Podkład dla mnie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-29, 14:03   #31
sweet_poison_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
GG do sweet_poison_x
Re: Podkład dla mnie?

Dolaczam zdjecie na ktorym jestem pomalowana tym podkladem Podkladzik najlepiej wyglada na dworze, moim zdaniem
sweet_poison_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 14:50   #32
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Sweet_poison_x - a on matuje w ogóle? I czy Twoja strefe T bardzo sie przetluszcza, czy tylko troche? Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 13:50   #33
sweet_poison_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
GG do sweet_poison_x
Re: Podkład dla mnie?

No ja mam bardzo swiecacy nosek, a po uzyciu tego podkladu wogole sie nie swieci
sweet_poison_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 10:44   #34
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

Słuchajcie, nie odpowiadalam, bo byłam na wyjeździe. Raczje mnie niewysypalo, nie zatyka porów ten podkładzik . Co do tego pudru Hean, o nie sądze, że można go zaliczyć do kremów tonujących ... W końcu zawiera podkład ... sweet_poison_x!!!!!
Jesteś śliczniutka!!!!!!
Serio !!!! Na zdjęciu tyrudno określic, czy fluid jest widoczny, ale mi raczej na taki nie wygląda . Zreesztą,ocenki tez ma pozytywne !!!!!!
Może go wypróbuję... Ale teraz mam chrpake na -20 Erisa, ale czy warto... :/ ????????????
GrLouie!!!!!!!
Czy kupilas już ten puder??
Jak sie sprawuje????????
Pozdr..
Acha, jeszcze jedno oytanko do sweet_poision_x !!!!!
Opisz dokladnie swój miakijaż na tym zdjątku, bo jest śliczny !!!!!! Jakie kosmetyki, firma itp..
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 11:35   #35
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

Zapałka, nie kupiłam w końcu tego Heana Dlaczego? Bo jeśli chodzi o kwestię "gdzie w Poznaniu kupić kosmetyki kolorowe Hean?" to znów jestem w punkcie wyjścia
Byłam pod adresem, podanym przez przedstawicieli firmy, gdzie miała być hurtownia Hean i niestety jest to chyba zły adres, bo hurtowni nie ma

Sweet Poison - ślicznie jesteś umalowana na fotce

Acha, Zapałka, nie wiem czy Eris ma tylko jeden podkład z serii -20, ale ja mam ten kosmetyk i jest beznadziejny Zresztą, poczytaj oceny na KWC, tam jest powszechnie uznany za bubel z tego co widziałam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 15:37   #36
sweet_poison_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
GG do sweet_poison_x
Re: Podkład dla mnie?

Hehe szczerze to ja sie pomalowalam tam tak jak na codzien, nic specjalnego

Podklad ten co mowilam, roz Maybelline Pure Blush kolor Pearly Rose 03 ,blyszczyk Rimmela Vinyl Lip, odcien mi sie starl ale pamietam ze bylo tam slowko SNOB taki jasny, rozowo-bezowy. A na oczka kredka Astor MIKADO, kolor Cherry Blossom i niewiem jaka, bo juz jej mam malo i nie ma odcienia napisanego,taka brazowa. Tusz Maybelline Volum Express Turbo Boost

I tyle
sweet_poison_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 10:37   #37
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Wiesz, niedawno bedac w zwyklej drogerii widzialam kosmetyki Hean, wiec mysle ze nie trzeba do specjalnych hurtowni tych kosmetyków isc, spróbuj sie rozejrzec w drogeriach takich normalnych, zwlaszcza ze w Poznaniu jest pewnie duzo drogerii, bo duze miasto . Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-15, 22:10   #38
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

kaori napisał(a):
> Hej! Wiesz, niedawno bedac w zwyklej drogerii widzialam kosmetyki Hean, wiec mysle ze nie trzeba do specjalnych hurtowni tych kosmetyków isc, spróbuj sie rozejrzec w drogeriach takich normalnych, zwlaszcza ze w Poznaniu jest pewnie duzo drogerii, bo duze miasto . Pozdrawiam

Kaori, no wlasnie to jest najgorsze, ze tyle tych drogerii - nie wiadomo gdzie szukac Hean pewnie bylby w tych mniejszych, osiedlowych, choc i tak pewnie w jednej na dwadzieścia, a ja nie chce po nieznanych terenach błądzić... szczególnie z moją niezbyt dobrą "orientacją w terenie" Póki co będę wchodzic do kazdej drogerii, ktorą napotkam po drodze..
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 12:34   #39
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Juz pamietam, gdzie widzialam ten puder+podklad+krem! W Almie na stoisku z kosmetykami kolorowymi! Na pewno w Poznaniu jest gdzies Alma! Tylko jest jedno ale - sa dwa rodzaje tego kosmetyku, nawilzajacy i matujacy - i ja widzialam ten pierwszy... ale to nic. Pozdrawiam i napisz czy masz gdzies Alme niedaleko
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 11:27   #40
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

GrLouie napisz, czy w koncu kupilas? Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 11:59   #41
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: Podkład dla mnie?

