rezygnacja ze swiadka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 15:33   #1
agus260
Przyczajenie
 
Avatar agus260
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9

a


a

Edytowane przez agus260
Czas edycji: 2011-05-15 o 16:11
agus260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:40   #2
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Chcesz to rezygnuj, nie widzę problemu.

Tylko czeka was trudna rozmowa.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:51   #3
elizka773
Wtajemniczenie
 
Avatar elizka773
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 675
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

a dlaczego mialabys nie zrezygnowac? przeciez to wasz slub,wasza decyzja i wiadomo ze lepiej wziasc na swiadka kogos porzadnego na kogo bedziecie mogli liczyc w kazdej sytuacji i pomoze rowniez w przygotowaniach itd ja nie widze zadnego problemu w tym. moja znajoma np. ma mnie wziasc na swiadka w koscielnym,natomiast w cywilnym wziela kogo innego.musiala tak zrobic ale ja wcale nie oczekiwalam od niej wytlumaczenia,bo po co mi?

Edytowane przez elizka773
Czas edycji: 2009-02-17 o 15:54
elizka773 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:21   #4
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Cytat:
Napisane przez agus260 Pokaż wiadomość
Witam wszystkike wizazanki mam takie pytanie czy to bedzie cos zlego jezeli zrezygnujemy ze swiadka?otoz jest pewien problem brat mojego przyszlego jest jak sie okazalo czlowiekiem bez honoru totalnym egoista WREDNYM CZLOWIEKIEM itd ostatnio nie zyjemy z nim najlepiej i znajac jego moze w ostatniej chwili wyciac nam numer i zrezygnowac po namysle zdecydowalismy ze nie chcemy takiej osoby na swiadka wiem ze powinnismy wczesniej przemyslec ale wiele sie zmienilo od tego czasu w jego zachowaniu i taka osoba jako swiadek to tylko pecha moglaby przyniesc...a my chcemy zeby to byl wspanialy moment a nie nerwowka..ludzie niestety czasami swietnie sie maskuja..ale wyszlo szydlo z worka i chcemy zmienic druzbe co o tym sadzicie...slub jest w sierpniu tego roku wiec nie rezygnujemy w ostatniej chwili...pomooocy doradzcie
Jaki problem??? Chcesz, to zrezygnuj i weź kogoś innego.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:43   #5
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

ja też nie widzę żadnego problemu, bo sama jestem w takiej sytuacji.Moją świadkową miała być moja koleżanka- wtedy jeszcze sie przyjażniłyśmy, a teraz nasze stosunki bardzo się ochłodziły i nie zamierzam na pewno powierzac jej tej roli.Ty też sie nie zastanawiaj skoro ta osoba jest nieodpowiednia...
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:19   #6
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Rozumiem, że ty jesteś osobą honorową i jak już coś powiedziałaś nie chcesz się z tego wycofywać - niemniej myślę, że lepiej raz przejść tą trudną rozmowę i wycofac się danej propozycji niż przez te kilka miesięcy się denerwować czy ten brat wytnie Wam numer czy nie i czy odpowiednio się zachowa na ślubie i weselu. Myślę, że powinniście jednak z niego zrezygnować na rzecz kogoś innego - i w spokoju cieszyć się przygotowaniami
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:53   #7
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Cytat:
Napisane przez Beatka10 Pokaż wiadomość
ja też nie widzę żadnego problemu, bo sama jestem w takiej sytuacji.Moją świadkową miała być moja koleżanka- wtedy jeszcze sie przyjażniłyśmy, a teraz nasze stosunki bardzo się ochłodziły i nie zamierzam na pewno powierzac jej tej roli.Ty też sie nie zastanawiaj skoro ta osoba jest nieodpowiednia...

