♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-15, 18:22   #4471
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu okulary noszę ale do szpitala biorę soczewki tygodniowe. Nie wyobrażam sobie szukać w nocy okularów. Natomiast do porodu zakładam okulary bo nie wiem jakby trzeba było ciąć to co wtedy z soczewkami
Fajna lista przekąsek, muszę sobie spisać



Jak ja rodziłam to mój gin akurat nie miał dyżuru, ale przyszedł na drugi dzień po południu dowiedzieć się co i jak.
Przy pierwszym porodzie chodzilam na nfz i mialam różnych lekarzy i po porodzie rano na obchodzie mowilam że się źle czuje ale mnie olali. Jakbym miała wtedy też swojego gina to może szybciej by zareagowali z leczeniem mnie (niska hemoglobina).
Chcesz w soczewkach spać??? Nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 18:25   #4472
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
A specjalne biustonosze do karmienia kupujecie?
Kupilam 1 do szpitala bo nie wiem czy mi wyjdzie z kp
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 18:27   #4473
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Oby luteina pomogła. 4cm to mi się dużo wydaje ale ja nie znam.
A mały ma jeszcze dużo czasu na przekręcenie się
Dużo... Ja od samego początku miałam 4.5 teraz nie wiele mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 18:27   #4474
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Chcesz w soczewkach spać??? Nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, często spałam w soczewkach założę oasys, można je tydzień nosic bez przerwy a potem kosz. Zakładam że w szpitalu będę jednak krócej niz tydzień
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 18:40   #4475
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
U mnie chyba dają po porodzie czapkę, w następnych dniach już nie. W każdym bądź razie ja nie biorę. Zamiast niedrapek można też skarpetki zakładać więc ja nawet nie kupuję
Często teraz z pajacach są takie rękawki, które zawijasz i są niedrapki od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Tak, często spałam w soczewkach założę oasys, można je tydzień nosic bez przerwy a potem kosz. Zakładam że w szpitalu będę jednak krócej niz tydzień
Wspominałaś coś, że miałaś zapalenie spojówek to może od tego właśnie... Ja nigdy nie śpię w soczewkach, raz mi się zdarzyło przysnac i jak wstałam to miałam wrażenie jakby mi ktoś piasek do oczu wsypal. Teraz głównie okulary noszę przez to, że często robię sobie lezakowanie, które się kończy spankiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 19:00   #4476
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Często teraz z pajacach są takie rękawki, które zawijasz i są niedrapki od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Wspominałaś coś, że miałaś zapalenie spojówek to może od tego właśnie... Ja nigdy nie śpię w soczewkach, raz mi się zdarzyło przysnac i jak wstałam to miałam wrażenie jakby mi ktoś piasek do oczu wsypal. Teraz głównie okulary noszę przez to, że często robię sobie lezakowanie, które się kończy spankiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nosiłam soczewki przez 20 lat, przez ten czas przerabiałam różne warianty noszenia Zapalenie nie zrobiło mi się od spania, tylko jak mi tłumaczyła okulistka chodzi o to że powieka cały czas przy mruganiu ociera się o soczewkę i z czasem robią się na powiece od wewnątrz zgrubienia. No u mnie po tylu latach już się za duże zrobiły.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 19:02   #4477
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Też nienawidzę okularów i niewiele bez nich widzę ale musiałam się niestety przyzwyczaić bo dostałam zapalenia spojówek od soczewek. Teraz tylko okazjonalnie mogę nosić. Dobrze wiedzieć że nie przeszkadzają w czasie porodu
Zapalenie spojówek też miałam. 2 razy. Masakra to była. Wtedy chodziłam w okularach. Ale to było na samym początku mojej przygody z soczewkami i podejrzewam, że mogłam sama je wywołać brakiem umiejętności zakładania i zdejmowania.
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Dla mnie poród to abstrakcja... Boję się jak diabli.
A tak wogole to dziś pojawiła się u nas informacja, że wznawiają działanie szkoły rodzenia! Także kto wie, może coś z tego będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też Dlatego nawet nie myślę o sn, bo bym zwariowała.Jestem jednak przekonana, że we wrześniu o tej porze będę kłębkiem nerwów.

