Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 10:48   #4921
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moja rodzina ma serdecznie dość prezentów ode mnie. Ostatnio kupiłam bratowej zostaw srebrnej biżuterii, a ona do mnie: "No znowu pewnie gdzieś w gratisie dostałaś?"
po takim czymś już nigdy więcej bym jej nic nie dała. Nawet jakbym miała to wyrzucić do śmieci to bym jej nie dała. Porażka na całego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:48   #4922
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wydaje mi się że wcale się nie zmieni



U mnie nie działają, w sumie na szczęście Niektóre są spoko ale apteczne kremy działaja na mnie lepiej a są tańsze.
U mnie też apteczne super! Ja mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku... Kremy matujące
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:49   #4923
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Moja rodzina ma serdecznie dość prezentów ode mnie. Ostatnio kupiłam bratowej zostaw srebrnej biżuterii, a ona do mnie: "No znowu pewnie gdzieś w gratisie dostałaś?"
Ale chamstwo

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mi też by się przydała szkoda, że u mnie nie ma


Aaa ok poszukuję też pędzelka ogólnie do nakładania na całą powiekę, ale chyba skuszę się na jakiś z Hakuro

Ja nakładam Hakuro H74, niby jest do rozcierania ale mi tam do nanoszenia na całą powiekę pasuje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:50   #4924
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Sephorowe kupuję zwykle na wyprzedaży -50% -70% i powiem że nie urywają, nawet za tę obniżoną cenę. Wolę Hakuro, a jak tylko będzie jakiś kod rosądny na MINTI zgarniam nową serię Makeup Revolution:
http://mintishop.pl/product-pol-9902...dzel-F301.html
Ja pędzlowo bardzo świeżutka jestem, bo cienie nakładałam zawsze dołączonym aplikatorem albo kupowałam zestaw aplikatorów w Naturze. Róże to też zawsze kupuję z dołączonym pędzelkiem. Tylko pędzel do pudru już kilka razy kupowałam - zazwyczaj w YR ten do zabierania ze sobą w srebrnym opakowaniu, nawet dalej go używam, bo nic mu nie ma. Do podkładu nie używam gąbki ani pędzla - wolę palcami. Może miałam zły pędzel albo gąbkę, ale palce się najlepiej na razie sprawdziły no i nie mam za bardzo rano czasu jak się maluję na codzienne mycie pędzli Robię to w weekendy albo wieczorami. I mam jeszcze jeden pędzel do różu kupiony w zeszłym roku w Lidlu - jestem zaskoczona pozytywnie Nie gubi włosia, jest mięciutki, łatwo się go myje. Wykończona malowaniem oczu i tym jak fatalnie mi to wychodziło jak próbowałam blendować aplikatorem kupiłam dwa pędzle do cieni w S i na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak długo wytrzymią...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:51   #4925
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
po takim czymś już nigdy więcej bym jej nic nie dała. Nawet jakbym miała to wyrzucić do śmieci to bym jej nie dała. Porażka na całego
Też bym tak zrobiła nie chcesz to nie dostaniesz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:51   #4926
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam je, ale to zupełnie inna historia niż SE. Paczula co prawda też wrzucona, ale bliskoskórne i mniej trwałe.
a widzisz na mnie całkiem odwrotnie jest i projekcja i trwałość
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny
na fragrantice pisza, ze jest podobna troche do szanelki i lveb, tez czujecie podobienstwo?
kurcze, korca mnie, ale jak wtopie kase?
nie wtapiaj ino wybierz gratis do zamówienia, co jakiś czas są kody na produkt gratis czy coś
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nic a nic nie czuję podobieństwa.
Taki mocniejszy i bardziej irysowy So Elixir - jak lubisz SE to SEBS Ci się powinny spodobać
Ja idę dzisiaj do YR - jak będzie pojemność 15 ml to kupuję
o to-to



