Jak higienicznie korzystać z publicznego WC? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 21:09   #91
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

co jak co gdyby nie te wszystkie bakterie to zwykły katar by nas dawno pozabijał
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:12   #92
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Na ostatnich zajęciach z mikrobiologii "zbieraliśmy" w toalecie próbki z powietrza i z deski klozetowej, a także z dłoni - jak nie zapomnę to w przyszłą środę dam znać, co nam wyrosło na pożywkach
Nadeszła środa
Niestety trochę Was rozczaruję, bo nie mam konkretnych wyników, co wyrosło - analizowaliśmy w większości ilość, nie jakość
Wyszło jednak, że w powietrzu w toalecie, na którego działanie były wystawione podłoża, znajdowały się grzyby (tworzące dość malownicze kolonie ) i dość liczne bakterie, jednak nie stwierdziliśmy takich jak np. E.coli, gronkowce czy Salmonella
A jeśli chodzi o deskę klozetową, to również podłoża były dość bogato obrośnięte przez różne bakterie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:56   #93
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

ja to nigdy nie mam sytuacji,zeby zalatwic sie w publicznej toalecie jesli chodzi o 2..np.jak jestem na wakacjach 2 tygodnie gdzies na obozie to nie ma opcji,zebym sie zalatwila przez te 2 tygodnie(mam bardzo slaba przemiane materii),wiec generalnie jakie by nie byly warunki(nawet boskie) to i tak na 2 sie nie zalatwiam

a co do siiku no to 'na malysza' tyle,ze ja umiem
bo czasem to jak wbijam do toalety i widze cala obsikana deske to sobie mysle,co za deb.. nie wytarl...mnioe to nie przeszkadza bo wiadomo ja nie siadam,ale wyobrazmy sobie,ze komus jest starsznie niedobrze i leci do toalety i sie oprze jak wymiotuje czy cos....no nie wiem dla mnie neiktorzy ludzie sa swiniami do kwadratu....

ogolnie nawet jak publiczne toalety sa czysciutkie to dla mnie zawsze to publiczna i na sama mysl,ze tam jestem to zawsze szybko siiku robie i uciekam....


najlepiej u mnie w jednym klubie jest toaleta obok siebie meska i damska i ludzie strasznie mieszaja tak,ze te toalety sa mieszane....luuuuuudzie nawet nie wiecie co sie tam dzieje..........tam to dopiero jest obora...oprocz osob,ktore w danych kabinach robia intymne rzeczy,sa one zasikane juz calkiem...i kiedys wbilam z kumplem no i ze tam sa zawsze kolejki no to kumpel jak przystoi na 'dzentelmena' poszedl sie 1 zalatwic i wbija do wc i mowi ,ze cala zasikana deska i mowi,ze dla niego to luz,ale gorzej ze mna,a ja mu mowie,ze ja 'na malysza' no i rozmawiamy a nagle wbija koles do tej toalety i jak nie przejedzie po desce swoim butem my taki zonk no i niby byla czysta,no,ale coz....

jednym slowem nienawidze miejskich toalet
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 09:11   #94
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
ja to nigdy nie mam sytuacji,zeby zalatwic sie w publicznej toalecie jesli chodzi o 2..np.jak jestem na wakacjach 2 tygodnie gdzies na obozie to nie ma opcji,zebym sie zalatwila przez te 2 tygodnie(mam bardzo slaba przemiane materii),wiec generalnie jakie by nie byly warunki(nawet boskie) to i tak na 2 sie nie zalatwiam


jak można nie wypróżniać się przez 2 tygodnie??!!

