Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 18:17   #331
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez juliaaa161190 Pokaż wiadomość
O to tak jak ja w listopadzie 18 ;P też zawsze mnie za młodszą biorą, ale to chyba dobrze, że młodziej wyglądamy hehe
a którego? ^^

hmmm Star mogę też fotki? neska_gold@poczta.fm
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:35   #332
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Star- również poprosiłabym o fotki ;adrzuk@wp.pl
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:36   #333
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez juliaaa161190 Pokaż wiadomość
Odwodniony? Yyy ja piję co najmniej 3 litry wody dziennie i do tego dużo warzw i owoców... to możliwe jest żebym była odwodniona?


Tak mi mówiła moja psycholog
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:59   #334
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Star ja tez poprosze fotkę- maczupikczu89@o2.pl



Agness-wysłałam pw, a jeszcze zapomniałam dopisac jednego, bo się wahasz czy powinnaś być moderatorką-ja mysle ze tak poniewaz na takim forum jak dietetyka potrzebna jest tez osoba, która przezywa takie rzeczy jak większosc tutaj,przez co lepiej je rozumie, przeciez moderator nie musi byc cyborgiem wiadomo ze tez moze miec problemy.
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:07   #335
starlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: piszę z Warszawy :)
Wiadomości: 486
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Star

pięknie, zgrabnie i powabnie masz taką.. latynoską urodę?
__________________
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna.


starlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:11   #336
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

maczupikczu89@o2.pl

Mercy ale Ty jesteś ŚMISZNA!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:19   #337
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
maczupikczu89@o2.pl

Mercy ale Ty jesteś ŚMISZNA!

Cos Ci się nie podoba w moim adresie meilowym?
Juz się nie tylko Ty ze mnie smiejesz Jak go podaje to wszyscy "ze jak?"
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 19:29   #338
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
maczupikczu89@o2.pl

Mercy ale Ty jesteś ŚMISZNA!
Mercy jest dla mnie najśmieszniejszą postacią Dietetyki
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:36   #339
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Monochrome właśnie nie wiem czy dam radę z tą historią no bo jak się napalę na te studia, a potem wyjdzie "lipa" to co dalej?( jejku chciałabym studiowac prawo, ale na prawdę boję się historii tych kodeksików też mało nie jest, ale akurat to mnie interesuje a nie wiesz czy w tym roku dużo było chętnych na ten kierunek na UJ? i dziekuję za odp
Coś chyba 4-5 osób na miejsce. A do której teraz idziesz klasy, już maturalna?
Chcieć to móc, pamiętaj! ;]

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry
dziekuje Wam bardzo. Dzisiaj sie obudziłam i jest o wiele lepiej czuje sie taka radosna . z tz w nocy sie pogodzilismy zadzownił.A te przykre słowa to usłyszłam od klienta który był wsciekły wiec postram sie o tym nie myslec .
Wspaniale, że już dobrze z TŻ. ^^ A co do tego klienta, to tym bardziej należy olać, cham jakiś, żałosne jak ludzie nieraz awantury robią. ;/

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Wczoraj widziałyście same - więcej zjadłam. Granolę, Twistera, ciasto nawet.
Ważyłam się dzisiaj.
Schudłam :/ :/ :/ Nie dużo, bo 2 deko, no ale..
Bo wciąż jesz tyle co ptaszek, proste. I naprawdę możesz sporo więcej. ;]


Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
Hm, płatki powinny zgęstnieć . A tyci tyci wody na pół szklanki płatków to malutko



Cieszę się, że u ciebie ostatnio wszystko ok

Kurcze, dziewczyny, muszę się was poradzić. Wczoraj zgadałam się z chłopakiem któremu się podobam (on i tak wie, że nie ma u mnie szans) na temat odżywiania (bo on pakuje) i ciągle dociekał skąd tyle wiem. Nie chciałam mu o tym wszystkim powiedzieć, bo chłopakowi to tak głupio, tymbardziej, że zna mnie niecały miesiąc..no ale w końcu powiedziałam, że się w ostatniej chwili opamiętałam, żeby nie wpaść w ane i takie tam. Oczywiście nie przyszło mi na myśl, że on może pomyśleć, że kiedyś byłam grubsza (...) więc poprostu powiedziałam, że byłam szczuplutka i nie wiem co mi odbiło, a i żeby nie pomyślał, że teraz ważę więcej. Trochę głupio mi teraz, chociaż ufam mu i powiedział, że pomyślał, że jestem zuch dziewczyna i jest ze mnie dumny, że się opamiętałam no i wgl. Chciałam żeby nie myślał, że moja figura to efekt kombinacji z jedzeniem, a poprostu mam takową , choć nie sądzę, aby tak pomyślał. I nie chcę abyście pisały typu 'nie przejmuj się, skoro mówił, że tak pomyślał to jest ok' ale jak to wygląda z waszej perspektywy. Przepraszam, że pytam o tak głupie rzeczy, ale trochę dziwie się teraz czuje ; | a mogłam powiedzieć poprostu, że się tym interesowałam...
Facet powiedział co myśli i pewnie nawet mu do głowy nie przyszły rozkminy na temat ewentualnych wahań Twojej wagi itp. Nie martw się, bo nie ma czym. Zamiast tego ciesz się, bo naprawdę zuch dziewczyna z Ciebie.


Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Wszystkim które chciały wysłałam PW ze zdjęciami.

Ja ... przegrałam. Poszłam się dzisiaj zważyć. I to co zobaczyłam wywróciło mi wszystko do góry nogami. Na dodatek potem jak nałożyłam dżinsy,w których chodziłam,póki nie zrobiło się lato (czyli chodziłam w nich jakoś do zakończenia roku szkolnego), no i co zobaczyłam ? Straasznie mnie opinały. Wahanie wagi? Nie sądzę. Głupio zrobiłam,że poszłam się dzisiaj zważyć,wiecie dlaczego? Bo wczoraj wieczorem nawet podobały mi się moje nogi w legginsach,dzisiaj tak samo,a tu nagle bach,zważyłam się,i jeszcze te spodnie ... Postanowiłam,że redukcja. Na razie zjadłam 780kcal,zastanawiam się co dalej... boję się jeść cokolwiek,bo potem wyjdzie może za dużo... ale jeszcze mi trochę rozsądku zostało,więc nie będę się głodziła ...
Co prawda do obiadu doszły ziemniaki,ale trudno,i tak chyba wieczorem będę pedałowała na rowerku. Poza tym ... miałam w planach piec ciasto dla TŻ-ta,bo jutro mija rok od naszego poznania,miał być super dzień i w ogóle,a tu mam zamiar się redukować,a tak bardzo bym chciała spróbować mojego pierwszego wypieku,w pełni samodzielnego... Nie mam siły,dzisiaj chyba ryczałam z 10minut patrząc na znienawidzone przez siebie ciało...

Zastanawiam się,czy nadal powinnam być Moderatorem. Mam wiedzę,potrafię przekazać innym to co wiem na temat odchudzania,a sama co wyprawiam...

Trzymajcie się,wybaczcie,ale dzisiaj nie nadaję się do doradzania...
Agness...
Przestań, nie psuj sobie życia tym. :|
Już pisałam na PW, ale powtórzę - jestes śliczna. Szczupła. Sexy laska. Jedyne czego Ci brakuje, to uśmiech na twarzy. Weź to zrozum, bo smutno patrzeć na Twe samozadręczanie się.

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
łatwo mówić. potem leżałam w łóżku i zastanawiałam się, o co mu do cholery mogło chodzić. ;]

dziewczyny, mam prośbę.. mogłybyście obiektywnie ocenić mój wygląd? ale tak krytycznie i obiektywnie, naprawdę. chętnym wyślę zdjęcia. ech.
Mogę ja też? ;] niewyspanah@wp.pl


Ale miałam dzień. ;D
Po pracy chciałam jechać do GW na obiad. A tu oberwanie chmury, ulice zalane, straszny korek. Jechałam 40 minut (zwykle ta trasa to ok. 10 ;]), dojechałam, patrzę - GW zamknięty! ;D
No to poszłam na rybkę i na McFlurry + kawkę. Potem do autka i do Reala na zakupy. A tam po drodze też dramat, uliczka jakaś podtopiona podobnoż i wszystkich zawracają. To się najeździłam naokoło, w końcu myk do Reala. Kupiłam formę do muffinek, jedzonko. Do domku myk, a w domu odkryłam, że w wentylacji siedzi i harcuje... MYSZ! :O I to w kuchni, odechciewa się jeść, jak ja teraz przytyję? ;D ;D ;D A moja rodzinka wraca dopiero w środę. Masakra! ;D
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:38   #340
starlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: piszę z Warszawy :)
Wiadomości: 486
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Do domku myk, a w domu odkryłam, że w wentylacji siedzi i harcuje... MYSZ! :O I to w kuchni, odechciewa się jeść, jak ja teraz przytyję? ;D ;D ;D A moja rodzinka wraca dopiero w środę. Masakra! ;D
mysz?
jak była w łazience to powiedziałam że dziękuję za kąpiel :P
__________________
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna.


starlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:50   #341
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Agness o kurczę, schudłaś chyba! serio, od ostatnich zdjęć! wyglądasz super, mega zgrabnie i mega ładnie, masz bardzo płaski brzuszek - śliczna jesteś! nie wiem, czego Ty od siebie chcesz! a z twarzy????????????? O BOŻE, jestem pod wrażeniem! masz za*ebistą buźkę ooooooooooooooooooooooo oo prześliczną, serio! ja też chcę takie oczy wielkie i cudowne - niebieskie... O MAtko, Aga, nie niszcz sobie życia rozmyślaniem o jedzeniu, bo jesteś przepiękną dziewczyną. Doznałam szoku.

A ja jestem w szoku po przeczytaniu tego ale Ty jesteś kochana kochana i jeszcze raz kochana... strasznie mnie podniosłaś na duchu...

Cytat:
Napisane przez Mercy Pokaż wiadomość
Agness-wysłałam pw, a jeszcze zapomniałam dopisac jednego, bo się wahasz czy powinnaś być moderatorką-ja mysle ze tak poniewaz na takim forum jak dietetyka potrzebna jest tez osoba, która przezywa takie rzeczy jak większosc tutaj,przez co lepiej je rozumie, przeciez moderator nie musi byc cyborgiem wiadomo ze tez moze miec problemy.


Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość





Agness...
Przestań, nie psuj sobie życia tym. :|
Już pisałam na PW, ale powtórzę - jestes śliczna. Szczupła. Sexy laska. Jedyne czego Ci brakuje, to uśmiech na twarzy. Weź to zrozum, bo smutno patrzeć na Twe samozadręczanie się.
Zazwyczaj się uśmiecham na zdjęciach,ale jakoś tak wyszło...


W ogóle moje ciasto siedzi w piekarniku,chyba nie wyszło... bo taki malutki placek się zrobił,chyba za bardzo mi zależało aby wyszło no i spłatało psikusa... ale mama doradziła,abym je przełożyła kremem,potem ładnie udekoruje,może coś z tego wyjdzie...

W ogóle kupiłam sobie dzisiaj sexi czerwoną bluzkę i muszę przyznać,że wyglądam jakoś tak ... inaczej i nawet 2 biustonosze
Co nie zmienia faktu,że zjadłam tylko 1100kcal ...


EDIT:
Star - mogę też prosić o fotke?
agness51@wp.pl
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 19:52   #342
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość

W ogóle moje ciasto siedzi w piekarniku,chyba nie wyszło... bo taki malutki placek się zrobił,chyba za bardzo mi zależało aby wyszło no i spłatało psikusa... ale mama doradziła,abym je przełożyła kremem,potem ładnie udekoruje,może coś z tego wyjdzie...
Pierwsze koty za płoty, będzie dobrze, następne będą popisowe
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:54   #343
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Ludzia - oby oby,choć się trochę podłamałam,bo myślałam,że ten przepis jest jakiś dobry,a tu klops może z kremem,polewą i udekorowaniem będzie lepiej wyglądał...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:55   #344
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Mercy jest dla mnie najśmieszniejszą postacią Dietetyki

:dziekuj e:..................Lud owa!!!


Agness 1100 to wcaale nie za duzo, nawet za malo.
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:56   #345
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ludzia - oby oby,choć się trochę podłamałam,bo myślałam,że ten przepis jest jakiś dobry,a tu klops może z kremem,polewą i udekorowaniem będzie lepiej wyglądał...
A ten przepis to skąd?
I jeszcze jedno, może po prostu wzięłaś za dużą formę, i stąd placek jest niewyrośnięty?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:58   #346
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Mercy - no,ja to wiem...

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
A ten przepis to skąd?
I jeszcze jedno, może po prostu wzięłaś za dużą formę, i stąd placek jest niewyrośnięty?
Stąd http://www.gotowanie.v9.pl/ciasta_cz...ekoladowe.html .
No,zobacz jakie ono powinno być wysokie,a moje na razie takie nie jest
Właśnie nie wiem,może i za duża ta forma
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:02   #347
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Mercy - no,ja to wiem...