zrobiłam zamówienie w Minti, wzięłam tez pędzelek do podkładu

głowa mnie dziś boli, a o północy lizę na premiere gwiezdnych wojen i to nic, że nie widziałam ani jednej z poprzednich części
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:51   #4927
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jeszcze Wam opowiem o moim dzisiejszym śnie i idę . Śniła mi się wojna . Tzn. jechałam jakimś autobusem i nie mógł dojechać do mojej ulicy bo została zbombardowana więc się ukryłam w jakiejś knajpce. Jak przestali atakować to się wymknęłam i poszłam do mieszkania i akurat nie było rozwalone. Wchodze, a obok nie ma ściany i sąsiad leży z sąsiadką w łóżku i robią kutango więc poszłam dalej i zabrałam ze swojej szafki perfumy do torby i uciekłam .
Ot taki sen .
Hahaha, a co to za wojenne wizje ja jechałam na dachu pociągu i wyskoczyłam przed domem, a za 10min Hitler przyjechał, ja uciekałam i po lesie się błąkałam! Obudziłam się, była 6:22
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 10:52   #4928
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chwalę się zdobyczami, co prawda generalnie mało się w wątek wpisuje bo ja raczej w seph i Douglasie rzadko szaleje, tylko albo na wyprzedażach u dystrybutorów albo w outletach.

Udało mi się wczoraj dorwać paletki estee za 89 zł sztuka



Chyba trzeba zacząć z Payback korzystać jednak
Super! Gdzie capnęłaś?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:55   #4929
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Moja rodzina ma serdecznie dość prezentów ode mnie. Ostatnio kupiłam bratowej zostaw srebrnej biżuterii, a ona do mnie: "No znowu pewnie gdzieś w gratisie dostałaś?"
Oj jak miło :/ coś bardzo podobnego usłyszałam od koleżanki kilka lat temu, i to mnie skutecznie wyleczyło z rozdawania gratisów. Kupiłam jej jakąś drobnostkę na mikołaja, a ona od razu założyła, że to jakiś gratis który miałam na zbyciu (to był początek moich zakupów w YR i faktycznie wtedy obdzielałam gratisami sporo osób, ale to były normalne, nieużywane, pełnowartościowe kosmetyki dawane bez okazji, a prezenty robiłam normalne, kupione).
Od tego czasu wolę już sprzedać coś na allegro za symboliczne kilka zł, niż być kojarzona jako ta "co ciągle coś kupuje i już pływa w tych wszystkich kosmetykach i gratisach dlatego wciska innym żeby się pozbyć" (nikt mi tak w twarz nie powiedział, ale tak to odebrałam).

Czasem naprawdę nie warto być zbyt miłym dla ludzi, a wracając do allegro- niektórzy naprawdę się cieszą, że kupili za 19zł pełnowartościowy krem, który w katalogu YR kosztuje 150zł, więc wolę się tak tego pozbywać

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-12-17 o 10:58
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:56   #4930
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mi wszedł przy takim zamówieniu:

SHEABALL
Dzięki A jak głupia wpisywałam shellball
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:59   #4931
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mi wszedł przy takim zamówieniu:


Produkt Opis Cena / szt Ilość Suma
Zestaw 15 patyczków do dyfuzora
Referencja : 26FAG15BA15 7,00 zł 7,00 zł
[X]
Zestaw Shea w prezencie
Referencja : 98SHEABALL28
SHEABALL : Zrób zakupy powyżej 79 zł i odbierz Zestaw Shea w prezencie! [X] 28,00 zł 1 28,00 zł
ZA DARMO
[X]
Trio kremów do rąk
Referencja : 20150008 87,70 zł
79,00 zł 79,00 zł
[X]
Krem do rąk Masło Shea
Referencja : 01MA075K7
Rozmiar : 75 ml
URODZINY2015 : [X] 1 ZA DARMO
[X]

DARMOWADOSTAWA : Darmowa dostawa prz zamówieniu od 79 zł.
[X]
♥ Dodaj do listy życzeń Razem 86,00 zł
fajne zamówienie

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mi też by się przydała szkoda, że u mnie nie ma


Aaa ok poszukuję też pędzelka ogólnie do nakładania na całą powiekę, ale chyba skuszę się na jakiś z Hakuro
U mnie też nie ma ale pomarzyć można

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Masakra... Bezczelnie zabrałabym jej to z powrotem skoro wybrzydza


Będe próbować
Też bym tak zrobiła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:01   #4932
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hejo
U mnie ostatnio Douglas podpadziochy zalicza. Przedwczoraj anulowali mi zamówienie pomimo tego, że opłaciłam je 2 dni przed terminem płatności. Trudno się mówi, mogłam nie zwlekać tak długo z puszczeniem przelewu, ale z drugiej strony u nich z księgowaniem kasy coś jest nie tak - stanowczo za długo to trwa. No nic, kasę z anulowanego zamówienia przynajmniej szybko mi zwrócili.
Wczoraj za to dostałam przesyłkę, gdzie nie zgadzały się nie tylko próbki zapachowe (pal licho, akurat nie zależało mi na konkretnym zapachu), ale zamiast bransoletki Sweet Deluxe (pewnie i tak badziewnej ) dostałam 1,5 ml próbki kremu Eris . Napisłam w tej sprawie maila, zobaczymy co z tym fantem zrobią
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:02   #4933
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja mam syforowe i jestem bardzo zadowolona
A które konkretnie?





