Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 18:36   #4171
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar - ja raz zmieszałam jakieś 2 farby drogeryjne różnych firm i nic złego się nie stało. Po fakcie rozmawiałam ze znajomym fryzjerem i on powiedział, że fryzjerzy cały czas mieszają farby i żebym się nie przejmowała
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:09   #4172
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar - ja raz zmieszałam jakieś 2 farby drogeryjne różnych firm i nic złego się nie stało. Po fakcie rozmawiałam ze znajomym fryzjerem i on powiedział, że fryzjerzy cały czas mieszają farby i żebym się nie przejmowała
aha no to w takim razie pomieszam szkoda by bylo wywalic pol tubki farby tylko dlatego bo wpada w róż mocno
Wymieszam ją z rudą i powinna dać czerwony zobaczymy na razie pozamawiałam oxydanty i kosmetyki mysle ze za tydzien moglabym najwczesniej farbowac dam znac co i jak na razie milego wieczoru.. jutro do pracy..**
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:48   #4173
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja też jestem na etapie zamawiania zapasów farby i zastanawiam się czy standardowo zaopatrzyć się tylko w kilka tubek Scandica i oxy, czy czasem nie kupić jeszcze Allwavesa (pamiętam, że dawał MEGAŚNĄ żarówę na głowie) i jakiegoś mixtona czerwonego. Poza tym znowu mam "doły" włosowe - nie chce mi się wybitnie jakoś dbać o kędziory, kolor jak zwykle za szybko się wypłukuje, a kondycja włosów woła o pomstę do nieba... Jeszcze mi babka ostatnio w sklepie Ziaji jak kupowałam peeling enzymatyczny powiedziała, że jak jestem w ciąży, to nie mogę go używać Nie muszę dodawać, że nie jestem w ciąży? Oh God, why?
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:25   #4174
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Nie muszę dodawać, że nie jestem w ciąży? Oh God, why?
mi kiedyś miły straszy Pan zwolnił miejsce w autobusie.
fakt, ze tego dnia czułam się paskudnie i było mi słabo. byłam ubrana na cebulkę, a miły Pan myślał, że to ciąża. xD


Czekam na allwaves, już nie mogę się doczekać na malowanie w weekend
Jeśli nie będzie tragedii, to wstawię fotki.
__________________
Koreańska Dramomaniaczka


Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:13   #4175
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Falka- coo?: rozwaliłaś mnie haha dobre

