Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-28, 07:09   #4681
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wys³ane tylko jako status na str h&m czy rzeczywi¶cie juz odebrane przez kuriera? Bo u mnie tylko status taki.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------


Sukienki z lou sa piekne, ale ceny tez

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Statusem nie ma co siê sugerowaæ. Nieraz bylo tak, ¿e etykieta tylko wygenerowana, a kurier sta³ pod drzwiami.
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:15   #4682
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 776
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez mam niedoczynno¶æ. Wysz³a w ci±¿y. U mnie waga sta³a w miejscu. Mam nadziejê, ¿e po ci±¿y zrzuce w 3, max 6 mies. Juz mam do¶æ tej wagi.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Ju¿ znalaz³am po zdjêciu sukienkê. Widzê, ¿e z shaffy. Juz niedostepna. ¦liczne maj± te sukienki. Tylko mega drogie.
Rozmiarowo standard?

Morelka ja do swojej wagi po pierwszej ci±¿y wróci³am w równe 6 miesiêcy, a przyty³am 23 kg Ty moment bedziesz mia³a z powrotem swoj± wagê.

Sandra sukienka piêkna, maj± co¶ w sobie sukienki lou odkupi³a¶ od kogo¶ ze za grosze? Bo nie spotka³am siê ¿eby stacjonarnie gdzie¶ je mo¿na by³o dostaæ
I wspó³czuje sytuacji z dzidziusiem, moja ma 15 miesiêcy i tez czasami daje popaliæ a jest z regu³y spokojnym dzieckiem. Teraz w drodze drugie wiêc dopiero bêdzie hardkor

A tak w ogóle to heja po urlopie 🏼 moje zamówienie z 43% wys³ane tez. ¯a³uje trochê ze nie by³am wtedy w domu ¿eby przysi±¶æ i zamówiæ co¶ wiêcej, bo przypomnia³am sobie po fakcie ze chcia³am jeszcze pare rzeczy z hm home


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:22   #4683
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomo¶ci: 2 060
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

A dla mnie ta sukienka to koszmarek

Moje zamówienie z 43% niby wys³ane by³o ju¿ w niedzielê 26.03.
sternik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:30   #4684
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 994
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez white_latte Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ w³a¶nie ta falbanka spodoba³a, na ¿ywo jest jeszcze bardziej urocza. Hahah zauwa¿y³am, ¿e nam zawsze jakie¶ rzeczy siê podobaj±, kiedy innym niekoniecznie

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



te http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...02.html#Czarny
mierzy³am wszystkie kolory i jako¶ciowo bia³e i czarne najlepsze. ró¿owa i ta zielonoszara maj± ju¿ taki inny materia³, z bliska wygl±daj± jakby by³y ju¿ sprane. Stacjonarnie by³a jeszcze fuksja.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



Na czapkach siê nie znam i nie noszê, ale za to podoba mi siê pomys³ Rzêsy najwa¿niejsze
Link jest do spodni, poproszê do topów
ellenas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:34   #4685
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Nonie a jak teraz z wag±?

Æwiczy³a¶ po pierwszeh ci±¿y?
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:45   #4686
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 776
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nonie a jak teraz z wag±?

Æwiczy³a¶ po pierwszeh ci±¿y?

Teraz 7 kg na plusie, do¶æ szybko zaczê³o mi isc w górê przez ostatni miesi±c, choæ jem tak samo wiec widocznie taki mój urok i boje sie zeby sie nie skoñczy³o tak jak w pierwszej ci±¿y. Po porodzie tylko zaczê³am chodzi³am na basen (jak Marcelinka skoñczy³a jakies dwa miesi±ce)p³ywa³am po kilometrze dwa razy w tygodniu) No i karmienie tez swoje robi