Emilkaa wiesz jak bardzo zatruwasz przez to swój organizm? Zdrowy człowiek powinien wypróżniać się raz dziennie, żeby pozbyć sie z organizmu pozostałości strawionego pokarmu. To, co zostaje w jelitach przechodzi proces gnilny, przecież możesz się zatruć w ten sposób! To nie chodzi o to, czy to jest wygodne, to jest NIEZDROWE! Poza tym, biorąc nawet pod uwagę kwestię wyglądu- przecież organizm gdzieś magazynuje to, co zjadłaś, a czego nie "oddałaś naturze"- w postaci wzdętego brzucha, opuchniętego ciała, itp. Nie czujesz gorszego samopoczucia po takich maratonach? Nie pogarsza Ci się cera?

chyba, że przez te 2 tygodnie kompletnie nic nie jesz
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 09:14   #95
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

ja zawsze podkładam jakiś papier na deskę i siusiam na pół siedząco ..

inaczej nie mogęę .. jak sobie pomysle ile ludzi tam robiło to samo hehe ..
a swoją drogą staram się opróżniać zaraz przed wyjściem z domu ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:25   #96
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
a wlasnie :PP

niektorzy ludzie, robia na tzw" malysza" psze bardzo, ale kurde potem deska jest oblana:/

a inna osoba, ktora bedzie chciala skorzystac i na malysza nie da rady :P i woli obkladac deche papierem, musi najpierw ..blech zetrzec te siki z deski(papierem oczywiscie;p)

wymiotowac sie chce;/ jak juz ktos obleje deske, to moglby chociaz posprzatac za soba ;/
Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
zgadzam się w pełni. jak już ktoś obsika tą deskę to niech po sobie wytrze!
w niejednym kiblu nie ma nawet papieru, a wy tu o nakladkach i innych bajerach marzycie

w takich kibelkowych syuacjach strasznie zazdroszczę facetom ich sprzęcika stanie, siknie, umyje rączki- wygodnie i higienicznie
spędzam prawie codziennie po 8 godzin w miejscu gdzie jedyna toaleta to publiczna. całe szczęście że jest w całkiem przyjemnym stanie, nowa, świeżo wykafelkowana, czysta i pachnąca i nie publiczna tak do końca- korzystają z niej tylko pracownicy z innych sklepów (których to sklepów jest około 40), do tego zatrudniona jest do ich czyszczenia pani, która naprawdę dobrze się wywiązuje z zadania. ale żeby usiąść na desce nie jestem w stanie się zmusić. sikam sobie więc na Małysza ale nie, nie brudzę deski (mam dobrego cela ) . Potem myję u siebie już łapki i z głowy. nie można się dać zwariować
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:51   #97
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Może się zdziwicie ale kilkaset razy więcej bakterii jest na Waszych (moim również) telefonach komórkowych niż na desce klozetowej w publicznej toalecie!!!
Otóż deska klozetowa przyzwoitej toalety publicznej kilka razy dziennie traktowana jest płynem dezynfekującym itp.
Oglądałamkiedyś program gdzie zbadano gdzie zajduje się najwięcej skupisk groźnych bakterii , komórki były na 1 miejscu, 2 zajęły testery kosmetyczne w drogeriach (szminki, błyszczyki,itp) Toalety publiczne czy deski klozetowe w takich toaletach były dosyć bezpieczne.
Pozdrawiam
jedna rzecz to zarazki i realne ryzyko zlapania jakiegos syfa a druga to zwykle ludzkie obrzydzenie. np wiem ze taki mocz na desce prawdopodobnie mniczym by mnie nie zarazil ale jakikolwiek kontakt z nim bylby poprostu obrzydliwy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 13:57   #98
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

co do sposobow defekacji to przez wiele lat nie korzystalam poza domem - potrafilam trzymac nieraz caly dzien (stad moje problemy z jelitami i odbytem;()
potem sie przemoglam i zaczelam sie zalatwiac obkladajac deske obficie papierem. odkryciem byly nakladki sedesowe jednak chyba zniknely z rynku (ostatnio widzialam jedynie w internecie - do kupienia w ilosciach hurtowych)
jakis czas temu nauczylam sie wydalac na malysza - od kad zmienilam pieczywo na ciemne gruboziarniste kupka o wiele latwiej wychodzi radze sprobowac!
jest jeszcze jeden problem - chlapania zwlaszcza z klopach bez tzw polki (kto to wymyslil w ogole?). ja wrzucam na dno pol rolki papieru
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:10   #99
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
jest jeszcze jeden problem - chlapania zwlaszcza z klopach bez tzw polki (kto to wymyslil w ogole?). ja wrzucam na dno pol rolki papieru
ja też nienawidzę tych toalet bez półki- no ktoś nie miał wyobraź ni i już

