Stringi na plażę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 12:46   #31
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Stringi na plażę

nie czepiam się, absolutnie, każdy robi/pokazuje co chce, nie krytykuję i nie oceniam.
sama nie założyłabym stringów na plażę, z rozmów z facetami z mojego towarzystwa wynika, że im bardziej tajemniczo, tym lepiej, nie trzeba pokazywać, żeby zwrócić na siebie uwagę, oczywiście zależy czyją uwagę chce się zwrócić
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:55   #32
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
rozumem mierzyć górę od stroju ale żeby dół.. .. zwykłych majtek w sklepie sie nie mierzy a takie od stroju niczym się nie różnią chyba?
tak, dół tez mozna mierzyc, majtki od stroju roznia sie od zyklych tym, ze maja naklejona folie w kroczu, tyle.



Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Ta pierwsza Pani wygląda niezmiernie apetycznie, co nie dziewczyny?
co nie zmienia faktu, ze dwie pozostale maja ladne tylki
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:56   #33
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Stringi na plażę

Dziewczyny, autorka wątku nie zadała pytania czy wypada nosić stringi na plaży czy nie, tylko gdzie je można kupić
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:01   #34
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Niektóre kobiety wolą przyodziać na plażę majty rodem z babcinej szafy, inne stringi. Bielizna jak każda inna. Równie dobrze można powiedzieć, że chodzenie w push`upach jest czymś nieprzyzwoitym i jak to określiła jedna Wizażanka ,,ostrym,, . Z drugiej strony powstają wątku (ot. np. angielskie ulice) w którym dziewczyny narzekają, że polskie ulice są szare i bezpłciowe. A dlaczego tak jest? Wystarczy przeczytaj kilka wypowiedzi z tego wątku ,,Małomiasteczkowe,, poglądy i zazdrość wręcz biją po oczach.

Nie raz i nie dwa widziałam na plaży (w Polsce też) dziewczynę w stringach. Na ładnym, zgrabnym i opalonym tyłku wygląda to na prawdę dobrze Nie wspomnę już o zachwytach płci przeciwnej Osobiście nie wyszłabym na plażę w stringach, bo nie mam do tego warunków
Malomiasteczkowe poglady? Zazdrosc? Tylko dlatego, ze kogos razi widok golego tylka na plazy? I co ma wspolnego wszechobecna szarzyzna na ulicach ze swieceniem golizna...?

Lubie ludzi ubranych ciekawie, nieszablonowo (w sumie w Wawie coraz wiecej takich), co nie zmienia faktu, ze nie podobaja mi sie dekolty odslaniajace caly biust, bluzki odslaniajace pol brzucha, spodnice ledwo zaslaniajace posladki, czy tez biodrowki tak niskie, ze widac tylek. Nie podobaja mi sie takze stringi na plazy i opalanie toples. Tak jak nie podoba mi sie kolor pomaranczowy. I to ma oznaczac, ze zazdroszcze kazdej pannie ubranej w pomaranczowa mini i do tego mam malomiasteczkowe poglady?

A co do glownego tematu tego watku: polecam szukac na allegro lub bazarkach.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-03-26 o 14:03
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:37   #35
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jedno wiem, osoby noszące bikini na publicznych plażach (pomijam miejsca, gdzie śmiało można) są bardzo bliskie łamania wszelakich norm panujących w społeczeństwie. Bo to po prostu egoiści.
litości!

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to kwestia estetycznej pupy, ale jakbys poszla z malymi dziecmi i kolo Ciebie rozlozyla sie prawie gola paniusia rozkraczonymi nogami, to ciekawe, czy tez bys tak nowczesnia byla
Nie wspominajac o tym, ze dzieci maja rozne dziwne pytania, ktore akurat przy tej pani moga zadac
Sytuacja niezreczna dla obu stron.
Jak dla mnie chodzenie z gloym tylkiem w miejscach publicznych jest brakiem elementarnego wyczucia, co wolno, a co nie.
Mnie goly tylek wisi, ale sa jeszcze male dzieci:/
A mi nie podobają sie rozwydrzone dzieciaki krzyczące, biegające po plaży i obsypujące piaskiem wszystkich dookoła podczas gdy ich zadowolone z siebie mamusie zajęte są rozmową czy też czymkolwiek innym (np. obserwowaniem czyjegoś gołego tyłka).
Nie podoba mi się to i tyle. I niestety muszę z tym żyć.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:07   #36
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Stringi na plażę

