"teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 11:28   #1
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877

"teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?


Taki temat z ciekawości. Wkurza mnie trochę, że jutro ten program ma być z nią i tym samym zdaje się, że o niej. Z jakiej racji? Bo jest celebrytką ze stajni tvn-u, dostaje złota okazję do tego by sobie przyjść i opowiadać na wizji swoję wersję wydarzeń? Uważam, że np. w tej sprawie powinien po prostu w swoim czasie zapaść wyrok, tym bardziej, że ją stać na dobrych prawnikow, sama ma kancelarię, niech dowodzą, że sytuacja dotyczy nie wiem, ofiary manipulacji itd. Jestem po prostu ciekawa, czy ktoś z kolei jest ciekaw wynurzeń pani Weroniki? na temat jej zatrzymania i zarzutów kierowanych pod jej adresem.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Bo tak w ogóle to zakładam, że przeciętni ludzie ogladają od czasu do czasu, jeśli moga i mają tv, rożne takie tam sprawy dla reportera, lisowe pogadanki (ogółem chociaż programy na żywo ), itd, bez względu na to, co się konkretnie myśli o konkretnym medium.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:44   #2
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Nie, nie jestem ciekawa, co ma do powiedzenia i oglądać nie będę.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:56   #3
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Nie, nie jestem ciekawa, co ma do powiedzenia i oglądać nie będę.

Wyjelas mi to z ust
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:58   #4
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Nie. Jakoś mnie ona nie interesuje.
Nie wiem też po co program o niej - TVN chyba próbuje ratować twarz swojej gwiazdce
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:06   #5
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Nie. Jakoś mnie ona nie interesuje.
Nie wiem też po co program o niej - TVN chyba próbuje ratować twarz swojej gwiazdce
dokładnie

Po co to oglądać, skoro wiadomo co powie:
  • jestem niewinna
  • nie wiedziałam, co jest w torebce
  • zostałam wrobiona
  • ktoś uknuł spisek
  • śledzono mnie
Koniec programu
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:11   #6
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

nie bede ogladac, bo wiadomo ze bedzie zgrywac biedna i wrobiona. A moim zdaniem jest winna i amen.
Juz slyszalam ze wymyslala ze myslala ze tam sa perfumy i inne bzdury...

Na miejscu tvn-u nie wspominalabym nigdy o tej pani, zeby widzowie jak najszybciej zapomnieli.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:18   #7
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

A ja będę oglądać, bo jestem ciekawa jaką zaprezentuje wersję wydarzeń. Oczywiście jestem świadoma tego, że prawdopodobnie będzie się bronić, ale i tak uważam, że warto wysłuchać relacji 'drugiej strony'.

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka
Nie wiem też po co program o niej - TVN chyba próbuje ratować twarz swojej gwiazdce
Nie sądzisz, że ten program jest dlatego, że dużo się o tej sprawie mówi i warto dać szansę głównej bohaterce tego wydarzenia do wypowiedzenia się?
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 12:29   #8
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

A ja jestem zdania, że właśnie TVN zaprasza ją do tego programu, żeby ratować swoją gwiazdkę. W końcu to leży w interesie stacji, ta cała afera na pewno wpłynęła źle na wizerunek TVNu i You can dance. Przecież, gdyby chodziło tylko o wysłuchanie zdania drugiej strony, równie dobrze Weronika mogłaby pójść do innej stacji.

I nie mam zamiaru oglądać, pewnie będzie się tłumaczyć, że została wrobiona, że nie wiedziała, co bierze itp. Uważam, że przede wszystkim powinna tłumaczyć się przed sądem i to sąd powinien podjąć decyzję.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:38   #9
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Ja tez uwazam,ze tvn chce ratowac swoja gwiazdke.
A dodajac to po co robic program?Jesli ktos mi daje taka wielka torbe na flakonik perfum to co najmniej jest to smieszne i zwykle sie zaglada co ma sie w srodku prezentu.Nie mowie,ze sie oglada,ale bedac osoba na stanowisku,ktora moze byc posadzona o lapowki zaglada dla swietego spokoju.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:41   #10
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Oj tak, bede ogladac. Jestem bardzo ciekawa co ma do powiedzenia i jakie bajki bedzie wciskala..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:11   #11
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Oj tak, bede ogladac. Jestem bardzo ciekawa co ma do powiedzenia i jakie bajki bedzie wciskala..
Ja równie z tego samego powodu zasiądę przed telewizorem,chociaż zakładam że owa pani będzie się wybielać i robić z siebie ofiarę jakiejś manipulacji.Interesuje mnie również postawa dwóch panów prowadzących,dotychczas robili wrażenie dość obiektywnych,ale jeśli wizyta w programie wynika z założenia ochrony interesów stacji TVN,wówczas obaj panowie Siekielski i Morozowski wiele stracą w moich oczach.
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:20   #12
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Na sędziów to by się większość z was nie nadawała, bo zapominacie o podstawowych zasadach: wysłuchania także drugiej strony i zasadzie prawa do obrony.
Ludziom bardzo mało wystarczy, żeby kogoś uznać winnym: wystarczy to, jak media przedstawia sprawę.