Widzę że ślubujemy w ten sam dzień pozdrawiam ps.czemu akurat 13??
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 19:43   #8
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Cytat:
Napisane przez andzia0401 Pokaż wiadomość
Widzę że ślubujemy w ten sam dzień pozdrawiam ps.czemu akurat 13??
ojjj to długa historia, ale tej daty nie wybrałam sama...20 miesięcy przed planowanym ślubem wybrałam date 20 czerwca i tak miało być dopóki nie poinformowano mnie, na 6 miesięcy przed,ze moje wesele nie może się odbyć w tym dniu ponieważ będzie tam ważniejsza impreza a mianowicie mistrzostwa Europy w bilardzie a ja miałam w umowie zastrzeżone , ze maja prawo mi odmowic do 4 mies przed bez podania przyczyny...a ze nawet nie wierzylam ze tak moze byc wiec i tak wybralam ta sale...no i po pierwszym wstrzasie jaki przezylam i morzu lez jakie wylalalm bo wszystko bylo juz zalatwione zaproponowali mi, ze 13 maja wolne...no i musialm wziasc , bo ciezko znalezc sale na pol roku przed...wszytsko mialam zarezerwowane na 20- zmienialam prawie wszytsko bo moj zespol tez juz nie mogl, inna godzina w Kosciele bo ta co chcialam zajeta,nawet grawer na obraczkach nadal mam na 20 i musze go zmienic.Problemow mnostwo....no coz, tak wyszlo juz przyzwyczailam sie do tej daty i teraz sie ciesze, ze zostane zona tydzien wczesniej tak troszke odbieglysmy od teamtu pozdrawiam
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png

Edytowane przez Beatka10
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:45
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:49   #9
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Cytat:
Napisane przez Beatka10 Pokaż wiadomość
ojjj to długa historia, ale tej daty nie wybrałam sama...20 miesięcy przed planowanym ślubem wybrałam date 20 czerwca i tak miało być dopóki nie poinformowano mnie, na 6 miesięcy przed,ze moje wesele nie może się odbyć w tym dniu ponieważ będzie tam ważniejsza impreza a mianowicie mistrzostwa Europy w bilardzie a ja miałam w umowie zastrzeżone , ze maja prawo mi odmowic do 4 mies przed bez podania przyczyny...a ze nawet nie wierzylam ze tak moze byc wiec i tak wybralam ta sale...no i po pierwszym wstrzasie jaki przezylam i morzu lez jakie wylalalm bo wszystko bylo juz zalatwione zaproponowali mi, ze 13 maja wolne...no i musialm wziasc , bo ciezko znalezc sale na pol roku przed...wszytsko mialam zarezerwowane na 20- zmienialam prawie wszytsko bo moj zespol tez juz nie mogl, inna godzina w Kosciele bo ta co chcialam zajeta,nawet grawer na obraczkach nadal mam na 20 i musze go zmienic.Problemow mnostwo....no coz, tak wyszlo juz przyzwyczailam sie do tej daty i teraz sie ciesze, ze zostane zona tydzien wczesniej tak troszke odbieglysmy od teamtu pozdrawiam
to naprawdę nie zazdroszczę. Ale pocieszę cię że są duże pluse naszej daty mianowicie będzie to zaraz po bożym ciele,więc goście biorąc jeden dzień urlopu w pt będą mieli długi weekend i będą bardzo wypoczęci na nasze wesele pozatym w kościołach będą pięknie ołtarze poprzystrajane, bo to przecież boże ciało tak więc głowa do góry.okarze się czy to będzie szczęśliwa czy pechowa 13
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:01   #10
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: rezygnacja ze swiadka?

Cytat:
Napisane przez andzia0401 Pokaż wiadomość
to naprawdę nie zazdroszczę. Ale pocieszę cię że są duże pluse naszej daty mianowicie będzie to zaraz po bożym ciele,więc goście biorąc jeden dzień urlopu w pt będą mieli długi weekend i będą bardzo wypoczęci na nasze wesele pozatym w kościołach będą pięknie ołtarze poprzystrajane, bo to przecież boże ciało tak więc głowa do góry.okarze się czy to będzie szczęśliwa czy pechowa 13
powiem Ci, ze nawet nie pomyslalam o tym przybraniu Kosciola Bo jesli chodzi o Boze Cialo to ja sobie tylko tyle myslalam, ze nic sie w tym dniu nie zalatwi ale mimo wszytsko wierze, ze na pewno nie bedzie pechowa ta 13
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.