Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 13:51   #1981
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam dziewczyny po dwóch miesiącach przerwy Ja wracam do naturalnego koloru włosów od początku wakacji czyli nie wiele ale nie mecze sie tak jak wy otoz mialam rozjasniane włosy i mialam dość niszczenia włosów.. Zapuscialm troche odrostu i poprostu poszlam do fryzjera.. Pod kolor odrostow dobral mi farbe i juz nie mam problemu Jak odrosna calkowicie to zetne farbowane i zostana same naturale Zaczalam zdjecia z jasnego blondu i z teraźniejszego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12794.jpg (131,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (149,6 KB, 71 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:27   #1982
renatoli1984
Przyczajenie
 
Avatar renatoli1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kurde Dziewczyny, nie mam kogo się poradzić..Jakiś czas(dluższy z reszta..) poszukuję pracy, jest mi bardzo potrzebna tym bardziej, ze studiuję zaocznie i muszę placić ( jak wiadomo 'otwarcie sezonu"już za miesiąc..)Dostalam się w czerwcu na 3 miesiące bezplatnych praktyk do Toyoty (II miejsce w plebiscycie "Przedsiębiorca Roku", w kategorii "inżynieria"- więc już "jakiś"prestiż ma). Jestem zadowolona z tych praktyk, spełniają moje oczekiwania(studiuję bhp-inz.). Został mi jeszcze miesiąc w Toyocie i tu oczywiście rodzi się pytanie: co dalej?..
Otrzymałam oto taką propozycje pracy i nie wiem co robić- byc jeszcze miesiąc na praktykach mających prestiż czy iść na coś takiego (poniżej treść ogłoszenia):

Poszukujemy osób do współpracy w charakterze Przedstawiciela.
Obejmować miała by ona pomoc w gromadzeniu potrzebnej dokumentacji stanowiącej załączniki pism roszczeniowych.
Zapewniamy opiekę Kierownika Grupy oraz wspólną obsługę pierwszych poszkodowanych. Ponosimy koszty materiałów informacyjnych i marketingowych.

Osoba powinna posiadać cechy takie jak: komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, a także znać rynek lokalny; być mobilną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@temida24.pl.
Prosimy o dopisanie formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 ze zm.)
Odpowiemy tylko na wybrane oferty




Miała może któraś z Was do czynienia z ta firmą?Pomóżcie proszę bo już jestem załamana i zmęczona (przede wszystkim) szukaniem pracy w naszym "radosnym kraju"..
Z góry wielkie dzięki..

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

aha- bym zapomniala firma nazywa sie : Epop Temida
Buziak!
renatoli1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:41   #1983
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po dwóch miesiącach przerwy Ja wracam do naturalnego koloru włosów od początku wakacji czyli nie wiele ale nie mecze sie tak jak wy otoz mialam rozjasniane włosy i mialam dość niszczenia włosów.. Zapuscialm troche odrostu i poprostu poszlam do fryzjera.. Pod kolor odrostow dobral mi farbe i juz nie mam problemu Jak odrosna calkowicie to zetne farbowane i zostana same naturale Zaczalam zdjecia z jasnego blondu i z teraźniejszego koloru
I ja kilka razy farbowałam włosy na kolor zbliżony do naturalnego, ale jak to z włosami wcześniej rozjaśnianymi - farba się wypłukała. Także wiem już, że to nie ma sensu, bo tak czy owak za jakiś czas znów musiałabym farbować. Ale daj znać po jakimś czasie jak sie kolor trzyma

Cytat:
Napisane przez renatoli1984 Pokaż wiadomość
Kurde Dziewczyny, nie mam kogo się poradzić..Jakiś czas(dluższy z reszta..) poszukuję pracy, jest mi bardzo potrzebna tym bardziej, ze studiuję zaocznie i muszę placić ( jak wiadomo 'otwarcie sezonu"już za miesiąc..)Dostalam się w czerwcu na 3 miesiące bezplatnych praktyk do Toyoty (II miejsce w plebiscycie "Przedsiębiorca Roku", w kategorii "inżynieria"- więc już "jakiś"prestiż ma). Jestem zadowolona z tych praktyk, spełniają moje oczekiwania(studiuję bhp-inz.). Został mi jeszcze miesiąc w Toyocie i tu oczywiście rodzi się pytanie: co dalej?..
Otrzymałam oto taką propozycje pracy i nie wiem co robić- byc jeszcze miesiąc na praktykach mających prestiż czy iść na coś takiego (poniżej treść ogłoszenia):

