Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 18:55   #1
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448

Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23


Kontynuacja

link do poprzedniej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=727177

Edytowane przez kawa_zmlekiem
Czas edycji: 2014-01-10 o 18:56
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:02   #2
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
na razie trafiam na same propozycje matrymonialne
To normalne na początku

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
też mamy siad siad człowieka na kocie, potem to już z górki

oliwkę babydream mamy, to od razu pokombinuję. A to rozpuszczanie woskowiny fajne, poszukam takiego środka
Też tak można w sumie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Oczywiście umowa była (pracowałam tylko dwa dni, bo dostałam zaraz umowę o pracę). Czyli niezależnie od zarobionej sumy dostane pit?
PIT dostajesz nawet przy jednym dniu pracy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:04   #3
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

A i co do tego prawdopodobnego trupa piętro niżej, zadzwoniłam na policję, przyjęli zgłoszenie i może przyjadą.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:13   #4
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
A i co do tego prawdopodobnego trupa piętro niżej, zadzwoniłam na policję, przyjęli zgłoszenie i może przyjadą.
Może?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:18   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

JossStone, dzięki za info

Łaskawcy, może przyjadą Fakt, trupowi to bez różnicy, ale sąsiadom pewnie życie uprzykrza (notabene, mówi się, że zapach zwłok jest okropny, a ja nigdy nie wąchałam, bogu dzięki :P, ale z czym jest porównywalny? głupie pytanie, wiem, ale ciekawi mnie to :P)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:20   #6
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Ktoś coś?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa pytania:
1. Czy jeśli tydzień po długiej chorobie (wirusówka-katar i kaszel, 3tyg.) nadal zdarza się wydmuchnąć z nosa zielona flegmę i zdarza się mokry kaszel, to samo przejdzie, czy powinno się iść do lekarza?

2. Co zrobić z krosta rosnąca w uchu? Nie da się wycisnąć, a boli. Można posmarować czymś bez żadnych obaw? Czym?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:24   #7
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Tzn. zrobiłam zamieszanie, pan policjant był bardzo uprzejmy, o wszystko wypytał i powiedział, że przyjęli zgłoszenie. Nie powiedzieli 'może'! To może dodałam dlatego, że nie wiedziałam, czy na pewno będą.
Nie minęło 15 minut a już do mnie pukali, o którym mieszkaniu mówiłam. Z resztą mówili, że sami czują ten smród, podobno pukali na parterze do wszystkich i jest ok, chodzili po całym bloku i zaczepiali ludzi, jakaś kobieta mówiła, że na pewno trup a inna, że może w hydroforni (czy coś takiego) w bloku dostał się szczur i pod wpływem ciepła się rozkłada i może dlatego na parterze tylko czuć. W każdym razie szybko przyjechali, sprawdzili wszystko i nic nikomu nie jest, to najważniejsze. Każdego, kogo podsłuchałam na klatce, to mówił o tym panu, że mieszka sam i może mu się coś stało. Najważniejsze, że wszystko ok. Zeszli z tą panią do piwnicy i sprawdzali, ale wszystko ok, zgłoszenia były do spółdzielni i powinni sprawdzić. A ten zapach, to dla mnie taki trup z pełnym żołądkiem, wiem, niestety jak pachnie taki ktoś..
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 19:26   #8
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

CzasKomety,

1. właśnie męczę się z choróbskiem i lekarz stwierdził, że skoro się tyle utrzymuje to jest to bakteryjne zakażenie, nie wirusowe. Więc antybiotyk.

2. Jesli to cysta lub kaszak to nic nie pomoże- trzeba czekać na wchłonięcie albo usunąć chirurgicznie. Jeśli to inne zmiany (ropne) to maść ichtiolowa np, ale jak to jest z smarowaniem czegoś w uchu to nie wiem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:28   #9
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Co się stanie jeśli nie odbiorę zamówienia z merlin (dostawa do ich sklepu)?
Hmm, nic? Bazuję na doświadczeniu z Empikiem, raz nie odebrałam i nic się nie stało (=nie kontaktowali się w tej sprawie).
O ile nie będziesz tak robić nagminnie, to nie powinni np. zablokować Ci tej możliwości dostawy. Zamówienie poczeka i odeślą do magazynu.
lkc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:28   #10
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
JossStone, dzięki za info