nooo allwaves żarówę daje ale wpada też w róż na początku.. no ja mam jeszcze 1 tubę na "zaś" allwaves bo nie wiem kiedy będzie okazja jeszcze go zdobyć i jedną venitę haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:06   #4176
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar ty to niezłe masz zapasy nachomikowane Mi z biedą na raz zostało farby, więc też się mam zamiar obkupić, jakby od jutra był zakaz sprzedaży farb;P Jeszcze przyjaciółkę (rudzizna) namówiłam na farbowanie się profesjonalną farbą (btw - 10,40 ze Scandica czyli ten rudy-rudy nie daje takiego szału jak np superczerwony, jakby ktoś był zainteresowany) i siostra, która się na grzeczny brąz maluje też coś wspominała ostatnio, że może ze mną zamówi Całkiem nieźle udaje mi się przekonać ludzi do farb profesjonalnych, żeby mi tak z wegetarianizmem szło... ech
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:13   #4177
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar ty to niezłe masz zapasy nachomikowane Mi z biedą na raz zostało farby, więc też się mam zamiar obkupić, jakby od jutra był zakaz sprzedaży farb;P Jeszcze przyjaciółkę (rudzizna) namówiłam na farbowanie się profesjonalną farbą (btw - 10,40 ze Scandica czyli ten rudy-rudy nie daje takiego szału jak np superczerwony, jakby ktoś był zainteresowany) i siostra, która się na grzeczny brąz maluje też coś wspominała ostatnio, że może ze mną zamówi Całkiem nieźle udaje mi się przekonać ludzi do farb profesjonalnych, żeby mi tak z wegetarianizmem szło... ech
hehe no to nieźle
masz dar
\a tam zapasy po prostu bardzo rzadko mam okazje miec polskie rzeczy wiec jak juz mam to chomikuje i oszczedzam na szczescie maski typu kallos mozna kupic na jednej niemieckiej stronce i to prawie wszystkie rodzaje mają
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 11:52   #4178
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hehe no to nieźle
masz dar
\a tam zapasy po prostu bardzo rzadko mam okazje miec polskie rzeczy wiec jak juz mam to chomikuje i oszczedzam na szczescie maski typu kallos mozna kupic na jednej niemieckiej stronce i to prawie wszystkie rodzaje mają
Ja ostatnio trochę przystopowałam z Kallosami. Używam ich już mega długo , zużyłam kilka litrowych opakowań i albo mi się włosy do nich przyzwyczaiły i już nie reagują na nie, albo cały czas się oszukiwałam, że są świetne (bo tanie!), bo stan włosów ciągle bez zmian (w sensie chujowo ale w normie), a od maski oczekuję żeby go polepszał. I póki co przerzuciłam się na Loreala jakiegoś extremalna reperacja, czy cuś i... widzę lepszy efekt już po kilku użyciach! Chyba za bardzo się zamknęłam w sensie odzywiania włosów na jedną firmę. Nie mam nic do Kallosa Late, bo był spoko, ale te inne które testowałam, to już takie bez szału.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:37   #4179
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jestem wręcz zakochana w czerwonych włosach, jednak moja fryzjera kompletnie mi ten kolor odradza bo uważa, że moja cera w połączeniu z czerwienią będzie źle wyglądać. Chociaż wiecie jak to jest, człowieka kusi i by chciał spróbować. Więc może wiecie czy to nie jest problem zafarbować włosy z blondu na czerwien, czy jezeli kolor nie wyjdzie łatwo się z czerwieni schodzi?
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:30   #4180
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wydaje mi się że własnie z czerwieni najtrudniej zejśc (chyba że do czerni, a i tak czerwień lubi wyłazić), chociaż po jednym farbowaniu może być tak, że ta czerwień się wypłucze sama całkiem.
Jak masz blond to może lepiej spróbuj czegoś lżejszego, jak pianki, tonery, chociaż też nie ma całkowitej gwarancji, że samo się wypłucze.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:56   #4181
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
Jestem wręcz zakochana w czerwonych włosach, jednak moja fryzjera kompletnie mi ten kolor odradza bo uważa, że moja cera w połączeniu z czerwienią będzie źle wyglądać. Chociaż wiecie jak to jest, człowieka kusi i by chciał spróbować. Więc może wiecie czy to nie jest problem zafarbować włosy z blondu na czerwien, czy jezeli kolor nie wyjdzie łatwo się z czerwieni schodzi?
Kumpela użyła na blond włosy pianki czerwonej z venity. Zeszło jej całkowicie, co prawda dość długo miała lekko różowe pozostałości, ale w końcu zeszło całkowicie. Podejrzewam, że częste mycie włosów załatwiłoby sprawę.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 08:41   #4182
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Ja bym odradzała olej i nakładanie na mokre (u mnie jakby gorzej się przyjmowała na mokrych), jak już to ewentualnie lekko wilgotne. Wydaje mi się że nie ma różnicy, czy będziesz trzymać całą noc czy powiedzmy godzinę - pianka Ci się po prostu wchłonie i włosy wyschną tak jakbyś nic nie miała na głowie
Dzięki za rady. Jeszcze któraś z Was może się podzielić trochę wiedzą?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 16:34   #4183
grochowskaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej, mam takie pytanie maluję włosy na czerwono od 2010 roku (pamiętna data wściekłości na zrządzenie losu i odwołanie ślubu) więc wydawało mi się że znam się trochę w temacie, włosy przez malowanie farbami czerwonymi niszczą mi się o wiele mniej niż jak 7 lat malowałam na czarno, ale z racji że jestem jasną blondynką, po ok 2 tyg płowieją, dlatego zawsze malowałam je wtedy farbami bez amoniaku. Obecnie kupiłam dziś farbę "Lanza"-R bo nie było mojego matrixa sr-r i planuję zmieszać ją z maską do włosó by kłaść na pół godziny dla odświeżenia koloru, bo podobno jest to dobre a z racji nie używania aktywatora nie niszczy tak włosów (opinia dziewczyny pracującej w hurtowni i również malującej na czerwono). Jednakże moje pytanie jest czy któraś z was robiła sobie takie maski już na włosach i może mi powiedzieć coś więcej na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź żebym wiedziała czy wogóle próbować
grochowskaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:07   #4184
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Jeszcze któraś z Was może się podzielić trochę wiedzą?
U mnie za czerwonych czasów najlepiej sprawdzała się opcja na wilgotne włosy w mieszance z odżywką o małocząsteczkowych proteinach (głównie keratyna) na około 1h/1,5h - chyba dłużej nie ma sensu. Mam wrażenie, że proteinki rozchylając łuski pozwalały barwnikowi lepiej złapać, ale mogłam sobie tylko wkręcać .

