Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 14:41   #1
Misia123a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 46

Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..


A więc tak.. Myje włosy rano. Przed suszeniem używam sprayu ochronnego. Chwilę po tym prostuję włosy. I nie wiem czy jak użyję go przed suszeniem to przed prostowaniem już nie muszę..? Ja używam tylko przed suszeniem, ale zdania są podzielone. Ale nie wiem czy mi nie obciąży włosów jak tyle bym używała? I czy to ma jakikolwiek sens?
Misia123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:50   #2
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

zależy jaki masz ten spray i w jakiej ilości go używasz, ale myślę, że możesz delikatnie prysnąć i przed prostowaniem.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:21   #3
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

nie wiem czy to prawda, ale słyszałam, że te wszystkie spraye ochronne tak naprawdę nie chronią włosów przed wysoką temperaturą.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:42   #4
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Takie spraye mają dużo alkoholu w sobie więc nie można też przesadzać z używaniem ich.
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 11:47   #5
amandaa_16
Raczkowanie
 
Avatar amandaa_16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 71
GG do amandaa_16
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Rzadko kiedy suszę włosy, prostuję często.
Przed suszeniem używam czegoś termoochronnego i później przed prostowaniem.. Mi nie obciąża włosów.
Jeszcze powiedz czego termoochronnego używasz..
amandaa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:20   #6
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Ja generalnie powiem, że mam włosy normalne, prostuję je od 3 (4?) lat i używałam długi czas różne kosmetyki termoochronne, a od jakiegoś roku nic a nic i moje włosy są nadal w kondycji takiej samej czyli bardzo dobrej, nie mam z nimi żadnego problemu, włosy zdrowe, błyszczące i w między czasie jeszcze je zapuszczam więc długie

Więc na moich włosach chyba się nie sprawdzają takie kosmetyki bo z nimi i bez nich jest wszystko normalnie

P.S. Dodam, że włosy prostuję po myciu. A myję codziennie
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:57   #7
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
Ja generalnie powiem, że mam włosy normalne, prostuję je od 3 (4?) lat i używałam długi czas różne kosmetyki termoochronne, a od jakiegoś roku nic a nic i moje włosy są nadal w kondycji takiej samej czyli bardzo dobrej, nie mam z nimi żadnego problemu, włosy zdrowe, błyszczące i w między czasie jeszcze je zapuszczam więc długie

Więc na moich włosach chyba się nie sprawdzają takie kosmetyki bo z nimi i bez nich jest wszystko normalnie

P.S. Dodam, że włosy prostuję po myciu. A myję codziennie
No to jesteś szczęściarą Moja koleżanka prostowała włosy codziennie 3 lata po czym stwierdziła, że jej nie rosną. A rosły, owszem, tylko że nie było tego widać, bo końce systematycznie się kruszyły... Także zwykłym śmiertelnikom codziennego prostowania nie polecam, czy z ochroną czy bez
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 23:03   #8
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
No to jesteś szczęściarą Moja koleżanka prostowała włosy codziennie 3 lata po czym stwierdziła, że jej nie rosną. A rosły, owszem, tylko że nie było tego widać, bo końce systematycznie się kruszyły... Także zwykłym śmiertelnikom codziennego prostowania nie polecam, czy z ochroną czy bez
No ja też jestem zaskoczona tym, bo są naprawdę w bardzo dobrej kondycji, a długość póki do 3/4 pleców, a chcę tak prawie do pupy
Ja jeszcze prostuję na 230 stopniach więc w sumie na najwyższej jaką moja prostownica ma, ale wtedy widać efekt, który się trzyma
W każdym bądź razie Autrko polecam wybrać się do fryzjera i spytać o kosmetyki chroniące włosy przed wysoką temperaturą takie fryzjerskie No bo jak już chronić to tak na maxa Lepiej czymś profesjonalnym i naprawdę skutecznym W końcu jak to moja babcia mówi - zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:13   #9
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
Ja jeszcze prostuję na 230 stopniach więc w sumie na najwyższej jaką moja prostownica ma, ale wtedy widać efekt, który się trzyma
Ymmm... To naprawdę podziwiam.
W temp. powyżej 200 st. wyprostowałam tylko raz, lata temu, i po tej przygodzie końce właściwie były tylko do ścięcia.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 01:05   #10
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Ymmm... To naprawdę podziwiam.
W temp. powyżej 200 st. wyprostowałam tylko raz, lata temu, i po tej przygodzie końce właściwie były tylko do ścięcia.
No to jestem w szoku bo myślałam, że w sumie nie ma w tym nic dziwnego

Cóż widocznie moje są dziwne, że znoszą to bez najmniejszej skazy i każdy mi je zachwala, a koleżanki nie wierzą mi, że prostuję włosy i, że tak często.

Ale co do tematu to lepiej chronić włosy, a jak już się ma zamiar robić to często to ja zdecydowanie polecam profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Co prawda trochę drogie są, ale można mieć pewność, że będą skuteczne

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Dodam zdjęcie, w sumie nie za wyraźnie, ale widać na nim, że raczej włosy mimo tego mam zdrowe, błyszczące. Nie mam jakiegoś wysuszonego siana bo to widać od razu.


Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2012-09-30 o 01:05
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 21:13   #11
Misia123a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 46
Dot.: Produkty chroniące włosy przed wysoką temperaturą..

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
No to jestem w szoku bo myślałam, że w sumie nie ma w tym nic dziwnego

Cóż widocznie moje są dziwne, że znoszą to bez najmniejszej skazy i każdy mi je zachwala, a koleżanki nie wierzą mi, że prostuję włosy i, że tak często.

Ale co do tematu to lepiej chronić włosy, a jak już się ma zamiar robić to często to ja zdecydowanie polecam profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Co prawda trochę drogie są, ale można mieć pewność, że będą skuteczne

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Dodam zdjęcie, w sumie nie za wyraźnie, ale widać na nim, że raczej włosy mimo tego mam zdrowe, błyszczące. Nie mam jakiegoś wysuszonego siana bo to widać od razu.

Ahh na prawdę zazdroszczę .. Moje to porażka..
Misia123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.