Łaskawcy, może przyjadą Fakt, trupowi to bez różnicy, ale sąsiadom pewnie życie uprzykrza (notabene, mówi się, że zapach zwłok jest okropny, a ja nigdy nie wąchałam, bogu dzięki :P, ale z czym jest porównywalny? głupie pytanie, wiem, ale ciekawi mnie to :P)
Trochę jak stara wieprzowina, ale bardziej słodkawo-dusząco okropny. Idealnie opisany przez Charles'a Baudelaire'a.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:34   #11
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Facet mowi, ze ma protokół a ze kurier mu paczki nie przyniosl. Tylko listonosz (paczka polecona priorytetem) On sam mogl spisac ? przeciez ktos to musi poswiadczyc??? Listonosz? Ja nie mm sobie nic do zarzucenia. Poprosilam by pokazal protokol


I chce mi wmowic, ze to ja towar uszkodzony sprzedalam. Czekam na protokol i cisza.

Jesli mialby jakis protokol powinnam to widziec w statusie przesylki?

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2014-01-10 o 19:36
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 19:46   #12
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Trochę jak stara wieprzowina, ale bardziej słodkawo-dusząco okropny. Idealnie opisany przez Charles'a Baudelaire'a.
kiedyś powąchałam stare mięso, takie już miejscami zielonawe.... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:54   #13
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
JossStone, dzięki za info

Łaskawcy, może przyjadą Fakt, trupowi to bez różnicy, ale sąsiadom pewnie życie uprzykrza (notabene, mówi się, że zapach zwłok jest okropny, a ja nigdy nie wąchałam, bogu dzięki :P, ale z czym jest porównywalny? głupie pytanie, wiem, ale ciekawi mnie to :P)
zbierałaś mleczne zęby? po jakimś czasie czuć od nich taki specyficzny, słodkawy zapaszek. To jest właśnie trupi zapach.
Tylko że zwłoki pachną 1000000 razy bardziej intensywnie.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:56   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Kurczę, ani zębów nie zbierałam, od [zepsutego] mięsa tez stronię. A jak będę miała trupa w klatce to nawet nie będę wiedziała, że to trup
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:00   #15
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Do Łodzianek:

Jak daleko jest z Klubu Wytwórnia do Łodzi Kaliskiej (miejsce odjazdu Polskiego Busa)? Mapa pokazuje nieco ponad 2 km, ale zależy mi na jak najszybszym dotarciu (taxi odpada, może być autobus/tramwaj, ew. z buta, chodzę dosyć szybko). Na jakdojade pokazuje mi kilka autobusów, ale nie wiem, czy nie szybciej/łatwiej z buta? Daleko jest przystanek Łąkowa z Łąkowej 29 i czy znajdę w nocy?

Czy któraś z Was jeździ Polskim Busem na trasie Wrocław-Łódź-Warszawa? O 22.35 mam mieć z Łodzi, na koncert idę o 20, nie bardzo mam alternatywę powrotu do Warszawy. Czy on się często spóźnia? Kiedyś sama czekałam o 21 z minutami, autobus był opóźniony ok. pół godziny, ta sama linia, ale wtedy nawet pogoda była dobra. Pociąg mam przed 22, więc odpada, tutaj trochę dłużej, a więc mogłabym choć te 2 godziny zostać na koncercie. Później dopiero coś po 1, więc jak mam się spóźnić to wolę wziąć hostel i wrócić wcześnie rano do stolicy.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:01   #16
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Kurczę, ani zębów nie zbierałam, od [zepsutego] mięsa tez stronię. A jak będę miała trupa w klatce to nawet nie będę wiedziała, że to trup
To jest tak charakterystyczny zapach, że z niczym innym nie da się go pomylić. Poza tym zawsze w takich przepadkach, gdy ciało leży przez dłuższy czas i się trochę już rozłoży, to trochę potrwa zanim zapach się ulotni. Kiedyś w bloku niedaleko mnie zmarła starsza osoba i leżała w mieszkaniu prawie 2 tygodnie (a było lato), to musieli zrywać podłogi, tapety, malować ściany, meble powyrzucać i w ogóle, trochę trwało zanim się wywietrzyło
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:01   #17
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
zbierałaś mleczne zęby? po jakimś czasie czuć od nich taki specyficzny, słodkawy zapaszek. To jest właśnie trupi zapach.
Tylko że zwłoki pachną 1000000 razy bardziej intensywnie.
Straszne! Nawet sobie nie potrafię tego wyobrazić.