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam ich mnóstwo ale najczęściej katuję te:
Hakuro H74
Hakuro H76
Sephora 73
Inglot 13P
Pierre Rene Proffesional No10
Essence ten https://www.ladymakeup.pl/sklep/esse...okey-eyes.html



dziękuję, hakuro jakoś nie mam


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ostatnio inwestuję w pędzle sephorowe - jestem zadowolona





Ja dostałam 200zł, w zeszłym roku 300zł, ale mniej zarabiałam


Pracowa Wigilia była w sobotę, na szczęście powiedziałam wcześniej, że mnie nie będzie, ale i tak bym nie przyszła, bo w sobotę kurowałam przeziębienie.
Nie lubię tych uroczystości w pracy Mogli lepiej kupić coś i zamówić zamiast obiadu do pracy (tak robili w innym dziale), ale knajpowe imprezy integracyjne nie są dla mnie


Dziwi mnie natomiast, że te 15 ml flakoniki nie stoją na półkach, ale są w koszyczkach przy kasie...


A to nie dostanie za nadgodziny? Przechodzą mu na kolejny rok czy musi je wybrać?



A jakieś.konkretne?


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
po takim czymś już nigdy więcej bym jej nic nie dała. Nawet jakbym miała to wyrzucić do śmieci to bym jej nie dała. Porażka na całego



tez bym juz nie dala nic a nic


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja pędzlowo bardzo świeżutka jestem, bo cienie nakładałam zawsze dołączonym aplikatorem albo kupowałam zestaw aplikatorów w Naturze. Róże to też zawsze kupuję z dołączonym pędzelkiem. Tylko pędzel do pudru już kilka razy kupowałam - zazwyczaj w YR ten do zabierania ze sobą w srebrnym opakowaniu, nawet dalej go używam, bo nic mu nie ma. Do podkładu nie używam gąbki ani pędzla - wolę palcami. Może miałam zły pędzel albo gąbkę, ale palce się najlepiej na razie sprawdziły no i nie mam za bardzo rano czasu jak się maluję na codzienne mycie pędzli Robię to w weekendy albo wieczorami. I mam jeszcze jeden pędzel do różu kupiony w zeszłym roku w Lidlu - jestem zaskoczona pozytywnie Nie gubi włosia, jest mięciutki, łatwo się go myje. Wykończona malowaniem oczu i tym jak fatalnie mi to wychodziło jak próbowałam blendować aplikatorem kupiłam dwa pędzle do cieni w S i na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak długo wytrzymią...
Jeszcze wszystko przed Tobą
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:02   #4934
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość

Czasem naprawdę nie warto być zbyt miłym dla ludzi, a wracając do allegro- niektórzy naprawdę się cieszą, że kupili za 19zł pełnowartościowy krem, który w katalogu YR kosztuje 150zł, więc wolę się tak tego pozbywać
to jest święta prawda. Mili maja w życiu gorzej - taką mam obserwację. Ja jestem miła i zawsze mam pod górkę, a Ci bezczelni i chamscy zawsze mają łatwiej bo wszyscy sie z nimi cackają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:02   #4935
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moja rodzina ma serdecznie dość prezentów ode mnie. Ostatnio kupiłam bratowej zostaw srebrnej biżuterii, a ona do mnie: "No znowu pewnie gdzieś w gratisie dostałaś?"


