina ma juz 8 tygodni. Jak ten czas leci.

Zmiescilam się w moje przedciążowe jesnsy. Co prawda jedne z 3, ale zawsze coś

Poza tym ojadlam się koziego i owczego sera i proszę o kciuki, żeby Nina nie dostała wysypki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno nie dostanie wysypki

Padam... juz nawet nie mam siły sie wykapać
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 19:38   #4779
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
jak czytam te przygody z platnosciami to sie ciesze, ze zamówiłam za pobraniem w h&m.

mam już dziury w mózgu, u nas okropny wrzask. w nocy Maks ładnie spał. tyle dobrego. co 3-4 godziny szamka. od 7 (6? - nie znosze przestawiania czasu, potem tydzień nie ogarniam). jest wrzask. juz ponad 3 godziny leci w kółko makarena z przerwami na koko jumbo albo lambade zebym mogła w ogóle zebrac mysli. on musi miec smoka w dziobie i musi lecieć muza, to wtedy nam odpuszcza.

w załączniku reakcja "pierwszy raz usłyszałem ricky'ego martina"
Ale z niego słodziaczek śliczny nosek 😻
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja zaczelam podawac po dniu kiedy od 17 do 23 płakał.
i tak podaje. one do organizmu nie wnikają wiec sladu po nich nie ma. szczerze? nie chce ryzykowac niepodawania zeby nie miec kolejnych atakow placzu. (nadal placze, jezeli pomaga to troche;D)

ja w nocy na siedząco bo boje sie ze ja zasne karmienie kolo 7-8 jest na lezaco i jeszcze godzina spania

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

uwaga mam pytanie: czy Wy po karmieniu, tradycyjna pozycja, macie mokre bluzki pod piersią? mojemu malemu ucieka mleko kącikiem dolnym, muze sobie dawac tam chuste jakąś... myslalam ze to kwestia ze był mały... pozniej ze mi tryska mleko, ale zabieram to co tryska i łapie w chustę a nadal bez ochrony ubrania bym był zalana mlekiem... jak patrze na ssaka to dobrze trzyma piers: glonojad jest, jezyczek pracuje, mleko w kaciku sie zbiera... od dołu nie wiem jak, bo wiadomo - nie widac.
i sie zastanawiam czy to przy małych dzieciach w miare normalne czy kontaktowac sie z doradcą laktacyjnym...
swoja droga jakby wszystko połukał to juz w ogole 3min bedzie jadł...
ps. w kazdej pozycji, tzn normalnie i na leząco, leci, ale na lezaco mi nie przeszkadza tak bardzo. tą tradycyjna chcialabym ogarnac bo w miejscach publicznych podkladanie chusty mi wydluzy czas szykowania karmienia i swiecenia cyckiem..
druga sprawa:
wiecie jak wydłuzyc czas jedzenia? bo moze jakby jadł 8 min, a nie 5, to by jadł co 3h a nie co 2h... ?
Ja zawsze przed karmieniem muszę tetrę podłozyć pod cyc, pod stanik tak jakby, bo musiałabym się przebierać co każde karmienie. Mało to poręczne i nie wiem jak to dyskretnie robić np w parku albo w restauracji. A co robicie z wkładkami laktacyjnymi? Wyciagacie je ze staników na czas karmienia? Ja próbowałam nie wyciagać, ale przeszkadzała mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 19:42   #4780
ValancyStirling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: niedaleko W-wy
Wiadomości: 151
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

U nas odmiana zaczynam widzieć jakiś rytm u naszego dziecka niestety tylko z jedną drzemką...ale za to jakie piękne nocki!
A wygląda to tak : Pobudka o 7rano, krzyk i wrzask pt"jeeeeśśśććć" od 9-11 troszkę się rozgląda i troszkę podjada , o 12 karmienie i spacer na którym minimum dwie godzinki śpi a najczęściej trzy a później to już karuzela jeść, pielucha, marudzenie, jeść, marudzenie, chwila spokoju i jeść czyli wiszocycenie ale...zasypia o 20 i budzi się na jedzenie o 1 i 4 rano.
__________________
be cool
ValancyStirling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 19:44   #4781
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Nie daje nic zadnych kropli, gadalam z laska zawodowo zajmujaca sie probiotykami i jesli nic sie nie dzieje to nie mam nic dawac

