Mamusie styczniowe 2018 r. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 18:42   #271
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Kupilam Dada 3, żeby sprawdzić czy małemu nie będzie wygodnie z trochę większych pieluszkach, bo Dada 2 już się robi ciut mała. Ale różnica w wielkosci jest ogromna 3 są gigantyczne! Używa już któraś pieluch trójek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 18:48   #272
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Majka to nie wiedziałam.

Majaaaa kupiłam trójki i jak je zobaczyłam to wysłałam męża po dwójki. Jest ogromna różnica, dla nas chyba za wcześnie.

Blue_turkus imponująca waga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 19:28   #273
Blue_Turkus
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Turkus
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 245
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My uzywmy trojek juz z 2 tyg.

Alergia jak juz to nie na pizze tylko na jej składnik choc szczerze niebsadze bo za malo tego tam napewno bylo.
Blue_Turkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:26   #274
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez Blue_Turkus Pokaż wiadomość
My uzywmy trojek juz z 2 tyg.

Alergia jak juz to nie na pizze tylko na jej składnik choc szczerze niebsadze bo za malo tego tam napewno bylo.
Oczywiście, że nie na pizze. Ale zapewne na ser, którego akurat na pizzy mało nie jest.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:39   #275
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

[QUOT=Blue_Turkus;81442871]Hej hej u nas ostatnio od 21 do 3 potem cyc i do 7 znów. Tqkzr nie narzrkam

Dzisiaj byla polozna. Maly wazy 6.1kg i ma 62cm. W 9dni przutyl 450g takze ten hehe a wydawalo mi sir ze mniej je[/QUOTE]

Chyba największy bobas na wątku

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Kupilam Dada 3, żeby sprawdzić czy małemu nie będzie wygodnie z trochę większych pieluszkach, bo Dada 2 już się robi ciut mała. Ale różnica w wielkosci jest ogromna 3 są gigantyczne! Używa już któraś pieluch trójek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście spora różnica, akurat mam w domu i 2 i 3. Dwójki jeszcze ujdą, zużyję bo szkoda całej paczki ale mierzyłam też trójkę i jest ok. Gdyby nie cała paczka dwójek to używalibyśmy już większych.
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 03:00   #276
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Blue_Turkus piekna waga Twojego Bejbitka, jest co nosic

My na dwojkach pampkach. Dady nie trawie calym swoim sercem, wszystko w nich przesikuje, natomiast pampers bardzo ladnie sie nosi i chyba przy nich zostaniemy.

Moj tz powiedzial, ze mam sie swoich wirtualnych kolezanek zapytac ile usypiaja swoje dzieci
Jak o 19 kapiemy badz jest toaleta wieczorna, Maly np zasypia po 20 spi jakies 5-10 min, budzi sie i usypianie trwa do 20:45-21, dopiero o tej porze twardo spi. Jak to wyglada u Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 06:26   #277
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My też używamy dwojek. Pampersy mała przesikuje przy udach, z kolei w dadach przy udach przechodzi kupa :/
Jedynki są już za małe. Staram się zapinac je jak najwyżej żeby nie było luzu na nóżkach.
Mam jakieś 200 pampersow dwojek w zapasie

U nas zasypianie wygląda każdego dnia inaczej. Wczoraj mała zasnęła po 5 minutach bujania i spała ładnie przez całą noc, a przedwczoraj Tz bujal się z nią od 20 do 23, w międzyczasie 3 razy zasypiala i budziła się po 5-10 minutach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 06:33   #278
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Blue_Turkus piekna waga Twojego Bejbitka, jest co nosic

My na dwojkach pampkach. Dady nie trawie calym swoim sercem, wszystko w nich przesikuje, natomiast pampers bardzo ladnie sie nosi i chyba przy nich zostaniemy.