Jeździła któraś z Was szukając przejazdu przez blablacar? Czy ludzie często zmieniają godziny odjazdu? Zależałoby mi na punktualności, tylko nie wiem, czy jest sens ryzykować przejazd z obcą osobą.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2014-01-10 o 20:31
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:39   #18
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Co się stało z kinomaniakiem? Wchodzę i wyskakuje "the end".
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:52   #19
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Potrzebuje przykładowe ceny odnowienia elewacji na kamienicach?
Znajdę to gdzieś w internecie czy raczej muszę pochodzić po zarządcach i popytać się ile odnowienie kosztowało?
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 20:53   #20
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy taka praktyka jest na każdej poczcie, ale na mojej jest tak, że jak opakowanie przesyłki jest zniszczone to się to odbiera z oddziału i tam jest spisywany protokół. nigdy listonosz nie czekał żebym otworzyła przesyłkę w domu i ją sprawdziła. wydaje mi się, że facet szuka jelenia.

nawet jeśli nie działało coś tam wcześniej, to nie miał prawa tego zepsuć. pewnie mu spadło i się popsuło, i szuka sposobu żeby na swoje wyjść.
Niby protokol zobacze po weekendzie. I dziwi mnie to, ze przyjal paczke skoro taka niedobra..

A mogło byc tak, ze odebral w domu. listonosz poszedl i on pozniej poszedl na poczte? No bo nie rozumiem kiedy on spisal niby ten protokol.

Chodzi o to, ze odbiororca odebral nienaruszona paczke.. otworzyl i spisal protokol. To byla przesylka polecona polecona nie pobieraniowa.. wiec nie rozumiem;/ a jak mi przedstawi ten protokol to co mam robic? Powinien mi go juz pokazac.

On mi wmawia, ze to ja zepsulam. A nie poczta i nie on.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:53   #21
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez kleineKrokodil Pokaż wiadomość
Co się stało z kinomaniakiem? Wchodzę i wyskakuje "the end".

przerwa techniczna
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:55   #22
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
JossStone, dzięki za info

Łaskawcy, może przyjadą Fakt, trupowi to bez różnicy, ale sąsiadom pewnie życie uprzykrza (notabene, mówi się, że zapach zwłok jest okropny, a ja nigdy nie wąchałam, bogu dzięki :P, ale z czym jest porównywalny? głupie pytanie, wiem, ale ciekawi mnie to :P)
Dla mnie ten zapach jest bardzo słodki i taki... uderzający po prostu, inny i bardzo mocny.


Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Tzn. zrobiłam zamieszanie, pan policjant był bardzo uprzejmy, o wszystko wypytał i powiedział, że przyjęli zgłoszenie. Nie powiedzieli 'może'! To może dodałam dlatego, że nie wiedziałam, czy na pewno będą.
Nie minęło 15 minut a już do mnie pukali, o którym mieszkaniu mówiłam. Z resztą mówili, że sami czują ten smród, podobno pukali na parterze do wszystkich i jest ok, chodzili po całym bloku i zaczepiali ludzi, jakaś kobieta mówiła, że na pewno trup a inna, że może w hydroforni (czy coś takiego) w bloku dostał się szczur i pod wpływem ciepła się rozkłada i może dlatego na parterze tylko czuć. W każdym razie szybko przyjechali, sprawdzili wszystko i nic nikomu nie jest, to najważniejsze. Każdego, kogo podsłuchałam na klatce, to mówił o tym panu, że mieszka sam i może mu się coś stało. Najważniejsze, że wszystko ok. Zeszli z tą panią do piwnicy i sprawdzali, ale wszystko ok, zgłoszenia były do spółdzielni i powinni sprawdzić. A ten zapach, to dla mnie taki trup z pełnym żołądkiem, wiem, niestety jak pachnie taki ktoś..
No ale ten Pan żyje w końcu czy niewiadomo?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:55   #23
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
przerwa techniczna
Myślałam, że przestali działać już na dobre.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:02   #24
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
No ale ten Pan żyje w końcu czy niewiadomo?
Z tego co usłyszałam, to sąsiadce policja mówiła, że wszystko jest w porządku. W sumie niby tam do niego pukali a potem pytali sąsiadów czy coś na jego temat wiedzą, więc sama już nie wiem. Ale gdyby nie otwierał drzwi, to pewnie by coś z tym zrobili, więc chyba wszystko ok, mówili wreszcie, że chcieli pomóc, ale nic nie zrobią, bo tamto pomieszczenie z rurami zamknięte i nie sprawdzą, co tam jest a z tym Panem widocznie w porządku. Poszła teoria, że to widocznie szczur w pobliżu tych gorących rurach leży, ze spółdzielni pewnie w poniedziałek zajrzą, bo jutro nie wiem, czy pracują.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:03   #25
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
CzasKomety,

1. właśnie męczę się z choróbskiem i lekarz stwierdził, że skoro się tyle utrzymuje to jest to bakteryjne zakażenie, nie wirusowe. Więc antybiotyk.

