Pielęgnacja paznokci po zdjęciu tipsów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 14:54   #121
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Ogolem zyje z haslem "nigdy wiecej tipsow" :P nie wiem jakby to wygladalo u kosmetyczki, nie wiem czy lepiej? Rany, sa tragicznie miekkie i bolace bardzo wygnaja sie i nie moge nic niemi robic%)

Dzis jescze olejek, pozniej lakier naturalny, zeby nie bylo "widac zniszczen" i czekam na odzywke. Niestety chyba rzeczywiscie cala plytka musi odrosnac
Tak płytka bedzie musiała odrosnac- innej rady nie ma. JA to Twoje hasło zmieniłabym na: "Nigdy wiecej nie bede niszczyc sobie SAMA paznokci "
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 16:47   #122
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

ja tez zrobiłam to samo ,wkurzało mnie to ze cały czas mi jakis odpadał lub sie łamał,i wsadziłam palce do bardzo ciepłej wody i sama sobie oderwałam,paznokcie były paskudne ,miękkie i maiły wgłębienia po tipsie(moj brat powiedział ze wygladam jakbym miala grzyba hehe)>Sciełam je ,cześto scierałam wierzchnią warstwę ,maczałam w ciepłej oliwie malowałam odżywką i lakierem do frencha (dobrze maskuje) mineło juz 1,5 miesiąca ,nadal je krotko obcinam naszczęscie już wyglądają normalnie(z wyjątkiem małego wgłebienia po tipsie)
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:10   #123
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Moja mama nie miała tipsów tylko sztuczne paznokcie, wyglądały jak prawdziwe. Koleżanki w pracy zachwycały się nimi a moja mama zawsze odpowiadała, że je dużo skrzypu, to panie poleciały do apteki i wykupiły tabletki to apteka miała utarg, ale przechodząc do tematu po zdjęciu owych pazurów na naturalnej płytce pojawił się zielony nalot, wyglądało to naprawde odrazająco, były giętkie, słabe można je porównać do mchu rosnącego na zmurszałym próchnie...mama była załamana, piłowała smarowała jakimis specyfikami, kupia skrzyp i nic nie pomagało, jedynym ratunkiem było ponowne przyklejenie paznokci. Chciało mi się śmiać kiedy w domu znajdowałam odpadłego szpona A wina leży w kleju..ale nic po roku paznokcie wróciły do zdrowego stanu, bo zwyczajnie odrosły i były wzmacniane witaminami. Po tym co widziałam nie mam zamiaru przyklejać sobie paznokci nie lubię długich a jak będę chciała to wolę zapuszczać. Pozdrawiam
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:20   #124
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

ja powiem tylko ze glupota nie ma granic jak widac na zalaczonych wyzej obrazkach.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:28   #125
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cóż Guga...dosadne ale prawdziwe
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 07:08   #126
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
ja powiem tylko ze glupota nie ma granic jak widac na zalaczonych wyzej obrazkach.

-guga-lepiej i delikatniej nie mozna bylo tego ujac!!!!!!!!!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:35   #127
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Ależ wy jesteście mądre a jakie skromne .Naszczęscie moj świat nie kręci sie wokół tipsow > Nie dziwe się wam robienie tipsów to tanie i proste ,,hobby",Brawo oby tak dalej.Pozdr heh
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 08:36   #128
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Na szczęście* prostuje bo zaraz uznacie to na świetny wątek do krytyki
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:53   #129
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

ja sobie wyobrażam jak to teraz musi wyglądać. jak tak w ogóle można?.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 10:53   #130
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Sama nie wiem, to chyba głupota...po co kleić plastikowe szpony i niszczyć swoje paznokcie a później płaczą i narzekają...i jeszcze gubią na ulicy
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:01   #131
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cytat:
Napisane przez Mesio Pokaż wiadomość
Ależ wy jesteście mądre a jakie skromne .Naszczęscie moj świat nie kręci sie wokół tipsow > Nie dziwe się wam robienie tipsów to tanie i proste ,,hobby",Brawo oby tak dalej.Pozdr heh
oj uwierz mi ze nie takie tanie jedno z drozszych jakie mozna sobie wymyslic, popatrz na ceny szkolen i produktow bo chyba sie w tym nie orientujesz za bardzo no i pamietaj ze w tym zawodzie ciagle trzeba sie rozwijac i dokształcac aby nie zostac w tyle. Proste tez raczej nie skoro potrzebne fo tego specjalne szkolenia i ciagly trening, jak by to bylo proste to kazdy by mogl sobie kupic zestaw i smigac pazurki wedlug dolaczonej instrukcji.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 22:38   #132
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