Nie będę oglądała, bo nie mam telewizora. Jakbym miała, to MOŻE bym obejrzała.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:30   #13
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez evelinaa Pokaż wiadomość
Nie sądzisz, że ten program jest dlatego, że dużo się o tej sprawie mówi i warto dać szansę głównej bohaterce tego wydarzenia do wypowiedzenia się?
Ależ oczywiście, że tak - po to oficjalnie jest ten program. Nieoficjalnie po to, żeby TVN uratowało jej twarz. Bo jak widać tylko TVN widzi korzyść z takiego programu a nie inne stacje (które też dużo o tym mówiły) - co nie dziwne bo Marczuk-Pazura to ich gwiazdka, więc im zależy żeby ją zaczęto dobrze postrzegać Ona kojarzy się z TVN i jego programem - jeżeli będzie źle postrzegana, to i stacja, program na tym może ucierpieć - i to wystąpienie ma uratować jej twarz, twarz TVN.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Na sędziów to by się większość z was nie nadawała, bo zapominacie o podstawowych zasadach: wysłuchania także drugiej strony i zasadzie prawa do obrony.
Ludziom bardzo mało wystarczy, żeby kogoś uznać winnym: wystarczy to, jak media przedstawia sprawę.
Ot widzisz - mi jest ona obojętna, nie osądzam jej z góry, ale tez nie mam zamiaru jej słuchać i oglądać - od osądzania, orzekania o niewinności czy winie mamy sąd i niech on się tym zajmie.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-10-18 o 14:02
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:27   #14
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Bedzie miala okazje sie oczyscic na lonie macierzystej stacji. Bedzie bila piane i probowala sie wybielac. Nie zamierzam ogladac.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:37   #15
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:57   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Na sędziów to by się większość z was nie nadawała, bo zapominacie o podstawowych zasadach: wysłuchania także drugiej strony i zasadzie prawa do obrony.
Ludziom bardzo mało wystarczy, żeby kogoś uznać winnym: wystarczy to, jak media przedstawia sprawę.

Nie będę oglądała, bo nie mam telewizora. Jakbym miała, to MOŻE bym obejrzała.
Ale zapomniałaś tylko, że rzecz sprowadza się z lekka do tego, że gdyby to Ciebie spotkała taka brzydka przygoda mało prawdopodobne jest, abyś dostała czas antenowy na to, by informować ogół, jak to, być może, ''wszyscy się mylą''.
owszem, mja też uważam, że chodzi o wizerunek tvn i nic innego.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 15:36   #17
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Przecież już sama zapowiedź programu wygląda tak, jakby chciano ją tam usprawiedliwić i jej bronić, a nie obiektywie przedstawić sprawę i zdanie drugiej strony. A tymczasem to wszystko będzie wyglądało, jaki to świat jest okropny, bo Weronika została wrobiona
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 15:52   #18
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale zapomniałaś tylko, że rzecz sprowadza się z lekka do tego, że gdyby to Ciebie spotkała taka brzydka przygoda mało prawdopodobne jest, abyś dostała czas antenowy na to, by informować ogół, jak to, być może, ''wszyscy się mylą''.
Tylko jeszcze nie zapominajmy o tym, że jakby Ciebie czy mnie coś tam spotkało, to raczej nie ekscytowałoby się tym pół Polski. Ona jest w pewnym sensie osobą publicza, wszytsko co jej dotyczy jest maglowane w maglu i ona tez ma prawo niejako w tym maglu brac udział opowiadając własną wersję wydarzeń. No bo trudno, żeby kazdy mógł na niej chocby małego pieska powiesic a ona nie moze nigdzie sie pobronić. Nie dziwie sie kobiecie, że chce w koncu gdzies się wygadać, bo nie wiem co tez różne gazetki o niej piszą ale jestem pewna, że niemało. Osobiście (będąc w takiej sytuacji) tez chciałabym gdzieś powiedziec, żem niewinna jak białe lilije w ręku pana Toliboskiego.
A że w TVN to jasna sprawa, no przecież nie pójdzie do tvp.

