Mamusie marcowe 2018 cz. 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-12, 18:01   #271
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez motyllek90 Pokaż wiadomość
No przyznaję a to ile miesięcy ma pieski ze mu sie jeszcze zdąża?masz ma troche ponad pół roku i teraz przez tydzień był u moich rodziców i niestety dwa razy mu sie zdazylo(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


My dzisiaj też wyjechaliśmy o 5.10 i planowo mieliśmy jechać 5 godzin a okazało sie ze zajęło nam to 8. To był jakiś koszmar-zalowalam ze byłam głupia i jednak nie odmówiła tego wesela. I teraz zamiast bawić się na weselu leżę w pokoju i odpoczywam....koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Hejka Polopiryna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------


Zazdrooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też miałam być na weselu, ostatecznie nie pojechaliśmy. Od rana najchętniej nie wychodzilabym z łóżka takie mdłości mnie męczą 😊 pół biedy, że mam swoje łóżko i spokój. Trzymaj się!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:05   #272
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez motyllek90 Pokaż wiadomość
No przyznaję a to ile miesięcy ma pieski ze mu sie jeszcze zdąża?masz ma troche ponad pół roku i teraz przez tydzień był u moich rodziców i niestety dwa razy mu sie zdazylo(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


My dzisiaj też wyjechaliśmy o 5.10 i planowo mieliśmy jechać 5 godzin a okazało sie ze zajęło nam to 8. To był jakiś koszmar-zalowalam ze byłam głupia i jednak nie odmówiła tego wesela. I teraz zamiast bawić się na weselu leżę w pokoju i odpoczywam....koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Hejka Polopiryna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------


Zazdrooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fatalnie. Zdarzyliscie na ślub?

My już po obiadku u rodziców. Po zakupach. Byłam na spacerze z psem. Po tym deszczu jest tak przyjemnie, że chodziłam godzinę. A a jak wróciłam do domu to Mąż się pyta gdzie wy byliście o co tak długo

Teraz odpoczywam. Coś mnie spanie bierze...

Chyba mam już powoli widoczny brzuch. Tzn mam swoją własną oponke, ale ewidentnie widać też, że ona się zrobiła taka napięta o bardziej wypukła...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:23   #273
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Dzięki parapet za link 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:24   #274
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez polopiryna Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Chciałam się przywitać - Ania jestem i tez bede marcowa mamą, termin mam na 5 marca. To moja druga ciąża, podczas pierwszej to raczej czytałam fora i nic się nie udzielałam. Ale teraz wiem jedno. Potrzebuję kontaktu z dorosłymi ludźmi, nie tylko z moim 3 latkiem :P
Witaj
Dobrze jest porozmawiać z dziewczynami o podobnych sprawach

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Oj tez się boję. Szczególnie że mała trochę rozpieszczona jedynaczką. Jedyne dziecko w obu rodzinach, dziadkowie, wujkowie, ciotki szaleją.
Hehe, u nas to samo. Ale to już duże dziewczynki, mam nadzieję, że moja będzie pomagać Wasza chodzi do przedszkola, bo nie pamiętam?
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:28   #275
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
To fatalnie. Zdarzyliscie na ślub?

My już po obiadku u rodziców. Po zakupach. Byłam na spacerze z psem. Po tym deszczu jest tak przyjemnie, że chodziłam godzinę. A a jak wróciłam do domu to Mąż się pyta gdzie wy byliście o co tak długo

Teraz odpoczywam. Coś mnie spanie bierze...