Byłam dziś na badaniach. Ta glukoza nie taka zła. Najgorsze było bezczynne siedzenie i uczucie głodu🤣🤣 W nagrodę mąż mnie zabrał na frytki i kawę do McDonald's Wyniki na szczęście ok☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-15, 19:15   #4478
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Jak przyszłoby mi rodzic SN (oby nie) to bez znieczulenia ani rusz. Nie ma takiej opcji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie to samo! Boje się sn jak cholera! Jak tylko o tym myślę, to mi się słabo robi. Cały czas się modlę o CC ale co ma być to będzie. Podejdę do tego zadaniowo, ale już wiem, że będę kłębkiem nerwów
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Tak, często spałam w soczewkach założę oasys, można je tydzień nosic bez przerwy a potem kosz. Zakładam że w szpitalu będę jednak krócej niz tydzień
Wrzucisz link z tymi soczewkami ja okulary noszę tylko wieczorem bo wygodniej mi w soczewkach

Ja dzisiaj po wizycie. Wszystko ok, tylko wyniki morfologii wyszły trochę słabe i dostałam receptę na żelazo.am brać 1x1 a na następnej wizycie zobaczymy czy tak zostawić czy brać więcej. Młoda została młodą i z USG jest dużo większa niż z miesiączki, bo wychodzi że jest dwa tygodnie do przodu waży 1600 g i jeszcze bardziej przeraziłam się perspektywy sn takiego klopsika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 19:47   #4479
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zapalenie spojówek też miałam. 2 razy. Masakra to była. Wtedy chodziłam w okularach. Ale to było na samym początku mojej przygody z soczewkami i podejrzewam, że mogłam sama je wywołać brakiem umiejętności zakładania i zdejmowania.Dla mnie też Dlatego nawet nie myślę o sn, bo bym zwariowała.Jestem jednak przekonana, że we wrześniu o tej porze będę kłębkiem nerwów.

Byłam dziś na badaniach. Ta glukoza nie taka zła. Najgorsze było bezczynne siedzenie i uczucie głodu W nagrodę mąż mnie zabrał na frytki i kawę do McDonald's Wyniki na szczęście ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są 2 rodzaje zapalenia bakteryjne i mechaniczne. Ja dostałam latem to mechaniczne to 2 miesiące leczenia. A te bakteryjne tez mialam kiedys to po tygodniu spokój
Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
U mnie to samo! Boje się sn jak cholera! Jak tylko o tym myślę, to mi się słabo robi. Cały czas się modlę o CC ale co ma być to będzie. Podejdę do tego zadaniowo, ale już wiem, że będę kłębkiem nerwów Wrzucisz link z tymi soczewkami ja okulary noszę tylko wieczorem bo wygodniej mi w soczewkach

Ja dzisiaj po wizycie. Wszystko ok, tylko wyniki morfologii wyszły trochę słabe i dostałam receptę na żelazo.am brać 1x1 a na następnej wizycie zobaczymy czy tak zostawić czy brać więcej. Młoda została młodą i z USG jest dużo większa niż z miesiączki, bo wychodzi że jest dwa tygodnie do przodu waży 1600 g i jeszcze bardziej przeraziłam się perspektywy sn takiego klopsika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie na początku chcialam jednodniowe kupic do szpitala i wymieniac codziennie rano ale chyba nie będę miała do tego głowy. A w domu mam oasys to akurat zużyje.

Te mozna 2 tygodnie w trybie dziennym lub 1 tydzien w trybie dzien-noc. Tylko moze gdzieś taniej są. Wzięłam pierwszą aukcje z góry. Na sztuki tez można kupować na innych aukcjach
https://allegro.pl/oferta/soczewki-d...ource=facebook
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 19:48   #4480
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Wybrałam dziś w Rossmanie te pieluchy darmowe i oliwkę i rabacik z listy+ się naliczył dobrze więc wykupiłam wszystko z listy co mnie interesowało.
Zamówiłam produkty w aptece pomocnej i niestety nie wszystko mi doszło. Zapłaciłam za 2 leki a dostałam tylko jeden. Dzownilam do apteki ale pani kazała dzwonić jutro. Cena tego leku brakującego to 45 zł, dla mnie to dużo. Ciekawe czy mi się uda odzyskać kasę ale bardziej by mi zależało na dosłaniu brakującego leku. Miałyście może taka sytuację któraś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-15, 20:10   #4481
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Są 2 rodzaje zapalenia bakteryjne i mechaniczne. Ja dostałam latem to mechaniczne to 2 miesiące leczenia. A te bakteryjne tez mialam kiedys to po tygodniu spokójW sumie na początku chcialam jednodniowe kupic do szpitala i wymieniac codziennie rano ale chyba nie będę miała do tego głowy. A w domu mam oasys to akurat zużyje.

