praca przy inwentaryzacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 17:35   #31
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Wiem, na czym praca polega, bo już mam kilka inwentaryzacji na koncie Poszukuję, jednak jakieś sprawdzonej firmy, żeby nie zostać w balona zrobionym H&M to w sumie lepiej niż spożywka
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:46   #32
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Wiem, na czym praca polega, bo już mam kilka inwentaryzacji na koncie Poszukuję, jednak jakieś sprawdzonej firmy, żeby nie zostać w balona zrobionym H&M to w sumie lepiej niż spożywka
chyba, ze cię rzucą tam gdzie sa zapachowe rzeczy i kosmetyki - wtedy idzie zwymiotować
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:49   #33
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: praca przy inwentaryzacji

A to możliwe Nigdy na zakupach się nie zatrzymuję przy kosmetykach w hm, więc nie wiem z czym bym miała do czynienia
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:51   #34
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
A to możliwe Nigdy na zakupach się nie zatrzymuję przy kosmetykach w hm, więc nie wiem z czym bym miała do czynienia
no 60% jest porozwalanych, ufyfłanych i to wszystko ma takie ciężkie słodkie zapachy, naprawdę 2h przy czymś takim to katorga. + my nie mieliśmy włączonej klimatyzacji wtedy więc myślałam, że umrę. A zapachu (smrodu) z rąk nie mogłam zmyć cały kolejny dzień. Ogólnie oblecha
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:04   #35
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Ktoś jeszcze miał do czynienia z firmą Invent?

Jak tu czytam wcześniejsze posty, że za pracę całą noc 50zł do ręki.. no ale to posty sprzed kilku lat, więc teraz się chyba trochę zmieniło -w każdym razie ja ostatnio byłam na inwenatryzacji w Kauflandzie, gdzie podstawowa stawka studencka wynosiła 12zł/h brutto, a po 8 godzinach pracy za każdą kolejną 15zł/h lub 22zł/h. Tak więc mi za 12,5h pracy wyszło 186zł brutto (145 zł netto)... tak więc jak za jeden dzień to dla mnie opłacalne Jeszcze w tym miesiącu jadę na dwie inwentaryzacje z nimi.

Tylko mam pytanie - otóż na ich stronie internetowej w zakładce "pracownicy" można sprawdzić składowe części swojego wynagrodzenia. Jest "za miniony miesiąc" i "za bieżący miesiąc". Ktoś wie, jak często oni to uzupełniają? Minął już tydzień od mojej inwentaryzacji, a ja ciągle mam tam pusto i się boję teraz, że mnie oszukają Chociaż przed rozpoczęciem inwentaryzacji podpisywałam się na liście i wpisywałam się w skaner swoim peselem.
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:59   #36
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: praca przy inwentaryzacji

ja właśnie wybieram się na inwentaryzację do apteki, będzie trwała 3-5 godzin. zawsze to jakiś grosz :P

czy jeśli pobieram rentę, muszę zgłaszać fakt takiego zlecenia do KRUSu?

mój dochód z tej pracy siłą rzeczy nie przekroczy 70% średniej krajowej, więc renta pozostałaby ta sama
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:34   #37
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: praca przy inwentaryzacji

PS: czy będę musiała odprowadzić PIT z takiego jednorazowego zlecenia?
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 17:04   #38
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
PS: czy będę musiała odprowadzić PIT z takiego jednorazowego zlecenia?
tak oni przecież odprowadzają za ciebie podatek, więc potem musisz wypełnić pity, żeby dostać zwrot.
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 08:37   #39
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: praca przy inwentaryzacji

sluchajcie czy w momencie kiedy idziecie na szkolenie - od razu na nim dostajecie miejsce swojej pracy czy czekac trzeba na telefon od nich ? ? nie robia ludzi w balona? organizujac szkolenie , zbierajac za nie dofinansowanie a a poznej nie zapewniajac pracy ? ?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:02   #40
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
sluchajcie czy w momencie kiedy idziecie na szkolenie - od razu na nim dostajecie miejsce swojej pracy czy czekac trzeba na telefon od nich ? ? nie robia ludzi w balona? organizujac szkolenie , zbierajac za nie dofinansowanie a a poznej nie zapewniajac pracy ? ?
U mnie dotychczas szkolenia wyglądały tak, że... zbieraliśmy się w jakimś hotelu w sali konferencyjnej, tam gościu pokazywał nam skanery, jak się je obsługuje, trwało to z 15 minut, po czym kto chciał podpisywał od razu umowę na konkretne terminy.
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:00   #41
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Byłam kiedyś na nocnej inwentaryzacji w Piotrze i Pawle i generalnie to polecam wszystkim, którzy chcą sobie dorobić. Trafił się fajny koordynator z agencji i ludzka kierowniczka (z tym jest loteria w marketach ). Bez problemu można było wyskoczyć do toalety, albo po prostu wyjść na chwilkę odpocząć, a na przerwie dostaliśmy kanapeczki i herbatę.

Poza tym taką formę zarobku na pewno doceni każdy, kto miał styczność z pracą w marketach w dzień, bo jak nocą sklep jest zamknięty, nie trzeba się użerać z klientami mającymi pretensje o wszystko i nie trzeba się martwić, że zrobiło się w alejce bałagan, albo nie wypada siadać na podłodze

A sama w sobie praca banalna, jak to już wspomniano wcześniej. Zostaje się wyposażonym w długopis, czyste samoprzylepne nalepki i trzeba zliczać co tam się nawinie. U nas poszło jakoś tak sprawnie, że wiele osób przez ostatnią godzinę po prostu kręciło się bezcelowo po sklepie, bo nie było nic do roboty
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 14:30   #42
gallasgrom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: praca przy inwentaryzacji

Odświeżę temat.
Jeśli podpiszę umowę zlecenie na pół roku korzystając z usług agencji gdzie sam 'zaklepujesz' sobie terminy to czy mogę ustawiać terminy przez 3 miesiacę, a później nie zajmować żadnych i nie poniosę wtedy żadnej kary? (Na portalu automatycznie pojawia się umowa do końca roku bez opcji regulowania samemu)

Przeczytałem umowę i jest tylko informacja o tym, że jeśli wezmę termin, nie wstawię się płacę karę. Czy ktoś mógłby wesprzeć jakąś informacją z doświadczenia ?

Edytowane przez gallasgrom
Czas edycji: 2016-05-20 o 14:32
gallasgrom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 14:55   #43
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: praca przy inwentaryzacji

Pracując przez agencję ponosisz odpowiedzialność tylko za zlecenia jakich się podejmójesz i tak jak masz w umowie. Ważne jest żebyś zwróciła uwagę jak jest z odpowiedzialnością za towar i czy nie ma haczyka w postaci "karnych nadgodzin" za źle wykonaną pracę.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-23 15:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.