Chyba mam już powoli widoczny brzuch. Tzn mam swoją własną oponke, ale ewidentnie widać też, że ona się zrobiła taka napięta o bardziej wypukła...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Już może być widoczny 😊 ostatnio taka szczęśliwa pokazalam mężowi on mnie pocieszyl "kotek, to tluszczyk " co za takt! Ale dotknął...a on już jest lekko twardszy 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:30   #276
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Już może być widoczny ostatnio taka szczęśliwa pokazalam mężowi on mnie pocieszyl "kotek, to tluszczyk " co za takt! Ale dotknął...a on już jest lekko twardszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Jest zdecydowanie twardszy. I myślę, że to to
Mam jednocześnie pewne obawy, że wmawiam sobie bo tak jak mówiłam mam własną oponke, dokładnie nad spojeniem lonowym, pod pepkiem. I może chce to widzieć.
Od którego miejsca rośnie brzuch u tych bardziej otluszczonych?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:33   #277
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
No właśnie. Jest zdecydowanie twardszy. I myślę, że to to
Mam jednocześnie pewne obawy, że wmawiam sobie bo tak jak mówiłam mam własną oponke, dokładnie nad spojeniem lonowym, pod pepkiem. I może chce to widzieć.
Od którego miejsca rośnie brzuch u tych bardziej otluszczonych?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Rośnie Ci w tym samym miejscu co mi to brzuszki ciążowe!! A też mam swoją oponke 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 18:35   #278
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Rośnie Ci w tym samym miejscu co mi to brzuszki ciążowe!! A też mam swoją oponke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra na szczęście nie muszę jeszcze odpowiadać na pytania ludzi bo wszyscy chyba wiedzą, że taka oponke mam od zawsze pewnie myślą, że grubne.
Ale moja mama widzi

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:39   #279
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Masakra na szczęście nie muszę jeszcze odpowiadać na pytania ludzi bo wszyscy chyba wiedzą, że taka oponke mam od zawsze pewnie myślą, że grubne.
Ale moja mama widzi

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Hahaha mam tak samo 😎 chociaż przestałam nosić w miarę obcisłe rzeczy, bo się odznacza 😁 w pracy krążą już pogłoski, że coś się "zaniedbalam" a ja się z nich śmieję, bo ja wiem, a oni nieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:41   #280
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez motyllek90 Pokaż wiadomość
No przyznaję a to ile miesięcy ma pieski ze mu sie jeszcze zdąża?masz ma troche ponad pół roku i teraz przez tydzień był u moich rodziców i niestety dwa razy mu sie zdazylo(
Niedawno skończył 4 miesiące Też miał uwstecznienie jak był chory i miał trochę zakaz wychodzenia i robił na balkon
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:42   #281
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Hahaha mam tak samo chociaż przestałam nosić w miarę obcisłe rzeczy, bo się odznacza w pracy krążą już pogłoski, że coś się "zaniedbalam" a ja się z nich śmieję, bo ja wiem, a oni nieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn ja ze względu na ten brzuch zawsze nosiłam raczej luźniejsze rzeczy nie mam problemu
Ale jeansy to ewidentnie pokazują. Dobrze, że mam z wysokim stanem. Inaczej już bym się nie dopinala

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 18:44   #282
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Hahaha mam tak samo 😎 chociaż przestałam nosić w miarę obcisłe rzeczy, bo się odznacza 😁 w pracy krążą już pogłoski, że coś się "zaniedbalam" a ja się z nich śmieję, bo ja wiem, a oni nieee
wow ale współpracownicy
Też mam oponkę tam gdzie mówicie czyli chyba brzuszek rośnie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:47   #283
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

W zeszłym tygodniu kupiłam już spodnie ciążowe 😉 patent na gumkę już przestał się sprawdzać 😅😂 w mojej firmie, branży pracują głównie kobiety. Kiedy któraś grubnie, reszta ma zdecydowanie lepszy nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:54   #284
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ilsa, wczoraj pisaliśmy o pappie. Przegladalam dziś mameginekolog i miała o tym artykuł _ tzn.kiedy ona zaleca badanie i dlaczego