Poszukujemy osób do współpracy w charakterze Przedstawiciela.
Obejmować miała by ona pomoc w gromadzeniu potrzebnej dokumentacji stanowiącej załączniki pism roszczeniowych.
Zapewniamy opiekę Kierownika Grupy oraz wspólną obsługę pierwszych poszkodowanych. Ponosimy koszty materiałów informacyjnych i marketingowych.

Osoba powinna posiadać cechy takie jak: komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, a także znać rynek lokalny; być mobilną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@temida24.pl.
Prosimy o dopisanie formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 ze zm.)
Odpowiemy tylko na wybrane oferty




Miała może któraś z Was do czynienia z ta firmą?Pomóżcie proszę bo już jestem załamana i zmęczona (przede wszystkim) szukaniem pracy w naszym "radosnym kraju"..
Z góry wielkie dzięki..

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

aha- bym zapomniala firma nazywa sie : Epop Temida
Buziak!
Niestety firma nie jest mi znana, ale zawsze możesz wysłać CV i list motywacyjny, niczego nie tracisz. Jak się Tobą zainteresują dowiesz się o warunki pracy, wynagrodzenie, itp. i będziesz wiedziała czy gra jest warta świeczki i czy warto rezygnować z praktyk na rzecz tej pracy.
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:49   #1984
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Niestety firma nie jest mi znana, ale zawsze możesz wysłać CV i list motywacyjny, niczego nie tracisz. Jak się Tobą zainteresują dowiesz się o warunki pracy, wynagrodzenie, itp. i będziesz wiedziała czy gra jest warta świeczki i czy warto rezygnować z praktyk na rzecz tej pracy.

miałam napsiać dokładnie to samo tez bym wysłała cv i poszła na rozmowe jakby mnie zaprosili i wtedy byum czekała czy sie jeszcze odezwią czy nie bo z tym tez róznie bywa i nie ma nic pewnego.



Chyba was opuszczę niedługo coś mi sie tak wydaje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:47   #1985
renatoli1984
Przyczajenie
 
Avatar renatoli1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dzięki Dziewczyny! Już dostałam od nich zaproszenie na rozmowe..Tak się boje pracy opartej na prowizji, moze dlatego, ze nigdy nie mialam z taka do czynienia, a teraz trudno o jakąkolwiek inna. Na czas studiów nie będę jednak wymyślać bo potrzebne mi są jakiekolwiek srodki...ehh
A propos wlosów- siedzę wlasnie z maską na glowie (podgrzana oliwa z oliwek-grecka, zółtko, nafta kosm. i troszke soku z cytryny- z naciskiem na "troszke"bo byla na wykończeniu).Podgrzewam to sobie co jakiś czas suszarka(mam folie na glowie). Od kiedy mam naturalne wlosy(większość) nie za dobrze znoszę dlugie trzymanie olejów na glowie, nie dzieje sie z wlosami nic strasznego, jednak sa nazbyt obciażone, jak dla mnie. Wiecznie cos mam na tej glowie- bo wpadlam już w taki nawyk. Jesli nie wyczaruje jakiejś maski przed myciem, wlosy wydaja mi się jakby gorszej jakości..ale to już chyba problem z głową.
Nie umiem się odzwyczaić do końca od suszarki (chociaż ostatnio bardzo ograniczylam). Mam grube cięzkie wlosy i jesli schną same- wydają się byc takie oklapnięte..Nawet ladniej wyglądają jesli je podsusze(suszarke zawsze trzymam daaaleko od glowy, dlatego susze z 20 minut..)Po suszarce wydają się jakieś takie cięższe..a moze to tylko moja glowa plata mi takie figle...Wstawie niedlugo jakieś foty
renatoli1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 09:16   #1986
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Chyba was opuszczę niedługo coś mi sie tak wydaje
No co Ty? A kto nas będzie wspierał? Jesteś osobą, która mnie najbardziej wspierała w chwilach zwątpienia, nie możesz się złamać. Z tego co pamiętam, nie farbowałaś od października. Pomyśl, czy warto po tak długim okresie
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 09:48   #1987
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Wiedziałam, że naturalne włosy zmotywują Hazel_Eyed dobrze, że Ci się odechciało jakiś ciemnych farbowanych- tylko swoje naturalne
Co do zapuszczania- juz kiedyś to pisałam ratunkiem było dla mnie cieniowanie- dokładnie 26.10 ubiegłego roku. Po nim zostało jeszcze trochę farbowanych z 5 cm może, których się pozbyłam dwa razy od tego czasu podcinając włosy. Więc jutro mija 10miesięcy od ostatniego drastycznego cięcia i rozpoczęcia akcji zapuszczanie
Dodam zdjęcia żeby pokazać od jakiej długości wychodziłam- pierwsze tuż po cieniowaniu, drugie to luty
piękne masz włosy
a ile czasu mineło od twojego ostatniego farbowania ?

