Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 12:49   #271
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

nigdy nie stosowalam preparatow wybielajacych, a mooje plamy sa świeze wiec mysle o kupienie kremu punktowego z flos-leku, ma nawet dobre opinie..ale nie wiem czy lepiej nie zainwestowac w jakis lepszy..
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:23   #272
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez dyleek Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Mam blizny potrądzikowe i przebarwienia. Obecnie stosuje kilka leków (atrederm, skinoren) i efekty są marne. Chcę rozpocząć leczenie kwasami AHA o stężeniu 50 % na własną rękę. I tu zaczyna sie mój problem bo nie wiem czy podczas stosowania atredermu i skinorenu mogę sobie pozwolić na leczenia kwasami czy nie powinienem zrobić jakąś przerwę przed leczeniam kwasami i odstawić na jakiś czas leki? Jak długo i z jaką częstotliwością powinienem stosować kwasy? zaznaczam ze blizny są dość spore plus te przebarwienia. czekam na odpowiedź z góry dziękuję
Od kiedy stosujesz taka kuracje?
Jestes pod kontrola lekarza czy nie?
Przyznam,ze nie bardzo przemawia do mnie pomysl z kuracja kwasami AHA o stezeniu 50% na wlasna reke

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
nigdy nie stosowalam preparatow wybielajacych, a mooje plamy sa świeze wiec mysle o kupienie kremu punktowego z flos-leku, ma nawet dobre opinie..ale nie wiem czy lepiej nie zainwestowac w jakis lepszy..
Mozesz jeszcze wziac pod uwage oferte Biodermy White Objective ,Acne Derm lub Skinoren.
Zanim przymierzysz sie do skorzystania z ktoregokolwiek preparatu zastanow sie,moze udaj sie do specjalisty-dlatego,ze to nie zarty i potrzebna bedzie odpowiednia pielegnacja.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:05   #273
dyleek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Atredermu i skinoren używam juz przeszło 3 miesięcy i efekty są ale mizerne. A co do tych kwasów pewnie ze najlepiej jest udać się do specjalisty ale u dermatologa 1 zabieg kwasami AHA kosztuje 100 zł. Ja za 10 ampułek kwasu zapłace 80 zł a 10 ampułek mam na przeszło 10 zabiegów. Nie stać mnie na chodzenie na kwasy do dermatologa więc proszę o rady czego unikać jak zabieg powinien przebiegać no i co z tymi lekami odstawić je czy nie i na ile pozdrawiam

acha i oczywiście jestem pod opieką dermatologa i on własnie mi polecił zabieg kwasami aha 50 %. Zabieg równie dobrze mogę zrobić w domu a zapłacę o wiele wiele mniej

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-09-23 o 17:15 Powód: Post pod postem
dyleek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:18   #274
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Zajrzyj moze tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242

a z drugiej strony jezeli zabieg zalecil Ci specjalista to lepiej zna kondycje Twojej skory,w kazdym razie moze sie jeszcze ktos wypowie?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 07:10   #275
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy będąc cały dzień w mieszkaniu również kłądziecie na buzię filtry? od razu po przebudzeniu?
To już się staje maniakalne ze budząc sie rano pierwsze co myślę to jak najszybciej nałożyć filtr

pozdr
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:10   #276
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez akazqa Pokaż wiadomość
Czy będąc cały dzień w mieszkaniu również kłądziecie na buzię filtry? od razu po przebudzeniu?
To już się staje maniakalne ze budząc sie rano pierwsze co myślę to jak najszybciej nałożyć filtr

pozdr

ja tak mam dokładnie od roku, przez ten czas miałam tylko jeden dzień bez filtra, najwazniejsze jest znaleźć sobie filtr który z powodzeniem zastąpi krem dzienny
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:45   #277
dyleek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

tylko zastanawiam się czy powinienem zrobić przerwę i odstawić skinoren i atrederm i jeśli tak to ile jeśli ktoś wie? nie mam zbytnio czasu iść do dermatologa bo pracuje i studiuje
dyleek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 15:52   #278
dwukropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Byłem u 2 dermatologow i mowia ze to sa przebarwienia a ja juz stosowalem chyba z 15 kremow wypielajacych i nic!! nic nie mowili ze jest to toczeń. Macie moze jakis konkretny lek lub krem na ta czerwona plame na nosie w ksztalcie motyla. bardzo prosze o pomoc
dwukropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 21:53   #279
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
rozjaśnianie-bez przebarwień

