Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-04, 01:11   #3541
pellona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam, jestem tu nowa

Potrzebujê Waszej pomocy... Mianowicie, odwali³o mi!
Mia³am jasne w³osy z blond refleksami, ale du¿o osób mówi³o mi, ¿e im "zginê³am" no wiêc posz³am do sklepu i kupi³am farbê GARNIER MIEDZIANY KASZTAN... Jaki chcia³am kolor? W sumie my¶la³am, ¿e wyjdzie podobnie jak na pude³ku, co najwy¿ej z rudymi pasemkami (przez te refleksy)... Ale wyszed³ totalny tragizm... Od czubka g³owy i tam gdzie by³y na³o¿one refleksy wyszed³ kasztan... Jak nie czerwieñ... Natomiast reszta czê¶æ w³osów jest czarna ;(
Dziewczyny ja nie mogê patrzeæ na siebie w lustrze.... Jak± farbê doradzacie? Jaki odcieñ? ;(
pellona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 12:19   #3542
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Najpierw musisz wyp³ukaæ tê. Szampony przeciw³upie¿owe, kosmetyki do blondu, maska z ¿ó³tka, cytryny i miodu na 2/3 h. Od razu po farbowaniu inn± farb± nic nie zdzia³asz, chyba, ¿e czarn± a to nie ma sensu.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 13:35   #3543
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 977
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pellona Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jestem tu nowa

Potrzebujê Waszej pomocy... Mianowicie, odwali³o mi!
Mia³am jasne w³osy z blond refleksami, ale du¿o osób mówi³o mi, ¿e im "zginê³am" no wiêc posz³am do sklepu i kupi³am farbê GARNIER MIEDZIANY KASZTAN... Jaki chcia³am kolor? W sumie my¶la³am, ¿e wyjdzie podobnie jak na pude³ku, co najwy¿ej z rudymi pasemkami (przez te refleksy)... Ale wyszed³ totalny tragizm... Od czubka g³owy i tam gdzie by³y na³o¿one refleksy wyszed³ kasztan... Jak nie czerwieñ... Natomiast reszta czê¶æ w³osów jest czarna ;(
Dziewczyny ja nie mogê patrzeæ na siebie w lustrze.... Jak± farbê doradzacie? Jaki odcieñ? ;(
Ja kiedy¶ kupi³am z GARNIERA MRO¬NY KASZTAN przy skórze by³ czerwony a dalej czarny. 7 latnia s±siadka mnie nie pozna³a my¶la³a ¿e to czarownica....
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego ¿e s³odki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 18:18   #3544
pellona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw musisz wyp³ukaæ tê. Szampony przeciw³upie¿owe, kosmetyki do blondu, maska z ¿ó³tka, cytryny i miodu na 2/3 h. Od razu po farbowaniu inn± farb± nic nie zdzia³asz, chyba, ¿e czarn± a to nie ma sensu.
Tak te¿ w³a¶nie my¶la³am, ¿e nic nie zdzia³am do momentu a¿ jej siê trochê nie pozbêdê... Strasznie Ju¿ teraz codziennie w³osy myjê by tylko jak najszybciej ten kolor siê spra³... Tak to jest, odwali³o mi i mam karê ehh

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asia10933 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedy¶ kupi³am z GARNIERA MRO¬NY KASZTAN przy skórze by³ czerwony a dalej czarny. 7 latnia s±siadka mnie nie pozna³a my¶la³a ¿e to czarownica....
Sk±d ja to znam... Z pocz±tku farbowa³am na ciemny br±z no i te¿ mi wyszed³ kruczo-czarny... Gdy posz³am do kuzynki zobaczyæ jej ma³± kilkumiesiêczn± córeczkê to na mój widok siê rozrycza³a. A gdy w koñcu wybawi³am z moich w³osów odcieñ czarnego i doprowadzi³am siê do jasnych kolorów to mi odwali³o. My¶la³am, ¿e wyjdzie jaki¶ fajny rudawy/miedziany kolor... A tu znowu czarny ;/
pellona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 20:27   #3545
papiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5
Czego siê tak dzieje?

