♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-06, 12:44   #301
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Też mam ten problem. Niestety od początku ciąży męczy mnie RLS a czym dalej tym gorzej aktualnie już jestem w takiej sytuacji, że nic nie pomaga. Lekarze też wzruszają rękami i nic poza magnezu nie mogą mi poradzić.
Ale termin za niecałe 2 miesiace. Super, że już będzie koniec męczarni ale mógłby ktoś za mnie urodzić 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko, dokładnie to samo.. Ja do tego podjadam czekoladę i orzechy, albo w ogóle czekoladę z orzechami. Polecam ^^

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego kochana ja swoją 30 obchodziłam w świecie obostrzen koronawirusowych, nawet nie można było się odwiedzać, więc ja byłam zupełnie sama z mężem wypiłam szampana piccolo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję My robimy szybki torcik, lemoniadę, sałatki i szampana dla chętnych, bez pompy. Teściowa + moi rodzice... trochę się tego b0ję

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
W sobotę byłam na prenatalnych III trymestru. Alicja na 100% jest Alicją, 1627 g ️ do tp 67 dni
Kurde macie kawałek do rodziców dziewczyny. My swoich mamy na miejscu, chociaż nie obraziłabym się mieć większy kawał drogi do teściowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicje są charakterne, moja bratanica i zarazem chrześniaczka to rezolutna, wszędobylska Ala


Kurczę, bardzo mi przykro z powodu Waszych problemów z jazdą samochodem... Czy to, że spędzam w aucie podczas weekendów po kilka godzin (małż dba, bym sie w domu nie nudziła ) i nie czuję nic-nic z takich dolegliwości, to powinnam się martwić czy cieszyć? Robimy przerwy w trasie na wyprostowanie nóg / siusiu , dużo spacerujemy, a brzuszek twardnieje mi tylko wieczorami przed snem...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 13:14   #302
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Matko, dokładnie to samo.. Ja do tego podjadam czekoladę i orzechy, albo w ogóle czekoladę z orzechami. Polecam ^^







Dziękuję My robimy szybki torcik, lemoniadę, sałatki i szampana dla chętnych, bez pompy. Teściowa + moi rodzice... trochę się tego b0ję







Alicje są charakterne, moja bratanica i zarazem chrześniaczka to rezolutna, wszędobylska Ala





Kurczę, bardzo mi przykro z powodu Waszych problemów z jazdą samochodem... Czy to, że spędzam w aucie podczas weekendów po kilka godzin (małż dba, bym sie w domu nie nudziła ) i nie czuję nic-nic z takich dolegliwości, to powinnam się martwić czy cieszyć? Robimy przerwy w trasie na wyprostowanie nóg / siusiu , dużo spacerujemy, a brzuszek twardnieje mi tylko wieczorami przed snem...
Ciesz się
Ja w poprzedniej ciąży tak dobrze się czułam że teraz szok, że może być tak bardzo gorzej.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 13:53   #303
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Matko, dokładnie to samo.. Ja do tego podjadam czekoladę i orzechy, albo w ogóle czekoladę z orzechami. Polecam ^^



Dziękuję My robimy szybki torcik, lemoniadę, sałatki i szampana dla chętnych, bez pompy. Teściowa + moi rodzice... trochę się tego b0ję



Alicje są charakterne, moja bratanica i zarazem chrześniaczka to rezolutna, wszędobylska Ala


Kurczę, bardzo mi przykro z powodu Waszych problemów z jazdą samochodem... Czy to, że spędzam w aucie podczas weekendów po kilka godzin (małż dba, bym sie w domu nie nudziła ) i nie czuję nic-nic z takich dolegliwości, to powinnam się martwić czy cieszyć? Robimy przerwy w trasie na wyprostowanie nóg / siusiu , dużo spacerujemy, a brzuszek twardnieje mi tylko wieczorami przed snem...
Czekoladę jem na kilogramy 🤣 w pierwszych miesiącach magnez pomagał teraz już nie. Mi zawsze atakuje jedna stopę mam nadzieję, ze po ciąży przejdzie.
Co do dobrego samopoczucia to się ciesz ja bym chciała moc pójść lub pojechać na wycieczkę ale raz, ze mam problem z samochodem dwa z toaletą (biegam co chwilę i też mi brzuch twardnieje jak nie pójdę od razu więc odpadają miejsca bez toalety w zasięgu wzroku a wiadomo, że teraz jest z wc trochę większy problem przez ) trzy za długie chodzenie też powoduje ból.
Ale marudzenie pomaga! 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 14:12   #304
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie dostałam żadnej informacji o pampersach ani o oliwce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz czy nie ma w spamie