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:53   #4687
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Ja nie p³ywam. Eh oby samo karmienie pomog³o.
Kochana ja te¿ 6.5-7kg
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 08:05   #4688
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 5 611
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez nonie_ Poka¿ wiadomo¶æ
I wspó³czuje sytuacji z dzidziusiem, moja ma 15 miesiêcy i tez czasami daje popaliæ a jest z regu³y spokojnym dzieckiem. Teraz w drodze drugie wiêc dopiero bêdzie hardkor
To bedziesz miala podobna roznice wieku, u mnie to starszy ma teraz 23 miesiace a mlodszy miesiac.
Ostatnio w nocy karmilam malego a starszy sie obudzil i przyszedl spac na moich nogach i tak sobie siedzielismy bo nie wiedzialam jak sie ruszyc bo oboje zasneli, wiec jest czasami wesolo nie wspominajac o poczarkowej zazdrosci, a jak starszy mi powiedzial ze nie jest mamy syn, bo mam Wojtusia. Sie poryczalam jak osiol wtedy.
Po pierwszej ciazy olalam troche cwiczenia bo wiedzialam razie, ¿e chcemy zaraz drugie, ale teraz nie moge sie doczekac az dostane od lekarza pozwolenie na troche wysi³ku



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Statusem nie ma co siê sugerowaæ. Nieraz bylo tak, ¿e etykieta tylko wygenerowana, a kurier sta³ pod drzwiami.
A to jeszcz tak nigdy nie mialam chyba. Dobrze ze w dpd mozna karta placic chyba

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunny_eyes
Czas edycji: 2017-03-28 o 08:22
sunny_eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 08:06   #4689
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Mo¿na, ale hm nie udostêpnia tej opcji.
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 08:23   #4690
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 5 611
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na, ale hm nie udostêpnia tej opcji.
Uhh to musze w takim razie profilaktycznie juz odliczyc kase skoro bez powiadomienia moze przyjechaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 08:24   #4691
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomo¶ci: 5 624
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

te sukienki lou sa bardzo popularne, ale jakosc jest nieadekwatna to cen ktore sa na stronie
jesli udalo Ci sie dorwac taniej to super ale calej ceny bym nie dala
matumaini jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 08:25   #4692
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 3 082
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez matumaini Poka¿ wiadomo¶æ
te sukienki lou sa bardzo popularne, ale jakosc jest nieadekwatna to cen ktore sa na stronie
jesli udalo Ci sie dorwac taniej to super ale calej ceny bym nie dala
Mialam okazje porownac jedna ze zdjecia ze strony z real zdjeciem u dla mnie real to porazka.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Kdjdfn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 09:18   #4693
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 776
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie p³ywam. Eh oby samo karmienie pomog³o.
Kochana ja te¿ 6.5-7kg

Mo¿e jaka¶ inna aktywno¶æ? Zapomnialam ze urz±dza³am jeszcze sobie marsze z wózkiem rok temu jak tylko sie ciep³o zrobi³o, chodzi³am po 10-15 km, ma³a wtedy spa³a jak zabita teraz raczej bedzie cie¿ko z takimi spacerami.

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Poka¿ wiadomo¶æ
To bedziesz miala podobna roznice wieku, u mnie to starszy ma teraz 23 miesiace a mlodszy miesiac.
Ostatnio w nocy karmilam malego a starszy sie obudzil i przyszedl spac na moich nogach i tak sobie siedzielismy bo nie wiedzialam jak sie ruszyc bo oboje zasneli, wiec jest czasami wesolo nie wspominajac o poczarkowej zazdrosci, a jak starszy mi powiedzial ze nie jest mamy syn, bo mam Wojtusia. Sie poryczalam jak osiol wtedy.
Po pierwszej ciazy olalam troche cwiczenia bo wiedzialam razie, ¿e chcemy zaraz drugie, ale teraz nie moge sie doczekac az dostane od lekarza pozwolenie na troche wysi³ku



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------


A to jeszcz tak nigdy nie mialam chyba. Dobrze ze w dpd mozna karta placic chyba

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

No to podobna ró¿nica, ale ogólnie mówisz ze mo¿na daæ radê z taka dwójka? teraz zazdro¶æ ale potem nie bed± mogli ¿yæ bez siebie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na, ale hm nie udostêpnia tej opcji.

