Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-18, 22:17   #3181
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Denko kremu siquens medexpert

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 23:39   #3182
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Jestem bardzo zadowolona z listopadowych zużyć, do tej pory łącznie zużyłam 14 kosmetyków (w tym też drobniejsze, jednorazowe płatki kosmetyczne, mydełko musujące do kąpieli, maseczki itd), a tylko 8 sztuk kupiłam. Moje zbiory robią się coraz bardziej minimalistyczne, co mnie bardzo cieszy. Postanowiłam, że będę wybierać kosmetyki z ciut wyższej półki (kremy do twarzy, sera) ale w ilości niezbędnej (żeby nigdy więcej nie przydarzyła sie sytuacja, że używam kosmetyki nie z przyjemnością, a presja czasu końca daty ważności). Jednak uważam, że takie kosmetyki jak tonik, płyn micelarny mogą być z tych najtańszych (byle bez zbędnej chemii).

W grudniu z niezbędnych kosmetyków do kupienia będą: płatki kosmetyczne, suchy szampon, tonik, żel do twarzy + sporo miniaturek na wyjazd (lecimy na tydzień z bagażem podręcznym, więc nawet opakowania 100 ml wydają się zabierać za wiele miejsca w walizce).
Czy miniaturki można dostać również kosmetyków ekologicznych (np . Vianek, Eco lab, Babuszki Agafii itd.), spotkałyście się z czymś takim w waszych drogeriach ?

A teraz moja wishlista:

-Missha, krem ze śluzu ślimaka (niby mam jeszcze 1,5 opakowania kremu do twarzy i mogłabym zaczekać z kupnem kremu nawet do lutego ale po przeczytaniu opinii zakochałam się i obawiam się, że mogę się nie powstrzymać )
-Estee Lauder, serum nigdy repair (mam jeszcze dwie spore próbki tego kosmetyku, ale obecnie są zniżki -20% w Sephorze i Daglasie i nie wiadomo kiedy następnym razem trafi sie taka okazja )

Odłożyć pieniążki na gorszy czas czy pędzić do drogeri po nowości ?
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 10:08   #3183
NaBali
Raczkowanie
 
Avatar NaBali
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: W pokoju
Wiadomości: 42
Question Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

do tej pory łącznie zużyłam 14 kosmetyków
Gratuluję! Pokaźną ilość mazideł zdenkowałaś.

Postanowiłam, że będę wybierać kosmetyki z ciut wyższej półki (kremy do twarzy, sera) ale w ilości niezbędnej (żeby nigdy więcej nie przydarzyła sie sytuacja, że używam kosmetyki nie z przyjemnością, a presja czasu końca daty ważności).

Też mam takie podejście. Nie lubię używać kosmetyków, dlatego że goni mnie data ważności. Za to używanie jednego porządnego kosmetyku ( u mnie perfumy, krem do twarzy) jest bardzo przyjemne i pożądane przeze mnie.

Czy miniaturki można dostać również kosmetyków ekologicznych (np . Vianek, Eco lab, Babuszki Agafii itd.), spotkałyście się z czymś takim w waszych drogeriach ?

Niestety nie spotkałam się z miniaturkami Vianka i Babuszki Agafii. Z Vianka w Naturze czasami dostaje próbki. A marki Eco lab jeszcze nie miałam.

-Missha, krem ze śluzu ślimaka
Jak działa na krem ? Składnik brzmi intrygująco.

Edytowane przez NaBali
Czas edycji: 2016-11-19 o 10:09
NaBali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 10:19   #3184
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
W grudniu z niezbędnych kosmetyków do kupienia będą: płatki kosmetyczne, suchy szampon, tonik, żel do twarzy + sporo miniaturek na wyjazd (lecimy na tydzień z bagażem podręcznym, więc nawet opakowania 100 ml wydają się zabierać za wiele miejsca w walizce).
Czy miniaturki można dostać również kosmetyków ekologicznych (np . Vianek, Eco lab, Babuszki Agafii itd.), spotkałyście się z czymś takim w waszych drogeriach ?
Z tego co się orientuję to niestety nie. Aczkolwiek dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą na wyjazd próbek. A z próbkami Vianka się spotkałam i bardzo polecam - są wydajne.


Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
A teraz moja wishlista:

-Missha, krem ze śluzu ślimaka (niby mam jeszcze 1,5 opakowania kremu do twarzy i mogłabym zaczekać z kupnem kremu nawet do lutego ale po przeczytaniu opinii zakochałam się i obawiam się, że mogę się nie powstrzymać )
-Estee Lauder, serum nigdy repair (mam jeszcze dwie spore próbki tego kosmetyku, ale obecnie są zniżki -20% w Sephorze i Daglasie i nie wiadomo kiedy następnym razem trafi sie taka okazja )

Odłożyć pieniążki na gorszy czas czy pędzić do drogeri po nowości ?
Jeżeli chcesz faktycznie zminimalizować zapasy kosmetyczne to najlepiej się wstrzymać z zakupami (chociaż częściowo ). Napisałaś, że masz 1,5 op. kremu do twarzy, jeżeli więc zakupisz kolejny to liczba produktów do zużycia wzrośnie, a takie kosmetyki zużywa się stosunkowo długo. Dodatkowo, jeżeli krem z Misshy Cię oczaruje, to gwarantuję, że nie będziesz chciała już używać tych innych.

Ewentualnie, aby nagrodzić swoje postępy w denkowaniu, kupiłabym serum EL. Jest do drogi kosmetyk, więc ze zniżką 20% naprawdę opłaca się go kupić. Podobno warto, więc ...

Daj znać jak rozstrzygnęłaś swój dylemat.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

9. Vianek, nawilżający krem do twarzy na dzień z ekstraktem z liści mniszka, 50ml

Krem wystarczył mi na 5 miesięcy przy niemal codziennym używaniu. Nakładałam niewielką ilość pod makijaż. Ładnie nawilżał cerę i dobrze współpracował z makijażem. Nie zapychał, nie podrażniał, dobrze się wchłaniał. Posiadał bardzo delikatny, nienachalny zapach. Dobrze sprawdził się na mojej mieszanej cerze.

Następny w kolejce jest krem Magic Rose z Evree, kupiłam go po wielu pozytywnych recenzjach napisanych na tym wątku przez jedną z Was. Pierwsze wrażenie? Świetne!

Zobaczymy jak się sprawdzi.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:14   #3185
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to niestety nie. Aczkolwiek dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą na wyjazd próbek. A z próbkami Vianka się spotkałam i bardzo polecam - są wydajne.




Jeżeli chcesz faktycznie zminimalizować zapasy kosmetyczne to najlepiej się wstrzymać z zakupami (chociaż częściowo ). Napisałaś, że masz 1,5 op. kremu do twarzy, jeżeli więc zakupisz kolejny to liczba produktów do zużycia wzrośnie, a takie kosmetyki zużywa się stosunkowo długo. Dodatkowo, jeżeli krem z Misshy Cię oczaruje, to gwarantuję, że nie będziesz chciała już używać tych innych.

Ewentualnie, aby nagrodzić swoje postępy w denkowaniu, kupiłabym serum EL. Jest do drogi kosmetyk, więc ze zniżką 20% naprawdę opłaca się go kupić. Podobno warto, więc ...

Daj znać jak rozstrzygnęłaś swój dylemat.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

9. Vianek, nawilżający krem do twarzy na dzień z ekstraktem z liści mniszka, 50ml

Krem wystarczył mi na 5 miesięcy przy niemal codziennym używaniu. Nakładałam niewielką ilość pod makijaż. Ładnie nawilżał cerę i dobrze współpracował z makijażem. Nie zapychał, nie podrażniał, dobrze się wchłaniał. Posiadał bardzo delikatny, nienachalny zapach. Dobrze sprawdził się na mojej mieszanej cerze.