cóż, człowiek uczy się na błedach nikt nikogo nie przekona do czegoś, czego się po prostu nie chce, niemniej nie przedłużanie paznokci jest winą ich późniejszego stanu, a zdejmowanie, czy raczej brutalne masakrowanie. jedyna rada, spokojnie czekać, az wrócą do zdrowego wyglądu częstowane witaminami, liwkami itp, a dla niecierpliwych dobra stylistka, która je zabezpieczy na czas reaktywacji żelem lub akrylem, wybór należy do was
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:59   #133
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
po zdjęciu owych pazurów na naturalnej płytce pojawił się zielony nalot, wyglądało to naprawde odrazająco, były giętkie, słabe można je porównać do mchu rosnącego na zmurszałym próchnie...mama była załamana, piłowała smarowała jakimis specyfikami, kupia skrzyp i nic nie pomagało, jedynym ratunkiem było ponowne przyklejenie paznokci. Chciało mi się śmiać kiedy w domu znajdowałam odpadłego szpona A wina leży w kleju..ale nic po roku paznokcie wróciły do zdrowego stanu, bo zwyczajnie odrosły i były wzmacniane witaminami. Po tym co widziałam nie mam zamiaru przyklejać sobie paznokci nie lubię długich a jak będę chciała to wolę zapuszczać. Pozdrawiam
Nie do końca wina leży w kleju

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
ja powiem tylko ze glupota nie ma granic jak widac na zalaczonych wyzej obrazkach.
Dokładnie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 00:29   #134
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Oj rzeczywiscie jakie to jest cholernie tanie hobby......... a do tego jak proste.och!!!


__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 07:12   #135
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

nasze ,,hobby'' jest po pierwsze zaje***cie proste i tanie, po drugie w wiekszosci przypadkow to nasz zawod.
dziewczyny zdzieraja same to,co moze usunac bezbolesnie kazda stylistka(no,troche przesadzilam-nie kazda),potem jest placz i zakladanie takiego watku.
no to odpowiadamy na watku czego nie NALEZALO zrobic-ku przestrodze.
a potem pojawia sie ktos kto ma o to pretensje!
A nmoze przeczyta to ktos kto jest wlasnie przed zerwaniem sobie samemu paznokci i sie opamieta!?
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:03   #136
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Po pierwsze to nie prosiłam was o radę tylko opisałam swoje doświadczenie na pocieszenia dla truskawy!!!Wydaje mi sie z ze ktoś kto zadaje na nim pytanie oczekuje pomocy a nie krytyki >Po co tu wogóle włazicie obrazac kogoś ,jak nie macie nic sensownego do powiedzenia to proszę zamknąc swoje szanowne buzie.
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:09   #137
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

wydaje mi sie ze ze to ty takze nie wiesz ile kosztują studia lingwistyczne i zawod tłumacza przysięgłego,skoro jestes w tym taka obeznana to powinas radzic a nie obrażać!na hamski komentarz odpowiedziałam tym samym
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:13   #138
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Cytat:
Napisane przez Mesio Pokaż wiadomość
na hamski komentarz odpowiedziałam tym samym
Proponuję zatem wypowiadać się zgodnie z prawidłami ortografii.
Ah ah ah wspaniałych mamy lingwistów w tym kraju.

Cytat:
na pocieszenia dla truskawy!!!
"Na pocieszenia" dla nas pozostaje fakt, że lasencja miejsca tu nie zagrzeje
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:24   #139
Mesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

widac tipsy ci mozg wyzarły ,żeby zauwazyc prowokacje heh
Mesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 14:25   #140
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

A ja uważam, że mają wiele sensownego do powiedzenia na ten temat. Lepiej powiedzieć: "zrywaj tipsy, no trudno, coś poradzimy"? Albo "jak te tipsy strasznie niszczą paznokcie"?.
To co mówią dziewczyny, to też forma pomocy - nie tylko krytyki - może należy pomyśleć o skutkach przed pewnym postępowaniem?

EDIT: Tipsy mózg wyżarły??? heh. Dyskusja na poziomie. Argumenty jak z rękawa...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:43   #141
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

Mesio:

1. nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz bladego pojęcia - tylko pogarszasz swoją sytuację, pisząc takie bzdury; przyjmij zasadę - nie znam - nie wypowidam się
2. dziewczyny mają rację - co niby mają poradzić dziewczynie, która sama ściągnęla sobie paznokcie żelowe? tym bardziej, dlatego że potem powie innym,że żel jest zniszczył paznokcie, a tu guzik prawda - truskawa sama sobie zniszczyła paznokcie; mogła iść do stylistki i za 15-20 zł. ściągnąć beż żadnego uszczerbku paznokcie
3. jeśli bardzo oczekujesz od dziewczyn jakiś super porad dla truskawki to ja daję super-poradę: teraz trzeba poczekac aż panokcie odrosną, a żeby polepszyć ich stan to stosuj odżywki do paznokci I tyle. Nic więcej się nie da zrobić.
4. wypowiedzi dziewczyn moga pomóc innej osobe, która własnie zamierzała sama oderwać sobie paznokcie i być może szczęśliwym trafem zobaczyła ten wątek i już wie, że tego nie zrobi
5. Mesio - trochę kultury
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:05   #142
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

mam ten sam problem, bo jakis miesiac temu z nudow i glupoty ODERWALAM na sile pazury ;/ tragicznie wygladaly ale jest juz coraz lepiej.
zrobilam sobie pierwszy raz akryle i juz wiecej nie zrobie, bo wiem, ze moge miec ladne naturalne paznokcie ...