Szukałam w wątkach, ale nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie... jeżeli jest odpowiedni watek, to prosze o doklejenie

otóz... jestem na etapie wybielania sie nie opalam sie do dwóch lat, ale z filtrami tez nie byłam zaprzyjaźniona, polubilismy sie w marcu tego roku. Od dwóch tygodni stosuje effeclar K na noc i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja cera jest gładka, równa, pory domkniete.
w zasadzie kłopot mam tylko z kolorem. Moja skóra nie jest tak jasna jak bym chciała. wiem, że alabastrowa długo nie będzie (naczynka) ale bym chciała, żeby była iała a ona jes cały czas kremowo- bezowa

w związku z tym moje pytanie- czy kremy wybielające będa dla mnie odpowiednie? nie mam przebarwień, bo prostu chce wywabic całą melanine z twarzy kłopotów z cerą jako takich nie mam - wagry i pojedyńcze pryszcze zniknęły po effeclarze. Pomożecie?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:30   #280
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

przebarwienia po kremie flos-leku troszke sie rozjasnily
czytalam o kwasach na przebarwienia i z tego wychodzi ze najlepsze są kwasy AHA, ale nie wiem konkretnie jaki bedzie najlepszy- chcialabym zaczac kuracje, poradzcie jaki krem z kwasami wybrac....
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 10:12   #281
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

przeglądałam stronke svr i natknelam sie na nowa serie w walce z przebarwieniami http://www.svr.pl/index.php?id=142
peeling zawiera 20% kwasu glikolowego, czy myslicie ze bedzie za silny jesli nigdy kwasow nie uzywalam??
Prosze was doradzcie jakis skuteczny złusczacz, ktory pomoze odslonic nowa jasniejsza skore,a dopiero potem zastosuje wybielacz, moze byc tez taki co pomoze na zmarszczki....
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 10:38   #282
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a moze glyco A??? jest tanszy, zalezy mi na odslonieciu nowej skory, nigdy jeszcze kwasow nie stosowalam... za duzo tego jest i nie moge sie zdecydowac bo z jednej strony przebarwienia a z drugiej zmarszczki i co tu wybrac??
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 07:33   #283
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Galenic wypuścił niedawno krem na przebarwienia Ombellia - czy któraś z Was juz testowała?

Niestety, nie znalazłam dokładnego składu kremu Tylko tyle:

"Ombellia to pierwsza linia produktów do pielęgnacji z umbeliferonem, rozjaśnia ujednolica koloryt skóry, działając u podstaw mechanizmów pigmentacji. Liczne badania nad jastrzębcem kosmaczkiem (rośliny znanej ze swej witalności) umożliwiły wyizolowanie standaryzowanego ekstraktu umbeliferonu o udowodnionym działaniu rozjaśniającym. Ten opatentowany ekstrakt roślinny hamuje nadmierną produkcję melaniny, odpowiedzialną za powstawanie zmian pigmentacyjnych (nieregularny koloryt skóry, przebarwienia).
Krem ombellia przeciw przebarwieniom spf 15 redukuje zaburzenia pigmentacyjne i zapobiega powstawaniu nowych przebarwień. Dzięki zawartości substancji nawilżających nadaje skórze elastyność i gładkość. Jego kremowa konsystencja, natychmiast wtapia się w skórę nie pozostawiając tłustej warstwy. Nawilżona a zarazem chroniona skóra o ujednoliconym kolorycie odzyskuje blask"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombellia.jpg (20,9 KB, 23 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:27   #284
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Napisalam maila do Lekolandii z prosba o podanie skladu,zobaczymy czy odpisza-mam nadzieje,ze tak
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 08:21   #285
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Napisalam maila do Lekolandii z prosba o podanie skladu,zobaczymy czy odpisza-mam nadzieje,ze tak
Hexxano, dziękuję Odpisali może?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 23:53   #286
Abhorsen
Raczkowanie
 