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 14:16   #305
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A od kiedy te pampersy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 14:24   #306
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja tez nie dostałam żadnego info ani o pampersach ani o oliwce :/ jeśli chodzi o koszule to ja zamówiłam jakieś 3 zwykle z Bon Prixu i zamówię jeszcze jedną porodową od mamy ginekolog.
W piątek i w niedziele czeka mnie jazda autem 4h ciekawe jak to zniosę. Marzy mi się Bałtyk jeszcze w sierpniu na pare dni ale obawiam się ze te min 6-7h to już będzie hardcore


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 14:43   #307
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
A od kiedy te pampersy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pampersy od 34 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Czekoladę jem na kilogramy 🤣 w pierwszych miesiącach magnez pomagał teraz już nie. Mi zawsze atakuje jedna stopę mam nadzieję, ze po ciąży przejdzie.
Co do dobrego samopoczucia to się ciesz ja bym chciała moc pójść lub pojechać na wycieczkę ale raz, ze mam problem z samochodem dwa z toaletą (biegam co chwilę i też mi brzuch twardnieje jak nie pójdę od razu więc odpadają miejsca bez toalety w zasięgu wzroku a wiadomo, że teraz jest z wc trochę większy problem przez ) trzy za długie chodzenie też powoduje ból.
Ale marudzenie pomaga! 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to z kolei mam inny problem z toaletą chyba przez ten magnez mam rewolucje żołądkowe, że czasem boje się z domu wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 14:56   #308
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja już oliwkę odebrałam. Miałam maila w zakładce "oferty"
Madziuha mam ciotkę Ale i coś o charakterze wiem ale fakt, kobieta nie da sobie w kaszę dmuchać. Wywala drzwiami, to wejdzie oknem 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 15:00   #309
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja dobrze znoszę jazdę samochodem, 3h to nie problem, nie wiem jak więcej Ale z sikaniem mam coraz większy problem w ciągu dnia, ale też w te upały wlewam w siebie litrami wodę z cytryną.

Mam okropny kryzys jeśli chodzi o moją dietę bezcukrową, wcale nie jest lepiej tylko gorzej Nie przyzwyczajam się. Czuje się jakbym miała pms bo tak mi się chce jeść słodkie i w ogóle jeść.. I chyba hormony buzują bo potrafię się rozplakac z byle powodu. Aż mi się chce czasem samej z siebie śmiać 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 17:35   #310
wymaginowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość



Ile Ci wyszło za tą szczotke? Na allegro widziałam za ok 44zł ze smartem i myślę żeby kliknąć
Niecałe 30 zlotych, ale bralam z kolezanka wiecej rzeczy wiec wysylka byla gratis.
wymaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 18:26   #311
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja dzis mialam wizyte, Mała waży 1.5 kg, jest odwrócona juz od jakiegos czasu główką w dół, a jeśli chodzi o rumień to jestem umówiona jutro do rodzinnego, zobaczymy co powie, ale gin juz ki powiedział, że moge śmiało zażywać amoksycyline, wiec pewnie jutro dostane... ale z pozytywów jutro odbieram auto kupiliśmy przeszło tydzien temu, ale nie mogliśmy go wziąć do domu, bo nie ma tablic , a przez korona urzędy nam tydzień rejestrowały 🤨
Ogólnie większość z Was z tego co widzialam, remontuje kuchnie, wyrzuciliśmy w czwartek meble, tzn oddaliśmy jednej rodzince, położyliśmy nowe panele, krzesła przemalowałam na kremowe i otapicerowalam nowym, jasnym, ślicznym materiałem, a meble dzis mi się tną do końca tygodnia będę juz mieć chociaż część mebli jak sie mąż wyrobi. Kończę na tym remont jakikolwiek w domu, a czuje się ostatnio nieciekawie, kręci mi się w głowie, nie mam sił, spac ki sie chce ciągle, nie wiem czy to przez ciążę, czy bolerioze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 18:36   #312
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Pampersy od 34 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Ja to z kolei mam inny problem z toaletą chyba przez ten magnez mam rewolucje żołądkowe, że czasem boje się z domu wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym mieć ten problem 🤣. Magnez jem ale u mnie zawsze w druga stronę
Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja dzis mialam wizyte, Mała waży 1.5 kg, jest odwrócona juz od jakiegos czasu główką w dół, a jeśli chodzi o rumień to jestem umówiona jutro do rodzinnego, zobaczymy co powie, ale gin juz ki powiedział, że moge śmiało zażywać amoksycyline, wiec pewnie jutro dostane... ale z pozytywów jutro odbieram auto kupiliśmy przeszło tydzien temu, ale nie mogliśmy go wziąć do domu, bo nie ma tablic , a przez korona urzędy nam tydzień rejestrowały 🤨
Ogólnie większość z Was z tego co widzialam, remontuje kuchnie, wyrzuciliśmy w czwartek meble, tzn oddaliśmy jednej rodzince, położyliśmy nowe panele, krzesła przemalowałam na kremowe i otapicerowalam nowym, jasnym, ślicznym materiałem, a meble dzis mi się tną do końca tygodnia będę juz mieć chociaż część mebli jak sie mąż wyrobi. Kończę na tym remont jakikolwiek w domu, a czuje się ostatnio nieciekawie, kręci mi się w głowie, nie mam sił, spac ki sie chce ciągle, nie wiem czy to przez ciążę, czy bolerioze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratuluję udanej wizyty. Remonty w ciąży to chyba temat u większości 🤣 ponoć ma to dużo wspólnego z winien gniazda ostatnio dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży i pierwsze co to zdecydowała o kupnie nowego domu 🤣
A spanie to u mnie też na temat na czasie. Cały dzień mogłabym przespać. A w nocy to różnie... W sumie gdyby nie moje RLS to bym chyba przespała cała dobę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 19:01   #313
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Trzeba na FB napisać do rossmanna i się upomnieć o pampersy i powiedzieć że byłyście w sklepie ale pani nie wydała bo się nie należy a macie już 34 TC skończony i dopiszą do karty

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 20:24   #314
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Pampersy od 34 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Ja to z kolei mam inny problem z toaletą chyba przez ten magnez mam rewolucje żołądkowe, że czasem boje się z domu wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam ten sam problem. Przez pierwsze 3-4 miesiące miałam problem żeby się zalatwic, a teraz w druga stronę. Tż już ze mną nigdzie nie chce chodzić pieszo bo zawsze jakieś przeboje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 21:37   #315
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja dobrze znoszę jazdę samochodem, 3h to nie problem, nie wiem jak więcej Ale z sikaniem mam coraz większy problem w ciągu dnia, ale też w te upały wlewam w siebie litrami wodę z cytryną.

Mam okropny kryzys jeśli chodzi o moją dietę bezcukrową, wcale nie jest lepiej tylko gorzej Nie przyzwyczajam się. Czuje się jakbym miała pms bo tak mi się chce jeść słodkie i w ogóle jeść.. I chyba hormony buzują bo potrafię się rozplakac z byle powodu. Aż mi się chce czasem samej z siebie śmiać 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha nie mów mi o hormonach Ostatnio rozpętałam w domu dziką awanturę nawet nie wiem o co, darłam się, rzucałam ścierkami, a na koniec wybuchnęłam rzewnym płaczem Oczywiście później przeprosiłam Bogu ducha winnego małża. Biedny ten mój małżonek... Chyba kupię mu jakąś ładną koszulkę albo perfumy... Nie ma lekko...

