Trądzik - cz. 2 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 12:13   #961
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

do tyłka ze mną...
rekordowa ilość przebarwień.
mam teraz światełko w tunelu bo w środę idę po tabletki anty.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:23   #962
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

No to mogę sobie przybić piątkę z Onexy i nicegirl Ja wiem, że mam tłustą cerę, ale kiedyś też nie bardzo dbałam o nawilżanie jej. Efekt był taki, że miałam przesuszoną, łuszczącą się i podrażnioną skórę... Potem zaczęłam stosować krem nawilżający Nivea Visage i wszystko wróciło do normy Najgorsze jest to, że mi się on kończy, a byłam po nowy i w Realu i w Carrefourze i nie ma
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:26   #963
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

a ja juz się poddałam...
było tak,ze wierzylam ze przeżyje normalne wakacje i zaurocze chlopaka ktorego tam poznałam, ale wiem ze ten rok nie bedzie sie roznił niczym od pooprzednich...
plaza-tapeta
osrodek-tapeta
miasto-tapeta
dyskoteka-tapeta..
spuszcozna glowa i zakrycie wlosami...
a juz mialam je ciac na lato... moją jedyną osłonę..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:13   #964
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
a ja juz się poddałam...
było tak,ze wierzylam ze przeżyje normalne wakacje i zaurocze chlopaka ktorego tam poznałam, ale wiem ze ten rok nie bedzie sie roznił niczym od pooprzednich...
plaza-tapeta
osrodek-tapeta
miasto-tapeta
dyskoteka-tapeta..
spuszcozna glowa i zakrycie wlosami...
a juz mialam je ciac na lato... moją jedyną osłonę..
____________
Współczuję
Ja zrezygnowałam z wakacji we Włoszech.Powód?-zawsze ten sam-twarz
Przestraszyłam się po prostu,że tam jest ostre słońce,a ja nie mam odpowiedniego filtru i powiększą mi się przebarwienia. I bałam się też wyśmiania,bo co będzie jak wieczorem grono znajomych zobaczy moją odrażającą cerę?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:18   #965
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Trądzik - cz. 2

dziewczyny nic się nie martwcie, to wszystko musi się kiedyś uspokoić! wiem jak to jest mieć 'wiecznego doła' z powodu cery.. hym. spróbujcie 1 dzień olać to jak inni bd się na Was patrzeć i iść spokojnie do ludzi. nieważne co powiedzą! nie ma ludzi idealnych, a trądzik z czasem zniknie! przecież o siebie dbacie
poza tym, inni też nie są idealni
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:53   #966
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik - cz. 2

jakoś dzisiaj się trochę podłamałam, co z tego, że już jest lepiej, jak i tak wyglądam masakrycznie jak popatrzyłam w lustro... załamałam się - łuszcząca się skóra miejscami, przebarwienia... tysiące kropek ehhh zastanawiam się czy ja kiedyś będę miała normalną cerę
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:48   #967
like_aduss
Raczkowanie
 
Avatar like_aduss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 71
Dot.: Trądzik - cz. 2

jejuu dziewczyny współczuje Wam ja też mam cerę trądzikową ale wystarczy że się opale i szybko mi znikają wypryski .. kiedyś miałam duże problemy z cerą , ale jak poszłam do liceum stwierdziłam że musze coś z tym zrobić .. i zaczęłam zazywać cynk forte 2 tabletki dziennie teraz jest o niebo lepiej nawet w zimie jak jestem totalnie biała,bo na solarium nie chodze za młoda skóre mam i nie bd niszczyła . też mam tłustą cerę niestety ale są też plusy tłusta skóra się wolniej starzeje ))
like_aduss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 23:50   #968
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez like_aduss Pokaż wiadomość
jejuu dziewczyny współczuje Wam ja też mam cerę trądzikową ale wystarczy że się opale i szybko mi znikają wypryski .. kiedyś miałam duże problemy z cerą , ale jak poszłam do liceum stwierdziłam że musze coś z tym zrobić .. i zaczęłam zazywać cynk forte 2 tabletki dziennie teraz jest o niebo lepiej nawet w zimie jak jestem totalnie biała,bo na solarium nie chodze za młoda skóre mam i nie bd niszczyła . też mam tłustą cerę niestety ale są też plusy tłusta skóra się wolniej starzeje ))
Pamietaj ,ze przy cerze tradzikowej nie mozna sie opalac.W ten sposob pracuje sie na przyszle przebarwienia(o zmarszczkach nie wspomne).Opalan ie moze dac tymczasowa poprawe ,ale od tego moze byc wieksze pogorszenie w przyszlosci.Trzeba sobie robic przerwy od cynku 3 miesiace i przerwa najlepiej dosc spora.I przy braniu jego najlepiej brac tez inne wit.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 07:40   #969
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