Witam, nie wiem czy by³ ju¿ taki w±tek czy nie ale postanowi³am za³o¿yæ nowy. Otó¿, powiedzmy ¿e z 10 razy farbowa³am w³osy szamponetk± ( 2x z firmy Joanna, a tak to Palette) w odcieniu ciemny br±z. Kilka razy po farbowaniu zdarzy³o mi siê, ¿e pod ¶wiat³o moje w³osy przybiera³y kolor fioletowy, a nieraz nie przybieraly takiego koloru. Czy Wy te¿ mia³yscie taki problem? Jest jakis sposob zeby temu zaradzic? Chcialabym znowu przefarbowac sie na taki kolor, ale boje sie ze znowu bede miala fioletowe wlosy pod swiatlo, a nie chce tego bardzo sprobowalabym farba pofarbowac z tym ze boje sie ze bedzie to samo, i teraz nie zeszloby tak szybko jak po szamponetce, no i jeszcze przeraza mnie wizja odrostow... powotrze sie, no wiec znacie jakis sposob zeby po farbowaniu szamponetka nie mila fioletowych wlosow?? dodam ze jestem ciemna blodnynka
papiga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 10:19   #3546
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Korzenny br±z - SZAMPON KOLORYZUJ¡CY 24 MYCIA ?

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka¿ wiadomo¶æ
z mojego do¶wiadczenia te szampony do dwudziestu kilku myæ nie schodz± ca³kowicie. kolor siê wyp³ukuje, ale zawsze co¶ na w³osach zostaje.
Nawet szampony na 8 myæ trzymj± siê d³u¿ej, ja ju¿ po kilkakrotnym farbowaniu czerni± nie zauwa¿am wymywania, ci±gle mam czarne i pokryte, a farbujê szamponikem tak raz na 3 tygodnie.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 16:14   #3547
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Czego siê tak dzieje?

Cytat:
Napisane przez papiga Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, nie wiem czy by³ ju¿ taki w±tek czy nie ale postanowi³am za³o¿yæ nowy. Otó¿, powiedzmy ¿e z 10 razy farbowa³am w³osy szamponetk± ( 2x z firmy Joanna, a tak to Palette) w odcieniu ciemny br±z. Kilka razy po farbowaniu zdarzy³o mi siê, ¿e pod ¶wiat³o moje w³osy przybiera³y kolor fioletowy, a nieraz nie przybieraly takiego koloru. Czy Wy te¿ mia³yscie taki problem? Jest jakis sposob zeby temu zaradzic? Chcialabym znowu przefarbowac sie na taki kolor, ale boje sie ze znowu bede miala fioletowe wlosy pod swiatlo, a nie chce tego bardzo sprobowalabym farba pofarbowac z tym ze boje sie ze bedzie to samo, i teraz nie zeszloby tak szybko jak po szamponetce, no i jeszcze przeraza mnie wizja odrostow... powotrze sie, no wiec znacie jakis sposob zeby po farbowaniu szamponetka nie mila fioletowych wlosow?? dodam ze jestem ciemna blodnynka
szamponetki bardzo czêsto daj± refleksy- nie s± one tak czyste jak farby, szczególnie je¶li nak³ada siê je na du¿o ja¶niejsze w³osy.
je¶li szukasz farby- we¼ naturê (4.0), która nie powinna daæ refleksów, tudzie¿ ch³odny odcieñ (4.1).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 09:18   #3548
studentka2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 7
wyp³ukany rudy- szamponetka?

Hej,
mam u fryzjera zrobione rude ombre (podobne jak na za³±czonym zdjêciu). Z racji tego, ¿e rudy szybko siê wyp³ukuje i na chwilê obecn± moje w³osy ju¿ ¶rednio estetycznie wygl±daj± ...
czy nic siê nie stanie jakbym na³o¿y³a na nie szapmonetkê lub szampon koloryzuj±cy?
Czy w zwi±zku z tym przy najbli¿szym farbowaniu nie bêdê mia³a ¿adnych problemów?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0392.jpg (77,4 KB, 13 za³adowañ)
studentka2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 13:10   #3549
aniaa_2323
Raczkowanie
 