Te mozna 2 tygodnie w trybie dziennym lub 1 tydzien w trybie dzien-noc. Tylko moze gdzieś taniej są. Wzięłam pierwszą aukcje z góry. Na sztuki tez można kupować na innych aukcjach
https://allegro.pl/oferta/soczewki-d...ource=facebook
Aaa, widzisz. Czyli ja wtedy musiałam sobie tam bakterie wpakować, bo mi szybko przeszło.

Ja to do jednodniowych nie mam przekonania. Kupuję zawsze miesięczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Wybrałam dziś w Rossmanie te pieluchy darmowe i oliwkę i rabacik z listy+ się naliczył dobrze więc wykupiłam wszystko z listy co mnie interesowało.
Zamówiłam produkty w aptece pomocnej i niestety nie wszystko mi doszło. Zapłaciłam za 2 leki a dostałam tylko jeden. Dzownilam do apteki ale pani kazała dzwonić jutro. Cena tego leku brakującego to 45 zł, dla mnie to dużo. Ciekawe czy mi się uda odzyskać kasę ale bardziej by mi zależało na dosłaniu brakującego leku. Miałyście może taka sytuację któraś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Na spokojnie jutro zadzwoń i na pewno wyjaśnią sprawę. Tylko od razu nakreśl, że wolałabyś zamiast pieniążków ten lek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-15, 21:45   #4482
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Wybrałam dziś w Rossmanie te pieluchy darmowe i oliwkę i rabacik z listy+ się naliczył dobrze więc wykupiłam wszystko z listy co mnie interesowało.
Zamówiłam produkty w aptece pomocnej i niestety nie wszystko mi doszło. Zapłaciłam za 2 leki a dostałam tylko jeden. Dzownilam do apteki ale pani kazała dzwonić jutro. Cena tego leku brakującego to 45 zł, dla mnie to dużo. Ciekawe czy mi się uda odzyskać kasę ale bardziej by mi zależało na dosłaniu brakującego leku. Miałyście może taka sytuację któraś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Ja dopiero w środę zapisałam się w aplikacji do klubu ROSSNĘ i zaznaczyłam, że spodziewam się dziecka. Nie dostałam żadnego maila, żebym miała do odebrania oliwkę Czy muszę najpierw zrobić listę zakupów w apce?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 06:09   #4483
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja to się jeszcze boje ze po ZZO będę miała jeszcze większe bóle kręgosłupa niż mam, bo czytałam ze to jest bardzo częsty skutek uboczny :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 06:27   #4484
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Są 2 rodzaje zapalenia bakteryjne i mechaniczne. Ja dostałam latem to mechaniczne to 2 miesiące leczenia. A te bakteryjne tez mialam kiedys to po tygodniu spokójW sumie na początku chcialam jednodniowe kupic do szpitala i wymieniac codziennie rano ale chyba nie będę miała do tego głowy. A w domu mam oasys to akurat zużyje.

Te mozna 2 tygodnie w trybie dziennym lub 1 tydzien w trybie dzien-noc. Tylko moze gdzieś taniej są. Wzięłam pierwszą aukcje z góry. Na sztuki tez można kupować na innych aukcjach
https://allegro.pl/oferta/soczewki-d...ource=facebook
Dzięki muszę poczytać i poszukać
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Aaa, widzisz. Czyli ja wtedy musiałam sobie tam bakterie wpakować, bo mi szybko przeszło.

Ja to do jednodniowych nie mam przekonania. Kupuję zawsze miesięczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Na spokojnie jutro zadzwoń i na pewno wyjaśnią sprawę. Tylko od razu nakreśl, że wolałabyś zamiast pieniążków ten lek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kupuje zawsze miesięczne jakoś mi wygodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 06:37   #4485
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja dopiero w środę zapisałam się w aplikacji do klubu ROSSNĘ i zaznaczyłam, że spodziewam się dziecka. Nie dostałam żadnego maila, żebym miała do odebrania oliwkę Czy muszę najpierw zrobić listę zakupów w apce?
Może musisz być w określonym tc