Dobrze wiedzieæ




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 09:23   #4694
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Dziewczyny, specjalnie siê zalogowa³am, bo nie wiem co o tym s±dziæ.
Zamówi³am z tymi magicznymi kodami na -43% 3 rzeczy. Wszystko posz³o ladnie, ale chwilê po zamówieniu przysz³o mi powiadomienie, ¿e p³atno¶æ przez przelewy24 siê nie powiod³a i pieni±dzê zostan± mi zwrócone (faktycznie tak by³o, ¶ci±gnê³o mi z konta, a potem mi tak± kwotê zwrócili). Potem dosta³am maila potwierdzaj±cego zamówienie z h&m. Zamówienie na stronie hm by³o ci±gle w realizacji, ale by³am pewna, ¿e mi je anuluj± ze wzglêdu na brak p³atno¶ci.
Pisa³am ju¿ 2 maile do biura obs³ugi h&m wyja¶niaj±ce sytuacjê z pro¶b± o zmianê metody p³atno¶ci na za pobraniem.
Ale odpisali mi tylko na jednego maila i co najlepsze niby p³atno¶æ siê powiod³a, moje zamówienie jest przygotowywane ju¿ do wysy³ki (faktycznie status ma:wys³ane).
WTF ?

Mia³a która¶ z was tak± sytuacjê?
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 10:08   #4695
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 53 654
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez martii90 Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki piêkny u¶miech


Cytat:
Napisane przez nonie_ Poka¿ wiadomo¶æ
Morelka ja do swojej wagi po pierwszej ci±¿y wróci³am w równe 6 miesiêcy, a przyty³am 23 kg Ty moment bedziesz mia³a z powrotem swoj± wagê.
szybko da³a¶ radê


Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie p³ywam. Eh oby samo karmienie pomog³o.
Kochana ja te¿ 6.5-7kg
malutko
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 10:21   #4696
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez nonie_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jaka¶ inna aktywno¶æ? Zapomnialam ze urz±dza³am jeszcze sobie marsze z wózkiem rok temu jak tylko sie ciep³o zrobi³o, chodzi³am po 10-15 km, ma³a wtedy spa³a jak zabita teraz raczej bedzie cie¿ko z takimi spacerami.




No to podobna ró¿nica, ale ogólnie mówisz ze mo¿na daæ radê z taka dwójka? teraz zazdro¶æ ale potem nie bed± mogli ¿yæ bez siebie




Dobrze wiedzieæ




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko rower i góry, wiec zostaj± mi spacery

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, specjalnie siê zalogowa³am, bo nie wiem co o tym s±dziæ.
Zamówi³am z tymi magicznymi kodami na -43% 3 rzeczy. Wszystko posz³o ladnie, ale chwilê po zamówieniu przysz³o mi powiadomienie, ¿e p³atno¶æ przez przelewy24 siê nie powiod³a i pieni±dzê zostan± mi zwrócone (faktycznie tak by³o, ¶ci±gnê³o mi z konta, a potem mi tak± kwotê zwrócili). Potem dosta³am maila potwierdzaj±cego zamówienie z h&m. Zamówienie na stronie hm by³o ci±gle w realizacji, ale by³am pewna, ¿e mi je anuluj± ze wzglêdu na brak p³atno¶ci.
Pisa³am ju¿ 2 maile do biura obs³ugi h&m wyja¶niaj±ce sytuacjê z pro¶b± o zmianê metody p³atno¶ci na za pobraniem.
Ale odpisali mi tylko na jednego maila i co najlepsze niby p³atno¶æ siê powiod³a, moje zamówienie jest przygotowywane ju¿ do wysy³ki (faktycznie status ma:wys³ane).
WTF ?

Mia³a która¶ z was tak± sytuacjê?
Zadzwoñ do nich.

Cytat:
Napisane przez cherry pie Poka¿ wiadomo¶æ



szybko da³a¶ radê



malutko
Poczekaj jeszcze nie koniec
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 11:05   #4697
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
A nikt Ci nie pomaga z maluchem?