ja nie farbuje od 1/07/2011 i mam 2cm odrostu i kolor mi się strasznie podoba ( nie widziałam go około 12 lat )
ale już kontrast pomiędzy farbowanumi a naturam to za fajny nie jest
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 10:32   #1988
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
miałam napsiać dokładnie to samo tez bym wysłała cv i poszła na rozmowe jakby mnie zaprosili i wtedy byum czekała czy sie jeszcze odezwią czy nie bo z tym tez róznie bywa i nie ma nic pewnego.



Chyba was opuszczę niedługo coś mi sie tak wydaje


No co Ty! Żartujesz sobie?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:33   #1989
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
miałam napsiać dokładnie to samo tez bym wysłała cv i poszła na rozmowe jakby mnie zaprosili i wtedy byum czekała czy sie jeszcze odezwią czy nie bo z tym tez róznie bywa i nie ma nic pewnego.



Chyba was opuszczę niedługo coś mi sie tak wydaje
Ej, powiedz, że chodzi o ścięcie farbowanych włosów a nie o farbowanie naturalnych
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:39   #1990
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
No co Ty? A kto nas będzie wspierał? Jesteś osobą, która mnie najbardziej wspierała w chwilach zwątpienia, nie możesz się złamać. Z tego co pamiętam, nie farbowałaś od października. Pomyśl, czy warto po tak długim okresie
Tak, nie farbuje od października więc niedługo będę miała/bym miała rocznicę. Nie o to chodzi, ze nie chce dalej z wami zapuszczać naturalków, chodzi o to, ze jestem teraz w trakcie "tygodnia próbnego" w salonie fryzjerskim no i sama pomyśl czy widziałaś kiedyś jakąkolwiek fryzjerke z czymś takiem na głowie co mam ja ? nie widziałaś bo żaden szef sobie na to nie pozwoli i niestety mój też mi zapowiedział, ze jeśli mnie przyjmie to będziemy musiali coś z tym zrobić szkoda mi będzie ale co zrobić, musze w końcu jakoś zarabiać
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:02   #1991
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ja nie farbuje od 1/07/2011 i mam 2cm odrostu i kolor mi się strasznie podoba ( nie widziałam go około 12 lat )
ale już kontrast pomiędzy farbowanumi a naturam to za fajny nie jest
jestesmy dokladnie na tym samym etapie
mi juz tez odrost zaczyna sie rzucac w oczy, ale mam nadzieje ze wytrwam