Avatar Abhorsen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Najskuteczniejszy srodek na przebarwienia to przepisywany przez lekarzy estetycznych 4% hydroquinone.
Dostepny np. w US. Moje przebarwienia+zanieczyszc zenia zniknely w ciagu 5 tygodni -( calkowicie ). UWAGA : Masci nie wolno uzywac dluzej niz 3 mies. (!)
(Oczywiscie w trakcie kuracji (przed i po )- obowiazuja filtry).
Abhorsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 16:07   #287
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez karolina78 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!U mnie brak postępów. Kremu Pharmaceris Albucin Maxima już używam od dwóch tygodni i nic. czasami mam wrażenie, że moje przebarwienie jest jaśniejsze ale zauważyłam że jest to poprostu zależne od tego jak pada światło. Dzisiaj udałam się do instytutu medycyny estetycznej. Byłam tam na dwóch konsultacjach (bezpłatnie). Najpierw u lekarza, który przeprowadził ze mną wywiad i obejrzał pod specjalnym światłem twarz a następnie poszłam do gabinetu pani kosmotolog. Rezultat jest taki: przede wszystkim już wiem od czego dostałam przebarwień (zostały wykluczone takie sprawy jak tabletki hormonalne, zaburzenia hormonalne, choroba wątroby, solarium etc). Przyczyną powstania mojego okropnego "wąsika nad górną wargą" było picie herbatek odchudzających zawierających dziurawiec. Podobno dziurawiec + twarz wystawiana na słońce (nawet w okresie wiosennym) daje takie rezultaty. Ponieważ bardzo byłam zawzięta a te wszystkie herbatki odchudzające mi tak smakowały to teraz mam- szczupła z wąsem. W każdym bądź razie jestem umówiona na początku października na laser IPL. Kosztuje to około 250zł więc naprawdę myślę, że warto. Jak narazie to wydałam dużo pieniędzy na rózne kremy, które nie pomogły, na wizyty u kosmetyczek i dermatolog oraz na kosmetyki mocno kryjące takie przebarwienia. Będę zdawać relację jak już będzie po zabiegu.
pozdrawiam.

karolina78, udała się laserowa kuracja?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:25   #288
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Abhorsen Pokaż wiadomość
Najskuteczniejszy srodek na przebarwienia to przepisywany przez lekarzy estetycznych 4% hydroquinone.
Dostepny np. w US. Moje przebarwienia+zanieczyszc zenia zniknely w ciagu 5 tygodni -( calkowicie ). UWAGA : Masci nie wolno uzywac dluzej niz 3 mies. (!)
(Oczywiscie w trakcie kuracji (przed i po )- obowiazuja filtry).

gdze mozna go kupic wpolsce?jaki to koszt?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:27   #289
vanessa1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: czy to zejdzie?

witaj L_V! Mam pytanie. 1,5 roku temu mialam wykonany zabieg cosmelan . efekt byl ale tylko przez miesiąc potem wszystko wróciło. pod kontrolą lekarza stosowalam nadal krem cosmelan 2 i inne robione leki i skórka sie złuszczala i znowu znikały plamki. ale po odstawieniu leków znowu wróciły i tak na okrągło przez cały rok złuszczalam sie i plamy na nowo wracaly.w końcu lekarz zaproponowal że zrobi mi zabieg laserowe zamykanie naczyn bo to one są przyczyną tych przebarwień.cena zabiegu 800zł. dodam że kosmetyczka twierdzi żę nie mam popękanych naczyń i ja też ich nie widze wiec stwierdzilam że to zwykłe naciąganie i zrezygnowałam. teraz sama probuje różnymi kremami usunąć przebarwienia i tu mam problem.uzywam diacenalu i acne -derm ale nie mam żadnego złuszczania i zaczerwienienia i efektu wybielania też brak. może te środki są dla mnie za słabe? możepotrzebuje czegos mocniejszego?? stosuje na dzien filtry i serum z wit c z b.u.
vanessa1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 21:02   #290
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

vanessa mam identyczny problem.Też stosuję acne derm (teraz skinoren) ,filtry,serum z wit c i nic .Nic się nie złuszcza nie rozjaśnia a piecze mnie twarz po nałożeniu skinorenu,że ho ho.męczę się już od jesieni a efektu brak.Nadal policzki są w przebarwieniach potrądzikowych.jeszcze wczoraj wylazły mi 2 megapryszcze.kurcze ja już przekroczyłam 30-tkę nie chcę pryszczy
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:13   #291
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

czesc

ja mam straszne przbarwienia na plecach chcialabym je usunac peelingiem z kwasu salicylowego ale nie wiem jakich proporcji uzyc? moze moglybyscie mi pomoc, bede wdzieczna
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:39   #292
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
czesc