Avatar aniaa_2323
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny! Piszê tu z pro¶b± o pomoc, bo nie wiem zupe³nie co zrobiæ. Mianowicie chodzi o zmycie szamponetki z w³osów. Mój naturalny kolor to blond, ni ciemny, ni jasny. Generalnie nierównomierny od jasnego z wierzchu po ciemny od spodu. ¬le siê w nim czu³am, uwa¿am ¿e wygl±dam nijako, kolor zlewa³ mi siê z cer±, kolorem oczu i ca³o¶æ wygl±da³a md³o. Postanowi³am próbowaæ br±zu, taki ch³odny, naturalnie wygl±daj±cy br±z, bez rudych odcieni. Aby Sprawdziæ jaki da to efekt postanowi³am spróbowaæ od szamponetki. Wybra³am te z mariona kierowana pozytywnymi opiniami mojej siostry. Kupi³am kawowy br±z gdy¿ wed³ug zdjêcia na opakowaniu nie mia³ rudej po¶wiaty i wymiesza³am go z aksamitnym br±zem. Kolor wyszed³ bardzo ³adny. ale poniewa¿ trzyma³am go krótko, poniewa¿ chcia³am by w razie czego nie trzyma³ siê d³ugo wyp³owia³ po pierwszym umyciu. Chcia³am wiêc przed³u¿yæ efekt nak³adaj±c na w³osy jeszcze raz jedn± saszetkê kawowego br±zu trzymaj±c ma¼ na w³osach tym razem tyle, ile poleci³ producent. Efekt jest tragiczny. Wyszed³ mi rudy br±z! Jestem przera¿ona. Z ka¿dym umyciem br±z ustêpuje a w³osy s± coraz bardziej rude. Nie mam pojêcia jak siê tego pozbyæ. Chcê zmyæ to i pokryæ farb± nietrwa³± o wymarzonym odcieniu jednak bojê siê ¿e ruda po¶wiata nie da siê wygry¼æ i spieprzy mi efekt farby. Macie jakie¶ sposoby na zmycie szamponetki z w³osów? Dzisiaj mam zamiar spróbowaæ metody z sodem i octem. Je¶li jednak nie pomo¿e to mi³o bêdzie mieæ jak±¶ alternatywe. Macie jakie¶ pomy³y? Z góry dziêkujê za pomoc i ka¿d± odpowied¼

Dodam, ¿e przeciw³upie¿owy szampon nie pomóg³, w³osy po myciu nim s± jeszcze bardziej rude :/

Edytowane przez aniaa_2323
Czas edycji: 2014-04-16 o 13:33
aniaa_2323 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 11:28   #3550
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: wyp³ukany rudy- szamponetka?

Cytat:
Napisane przez studentka2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
mam u fryzjera zrobione rude ombre (podobne jak na za³±czonym zdjêciu). Z racji tego, ¿e rudy szybko siê wyp³ukuje i na chwilê obecn± moje w³osy ju¿ ¶rednio estetycznie wygl±daj± ...
czy nic siê nie stanie jakbym na³o¿y³a na nie szapmonetkê lub szampon koloryzuj±cy?
Czy w zwi±zku z tym przy najbli¿szym farbowaniu nie bêdê mia³a ¿adnych problemów?
nic siê nie stanie, mo¿esz ¶mia³o od¶wie¿aæ rudy szamponetk±
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 16:34   #3551
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 977
Dot.: Czego siê tak dzieje?

Cytat:
Napisane przez papiga Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, nie wiem czy by³ ju¿ taki w±tek czy nie ale postanowi³am za³o¿yæ nowy. Otó¿, powiedzmy ¿e z 10 razy farbowa³am w³osy szamponetk± ( 2x z firmy Joanna, a tak to Palette) w odcieniu ciemny br±z. Kilka razy po farbowaniu zdarzy³o mi siê, ¿e pod ¶wiat³o moje w³osy przybiera³y kolor fioletowy, a nieraz nie przybieraly takiego koloru. Czy Wy te¿ mia³yscie taki problem? Jest jakis sposob zeby temu zaradzic? Chcialabym znowu przefarbowac sie na taki kolor, ale boje sie ze znowu bede miala fioletowe wlosy pod swiatlo, a nie chce tego bardzo sprobowalabym farba pofarbowac z tym ze boje sie ze bedzie to samo, i teraz nie zeszloby tak szybko jak po szamponetce, no i jeszcze przeraza mnie wizja odrostow... powotrze sie, no wiec znacie jakis sposob zeby po farbowaniu szamponetka nie mila fioletowych wlosow?? dodam ze jestem ciemna blodnynka
Do blondów s± specjalne szampony zmywaj±ce ¿ó³te refleksy mo¿e poszukaj i do innych kolrów te¿ co¶ jest.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego ¿e s³odki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 11:13   #3552
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

mam w³osy farbowane na blond u fryzjera, rozja¶niane samym rozjasniaczem te¿ u góry bo za pierwszym razem rozja¶nia³ysmy ca³e. no nie wiem jak to by³o. dobra fryzjerka chce mi pofarbowaæ br±zowym szamponem za 150 z³, bo nie chcê ju¿ blondu. czy to siê mi op³aca, jak szybko bêdzie siê zmywaæ? czy lepiej pofarbowaæ? tak to mi siê nie zniszcz± a¿ tak jak pofarbujemy szamponem. wie kto¶? chêtnie do niej pójdê, bo jest jednym z najlepszych fryzjerów w mie¶cie. i farba i to siê bedzie zmywaæ, ale nie wiem jak d³ugo utrzymuje siê efekt. nie chcê kupowaæ tanich farb i szamponów ze sklepu, nie ufam im.