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Tak, nie farbuje od października więc niedługo będę miała/bym miała rocznicę. Nie o to chodzi, ze nie chce dalej z wami zapuszczać naturalków, chodzi o to, ze jestem teraz w trakcie "tygodnia próbnego" w salonie fryzjerskim no i sama pomyśl czy widziałaś kiedyś jakąkolwiek fryzjerke z czymś takiem na głowie co mam ja ? nie widziałaś bo żaden szef sobie na to nie pozwoli i niestety mój też mi zapowiedział, ze jeśli mnie przyjmie to będziemy musiali coś z tym zrobić szkoda mi będzie ale co zrobić, musze w końcu jakoś zarabiać
rzeczywiscie fryzjerka musi robic dobre wrazenie...
no ale ombre hair teraz niby modne
a nie masz wystarczajaco dlugich by sciac farbowane? bo na prawde szkoda tego roku
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:03   #1992
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Tak, nie farbuje od października więc niedługo będę miała/bym miała rocznicę. Nie o to chodzi, ze nie chce dalej z wami zapuszczać naturalków, chodzi o to, ze jestem teraz w trakcie "tygodnia próbnego" w salonie fryzjerskim no i sama pomyśl czy widziałaś kiedyś jakąkolwiek fryzjerke z czymś takiem na głowie co mam ja ? nie widziałaś bo żaden szef sobie na to nie pozwoli i niestety mój też mi zapowiedział, ze jeśli mnie przyjmie to będziemy musiali coś z tym zrobić szkoda mi będzie ale co zrobić, musze w końcu jakoś zarabiać
A nie da się jakoś tego obejść, np. upinać jakoś fajnie włoski, żeby odrost nie rzucał się tak w oczy, albo chociaż pofarbować farbowańce na kolor zbliżony do naturalnego nie ruszając odrostu. Bo ścięcie na krótko pewnie raczej nie wchodzi w grę. Szkoda zaprzepaścić to do czego doszłaś. Masz za sobą kawał drogi Ale rozumiem, że praca to ważna rzecz i niestety czasem trzeba coś poświęcić.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:23   #1993
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
rzeczywiscie fryzjerka musi robic dobre wrazenie...
no ale ombre hair teraz niby modne
a nie masz wystarczajaco dlugich by sciac farbowane? bo na prawde szkoda tego roku
ombre hair może niby i modne ale ja mam jaśniejsze naturalki a ciemną reszte wiec o ombre hair nie ma w ogóle mowy szczególnie, ze średnio mi się takie coś podoba.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
A nie da się jakoś tego obejść, np. upinać jakoś fajnie włoski, żeby odrost nie rzucał się tak w oczy, albo chociaż pofarbować farbowańce na kolor zbliżony do naturalnego nie ruszając odrostu. Bo ścięcie na krótko pewnie raczej nie wchodzi w grę. Szkoda zaprzepaścić to do czego doszłaś. Masz za sobą kawał drogi Ale rozumiem, że praca to ważna rzecz i niestety czasem trzeba coś poświęcić.
Jak juz pisałam wyżej... mam prawie czarne włosy a ciemny blond końce, musiałabym robic dekoloryzacje a moje włosy wtedy bardzo ucierpią a wolałabym jakoś tego uniknąć. Cóż... jak szef w ogóle mnie zatrudni i się uprze to sama zrobie sobie moze kąpiel rozjaśniającą no albo tą dekoloryzację i poprosze po prostu o jakiś brąz albo mój ciemny blond i tyle. Innej opcji nie wiedze, nie moge cały czas spinac włosów szczególnie, ze spinam jakos raz w tygodniu dla urozmaicenia ale żeby codziennie to odpada.

Przykro mi bedzie bo to w końcu 10-11cm moich włosów no ale cóż... Trzeba jakoś reprezentować salon i samą siebie a 10 cm odrostem to niczego nie reprezentuje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 15:57   #1994
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
piękne masz włosy
a ile czasu mineło od twojego ostatniego farbowania ?

ja nie farbuje od 1/07/2011 i mam 2cm odrostu i kolor mi się strasznie podoba ( nie widziałam go około 12 lat )
ale już kontrast pomiędzy farbowanumi a naturam to za fajny nie jest
Dziękuję Ostatnie farbowanie było 20.01.2010. Pózniej już tylko zapuszczanie i cięcia
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:26   #1995
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ombre hair może niby i modne ale ja mam jaśniejsze naturalki a ciemną reszte wiec o ombre hair nie ma w ogóle mowy szczególnie, ze średnio mi się takie coś podoba.



