Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 10:04   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy


Nie widzę takiego wątku A może warto? Teraz takie cyrki się dzieją, trudności z otrzymaniem recepty, z dostaniem skierowania na badania czy zwyczajnie z rzetelnością lekarza dziecięcego (nie tylko pediatry ogólnego, mam tu na myśli inne specjalizacje również).

Może warto założyć taki temat? Na ginekologii polecają i odradzają ginów

Może wyraźnie: na czerwono, drukowanym literami ODRADZAM i na zielono POLECAM - i jakieś namiary na lekarza? Rzecz jasna, nie prywatne telefony (chyba, że oficjalnie w Sieci są podane)
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:40   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Proszę aby opinie o lekarzach były poparte dowodami. Zarówno te opinie pozytywne jak i negatywne.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:58   #3
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

To ja będę pierwsza ale niestety jestem z małego miasta ale może ktoś akurat też jest z okolic Aaaa i pierwszy raz kogoś polecam więc jak coś źle albo czegoś brakuje to pisać to poprawię

Miasto: Lębork, przychodnia Browar

POLECAM
Radosław Janusz- młody, trzydziestokilkulatek, był jednym z najlepszych studentów Akademii Medycznej z Gdańsku, pochodzi z lekarskiej rodziny (ojciec pediatra, matka dentystka) i niedawno urodziło mu się dzieciątko więc ma takie delikatne podejście do dzieci, tzn, traktuje je jak małego czującego, bojącego się człowieczka a nie jak kolejnego pacjenta, którego trzeba uciszyć. Także podejście do pacjenta baaardzo dobre, zawsze ogrzeje stetoskop, żeby takim zimnym nie dotykać, czeka cierpliwie. No i co najważniejsze dla mnie, przy każdej wizycie dokładnie bada dziecko, sprawdza wszystko, jamę ustną, okolice pieluszkowe, krocze, robi dokładny wywiad, pyta o postępy. Jest na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi i lekarstwami. Ja póki co jestem z niego bardzo zadowolona. Mama 16 miesięcznej Laury

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2012-10-08 o 12:02
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:16   #4
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Ja bym bardzo chciała przeczytać o dobrym stomatologu dziecięcym w Łodzi
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:45   #5
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM

Halina Mudrecka - Tarnobrzeg - Bardzo miła i fajna kobieta. Nigdy nie było problemów z wypisywaniem recept, nie stosuje nagminnie antybiotykoterapii, zawsze pomoże chociażby dając za darmo leki, które firmy farmaceutyczne jej przywożą (ostatnio dostałam od niej prebiotyk, pełnowymiarowe opakowanie. Mówila, że skoro ma, to po co ja mam tracić kasę). Jest dokładna, a przy tym delikatna. Leczyłam się u niej jako dziecko, a teraz leczę swoje, więc jak najbardziej mogę polecić.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 21:04   #6
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

polecam

dr.Malendowicz pediatra przyjmuje w Warszawie w przychodni na ul.Sygietyńskiego (grochów) chodzimy od urodzenia a małym na kontrole, bardzo sympatyczna i rzeczowa lekarz, zapobiegawczo daje skierowania na badania i do specjalistów
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:13   #7
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Xandra podpinam się pod Twój post, bo też chętnie bym poszła do jakiegoś polecanego stomatologa w Łodzi, ale takiego z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej byliśmy u jednej niby dobrej, ale brakowało jej za grosz cierpliwości Teraz mam również namiary z netu i opinię ale nie wypróbowaliśmy jeszcze.
taki mały off.
*****
POLECAM ŁÓDŹ
prof. Marcin Tkaczyk pediatra i nefrolog.
Przyjmuje w poradni TRIMEDICA przy Matce Polce i w Matce Polce pracuje na oddziale nefrologii.
My akurat leczymy się u niego nefrologicznie i oboje z synkiem go uwielbiamy. Lekarz z extra podejściem do dzieci, zawsze umie zagadać, rozśmieszyć i każde badanie umilić. Dla rodzica jest zawsze bardzo kontaktowy, wszystko jasno tłumaczy, matki typu panikary (jak ja) zawsze potrafi uspokoić i wszystko tak wyjaśnić, że człowiek od razu czuje się pewniej. Daje bez problemu skierowania, a gdy jest potrzeba kładzie do siebie na oddział i naprawdę dzieckiem się zajmuje. Wiele kosztownych badań udaje się dzięki temu uniknąć i po prostu co tu mówić nie wydawać na nie kasy. Stara się zawsze patrzeć na problem dziecka w szerokim zakresie i szukać różnych rozwiązań nawet z innej dziedziny lekarskiej.