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2014-04-26 o 11:18
youmynothing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-26, 12:12   #3553
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja bym sobie kupi³a profesjonaln± farbê za oko³o 30 z³ i zrobi³a sama- 120 z³otych jednak piechot± nie chodzi.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-27, 10:28   #3554
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 977
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kupi³am z Garniera ostatnio farbê i po maturze wreszcie siê farbujê
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego ¿e s³odki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-27, 14:38   #3555
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

jak±?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 11:43   #3556
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 99
witam
od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad powrotem do naturalnego koloru w³osów - kasztanowego br±zu. aktualnie farbujê w³osy na rudo, ju¿ od dwóch lat. w³osy rosn± mi szybko, do tego od niedawna wpad³am we 'w³osowariactwo' i u¿ywam ma¶ci koñskiej na porost w³osów, wiêc w³osy ju¿ w ogóle ¶migaj±, co oczywi¶cie wi±¿e siê z czêstszym farbowaniem... ponadto ostatnio nie czujê siê za dobrze w tym kolorze...

mam pomys³, ¿eby zafarbowaæ w³osy ciemn± szamponetk± i zobaczyæ jak siê bêdê czu³a w ciemniejszym kolorze.
i tu moje pytanie: co zrobiæ w momencie gdy kolor mi siê nie spodoba, a szamponetka nie bêdzie siê chcia³a wyp³ukaæ (wiadomo, jak to z szamponetkami)?

za³±czam te¿ moje zdjêcia i zdjêcie w³osów mojej siostry (jej kolor i mój naturalny s± takie same)

tu zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00982.jpg (143,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 013. 18 KWIETNIA.jpg (66,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01048.jpg (64,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 02.2007.jpg (90,1 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-04-29 o 18:40 Powód: post pod postem
Aligatorek93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-02, 12:19   #3557
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

musisz p³ukaæ tak d³ugo, a¿ siê zmyje, chocia¿ czêsto jakie¶ refleksy i tak pozostaj±. szampony przeciw³upie¿owe, lub maseczka z miodu, ¿ó³tka i cytryny ca³kiem dobrze p³ucz± kolor.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-02, 12:46   #3558
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

dziêki za odpowied¼
choæ nie wiem czy bêdzie przydatna, poniewa¿ po farbowaniu kolor mi siê spodoba³ i postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru. tak czy inaczej dziêkujê - zapamiêtam na przysz³o¶æ
Aligatorek93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-02, 14:37   #3559
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

to bardzo fajnie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 12:51   #3560
xoVictoriaxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1
Question Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Zacznê od tego, ¿e wielokrotnie szuka³am odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytania, ale nigdzie nie znalaz³am satysfakcjonuj±cych odpowiedzi.
Co jest moim problemem? Tak jak w tytule w±tku.. Otó¿ poszukujê dobrego i sprawdzonego szamponu koloryzuj±cego do 28 myæ (mo¿e byæ do 24), w kolorze ciemnego br±zu, czy te¿ czekoladowego br±zu, który NIE POZOSTAWIA RUDYCH/CZERWONYCH REFLEKSÓW. Od dawna moim marzeniem jest mieæ w³osy koloru w³osów Natalii Siwiec. Nie chcê farbowaæ w³osy farb± trwa³±, upar³am siê na szampon koloryzuj±cy.
Jak wygl±da moja sytuacja? Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond. Zaczê³am eksperymentowaæ z moimi w³osami za pomoc± szamponetek. U¿ywa³am Szamponetek do 8 myæ z Joanny, Multi Color Effect w odcieniu orzechowego br±zu. Potem skusi³am siê na zmianê odcienia na kasztanowy br±z. Z obu by³am bardzo zadowolona, ale mêczy³o mnie u¿eranie siê co 2 tygodnie z farbowaniem, szuka³am czego¶ trwalszego. Siêgnê³am wiêc po szampon koloryzuj±cy tej samej firmy, w odcieniu kasztanowego br±zu. Wysz³y do¶æ czerwone.. czego chcia³am unikn±æ. A z ka¿d± kolejn± prób± zamaskowania czerwonej katastrofy szamponami koloryzuj±cymi z joanny w odcieniu korzennego br±zu, czy pó¼niej ciemnego br±zu- efekt by³ coraz gorszy. Obecnie u¿ywam szamponu niweluj±cego te refleksy. Pozosta³y ju¿ tylko lekko rudawe refleksy. Tak wiêc przymierzam siê do kolejnego farbowania szamponem koloryzuj±cym. Tylko teraz obawiam siê, ¿e je¿eli znowu na³o¿ê ten z Joanny- ciemny br±z, na mojej g³owie pojawi siê znowu 'czerwona kupa'. Dlatego proszê o polecenie czego¶ sprawdzonego, po czym czerwieñ ju¿ na pewno nie wróci i co¶ co oziêbi dodatkowo mój obecny kolor.
Opisa³am wszystko do¶æ obszernie i na szybko, wiêc moja wypowiedz mo¿e byæ nieco 'pogmatwana'.
Z góry dziêkujê i pozdrawiam
xoVictoriaxo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-27, 13:17   #3561
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Wystarczy wybieraæ farby z oznaczeniami refleksów - naturalne albo popielate (0 i 1).
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-27, 13:41   #3562
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 1 798
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Mo¿e Loreal Casting Creme Gloss? S± odcienie z czerownymi refleksami i bez.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 20:46   #3563
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