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja dzis mialam wizyte, Mała waży 1.5 kg, jest odwrócona juz od jakiegos czasu główką w dół, a jeśli chodzi o rumień to jestem umówiona jutro do rodzinnego, zobaczymy co powie, ale gin juz ki powiedział, że moge śmiało zażywać amoksycyline, wiec pewnie jutro dostane... ale z pozytywów jutro odbieram auto kupiliśmy przeszło tydzien temu, ale nie mogliśmy go wziąć do domu, bo nie ma tablic , a przez korona urzędy nam tydzień rejestrowały 🤨
Ogólnie większość z Was z tego co widzialam, remontuje kuchnie, wyrzuciliśmy w czwartek meble, tzn oddaliśmy jednej rodzince, położyliśmy nowe panele, krzesła przemalowałam na kremowe i otapicerowalam nowym, jasnym, ślicznym materiałem, a meble dzis mi się tną do końca tygodnia będę juz mieć chociaż część mebli jak sie mąż wyrobi. Kończę na tym remont jakikolwiek w domu, a czuje się ostatnio nieciekawie, kręci mi się w głowie, nie mam sił, spac ki sie chce ciągle, nie wiem czy to przez ciążę, czy bolerioze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez ciążę. Mi też się kręci w głowie i słabo, pewnie przez te upały :/ Bądź co bądź, to już 3ci, najtrudniejszy trymestr...


Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć ten problem 🤣. Magnez jem ale u mnie zawsze w druga stronę Super, gratuluję udanej wizyty. Remonty w ciąży to chyba temat u większości 🤣 ponoć ma to dużo wspólnego z winien gniazda ostatnio dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży i pierwsze co to zdecydowała o kupnie nowego domu 🤣
A spanie to u mnie też na temat na czasie. Cały dzień mogłabym przespać. A w nocy to różnie... W sumie gdyby nie moje RLS to bym chyba przespała cała dobę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Remont u mnie zrobiony, ale dzisiaj od rana leciała na tvn style perfekcyjna pani domu i jakoś mnie tak wzięło na sprzątanie... wyprzątnęłam całe mieszkanie, nagotowałam obiadu jak dla pułku wojska, wstawiłam ze trzy pralki, a nawet ogarnęłam ciuchy do oddania...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 08:33   #316
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja bym chciała tyle rzeczy posprzątać jeszcze przed porodem, powyrzucać co niepotrzebne, a jak mam się za to zabrać to mnie siły opuszczają.
Wczoraj wyjęłam rzeczy z 3 półek w garderobie i potem nagle dopadł mnie budyniowy mózg i nie wiedziałam jak to z powrotem poukładać
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 08:39   #317
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Laluna91 też mnie zawsze smuci końcówka lata biedna jesteś z tą dietą rozumiem Cię, bo też mam gorsze dni na mojej diecie bezglutenowej

Alwa a ja leżę na plecach, bo jak na razie mi wygodnie tak uuu, dużo siedzenia

Madziuhna super z imprezką urodzinową cały tort Twój!

Sieciowa siostra się postarała super, że dziecko chętnie do żłobka chodzi

Mamaporazczwarty kurde, oby to nie był kleszcz super, że wszystko dobrze gratki za auto, niech się dobrze prowadzi!

Ewulkamala16 ja na razie kupiłam jedna koszule, rozpinaną po bokach. Współczuję kiepskiego samopoczucia

Hope super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 08:42   #318
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja się zabrałam w zeszłym tygodniu za generalne porządki z listą na każdy dzień. W tym tygodniu był plan, żeby dalej ciągnąć, ale wczoraj już musiałam odpuścić, bo krocze bolało, brzuch się stawiał, niedobrze mi się robiło i trzeba było w końcu posłuchać swojego organizmu i darować sobie niektóre rzeczy. Więc tż będzie miał za zadanie umyć okna i na bieżąco myć podłogi, a ja tylko takie rzeczy, żebym mogła więcej przy tym siedzieć jak stać - w kuchni przejrzeć po szafkach i szufladach i poukładać makarony, mąki, przyprawy, powyrzucać co nie użyję (np. przyprawy, co mi mama przywiozła z Turcji ). Najgorzej, że u nas się okropnie niesie kurz z podwórka, bo nie mamy zrobionej naszej drogi wewnętrznej i jest tylko szutrem utwardzona. Więc non stop się kurzy, a latem wiadomo, że się kursuje cały czas z domu na podwórko i z powrotem, więc się niesie na kapciach.