Od grudnia nie jestem czerwona, tęsknie . Czerń, a od niedawna brąz - zaczynam się czuć okropnie nudno i bez wyrazu, odkładam pieniążki i chyba zafunduje sobie rudość. Potem może znów pomyślę o czerwieni.. Genialny kolor
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:17   #4185
czarnawmn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Falka- coo?: rozwaliłaś mnie haha dobre

nooo allwaves żarówę daje ale wpada też w róż na początku.. no ja mam jeszcze 1 tubę na "zaś" allwaves bo nie wiem kiedy będzie okazja jeszcze go zdobyć i jedną venitę haha
A co allwaves wycofują?? Chodzi Ci o czerwony gp? z tego co wiem venite wycofali, wczoraj kupiłam resztki w naturze i sprzedawczyni właśnie Mi mówiła, że już jej nie będzie na stanie.. na allegro z tego co widziałam też nędzne resztki...
czarnawmn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 04:43   #4186
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez czarnawmn Pokaż wiadomość
A co allwaves wycofują?? Chodzi Ci o czerwony gp? z tego co wiem venite wycofali, wczoraj kupiłam resztki w naturze i sprzedawczyni właśnie Mi mówiła, że już jej nie będzie na stanie.. na allegro z tego co widziałam też nędzne resztki...
mi juz rok temu mowili ze wycofują venite...
ja mieszkam w niemczech dlatego robie zapasy jak jestem w PL... nie wiem chyba nie wycofują.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:02   #4187
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez czarnawmn Pokaż wiadomość
A co allwaves wycofują?? Chodzi Ci o czerwony gp? z tego co wiem venite wycofali, wczoraj kupiłam resztki w naturze i sprzedawczyni właśnie Mi mówiła, że już jej nie będzie na stanie.. na allegro z tego co widziałam też nędzne resztki...
Ja dzisiaj kupiłam allwaves 0.6gp i 6.60 w sklepie fryzjerskim, i z tego co wiem nie wycofują 0.6gp .
A jeśli chodzi o venite to nie wiem, w sklepach widzę że jest, i na ich stronie nie pisze nic że wycofują.
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-03-20 o 15:07
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:12   #4188
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
U mnie za czerwonych czasów najlepiej sprawdzała się opcja na wilgotne włosy w mieszance z odżywką o małocząsteczkowych proteinach (głównie keratyna) na około 1h/1,5h - chyba dłużej nie ma sensu. Mam wrażenie, że proteinki rozchylając łuski pozwalały barwnikowi lepiej złapać, ale mogłam sobie tylko wkręcać .