Moj tz powiedzial, ze mam sie swoich wirtualnych kolezanek zapytac ile usypiaja swoje dzieci
Jak o 19 kapiemy badz jest toaleta wieczorna, Maly np zasypia po 20 spi jakies 5-10 min, budzi sie i usypianie trwa do 20:45-21, dopiero o tej porze twardo spi. Jak to wyglada u Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wygląda podobnie jak u Ciebie, tylko bardziej tak po 21 przysypia. Chociaż wczoraj dała nieźle do pieca bo usunęła po 24

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 07:12   #279
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My poki co lecimy jeszcze na 2 pampersa- ale premium, zielone pampersy Małą uczulają i są dużo mniejsze. W zanadrzu czekają 3 i pampersa i dady premium na wypróbowanie.
U nas usypianie różnie, zazwyczaj Małą usypiamy późno i zasypia około 22-22.30, wtedy śpi do 8-9. Już prawie się wdrożyła w ten system
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 07:15   #280
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My rzadko usypiamy. Najczęściej kładziemy do łóżeczka i chłopaki zasypiają sami. Często też odcina ich przy piersi. Żeby nosić i bujać to raczej nie.

Fajna nocka za nami, nic to, że pobudka przed 6

Co do pampersów to my nadal w jedynkach. W ogóle czytam o wagach waszych dzieci i myślę sobie wow! Moi tydzień temu mieli 3800 i 3500 i wydają mi się tacy duzi no ale wiadomo bliźniaki wcześniaki, mają co nadrabiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:47   #281
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Dzień dobry
My po skoku rozwojowym, skończylo sie ciagle marudzeniw, za to młoda jest zainteresowana światem, mietoli duzo językiem, wydaje nowe dźwięki i sa pierwsze usmiechy. No ale przede wszystkim jest spokoj, nie płacze co chwila.
Co do zasypiania to różnie. Jak jest spokojna, to kolo 21 po kąpieli biorę ja na przytulanie, gasze swiatlo i po 20 min spi w łóżeczku. A jak ma gorszy dzień... Wczoraj imprezowalismy do 24 na przykład. Ale to chyba wina tej kolki.

Zori jal tam? Podalas sab simplex? Ile razy na dobe zamierzasz podawac?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 10:07   #282
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas usypianie trwa dluuugo. Wczoraj kąpiel po 20 a zasnęła dopiero o 1... i często się jej zdarza, że zasypia tak późno. Przypuszczam, że za długo śpi po poludniu.

Pamiętam, że któraś z Was miała problem zielonej kupy. U nas się właśnie pojawił. Iść z tym do lekarza czy to normalne na jakims etapie?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:38   #283
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas była zielona kupa, ale wtedy jadłam szpinak i sałatę, więc się nie przyjęłam i więcej się to nie powtórzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:43   #284
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas też raz była raz zielona kupka. Konsultowalam to telefoniczne z pediatra i powiedziala ze nie przyjmujemy się tym ani gdyby byl sluz. Martwimy sie jakby byla krew.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:40   #285
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas z zasypianiem też różnie. Chociaż staram się żeby Mały zasnal max koło 22. Wtedy budzi się na jedzenie koło 2-3 a następna pobudke ma koło 7.

Taka epidemia grypy u nas panuje, że boję się wyjść z małym na spacer. Póki co ograniczam się do 1 godziny na balkonie a potem jeszcze w domu przy uchylonych drzwiach balkonowych leży. Czasami nawet 2 razy dziennie taki "spacer" mu robię jak jest pogoda i przy okazji wietrze chatę.

Co do SabSimplex to będę mu wierna tak dlugo, jak mały będzie jadł butle. Żadnych problemów z brzuszkiem i kupka nie mamy. Tyle że ja go wkraplam do każdej butelki (po 10 kropel aktualnie).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:41   #286
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cay no to witaj w klubie. Babcia pojechala i mamy znowu nocny terror. Wczoraj moje chlopaki imprezowali do 2. A kapiel tez mielismy po 20, w miedzyczasie jakies krotkie drzemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 13:31   #287
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Dzień dobry