I jeszcze
POLECAM ŁÓDŹ
dr. Renata Pepaś laryngolog
Przyjmuje w poradni ALLMED przy ul. Wyszyńskiego 99 i pracuje na oddziale Laryngologii Matka Polka
Młoda doktorowa z cierpliwością i podejściem do dziecka, umęczonego wizytami u laryngologów. Rodzicowi tłumaczy co i jak. Mimo wizyty na Nfz od chwili dostania skierowania do szpitala, na doktorową cały czas można liczyć. Doktorowa podczas drugiej wizyty od dostania skierowania, gdy dowiedziała się na kiedy mamy termin do szpitala, wpisała nas do swojego notesu i gdy tylko zwolniło się miejsce pamiętała o nas zadzwoniła i dzięki temu przyspieszyła nam termin o 3 miesiące. W szpitalu też synka operowała, mnie zaraz po zabiegu powiedziała jaki był przebiegi i co z synkiem i jako jedyna z lekarzy na oddziale przyszła do nas na salę pooperacyjną upewnić się czy wszystko u nas ok. Przez cały tydzień pobytu mogliśmy na panią doktor liczyć w każdej chwili i nawet gdy nie była przy porannym badaniu synka a miałam jakieś wątpliwości to nie było problemu by go zbadała i rozwiała nasze wątpliwości.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:19
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 16:01   #8
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Misia, dzięki bardzo za info.
To żaden offtop,napisz, który stomatolog okazał się niewypałem i co znalazłaś w necie?
Ja też przeszukiwałam fora,najwięcej info na ten temat na forum gazety,ale bardzo sprzeczne informacje tam są.
Kurcze,młoda ma zeba do leczenia,a ja zwlekam i szukam i szukam. Takiego mam bzika ,żeby wybrać super stomatologa,bo to pierwsza wizyta,a młoda do lekarzy niechętna. Od tej wizyty bardzo dużo zależy
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:17   #9
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Ja polece dwie lekarki:

1. NFZ:
dr Grzebinska - pediatra, Gdynia, przychodnia dziecieca na ul. Abrahama
chodzimy do niej od urodzenia, bardzo rzeczowa, dokladna, dobre podejscie do dzieci (moze nie roztkliwia sie, ale naprawde potrafi zagadac tak, ze dzieci sie nie boja badan), odpowie na kazde pytanie. Nie ma zadnych problemow z recceptami, zwolnieniami, skierowaniami na badania. Mozna rowniez do niej zadzwonic po porade-nawet poza godzinami pracy...Aha - ma rowniez wizyty domowe - jeszcze na szczescie nie musielismy korzystac.

2. prywatnie
dr Hadrian - lek. rodzinny, Gdynia, przychodnia Swissmed
robi dokladny wywiad, boskie podejscie do dzieci (moj mlody ja uwielbia), podczas leczenia nie stosuje od razu antybiotykow. Nie ma rowniez problemow z recceptami, zwolnieniami, skierowaniami na badania.
Jako lekarz dla doroslych - potrafi wczuc sie w sytuacje, potrafi podniesc na duchu oprocz tego, ze dobrze wyleczy
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:14   #10
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Xandra skoro mówisz, żeby pisać to piszę i dzielę się doświadczeniami, więc tak
NIE POLECAM
gabinet J-k dent ul. Okoniowa nazwiska dentystki nie pamiętam, ale gdy dzwoniłam i umawiałam się na wizytę z dzieckiem to tylko ona jedna dzieci przyjmowała. Starsza pani 60+ która miała mieć morze cierpliwości do dzieci. Moje dziecko łatwe nie jest, wierci się, ciągle się rusza lub gada i niestety po mnie ma odruch wymiotny przy zbyt dogłębnym grzebaniu w paszczy. Jednoczeście wysiedzenie dlużej z otwartą buzią było dla niego problematyczne jak i wsadzanie ligniny do buzi, niestety o ile na pierwszej wizycie pani cierpliwość miała pokazał synkowi sprzęt, fotel i obejrzała jego paszczę. Tak na drugiej wizycie już tej właściwej chciała mu leczyć ząbka, za nic nie dała się przekonanć by może jednak nie wsadzać tej ligniny skoro to dla niego aż taki problem. Jednocześnie gdy synek wiercił się i bał się wiercenia w ząbku kazała mi go trzymać na siłe narzekając że tak to się nie da pracować. Przez moment trzymałam synka, po czym oprzytomnialam i powiedziałam, że my już wizytę zakończymy i nie mam zamiaru robić dziecku nic na siłę. Po tej wizycie synek się zraził i niestety mając ją w pamięci długo nie chciał iść znów do dentystki, w sumie wcale mu się nie dziwię.