Sq brawo za sukes butlowy

Keepsmil3 wyjmuje i wkladam do tej piersi gdzie nie karmie
W domu klade obok siebie ale w gosciach jakos glupiomam tetre pocieta na 4- zajmuje mniej miejsca pod piersia a wystarcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-26, 19:59   #4782
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Nie chwalę dnia przed zachodem słońca ale moj syn znow pięknie zasnął po kąpieli matka szczesliwa lezy du** do gory oby nocka byla taka jak wczoraj.. dobranoc laski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 20:06   #4783
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ale z niego słodziaczek śliczny nosek 😻

Ja zawsze przed karmieniem muszę tetrę podłozyć pod cyc, pod stanik tak jakby, bo musiałabym się przebierać co każde karmienie. Mało to poręczne i nie wiem jak to dyskretnie robić np w parku albo w restauracji. A co robicie z wkładkami laktacyjnymi? Wyciagacie je ze staników na czas karmienia? Ja próbowałam nie wyciagać, ale przeszkadzała mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje się roluja że stanikiem w dół. A w ogóle ostatnio to w ogóle noszę jedna. Z piersi mleko mi tylko leci jak karmie jedna to leci z drugiej. Więc tak przed podaniem lewej wkładka ląduje przy prawej, na kolejne karmienie zmieniam

Ja póki co karmilam w biedronce i na ulicy nic nie podkladalam ale teraz to mokre bym zakryla kurtka... Część też maciek końcem swojej kurtki zebrał bo nie sposób tyle warstw mu ogarnąx jak wyje w całym ekwipunku a ja na szybko go chce przyłożyć żeby zakryć naga pierś
A jakbym na ławce karmiła czy w knajpie to spokojnie podłoże, ale to najpierw zasłonie się od ramienia w dół i na spokojnie wyjme pierś i wetkne sobie tetre, przyłoże małego i gotowe




Cytat:
Napisane przez ValancyStirling Pokaż wiadomość
U nas odmiana zaczynam widzieć jakiś rytm u naszego dziecka niestety tylko z jedną drzemką...ale za to jakie piękne nocki!
A wygląda to tak : Pobudka o 7rano, krzyk i wrzask pt"jeeeeśśśććć" od 9-11 troszkę się rozgląda i troszkę podjada , o 12 karmienie i spacer na którym minimum dwie godzinki śpi a najczęściej trzy a później to już karuzela jeść, pielucha, marudzenie, jeść, marudzenie, chwila spokoju i jeść czyli wiszocycenie ale...zasypia o 20 i budzi się na jedzenie o 1 i 4 rano.

Super gratuluję




Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Nie daje nic zadnych kropli, gadalam z laska zawodowo zajmujaca sie probiotykami i jesli nic sie nie dzieje to nie mam nic dawac

Sq brawo za sukes butlowy

Keepsmil3 wyjmuje i wkladam do tej piersi gdzie nie karmie
W domu klade obok siebie ale w gosciach jakos glupiomam tetre pocieta na 4- zajmuje mniej miejsca pod piersia a wystarcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam małe kawałki ale teraz potrzebuje całe chusty bo drugim końcem łapie strumień mleka którego nie chce dawać malemu...

Moje dziscko już śpi od 30 min... Chyba pierwszy raz noc mu się zaczęła przed 21 tzn wiele razy tak go kladlam ale zasypial po 21

Byli u nas przyjaciele, trochę się obawiałam bo mały wieczory ma różne ale wpadli na 2h i razem z nami jechali przysiady żeby mały nie płakał fakt ja musiałam być blisko a to pogladzic po policzku a to coś, ale aż dziwne było jak mały był ciszej a ja i mąż siedzieliśmy i pilismy kawkę
No ale na małym się to trochę odbiło że obcy ludzie go nosili bo jak byli 2h to cycolilam 3 razy po 15min! Musiał się zestresowac... Ale niech się przyzwyczaja bo chcemy z tej pary zrobić ojca chrzestnego
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 20:06   #4784
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ValancyStirling Pokaż wiadomość
U nas odmiana zaczynam widzieć jakiś rytm u naszego dziecka niestety tylko z jedną drzemką...ale za to jakie piękne nocki!
A wygląda to tak : Pobudka o 7rano, krzyk i wrzask pt"jeeeeśśśććć" od 9-11 troszkę się rozgląda i troszkę podjada , o 12 karmienie i spacer na którym minimum dwie godzinki śpi a najczęściej trzy a później to już karuzela jeść, pielucha, marudzenie, jeść, marudzenie, chwila spokoju i jeść czyli wiszocycenie ale...zasypia o 20 i budzi się na jedzenie o 1 i 4 rano.
U nas dzień wygląda dokladnie tak samo wieczorem 20 kąpiel i spanie, potem budzi się ok 23, 1, 4, 7-tutaj biorę go do łóżka i dosypia do 9 czasem do 10 fajnie by bylo jakby w nocy chociaż po 4h spał, ale i tak nie jest zły dzieciak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 20:32   #4785
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ale z niego słodziaczek śliczny nosek 😻