Amparo maluchy fajnie ważą, coraz więksi

fiolek u nas ze spaniem jest różnie. Niedawno skarżyłam się, że mały nie śpi cały dzień, i faktycznie tak było, ale od dwóch dni nawet zaczął spać. Ale musi być mega cicho i przyciemnione itd. Wieczorem mały sam zasypia po cycu, szczególnie jak przypada wieczór kąpieli (kąpiemy o 21), wtedy po kąpieli cyc i spanie, wtedy śpi najdłużej. Potem jak się budzi w nocy to tylko na pieluchę i jedzenie i zasypia. Ale następne budzenie to już jest dramat z zaśnięciem. Obijamy się ze 2h. Co zaśnie przy cycu albo na kolanach albo na piersi to jak tylko próbuję odłożyć do łóżeczka, to się budzi i zaczyna płakać. Zdarza mi się odkładać po 5 razy, bez skutku. Im bliżej poranka tym krótsze spanie między karmieniami. Ostatnio umówiłam się z mężem, że jak będą te 2-godzinne harce małego to budzę męża po godzinie i on przejmuje usypianie. Zwykle jest to ok. 5 rano. I tak najlepsze spanie dla niego jest na piersi albo przy piersi

Zori i jak metoda na "kanapkę" przy kp? Pomogło coś czy nie bardzo?
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:00   #288
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Mamusie styczniowe 2018 r.

Majaaaa u nas też grypa szaleje, dlatego omijamy skupiska ludzi, typu sklepy. Na ulicach i w parkach czujemy się bezpiecznie.

Amparo przecież to wielkie chłopaki! Gratuluję takich wag.

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
U nas usypianie trwa dluuugo. Wczoraj kąpiel po 20 a zasnęła dopiero o 1... i często się jej zdarza, że zasypia tak późno. Przypuszczam, że za długo śpi po poludniu.

Pamiętam, że któraś z Was miała problem zielonej kupy. U nas się właśnie pojawił. Iść z tym do lekarza czy to normalne na jakims etapie?

U nas była. Jeśli nie jest to przewlekle to mam się nie martwić. Przeszło po paru dniach.

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My po skoku rozwojowym, skończylo sie ciagle marudzeniw, za to młoda jest zainteresowana światem, mietoli duzo językiem, wydaje nowe dźwięki i sa pierwsze usmiechy. No ale przede wszystkim jest spokoj, nie płacze co chwila.
Co do zasypiania to różnie. Jak jest spokojna, to kolo 21 po kąpieli biorę ja na przytulanie, gasze swiatlo i po 20 min spi w łóżeczku. A jak ma gorszy dzień... Wczoraj imprezowalismy do 24 na przykład. Ale to chyba wina tej kolki.

Zori jal tam? Podalas sab simplex? Ile razy na dobe zamierzasz podawac?

No więc u nas podobnie. Też były 2 dni płaczu, a teraz mamy niezły upgrade. Uśmiech odwzajemniony, ciekawość świata, też język pracuje na całego i rączki i nóżki też. Nawet leżenie na brzuchu polubił!

Dzień dobry
Syn nadal litościwy i przesypia całą noc dziś zmobilizowalam się, rano odciągnęłam mleko (130 ml z jednej piersi! Aż dumna z siebie jestem), maż przechwycił syna, a ja poszłam na basen i szybkie zakupy. Wspaniale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:16   #289
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Majaaaa u nas też grypa szaleje, dlatego omijamy skupiska ludzi, typu sklepy. Na ulicach i w parkach czujemy się bezpiecznie.

Amparo przecież to wielkie chłopaki! Gratuluję takich wag.




U nas była. Jeśli nie jest to przewlekle to mam się nie martwić. Przeszło po paru dniach.




No więc u nas podobnie. Też były 2 dni płaczu, a teraz mamy niezły upgrade. Uśmiech odwzajemniony, ciekawość świata, też język pracuje na całego i rączki i nóżki też. Nawet leżenie na brzuchu polubił!