Następny w kolejce jest krem Magic Rose z Evree, kupiłam go po wielu pozytywnych recenzjach napisanych na tym wątku przez jedną z Was. Pierwsze wrażenie? Świetne!

Zobaczymy jak się sprawdzi.
Tez mam ten krem magic rose z Evree. Jest następny w kolejce - dwa kremy akurat mi się kończą.
W tym miesiącu zużyje jeszcze tylko lakier do włosów i dezodorant. Ale za to w grudniu będę szła na rekord . Sporo kolorówki mi się kończy. Na szczęście, bo mam tego stanowczo za dużo. A cały czas coś kusi. Do tego po Świętach będzie znizka w sephora i pewnie w douglas też...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 19:10   #3186
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziś doszły dwie Isany
Mydło w płynie święto kwiatów. Bardzo niewydajne
Pomadka ochronna hydra. Jak częściej jej używałam to wysuszala

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 23:47   #3187
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mnie różany Evree też kusil, ale szkoda, ze nie ma wersji do suchej skóry.

Zużylam peeling do ciała Vis Plantis
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 08:48   #3188
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Coś się w końcu ruszyło, w tym miesiącu

Nacomi - krem arganowy na dzień 30+ średniaczek, nie będę do niego wracać
Le Cafe de Beaute - kremowy żel pod prysznic tonizujący - ładnie pachnie grapefruitami i jest bardzo wydajny, wystarczył na 1,5 miesiąca codziennego stosowania.
Eco Lab - cukrowy peeling do ciała detoks -bardzo go polubiłam
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 10:19   #3189
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Piaskowy lakier Sensique - zrobił mi uprzejmość i zgęstniał pod koniec. Nie będę go reanimować. Wyglądał ładnie na zdjęciach i w buteleczce, a na paznokciach jakoś niezbyt.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 10:33   #3190
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

10. Avon, planet spa, głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego, 75 ml
11. Ziaja, naturalny oliwkowy szampon do włosów, 50 ml
Moje włosy wyjątkowo go nie polubiły. Wyglądały bardzo smętnie i były pozbawione objętości po jego użyciu. Zużyłam go do mycia pędzli - tutaj sprawdził się bardzo dobrze, domył bezproblemowo nawet mocno kryjący podkład.

Mam jeszcze kilka kosmetyków Ziaji i nie jestem z nich jakoś specjalnie zadowolona. Od wakacji próbuję zużyć mydło z serii Sopot Spa, które nie przypadło mi do gustu. A w zapasach mam jeszcze mydło z serii kozie mleko, również o pojemności 500ml.

Z Ziaji sprawdziła się u mnie słynna pasta oczyszczająca oraz peeling z mikrogranulkami do twarzy bardzo mocny z serii profesjonalnej. Polubiłam również w okresie letnim chłodzącą mgiełkę z mentolem i wit. C oraz maskę do włosów farbowanych z olejem rycynowym.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 11:20   #3191
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kolejne denka:
9. Elfa, Green Pharmacy, Balsam do włosów przeciw wypadaniu, olejek łopianowy - 300ml;
10. Femina, Opakowanie wkładek higienicznych - 50sztuk.
__________________
Książki:
2016: 66

motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 11:34   #3192
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Mam jeszcze kilka kosmetyków Ziaji i nie jestem z nich jakoś specjalnie zadowolona. Od wakacji próbuję zużyć mydło z serii Sopot Spa, które nie przypadło mi do gustu. A w zapasach mam jeszcze mydło z serii kozie mleko, również o pojemności 500ml.
Ja bym zużyła do mycia pędzli i gąbek do makijażu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 12:27   #3193
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziewczyny, możecie polecić jakiś krem pod oczy z filtrem? Kończy mi się krem pod oczy i postanowiłam wymienić go na coś osobno na dzień i na noc