Jak juz pisałam wyżej... mam prawie czarne włosy a ciemny blond końce, musiałabym robic dekoloryzacje a moje włosy wtedy bardzo ucierpią a wolałabym jakoś tego uniknąć. Cóż... jak szef w ogóle mnie zatrudni i się uprze to sama zrobie sobie moze kąpiel rozjaśniającą no albo tą dekoloryzację i poprosze po prostu o jakiś brąz albo mój ciemny blond i tyle. Innej opcji nie wiedze, nie moge cały czas spinac włosów szczególnie, ze spinam jakos raz w tygodniu dla urozmaicenia ale żeby codziennie to odpada.

Przykro mi bedzie bo to w końcu 10-11cm moich włosów no ale cóż... Trzeba jakoś reprezentować salon i samą siebie a 10 cm odrostem to niczego nie reprezentuje
Szkoda, szczególnie że tyle czasu już minęło Ale fakt, praca na pewno jest ważniejsza..
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:13   #1996
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witam was po dłuższej przerwie oraz wszystkie nowe dziewczyny u mnie nic nowego, daej zapuszczam naturalki, to już 20 miesięcy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:21   #1997
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ombre hair może niby i modne ale ja mam jaśniejsze naturalki a ciemną reszte wiec o ombre hair nie ma w ogóle mowy szczególnie, ze średnio mi się takie coś podoba.



Jak juz pisałam wyżej... mam prawie czarne włosy a ciemny blond końce, musiałabym robic dekoloryzacje a moje włosy wtedy bardzo ucierpią a wolałabym jakoś tego uniknąć. Cóż... jak szef w ogóle mnie zatrudni i się uprze to sama zrobie sobie moze kąpiel rozjaśniającą no albo tą dekoloryzację i poprosze po prostu o jakiś brąz albo mój ciemny blond i tyle. Innej opcji nie wiedze, nie moge cały czas spinac włosów szczególnie, ze spinam jakos raz w tygodniu dla urozmaicenia ale żeby codziennie to odpada.

Przykro mi bedzie bo to w końcu 10-11cm moich włosów no ale cóż... Trzeba jakoś reprezentować salon i samą siebie a 10 cm odrostem to niczego nie reprezentuje

ojej szkoda a może wynajdz sobie jakąś peruke?? no nie wiem o szkoda tego, do czego już doszłaś, pozatym przecież możesz mieć na głowie co chcesz, nik nie mże cie zmusić do zmiany fryzury
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:03   #1998
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ojej szkoda a może wynajdz sobie jakąś peruke?? no nie wiem o szkoda tego, do czego już doszłaś, pozatym przecież możesz mieć na głowie co chcesz, nik nie mże cie zmusić do zmiany fryzury
haha nie no peruka to zły pomysł i mnie do zmieny fryzury nikt nie zmusza ale nie oszukujmy się, mój odrost nie wygląda zbyt estetycznie, jakbym miała rozjasnione końce tak jak większosć z was to może by to wyglądało modnie ale tak jak jest teraz to wiesz
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:06   #1999
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
haha nie no peruka to zły pomysł i mnie do zmieny fryzury nikt nie zmusza ale nie oszukujmy się, mój odrost nie wygląda zbyt estetycznie, jakbym miała rozjasnione końce tak jak większosć z was to może by to wyglądało modnie ale tak jak jest teraz to wiesz
no to rozjaśnij sobie te włosy, które są farbowańcami zostawiając naturalki, jak myślisz?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:26   #2000
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ombre hair może niby i modne ale ja mam jaśniejsze naturalki a ciemną reszte wiec o ombre hair nie ma w ogóle mowy szczególnie, ze średnio mi się takie coś podoba.