Dzień dobry
Syn nadal litościwy i przesypia całą noc dziś zmobilizowalam się, rano odciągnęłam mleko (130 ml z jednej piersi! Aż dumna z siebie jestem), maż przechwycił syna, a ja poszłam na basen i szybkie zakupy. Wspaniale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emeczka, w mojej miejscowości niestety praktycznie żadnych parków/lasów nie ma. Wokół nas same magazyny i autostrady. Lipa straszna. Dodatkowo powietrze jest tak zanieczyszczone aktualnie że nawet jak ja sama idę do miasta coś załatwić (jak becikowe wczoraj) albo na szybkie zakupy, to oddycham przez szalik Brud, smród i ubóstwo Coś okropnego. Czekam na marzec i święta, bo jedziemy do Bydgoszczy a tam jest mnóstwo parków i zieleni. A jak odwiedzimy teściów na wsi to za domem mają mega las.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 18:31   #290
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Przeciez to jest prawoe 250g w tydzień, a mowia o normach 120 - 200 g. Szaleją z tymi wagami maluchów, i mam wrazenie ze zawszr przyjdzie ktoś, kto powie ze coś jest nie tak.
moim zdaniem tez waga bardzo ok

hej

cały dzien nadrabiałam

u nas w kratke - jesli jednego dnia jest dziecko nieodkładalne i płaczliwe, to drugiego cały dzień spi. na nocki tez nie narzekam tfu tfu, ale usypianie bywa masakrą. wczoraj 3 h kombinowania. przy piersi zasypia, ale zaraz otwiera oczy. moze przy mnie by spala, ale jak nie lubie z dzieckiem spac.

tż w nocy nie wstaje do malej. nawet jak mial opieke to sie nawet nie budził jak mała w nocy płakała. ale w sumie nie mialby co robic, bo małą trzeba przebrac i dac jej jesc. czasem troche sie bawimy ze smoczkiem, czasem zasnie od razu. wieczorami bywam zla jak mala placze, ze nie przychodzi mnie odciazyc, ale z drugiej strony on usypia starszaka, co czasem bywa trudniejsze niz małą...


we wtorek mala wazyła 4 kg. wczoraj miala 4 tygodnie. waga urodzeniowa to 3340 g.

postanowilam zrobic zapas mleka. jak czytam, że odciagacie 130 ml z jednej piersi to wow!
ja odciagłam 40 ml z dwóch. dzisiaj drugie 40 ml.
nie przejmuje sie, bo mała przybiera bardzo porządnie, ale jest to upierdliwe, bo ciezko zrobic jakis zapas pokarmu...ech.
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 04:05   #291
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Właśnie jemy - pierwsza pobudka od 23 zasypianie u nas wygląda różnie, ale zawsze jest na piersi. Zależy od intensywności dni małej, bo potrafi zasnąć w 5min, albo balowac przez 3godziny i potem przenoszę takie zasniete dziecko do łóżeczka. Tylko muszę ostrożnie, bo zdarza mi się zrobić to za wcześnie i się budzi...


A pampersy używamy 2, te dady nam podpasowaly, ale mamy jakieś premium. Nie wiem czym one się różnią od zwykłych, oprócz opakowania. Natomiast mam zapas 3 z Dady normalnych więc zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 04:59   #292
Blue_Turkus
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Turkus
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 245
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Majka a wczesniej sera nie jadlas?

U nas tez bywaja zielona kupy ale ja czytalam zr sie utlenia i dlatego robi zielona takze sie nie przejmuje.

U nas dzisiaj o 5 puerwsza pobudka od 21 aaaa
Zasypiamy albo przy cycku. Albo na rekach. Wieczorem po kapieli dlugo je i potem spi do 3-5 noi teraz tez troche to trwa bo on sie budzi bo cisnie kupe pitem cyc potem przewijak i cyc do zasniecia. Wiec ok godzine to trwa. Ale w dzien to raczej tylko wozek lub auto spi
Blue_Turkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 05:09   #293
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My mamy właśnie pobudkę Iga spała 6 godzin ciągiem, ciumka sobie teraz na śpiocha i zaraz pewnie znowu pójdziemy spać

Wczoraj spalysmy do 13 (karmienie o 5,8,11 ) mój spioszek kochany... Ale za to w dzień miała tylko 2 drzemki po 30 minut, dobrze że obeszło się bez placzkow to były zabawy A przed kąpielą była już tak zmęczona, że zasnęła mi na przewijaku moment musiałam budzić.