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 17:04   #3194
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

10. Perfecta - Lekki mus do ciała ujędrniający 225ml. ♥ Mój KWC Muszę koniecznie go gdzieś znowu dorwać ♥
11. Mrs. Potter's - Ekspresowa odżywka bez spłukiwania odbudowa i nawilżenie 200ml. Była dobra, ale już mnie męczyła jej wydajność. Używałam jej codziennie od ponad pół roku... Gdy było zimno włosy lepiej na nią reagowały.
12. Rival de Lop - Green Tea Nachtcreme 60ml. Nic specalnego, słabo nawilżał i na noc jak dla mnie był zbyt lekki. Skusił mnie jego wygląd....
13. Skinfood - Fresh Apple Essence próbka 20ml ♥
14. Skinfood - Royal Honey Essential Queen's Serum próbka 20ml ♥
15. Skinfood - Lettuce & Cucumber Watery Emulsion próbka 20ml (śmierszioszek)
16. Skinfood - Royal Honey Essential Toner próbka 20ml ♥
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 17:39   #3195
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

-żel pod prysznic Isana oil&care - całkiem fajny, pierwszy żel Isany używany codziennie który nie wysuszył mi skóry
-balsam do włosów Mrs Potters z arniką - bardzo wydajny, nie obciążał włosów, wygładzał, pomagał w rozczesywaniu
-chusteczki Softino - moje ulubione chusteczki nawilżane
-krem do rąk Evree czerwony - nie przypadł mi do gustu
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 18:07   #3196
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dzisiejsze i chyba już ostatnie w tym miesiącu: lakier do włosów biosilk i dezodorant z Vichy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 18:27   #3197
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Coś się w końcu ruszyło, ale nadal bez szału Na plus to, że wpadło też coś z kolorówki!
9. Aquafresh, Intense Clean, pasta do zębów (75 ml) - nie wpisywałam past do zębów w denko, ale zainspirowałyście mnie swoimi wymyślnymi pastami Tubka, której teraz używam była jedyną w moich zapasach, więc później spróbuję czegoś ciekawego. Macie jakieś pasty, które szczególnie polecacie?
10. Biolaven, szampon do włosów z olejem z pestek winogron (300 ml) - wydajny, nie wysuszający szampon o ślicznym zapachu winogron, ale niestety włosy były po nim szybko nieświeże Może kiedyś spróbuję do niego wrócić, ale za szybko u mnie znów nie zagości.
11. Cettua, węglowe plasterki na noc (4 sztuki) - zajmują u mnie drugie miejsce w rankingu najlepszych plastrów. Polecam!
12. Eveline, Art Scenic, korektor w sztyfcie - najjaśniejszy odcień jest faktycznie jasny, ale sam korektor na nie Tępy, wchodzi w załamania. Zdecydowanie wolę korektory w płynie.
13. Rimmel Match Perfection, rozświetlający korektor pod oczy (7 ml) - dobry, okrutnie wydajny produkt. Niestety dla mnie najjaśniejszy kolor nie jest już wystarczająco jasny. A szkoda, bo chętnie bym do niego wróciła za jakiś czas.
14. Yves Rocher, serum wzmacniające do włosów (30 ml) - niewypał niewarty swojej ceny, moje włosy były po nim tępe. Dawało radę dopiero zmieszane z olejkiem - olejek łatwiej się zmywał, a serum nie przesuszało. Zdecydowanie nie kupię ponownie.
15. Days Cosmetics, łagodzący żel do higieny intymnej (50 ml) - jedna z dwóch miniaturek, które kupiłam na jakiejś wyprzedaży z zamiarem wożenia na wyjazdy. Przyjemny, delikatny żel. Nie mam nic do zarzucenia.
16. Olejek do paznokci o zapachu jagodowym (5 ml) - kupiony na Aliexpress przy okazji jakichś zakupów. Zwykły, tani olejek. Zapach prawie niewyczuwalny. Pod koniec opakowanie przestało współpracować i trudno było wydobyć resztę olejku.