Screenshot_20170812-195136.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 19:07   #285
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu kupiłam już spodnie ciążowe �� patent na gumkę już przestał się sprawdzać ���� w mojej firmie, branży pracują głównie kobiety. Kiedy któraś grubnie, reszta ma zdecydowanie lepszy nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie odwrotnie, prawie sami mezczyzni, a niektorzy maja taaaakie brzuchy, ze tylko sprobowaliby komentowac albo sie cieszyc
Kiedy powiedzialam mojej kolezance o ciazy najpierw bardzo sie ucieszyla, a po chwili "o nie, znowu mnie zostawisz". Kiedy szlam na macierzynski po raz pierwszy to bylysmy jedynymi kobietami w firmie i na dobrych pare miesiecy zostala sama. Teraz mamy na szczescie jeszcze jedna kolezanke

Edytowane przez Pannkaka
Czas edycji: 2017-08-12 o 19:09
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 19:13   #286
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Praca z facetami z wielu względów jest lepsza. Nie będę się publicznie wypowiadala w szczegółach dlaczego i jak to wygląda 😎 ale ... kobiety potrafią utrudnić sobie pracę, życie, codzienne funkcjonowanie. Jestem na urlopie, o pracy staram się nie myśleć 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 19:23   #287
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Praca z facetami z wielu względów jest lepsza. Nie będę się publicznie wypowiadala w szczegółach dlaczego i jak to wygląda ale ... kobiety potrafią utrudnić sobie pracę, życie, codzienne funkcjonowanie. Jestem na urlopie, o pracy staram się nie myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też zdecydowanie bardziej wolę pracować z mężczyznami. Kobiety są beznadziejne

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 19:31   #288
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie bardziej wolę pracować z mężczyznami. Kobiety są beznadziejne

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Najlepsze jest to, że przyznają to same kobiety 😆😁😀 to tylko dowód na wysoką samoświadomość. Na samą myśl o tym, że czas powiedzieć szefowej o ciąży mam gesia skórkę. Dlatego czytałam ze zdziwieniem z jaką lekkością Wy to robilyscie...były życzenia i gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 20:11   #289
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Tak moja już do przedszkola, wcześniej do żłobka chodziła.

Kiedyś wam wklejenie mój brzuch to sobie poprawicie humor. Niestety jestem dość szczupła a brzuch mi mega wywala wygladam już jak w 4 miesiącu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 20:27   #290
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Tak moja już do przedszkola, wcześniej do żłobka chodziła.

Kiedyś wam wklejenie mój brzuch to sobie poprawicie humor. Niestety jestem dość szczupła a brzuch mi mega wywala wygladam już jak w 4 miesiącu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nam poprawisz!! My tu o tluszczyku rozprawiamy 😎😎😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 20:37   #291
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny majace juz dzieci, czy tez boicie sie jak kolejne dziecko wplynie na wasza relacje z pierwszym? Moja mala jest do mnie bardzo przywiazana i oczywiscie kocha tate i spedza z nim duzo czasu, ale ma takie dni, ze tylko mama i mama. Tak sie boje, ze nie bedzie rozumiala, dlaczego nie mam dla niej tyle czasu co wczesniej Niedawno kupilismy ksiazeczke z jej ulubionej serii "Kicia Kocia ma braciszka Nunusia" i tam jest wlasnie ten problem przedstawiony, mala mowi, ze tez by chciala braciszka (jeszcze nie wie) i tlumaczy, ze mama zajmuje sie Nunusiem, ale ciagle kocha Kicie Kocie, a mi sie plakac chce za kazdym razem jak o tym mysle (glupie hormony).