Ja zawsze przed karmieniem muszę tetrę podłozyć pod cyc, pod stanik tak jakby, bo musiałabym się przebierać co każde karmienie. Mało to poręczne i nie wiem jak to dyskretnie robić np w parku albo w restauracji. A co robicie z wkładkami laktacyjnymi? Wyciagacie je ze staników na czas karmienia? Ja próbowałam nie wyciagać, ale przeszkadzała mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak na leżąco karmię to wkładkę podkładam pod piers...jak mały puści to sobie na nią kapie, a jak na siedząco to ją wyginam trochę w dół. Z tym, że ja kupuję takie duże wkładki z rossmana- jakoś są dla mnie wygodniejsze mimo, że duże

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Moje się roluja że stanikiem w dół. A w ogóle ostatnio to w ogóle noszę jedna. Z piersi mleko mi tylko leci jak karmie jedna to leci z drugiej. Więc tak przed podaniem lewej wkładka ląduje przy prawej, na kolejne karmienie zmieniam

Ja póki co karmilam w biedronce i na ulicy nic nie podkladalam ale teraz to mokre bym zakryla kurtka... Część też maciek końcem swojej kurtki zebrał bo nie sposób tyle warstw mu ogarnąx jak wyje w całym ekwipunku a ja na szybko go chce przyłożyć żeby zakryć naga pierś
A jakbym na ławce karmiła czy w knajpie to spokojnie podłoże, ale to najpierw zasłonie się od ramienia w dół i na spokojnie wyjme pierś i wetkne sobie tetre, przyłoże małego i gotowe







Super gratuluję





Też miałam małe kawałki ale teraz potrzebuje całe chusty bo drugim końcem łapie strumień mleka którego nie chce dawać malemu...

Moje dziscko już śpi od 30 min... Chyba pierwszy raz noc mu się zaczęła przed 21 tzn wiele razy tak go kladlam ale zasypial po 21

Byli u nas przyjaciele, trochę się obawiałam bo mały wieczory ma różne ale wpadli na 2h i razem z nami jechali przysiady żeby mały nie płakał fakt ja musiałam być blisko a to pogladzic po policzku a to coś, ale aż dziwne było jak mały był ciszej a ja i mąż siedzieliśmy i pilismy kawkę
No ale na małym się to trochę odbiło że obcy ludzie go nosili bo jak byli 2h to cycolilam 3 razy po 15min! Musiał się zestresowac... Ale niech się przyzwyczaja bo chcemy z tej pary zrobić ojca chrzestnego

Oooo jaa przypomniało mi się jak ja się zalałam mlekiem w miejscu publicznym tzn. jak karmiłam na szybko małego przed wejściem do gabinetu audiologa pół koszuli zalanej ehhhh, a matka się zestresowała

hahaha, ale fajni znajomi, że z Wami robili przysiadyspoko loko
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 20:41   #4786
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Oooo jaa przypomniało mi się jak ja się zalałam mlekiem w miejscu publicznym tzn. jak karmiłam na szybko małego przed wejściem do gabinetu audiologa pół koszuli zalanej ehhhh, a matka się zestresowała

hahaha, ale fajni znajomi, że z Wami robili przysiadyspoko loko
o to jak ja u przyjaciol (dokladnie tych samych), karmilam u nich 2 razy, z chusta pieknie, zero kropli mleka... pozniiej proba wlozenia do fotelika, placz, mowie "dawaj bedzie cycolenie 2minutki", maly faktycznie sie uspokoil ale chyba tylko ssal i dolem wypluwal wszystko bo bylam mokra od piersi do konca koszulki... czyli jakies 40cm
swietnie sobie poradzilam. caly wieczor staran na marne byl