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja swoje upolowałam, jak były w dużej promocji i wchodziły jeszcze VIPy

Ja bym chciała dostać trzynastkę
Ja tez liczę na trzynastkę - u nas to taki rodzaj nagrody jaką dostajemy w marcu, więc ciągle liczę, że dostanę

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nic nie dostanie, bo firma leci na minusie. Nadgodziny wynikają z wyższej konieczności (i zostać po prostu trzeba) a płacone są, jeśli pod koniec roku zostaną jakieś pieniądze. No i nie zostały
współczuję

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mi wszedł przy takim zamówieniu:


Produkt Opis Cena / szt Ilość Suma
Zestaw 15 patyczków do dyfuzora
Referencja : 26FAG15BA15 7,00 zł 7,00 zł
[X]
Zestaw Shea w prezencie
Referencja : 98SHEABALL28
SHEABALL : Zrób zakupy powyżej 79 zł i odbierz Zestaw Shea w prezencie! [X] 28,00 zł 1 28,00 zł
ZA DARMO
[X]
Trio kremów do rąk
Referencja : 20150008 87,70 zł
79,00 zł 79,00 zł
[X]
Krem do rąk Masło Shea
Referencja : 01MA075K7
Rozmiar : 75 ml
URODZINY2015 : [X] 1 ZA DARMO
[X]

DARMOWADOSTAWA : Darmowa dostawa prz zamówieniu od 79 zł.
[X]
♥ Dodaj do listy życzeń Razem 86,00 zł
Zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a widzisz na mnie całkiem odwrotnie jest i projekcja i trwałość

nie wtapiaj ino wybierz gratis do zamówienia, co jakiś czas są kody na produkt gratis czy coś

o to-to



zrobiłam zamówienie w Minti, wzięłam tez pędzelek do podkładu

głowa mnie dziś boli, a o północy lizę na premiere gwiezdnych wojen i to nic, że nie widziałam ani jednej z poprzednich części
za zamówienie. Ja widziałam w całości pierwszą i drugą część

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Hahaha, a co to za wojenne wizje ja jechałam na dachu pociągu i wyskoczyłam przed domem, a za 10min Hitler przyjechał, ja uciekałam i po lesie się błąkałam! Obudziłam się, była 6:22
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:04   #4936
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

D się zakręcił w swoim wlasnym systemie dwa dni temu anulowało mi się zamówienie w D z zestawem Tresor przed chwilą dostaję maila, że opłata za to własnie zamówienie zostala zaksięgowana na koncie i jest w przygotowaniu i co? czekać czy przyślą czy dzwonić bo może ktoś sobie źle wpłatę zrobił?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:06   #4937
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dotarły do mnie pędzle zestaw świąteczny ecotools z iherb
cudne są!
Zamawiałam 24.11, fajnie że dotarły przed świętami.
Zamawiałam zwykłą przesyłką pocztową.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:06   #4938
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Nie wiem, czy dobić do 99zł w Locci, aby kupić zestaw 3 kremów w blaszanym pudełku za 19zł? Żeby chociaż jakieś perfumy mieli przecenione, a tu tylko zestawili kremików i mydełek w tej cenie.

Chyba jednak odpuszczę. Niech bombki zgarnie ktoś inny, bo mi znowu odpiszą, że zestawy się skończyły.
Nie chce mi się zamawiać, no chyba chora jestem
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:09   #4939
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Mam pakę z D. dawno nic od nich nie przychodziło w gratisie mam Duplo (wolałabym białe Kinder Bueno, ale nie będę wybrzydzać ). Zamiast bibułek jest czarny papier prezentowy w białe kropki - przyda się do pakowania

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Hejo
U mnie ostatnio Douglas podpadziochy zalicza. Przedwczoraj anulowali mi zamówienie pomimo tego, że opłaciłam je 2 dni przed terminem płatności. Trudno się mówi, mogłam nie zwlekać tak długo z puszczeniem przelewu, ale z drugiej strony u nich z księgowaniem kasy coś jest nie tak - stanowczo za długo to trwa. No nic, kasę z anulowanego zamówienia przynajmniej szybko mi zwrócili.
Wczoraj za to dostałam przesyłkę, gdzie nie zgadzały się nie tylko próbki zapachowe (pal licho, akurat nie zależało mi na konkretnym zapachu), ale zamiast bransoletki Sweet Deluxe (pewnie i tak badziewnej ) dostałam 1,5 ml próbki kremu Eris . Napisłam w tej sprawie maila, zobaczymy co z tym fantem zrobią
Staczają się

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A które konkretnie?
Nie widzę ich na stronie, pewnie wycofane 2 mam takie szerokie, jeden węższy i jeden cienki - ze wszystkich jestem zadowolona pędzle do różu i pudru też mam z S. i również nie narzekam