no chyba, że miały one spełniać od razu funkcję bidetu bleeeee i fuj!!
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:56   #100
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

najgorsze ze teraz praktycznie nie robia innych. jak kupowalismy kilka lat temu w castoramie to byl dokladnie jeden model sedesu z polka na caly sklep
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:52   #101
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
co do sposobow defekacji to przez wiele lat nie korzystalam poza domem - potrafilam trzymac nieraz caly dzien (stad moje problemy z jelitami i odbytem;()
potem sie przemoglam i zaczelam sie zalatwiac obkladajac deske obficie papierem. odkryciem byly nakladki sedesowe jednak chyba zniknely z rynku (ostatnio widzialam jedynie w internecie - do kupienia w ilosciach hurtowych)
jakis czas temu nauczylam sie wydalac na malysza - od kad zmienilam pieczywo na ciemne gruboziarniste kupka o wiele latwiej wychodzi radze sprobowac!
jest jeszcze jeden problem - chlapania zwlaszcza z klopach bez tzw polki (kto to wymyslil w ogole?). ja wrzucam na dno pol rolki papieru
No wlasnie, kto to wymyslil, zeby toalety w publicznych byly bez polki??? Przeciez wiadomo, ze jak sie trzaska 2, to moze woda chlapnac...Koszmar. Ja zawsze wrzucam troche papieru, zeby powstrzymac ta wode I tak jak wiekszosc siusiam "na Malysza", ale 2 to juz musze sobie zasiasc, tylko papierem mocno obkladam
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 11:16   #102
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

NIe musi być tak , że skoro na Małysza, to sikamy de facto na deskę. Ja otwierając muszelkę podnoszę obie deski i tyle. Nikt nie ma dyskomfortu, że ja robię to tak jak chcę ani ja nie mam że mi nie wolno bo brudzę.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:27   #103
alania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Ja zawsze kucam na sedes i albo jedno albo 2..., "na malysza" trzeba miec moce nogi, a tak spoko.
alania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:47   #104
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość

Poza tym, biorąc nawet pod uwagę kwestię wyglądu- przecież organizm gdzieś magazynuje to, co zjadłaś, a czego nie "oddałaś naturze"- w postaci wzdętego brzucha, opuchniętego ciała, itp. Nie czujesz gorszego samopoczucia po takich maratonach? Nie pogarsza Ci się cera?

chyba, że przez te 2 tygodnie kompletnie nic nie jesz

To prawda,ja bardzo mało jem.Wyglądam szczuplutko i nie mam problemów z cerą.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 07:05   #105
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez alania23 Pokaż wiadomość
Ja zawsze kucam na sedes i albo jedno albo 2..., "na malysza" trzeba miec moce nogi, a tak spoko.
mnie kiedyś nogi drętwiały strasznie ale praktyka czyni mistrza
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 12:32   #106
alania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