Stąd http://www.gotowanie.v9.pl/ciasta_cz...ekoladowe.html .
No,zobacz jakie ono powinno być wysokie,a moje na razie takie nie jest
Właśnie nie wiem,może i za duża ta forma
Na tamtym zdjęciu wygląda ślicznie Piekłaś w formie dwudziestce?
A, i jeszcze jedno mi przyszło do głowy, ciasta na proszku powinny być wkładane do pieca jak najszybciej po przyrządzeniu, tj najpierw przygotowujemy formę, dodatki, nagrzewamy piekarnik, żeby zaraz po wymieszaniu składników ciacho było pieczone - wtedy lepiej rośnie

Wiem, wiem, wymądrzam się
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:04   #348
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Moja forma jest chyba troszkę większa ...
Na szczęście u mnie tak było,od razu po zrobieniu masy wsadziłam je do piekarnika.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:05   #349
starlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: piszę z Warszawy :)
Wiadomości: 486
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

zmieniając temat-dziewczyny! dziś założyłam aparat na górę i na dół. czekają mnie ciężkie chwile z bólem. i dziwne jadłospisy
teraz możecie współczuć :P
__________________
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduję się, że ta studnia nie ma jednak dna.


starlight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 20:15   #350
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość

Wiem, wiem, wymądrzam się
normalka

Cytat:
Napisane przez starlight Pokaż wiadomość
zmieniając temat-dziewczyny! dziś założyłam aparat na górę i na dół. czekają mnie ciężkie chwile z bólem. i dziwne jadłospisy
teraz możecie współczuć :P
ciekawe czy Cie bedzie bardzo bolało czy tylko trochę, wiesz moze byc nawet tak ze przez pierwsze 5 dni nie bedziesz mogła spać i bedzie ci sie wydawało ze Ci ktoś siedzi na szczęceOczywiscie nie chcę Cie straszyć
A na ile lat masz przewidziane leczenie?
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:17   #351
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Mercy Pokaż wiadomość
normalka
Spadaj
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:22   #352
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Spadaj
ihihihih
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:37   #353
juliaaa161190
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 220
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
a którego? ^^
16-ego, a Ty?

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Tak mi mówiła moja psycholog
Hmm no to pewnie ma rację...
__________________
2-13.08 Hiszpania z moimi Świrami ;*

^Nothing suprises me any more.
juliaaa161190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:51   #354
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez starlight Pokaż wiadomość
mysz?
jak była w łazience to powiedziałam że dziękuję za kąpiel :P
W łazience, brrr, nie wiadomo co gorsze. ;D Teraz się gdzieś schowała i już jej nie słychać. Ale nim zrozumiałam, że to mysz, to się napanikowałam. ;] Jakiś stukot w domu, myślałam, że wdarł się Człowiek-Pająk, który podobno grasuje po Katowicach.

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
A ja jestem w szoku po przeczytaniu tego ale Ty jesteś kochana kochana i jeszcze raz kochana... strasznie mnie podniosłaś na duchu...





Zazwyczaj się uśmiecham na zdjęciach,ale jakoś tak wyszło...


W ogóle moje ciasto siedzi w piekarniku,chyba nie wyszło... bo taki malutki placek się zrobił,chyba za bardzo mi zależało aby wyszło no i spłatało psikusa... ale mama doradziła,abym je przełożyła kremem,potem ładnie udekoruje,może coś z tego wyjdzie...

W ogóle kupiłam sobie dzisiaj sexi czerwoną bluzkę i muszę przyznać,że wyglądam jakoś tak ... inaczej i nawet 2 biustonosze
Co nie zmienia faktu,że zjadłam tylko 1100kcal ...


EDIT:
Star - mogę też prosić o fotke?
agness51@wp.pl
Ciacho pewnie i tak smaczne. U mnie pachnie muffinkami teraz! ^^ Właśnie myślę, że pewnie oklapną, ale i tak zjem. ;p
Trzymaj się Agness, wkładaj jutro tę bluzeczkę, uśmiechaj się i podbijaj świat.

Cytat:
Napisane przez starlight Pokaż wiadomość
zmieniając temat-dziewczyny! dziś założyłam aparat na górę i na dół. czekają mnie ciężkie chwile z bólem. i dziwne jadłospisy
teraz możecie współczuć :P
Współczuję. Ale będziesz miała proste ząbki. Ja stchórzyłam, nie dałam sobie założyć aparatu i teraz troche żałuję, a już za stara jestem na takie rzeczy. No ale może nie jest tak źle z tymi zębami mymi.

Idę jutro do fryzjera. Nie wiem wszakże jak się wyfryzować, więc chyba zostanę przy starym. A potem po jakieś ciuszki. ^^
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:05   #355
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Facet powiedział co myśli i pewnie nawet mu do głowy nie przyszły rozkminy na temat ewentualnych wahań Twojej wagi itp. Nie martw się, bo nie ma czym. Zamiast tego ciesz się, bo naprawdę zuch dziewczyna z Ciebie.
Oj, dziękuję . ; D

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Idę jutro do fryzjera. Nie wiem wszakże jak się wyfryzować, więc chyba zostanę przy starym. A potem po jakieś ciuszki. ^^
Udanych zakupów życzę .