Zawsze gdy kupuje strój to go mierze i można tak jak już było na własną bieliznę, pozatym mają folie ochronną. Na allegro też widziałam, no ale problem z mierzeniem.
Aha a co do tego co nosić na plaży to można co się chce, przecież to nie jest obnażanie się. Pozatym bez przesady, dla dzieci widok ludzkiego ciała powinien być chyba normalny Jeszcze się nie spotkałam z tym żeby dzieci pytały się co to, albo coś w tym stylu.... Jak ktoś ma kompleksy to nic dziwnego, że jest zazdrosny jak dziewczyna wyjdzie w stringach na plaże. Prawda jest taka, że każdy może wyglądać sexownie lub jak kto woli "wyuzdanie" bez względu na wage, wygląd itp ...
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:17   #37
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość

A mi nie podobają sie rozwydrzone dzieciaki krzyczące, biegające po plaży i obsypujące piaskiem wszystkich dookoła podczas gdy ich zadowolone z siebie mamusie zajęte są rozmową czy też czymkolwiek innym (np. obserwowaniem czyjegoś gołego tyłka).
Nie podoba mi się to i tyle. I niestety muszę z tym żyć.
święte słowa
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 15:23   #38
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jedno wiem, osoby noszące bikini na publicznych plażach (pomijam miejsca, gdzie śmiało można) są bardzo bliskie łamania wszelakich norm panujących w społeczeństwie. Bo to po prostu egoiści.
Nie podobają mi się stringi na plażę, ale normalne bikini ?
Przesadzasz z tym konserwatyzmem.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:32   #39
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
święte słowa
Podpisuje sie wszystkimi recami i nogami
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:02   #40
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Stringi na plażę

W Calzedoni zobacz czy jak to sie tam pisze byly kiedyś stringi jednokolorowe
Jakbym miala ładna pupę to pewnie też bym załozyla ale nie w polsce za dużo zboczeńców i beretów
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:02   #41
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się stringi na plażę, ale normalne bikini ?
Przesadzasz z tym konserwatyzmem.

A gdzież, mi chodziło o bikini w zestawie ze stringami - bo o tym jest wątek (czyli o majtalony zrobione ze wstążki i nitki i pokazywane szerszej publiczności niż osobom przebywającym w alkowie)

O tak to ujmę i dodam, że w Brazylii i kilku innych miejscach na świecie stringi całkowicie mi nie przeszkadzają - po prostu na tamtejsze plaże nie zabrałabym dzieci)
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 16:37   #42
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A gdzież, mi chodziło o bikini w zestawie ze stringami - bo o tym jest wątek (czyli o majtalony zrobione ze wstążki i nitki i pokazywane szerszej publiczności niż osobom przebywającym w alkowie)

O tak to ujmę i dodam, że w Brazylii i kilku innych miejscach na świecie stringi całkowicie mi nie przeszkadzają - po prostu na tamtejsze plaże nie zabrałabym dzieci)
no to nieporozumienie
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:42   #43
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Stringi na plażę

Jejkuuu! dziewczyny!. jesteście strasznie nie tolerancyjne..
Nabijecie teraz pewnie kolejne kilka/naście stron, bez sensownymi komentarzami na temat stringów na plaży. Dziewczyna pyta tylko gdzie je kupić! nie prosi żeby ją zniechęcać do założenia ich... Tak w ogóle to zaczynacie krytykować, a nie wiecie gdzie ona chce je założyć. Może ma basen we własnym ogródku do którego nikt nie zagląda tylko rodzina. I w czym wam to przeszkadza? a nawet jeśli chce na plaże, to chyba jej tyłek i jej sprawa.. albo mowicie ze wasze dzieci na to patrzą.. no a jak gołe dzieci po plaży latają bez zaadnych majtek nawet, to co tyłka nie mają? ;|
opanujcie sie i nie offtopujcie tyle..
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:51   #44
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Phia Pokaż wiadomość
Wątek troszkę wczesny;] ale jako, że wyjeżdzam za niedługo na wakacje, chciałabym do mojego brązowo-białego stroju kąpielowego skompletować stringi. Gdzie moge takie znależć? Szukam i szukam już od roku i żadnych nie widzę...allegro odpada, bo jeśli chodzi o ubrania, to musze przymierzyć.
Pozdrawiam ;]
Szukaj w sklepach ze strojami kąpielowymi.



Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
mam nadzieję że te wakacje to za granicą, bo nie żebym była jakaś pruderyjna ale Polska to jednak nie Brazylia
A w czym się chodzi na polskich plażach? w reformach?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:53   #45
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Stringi na plażę

ja polecam all

i gratuluje odwagi... ja bym sie na taka nie zdobyla
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:00   #46
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
ja polecam all

i gratuluje odwagi... ja bym sie na taka nie zdobyla
A co tu ma odwaga do rzeczy?
Komuś pasują, ma ochotę to nosi
Wiadomo, że jak ktoś ma nadwagę to na takowe sobie pozwolić nie może, ale zgrabna osoba jak najbardziej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:56   #47
Phia
Przyczajenie
 
Avatar Phia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Stringi na plażę

Ojjj widze, że tu się burza rozpętała
Dla sprostowania:
Uwielbiam stringi, w sumie tylko w takich majtkach chodzę. Nie chodzi mi o to, żeby podobac się facetom (swojego już mam i on mi w zupełności wystarczy), tylko po prostu z wygody. Wiem, że to może zabrzmieć dziwnie, ale nie nawidzę, kiedy zwykłe majtki z jednej strony wchodzą mi do pupy a z drugiej zostają ta asymetria mnie strasznie denerwuje . Nie chodzę na solarium i kiedy poopalam się trochę na słoneczku, mój tyłek zostaje cały biały, no a nosząc potem stringi nie podoba mi się ten efekt Druga rzeczą jest to, że jestem szczupła, mam mały biust, za to tyłek zgrabny i krągły. Jedyną rzeczą, jaką mogłabym eksponować na plaży, jest własnie on . W Polsce nie opalam sie topless ani nie chodzę w stringolachpo plaży, bo wiem jaki to nieciekawy efekt wywołuje. Panie - żywcem zjedzona, panowie - żywcem ... .
Zamierzam się opalać w nich za granicą. W tamtym roku, bedąc na wakacjach w Hiszpanii chciała znaleźć strój z takim właśnie dołem (zalezy mi bardziej na zwykłych stringach niż takich zawiązywanych na sznureczki) i nie znalazłam ANI JEDNYCH! A na plaży pełno w nich babeczek.
Nie rozumiem też pytan odnośnie przymierzania. Zawsze przymieram dół stroju kapielowego. Ubieram go na moje majtki, a dodatkowo jest tez zawsze zabezpieczony specjalną "wkładką".

Prosiłabym o konkretne nazwy sklepów, jesli widzieliście kiedyś takie Najlepiej byłoby, gdyby można było kupić je osobno, bez góry.


dodaję jeszcze zdjęcia:
pierwsze: takie odpadają
drugie i trzecie: o takie coś mi własnie chodziło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 104191084_dbbb171732.jpg (34,3 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5794_black_back_large__78323.jpg (39,5 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate-hudson-red-bikini-01.120.jpg (5,5 KB, 551 załadowań)

Edytowane przez Phia
Czas edycji: 2009-03-26 o 19:09
Phia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:25   #48
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Stringi na plażę

ja bym poszukała w calzedonii, zobacz czy moze lupo takich nie ma, jest też taka firma obsessive , she a może VS ( tu zobacz wątek o zamówieniach zagranicznych), może palmers?? Szczerze to strzelam bo nigdy takiego kostiumu nie szukałam ale jak bym miała to właśnie tam skierowałabym pierwsze kroki.
Mi takie gacioszki na plaży nie przeszkadzają i szkoda że brak nam tolerancji we własnym kraju a np. na zagranicznych plażach nie mamy takiego problemu.
z checia opaliła bym swoje 4 litery ale jak mam na plazy znosić takie komentarze jak tu czasem czytam to wole sobie odpuścić. Pupa to pupa a nie świecenie kroczem. Jak ktoś ma ładną to nawet uważam to za doznanie estetyczne albo motywacje do ćwiczeń
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:49   #49
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Stringi na plażę

