Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 15:56   #1
amevka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19

Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie


Drogie Wizażanki,
Chciałabym skorzystać z usług dobrego dietetyka w Warszawie, czy możecie mi coś polecić? Moim problemem są bardzo częste wahania samopoczucia, słabo się czuję, muszę przez to jeść mimo że nie mam nawet ochoty… Więc potrzebuję nie tylko ułożenia diety ale faktycznie kogoś, kto będzie się znał na medycynie.
Czy któraś z was może się podzielić doświadczeniami z SetPoint? Wyglądają jak dla mnie bardzo profesjonalnie, ale ceny są wysokie, nie wiem czy warto..
Pozdrowienia
amevka
amevka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:19   #2
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez amevka Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
Chciałabym skorzystać z usług dobrego dietetyka w Warszawie, czy możecie mi coś polecić? Moim problemem są bardzo częste wahania samopoczucia, słabo się czuję, muszę przez to jeść mimo że nie mam nawet ochoty… Więc potrzebuję nie tylko ułożenia diety ale faktycznie kogoś, kto będzie się znał na medycynie.
Czy któraś z was może się podzielić doświadczeniami z SetPoint? Wyglądają jak dla mnie bardzo profesjonalnie, ale ceny są wysokie, nie wiem czy warto..
Pozdrowienia
amevka
Ja byłam u dietetyka w IŻŻ i nie udało mi się przytyć ani grama.
Potem byłam w Herbalife - trochę przytyłam, ale kiepsko się czułam po koktajlach (wzdęcia).


Wiesz, w Wawie jest mnóstwo dietetyków, po prostu pogrzeb w necie coś na pewno znajdziesz. Ja akurat chciałam przytyć, więc nie wiem jaki ditetyk byłby dobry dla Ciebie.

Edytowane przez cassie88
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:14
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:37   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie

zombiegirl super dietetyk????

dla mnie zaden super dieteytk ... niezdrowo jest tak zgubienie duzej wagi w tak krotkim czasie....

pozatym to nie reklama ???? bo jak narazie masz jedna wiadomosc, dziwne ze akurat o dietetykach
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:01   #4
tamikami
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie

Amevka, która zaczynała wątek jest już pewnie i po diecie , jednak piszę tu dlatego, ponieważ chciałabym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z dietetykiem z Set Pointa.
Otóż jestem pod opieką pani Alicji już 4 miesiąc, efekty, jakie odnoszę, może nie będą spektakularne dla wszystkich czytających mojego posta – przez te 4 miesiące bycia na diecie schudłam 10 kg, nie jest to dużo, ale za to rozsądnie. Decydując się na współpracę z dietetykami (w przypadku tego centrum tak jest, nie wiem, jak jest w innych miejscach), głównym celem nie jest zrzucenie wagi w błyskawicznym tempie, bo, jak wie na pewno każda z osób, która podejmowała się odchudzania i która czytała na ten temat, szybkie zrzucenie wagi to jeszcze szybsze jojo :/ Współpraca polega na racjonalnym podejściu do odchudzania, co ma dać efekty już na całe życie, a nie tylko na chwilę. Chodzi o to, że oni zmieniają Twoje podejście do odżywiania, wyzbywają cię niezdrowych nawyków, wprowadzając inne, te zdrowsze A wszystko to dzieje się nie na siłę, dzieje się z uwzględnieniem twoich potrzeb. Dlatego przychodzenie tam i trwanie w tej narzuconej diecie jest naprawdę przyjemnością. Fakt, trochę kosztuje, ale cena warta usługi, nie tylko chudniesz, ale tak naprawdę zmieniasz podejście do całego swojego życia. Ciężko mi to opisać, jak wpływa na mnie kuracja w centrum, ale, na pewno pozytywnie. Jestem nie tylko chudsza, ale szczęśliwsza, bardziej pewna siebie, radośniejsza.
Ps odnośnie wypowiedzi Amevki – objawy, jakie opisujesz mogą świadczyć o zaburzeniu gospodarki hormonalnej. Zanim opracowano mi dietę, Pani Alicja zadała milion pytań, padały również pytania o samopoczucie itp. Miałam podobne objawy, jak Ty, mój dietetyk zalecił mi sprawdzenie hormonów TSH i poziomu insuliny i co się okazało – że mam niedoczynność.
tamikami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 18:03   #5
matzas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Set Point i inni dietetycy w Warszawie - wasze opinie

Ja z czystym sumieniem polecam dziewczyny z poradni dietetycznej JeszFresh na Ursynowie. Kupiłam kupon i odchudzałam się przez pół roku za 1/3 ceny i jestem mega zadowolona z efektów. Czuje się super dzięki ich kuracji. Konsultacje dietetyczne były co miesiąc (nawet rzadziej bo nie zawsze miałam czas). Zdecydowanie nauczyli mnie przede wszystkim robić zakupy i uważać na to co w domu jest. Nie kupuje wielu niezdrowych rzeczy, które wcześniej u mnie w lodówce zawsze były. Ja jestem lżejsza 19kg ale miałam z czego zrzucać. Podkreślę, że odchudzałam się pod opieką dietetyka przez pół roku (ok -12kg) a reszta to moja zasługa, gdyż kierowałam się radami jakie dała mi Pani dietetyk i teraz jestem przy swojej naturalnej wadze

Naprawdę dziewczyny - to nie jest duży koszt taka kuracja a będziecie mega szczęśliwe ze zmiany swoich nawyków żywieniowych.

W dodatku dziewczyny zajmują się dziećmi. Wiem bo moja sąsiadka szukała dietetyka dla dzieci i okazało się, że dla tej poradni praca z dziećmi to pestka.
matzas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-07 19:03:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.