Jak juz pisałam wyżej... mam prawie czarne włosy a ciemny blond końce, musiałabym robic dekoloryzacje a moje włosy wtedy bardzo ucierpią a wolałabym jakoś tego uniknąć. Cóż... jak szef w ogóle mnie zatrudni i się uprze to sama zrobie sobie moze kąpiel rozjaśniającą no albo tą dekoloryzację i poprosze po prostu o jakiś brąz albo mój ciemny blond i tyle. Innej opcji nie wiedze, nie moge cały czas spinac włosów szczególnie, ze spinam jakos raz w tygodniu dla urozmaicenia ale żeby codziennie to odpada.

Przykro mi bedzie bo to w końcu 10-11cm moich włosów no ale cóż... Trzeba jakoś reprezentować salon i samą siebie a 10 cm odrostem to niczego nie reprezentuje

10cm to dużo, dałoby się z tego wyczarować chyba jakiegoś boba czy coś? Trochę się pomęczysz z krótką fryzurką ale włosy przecież odrosną. Szkoda tego roku
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:16   #2001
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no to rozjaśnij sobie te włosy, które są farbowańcami zostawiając naturalki, jak myślisz?
moje ostatnie rozjaśniania skończyły się katastrofą dla moich włosów i sie tego boje musiałabym farbowac dalej na ciemny brąz/czarny, zeby nie musieć nic ruszać rozjaśniaczem. A ja jakby już w ogóle chciała farbować to tylko na jakis brąz więc bez dekoloryzacji się nie obejdzie i pewnie znowu mi się zaczną łamać i kruszyć a już o pół roku mam od tego spokój. Ehhh wszystko jest nie tak jak powinno. A najgorsze jest to, ze wmoim domowym lusterku jakos moe na siebie patrzeć ale jak sie człowiek ciągle ogląda w takim salonie przy tych wszytskich kobietach to na prawde chce się coś z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
10cm to dużo, dałoby się z tego wyczarować chyba jakiegoś boba czy coś? Trochę się pomęczysz z krótką fryzurką ale włosy przecież odrosną. Szkoda tego roku
za krótkie na boba bo 10 cm to nie tak dużo jak się wydaje, po drugie bardziej zależy mi na długości niż na kolorze także nie będę scinac więcej niż 2-3 cm na pół roku.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:31   #2002
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
moje ostatnie rozjaśniania skończyły się katastrofą dla moich włosów i sie tego boje musiałabym farbowac dalej na ciemny brąz/czarny, zeby nie musieć nic ruszać rozjaśniaczem. A ja jakby już w ogóle chciała farbować to tylko na jakis brąz więc bez dekoloryzacji się nie obejdzie i pewnie znowu mi się zaczną łamać i kruszyć a już o pół roku mam od tego spokój. Ehhh wszystko jest nie tak jak powinno. A najgorsze jest to, ze wmoim domowym lusterku jakos moe na siebie patrzeć ale jak sie człowiek ciągle ogląda w takim salonie przy tych wszytskich kobietach to na prawde chce się coś z tym zrobić