odważnie ale ja tez w tej chwili polecam allegro i sklepy internetowe bo chyba jeszcze prawie nigdzie nie ma jeszcze strojów kąpielowych...
Ale przecież możesz zmierzyć jakieś stringi które na Tobie dobrze leża i zapytać o wymiary tych, które sobie wypatrzyłaś a potem porównać
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 19:52   #50
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Stringi w kazdej postaci i na kazdym tylku wygladaja fatalnie,niehigienicznie i zwyczajnie nie smacznie ,zdecydowanie wole majtki w stylu brazylijskim.
Zdecydowanie POPIERAM !
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:00   #51
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Zdecydowanie POPIERAM !
Przecież nikt nikogo nie zmusza do noszenia
Nie chcecie to nie noście, autorka wątku chce to niech nosi, w czym to wam przeszkadza?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:37   #52
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Phia Pokaż wiadomość
Ojjj widze, że tu się burza rozpętała
Dla sprostowania:
Uwielbiam stringi, w sumie tylko w takich majtkach chodzę. Nie chodzi mi o to, żeby podobac się facetom (swojego już mam i on mi w zupełności wystarczy), tylko po prostu z wygody. Wiem, że to może zabrzmieć dziwnie, ale nie nawidzę, kiedy zwykłe majtki z jednej strony wchodzą mi do pupy a z drugiej zostają ta asymetria mnie strasznie denerwuje . Nie chodzę na solarium i kiedy poopalam się trochę na słoneczku, mój tyłek zostaje cały biały, no a nosząc potem stringi nie podoba mi się ten efekt Druga rzeczą jest to, że jestem szczupła, mam mały biust, za to tyłek zgrabny i krągły. Jedyną rzeczą, jaką mogłabym eksponować na plaży, jest własnie on . W Polsce nie opalam sie topless ani nie chodzę w stringolachpo plaży, bo wiem jaki to nieciekawy efekt wywołuje. Panie - żywcem zjedzona, panowie - żywcem ... .
Zamierzam się opalać w nich za granicą. W tamtym roku, bedąc na wakacjach w Hiszpanii chciała znaleźć strój z takim właśnie dołem (zalezy mi bardziej na zwykłych stringach niż takich zawiązywanych na sznureczki) i nie znalazłam ANI JEDNYCH! A na plaży pełno w nich babeczek.
Nie rozumiem też pytan odnośnie przymierzania. Zawsze przymieram dół stroju kapielowego. Ubieram go na moje majtki, a dodatkowo jest tez zawsze zabezpieczony specjalną "wkładką".

Prosiłabym o konkretne nazwy sklepów, jesli widzieliście kiedyś takie Najlepiej byłoby, gdyby można było kupić je osobno, bez góry.


dodaję jeszcze zdjęcia:
pierwsze: takie odpadają
drugie i trzecie: o takie coś mi własnie chodziło
nareszcie odpowiedz autorki (odparcie ataku haha)
nie jestem jakas zboczona, ale chetnie popatrzylabym sobie na ladny tylek na plazy po prostu podziwialabym piekno ciala

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przecież nikt nikogo nie zmusza do noszenia
Nie chcecie to nie noście, autorka wątku chce to niech nosi, w czym to wam przeszkadza?
popieram!
nie chcecie nie noscie, nie patrzie na innych, ktorzy nosza, aby uniknac zgorszenia

pzdr
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:16   #53
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Stringi na plażę

jak dla mnie dwie następne też "apetycznie" nie wyglądają.
dwie piłki przedzielone sznurkiem. to już lepiej goły tyłek wygląda, mniej komicznie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 10:05   #54
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
popieram!
nie chcecie nie noscie, nie patrzie na innych, ktorzy nosza, aby uniknac zgorszenia

pzdr
Jasne, czyli siedzcie na plazy z zamknietymi oczami W moim wypadku to nie jest zgorszenie, stringi to nic ekstrawaganckiego... Nie rozumiem tez waszego rozroznienia: szczuple moga nosic, grube nie. Coz za dyskryminacja, gdzie Wasza tolerancja?