Miłej niedzieli życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 06:54   #294
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Dobry dobry U nas nocki są naprawdę nieźle, chociaz boję się, że jak to teraz napisałam, to wszystko się zepsuje Pobudki o 2 i o 6 na jedzenie/pieluche i Kluska zasypia od razu potem. Generalnie śpi tak od 21-22 do 2, potem od 2:30 do 6 i od 6:30 do 8 mniej więcej. Wiec jest super
Dzisiaj zamiast iść spać razem z nim o tej 6:30 to wstałam i korzystam z wolności - ciepła kawa, śniadanie, kibelek na spokojnie i oglądam rzeczy na stronie IKEA na kompie a nie na telefonie (w końcu dostęp do kompa).

Dziewczyny, ratunku. Hemoroidy (dokładnie jeden który mam po porodzie) spędza mi sen z powiek. Zna któraś jakiś specyfik który działa, co by się dziada pozbyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 07:11   #295
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez Blue_Turkus Pokaż wiadomość
Majka a wczesniej sera nie jadlas?
Od jakiegoś miesiąca nie jadłam nic z nabiału.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:16   #296
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Bonjourbelle wczoraj podalismy 2x po 15 kropelek i szczerze... jeszcze nigdy nam tak nie plakala jak wczoraj. Nawet baczki przy masażu nie szly. Nie wiem czy sobie darowac czy musi sie przyzwyczaić.

Nikopia niestety moja leniuszka jak stwierdzi ze nie to nie. I nic nie pomoze 😕

Podziwiam Was jak duzo mleczka odciagacie 😊 ja moge sobie o tym pomarzyć 😊 ida doslownie jakies kropelki i koniec. Takze brawo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Majaaaaa ja stosowalam Hemoral czopki i posiadowki z kory dębu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:20   #297
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Dobry dobry U nas nocki są naprawdę nieźle, chociaz boję się, że jak to teraz napisałam, to wszystko się zepsuje Pobudki o 2 i o 6 na jedzenie/pieluche i Kluska zasypia od razu potem. Generalnie śpi tak od 21-22 do 2, potem od 2:30 do 6 i od 6:30 do 8 mniej więcej. Wiec jest super
Dzisiaj zamiast iść spać razem z nim o tej 6:30 to wstałam i korzystam z wolności - ciepła kawa, śniadanie, kibelek na spokojnie i oglądam rzeczy na stronie IKEA na kompie a nie na telefonie (w końcu dostęp do kompa).

Dziewczyny, ratunku. Hemoroidy (dokładnie jeden który mam po porodzie) spędza mi sen z powiek. Zna któraś jakiś specyfik który działa, co by się dziada pozbyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostałam od gin procto-glyvenol. Dopiero zaczęłam stosowanie, więc jeszcze nie wiem na ile zadziała



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:24   #298
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Ja w ciąży używałam posterisanu, polecam czopki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:35   #299
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Zori, u nas też nie ma poprawy. A z kupkami jeszcze nie było tak źle nigdy. Płacze strasznie przy baczkach i kupce, od wczoraj kupki noe bylo. Apogeum placzu jest kolo 21 po kapieli. Spac też nie może bo ja ciągle wybudza, prezy sie i placze. Ona juz zasypia w kazdej chwili swojego spokoju, nawet jeść mi dzis nie chce, a za chwile znow się prezy i nie może spac. Tak mi jej żal, mam ochotę płakać jak to widzę, a nie wiem jak jej pomóc..
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:49   #300
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas też ciągle brzuszek męczy... Czasem pomaga masaż slońce- księżyc ale nie zawsze. Na zmianę są dni lepsze i gorsze. Generalnie dziecko po obudzeniu jest najkochańsze na świecie a co godzina nastrój spada...

Dziewczyny nie boicie się, że skoro dzieci usypiają przy cycku i je tak odkładacie to już zostanie taki nawyk? Wczoraj na warsztatach były mamy, które 2-letnie dzieci usypiają cyckiem przed snem i potem w nocy jak się wybudzą...
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-19 11:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.