2. Jesli to cysta lub kaszak to nic nie pomoże- trzeba czekać na wchłonięcie albo usunąć chirurgicznie. Jeśli to inne zmiany (ropne) to maść ichtiolowa np, ale jak to jest z smarowaniem czegoś w uchu to nie wiem
Kurczę, to muszę znowu W pracy się tak zarażamy. B. dostała dwa razy antybiotyk, ale ona miała tez chore oskrzela, mi się wydawało, że ze mna wszystko ok. Teraz dzieci przyniosły jakiegoś rzygaczkowego wirusa Jakoś tak chorowicie u nas.

2. No właśnie nic nie widać, tylko boli i puchnie
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:05   #26
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
2. No właśnie nic nie widać, tylko boli i puchnie
Ja jestem niestety z tych osób, co większość zdrapują i pomimo bólu grzebałam w tej krostce w uchu aż mi pękła i się strupek zrobił (), potem się zagoiło. Niczym nie smarowałam.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:17   #27
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Do Łodzianek:

Jak daleko jest z Klubu Wytwórnia do Łodzi Kaliskiej (miejsce odjazdu Polskiego Busa)? Mapa pokazuje nieco ponad 2 km, ale zależy mi na jak najszybszym dotarciu (taxi odpada, może być autobus/tramwaj, ew. z buta, chodzę dosyć szybko). Na jakdojade pokazuje mi kilka autobusów, ale nie wiem, czy nie szybciej/łatwiej z buta? Daleko jest przystanek Łąkowa z Łąkowej 29 i czy znajdę w nocy?

Czy któraś z Was jeździ Polskim Busem na trasie Wrocław-Łódź-Warszawa? O 22.35 mam mieć z Łodzi, na koncert idę o 20, nie bardzo mam alternatywę powrotu do Warszawy. Czy on się często spóźnia? Kiedyś sama czekałam o 21 z minutami, autobus był opóźniony ok. pół godziny, ta sama linia, ale wtedy nawet pogoda była dobra. Pociąg mam przed 22, więc odpada, tutaj trochę dłużej, a więc mogłabym choć te 2 godziny zostać na koncercie. Później dopiero coś po 1, więc jak mam się spóźnić to wolę wziąć hostel i wrócić wcześnie rano do stolicy.
Nie jest daleko, jeden przystanek autobusem.
Ja zbytnio nie zwracałam uwagi na ten klub tam, ale z tego co pokazuje Google Maps (czyli budynek praktycznie przy Mickiewicza) to masz bliziutko na przystanek autobusowy i będzie on dobrze widoczny.
Myślę, że nie opłaca się jechać autobusem, bo na dworzec stamtąd już nie jest zbyt daleko i można by się przejść, ale jeżeli jednak wolałabyś, to dojedziesz autobusami linii 98 i Z10.

Co do drugiego pytania, to nie pomogę, nie jeżdżę Polskim Busem w ogóle.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to spróbuję odpowiedzieć
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA

Edytowane przez Inspire
Czas edycji: 2014-01-10 o 21:21
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:18   #28
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Ja jestem niestety z tych osób, co większość zdrapują i pomimo bólu grzebałam w tej krostce w uchu aż mi pękła i się strupek zrobił (), potem się zagoiło. Niczym nie smarowałam.
Ja też tak robię Ale to nie moja krosta, to raz A dwa, że tam naprawdę właściwie nic nie ma, poza tym, że puchnie i boli. I gdyby to było w innym miejscu, to tez radziłabym atak maścią ichtiolową/cynkową (w zależności od stadium).
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:40   #29
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez kleineKrokodil Pokaż wiadomość
Co się stało z kinomaniakiem? Wchodzę i wyskakuje "the end".
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
przerwa techniczna

Wcześniej była przerwa techniczna a teraz the end Bu... nie pooglądamy filmów... chyba czas spać.

Edit: chyba jednak go znowu zamkneli.....

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2014-01-10 o 21:51
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:41   #30
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

No właśnie jak to jest ze sporami na allegro.jeżeli sprzedajac y rozpoczął spor z kupującym. ? Czy allegro tam wogóle zaglada... co jak spor się kończy? czy kupujący ma jeszcze prawo cos sobie rozcic? Czy np moze otworzyc teraz on spor tej samej sprawy?
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 23:10:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.