kupilam odzywke inglota na szybszy wzrost paznokci (17zl 16ml) i musze przyznac, ze pomaga i nawte wydaje mi sie, ze nie mam takich zoltych :P i mysle nad kupnem kolejnej, ale odbudowujacej plytke paznokcia.
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 19:29   #143
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: ściagnelam tipsy, co teraz?:(

no coz, nie widzialam tej ostatniej dyskusji...

jelsi chodzi o mnie, to ja nic nie neguje, to moja i tylko moja wina, ze sobie sama sciagnelam paznokcie glupota, za ktora zaplacilam, ale teraz wiem. I teraz, po czasie, nie mowie nie tipsom, moze kiedys eszcze sobie zaloze.


Co do zawodu kosmetyczki, to jednak z tego co widzialam, placi sie za te skzoleni anie male pienidze, dostaje sie certyfikaty nawet w obcych jezykach, dorabia szkolenia etc, to nie jest takie hopsiup...


i to co chcialam powiedziec na poczatku...

PAZNOKCIE MOJE MAJA SIE CALKIEM DOBRZE
kupilam odzywke sally hansen Diamond Strenght i jest super. Widac wyraznie odroznietego zdrowego pazura <inna barwa i "ksztalt"> Nosze jes narazie krociutko, ale juz jest ok. Jeszcze ze 2-3tygodnie i beda jak nowe

I nie zaluje, ze mialam tipsy, bo byly sliczne:P
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 14:21   #144
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pielęgnacja paznokci po zdjęciu tipsów

Podnoszę wątek

Kilka dni temu zdjęłam tipsy żelowe. Nosiłam je przez dwa lata. Dzięki temu,że miałam dobrze założone tipsy,odpowiednio pielęgnowane oraz delikatnie zdjęte moje pazonkcie mają się nieźle. Problemem jest sucha płytka i to, że są trochę bardziej miękkie niż "przed tipsami". Teraz chcę mieć śliczne i mocne naturalne paznokcie Do nawilżenia płytki stosuję rewelacyjne serum z wit. C Wibo Lovley,a do wzmocnienia odżywkę Pierre Rene Calcium Gel.
Mam pytanie: czy któraś z Was stosowała odzywkę Sally Hansen Nail Protex?
Jest ponoć przeznaczona do pielęgnacji pazokcie po zdjęciu tipsów.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:13   #145
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pielęgnacja paznokci po zdjęciu tipsów

postanawiam odswierzyc
przedchwila zdjelam tipsy:/ moje paznoksie to jedna wielka tragedia... a co do zarzutow o to ze dziewczyny same sobie sciagaja tipsy to powiem tyle ze nikt nmie jeszcze nie poinformowal ze tipsy trzeba sciagac u kosmetyczki jesli ktos robi je raz na ruski rok a nikt mu nie powie ze nie mozna samemu sciagac zelu to skad moze wiedziec....
kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:24   #146
Olusia_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Paznokcie po zdjęciu żelu ;)

Witam!
Mam 15 lat i zamiłowanie do paznokci Zawsze malowałam i zdobiłam sobie sama ale 2 miesiące temu udałam się do stylistki
Obecnie mam na naturalnej długiej płytce żel. I tu mam pytanie Czy jeśli stylistka spiłuje mi żel to będe musiała obciąć pazurki na krótko?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Olusia_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:20   #147
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Paznokcie po zdjęciu żelu ;)

Nie, nie będziesz musiała.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:51   #148
Olusia_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Paznokcie po zdjęciu żelu ;)

Dziękuje za odpowiedź
Bo wszędzie gdzie trafiałam na jakieś fora panie pisały że obcinały...I się zastanawiałam czy to konieczne
_________________________ _________
Piszcie jeszcze
Olusia_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 07:54   #149
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Paznokcie po zdjęciu żelu ;)

Cytat:
Napisane przez Olusia_ow Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź
Bo wszędzie gdzie trafiałam na jakieś fora panie pisały że obcinały...I się zastanawiałam czy to konieczne
_________________________ _________
Piszcie jeszcze
Jeśli pójdziesz do stylistki, która będzie znała się na tym co robi i poprawnie "ściągnie" Ci żel, to paznokcie będą w takim stanie, jak przed zażelowaniem.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 15:51   #150
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Paznokcie po zdjęciu żelu ;)

jeśli są prawidłowo założone i zdjęte to nic im nie będzie i nie będzie konieczności obcinać. wszystko w rękach stylistki
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.