Praca w sex shopie Legnica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 15:54   #1
Maggiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1

Praca w sex shopie Legnica


Witam Ostatnio na jednym z portali znalazłam ogłoszenie o pracy w sex shopie. Wysłałam z ciekawości. Dostałam maila z zaproszeniem na rozmowę po 3 tygodniach. Na rozmowę nie poszłam. A nie poszłam bo odpisali mi, że praca będzie w Galerii Piastów i że wynagrodzenie to 11oo zł. I nie chodzi mi tutaj o to wynagrodzenie. Ja nie wstydzę się i mogłabym w sex shopie pracować ale w normalnym sklepie a nie w Galerii. Co o tym myślicie? W Galerii to jakoś tak dziwnie, wszyscy się patrzą, każdy wie kto tam pracuje. Jako klient tez wolałabym pójść do takiego sklepu na mieście niż w Galerii. Tam jakoś czułabym się hmmm obserwowana, każdy by widział, że tam wchodzę, przechodzi tamtędy mnóstwo osób. Jak myślicie sex shop w Galerii to ogólnie dobry pomysł? Bo mi się wydaje, że nie za bardzo...
Maggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:54   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Praca w sex shopie Legnica

Nie chcesz to nie pracuj ,a to gdzie jest sex shop decyduje właściciel i nic mi do tego,dopóki jest to odpowiednio "zabezpieczone" przed nieletnimi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:19   #3
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Praca w sex shopie Legnica

A co za różnica, gdzie będzie ten sklep?? Piszesz, że się nie wstydzisz pracować w sex shopie a jednocześnie będą Cię krępować spojrzenia klientów galerii...

A z drugiej strony - napewno nie będzie Cie widać, bo asortyment tak specyficznego sklepu musi być zabezpieczony przed wzrokiem nieletnich szyby więc pewnie będą obklejone albo zabezpieczone w inny sposób.

No ale to chyba i tak nieważne, skoro nie poszłaś na tą rozmowę...
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:30   #4
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Praca w sex shopie Legnica

A mi też się wydaje, że taka galeria to nie najlepszy pomysł, bo po prostu ludzie będą się wstydzili do niego wchodzić... Chyba, że wejście byłoby z tyłu, nie wiadoma jak to będzie zorganizowane
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:34   #5
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca w sex shopie Legnica

Cytat:
Napisane przez Maggiee Pokaż wiadomość
Witam Ostatnio na jednym z portali znalazłam ogłoszenie o pracy w sex shopie. Wysłałam z ciekawości. Dostałam maila z zaproszeniem na rozmowę po 3 tygodniach. Na rozmowę nie poszłam. A nie poszłam bo odpisali mi, że praca będzie w Galerii Piastów i że wynagrodzenie to 11oo zł. I nie chodzi mi tutaj o to wynagrodzenie. Ja nie wstydzę się i mogłabym w sex shopie pracować ale w normalnym sklepie a nie w Galerii. Co o tym myślicie? W Galerii to jakoś tak dziwnie, wszyscy się patrzą, każdy wie kto tam pracuje. Jako klient tez wolałabym pójść do takiego sklepu na mieście niż w Galerii. Tam jakoś czułabym się hmmm obserwowana, każdy by widział, że tam wchodzę, przechodzi tamtędy mnóstwo osób. Jak myślicie sex shop w Galerii to ogólnie dobry pomysł? Bo mi się wydaje, że nie za bardzo...
jeśli bedzie się sprzedawało to nieważne czy galeria czy nie.
Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A mi też się wydaje, że taka galeria to nie najlepszy pomysł, bo po prostu ludzie będą się wstydzili do niego wchodzić... Chyba, że wejście byłoby z tyłu, nie wiadoma jak to będzie zorganizowane
oj mylisz się, można tak wejscie zorganizowac ze bedzie bardzo dyskretne.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:34   #6
nelka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w sex shopie Legnica

I całe szczęście,że nie poszłaś na rozmowę, byłaby z ciebie kiepska sprzedawczyni.
Myślę,że pomysł z sex shopem w galerii jest świetny, łamiemy stereotypy i coś zaczyna się dziać w kierunku otwartości.
Byłam w tym sklepie i jest bardzo gustownie zrobiony. Podoba mi się. Fajne jest to,że oprócz jakiś produktów erotycznych jest tam full gadżetów imprezowych . Robiłyśmy zakupy z koleżankami w sobotę wieczorem kiedy legnickie sex shopy były juz zamknięte. Więc jest jakąś alternatywą godzinową, nie muszę zrywać się z pracy tylko spokojnie idę do galerii.
Trzymam kciuki za sex shop w galerii, nie dajcie się moherowym beretom i temu podobnym, kto nie chce niech nie wchodzi, nie ma takiego nakazu, wszystko dla ludzi
nelka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.