aaaa mi sie przypomnialo ze mialam wam poradzic: jak jestescie u lekarza i sprawdza jak sie ma pupka/siusiak/pipka a pozniej mowi "prosze ubrac dziecko", jest tam urkyte rowniez "prosze dorbze zapiac pieluszke"
jak wrocilam od lekarza teraz to akurat z kupa...cala poza pieluszką bo była ledwo zapieta
dobrze ze nie obsrał fotelika !
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2017-03-26 o 20:43
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 20:53   #4787
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
o to jak ja u przyjaciol (dokladnie tych samych), karmilam u nich 2 razy, z chusta pieknie, zero kropli mleka... pozniiej proba wlozenia do fotelika, placz, mowie "dawaj bedzie cycolenie 2minutki", maly faktycznie sie uspokoil ale chyba tylko ssal i dolem wypluwal wszystko bo bylam mokra od piersi do konca koszulki... czyli jakies 40cm
swietnie sobie poradzilam. caly wieczor staran na marne byl



aaaa mi sie przypomnialo ze mialam wam poradzic: jak jestescie u lekarza i sprawdza jak sie ma pupka/siusiak/pipka a pozniej mowi "prosze ubrac dziecko", jest tam urkyte rowniez "prosze dorbze zapiac pieluszke"
jak wrocilam od lekarza teraz to akurat z kupa...cala poza pieluszką bo była ledwo zapieta
dobrze ze nie obsrał fotelika !


dobra rada

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Ja pitole wchodzę do pokoju, mały w łóżeczku nie śpi, a tz zostawił mu włączonego YT i słyszę "my jesteśmy krasnoludki hop sa są hop sa są..." ja bym przy tym nie mogła leżeć spokojnie omg
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:20   #4788
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny w otulacz kladziecie zaraz po kapieli czy po jedzeniu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kąpiel, później jedzenie i zaraz po tym otulacz a otulacz=łóżeczko.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przed odlozeniem do łóżeczka

Nina ma juz 8 tygodni. Jak ten czas leci.

Zmiescilam się w moje przedciążowe jesnsy. Co prawda jedne z 3, ale zawsze coś

Poza tym ojadlam się koziego i owczego sera i proszę o kciuki, żeby Nina nie dostała wysypki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawoooo!
Kciuki za Ninke



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:22   #4789
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ja znalazlam sposób na otulacz i Ninę. Mała jest zawinieta w kocyk, a otulacz pełni funkcję przytrzymania kocyka, żeby się z niego nie rozkopala

Będzie działało dopóki nie urośnie.

Czy Wasze dzieci już widzą swoje ręce? Zabawnie wygląda, kiedy mała je z fascynacją podziwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-26, 21:40   #4790
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny w otulacz kladziecie zaraz po kapieli czy po jedzeniu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas otulacz wjeżdża po kąpieli, przed karmieniem, potem mleko i łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:45   #4791
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mi mleko nie cieknie nigdzie jak synek je 😊.


Sq super Ci przyjaciele z tymi przysiadami 😁. Do mnie jak przychodzą koleżanki to mają mi dziecko nosić, a ja w spokoju piję kawę 😁.


Smutno mi, ze weekend się skończył. Była piękna pogoda, spacery, spotkania ze znajomymi (tymi z dziećmi &#128512, wypad z koleżankami, lody, lody i jeszcze raz lody i inne atrakcje. Teraz przetrwać ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja znalazlam sposób na otulacz i Ninę. Mała jest zawinieta w kocyk, a otulacz pełni funkcję przytrzymania kocyka, żeby się z niego nie rozkopala

Będzie działało dopóki nie urośnie.

Czy Wasze dzieci już widzą swoje ręce? Zabawnie wygląda, kiedy mała je z fascynacją podziwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie ☺ ale widok musi być słodki 😍



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:53   #4792
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja znalazlam sposób na otulacz i Ninę. Mała jest zawinieta w kocyk, a otulacz pełni funkcję przytrzymania kocyka, żeby się z niego nie rozkopala

Będzie działało dopóki nie urośnie.