hmmm... cały weekend balowałam... oczywiście na buzi z tapetą, bo inaczej bym nie wyszła. Tylko jeden pryszcz pod nosem mi się zrobił. Chyba, że w tygodniu mi powychodzi...
Ja uważam, że niektórzy mają szanse na wyleczenie trądziku a inni nie. Na przykład ja nie mam. Leczyłam się różnymi specyfikami i antybiotykami. Tylko hormony mi pomagają, a wiadomo że nie będę ich brała całe życie... po odstawieniu zawsze mi wszystko wracało i będzie wracać do końca życie, bo na pewno jestem jedną z osób, które mają trądzik do później starości

Edytowane przez marika22
Czas edycji: 2008-04-22 o 20:44
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 10:25   #970
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A można wiedzieć co to za tabletki na łojotok?
Jest specjalna kuracja tebletkami na łojotok, ale ma jeden ten minus, że wysusza bardzo oczy i nie wolno nosić soczewek kontaktowych no a ja nosze i za nic bym z nich nie zrezygnowała. Więc lekarz przepisał mi tabletki Flucofast (150mg) które mam brać raz na tydzień. Tylko, że to nie są tabletki na główny cel - łojotok tylko jest to lek ... przeciwgrzybiczny. I te leki powodują zmniejszanie tego łojotoku, jako skutek uboczny. Mi pomogło jest różnica.

Cytat:
Ja ostatnio nabawiłam się strasznego przesuszenia skóry w niektórych miejscach.Miałam wielkie czerwone placki na policzkach,a potem skóra zaczęła się gwałtownie łuszczyć
Moim zdaniem takim traktowaniem skóry w ogóle jej nie wyleczysz. Bo niszczysz jej bariere ochronną i jest tak osłabiona, że nie jest w stanie się regenerować. Może proponuje mocno ją nawilżać, a leki kłaść punktowo na krosty.

Cytat:
mi sie tez wydawało, że mam tłustą skórę i że nie potrzebuje aż takiego nawilżania.
I to jest najpopularniejszy błąd jak można popełnić. To że skóra jest tłusta to nie znaczy że jest nawilżona. A wręcz odwrotnie im masz większy łojotok, tym ona bardziej jest przesuszona. Więc dziewczyny nawilżajcie i jeszcze raz nawilżajcie.
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:23   #971
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez like_aduss Pokaż wiadomość
jejuu dziewczyny współczuje Wam ja też mam cerę trądzikową ale wystarczy że się opale i szybko mi znikają wypryski .. kiedyś miałam duże problemy z cerą , ale jak poszłam do liceum stwierdziłam że musze coś z tym zrobić .. i zaczęłam zazywać cynk forte 2 tabletki dziennie teraz jest o niebo lepiej nawet w zimie jak jestem totalnie biała,bo na solarium nie chodze za młoda skóre mam i nie bd niszczyła . też mam tłustą cerę niestety ale są też plusy tłusta skóra się wolniej starzeje ))
buzi z trądzikiem nie można opalać nabawisz się przebarwień, na większości leków/ maści czy kremów napisane jest, że należy używać filtrów przy stosowaniu. Tak więc, może i na jakiś czas pomoże ale potem...
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:51   #972
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja jakos tak... dziwnie, sama nie wiem. Niby lepiej, ladniej, gladziej... nawet bez tapety idzie wyjsc do ludzi (ale juz do szkoly czy na zakupy musi byc puder badz korektor+puder). Co prawda pewnie niejedna dziewczyna patrzac na mnie mysli sobie o fuu nigdy nie chcialabym miec takiej cery, ale jeszcze pol roku temu marzylam o stanie obecnym.
Ale zle ze mna po calosci, zle, bo facet, z reszta to moj problem od dobrego roku, dluga historia i beznadziejna - kochac swojego bylego i jednoczesnie przyjaznic sie z nim ukrywajac to.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:00   #973
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik - cz. 2