Ogladac nie będę, bo ja nie oglądam żadnych takich pogadanek, lisowych czy też drzyzgowych Jestem zbyt wrażliwa na takie ogladanie Za bardzo wstydzę się za to co tam czasem ludzie gadają (oni sie nie wstydza, to ktos musi) wiec oszczędzam swoje nerwy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2009-10-18 o 16:01
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:47   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

A ja będę oglądać bo jestem ciekawa jak wyglądała sprawa od jej strony -oczywiscie nie łudze sie ze wtajemniczy pol polski w sprawe jej pracy i ew. mahlojek jakie robie sie w wielkim swiecie ale zawsze to jakiś kolejny obraz sprawy.

Nie wiem dlaczego uzwazacie ,że tvn przez to probuje ratowac swoj wizerunek ,gdyby tak bylo to wdg. mnie nie zapraszaliby jej do tvn tylko unikali wypowiadania sie na ten temat.Poza tym na byla 1 z jury w programie a nie gwiazda serialu tvn czy tez tanca z gwiazdami jak obecnie np. Mucha.
Pazura nie wystepuje na wizji w zadnym innym programie i duza częśc osob nawet nie wiedzialal ze jest prawnikiem ,ma kancelarię ,prowadzi firmę.

Też nie poszlabym do TVP.

Sprawa jest o tyle powszechna ze zaraz po niej wyplynelo kilka innych afer "korupcyjnych".

Nie wierze w jej niewinnosc ale chetnie wyslucham co ma do powiedzenia ,chce ja poznac od strony wlasnie jej zawodu a nie jury w YCD.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2009-10-18 o 16:48
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 17:38   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

hm, no niezupełnie podzielam pogląd, gdyż ponieważ widzę tą sprawę dość mocno konkretnie, aczkolwiek wieczór jest zbyt ładny, by zagłębiać się w tego typu, hm rozważania.
...one.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:31   #21
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Według mnie: jeśli szary człowiek ma kłopoty z prawem to ma proces, wyjasnienie i szumu się wokół tego nie robi - ktoś tu wyżej pisał taki argument.

Jednak jeśli w sprawę zamieszana jest osoba publiczna którą bądź co bądź owa pani jest - media mówią, piszą i rozgłaszają - i nie zawsze tylko i wyłącznie potwierdzone informacje a nawet jesli to nie zawsze bezstronnie i obiektywnie. Dlatego taka osoba publiczna skoro musi dodatkowo zmagać się z mediami i szumem i pomówieniami na swój temat - powinna mieć także prawo głosu. Jej wizerunek to coś na czym zarabia - więc niech ma prawo do jego bronienia. Tak uważam.

Śledztwo i dochodzenie swoją drogą - obrona przed mediami swoją.
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:46   #22
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
nie bede ogladac, bo wiadomo ze bedzie zgrywac biedna i wrobiona. A moim zdaniem jest winna i amen.
Juz slyszalam ze wymyslala ze myslala ze tam sa perfumy i inne bzdury...

Na miejscu tvn-u nie wspominalabym nigdy o tej pani, zeby widzowie jak najszybciej zapomnieli.
no ale dlaczego ? bo była jurorką progarmu który nadaje TVN ? a zeby była jurorką w polsatowskim "jak oni śpiewają" to już można by było o niej wspominać w tvn-owskim 'Teraz My" ?

bede oglądać oglądam każdy odcinek programu Sekielskiego i Mrozowskiego.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Nie. Jakoś mnie ona nie interesuje.
Nie wiem też po co program o niej - TVN chyba próbuje ratować twarz swojej gwiazdce
program jest o niej ponieważ prowadzący "teraz my" od zawsze poruszają w swoim programie głośne tematy,a nie dlatego,że ona jest jurorką YCD które leci na tvn.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:11   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

ale to, że ona jest osobą publiczną, a gdy wybuchła afera, media (brukowce) sobie dopisują swoje kawałki to ma średnio do rzeczy. Rozumiem, że za tydzień wystąpi i opowie jak to było, panie dzieju, pan Roman Polański.
media plotkarskie i bez takich historii szkalują nieźle ludzi, i swoimi bzdurami przyczyniają się, że owe osoby są przez masy postrzegane tak a nie inaczej. Potem owe osoby w rozmaitej maści programach, nielicznych chyba zresztą, zaproszone weryfikują roztomaite pogłoski jeśli mają ochotę i nie tylko , zazwyczaj zaproszenie zbiega się tajemniczo z promocją jakiegoś filmu czy płyty oczywiście.
a ja bym np. chciała (), żeby do programu mogła przyjść np. Kasia Cichopek, i powiedzieć, że ona ma już dość tego, że nazywają ją bezą czy pyzą, piszą jakie ma raty do spłacania, ile ma pensji i co uważa o niej jej szefowa, czy żeby przestali pisać, że jej mąż Marcin to coś tam coś tam.