Jutro wizyta

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 08:59   #319
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dzień dobry
U mnie dzisiaj wizyta 🥰
Ja porządki zrobiłam już chwilę temu więc na razie mam spokój
A teraz biorę się za przerobienie 15 kg truskawek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 09:39   #320
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Gryzelda, Wiolkaa93 powodzenia na wizytach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 10:50   #321
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnie dzisiaj wizyta 🥰
Ja porządki zrobiłam już chwilę temu więc na razie mam spokój
A teraz biorę się za przerobienie 15 kg truskawek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwie wizyty w tym tygodniu i jakoś mam wyjątkowo dużo pytań do mojej gin, zwłaszcza o ułożenie małego bo nigdy nie mówi i przede wszystkim jak to jest z indukowaniem porodu podczas cukrzycy bo czytam że raczej zawsze przy cukrzycy wywołują. Czy u mnie tez tak moze byc itd. Jutro mam kolejną "lekcję" u położnej i mam całą listę pytań do niej🤣

Co robisz z tych truskawek? 🥰 Mówiąc szczerze to najbardziej z owoców lubię przerabiać truskawki Nie są drobne jak porzeczki i nie trzeba też drylowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 11:35   #322
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie wizyty w tym tygodniu i jakoś mam wyjątkowo dużo pytań do mojej gin, zwłaszcza o ułożenie małego bo nigdy nie mówi i przede wszystkim jak to jest z indukowaniem porodu podczas cukrzycy bo czytam że raczej zawsze przy cukrzycy wywołują. Czy u mnie tez tak moze byc itd. Jutro mam kolejną "lekcję" u położnej i mam całą listę pytań do niej🤣

Co robisz z tych truskawek? 🥰 Mówiąc szczerze to najbardziej z owoców lubię przerabiać truskawki Nie są drobne jak porzeczki i nie trzeba też drylowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Część do zamrażarki, pierogi, koktajl i dżem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 11:42   #323
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Część do zamrażarki, pierogi, koktajl i dżem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do dżemów polecam żelfix 3:1 z dr.oetker, najlepszy Niby mniej cukru a o niebo lepszy wychodzi niż ten z 2:1. No chyba że robisz zdrowszą wersje bez, ale ja już odpuscilam bo kilka słoiczków mi się zepsuło bez zelfixu rok temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:34   #324
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Do dżemów polecam żelfix 3:1 z dr.oetker, najlepszy Niby mniej cukru a o niebo lepszy wychodzi niż ten z 2:1. No chyba że robisz zdrowszą wersje bez, ale ja już odpuscilam bo kilka słoiczków mi się zepsuło bez zelfixu rok temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robię w tym roku pierwszy raz metodą janginizacji, bez cukru tylko szczypta soli będzie dla małej jak zaczniemy rozszerzać dietę, jak wyjdzie oczywiście 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:46   #325
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta

Edytowane przez 081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Czas edycji: 2020-07-07 o 12:50
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:58   #326
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie wizyty w tym tygodniu i jakoś mam wyjątkowo dużo pytań do mojej gin, zwłaszcza o ułożenie małego bo nigdy nie mówi i przede wszystkim jak to jest z indukowaniem porodu podczas cukrzycy bo czytam że raczej zawsze przy cukrzycy wywołują. Czy u mnie tez tak moze byc itd. Jutro mam kolejną "lekcję" u położnej i mam całą listę pytań do niej

Co robisz z tych truskawek? Mówiąc szczerze to najbardziej z owoców lubię przerabiać truskawki Nie są drobne jak porzeczki i nie trzeba też drylowac



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tą cukrzycą to chyba zależy od lekarza.
Pierwszy poród mi wywoływali 5 dni przed tp ale złożyło się na to kilka rzeczy (ból w okolicy nerki, mdłości i sama pojechałam na ip z tym bólem nerki bo myślałam, że jakieś zakażenie dostałam, a tam stwierdzili, że jak jest już rozwaracie to będą wywoływać). Moim zdaniem z perspektywy czasu można było poczekać na rozwinięcie akcji

Za drugim razem chodziłam do innego gina i kazał czekać i się stymulować urodziłam 3 dni po tp.