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
D się zakręcił w swoim wlasnym systemie dwa dni temu anulowało mi się zamówienie w D z zestawem Tresor przed chwilą dostaję maila, że opłata za to własnie zamówienie zostala zaksięgowana na koncie i jest w przygotowaniu i co? czekać czy przyślą czy dzwonić bo może ktoś sobie źle wpłatę zrobił?
ale super oby doszło to zamówienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:09   #4940
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
...
A jakieś.konkretne?
...
Chodzi Ci o zapachy z YR te 15 ml? Były tylko So Elixir Bois Sensuelle w tym koszyczku przy kasie. Mieli z ich kolorówki te mini lakiery, co je już wycofali, normalne lakiery do paznokci, bo zmienili opakowania,więc były te w starszej szacie, mini micele, mini żele, mini balsamy - dużo tego mieli, chyba trzy koszyki. Idę dzisiaj po tą mini 15 ml, więc mogę Ci sprawdzić co jeszcze tam mieli w koszyczkach.

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
...

Jeszcze wszystko przed Tobą
Tak, wiem i tego się boję, że jeszcze pędzlowa zostanę
Perfumy, kolorówka, pielęgnacja - teraz pędzle, a potem strach się bać - chyba urządzenia do oczyszczania i depilacji sprzedawane w S i D
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:10   #4941
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to jest święta prawda. Mili maja w życiu gorzej - taką mam obserwację. Ja jestem miła i zawsze mam pod górkę, a Ci bezczelni i chamscy zawsze mają łatwiej bo wszyscy sie z nimi cackają
mam to samo w dzisiejszych czasach króluje chamstwo, a nie dobre wychowanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:10   #4942
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam pakę z D. dawno nic od nich nie przychodziło w gratisie mam Duplo (wolałabym białe Kinder Bueno, ale nie będę wybrzydzać ). Zamiast bibułek jest czarny papier prezentowy w białe kropki - przyda się do pakowania
Poczęstuj

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam to samo w dzisiejszych czasach króluje chamstwo, a nie dobre wychowanie
No fakt.
Miałam przedwczoraj taką sytuację, że spotkałam taką babinkę, co ma chorego męża na raka i kiedyś jej wykupiłam receptę. Tak ją podpytałam i mówię, że mogę jej bułki kupić w Biedronce.
Koniec końców skończyłyśmy zakupy z pełnym koszykiem, a ochroniarz do niej macha palcem.
Płacimy za zakupy, już wychodzimy, a ona go grzecznie pyta czego chciał. A on myślał, że mnie babcia na forsę naciąga . Nie znał jej, uczepił się jej, tylko dlatego, że miała starą podartą kurtkę.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:16
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:10   #4943
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



ale super oby doszło to zamówienie
no to czekam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:13   #4944
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie pędzle zestaw świąteczny ecotools z iherb
cudne są!
Zamawiałam 24.11, fajnie że dotarły przed świętami.
Zamawiałam zwykłą przesyłką pocztową.


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Poczęstuj
Chętnie za wafelami nie przepadam

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Jeszcze trochę ponad pisiont postów i nowy wątas
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:13   #4945
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to jest święta prawda. Mili maja w życiu gorzej - taką mam obserwację. Ja jestem miła i zawsze mam pod górkę, a Ci bezczelni i chamscy zawsze mają łatwiej bo wszyscy sie z nimi cackają
To prawda, jak jestem miła to tylkoobrywam, a jak odmawiam, to dużo łatwiej.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:14   #4946
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Jeszcze trochę ponad pisiont postów i nowy wątas
Czuwam i śledzę na bieżąco, jestem zwarta i gotowa i zaraz zakładam nowy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:14   #4947
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Chętnie za wafelami nie przepadam

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Jeszcze trochę ponad pisiont postów i nowy wątas
Zdążymy przed świętami
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:15   #4948
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
fajne zamówienie

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



U mnie też nie ma ale pomarzyć można

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Też bym tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość



Ja tez liczę na trzynastkę - u nas to taki rodzaj nagrody jaką dostajemy w marcu, więc ciągle liczę, że dostanę


współczuję


Zamówiłaś?


za zamówienie. Ja widziałam w całości pierwszą i drugą część


Jakoś tak samo się zamówiło
podobno dobra okazja
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:16   #4949
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Nie nadążąm za Wami
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:16   #4950
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To prawda, jak jestem miła to tylkoobrywam, a jak odmawiam, to dużo łatwiej.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.