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 06:58   #4486
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Zapomniałam, że wczoraj była 100dniówka u mnie więc od dzisiaj już dwucyfrowe odliczanie do spotkania z księciuniem Załącznik 7719420

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 07:30   #4487
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Jak zrobić takie musy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko miksuje truskawki i maliny i zamrażam. Innych nie umiem

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ale już pół rzeczy zapomniałam

Byłam dziś na wizycie "nadprogramowej" na fundusz u pierwszego dostępnego lekarza ale szkoda nawet opisywać tą wizyte... Chciałam skierowanie do diabetologa ze względu na tą glukoze na czczo przy krzywej to mówi że mam bardzo dobry cukier po 1h i 2h i koniec. Ani dieta ani konsultacja ani...nic.
W sumie to sprawdził tylko tętno dziecka i tyle. Miałam przed weekendem chwile paniki bo malutki prawie nic się nie ruszał, juz prawie jechałam na ip.

Ciekawe co moja gin powie w czwartek o tych wynikach. W czwartek mam też spotkanie z położną na jakąś edukacje

Też się obawiam czy te moje klucia nie są powodem skracającej sie szyjki brzuch często mam twardy. Ciekawe czy ona jak mi bada tą szyjke to jakoś ją mierzy czy tylko patrzy czy jest ok.
W dodatku wybrzuszyło mnie konkretnie a kręgosłup bardzo daje znać o sobie. Rano szłam do łazienki jak pokraka bo coś mnie uciskało dopóki nie rozchodziłam tego

Koniec smętów i żalów

O wczoraj wicie gniazda trwa - akcja kompoty na zimę Zrobiłam już ładną ilość słoików z czereśniami, dziś truskawki na tapecie ale chyba jeszcze tż mi obierze z drugiego drzewa bo mamy ogromne ilości tylko psują się szybko
Ja poszłam do internisty po skierowanie bo mój gin stwierdził że nie ma uprawnień do wystawienia
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 09:07   #4488
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 09:09   #4489
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja tylko miksuje truskawki i maliny i zamrażam. Innych nie umiem



Ja poszłam do internisty po skierowanie bo mój gin stwierdził że nie ma uprawnień do wystawienia
Aaa czyli już zmiksowane mrozisz

Ja dostałam normalnie od gin w marcu jak robiłam pierwszą krzywą i jakby wyszła źle to już dostałam skierowanie. No ale jak było ok to się go pozbyłam a może i teraz byłoby jeszcze aktualne w końcu i tak była przerwa w przyjmowaniu nowych pacjentów z racji korony.

No ale narazie wyszło na to że i rodzinna i ten ginekolog co byłam u niego nie stwierdzili u mnie cukrzycy, tylko rodzinna zaleciła diete i badania co 2 tyg glukozy na czczo.
Bardzo jestem ciekawa co powie w czwartek moja lekarka
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 09:19   #4490
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja na pewno będę zamawiac staniki do karmienia ale chciałam bliżej terminu, bo nie wiem jak z rozmiarem

U mnie nie ma niedrapek w rozpisce do szpitala, ja jaieś wezmę ale raczej tylko na pierwszą dobę najwyżej, potem już nie.
Do szpitala dla dziecka potrzeba jedynie

Pampersy
Chusteczki nawilżające
Krem do pośladków
Na oddziale ubranka dla dziecka są zapewniane przez Szpital. Ubranka + nosidełko dla dziecka na wyjście mają być podane przez rodzinę personelowi medycznemu w dniu wyjścia ze szpitala.

Ale też nie ma określone ilościowo więc nie wiem zupełnie ile czego mam zabrać, jak dużą paczke pampersów, ile chusteczek

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Wybrałam dziś w Rossmanie te pieluchy darmowe i oliwkę i rabacik z listy+ się naliczył dobrze więc wykupiłam wszystko z listy co mnie interesowało.
Zamówiłam produkty w aptece pomocnej i niestety nie wszystko mi doszło. Zapłaciłam za 2 leki a dostałam tylko jeden. Dzownilam do apteki ale pani kazała dzwonić jutro. Cena tego leku brakującego to 45 zł, dla mnie to dużo. Ciekawe czy mi się uda odzyskać kasę ale bardziej by mi zależało na dosłaniu brakującego leku. Miałyście może taka sytuację któraś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
O fajnie, u mnie było info że dopiero pieluchy można odebrać po 34 tyg najwcześniej albo jak już się dziecko urodzi
Ale oliwka była drugi raz tylko za pierwszym razem zapomniałam ją odebrać.
Podobno pieluch nie bierze się z półki tylko jakieś tam przynoszą z zaplecza?
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 09:19   #4491
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja już chodzę w tych do karmienia, miękkich z alles mama po porodzie jakoś w 3-4mcu kupię usztywniane, żeby już laktacja była ustabilizowana i rozmiar biustu żeby już się nie zmieniał