Laska zostala zdaje się złapana z 400 tyś łapówki. Jeśli to o taką kwotę chodziło. Tak podawały media ogólnokrajowe, nie szmatławce. Ma zarzuty jeśli dobrze wyjarzyłam, wyszła za poręczeniem majątkowym z aresztu (?). Nie tak było? Co tu ma do rzeczy publisienie to ja nie wiem.

Poza tym, hm, nie sądzę, aby stacja musiała się czegoś bać, i ratować swój wizerunek. To tak nie wnikając w kolejne jałowe oczywiście rozważania.

Moim skromnym zdaniem. I prywatnie uważam, że powody jutrzejszego wystapienia pani Weroniki, a także w sumie dzisiejszych kulis sławy takich a nie innych, są właściwie 3, lub tylko 1 z 3.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-10-18 o 20:28
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:23   #24
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

A Wy tak do końca wierzycie że dają jej ten czas antenowy bo ją lubią ?
Ja tam wszędzie zepsucie i spisek widzę
I jak będzie więcej reklam niż zazwyczaj znaczy że coś tam mam tej racji
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:23   #25
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

szczerze mówiąc w świetle wszelakich afer związanych z CBA nie osądzałabym jej tak łatwo na waszym miejscu.

Gwiazdka - nie gwiazdka (dodatkowo businesswoman i radca) - nie ma wyroku nie można mówić czy jest wina czy niewinna.

A co do tego, że jak szary człowiek ma sprawę o przyjęcie/wręczenie łapówki jest cicho to bzdura - wtedy też media huczą, ale adekwatnie do tego jak bardzo osoba jest znana. Jak to osoba znana lokalnie to trąbią lokalne media. Jak w kraju to krajowe. Jak jest ogólnie znana na świecie to jest afera w mediach na całym globie. I tyczy się to każdej "afery".

Poza tym sprawa może być tak samo wątpliwa moralnie i proceduralnie jak afera z posłanką Sawicką (gdzie jest granica prowokacji).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:36   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Pff, bynajmniej jej nie osądzam, nawet jak już zapadnie wyrok to i tak, hm, będę sobie przez palce patrzeć na te tam, one , decyzje. Chyba taka już moja wredna natura, jak u Łajki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:47   #27
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?



Swoją drogą dla mnie to jest normalnie 'fenomen'
Co tych ludzi pcha ,niebiednych i znanych do takich przekrętów.
Miała posadkę w TVN,znaną gębę ,kontakty,kasę...no i po co?
Czy jest skończona w mediach? Wątpię.Mimo wszystko.

Taka Niezgoda dajmy na to .Torebki kosztowniejsze niż bryki (tak pisali)Ale nie ...
Tak myślę ze to już bezkarność odwala.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:22   #28
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

A ja tak się jeszcze zastanawiam czy:
- robi to z własnej nie przymuszonej woli czy może TVN kazał jej się oczyścić publicznie, bo jak nie to wypad? Bo podejrzewam, ze żadna stacja nie chce być kojarzona z przestępstwem.
- za darmo czy dostanie za to pieniądze?

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
program jest o niej ponieważ prowadzący "teraz my" od zawsze poruszają w swoim programie głośne tematy,a nie dlatego,że ona jest jurorką YCD które leci na tvn.
Takich programów, co poruszają głośne sprawy jest na pęczki - nie tylko TVN je robi. A jak widać tylko tam jak na razie ma wystąpienie ze względu, że tam pracuje. Nie wiem może polsat, tvp też zrobia z nia programy? Ale jak na razie nic takiego się nie zapowiada.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-10-18 o 21:29
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:57   #29
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
no ale dlaczego ? bo była jurorką progarmu który nadaje TVN ? a zeby była jurorką w polsatowskim "jak oni śpiewają" to już można by było o niej wspominać w tvn-owskim 'Teraz My" ?

bede oglądać oglądam każdy odcinek programu Sekielskiego i Mrozowskiego.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



program jest o niej ponieważ prowadzący "teraz my" od zawsze poruszają w swoim programie głośne tematy,a nie dlatego,że ona jest jurorką YCD które leci na tvn.
Może dadzą jej popalić prowadzący...no chyba że będzie jej to oszczędzone
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 22:27   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: "teraz My''. Weronika Marczuk-Pazura. Będziecie oglądać?

Wyglada na to, ze nie jestem przecietna - zawsze mozna odwracac kota ogonem i mowic, ze jestem nieprzecietna ale do rzeczy tv nie mam i nie ogladam zadnych lisowych pogadanek itp.

Jak latwo sie domyslec tego programu rowniez nie bede oglada ... to juz odpowiadajac na pytanie... jak zreszta wszystkich innych.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.