mdz 3m się
miałam ten sam problem całkiem niedawno - facet... przyjaciel, były... ehhh ale trochę przemyślałam, minęło trochę czasu i jesteśmy wciąż przyjaciółmi - powiedziałam mu , że coś czuję... i na dobre mi to wyszło, o dziwo

a z buzią... jako tako, wiem, że jest lepiej, ale... ja cięgle nie jestem z niej zadowolona zastanawiam się nad kupnem no-scaru na blizny , ale ja potrzebuję, czegoś co zadziała w miesiąc góra dwa , wiem... że to krótko, ale można chyba... po ostatnim kwasie i cicaplaście blizny wyblakły troszkę...
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:51   #974
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
mdz
a z buzią... jako tako, wiem, że jest lepiej, ale... ja cięgle nie jestem z niej zadowolona zastanawiam się nad kupnem no-scaru na blizny , ale ja potrzebuję, czegoś co zadziała w miesiąc góra dwa , wiem... że to krótko, ale można chyba... po ostatnim kwasie i cicaplaście blizny wyblakły troszkę...
Hej! Z tego co wiem to no-scar nie pomoże Ci w miesiąc. Najskuteczniejsze, oczywiście z tego co się orientuję i z tego co sama wypróbowałam na sobie, są zabiegi u dermatologów. Polecam lasery i TCA (przy tym trzeba się liczyć z 2. tygodniowym siedzeniem w domu, żeby skóra doszła do siebie, ale efekt niesamowity przez pierwsze dwa tygodnie).
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:39   #975
like_aduss
Raczkowanie
 
Avatar like_aduss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 71
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Pamietaj ,ze przy cerze tradzikowej nie mozna sie opalac.W ten sposob pracuje sie na przyszle przebarwienia(o zmarszczkach nie wspomne).Opalan ie moze dac tymczasowa poprawe ,ale od tego moze byc wieksze pogorszenie w przyszlosci.Trzeba sobie robic przerwy od cynku 3 miesiace i przerwa najlepiej dosc spora.I przy braniu jego najlepiej brac tez inne wit.


Ile powinna trwać ta przerwa ? .. bo nic mi o niej nie wiadomo że powinno się robić .. a ze słońcem masz racje tylko na chwile mam ładną cere potem troche gorsza ale po jakimś czasie wraca do ''normalności''.Dziękuję Ci za rade .. inne witaminy tzn jakie ? oprócz tabletek to też smaruje twarz trybiotykiem a teraz mama mi kupiła jakiś żel do twarzy trądzikowej Duac mojej siostrze bardzo pomógł może mi też .. ) dzięki jeszcze raz za rady
like_aduss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:43   #976
like_aduss
Raczkowanie
 
Avatar like_aduss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 71
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
buzi z trądzikiem nie można opalać nabawisz się przebarwień, na większości leków/ maści czy kremów napisane jest, że należy używać filtrów przy stosowaniu. Tak więc, może i na jakiś czas pomoże ale potem...