Moje zamówienie z 43% wys³ane.
T¯ jak wraca z roboty to go przejmuje, k±pie go ale czym to jest w porównaniu do u¿erania siê z nim dzieñ w dzieñ przez tyle godzin i jeszcze w nocy by³am z nim chwile temu w rossmannie tak± jazdê zrobi³, ¿e 6 osób zmy³o siê z kolejki i patrzyli z politowaniem piszczy, p³acze rzuca siê w tym wózku jakby nie pasy to ju¿ dawno by wylecia³, piêkna pogoda a ja bojê i wstydzê siê przez niego wyj¶æ z domu. Jeszcze nie widzia³am takiego niedobrego dziecka jak moje 5 miesiêcy w sobotê skoñczy³ a rozpuszczony jak nie wiem co no ale co zrobisz takiemu dziecku nic nie wyt³umaczysz

Sukienka nie jest zamówiona na tej stronie tylko kupi³am j± u siebie w mie¶cie za 195 z³ jest identyczna i super jako¶ciowo ogólnie ca³y sklep by³ w tych sukienkach co s± nawet teraz na ich stronie kopalnia skarbów po prostu ceny malutkie bo to ma³e miasto jak by³am w wojewódzkim to takie byle co od 400 z³ wzwy¿.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie p³ywam. Eh oby samo karmienie pomog³o.
Kochana ja te¿ 6.5-7kg
Morelka co to jest ja mimo ogromnej aktywno¶ci z 58 w dniu cesarki wa¿y³am 76... tylko, ¿e mia³am zatrucie ci±¿owe po porodzie spad³o mi 12 kg wiêcej ju¿ nie chcia³o nawet jak æwiczy³am czy trzyma³am dietê, mo¿e jakbym karmi³a piersi± by³oby inaczej ale on od pocz±tku jest na mm.

Waga od razu Ci spadnie tym siê nie martw ze skór± gorzej chocia¿ to zale¿y od genów

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nonie_ Poka¿ wiadomo¶æ
Morelka ja do swojej wagi po pierwszej ci±¿y wróci³am w równe 6 miesiêcy, a przyty³am 23 kg Ty moment bedziesz mia³a z powrotem swoj± wagê.

Sandra sukienka piêkna, maj± co¶ w sobie sukienki lou odkupi³a¶ od kogo¶ ze za grosze? Bo nie spotka³am siê ¿eby stacjonarnie gdzie¶ je mo¿na by³o dostaæ
I wspó³czuje sytuacji z dzidziusiem, moja ma 15 miesiêcy i tez czasami daje popaliæ a jest z regu³y spokojnym dzieckiem. Teraz w drodze drugie wiêc dopiero bêdzie hardkor

A tak w ogóle to heja po urlopie 🏼 moje zamówienie z 43% wys³ane tez. ¯a³uje trochê ze nie by³am wtedy w domu ¿eby przysi±¶æ i zamówiæ co¶ wiêcej, bo przypomnia³am sobie po fakcie ze chcia³am jeszcze pare rzeczy z hm home


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Zdrówka i powodzenia mój syn to Marcel wiêc podobne imie tylko, ¿e to z³o wcielone wstaje w nocy co godzinê albo 30 minut a od 2 do 5 rano bawi siê graj±cymi zabawkami i wyrzuca wszystko z ³ó¿eczka 0 6/7 wstaje i ogl±da ptaki przez okno bo ma ³ó¿eczko z widokiem na drzewo i karmik
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 11:26   #4698
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 5 611
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez nonie_ Poka¿ wiadomo¶æ
No to podobna ró¿nica, ale ogólnie mówisz ze mo¿na daæ radê z taka dwójka? teraz zazdro¶æ ale potem nie bed± mogli ¿yæ bez siebie
]
Zale¿y jaki egzemplarz Ci siê trafi, jak raz maly mial pol dnia albo piers albo na rekach to ju¿ mialam dosycAle to chyba najfajniejsza roznica ok 2lat, bo wtedy dzieci razem siê wychowuj±, bawia itd.
U nas etap zazdrosci trwal ok tygodnia, teraz juz jest, ¿e nie oddamy i pedzi biegiem jak malutki placze. Dasz rade