A co do gabinetu o którym wyczytałam dobre opinie to ten http://www.arie-stomatologia.pl/ ale jak pisałam wcześniej jeszcze nie sprawdzaliśmy go.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2012-10-12 o 11:15
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:19   #11
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Misia, dzięki bardzo za opinie
W sumie najważniejsze,żeby nie trafić na kogoś, kogo ktoś inny tak bardzo nie poleca-tak jak Pani Doktor wspomniana przez Ciebie.
Ten gabinet z linka jest naprawdę niezły,ode mnie spory kawał,ale może się przejedziemy...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 23:02   #12
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Diabetolog Kraków

Polecam:
dr Joanna Nazim

Pani doktor to osoba niezwykle sympatyczna i rzeczowa, zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjentami i rodzicami zarówno na Oddziale jak i w Poradni. Jest to osoba, która wyjaśni każde wątpliwości wskaże właściwą drogę, nie zostawia żadnego pytania bez konkretnej odpowiedzi czy porady. ( Pani Doktor- w sytuacji gdy potrzebowałam zaświadczenia do szkoły o konieczności podawana insuliny a wezwana na oddział do pilnego przypadku nie zdążyła mi go wypisać, potrafiła to zaświadczenie wysłać mi listem poleconym do domu co mnie zaskoczyło)

Pediatra
ODRADZAM

dr Cukierska Maria

Córka choruje na cukrzycę, są sytuacje takie jak choroba (grypa żołądkowa) gdzie zarówno zużycie insuliny jak i pasków do glukometru się zwiększa- bo chcąc zapobiec komplikacjom częściej musze córce poziom cukru mierzyć. W okresie między wizytami w poradni diabetologicznej zabrakło nam pasków do glukometru- sytuacja patowa- bez zmierzenia poziomu cukru, nie podam dziecku insuliny. W rejonowej przychodni -gdzie wszystkie dokumenty szpitalne i z dotychczasowego leczenia są złożone-lekarz prowadzący wypisał mi źle receptę, apteka odmówiła realizacji. Poprosilam po zarejestrowaniu o przepisanie tej recepty, bądz też wystawenie nowej gdzie znajdzie się chociaż jedno opakowanie pasków. Pani doktor oznajmiła mi , że dziecko "nie jej" więc moja recepta i fakt że pasków mi braknie jej nie obchodzi. Ani nie przepisze nowej ani tej nie poprawi. Na nic zdały się prośby, tlumaczenia że dziecku nie bedę mogła podac insuliny, bo nie zaryzykuję życia i zdrowia dziecka. Skończyło się telefoniczną interwencją u Rzecznika Praw Pacjenta- po tym telefonie w ciągu pół godziny miałam informację z przychodni, że recepta właściwa jest wystawiona i czeka na odbiór.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:23   #13
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