Tamtego lata jak się opalałam to nie miałam przebarwień .. tylko skóre wysuszona i musiałam nawilżać dużo,niestety potem mi dużo wyszło wyprysków jak zaprzestałam się opalać .. nie no ja sobie nie wyobrażam nie opalać twarzy .. a jaki filtr jest dobry by słońce nie uszkodziło skóry ale żeby chociaż troche mnie opaliło ? dziękuję za rade ) pozdrawiam )
like_aduss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:07   #977
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny, proszę, napiszcie czy to normalne, ze po 3 dniach stosowania AD wysypało mnie jak nigdy... Jakby normalnie wszystkie syfy które kiedykolwiek miałam wróciły w jednym czasie! Bo jestem załamana Proszę napiszcie mi czy to zejdzie mi a może powinnam przestać używać AD??
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:10   #978
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez like_aduss Pokaż wiadomość
Tamtego lata jak się opalałam to nie miałam przebarwień .. tylko skóre wysuszona i musiałam nawilżać dużo,niestety potem mi dużo wyszło wyprysków jak zaprzestałam się opalać .. nie no ja sobie nie wyobrażam nie opalać twarzy .. a jaki filtr jest dobry by słońce nie uszkodziło skóry ale żeby chociaż troche mnie opaliło ? dziękuję za rade ) pozdrawiam )
Mówi się że 15 to minimum, które chroni skórę, ale jednoczesnie tak bardzo jej nie "blokuje". Zazwyczaj większość podkładów ma taki własnie filtr. A nie myślałaś o samoopalaczach? Fakt, efekt może mniej naturalny, ale za to zdrowiej i bezpieczniej Pozdrawiam
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:58   #979
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Trądzik - cz. 2

mi po niektórych antytrądzikowych najpierw syfki wyskakiwały, a potem było coraz to lepiej chociaz AD nie uzywalam.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:07   #980
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę, napiszcie czy to normalne, ze po 3 dniach stosowania AD wysypało mnie jak nigdy... Jakby normalnie wszystkie syfy które kiedykolwiek miałam wróciły w jednym czasie! Bo jestem załamana Proszę napiszcie mi czy to zejdzie mi a może powinnam przestać używać AD??
Ciężko powiedzieć,bo ja wiecznie mam wysyp,a stosuję pół roku.
Rzadko jest okej.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:14   #981
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie tak średnio, ale boję się bo okres mi się zbliża a ja pewnie znowu będę mieć wysyp.. buu.....
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 23:41   #982
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez like_aduss Pokaż wiadomość
Ile powinna trwać ta przerwa ? .. bo nic mi o niej nie wiadomo że powinno się robić .. a ze słońcem masz racje tylko na chwile mam ładną cere potem troche gorsza ale po jakimś czasie wraca do ''normalności''.Dziękuję Ci za rade .. inne witaminy tzn jakie ? oprócz tabletek to też smaruje twarz trybiotykiem a teraz mama mi kupiła jakiś żel do twarzy trądzikowej Duac mojej siostrze bardzo pomógł może mi też .. ) dzięki jeszcze raz za rady
Wejdz na watek o suplementach to wszystkiego sie dowiesz,tam jest bardzo o tym duzo.Ja biore zawsze 3 miesiace i robie sobie przerwe na pare miesiecy.Jak biore to Salfazin, a tam juz sa inne wit jak C,E,A i wit b6.

Oto watek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163942


Nigdy nie smarowalam sie Tribiotykiem ,ale dziewczyny pisaly ,ze na dluzsza mete nie mozna go uzywac tylko od czasu do czasu.

Co do Duacu to on ma w sobie antybiotyk i jezeli nie masz wiekszych problemow z cera to chyba bym odradzala.Jego zazwyczaj przypisuje lekarz.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:48   #983
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Moim zdaniem takim traktowaniem skóry w ogóle jej nie wyleczysz. Bo niszczysz jej bariere ochronną i jest tak osłabiona, że nie jest w stanie się regenerować. Może proponuje mocno ją nawilżać, a leki kłaść punktowo na krosty.

_________________________
Tylko,ze pryszczy to mam mało, od czasu do czasu coś wyskoczy, to wtedy maści nakładam punktowo.Niestety na policzkach - masa przebarwień, jedno przy drugim i nie mam szans,zeby nakładać punktowo.Radzisz zrezygnować z AD na jakiś czas?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:55   #984
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie z twarzą ładnie, ale koszmar pojawił się na plecach i ramionach. Idę się zabić.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:51   #985
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem takim traktowaniem skóry w ogóle jej nie wyleczysz. Bo niszczysz jej barierę ochronną i jest tak osłabiona, że nie jest w stanie się regenerować. Może proponuje mocno ją nawilżać, a leki kłaść punktowo na krosty.