Czy Wasze dzieci już widzą swoje ręce? Zabawnie wygląda, kiedy mała je z fascynacją podziwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie. Na razie jest w fazie uśmiechania sie i wodzenia wzrokiem
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 05:47   #4793
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Hej, wczoraj z czasem się nie wyrobiłam i położyłam spać Emilke po 22. Myślałam ze w nocy pospi dłużej, bo zawsze kładę ja po 20. A ta, jakby zegarek miała w dupce i wstała mimo tego po 1, później po 4 i teraz po 6. Przed chwila ja baczki obudziły, bo się prężyła i stękala. Na szczęście podniosłam jej trochę nogi i usłyszałam piękna arie hahaha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 06:00   #4794
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ostatnio co ranek to mały budzi się w poprzek lozeczka albo w jedną albo w drugą stronę...Strach się bac

Moje dziecię właśnie pojedzone obsralo się po pas w pieluszke, mówię, odłożenie na chwilę jeszcze coś poleci...No i leciało. Ok wzięłam na przewijak i widzę niebezpiecznie niezafarbowany paseczek na pampersie tzn mały nie sikal oczywiscie poszło siku na przewijak i kupeczki też...Dopiero co wzięłam z prania czysta ceratke nie mówiąc o tym, że spiochy, które ubieralam po 3 w nocy też do prania od wczoraj od 21 3 razy byl przebierany...
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 06:07   #4795
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Ostatnio co ranek to mały budzi się w poprzek lozeczka albo w jedną albo w drugą stronę...Strach się bac

Moje dziecię właśnie pojedzone obsralo się po pas w pieluszke, mówię, odłożenie na chwilę jeszcze coś poleci...No i leciało. Ok wzięłam na przewijak i widzę niebezpiecznie niezafarbowany paseczek na pampersie tzn mały nie sikal oczywiscie poszło siku na przewijak i kupeczki też...Dopiero co wzięłam z prania czysta ceratke nie mówiąc o tym, że spiochy, które ubieralam po 3 w nocy też do prania od wczoraj od 21 3 razy byl przebierany...
Moja dzisiaj tez wstała w poprzek łóżeczka a najlepsze ze spała na brzuchu
I na szczescie przebierałam ja raz, Ulala sobie caly rękaw...
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 06:58   #4796
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Moja dzisiaj tez wstała w poprzek łóżeczka a najlepsze ze spała na brzuchu
My mamy w łóżku kokon więc nie ma jak
Za to tak się nad ranem wiercił, że przykrył sobie głowę kocykiem, którym był otulony
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:00   #4797
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ja swoją muszę kłaść na środku łóżeczka, bo w nocy potrafi zawędrować na sama górę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:04   #4798
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Ja swoją muszę kłaść na środku łóżeczka, bo w nocy potrafi zawędrować na sama górę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd ja to znam Tyle, że Kaja potrafi jeszcze zawędrować na sam dół
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:49   #4799
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Ja sie poryczalam jak tz wychodził do pracy. Nie spałam od północy do 3. Godzinna drzemka, karmienie i pobudki z rykiem co godzinę i lulanie. Od 7 co 15 min. Zjadł o 8 i modlę sie zeby mi chociaż ze 2 godz pospal bo sie pochlastam.

Mam taki kaszel ze nie mogę spać. Jestem praktycznie już od miesiąca non stop przeziębiona. Co już lepiej następnego dnia gorzej. Chciałam na wieczor do lekarza sie zapisać ale nikt już nie przyjmuje. A nie chce małego brać do przychodni. Nie wiem już co mam robic ;:
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:05   #4800
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Ostatnio co ranek to mały budzi się w poprzek lozeczka albo w jedną albo w drugą stronę...Strach się bac

Moje dziecię właśnie pojedzone obsralo się po pas w pieluszke, mówię, odłożenie na chwilę jeszcze coś poleci...No i leciało. Ok wzięłam na przewijak i widzę niebezpiecznie niezafarbowany paseczek na pampersie tzn mały nie sikal oczywiscie poszło siku na przewijak i kupeczki też...Dopiero co wzięłam z prania czysta ceratke nie mówiąc o tym, że spiochy, które ubieralam po 3 w nocy też do prania od wczoraj od 21 3 razy byl przebierany...
Oh to gownianie się wydarzyło nasz się ogarnął i nocą nie ma kupy już





Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja sie poryczalam jak tz wychodził do pracy. Nie spałam od północy do 3. Godzinna drzemka, karmienie i pobudki z rykiem co godzinę i lulanie. Od 7 co 15 min. Zjadł o 8 i modlę sie zeby mi chociaż ze 2 godz pospal bo sie pochlastam.

Mam taki kaszel ze nie mogę spać. Jestem praktycznie już od miesiąca non stop przeziębiona. Co już lepiej następnego dnia gorzej. Chciałam na wieczor do lekarza sie zapisać ale nikt już nie przyjmuje. A nie chce małego brać do przychodni. Nie wiem już co mam robic ;:
Oh
Wężem sobie jakąś wizytę domowa!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.