za krótkie na boba bo 10 cm to nie tak dużo jak się wydaje, po drugie bardziej zależy mi na długości niż na kolorze także nie będę scinac więcej niż 2-3 cm na pół roku.
ale mi chodziło, żebyś te 10cm co masz już odrostu zostawiła całkiem w spokoju, a tą resztę rozjaśniła na blond i będzie modne ombre bez poświęcania naturalek
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:40   #2003
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale mi chodziło, żebyś te 10cm co masz już odrostu zostawiła całkiem w spokoju, a tą resztę rozjaśniła na blond i będzie modne ombre bez poświęcania naturalek
oj nie, nie, ja już miałam blond i jasne kolory do mnie w ogóle nie pasują najładniej mi w ciemnych i z resztą w takich najlepiej się czuję... cóż nie ma co dlużej o tym pisać bo w koncu jeszcze nie farbuję ale jeśli już to postaram się cos wymyślić, zeby jednak zostawić ten mój naturalny. Może jak uzbieram troche kasy to pójdę do mojej fryzjerki powiem jak jest i żeby mi jakoś wyrównała kolor po prostu. Zobaczymy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:51   #2004
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
oj nie, nie, ja już miałam blond i jasne kolory do mnie w ogóle nie pasują najładniej mi w ciemnych i z resztą w takich najlepiej się czuję... cóż nie ma co dlużej o tym pisać bo w koncu jeszcze nie farbuję ale jeśli już to postaram się cos wymyślić, zeby jednak zostawić ten mój naturalny. Może jak uzbieram troche kasy to pójdę do mojej fryzjerki powiem jak jest i żeby mi jakoś wyrównała kolor po prostu. Zobaczymy
ok to poprostu trzymamu kciuki, żeby udało się zachować wyhodowane naturalki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:13   #2005
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej hej
widzę, że znalazłam wątek dla siebie chcę wrócić do naturalnego koloru włosów. w wieku 19 lat (zeszły rok) pofarbowałam włosy, teraz już nie chcę
specjalnie ścięłam włosy na krótkie, tak za ucho, no i przestałam farbować na wakacje. naturalny mam brąz, ale tamten był od słońca rozjaśniony itd, więc ten co odrasta jest ciemniejszy. no i coś mnie podkusiło w te wakacje i znowu pofarbowałam na brąz odrosty teraz sa brązowe, ale włosy wyszły mi czarne O.o nie wiem co mam zrobić teraz, bo mam takie ciemne włosy, a odrosty teraz będą się wyróżniać, ah. no i zmarnowałam te 2 miesiące wakacji...
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:22   #2006
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
hej hej
widzę, że znalazłam wątek dla siebie chcę wrócić do naturalnego koloru włosów. w wieku 19 lat (zeszły rok) pofarbowałam włosy, teraz już nie chcę
specjalnie ścięłam włosy na krótkie, tak za ucho, no i przestałam farbować na wakacje. naturalny mam brąz, ale tamten był od słońca rozjaśniony itd, więc ten co odrasta jest ciemniejszy. no i coś mnie podkusiło w te wakacje i znowu pofarbowałam na brąz odrosty teraz sa brązowe, ale włosy wyszły mi czarne O.o nie wiem co mam zrobić teraz, bo mam takie ciemne włosy, a odrosty teraz będą się wyróżniać, ah. no i zmarnowałam te 2 miesiące wakacji...
najlepiej dla włosów będzie poprostu nic nie robić, tylko czekać aż odrosną i systematycznie w tym czasie pociniać, żeby zmniejszać ilość tych starych pofarbowanych włosów. Tak by było najlepiej i najłatwiej, żeby jeszcze nie pogorszyć sytuacji, a garba i tak przecież będzie się wypłukiwać, więc kolor sie rozjaśni, tylko pytanie czy wytrzymasz? bo na bank przyjdą trudniejsze chwile, kiedy będziesz chiciała coś zmienić
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:28   #2007
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wiem, wiem. tylko, ze dziwnie to wyglada... czarny, braz i mój naturalny, który sama teraz nie wiem jak wyglada
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:47   #2008
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Moniczka, trzymam kciuki, żeby jakoś udało Ci sie wyjść z tej sytuacji z zachowaniem swoich naturalnych włosów
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:06   #2009
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
wiem, wiem. tylko, ze dziwnie to wyglada... czarny, braz i mój naturalny, który sama teraz nie wiem jak wyglada
ja chodziłam z prawie czarnymi włosami a posiadam ciemny blond na głowie na początku było hehe no co tu mówić głupio się wyglądało.

Ale dałam rade!
Śmiało! Będziesz potem dumna z siebie!
Jak nie masz oporu z ścinaniem włosów to co miesiąc ścinaj ile się da ich! wtedy szybciej zobaczysz efekt ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:10   #2010
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wiem, wiem, ale póki co już nie zetnę tak mocno jedynie końcówki.
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.