Ja też jestem młoda mam niecałe 16 lat i zabawy z podkładami zaczełam niedawno. Miałam próbki różnych więc z tych "lepszych" przetestowałam większosć. Według mnie najlepszy jest MaxFactor - Colour Adapt. Buzia jest świetnie zmatowiona, nie tworzy maski, wygląda bardzo naturalnie, na mojej baaardzo wrażliwej twarz nie zaobserwowałam reakcji alergicznej. Recenzje na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5793 ... Tyle ze identyczny efekt daje taniutki podkład Kolastyny - Nawilżający o działaniu matującym. Jest żadszy i trochę trudniej go rozprowadzić ale daje zbliżony efekt. Z tego co pamiętam dobry jest Color Trend-owy podkład Avon , tyle ze ja zeby nie tworzył maski mieszłam go pół na pół z kreme nivea soft. po wklepaniu w buzie efekt był imponujący, lekko krył błyszczacą buzię a nie było widać "maski". hehe... napisąłam chyba wszystko
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-01, 12:10   #42
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: Podkład dla mnie?

Znów ja Znalazłam na KWC foto i recenzje fluid Kolastyny [ ja mam buźkę dosyć ciemna i uzywam koloru "morela" ] Oto recenzje: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=620 a to fotka :
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 14:22   #43
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Wanilla a krem Nivea Soft nie zatkal Ci porów i nie spowodowal dodatkowego blyszczenia? Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 15:22   #44
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: Podkład dla mnie?

Moja buźka po takiej miesznce wyglądała naturalnie, nie błyszczała się . Soft nie zatyka mi porów. Teraz chyba w "dziewczynie" takiej gazecie młodzieżówce jest krem eveline chyba, posmarowałam nim 2 godziny temu super błyszczące czoło i jest super zmatowione
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 18:13   #45
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Podkład

Cześć dziewczyny
Mam prośbe, czy doradziłybyście mi jakiś dobry podkład, ale o niezbyt ciężkiej konsystencji. Chciałabym żeby matowił i troche był kryjący. Mam mieszaną cerę. Przetłuszcza się przede wszystkim na nosie. Obecnie używam Colorstay revlona i jestem z niego bardzo zadowolona ale czasami zastanawiam się czy nie jest on zbyt ciężkim podkładem jak na moja problematyczną cerę ( trądzik )
Przejrzałam KWC ale nie mogę się zdecydować.
Myślałam tez żeby może zamiast podkładu sotsować korektor antybakteryjny i na to po porstu tylko puder. Co o tym myślicie? Tylko też nie wiem jaki
Z góry dziękuję za jakieś rady.]
Pozdrawiam
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 19:08   #46
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Podkład

monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:38   #47
MarzenaU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
problem z podkładem

mam problem z nakładaniem podkładu. Jakiego bym nie stosowała nie rozprowadza się dobrze na twrzy. Mam zawsze białe plany szcególnie na polikach. Czy jest jest jakiś szczególny sposób na nakładanie podkłądu? Proszę o pomoc.
MarzenaU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:43   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: problem z podkładem

Marzenko-poczytaj tutaj:http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1110224890
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 09:36   #49
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Wanilla, niedawno kupilam ta gazetke (dla kremu ), wypróbuje go, jak tylko skoncze resztki innych. To któras z Was kupila ten kosmetyk Hean? Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-13, 09:47   #50
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Re: Podkład dla mnie?

Ja kupiłam podkład firmy Hean matujący w Szczecinie na Manchatanie. Mam kolor beżowy i stwierdzam szczerze, że jest to naprawdę b. dobry kosmetyk, idealnie stapia się ze skórą i świetnie matuje, może tylko pod wpływem gorąca niezbyt długo sie utrzymuje.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 10:10   #51
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Daphne81, a jak utrzymuje sie bez goraca? Jak go nakladalas? Widac go na twarzy? Zatyka pory? Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 12:35   #52
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Re: Podkład dla mnie?

Nakładałam go gąbeczką, nie tworzy maski, super maskuje moje rozszerzone pory ale ich nie zatyka a co do trwałosci to jest różnie.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 15:27   #53
Winter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
BAZY DLA JAKIEJ CERY?

Witam wszystkie panie - mam male pytanko. Do jakiej cery uzywa sie bazy pod podklad i bazy pod cienie? Tylko do mieszanych i tlustych? A co z sucha cera? Z gory dziekuje za odpowiedz!

Pozdrawiam.
Winter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 07:22   #54
atrakcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 20
Podkład :(

Witam!
Chciałabym bardzo prosić, aby mi Pani (i wizażystki również ) Doradziły jakiś podkład mocno kryjący, gdyż mam wielki problem z rumiencami i mam też trochę blizn po pryszczach Będę wdzięczna za każdą odpowiedź Pozdrawiam!
atrakcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 07:49   #55
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Podkład :(

[b] Jesli szukasz podkladu mocno kryjacego musisz skoncentrowac sie na podkladach typu stick, nakladanych tylko gabeczka mokra lub sucha. Jesli mozesz sobie pozwolic i masz gdzie go kupic polecam TV STICK KRYOLAN'a.
Cos tanszego i bardziej powszedniego: Max Factor, L'Oreal.
Pamietaj, podklady w rolce, stick'u, wysuwane.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.