wlasnie jak "na malysza' to wtedy dretwieja, a jak sie kucnie na desce to nie. Tylko czasami najgorzej jak deska "zabrudzona"...
alania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 19:00   #107
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Ja z sikaniem bez dotykania tyłeczkiem deski nie mam najmniejszego problemu, praktykuję od dzieciństwa w końcu I oczywiście niczego nie brudzę, ale gdyby sie zdarzyło, to nie wyobrażam sobie nie posprzątać.
I cieszę się, że oprócz kibelka w pociągu i ewentualnie na dworcach pks (poznański jeden wielki syf i jeszcze płatny.... a w innym mieście za darmo, ale bez swiatła i drzwi sie nie zamykały ) nie trafiłam na nic strasznego. a, no i toi toi, nigdy więcej!
W szkole jest super, jest nawet papier i mydło! A w centrach handlowych też w porządku.
Czyli ogólnie problemów nie mam
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 07:32   #108
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez alania23 Pokaż wiadomość
wlasnie jak "na malysza' to wtedy dretwieja, a jak sie kucnie na desce to nie. Tylko czasami najgorzej jak deska "zabrudzona"...
ja tam mam lęk wysokości więc wchodzenie na sedes odpada. poza tym muszla może nie wytrzymać takiego obciążenia i katastrofa gotowa.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:08   #109
alania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

zalezy ile kto wazy...
alania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 16:29   #110
alania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

ostatnio jak sikalam na malysza to wpadlam jedna noga do kibelka, ale wstyd...
alania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:21   #111
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez alania23 Pokaż wiadomość
ostatnio jak sikalam na malysza to wpadlam jedna noga do kibelka, ale wstyd...


to Ty wybralas chyba esktremalna pozycje "na malysza"

przeciez mozna stac nogami na ziemi, rozkraczyc sie nad sedesem i zdrowo sobie siurnac
po co wlazic na kibel
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:27   #112
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

No właśnie ja tego nie rozumiem, jak sie da stanąć na desce? Przecież to jest wąskie! W życiu bym sie nie odważyła....
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:32   #113
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Ja bym na bank spadła Nie jest dobrze u mnie z poczuciem równowagi

Poza tym, przecież butami strasznie się brudzi taka deskę, np. błotem ;/ Nie mówiąc już o tym, że czasami może pęknąć pod naszym ciężarem;/
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:33   #114
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
No właśnie ja tego nie rozumiem, jak sie da stanąć na desce? Przecież to jest wąskie! W życiu bym sie nie odważyła....
Ale po co stawać na desce przy pozycji na Małysza ?!

(Może później ma się lepszy telemark? )
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:35   #115
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

hahahahahahhaha
Gratuluję pomysłowości

W publicznych toaletach tylko siku;p
__________________
Sooooo...Let's build a snowman...!
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:16   #116
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Ja w publicznych toaletach tylko sikam "na małysza", nawet w domu też rzadko siadam na sedes a jak już robię to 2 to podkładam papier. W publicznej toalecie nie zdarzyło mi się jeszcze robić 2 Ogólnie jeśli toaleta jest w miare czysta załatwiam się na małysza a jeśli obsikana albo jeszcze gorzej to nawet nie wchodzę.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:54   #117
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

mnie nawet bardziej niż obsiurana deska (i tak nie siadam) wqrza zalana podłoga. i co tu zrobić z nogawkami?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:50   #118
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...9/03/3507.html filmik najlepszy
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 20:40   #119
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
ja zawsze podkładam jakiś papier na deskę i siusiam na pół siedząco ..
wytarcie papierem deski, podlozenie papieru i na polsiedzaco wlasnie

acha, dla mnie muszle z półką sa oblesne oczywiscie przez 2 wariant
bleh
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:52   #120
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jak higienicznie korzystać z publicznego WC?

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

acha, dla mnie muszle z półką sa oblesne oczywiscie przez 2 wariant
bleh
No ja też wole w publicznych toaletach te bez pólki. W takich kiblach często są problemy ze spłuczką albo mało tej wody leci(może oszczędzają czy co) i uważam że w takich warunkach solidnego kolca(sory) z półki sprzątnąć sie nie da Więc generalnie nieciekawie coś takiego zastać

A jeśli chodzi o mnie to 2 razy mi sie zdarzyła "dwójeczka"... ale to był taki bobek nieświadomek(czyli: siusiam sobie radośnie a tu klops) a raz nie było papieru.... nie będe dokańczać historii

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-06-01 o 22:54
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 08:27:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.