Od grudnia nie jestem czerwona, tęsknie . Czerń, a od niedawna brąz - zaczynam się czuć okropnie nudno i bez wyrazu, odkładam pieniążki i chyba zafunduje sobie rudość. Potem może znów pomyślę o czerwieni.. Genialny kolor
Dzięki.
A do czerwieni oczywiście prędziutko wracaj, bo jak to można w brązie chodzić
Tym niemniej dosyć dobrym pośrednim wyjściem są brązy łamane z wiśnią, mahoniowe i takie tam. Zawsze idzie łatwiej przemalować się na czerwień. Siedziało coś kiedyś podobnego na mojej głowie - przez przypadek wyszło
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 15:59   #4189
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej Mam małe pytanie - obecnie 90% moich włosów ma kolor naturalny, jedynie na końcach pozostała rudość po farbowaniu farbami chemicznymi. Chciałam użyć henny aby osiągnąć kolor bordowy/ wiśniowy, ale nie do końca wiem, co tak na prawdę można zrobić z odrostami po hennie, żeby kolor był jednolity... Drugą opcją jest zrobienie ombre hair henną, ale w internecie nie mogę się doszukać informacji na ten temat... Myślałam o farbie Khadi Henna Naturalna. Czy jest ktoś, kto mógłby mi w tej sprawie pomóc?
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 18:52   #4190
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;45692878]Hej Mam małe pytanie - obecnie 90% moich włosów ma kolor naturalny, jedynie na końcach pozostała rudość po farbowaniu farbami chemicznymi. Chciałam użyć henny aby osiągnąć kolor bordowy/ wiśniowy, ale nie do końca wiem, co tak na prawdę można zrobić z odrostami po hennie, żeby kolor był jednolity... Drugą opcją jest zrobienie ombre hair henną, ale w internecie nie mogę się doszukać informacji na ten temat... Myślałam o farbie Khadi Henna Naturalna. Czy jest ktoś, kto mógłby mi w tej sprawie pomóc? [/QUOTE]

to juz musisz na wątku farbowania henną popytać.. ja malowałam henną ale mi się trafiała sama ruda henna czysty rudy.. az kolei indygo czarna henna tzw.. wychodzilo ciemny brąz. ogólnie noo nie wiem co ci doradzić może farbę taką naturalną z apteki z henną w składzie?...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:42   #4191
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;45692878]Hej Mam małe pytanie - obecnie 90% moich włosów ma kolor naturalny, jedynie na końcach pozostała rudość po farbowaniu farbami chemicznymi. Chciałam użyć henny aby osiągnąć kolor bordowy/ wiśniowy, ale nie do końca wiem, co tak na prawdę można zrobić z odrostami po hennie, żeby kolor był jednolity... Drugą opcją jest zrobienie ombre hair henną, ale w internecie nie mogę się doszukać informacji na ten temat... Myślałam o farbie Khadi Henna Naturalna. Czy jest ktoś, kto mógłby mi w tej sprawie pomóc? [/QUOTE]Z tego co mi wiadomo to ciężko będzie. Intensywność koloru będzie różna w zależności od wyjściowego koloru włosów, więc jeżeli końce są rozjaśniane to i kolor będzie tam jaśniejszy. Dodatkowo dochodzi fakt, że na partiach potraktowanych chemicznymi farbami henna trzyma się gorzej, choć to też zależy od rodzaju henny, producenta i koloru, ale generalnie należy się na to przygotować (a z tego co wiek Khadi ucieka). Zatem zakładając, że będziesz chciała przyciemnić końce efekt końcowy po nałożeniu henny i dalej paru myciach będzie taki, że na górze coś tam będzie się trzymać, na dole... hmm, właśnie Różne może być. Tak jak i różne na tych już rozjaśnionych.
No i ogólnie henna szybko ucieka, co miesiąc trzeba się malować.
Rzeczywiście zajrzeć na wątek z henną nie byłoby głupie.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 13:11   #4192
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej moje kochane przyszły mi farbki i inne cuda zastanawiam się teraz.. czy farbować czy może tylko odświeżyć kolor.. a może zostawić jak jest i wypłukiwać dalej ..
Kurcze po tej hennie czarnej nie chą byc te włosy jednolitego koloru coś..

PS używała któraś z was może specjalnej odżywki/maskiprofesjonalnej po farbowaniu co sie jej uzywa? kupilam na aukcji 3 oxydanty i taka wlasnie litrowa odzywke i sie zastanawiam czy ona cos zrobi.. pisze ze niby wyplukuje resztki oxydatu, stabilizuje kolor bla bla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3481.jpg (102,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3483.jpg (123,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3399.jpg (85,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3400.jpg (74,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3485.jpg (108,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3428.jpg (118,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3488.jpg (109,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3459.jpg (88,1 KB, 24 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 13:50   #4193
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej moje kochane przyszły mi farbki i inne cuda zastanawiam się teraz.. czy farbować czy może tylko odświeżyć kolor.. a może zostawić jak jest i wypłukiwać dalej ..
Kurcze po tej hennie czarnej nie chą byc te włosy jednolitego koloru coś..