WARSZAWA POLECAM
pediatrę: Anna Sochoń gabinet prywatny na Tarchominie, specjalista pulmonolog, robi testy (skórne), ogólnie bardzo kompetentna osoba; poleciłam ją już wielu moim koleżankom i znajomym w wawie i nikt się nie rozczarował... wyciągnęła mojego syna z niejednej ciężkiej infekcji (a dziecko jest obciążone chorobą przewlekłą). Jak czegoś nie wie, to mówi!!! Sprawdza i koryguje; trochę trudna to osoba w kontakcie (trzeba być skupionym w trakcie wizyty ale dla dzieci ma wielką cierpliwość i uwaga: tanio bierze za wizytę

stomatologa: Marzena Śmiechowicz gabinet nasz dent na Ursynowie, ul zwm.
Moja córka z zaawansowaną próchnicą w wieku lat dwóch (obciążenia genetyczne + ospa wietrzna zmasakrowały jej mleczaki) przez dwa lata tułała się po różnych gabinetach i dopiero ona sprawiła, że młoda siada na fotelu z niemalże przyjemnością!!! dziś ma osiem lat i niejedno borowanko (bez znieczulenia) u Pani Marzenki za sobą.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 09:34   #14
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM

Dr. Mariola Hrycaj, pediatra, szpital MSWiA Poznań

Znam tą lekarkę od około 24 lat. Ja byłam jej pacjentką od dziecka, a teraz mój syn od 4 lat jest jej pacjentem. Spokojna, opanowana, delikatna, nic nie robi na siłę. Stara się nie przepisywać antybiotyków. Ze skierowaniami też nie ma problemu. Wypisuje skierowania na wszelkie badania. Wytłumaczy, zapyta co słychać.

Polecam

Dr. Karolina Pavletta, dentysta, Centrum Stomatologii Poznań

Genialna, młoda lekarka. Mój syn miał uraz do dentystów z powodu bólu jaki narobił mu kiedyś inny lekarz. A ta lekarka przezwyciężyła jego strach. Specjalista włąśnie od stomatologii dziecięcej. Miła, spokojna, bardzo opanowana, nic na siłę. Na pierwszej wizycie syn musiał mieć założoną plombę więc musiała borować. Zrobiła to tak delikatnie, że nawet nie pisnął. Kiedy dziecko krzyczy i nie chce dać się dotknąć to proponuje przerwać wizytę i spróbować innym razem. Teraz syn musi chodzić na impregnację co tydzień i idzie tam z chęcią. Pani Karolina pokazuje gabinet, pozwala dotykać narzędzi, tłumaczy do czego służą. Nie spieszy się. Rozmawia z dzieckiem w czasie zabiegów, informuje co bedzie robić i pyta rodzica o zgodę. To będzie nasz stomatolog na długo

NIE POLECAM

Marcin Gonciarz, dentysta, TwojeStomatologia, Swarzędz

Byłam z synem u niego raz i już więcej moja noga tam nie postanie. Szybka wizyta, lekarz zniecierpliwiony ( spóźnił się godzinę). Młody musiał mieć założoną plombę. Kazał trzymać mu głowę i buzię, a sam wiercił 3 letniemu dziecku bez żadnego wyczucia. Młody krzyczał strasznie, a on kazał go uciszyć, bo nie może się skupić. Oschły, nie odpowiadał na pytania. Widać było, że już chce przyjąć kolejnego pacjenta. Skasował za wizytę z uśmiechem. Tylko szkoda, że nie był tak miły dla dziecka. Nigdy więcej tam nie pójdę choć mam blisko. Wolę jechać do Poznania.
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:12   #15
under_control
Przyczajenie
 
Avatar under_control
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM
Nefrolog dziecięcy w Katowicach
Dr Anna Gałas. Przyjmuje w przychodni na Powstańców. Wspaniała kobieta, dokładnie analizuje wszystko, nie skupia się tylko na badaniach ale ogląda całe dziecko i ma dużą wiedzę całościową na temat niemowlaków. To co dla nas okazało się zbawienne: pani doktor podaje swój numer telefonu i nie trzeba do niej biec z każdymi wynikami badań - wystarczy zadzwonić, przedyktować co i jak i przez telefon mówi co robimy dalej. A jak trzeba to mówi że trzeba przyjść po receptę czy na kontrolę. Dla mnie to bezcenne bo gdybym musiała co tydzien jechać do przychodni i wlec ze sobą małą tylko po to żeby pokazać wyniki to byłoby mi mega ciężko plus za kazdym razem to ryzyko że dziecko coś złapie (to duża przychodnia i tam są codziennie setki ludzi). Wspaniały i miły lekarz z dobrym i mądrym podejściem - polecam gorąco.
under_control jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:34   #16
Blondi_82
Przyczajenie
 