ja mam straszne przbarwienia na plecach chcialabym je usunac peelingiem z kwasu salicylowego ale nie wiem jakich proporcji uzyc? moze moglybyscie mi pomoc, bede wdzieczna
sama chcesz to zrobic?
ODRADZAM
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:46   #293
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
czesc

ja mam straszne przbarwienia na plecach chcialabym je usunac peelingiem z kwasu salicylowego ale nie wiem jakich proporcji uzyc? moze moglybyscie mi pomoc, bede wdzieczna

tez mam przbarwienia na plecach ale ja mam je od urodzenia. i powiekszaja sie. juz niewiem co z tym zrobic.poki co chronie je przed sloncem i smaruje sie balsamme brazujacym dzieki czemu sa mniej widoczne
__________________
...takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę...
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:41   #294
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Abhorsen Pokaż wiadomość
Najskuteczniejszy srodek na przebarwienia to przepisywany przez lekarzy estetycznych 4% hydroquinone.
Dostepny np. w US. Moje przebarwienia+zanieczyszc zenia zniknely w ciagu 5 tygodni -( calkowicie ). UWAGA : Masci nie wolno uzywac dluzej niz 3 mies. (!)
(Oczywiscie w trakcie kuracji (przed i po )- obowiazuja filtry).

znalazłam coś takiego:
http://esentia.pl/Isispharma_Unitone...ory_p25256.htm
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:56   #295
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hydroquinon zawiera też bardzo chwalony krem NEOSTRATA stosowałam ale nie pomógł na przebarwienia potrądzikowe.To działa bardziej na takie posłoneczne
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:53   #296
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

jeszcze raz prosze o pmoc w sprawi proporcji na tanik Bha jakies 20% stezenie, moze ktos zna proporcje bede wdzieczna
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:33   #297
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Nia chciałam zakładaćnowego wątku.

Moj problem dotyczy chyba ... przebarwień.
To znaczy wyglądam tak:
nad ustami mam takie lekkie brązowe plamki i to z daleka wygląda jakbym miała takie plamki brudnawe. Ciężko opisać.
Z kolei policzki mam czerwone i to mi sie rozchodzi w dół, w okolicy płatków nosa. dlatego nad ustami mam taką skóre brązowawą a policzki czerwone.

I nie wiem teraz czy to ze skórą na policzkach jest coś nie tak ? (może to atopowe zapalenie skóry). Pamiętam ,że jak byo lato i wyszłam na słońce to miałam takie czerwone policzki. Czy to jest cos nie tak z moja skórą nad ustami.

Nie wiem czy dostatecznie wytłumaczyłam - postaram się może wkleić zdjęcia. chociaz to na zdjęciach nie jest bardzi widoczne. Moze przesadzam, ale zauważyłam takie problemy.


chciałabym używac jakichś kremów. Tylko jakie. Filtrami się już smarowałam kilka dni ale to nie dla mnie. MOze krem iwostin na przebarwienia ? pomoże ?

dziękuje za info. POstaram się przebrnąć przez wątek i poszukać czegoś. Najlepiej chyba jak wkleje zdjęcia.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:29   #298
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Najskuteczniejszy srodek na przebarwienia to przepisywany przez lekarzy estetycznych 4% hydroquinone.
Dostepny np. w US. Moje przebarwienia+zanieczyszc zenia zniknely w ciagu 5 tygodni -( calkowicie ). UWAGA : Masci nie wolno uzywac dluzej niz 3 mies. (!)
(Oczywiscie w trakcie kuracji (przed i po )- obowiazuja filtry).
Gdzie to można kupic?? ja mam neostratę z 2% hydrochinonu,ale to jakieś słabe jest
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 01:16   #299
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Na poczatek sie przywiatm z Kolezankami niedoli poslonecznej
Mam taki problem i wierze,ze pomozecie mi w wyborze odpowiedniego kremu oraz tym co mam robic by pozbyc sie paskudztwa.
Ale moze po koleji powiem w czym rzecz
Otoz:Od zawsze chyba walczylam z tradzikem,ktory czesto jest taki,ze zamiast znikac/nawet jak nic nie wyciskam /przeksztalca sie w plamy i dalej siedzi lub znika a plamka zostaje.Nie jest juz teraz taki jak w okresie mlodzienczyn,ale od czasu do czasu wysypywalo mnie tu i tam