wybierz taki z popielem po kropce (1) - bêdzie ch³odny.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 22:15   #3564
niebieska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Witam,

nie wiem, czy to dobry w±tek, ale mo¿e kto¶ bêdzie zna³ odpowied¼ na moje pytanie.

Do tej pory przyciemnia³am w³osy( z ¶redniego br±zu do ciemnego lub czerni) szamponetkami. Chcia³abym jednak, aby kolor utrzyma³ siê troszkê d³u¿ej, maksymalnie do miesi±ca, tak aby nie pojawia³y siê odrosty, ale te¿ nie wyp³ukiwa³ siê po 4-5 myciach.

Chcia³abym u¿yæ farby Granier Color & shine w odcieniu 3.0 ciemny br±z.
Trochê czyta³am na temat farbowania i do tonowania koloru polecane s± profesjonalne farby do których mo¿na dobraæ niskoprocentow± wodê utlenion±.
I tu pojawia siê moje pytanie- czy do takiej drogeryjnej farby, mog³abym u¿yæ utleniacza np firmy Scandic 1,9 % ?
niebieska27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 11:40   #3565
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Cytat:
Napisane przez niebieska27 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

nie wiem, czy to dobry w±tek, ale mo¿e kto¶ bêdzie zna³ odpowied¼ na moje pytanie.

Do tej pory przyciemnia³am w³osy( z ¶redniego br±zu do ciemnego lub czerni) szamponetkami. Chcia³abym jednak, aby kolor utrzyma³ siê troszkê d³u¿ej, maksymalnie do miesi±ca, tak aby nie pojawia³y siê odrosty, ale te¿ nie wyp³ukiwa³ siê po 4-5 myciach.

Chcia³abym u¿yæ farby Granier Color & shine w odcieniu 3.0 ciemny br±z.
Trochê czyta³am na temat farbowania i do tonowania koloru polecane s± profesjonalne farby do których mo¿na dobraæ niskoprocentow± wodê utlenion±.
I tu pojawia siê moje pytanie- czy do takiej drogeryjnej farby, mog³abym u¿yæ utleniacza np firmy Scandic 1,9 % ?
Garnier Color & Shine na pewno nie zejdzie po miesi±cu i bêd± odrosty.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 13:21   #3566
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Mog³aby¶
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 21:04   #3567
Dorcis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1
Szampon koloryzuj±cy z Palette

Witam .
Chcia³abym dowiedzieæ siê jakie s± wasze opinie na temat szamponu koloryzuj±cego z palette . Otó¿ bêdzie to moje pierwsze farbowanie i nurtuj± mnie pytania - czy szampon ten nie niszczy w³osów i do ilu myæ siê utrzymuje ?
Dorcis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 21:43   #3568
niebieska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

super, bardzo dziêkujê za odpowiedzi
niebieska27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-19, 11:47   #3569
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce do 28 myæ BEZ CZERWONYCH REFLEKSÓW

Dorcis, to zale¿y od w³osków- na niektórych jest krócej, z innych nie wyp³ukuje siê wcale. Zawsze niestety jest takie ryzyko.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-14, 12:37   #3570
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej . Podbijam. Zafarbowa³am w³osy szamponetk± z marion, kolor bak³a¿an (nak³adany na be¿owy blond), kolor wyp³uka³ siê do rudego z blond po¶wiat± i nie chce wyp³ukiwaæ siê dalej. Stosowa³am szampon przeciw³upie¿owy i z rumiankiem, maseczkê z jajka. Teraz pytanie: czy blond farba przykryje szamponetkê? Bo taki sprany rudy po farbie ju¿ przykrywa³am, ale nigdy po szamponetce.
__________________
A przede mn± niedokoñczony wiersz...


Edytowane przez czarnaroza
Czas edycji: 2014-07-14 o 12:44
czarnaroza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.