Na wykończeniu lakier do paznokci, peeling do stóp i krem do rąk.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:15   #3198
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
9. Aquafresh, Intense Clean, pasta do zębów (75 ml) - nie wpisywałam past do zębów w denko, ale zainspirowałyście mnie swoimi wymyślnymi pastami Tubka, której teraz używam była jedyną w moich zapasach, więc później spróbuję czegoś ciekawego. Macie jakieś pasty, które szczególnie polecacie?
:
ja polecam nie kupowac colagetow, aquafreshow i past z tej półki, ale sięgnąć po coś specjalistycznego - Elmex czy Curaprox (w ich ofercie jest nawet jedna pasta bez SLS, skład opiera się na enzymach). Mój dentysta odradził mnie nawet ostatnio od Paradontaxu (tak tak, myslałam, ze warto wierzyc reklamom i pasta rzeczywiscie moze uchronic przed krwawieniem dziąseł , ale niestety to mit, Paradontax ma w składzie mieszankę ziół i bardzo niski poziom fluoru, dzięki czemu bakterie mogą hulać )

a przy okazji ciąg dalszy mojego listopadowego denka:
6. Szczoteczki międzyzębowe z DM
7. Maszynki do golenia Wilkinson
8. Natura Siberica, fińska odżywka do włosów (okropnie puszy włosy, do tego kupiłam opakowanie z zepsutą pompą i musiałam wytrząchać zawartość )
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23

Edytowane przez blotowlosa
Czas edycji: 2016-11-20 o 19:19
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:15   #3199
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? To będzie mój pierwszy wpis ever, ale czytam Was już od jakiegoś czasu. Jestem kosmetykoholiczką. Masę kupuję. Zapasy wciąż rosną, używam wszystkiego naraz i ciężko mi przez to cokolwiek zużyć. Tylko żele, balsamy i szampony udaje mi się zużyć hurtem. Kocham też kąpiele, sole, płyny, mam tego dużo za dużo. Ech...

W tym miesiącu zużyłam:
Eva, szampon do włosów tataro- chmielowy
Sesa, olejek do włosów
Rimmel, pomadka Airy Fairy
Essie, lakier do paznokci Ballet Sllipers
Avea, płyn do kąpieli róża
Avea, płyn do kąpieli mleko i miód
Rimmel, puder do twarzy State Matt transparentny
Yves Rocher, krem do rąk Arnika
Nivea mydło minerały Morza Martwego
Isana, mydło do rąk Jeżyna

Na razie tyle.
Szykuje się jeszcze balsam do ust, lakier do paznokci, balsam do ciała i peeling.

Mam takie pytanie, czy wliczacie do zużyć golarki elektryczne, płatki kosmetyczne, chusteczki nawilżane?
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 19:22   #3200
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, czy wliczacie do zużyć golarki elektryczne, płatki kosmetyczne, chusteczki nawilżane?
Witaj w wątku!
Co do twojego pytania- ja wliczam. Bo chcę wiedzieć jakie mam zapotrzebowanie na takie rzeczy w przeliczeniu na miesiąc, kwartał, rok, żeby zrobić czasem zapas na promocji, ale nie w takiej ilości jak na wojnę, tylko w takiej, która jest do zużycia w ciągu 1-3 miesięcy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:30   #3201
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
ja polecam nie kupowac colagetow, aquafreshow i past z tej półki, ale sięgnąć po coś specjalistycznego - Elmex czy Curaprox (w ich ofercie jest nawet jedna pasta bez SLS, skład opiera się na enzymach). Mój dentysta odradził mnie nawet ostatnio od Paradontaxu (tak tak, myslałam, ze warto wierzyc reklamom i pasta rzeczywiscie moze uchronic przed krwawieniem dziąseł , ale niestety to mit, Paradontax ma w składzie mieszankę ziół i bardzo niski poziom fluoru, dzięki czemu bakterie mogą hulać )

