Los Karpi - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 21:15   #631
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Los Karpi

A ja mam gdzieś te karpie.Tzn nie mam, też nie mogę na to patrzeć - ale prawda jest taka, że 99% ludzi, którzy "protestują" budzi się nagle raz w roku, przed świętami. A co ze świniami albo krowami, które są o wiele bardziej inteligentne od ryb? :P Jakoś nie widzę tak wzmożonych protestów cały rok dotyczących ich
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 23:11   #632
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Los Karpi

Widocznie nie śledzisz tego, co dzieje się w temacie protestów, pikiet i innych.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 08:29   #633
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A ja mam gdzieś te karpie.Tzn nie mam, też nie mogę na to patrzeć - ale prawda jest taka, że 99% ludzi, którzy "protestują" budzi się nagle raz w roku, przed świętami. A co ze świniami albo krowami, które są o wiele bardziej inteligentne od ryb? :P Jakoś nie widzę tak wzmożonych protestów cały rok dotyczących ich

Teraz nagłaśniany jest los karpi - bo po prostu w tym okresie sprzedaje się ich najwięcej
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:53   #634
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Widocznie nie śledzisz tego, co dzieje się w temacie protestów, pikiet i innych.
fakt, nie śledzę. Ale karpi też nie śledzę, a widzę. Wiem, że taki okres, ale skoro tak wszystkim zależy to powinno to być wg mnie nagłaśniane tak samo przez cały rok, wiadomo, żę ktoś kto od 1999 kupuje żywe karpie nagle w miesiąc nie zmieni zdania i nie kupi nieżywego:P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:40   #635
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Los Karpi

Głupotami się zajmujecie.

Na święta nie sprzątacie? Choinka już ubrana? Prezenty spakowane??

Nie jadacie ryb? Kupujecie płaty a skąd wiecie jak ta ryba z której zajadacie się płatami została zabita? Może była męczona przez kilka dni, hę? A Wy zajadacie się nią. No i co z tego? Bo skoro jesteście przeciwni to do końca, a nie takie pitu pitu.
Nie zjadajcie też ryb w płatach.

Co oczy nie widzą tego sercu nie żal?? Nie widzicie jak te płaty zostały zrobione więc wychodzicie z założenia że ryba nie cierpiała.

Ja jem ryby i będę jadła.

Co do karpia moja mama jutro idzie kupić i pewnie żywego, nie wiem. Ale w tym roku przeszła mi chęć na jedzenie karpia. Właśnie przez takie akcje, gadanie , reklamy itp Chyba stanie mi gardle.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 17:30   #636
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A ja mam gdzieś te karpie.Tzn nie mam, też nie mogę na to patrzeć - ale prawda jest taka, że 99% ludzi, którzy "protestują" budzi się nagle raz w roku, przed świętami. A co ze świniami albo krowami, które są o wiele bardziej inteligentne od ryb? :P Jakoś nie widzę tak wzmożonych protestów cały rok dotyczących ich
Ale co to ma wspólnego z cierpieniem? Ryba mniej czuje? bo jest mniej "inteligentna'?


Co do tej akcji - nie kupuj żywego karpia-
nie stosuje sie do niej....tzn nie do końca
Ja jeżdzę co roku nad stawy hodowlane , tam wyłapuje sobie karpia i zabieram do domu


Tylko że przez myśl mi nawet nie przyszło, żeby brać żywego karpia i dusić go w foliówce na to tylko może wpaść człowiek mało inteligentny, poważnie każdy inny rozumie że niepotrzebne zwierzakowi dodatkowy stres i cierpienie, męka. Heh, moze trzeba inna akcje wymyśleć i przekonac ludzi, że uduszony w meczarniach karp - smakuje gorzej, myśle że na przyszłośc przychodziliby albo po zabite już karpie, albo z wiaderkami z woda
__________________

Edytowane przez pendraiw
Czas edycji: 2012-12-21 o 17:31
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 17:47   #637
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Los Karpi

Uwielbiam karpie - smażone.W święta smakują najlepiej i inaczej. Nie zabijam go,a jedząc nie zastanawiam się,że kiedyś żył. Taka natura. Jakbym miała na to patrzeć to bym prawie nic nie mogła jeść
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.