Hmm a to dotarlo juz do kogos to zamowienie z rabatem 43%?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 11:55   #4699
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomo¶ci: 3 063
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

dziewczyny, macie mo¿e link do majtek z tak± koronk±, ale o klasycznym kroju (nie stringi ani nie hipstery)?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...01.html#Go³êbi b³êkit
__________________
Wymieniam
Focê
Sasabina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 12:05   #4700
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 930
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Moje zamowienie niby wys³ali w weekend ale jeszcze nie ma 🙄

Ja teraz jestem w 9mc i mam +10kg wiec mam nadzieje ze zejdzie odrazu jak wyjdê ze szpitala. Zale¿y mi ez zeby ma³ego karmiæ wiec mam nadzieje ze to pomo¿e
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 12:24   #4701
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 13 622
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Odebra³am portki z Orsay i nie le¿± mi A tak na nie liczy³am... mo¿ecie poleciæ co¶ fajnego w przyzwoitej cenie? W pierwszej kolejno¶ci jakie¶ czarne, ale inne kolory mnie te¿ interesuj±... co¶ co fajnie siê dopasowuje
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 12:39   #4702
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Poka¿ wiadomo¶æ
T¯ jak wraca z roboty to go przejmuje, k±pie go ale czym to jest w porównaniu do u¿erania siê z nim dzieñ w dzieñ przez tyle godzin i jeszcze w nocy by³am z nim chwile temu w rossmannie tak± jazdê zrobi³, ¿e 6 osób zmy³o siê z kolejki i patrzyli z politowaniem piszczy, p³acze rzuca siê w tym wózku jakby nie pasy to ju¿ dawno by wylecia³, piêkna pogoda a ja bojê i wstydzê siê przez niego wyj¶æ z domu. Jeszcze nie widzia³am takiego niedobrego dziecka jak moje 5 miesiêcy w sobotê skoñczy³ a rozpuszczony jak nie wiem co no ale co zrobisz takiemu dziecku nic nie wyt³umaczysz

Sukienka nie jest zamówiona na tej stronie tylko kupi³am j± u siebie w mie¶cie za 195 z³ jest identyczna i super jako¶ciowo ogólnie ca³y sklep by³ w tych sukienkach co s± nawet teraz na ich stronie kopalnia skarbów po prostu ceny malutkie bo to ma³e miasto jak by³am w wojewódzkim to takie byle co od 400 z³ wzwy¿.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Morelka co to jest ja mimo ogromnej aktywno¶ci z 58 w dniu cesarki wa¿y³am 76... tylko, ¿e mia³am zatrucie ci±¿owe po porodzie spad³o mi 12 kg wiêcej ju¿ nie chcia³o nawet jak æwiczy³am czy trzyma³am dietê, mo¿e jakbym karmi³a piersi± by³oby inaczej ale on od pocz±tku jest na mm.

Waga od razu Ci spadnie tym siê nie martw ze skór± gorzej chocia¿ to zale¿y od genów

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------




Zdrówka i powodzenia mój syn to Marcel wiêc podobne imie tylko, ¿e to z³o wcielone wstaje w nocy co godzinê albo 30 minut a od 2 do 5 rano bawi siê graj±cymi zabawkami i wyrzuca wszystko z ³ó¿eczka 0 6/7 wstaje i ogl±da ptaki przez okno bo ma ³ó¿eczko z widokiem na drzewo i karmik
O matko faktycznie wspó³czujê.

Ja o rozstêpy i takie rzeczy siê nie martwiê, ale jak mi zostanie brzuch to ju¿ zapowiedzia³am mê¿owi, ¿e ma zbieraæ kasê

Cytat:
Napisane przez megi314 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje zamowienie niby wys³ali w weekend ale jeszcze nie ma 🙄

Ja teraz jestem w 9mc i mam +10kg wiec mam nadzieje ze zejdzie odrazu jak wyjdê ze szpitala. Zale¿y mi ez zeby ma³ego karmiæ wiec mam nadzieje ze to pomo¿e
Na którego masz termin? Juz tu¿ tu¿!
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:20   #4703
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomo¶ci: 11 570
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Hej, mo¿ecie poleciæ gdzie kupiæ ³adne zas³ony? G³upio tak chyba bêdzie powiesiæ firanki same prawda? Wszystko bêdzie szare, czarne, bia³e. Kanapa bordowa, wiêc mogê poszaleæ z kolorem zas³on, ale nie mi siê nie podoba my¶lê nawet, ¿e mog± byæ bardzo kolorowe w stylu wycinanki lowickiej, chocia¿ nie musi byæ do koñca ³owicka
__________________
Nadal my¶limy nad tym, co kupujemy