Dla mnie stringi wygladaja nieestetycznie na kazdym, bez roznicy czy mlody, stary, gruby, chudy, facet, kobieta. Na kazdym wygladaja rownie paskudnie, jesli sa noszone na plazy a nie jako bielizna. Nie kazdy na plazy ma ochote na ogladanie golego tylka i IMO nalezy to uszanowac. A jak ktos sie chce rowno opalic, to sa plaze naturystow i tam nic nikogo nie gorszy, pelna swoboda.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 10:22   #55
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jasne, czyli siedzcie na plazy z zamknietymi oczami W moim wypadku to nie jest zgorszenie, stringi to nic ekstrawaganckiego... Nie rozumiem tez waszego rozroznienia: szczuple moga nosic, grube nie. Coz za dyskryminacja, gdzie Wasza tolerancja?

Dla mnie stringi wygladaja nieestetycznie na kazdym, bez roznicy czy mlody, stary, gruby, chudy, facet, kobieta. Na kazdym wygladaja rownie paskudnie, jesli sa noszone na plazy a nie jako bielizna. Nie kazdy na plazy ma ochote na ogladanie golego tylka i IMO nalezy to uszanowac. A jak ktos sie chce rowno opalic, to sa plaze naturystow i tam nic nikogo nie gorszy, pelna swoboda.
Z tego co tu piszą to wychodzi że powinnam na plaży chodzić w spodniach od dresu na tyłku, bo mam płaskodu.., natomiast biust powinnam eksponować jak się da No bo 'jak coś mam ładne, to pokazuje' - szkoda tylko że to dotyczy li i jedynie ciała, no i raczej nie pokazuje się tego dla siebie

A jak to już ktoś pisał - kobietkom się wydaje, że pokazanie wszystkiego na talerzu jest najbardziej pociągające - a właśnie najbardziej pociągające jest to, co zakryte, bo pobudza wyobraźnię

Ja jeśli miałabym dziecko, nie wahałabym się przed zwróceniem uwagi takiej Pani, która przed nim rozwala i pokazuje rowek i krocze praktycznie w całej okazałości.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:46   #56
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jasne, czyli siedzcie na plazy z zamknietymi oczami W moim wypadku to nie jest zgorszenie, stringi to nic ekstrawaganckiego... Nie rozumiem tez waszego rozroznienia: szczuple moga nosic, grube nie. Coz za dyskryminacja, gdzie Wasza tolerancja?

Dla mnie stringi wygladaja nieestetycznie na kazdym, bez roznicy czy mlody, stary, gruby, chudy, facet, kobieta. Na kazdym wygladaja rownie paskudnie, jesli sa noszone na plazy a nie jako bielizna. Nie kazdy na plazy ma ochote na ogladanie golego tylka i IMO nalezy to uszanowac. A jak ktos sie chce rowno opalic, to sa plaze naturystow i tam nic nikogo nie gorszy, pelna swoboda.
Póki co nie ma żadnej ustawy, która zabraniałaby nosić stringi na plaży
Więc na plażę ma prawo wejść każdy także osoba w takich gatkach, jeśli tobie taki strój przeszkadza to idź tam, gdzie leżakują starsze panie zapięte po szyję, proste


A odnośnie tolerancji.
To nie o to tu chodzi, ale o poczucie smaku osoby noszącej jakiekolwiek bikini. Nie czarujmy się, ale większości nawet tradycyjne nie pasuje...


Autorko wątku, jak poszukiwania? Na Allegro sprawdzałaś?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:52   #57
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Póki co nie ma żadnej ustawy, która zabraniałaby nosić stringi na plaży
Więc na plażę ma prawo wejść każdy także osoba w takich gatkach, jeśli tobie taki strój przeszkadza to idź tam, gdzie leżakują starsze panie zapięte po szyję, proste


A odnośnie tolerancji.
To nie o to tu chodzi, ale o poczucie smaku osoby noszącej jakiekolwiek bikini. Nie czarujmy się, ale większości nawet tradycyjne nie pasuje...

o właśnie! a niestety na plaży paraduje wiele pań, które pomimo nadwagi/otyłości zakładają dwu-częściowe kostiumy kapielowe.. To tez może udezac w czyjeś poczucie estetyki.. Bo jednak widok nadmiernej ilości fałdek, pokrytych cellulitem nie wyglada najlepiej.. a jakoś nikt się tu nie bulwersuje z tego powodu i nie mówi, że takie osoby powinny dobierać odpowiednie stroje do ich figury.. jakoś wolałabym oglądać zgrabne tyłki w stringach niż zbyt obfite ciała we wpijających się dwu-częściowych kostiumach kąpielowych.. a tego na naszych plażach jest zdecydowanie więcej.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:02   #58
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Stringi na plażę