Cytat:
Napisane przez starlight Pokaż wiadomość
zmieniając temat-dziewczyny! dziś założyłam aparat na górę i na dół. czekają mnie ciężkie chwile z bólem. i dziwne jadłospisy
teraz możecie współczuć :P
Ale ząbki proste będą za to ; D chociaż współczuje, całe szczęście, że moje zęby prościutkie . ; P

I uznałam, że muszę spróbować zrobić jakieś ciasto SAMA (no tylko z lekką pomocą mamy, a nie jak zwykle- mama robi, a ja pomagam ) i chyba właśnie zrobię te co Agness- tak ładnie wygląda ; D
Yy, dziewczyny, chciałam w ramach normalności jeść tylko wtedy kiedy mam ochotę i jestem głodna, nie zwracając uwagi na to czy minęło od poprzedniego posiłku 1 h czy 3 i być od tego wolna, ale boję się, że to nienajlepszy pomysł i o metabolizm, bo zwykle np. podwieczorki wmuszam w siebie, a tak bym nie jadła pewnie ..
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:19   #356
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Mercy jest dla mnie najśmieszniejszą postacią Dietetyki
nie tylko dla Ciebie

(nie żeby dla mnie też )
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:30   #357
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
nie tylko dla Ciebie

(nie żeby dla mnie też )
Ty jestes na drugim miejscu-zaraz po mnie
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:36   #358
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Mercy Pokaż wiadomość
Ty jestes na drugim miejscu-zaraz po mnie


czuję się zaszczycona a Ludzia??????????????????? ?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:41   #359
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość


czuję się zaszczycona a Ludzia??????????????????? ?

Ludzia to takie pozory tylko powaznosci zachowuje-wiesz teraz juz jej nie pasuje być nie powazna bo juz opinie wyrobiła sobie jako postrach

Ale Ludzia powinna zostać Miss Mędrkowania!
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:41   #360
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez juliaaa161190 Pokaż wiadomość
Tzn. Mama wie, a tata tak mniej więcej ... trochę zawyżoną zna ...

Z nałogu nie zrezygnuję, bo nie potrafię żyć bez owoców i warzyw



Nie lubię burzy, a właśnie taka straszna u mnie jest ... mam nadzieję, że szybko przeleci bo zostaję sama, moi rodzice w nocy ok.3-4 wyjeżdżają ;( ciekawe co ja bd robiła przez nadchodzący tydzień jak prawie nikogo nie ma ...
aha rozumiem...ale skoro mama wie jak jest to już lepiej ja też uwielbiam owoce i warzywa pod każdą postacią chociaż nie,...nienawidzę PIETRUSZKI U mnie też troszkę "poszumiało", ale przeszło jakos boczkiem, zobaczysz jak czas bez rodziców szybciutko minie, moi ostatnio byli nad morzem tydzień i ani się obejrzałam a byli znowu w domku
Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
może... kurczę, pomyślę trochę nad sobą na szczęście wyszłam na prostą i nie wolno mi się załamywać. myślę, że to chwilowy kryzys, każdemu się zdarza, jem normalnie

też mam 18 lat (no... 17, w listopdzie 18), a dają mi 14/15 o_O

Enex, no nie wiem, czy to odmładzanie to takie miłe jest chyba, że to była ironia

Agness o kurczę, schudłaś chyba! serio, od ostatnich zdjęć! wyglądasz super, mega zgrabnie i mega ładnie, masz bardzo płaski brzuszek - śliczna jesteś! nie wiem, czego Ty od siebie chcesz! a z twarzy????????????? O BOŻE, jestem pod wrażeniem! masz za*ebistą buźkę ooooooooooooooooooooooo oo prześliczną, serio! ja też chcę takie oczy wielkie i cudowne - niebieskie... O MAtko, Aga, nie niszcz sobie życia rozmyślaniem o jedzeniu, bo jesteś przepiękną dziewczyną. Doznałam szoku.

szukam linka
Nom i tak ma być bez załamywania się chociaż owszem masz rację- każdemu się może zdarzyć, ale teraz śliczny uśmiech i do przodu szukaj szukaj aaaa a ja mam 18 za dwa tygodnie

Monochrome, tak teraz idę do maturalnej, ale sama nawet nie wiem co wpisać we wrześniu w papierach...tzn, które przedmioty chcę zdawaćehh...

Star a ja nie dostałam foto? ciemu?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.