I szczerze to ja się teraz boję tak samo wywoływania jak i cc.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 13:20   #327
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Robię w tym roku pierwszy raz metodą janginizacji, bez cukru tylko szczypta soli będzie dla małej jak zaczniemy rozszerzać dietę, jak wyjdzie oczywiście 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze słyszę, muszę poczytać o tym Może sama zaryzykuję i zrobię. Te co zrobiłam do tej pory to i tak nie dotrwaja na bank do wiosny do rozszerzania diety bo mąż tak je chwali że już by chciał otwierać 🤣[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87983288]Treść usunięta[/QUOTE]Ja tez sie boje wywoływania, ale już wolę to niż cc albo czekanie po terminie Wiadomo że lepiej żeby się zaczęło samo ale nie obrazę się na wywoływanie w 38tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 13:35   #328
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Też słyszałam o tym że na plecach nie powinno się leżeć, chyba że nie ma żadnego dyskomfortu tak mi położna mówiła i że te zalecenia co do lewej strony to już mit, że kiedyś faktycznie tak zalecano ale teraz ma być po prostu nam wygodnie.

Dla mnie najgorsze jest wstawanie z łóżka. Kręgosłup z rana okropnie mnie męczy ale jak rozchodze to jest ok. Bez ciażowej poduszki to już w ogóle chyba bym z łózka nie wstała, bardzo mi pomaga i tak





Ile Ci wyszło za tą szczotke? Na allegro widziałam za ok 44zł ze smartem i myślę żeby kliknąć
Uff Mi najwygodniej się śpi na prawym boku. Na plecach też często leżę. Przed ciążą uwielbiałam spać na brzuchu, ale teraz nie chcę młodego uciskać...
Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Matko, dokładnie to samo.. Ja do tego podjadam czekoladę i orzechy, albo w ogóle czekoladę z orzechami. Polecam ^^



Dziękuję My robimy szybki torcik, lemoniadę, sałatki i szampana dla chętnych, bez pompy. Teściowa + moi rodzice... trochę się tego b0ję



Alicje są charakterne, moja bratanica i zarazem chrześniaczka to rezolutna, wszędobylska Ala


Kurczę, bardzo mi przykro z powodu Waszych problemów z jazdą samochodem... Czy to, że spędzam w aucie podczas weekendów po kilka godzin (małż dba, bym sie w domu nie nudziła ) i nie czuję nic-nic z takich dolegliwości, to powinnam się martwić czy cieszyć? Robimy przerwy w trasie na wyprostowanie nóg / siusiu , dużo spacerujemy, a brzuszek twardnieje mi tylko wieczorami przed snem...
Ciesz się Ja też nie mam żadnych dolegliwości, a ostatnio często jeździmy autem. Nawet nie odczuwam częstszej potrzeby siusiania

Wczoraj byłam na interwencyjnej wizycie u mojego gina, bo zaczęłam plamić... Na szczęście z młodym wszystko ok. Mam za to zakaz sprzątania i prac w ogrodzie W weekend przeceniłam swoje siły i się przeforsowałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 14:54   #329
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Z liśćmi malin to słyszałam właśnie, że od 35/36 tygodnia bo mogą wywołać skurcze. Wiesiolek też z tego co kojarzę. Rozumiem, że ten oeparol to wiesiolek? muszę się zaopatrzyć!
Ja właśnie zastanawiam się nad masażem krocza przed porodem... Myślałam o oleju ze słodkich migdałów bo go posiadam
Karolina, lez i odpoczywaj!
A u mnie od kilku dni jest temat prania i prasowania. Oczywiście wszystko robię na raty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 15:09   #330
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Z liśćmi malin to słyszałam właśnie, że od 35/36 tygodnia bo mogą wywołać skurcze. Wiesiolek też z tego co kojarzę. Rozumiem, że ten oeparol to wiesiolek? muszę się zaopatrzyć!
Ja właśnie zastanawiam się nad masażem krocza przed porodem... Myślałam o oleju ze słodkich migdałów bo go posiadam
Karolina, lez i odpoczywaj!
A u mnie od kilku dni jest temat prania i prasowania. Oczywiście wszystko robię na raty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wczoraj właśnie głównie leżę. Lekarz mówił, że mogę coś tam robić, ale mam się oszczędzać. A ja mam tyle energii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.