Droga autorko wątku, jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać Mi także podobają się stringi takie bardziej zabudowane niż same sznureczki. Na plażę w ustronne miejsce jeżeli miałabym świecić tylkiem przed staruszkami czy dziećmi to wystarczy założyć jakaś spódnicą pareo.. A opalając się hmm nikomu nie każę patrzeć się na pupę.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:24   #59
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Stringi na plażę

off-top

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jasne, czyli siedzcie na plazy z zamknietymi oczami W moim wypadku to nie jest zgorszenie, stringi to nic ekstrawaganckiego... Nie rozumiem tez waszego rozroznienia: szczuple moga nosic, grube nie. Coz za dyskryminacja, gdzie Wasza tolerancja?

Dla mnie stringi wygladaja nieestetycznie na kazdym, bez roznicy czy mlody, stary, gruby, chudy, facet, kobieta. Na kazdym wygladaja rownie paskudnie, jesli sa noszone na plazy a nie jako bielizna. Nie kazdy na plazy ma ochote na ogladanie golego tylka i IMO nalezy to uszanowac. A jak ktos sie chce rowno opalic, to sa plaze naturystow i tam nic nikogo nie gorszy, pelna swoboda.
nigdzie nie wspomnialam, ze tylko szczuple moga nosic skape bikini
mi akurat nie przeszkadza, ze dziewczyna zalozy stringi i robia sie, jak to napisalas, bulki przedzielone sznurkiem. Nie przeszkadza mi tez, kiedy panie z widocznym cellulitem, faldami tluszczu itp. chodza w dwuczesciowym stroju i byc moze raza w innych poczucie estetyki.
Po prostu akceptuje to, traktuje jako widok ludzkiego ciala, nie przychodze na plaze, aby poderwac faceta, tylko sobie polezakowac na sloncu i poszalec w wodzie. A co kiedy dziewczynie spadnie gora od stroju? przeciez to gole cialo, jak tak mozna?<ironia>

nie kazdy na plazy ma ochote na ogladanie golego tylka i IMO nalezy to uszanowac. A jak ktos sie chce rowno opalic, to sa plaze naturystow i tam nic nikogo nie gorszy, pelna swoboda.
to dziala tez w druga strone - nie kazdy na plazy ma ochote chodzic w stroju zakrywajacym caly tylek i to tez imo nalezaloby szanowac, a jesli ktos nie chce ogladac "bulek", moze znalezc inne miejsce.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Póki co nie ma żadnej ustawy, która zabraniałaby nosić stringi na plaży
Więc na plażę ma prawo wejść każdy także osoba w takich gatkach, jeśli tobie taki strój przeszkadza to idź tam, gdzie leżakują starsze panie zapięte po szyję, proste
A odnośnie tolerancji.
To nie o to tu chodzi, ale o poczucie smaku osoby noszącej jakiekolwiek bikini. Nie czarujmy się, ale większości nawet tradycyjne nie pasuje...
Autorko wątku, jak poszukiwania? Na Allegro sprawdzałaś?
wlasnie o to mi chodzi

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
o właśnie! a niestety na plaży paraduje wiele pań, które pomimo nadwagi/otyłości zakładają dwu-częściowe kostiumy kapielowe.. To tez może udezac w czyjeś poczucie estetyki.. Bo jednak widok nadmiernej ilości fałdek, pokrytych cellulitem nie wyglada najlepiej.. a jakoś nikt się tu nie bulwersuje z tego powodu i nie mówi, że takie osoby powinny dobierać odpowiednie stroje do ich figury.. jakoś wolałabym oglądać zgrabne tyłki w stringach niż zbyt obfite ciała we wpijających się dwu-częściowych kostiumach kąpielowych.. a tego na naszych plażach jest zdecydowanie więcej.
i o to tez.

pzdr
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:34   #60
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Stringi na plażę

ja najchętniej kupiłabym sobie kostium płetwonurka. jak znalazł na moją figurę
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.