a przy okazji ciąg dalszy mojego listopadowego denka:
6. Szczoteczki międzyzębowe z DM
7. Maszynki do golenia Wilkinson
8. Natura Siberica, fińska odżywka do włosów (okropnie puszy włosy, do tego kupiłam opakowanie z zepsutą pompą i musiałam wytrząchać zawartość )
Gratuluję denek i dziękuję za rady Kurczę, nie wiem, jak ze smakiem tych specjalistycznych past, bardzo źle jest?
Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? To będzie mój pierwszy wpis ever, ale czytam Was już od jakiegoś czasu. Jestem kosmetykoholiczką. Masę kupuję. Zapasy wciąż rosną, używam wszystkiego naraz i ciężko mi przez to cokolwiek zużyć. Tylko żele, balsamy i szampony udaje mi się zużyć hurtem. Kocham też kąpiele, sole, płyny, mam tego dużo za dużo. Ech...

W tym miesiącu zużyłam:
Eva, szampon do włosów tataro- chmielowy
Sesa, olejek do włosów
Rimmel, pomadka Airy Fairy
Essie, lakier do paznokci Ballet Sllipers
Avea, płyn do kąpieli róża
Avea, płyn do kąpieli mleko i miód
Rimmel, puder do twarzy State Matt transparentny
Yves Rocher, krem do rąk Arnika
Nivea mydło minerały Morza Martwego
Isana, mydło do rąk Jeżyna

Na razie tyle.
Szykuje się jeszcze balsam do ust, lakier do paznokci, balsam do ciała i peeling.

Mam takie pytanie, czy wliczacie do zużyć golarki elektryczne, płatki kosmetyczne, chusteczki nawilżane?
Cześć! Gratuluję zużyć!
Golarek nie wliczam, ale resztę tak Chcę wiedzieć, ile czego zużywam.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:34   #3202
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

MissChievousTess
Dziękuję za odpowiedź.

To dorzucam jeszcze płatki kosmetyczna z Biedronki, te nowe kwadratowe.
Nie wiecie czy one pojawiły się na stałe, czy to tylko takie wrzuty?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Higurashi

Dziękuję. Zatem golarek nie będę wliczać.
PS. Kogo masz w avatarze?
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:34   #3203
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? To będzie mój pierwszy wpis ever, ale czytam Was już od jakiegoś czasu. Jestem kosmetykoholiczką. Masę kupuję. Zapasy wciąż rosną, używam wszystkiego naraz i ciężko mi przez to cokolwiek zużyć. Tylko żele, balsamy i szampony udaje mi się zużyć hurtem. Kocham też kąpiele, sole, płyny, mam tego dużo za dużo. Ech...

W tym miesiącu zużyłam:
Eva, szampon do włosów tataro- chmielowy
Sesa, olejek do włosów
Rimmel, pomadka Airy Fairy
Essie, lakier do paznokci Ballet Sllipers
Avea, płyn do kąpieli róża
Avea, płyn do kąpieli mleko i miód
Rimmel, puder do twarzy State Matt transparentny
Yves Rocher, krem do rąk Arnika
Nivea mydło minerały Morza Martwego
Isana, mydło do rąk Jeżyna

Na razie tyle.
Szykuje się jeszcze balsam do ust, lakier do paznokci, balsam do ciała i peeling.