Piêkno rodzi siê w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piêkna data

nikisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:21   #4704
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Ja kupi³am na allegro bo ceny zas³on w sklepach mnie zabi³y. A mam 11 okien..
Z czego 2 podwójne.
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:29   #4705
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomo¶ci: 11 570
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kupi³am na allegro bo ceny zas³on w sklepach mnie zabi³y. A mam 11 okien..
Z czego 2 podwójne.
A nie ba³a¶ siê, ¿e materia³ bêdzie tragiczny na ¿ywo? Mog³aby¶ podaæ mi kupuj±cego na PW?
__________________
Nadal my¶limy nad tym, co kupujemy

Piêkno rodzi siê w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piêkna data

nikisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:31   #4706
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 5 816
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Sandra mo¿e on potrzebuje twojej blisko¶ci, mo¿e spacery w chuscie albo noside³ku jak ju¿ siedzi? Moja te¿ wozek parzy czêsto ale wystarczy ¿e ja zapakuje w nosidelko i jest lepiej. 5-cio miesiêczne dziecko nie robi Ci tego na z³o¶æ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:33   #4707
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 53 654
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez morelle_ Poka¿ wiadomo¶æ
Poczekaj jeszcze nie koniec
wiêcej nie bêdzie, no mo¿e ciut, ale i tak niedu¿o, zobaczysz


Cytat:
Napisane przez martii90 Poka¿ wiadomo¶æ
Odebra³am portki z Orsay i nie le¿± mi A tak na nie liczy³am... mo¿ecie poleciæ co¶ fajnego w przyzwoitej cenie? W pierwszej kolejno¶ci jakie¶ czarne, ale inne kolory mnie te¿ interesuj±... co¶ co fajnie siê dopasowuje
krótkie czy d³ugie?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:40   #4708
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38 976
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez nikisa Poka¿ wiadomo¶æ
A nie ba³a¶ siê, ¿e materia³ bêdzie tragiczny na ¿ywo? Mog³aby¶ podaæ mi kupuj±cego na PW?
To bylo 4 lata temu. Niestety allegro usuwa z historii takie stare aukcje.
Balam siê, ale ceny w sklepach mnie zabi³y

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Poka¿ wiadomo¶æ
Sandra mo¿e on potrzebuje twojej blisko¶ci, mo¿e spacery w chuscie albo noside³ku jak ju¿ siedzi? Moja te¿ wozek parzy czêsto ale wystarczy ¿e ja zapakuje w nosidelko i jest lepiej. 5-cio miesiêczne dziecko nie robi Ci tego na z³o¶æ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadziejê, ¿e moje da radê w wózku. Bo ja nie bêdê go nosiæ

Cytat:
Napisane przez cherry pie Poka¿ wiadomo¶æ
wiêcej nie bêdzie, no mo¿e ciut, ale i tak niedu¿o, zobaczysz




krótkie czy d³ugie?
Na koniec to najwiêcej siê tyje
morelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:41   #4709
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 13 622
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Cytat:
Napisane przez cherry pie Poka¿ wiadomo¶æ
krótkie czy d³ugie?
D³ugie D¿insy, co¶ lekko eleganckiego, albo a'la bryczesy. Czujê, ¿e mam niedobór spodni wiêc interesuje mnie wszystko, co bêdzie fajnie dopasowane. Raczej z niskim stanem.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-28, 13:42   #4710
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 5 816
Dot.: Mi³o¶niczki H&M i rozmów o wszystkim co z nim niezwi±zane :) cz. 25

Morelle ja te¿ wolê spacery z wózkiem ale czêsto siê nie da, ale jeszcze trochê i mo¿e bêdzie chodziæ to mi odpu¶ci. Nosidelko narazie mam zawsze w wózku

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 13:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.