Napisanie tego posta zajelo mi pol dnia, ide czytac co w tym czasie napisalyscie
Obawiam się. Nie chcę, żeby synek się poczuł odrzucony. Tez czytamy teraz o Kici i Nunusiu i jeszcze Misia Marysia jak ma braciszka.
Synek mówi, ze się cieszy i opowiada, że będzie dzidziuś itd, no ale zobaczymy w praniu jak to będzie. Jestem dobrej myśli. Dzieci bardzo dużo rozumieją, można im wytłumaczyć wiele rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Praca z facetami z wielu względów jest lepsza. Nie będę się publicznie wypowiadala w szczegółach dlaczego i jak to wygląda 😎 ale ... kobiety potrafią utrudnić sobie pracę, życie, codzienne funkcjonowanie. Jestem na urlopie, o pracy staram się nie myśleć 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też wole sto razy bardziej współpracować z mężczyznami. O wiele łatwiej się można dogadać. 😎
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 20:57   #292
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Cool Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Praca z facetami z wielu względów jest lepsza. Nie będę się publicznie wypowiadala w szczegółach dlaczego i jak to wygląda 😎 ale ... kobiety potrafią utrudnić sobie pracę, życie, codzienne funkcjonowanie. Jestem na urlopie, o pracy staram się nie myśleć 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie narzekam na prace z mezczyznami, a z wieloma kobietami nie mialam nigdy okazji. A kiedy jestesmy w mniejszosci takich problemow chyba nie ma, choc moze to tez specyfika mojej branzy

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Tak moja już do przedszkola, wcześniej do żłobka chodziła.

Kiedyś wam wklejenie mój brzuch to sobie poprawicie humor. Niestety jestem dość szczupła a brzuch mi mega wywala wygladam już jak w 4 miesiącu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo, w pierwszej ciazy taki mialam duuuzo pozniej. Robilam sobie zdjecia co tydzien, jak skonczylam 13 ciagle jeszcze mialam niemal plaski jak deska. A teraz mam taki jak wtedy po 20 tygodniu, powaznie... I to nie jest kwestia wagi, waze moze 2 kg wiecej niz wtedy na tym samym etapie.

A bedzie jeszcze gorzej, dostalam wczoraj list z przychodni, ze mam za niski poziom ferrytyny i mam juz zaczac suplementowac zelazo Witajcie zaparcia, nie powiem co jeszcze w konsekwencji
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 21:06   #293
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Podobno przy kolejnej ciąży ten brzuszek pojawia się szybciej 😊 to chyba normalne. Ja tam bym już chciała, żeby chociaż trochę bardziej był ciążowy 😆 fajna sprawa z tymi zdjęciami. Mam wrażenie, że ten czas (niby się dłuży) tak szybko ucieka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 21:24   #294
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja chciałam robić zdjęcia z psem jak rośnie i pies i brzuszek ale na razie mam tylko z 7. tygodnia (jestem w 11) bo po sobie nie widzę zmian
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 21:24   #295
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Praca z facetami z wielu względów jest lepsza.
Też zależy od mężczyzny. U nas w pracy większość kobiet,a mężczyzn kilku. Jeden ma charakter rozkapryszonej panny, a humory jak przy pms. Już serio takie żarty są. A babki w większości mamy spoko

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Tak moja już do przedszkola, wcześniej do żłobka chodziła.
Ja bym chciała tak zorganizować, żeby ogarnąć wszystko jak córka będzie w przedszkolu, a po południu czas tylko dla dzieci... Tzn wspólne spacery, plac zabaw. Zanim wrócę do pracy, to się chyba przyzwyczai do rodzeństwa. Ale i tak to będzie wyzwanie

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
A bedzie jeszcze gorzej, dostalam wczoraj list z przychodni, ze mam za niski poziom ferrytyny i mam juz zaczac suplementowac zelazo Witajcie zaparcia, nie powiem co jeszcze w konsekwencji
A może spróbuj najpierw jeść dużo buraczków i pić herbatkę z pokrzywy? Ja się żelaza w tabletkach boję nie tylko ze względu na zaparcia. Podobno może też zniszczyć zęby.
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 21:38   #296
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

My w ten weekend mówimy najbliższej rodzinie. I wiecie, co? Jesteśmy wszyscy okaleczeni przez ta stratę. To już nie jest taka czysta radość, jak za pierwszym razem. Radość, ale jednak z lękiem.