Mam takie pytanie, czy wliczacie do zużyć golarki elektryczne, płatki kosmetyczne, chusteczki nawilżane?
Gratuluje zużyć. Co do tego co kto wlicza do zużyć to już kilkakrotnie byly tu o tym dyskusje. Stanęło na tym że każdy robi jak uważa. Ja nie wliczam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:37   #3204
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość

Mam takie pytanie, czy wliczacie do zużyć golarki elektryczne, płatki kosmetyczne, chusteczki nawilżane?
Witam wśród denkoholiczek i powodzenia w zmniejszaniu zapasów Ja również wliczam płatki kosmetyczne i nawilżane chusteczki aby wiedzieć ile mi tego potrzeba bo czasem fajne promocje można trafić

Dzisiaj wpadło jeszcze :
17. SkinFood - Peach Sake Pore Serum 45ml. Faktycznie działa, mam mniej widoczne pory, rzadziej pojawiają mi się na twarzy niedoskonałości. Przy następnym zamówieniu na pewno wrzucę je do koszyka ♥
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:38   #3205
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Higurashi
Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć.
Używałam Ajuverdyjską z goździkiem, ale nazwa teraz wypadła mi z głowy.
Ma specyficzny smak, ale bardzo dobrze odświeża oddech i wybiela zęby, co mnie zdziwiło.
Elmex często gości w mojej łazience. Naprawdę wzmacnia zęby. Tylko ten smak, też specyficzny. Nie każdy polubi. Najbardziej lubię tego pomarańczowego.

Dziewczyny wybaczcie, ale nie bardzo jeszcze wiem jak korzystać z forum. Nie umiem cytować, nie za bardzo wiem co gdzie wcisnąć. Dopiero zaczynam.
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:39   #3206
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
MissChievousTess
Dziękuję za odpowiedź.

To dorzucam jeszcze płatki kosmetyczna z Biedronki, te nowe kwadratowe.
Nie wiecie czy one pojawiły się na stałe, czy to tylko takie wrzuty?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Higurashi

Dziękuję. Zatem golarek nie będę wliczać.
PS. Kogo masz w avatarze?
Jeśli chcesz wliczać golarki, to wliczaj je śmiało. Jak pisała Elizka - to kwestia indywidualna i zależy od Twoich celów czy upodobań w trakcie trwania projektu denko. To Twoje wyzwanie i Twoje osiągnięcia, więc rób je tak, jak Ty chcesz, by wyglądały

Na avatarze gości u mnie Andy Black (właściwie Andy Biersack), wokalista
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:40   #3207
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

elizka1987
Dziękuję za odpowiedź. Co prawda, przeglądałam forum, ale tylko pobieżnie. Nie wczytywałam się, aż tak bardzo dokładnie w to co piszecie. Najbardziej interesowały mnie zdjęcia. Hihi.
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:40   #3208
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
Higurashi
Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć.
Używałam Ajuverdyjską z goździkiem, ale nazwa teraz wypadła mi z głowy.
Ma specyficzny smak, ale bardzo dobrze odświeża oddech i wybiela zęby, co mnie zdziwiło.
Elmex często gości w mojej łazience. Naprawdę wzmacnia zęby. Tylko ten smak, też specyficzny. Nie każdy polubi. Najbardziej lubię tego pomarańczowego.

Dziewczyny wybaczcie, ale nie bardzo jeszcze wiem jak korzystać z forum. Nie umiem cytować, nie za bardzo wiem co gdzie wcisnąć. Dopiero zaczynam.
Korzystasz z apki? Spokojnie, wdrożysz się i zanim się zorientujesz będziesz śmigać jak stara wyjadaczka
Dziękuję za propozycje, zapisuję! Ryzyk-fizyk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:42   #3209
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

KarolinaFS
Dziękuję. Z Wami będzie mi łatwiej się odgruzować.

Również gratuluję denek.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Higurashi
Przystojny!
Ryzykuj, nic nie tracisz. Najwyżej Ci nie podejdzie i już więcej Cię kusić nie będzie.
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 19:44   #3210
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Elżbiettta, wiem, totalnie w moim guście
Bez ryzyka nie m zabawy
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.