_________________________
Tylko,ze pryszczy to mam mało, od czasu do czasu coś wyskoczy, to wtedy maści nakładam punktowo.Niestety na policzkach - masa przebarwień, jedno przy drugim i nie mam szans,zeby nakładać punktowo.Radzisz zrezygnować z AD na jakiś czas?

Tak możesz spróbować polecam krem (do kupienia w aptekach) emolium. Jest on nastawiony na mocne nawilżanie. Rozumiem, że te przebarwienia są po krostach? Jeśli tak, to wyobraź sobie teraz tak, że przesuszając skórę i powodując, że jest czerwona itd to jak chcesz ją 'wybielić' w ten sposób? A jeśli jest silnie nawilżona, wraca jej koloryt i blask, zaczyna się regenerować to od razu powinnaś zobaczyć poprawę. Polecam także Maść ochronną z wit. A. jest o niej wątek w dziale dermatologii, więc jak będziesz chciałą to poczytaj jest świetna na przebarwienia bo bardzło łatwo i szybko wnika w skórę rozświetlając ją.
Skóra na policzkach jest delikatna, więc i delikatnie się z nią obchodź.
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:55   #986
goloszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Trądzik - cz. 2

witam jestem nowa ,ale polecam wam cos na tradzik co sama wypróbowałam,co uzywa moja kosmetyczka w swoim gabinecie,poleciła mi to i teraz zamawiam sobie sama to na internecie,są to kosmetyki naturalne z olejkiem drzewa herbacianego ,który skutecznie likwiduje trądzik(poczytajcie sobie o własciwosciach olejku z drzewa herbacianego)używam toniku,specjalnego żelu i mydła,wszystkie te preparaty zawieraja własnie olejek z drzewa herbacianego,już po pierwszym nałożeniu uzyciu tego zobaczycie poprawę wiem ,bo sama uzywam tego juz dłuższy czas i moja cera jest teraz przesliczna,nie są to drogie rzeczy sami zobaczcie podaję link http://aromo.pl/Seria_przeciwtradzikowa.html ,ja sama sobie zamawiam własnie na tej stronie,kupuję już profesjonalne opakowanie toniku 0,5 litra smaruje plecy dekolt,twarz naprawdę spróbujcie,a będziecie tego uzywać i wasza cera naprawdę będzie wyleczona,ja myję twarz tonikiem później nakładam żel on szybko wsiąka,a czasmi nakładam go więcej i wmasowuję go w cerę,a mydłem myje ciało,spróbujcie
__________________
ggosiaczek
goloszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:08   #987
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Już widzę jak olejek herbaciany ureguluje mi gospodarkę hormonalną...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:38   #988
goloszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Trądzik - cz. 2

nie spróbowałas ,a więc nie wiesz ,dlatego nie krytykuj czegos czego nie uzywałas,ja uzywam i wiem swoje,a o własciwosciach olejku poczytaj sobie na googlach
__________________
ggosiaczek
goloszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:55   #989
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez goloszka Pokaż wiadomość
nie spróbowałas ,a więc nie wiesz ,dlatego nie krytykuj czegos czego nie uzywałas,ja uzywam i wiem swoje,a o własciwosciach olejku poczytaj sobie na googlach
A mogę wiedzieć czy miałaś jakiś duży trądzik czy tylko takie pojedyncze wypryski? Wiesz, nie ma się co denerwować, po prostu chodziło o to , że tradzik na podłożu hormonalnym jest trudniejszy do wyleczenia niz taki zwykly mały i tu nie wystarczą kosmetyki, choć oczywiście mogą wspomóc leczenie Pozdrawiam
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:19   #990
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ech, dziś byłam juz w takim dole, ze pomyślałam: nie, koniec tego dobrego! W pon. ide do dermy i zażądam Izoteku. A jak mi recepty nie da to pojdę do innej. Ale potem zaczęłam czytac co o nim wypisują. Przeraziła mnie wypowiedz Beliczka Postanowiłam: nie, fakt, ze tradzik to paskuuuudne świnstwo, ale nie będę się przez to truć. Zdrówko ważniejsze Chyba że tam kiedys za pare lat jak juz naprawde nic a nic nie pomoze... Na razie szukam tego idealnego leku
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.