Jakis miesiac temu zaczelam uzywac w celu zlikwidowania plam potradzikowych,ujednolice nia skory i zlikwidowania szarosci_ziemistosci cery oraz wyrownania jej kolorytu Effeklar K,ktory niestety narobil wiecej szkod niz dobrego Wysypalo mnie na calego i to takie grudy,ze az bolaly jak sie dotykalo i za nic nie chcialy schodzic choc sumiennie smarowalam i czekalm,az po wysypie zacznie sie poprawiac.Niestety poprawy nie bylo tylko jeszcze wiecej syfkow siedzacych sobie dobrze w skorze.Do tego wysuszylo mi skore tak,ze do dzis jak patrze to widze jakbym staruszke pomarszczona choc na noc uzywalam i uzywam kremu z kwasem hialurenowym Ziaji Pro.Powiem wiecej teraz jak przygrzalo slonko,to te syfki co byly i plamy wokol nich sie opalily.
Efekt: jakbym opalala sie przez sitko.Tak z reszta smieja sie znajomi ze mnie i mowia

Mam dylemat,bo jak chodzic z taka twarza i co mam robic,bo tu gdzie jestem nie da sie unikac slonca ,a grzeje juz na calego?/rejony Hiszpanii/
Zdesperowana chce kupic produkty NeoStraty..tylko ktory?
Najbardziej mysle o tym,bo przy okazji niby swietnie odlamdza/swietne ma tez recenzje/
NeoStrata® Renewal

Lub ten/bo niby najskuteczniejszy/...same dobre opinie na wizazu
NeoStrata® Żel rozjaśniający HQ-typowo do rozjasniania przebarwien
NeoStrata® Żel depigmentacyjny (bez hydrochinonu)

A Pani w aptece/tylko nie wiem czy dobrze mnie zrozumiala polecila mi to na plamy i tradzik bliznowaciejacy jak doczytalam
NeoStrata® Tonik AHA 8% do skóry tłustej i łojotokowej.

O produktach tych i ich skladzie mozna poczytac m.in tu:
http://www.bio-med.pl/neostratadetal.html

Pomozcie,bo juz sama nie wiem ktory lepiej wybrac? Kazdy jest na przebarwienia jakby nie bylo i do walki z nimi A moze jeszcze cos lepszego..tylko nie wiem czy tu to dostane?

I czy naprawde nie mozna tych produktow uzywac teraz wiosna_lato?Ktoras z Was o tym tu pisala,ze niby nie mozna.Nie chce juz calkiem sobie zaszkodzic i miec wiecej jeszcze plam,a tez nie moge tak chodzic,bo ludzie sie na mnie patrza jak na dziwadlo
Jezeli faktycznie nie mozna, to co dobrego i skutecznego polecacie by szybko to choc rozjasnic i wygladac jak czlowiek?
I czy faktycznie juz do konca zycia bede musia unikac slonka?TYlko jak mam to zrobic mieszkajac w takim regionie?.Tu slonce jest przez caly rok praktycznie
Czy uzywajac wysokich filtrow jednak bedzie mozna sie opalc w przyszlosci?Powiedzmy jak wszystko juz zniknie i odczekajac jakis czas? Czy teraz jak sie posmaruje tymi filtrami wysokimi to mozna mimo wszystko sie opalac?
Kurcze jak ja mam po miescie chodzic,by unikac slonca?

Dodam,ze uzywalam i uzywam wysokich filtrow...teraz Avene Zone Protektor 50+/czy jakos tak/,ale przyznam sie ze zdazylo mi sie pare razy wyjsc bez filtra w pospiechu..No i wczesniej uzywalam normalnych 50 do opalaniaNie wiedzialam,ze to jakas roznica jest.

Prosze pomozcie,bo nie wiem co robic...jestem zalamana

Prosze o wypowiedz kazdego,a juz w szczegolnosci znawczyn...Pania Beate i Basie

Z gory dziekuje i pozdrawiam


__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:27   #300
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Tylko że na tym kremie jest napisane, że jest BEZ hydrochinonu. Ta substancja może powodować TRWAŁE przebarwienia na innych częściach ciała, dlatego producenci wielu kremów (w tym SVR) podkreślają jej nieobecność w składzie.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.