Jak zjem to mam brzuszek. On jest raczej jedzeniowy, ale widać, ze się to wszystko mniej mieści. Słodkaa, dokładnie od miejsca, o którym piszesz, niezależnie od oponki, ku gorze zaczyna się robić wystający, a jak się siedzi to z "broszki" robi się taka pełna bułka Ja dżinsów nie probowalam zakładać chyba od 2 tyg. Chodzę w szortach (mam kilka luźniejszych par ) lub w sukienkach.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Pannka, zrób sobie mieszankę pestki dyni z żurawina i pojadaj w pracy
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:02   #297
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?

Czytam Wasz wątek regularnie od 3 tygodni. Moja ciąża jest jeszcze wczesna, dlatego nie chciałam się tak od razu wpisywać. Termin porodu lekarz wpisał w karcie ciąży na 31.03.2018 r.

Mam 33 lata. To moja czwarta ciąża, trzy wcześniejsze niestety poroniłam, każdą w pierwszym trymestrze.
Obecnie jestem w 7. tygodniu (dokładnie 6t2d, sądząc po wielkości zarodka) Jest serduszko i ginekolog powiedział, że wszystko ok, ale więcej dowiem się dopiero na kolejnej wizycie - 30.08.2017.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:05   #298
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?

Czytam Wasz wątek regularnie od 3 tygodni. Moja ciąża jest jeszcze wczesna, dlatego nie chciałam się tak od razu wpisywać. Termin porodu lekarz wpisał w karcie ciąży na 31.03.2018 r.

Mam 33 lata. To moja czwarta ciąża, trzy wcześniejsze niestety poroniłam, każdą w pierwszym trymestrze.
Obecnie jestem w 7. tygodniu (dokładnie 6t2d, sądząc po wielkości zarodka) Jest serduszko i ginekolog powiedział, że wszystko ok, ale więcej dowiem się dopiero na kolejnej wizycie - 30.08.2017.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
Hej. Witaj. Oby do końca z nami
Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
My w ten weekend mówimy najbliższej rodzinie. I wiecie, co? Jesteśmy wszyscy okaleczeni przez ta stratę. To już nie jest taka czysta radość, jak za pierwszym razem. Radość, ale jednak z lękiem.



Jak zjem to mam brzuszek. On jest raczej jedzeniowy, ale widać, ze się to wszystko mniej mieści. Słodkaa, dokładnie od miejsca, o którym piszesz, niezależnie od oponki, ku gorze zaczyna się robić wystający, a jak się siedzi to z "broszki" robi się taka pełna bułka Ja dżinsów nie probowalam zakładać chyba od 2 tyg. Chodzę w szortach (mam kilka luźniejszych par ) lub w sukienkach.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Pannka, zrób sobie mieszankę pestki dyni z żurawina i pojadaj w pracy
My na razie nikomu nie mówimy. Dokładnie z tego samego powodu. Szczerze mówiąc to uważam, że póki co to ani ja ani mój Mąż udajemy, że tej ciąży nie ma. Boimy się cieszyć,myśleć o mówić o tym. Powiemy dopiero po prenatalnych.

Co to jest bulka?



Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:09   #299
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Co to jest bulka?
Chyba Bożena I ja tak jeszcze nie mam

Męża nie będzie rano Głupia Lufthansa ma wyciek z silnika i sprowadzają jakąś część z Niemiec a nie mają zapasowego samolotu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2017-08-12 o 22:10
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:16   #300
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Chyba Bożena I ja tak jeszcze nie mam

Męża nie będzie rano Głupia Lufthansa ma wyciek z silnika i sprowadzają jakąś część z Niemiec a nie mają zapasowego samolotu
Ale pomyśl że dobrze ze awaria została wykryta przed lotem a nie w trakcie...

Bożena to wiem. Ale Parapet napisała,, że jak siedzi to z broszki /Bożeny robi się bulka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 07:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.