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 09:27   #4492
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mam już rozwiane wątpliwości co do szkoły rodzenia gdzie czekałam aż wznowią zajęcia... Dodzwoniłam się w końcu do osoby decyzyjnej i nie planują wznawiać zajęć w dalszym ciągu
Czyli albo zostaje mi inny szpital 30km ode mnie, gdzie na pewno nie planuje rodzić albo zobacze po czwartkowym spotkaniu z położną co tam się dowiem
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 09:56   #4493
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Nosiłam soczewki przez 20 lat, przez ten czas przerabiałam różne warianty noszenia Zapalenie nie zrobiło mi się od spania, tylko jak mi tłumaczyła okulistka chodzi o to że powieka cały czas przy mruganiu ociera się o soczewkę i z czasem robią się na powiece od wewnątrz zgrubienia. No u mnie po tylu latach już się za duże zrobiły.
To masz oczy i tak nie do zdarcia, ja po całym dniu przed kompem jak wracałam do domu to marzyłam tylko ze by ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:05   #4494
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:11   #4495
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Mam już rozwiane wątpliwości co do szkoły rodzenia gdzie czekałam aż wznowią zajęcia... Dodzwoniłam się w końcu do osoby decyzyjnej i nie planują wznawiać zajęć w dalszym ciągu
Czyli albo zostaje mi inny szpital 30km ode mnie, gdzie na pewno nie planuje rodzić albo zobacze po czwartkowym spotkaniu z położną co tam się dowiem
To nie macie zajęć online?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:14   #4496
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dzwoniłam wczoraj do mojej położnej, która przychodziła do starszaka i zgodziła się, że teraz też do nas przyjedzie, mimo że mieszkamy w innym rejonie niż ten, który ona teraz ma także super

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:20   #4497
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87932125]Treść usunięta[/QUOTE]

Nienawidzę miękkich staników a te głownie są takie
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:26   #4498
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Nie planuje cc, ale życie to zweryfikuje.

Pieluch lepiej mieć więcej, ale pewnie 78 to za duża paczka, a mniejsze chyba są koło 40 więc te wezmę. Liczę że w razie czego mąż będzie mógł podać. Chusteczki mam też Pampers, więc wezmę paczke czy dwie (nie pamiętam ile jest w paczce).

Już niedługo chce pakować torby do szpitala







Nie ma niestety tam gdzie chciałam. W innym mieście są normalnie zajęcia ale jeszcze się nie zapisałam, mam kawałek drogi więc zobaczę po spotkaniach z położną co mi powie.

Póki co oglądałam coś tam online jakieś filmiki

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------





Nienawidzę miękkich staników a te głownie są takie
Niee co Ty, są piękne usztywniane staniki do karmienia https://www.intymna.pl/c1381,150,0,0...ekj7426dam0jua tu jest duży wybór

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:28   #4499
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Nie ma niestety tam gdzie chciałam. W innym mieście są normalnie zajęcia ale jeszcze się nie zapisałam, mam kawałek drogi więc zobaczę po spotkaniach z położną co mi powie.
Póki co oglądałam coś tam online jakieś filmiki[COLOR="Silver"]

Szkoda Ja miałam już dwa spotkania online, a dziś mam trzecie. Mówili na razie o diecie, prawidłowym odżywianiu i przybieraniu wagi w ciąży. Na dziś mamy druknąć tzw. kartę ruchów płodu i przeczytać info dot. BMI oraz dozwolonych ziół w stanie błogosławionym

Jak będzie coś ważnego to mogę Ci tutaj przekazywać
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 10:50   #4500
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
To masz oczy i tak nie do zdarcia, ja po całym dniu przed kompem jak wracałam do domu to marzyłam tylko ze by ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam to samo ale może faktycznie powinnam zmienić soczewki na inne warto spróbować, bo mi i tak się kończą te co mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.