PS używała któraś z was może specjalnej odżywki/maskiprofesjonalnej po farbowaniu co sie jej uzywa? kupilam na aukcji 3 oxydanty i taka wlasnie litrowa odzywke i sie zastanawiam czy ona cos zrobi.. pisze ze niby wyplukuje resztki oxydatu, stabilizuje kolor bla bla
Bo na hennie kolor też nie lubi się trzymać.
Jak dla mnie to teraz na zdjęciach wasz całkiem w porządku kondycję włosów i szkoda byłoby to psuć, więc może lepiej odświeżyć, podratować i dopiero wtedy.
Co do odżywki to może składem rzuć, bo wiadomo jak to z opisami bywa.

Właśnie siedzę z Venitą 31 na głowie
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:37   #4194
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Bo na hennie kolor też nie lubi się trzymać.
Jak dla mnie to teraz na zdjęciach wasz całkiem w porządku kondycję włosów i szkoda byłoby to psuć, więc może lepiej odświeżyć, podratować i dopiero wtedy.
Co do odżywki to może składem rzuć, bo wiadomo jak to z opisami bywa.

Właśnie siedzę z Venitą 31 na głowie
noo kondycję mam właśnie super od czasu kiedy hennowałam w sumie mi odżyły no i olej arganowy +amla i dużo masek kallos wlosy sa w super formie już zaraz spisze skład

Wunderbar- triple color technology- color stabilizer**
AQUA,CETEARYL OCTANOATE,CETEARYL ALCOHOL, POLYQUATERITUM-16,PROPYLENE GLYCOL,CETEARETH-25,CETEARETH-6,STEARYL ALKOHOL,GINGKO BILBOA,CITRIC ACID,TRIMETH-9-AMODIMETHICONE,PARFUME,PH ENOXYRTHANOL,ECTOIN,PANTH ENOL,GLYXYLIC ACID,METHYLPARABEN,ETHYLP ARABEN,BUTHYLPARABEN,PROP YLPARABEN,ISOBUTYLPARABEN ,TRIMETH-12

UFFF TAKI dłuugggi skład musialam sama spisywac mam nadzieje że nie ma w nim błędów..,!! ja sie troszke znam na składach ale nie do konca wiem co to sa te ectoin i glyxylic acid na przyklad wiem ze ma silikon i polyquateritum male oblepiacze ale tez parabenow duzo az tyle nigdzie nie widzialam nie wiem czy to dobrze czy zle.. ?? jak znajde to dodam fote tego kosmetyku..
oo tu jest http://www.google.de/imgres?biw=1600...ed=0CHsQrQMwDQ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P10115.jpg (19,9 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-03-22 o 18:42
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:43   #4195
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z Venitą 31 na głowie
jak wyszło ??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 14:51   #4196
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jak wyszło ??
Ciekawie muszę przyznać, jak będę mieć trochę czasu to wrzucę zdjęcia i opiszę.
O odzywce też coś powiem, choć już na pierwszy rzut oka wygląda mi bardziej na taką co udaje, że z włosami coś robi.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:30   #4197
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ciekawie muszę przyznać, jak będę mieć trochę czasu to wrzucę zdjęcia i opiszę.
O odzywce też coś powiem, choć już na pierwszy rzut oka wygląda mi bardziej na taką co udaje, że z włosami coś robi.
ja odswiezylam ale cos nie widze wielkiej roznicy no coz
poczekam tydzien dwa i potem pofarbuje bo odrost jest jednak juz
a co do odzywki to nie wiem wytestuje po farbowaniu raz i zobacze..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3537.jpg (91,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3521.jpg (68,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3552.jpg (95,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3543.jpg (96,4 KB, 9 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 22:16   #4198
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Co sądzicie o masce TREATMENT WAX ?
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 04:49   #4199
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Co sądzicie o masce TREATMENT WAX ?
hey
nie wiem nie uzywalam ale już widze skład ma bardzo prosty w zasadzie..
nic specjalnego prócz henny w skladzie nie widze..dziwne ma slsa .. pochodnego ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hwax2.jpg (86,2 KB, 4 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:15   #4200
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Właśnie jest strasznie polecana ta maska na wizażu i z tego co mi wiadomo to sls jest 1%, jestem tylko ciekawa czy jest henna z czerwonym pigmentem
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.