Avatar Blondi_82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM

Warszawa - Ursynów

Przychodnia rodzinna BABY-CLINIC. ul. Lanciego. Super przychodnia, fajna atmosfera, ładny wystrój, typowo pod dzieci urządzona. Lekarze mili i wyspecjalizowani.
My z mężem też tam chodzimy do internistów, więc ogólnie polecam całą przychodnię.
PS Nie znam pielęgniarek które lepiej i bardziej bezboleśnie pobierają krew niż w BC! Ważna informacja dla wszystkich, co się tego boją
Blondi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 17:41   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM
wszystkie panie doktor z przychodni Nasz Lekarz w Toruniu - wspaniałe lekarki z podejściem do dzieci i co najważniejsze z dużą wiedzą. Rozsądne nie szafujące lekami za to bez problemu wypisują wszystkie skierowania na badania i do specjalisty - nie boją się konsultacji, nowych leków niestandardowego leczenia, dokształcają się - rewelacja (stąd też długie kolejki do nich niestety)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 22:28   #18
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

POLECAM Lublin, dr Agata Paśnikowaska-Żaba
Lekarka przyjmuje w Luxmedzie przy ul.Zwycięskiej. Zarówno prywatnie jak i jako lekarz rodzinny na NFZ. Jest na prawdę świetna. Bardzo nam pomogła, kiedy mała złapała w tym samym czasie wirusa wysypki Bostońskiej (straszne paskudztwo) oraz zapalenie oskrzeli. W szpitalu nie dali rady, a ona nas wyleczyła i to w ciągu 1,5 tygodnia, a choroba ciągnęła się już prawie miesiąc. Lekarz bardzo odpowiedzialny, nie zostawi pacjenta samego. Zawsze ma czas na wszelakie pytania, doradzi. Zawsze przyjmie, nawet jeśli ma full pacjentów, tylko trzeba przychodzić bezpośrednio do niej do gabinetu i zapytać, bo jak się zadzwoni to odeślą na inny dzień. Polecam z całego serca, mama 15 miesięcznej Malwinki.

POLECAM Lublin, dr Kiełbasa, ortopeda dziecięcy
Młody facet z podejściem do dzieci, bardzo sympatyczny i konkretny. Jeśli nie trzeba, to nie wsadza dziecka w majtki ortopedyczne, za to proponuje inne metody np odpowiednie noszenie itp. Przyjmuje na NFZ w przychodzi na Magnoliowej Sanus. Trzeba się wcześniej umawiać, ma długie kolejki.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2013-01-25 o 22:35
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:11   #19
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

NIE POLECAM
Ortopeda dr. Paweł Król. przychodnia Gdynia Dąbrowa
Córka miała widoczną gołym okiem dysplazję lewego bioderka a ten pan zrobił usg w 2minuty i stwierdził że wszystko jest ok i odesłał nas do domu! brak mi słów na jego niekompetencje.

POLECAM

Sieliwończyk Piotr. Ortopeda Prywatna praktyka Gdańsk Wrzeszcz

Bardzo rzeczowy lekarz. Od razu zauważył co jest nie tak dzieki jego szybkiej interwencji szybko udało nam się uporać się z dysplazją. Lekarz bardzo dokładny z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do dzieciaczków.
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 07:31   #20
Achajka1982
Raczkowanie
 
Avatar Achajka1982
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Poznań

A kogo możecie polecić w Poznaniu?
Achajka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:04   #21
Pani Solniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 10
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Witam. Jestem z opolszczyzny. Nie wiem kogo polecić. Nie ufam lekarzom. Jeden nas naciągnął i nastraszył. Byłam u pediatry na bilansie z 4 letnim synkiem, poprosiłam o skierowanie na rutynowe badania i powiedział, że nie widzi takiej potrzeby, by badac dziecko:/ no jest Duchem Św...

i sama opłaciłam mocz, morfologię, cukier...
dobrze, że wyniki okazały się dobre.
__________________
Anioły, anioły....
Pani Solniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:40   #22
Dominika0118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

A dentysta dzieciecy z okolicy Bielska Bialej , zna ktos moze dobrego i takiego zeby nie kosztowal fortuny, syn ma 5 lat i malutka dziurke a ja ciagle szukam bo to pierwsza wizyta a syn raczej jest ruchliwy i do tego marne szanse na bezproblemowe otwarcie paszczy trzeba bedzie uzyc pewnie gazu....
Dominika0118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:05   #23
Anna_O2
Raczkowanie
 
Avatar Anna_O2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

pediatra dr Brzostowska Zamość stary polecam
Anna_O2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:51   #24
Ekodamian
Przyczajenie
 
Avatar Ekodamian
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do Ekodamian Send a message via Skype™ to Ekodamian
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Jeśli jest ktoś z Sochaczewa to polecam Panią, Beatę Chajkaluk. Ma dobre podejście do dzieci. Do każdego indywidualnie podchodzi, zwraca uwagę nawet na najmniejsze szczegóły.
__________________
Tree-house.pl
"Rodzicielstwo to też pasja..." Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców... W ofercie również kosmetyki i akcesoria EKO !! OD TERAZ WYSYŁKA GRATIS !!
Ekodamian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:54   #25
Fairycharlotte
Raczkowanie
 
Avatar Fairycharlotte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

A z Warszawy nikogo nie polecacie / nie odradzacie?
Ja jeszcze nie trafiłam na dobrego lekarza...
Jak trafie na dość przyzwoitych to się cieszę
Długofalowo najbardziej bylam zadowolona z dr Zientek w Medicover (chociaż bez zachwytu, ale była ok), ale niestety nie mam już karty Medicover. Chodze teraz do zwykłej przychodni na NFZ (mam co prawda Luxmed, ale nie umiem korzystac ) . W sumie też jest ok.
Fairycharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 16:59   #26
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Proszę czy ktoś zna dobrego chirurga dziecięcego w Poznaniu?
Moje dziecko ma jakiegoś guza i chciałabym to załatwić jak najszybciej - chyba najlepiej prywatnie.
Z góry wszystkim dziekuję
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 07:27   #27
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Szczecin

POLECAM: Anna Gilewska

Pediatra z powołania, doskonała lekarka, szczególnie dla dzieci choć korzystamy z jej usług całą rodziną. Nie podaje od razu antybiotyków, długo rozmawia z rodzicami wszystko tłumacząc, zbiera szczegółowy wywiad, konkretna, żadne pytanie od rodzica nie jest dla niej trywialne, daje mnóstwo sensownych porad. Ideał.

Przyjmuje w Medifie w poniedziałki, na pewno pracuje też w innych miejscach, my korzystamy z jej usług od narodzenia Mai aż do dziś, Maja ma 6 lat. Nigdy się na niej nie zawiodłam.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:56   #28
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Witam
Kogo możecie polecić z chirurgów dziecięcych w Poznaniu?
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:31   #29
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
NIE POLECAM
Ortopeda dr. Paweł Król. przychodnia Gdynia Dąbrowa
Córka miała widoczną gołym okiem dysplazję lewego bioderka a ten pan zrobił usg w 2minuty i stwierdził że wszystko jest ok i odesłał nas do domu! brak mi słów na jego niekompetencje.

POLECAM

Sieliwończyk Piotr. Ortopeda Prywatna praktyka Gdańsk Wrzeszcz

Bardzo rzeczowy lekarz. Od razu zauważył co jest nie tak dzieki jego szybkiej interwencji szybko udało nam się uporać się z dysplazją. Lekarz bardzo dokładny z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do dzieciaczków.
Tutaj jest cały spis ortopedów z gdańska, można poczytać sobie komentarze:http://ranking.abczdrowie.pl/c/16,ortopeda,313,gdansk

Mnie interesuje ortopeda z Warszawy.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:26   #30
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: Lekarze dla dzieci - polecamy/odradzamy

Lublin
Polecam: dr Marta Tarczyńska -ortopeda, dobre podejście, wszystko wyjaśnia, miła, ciepła, rzeczowa
Odradzam - Karski Jacek -ortopeda, wyszukiwał u dziecka nie istniejące problemy (konsultowane z dwoma innymi ortopedami, którzy powiedzieli ze dziecu nic nie jest), miałam wrażenie ze chce nas nastraszyć

annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 11:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.