Anonimowe wyznanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 12:46   #1
ijca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9

Anonimowe wyznanie


Witam Was…
Chciałabym poznać opinię kogoś obiektywnego o takiej sytuacji: kupiłam nowy starter i wysłałam mężczyźnie, którego darzę uczuciem od długiego czasu anonimowe wyznanie. Chciałam po prostu to z siebie wyrzucić, chciałam by wiedział, że jest ktoś kto o nim myśli w taki sposób... Po otrzymaniu wiadomości dzwonił, ale nie odebrałam – nie chciałam, żeby wiedział kto jest nadawcą. Chwilę później dzwonił ponownie, ale odrzucałam. Napisałam, że nie mogę odebrać, ponieważ po takiej wiadomości nie widzę opcji zostania „rozpoznaną”, odpisał mi, że chce tylko porozmawiać, groźny nie jest. Odmówiłam ponownie, napisał mi, że w takim razie dziękuje za wiadomość, było mu bardzo miło – bardzo mile odpisał w przyjaznym tonie, następnie życzył dobrej nocy w kolejnym smsie i więcej nie odpisał.
Działo się to tuż przed Świętami. Napisałam życzenia świąteczne, na które nie odpisał, podobnie jak na życzenia sylwestrowe.
Czy źle zrobiłam nieodbierając? Nie zrobiłam tego, ponieważ w prawdziwym życiu nie widzę z jego strony zainteresowania żadnego moją osobą, mimo że parę razy badałam teren dyskretnie, odniosłam negatywne wrażenie. Nie chciałam więc się zdradzać i postawić w bardzo niezręcznej sytuacji w przyszłości…
Dlaczego nie odpisuje? Zrozumiałe byłoby to gdyby był w związku, ale z tego co mi wiadomo jest wolny.
ijca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:49   #2
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Anonimowe wyznanie

Dzwonił, nie wyraziłaś ochoty porozmawiania.
Więc jak dla mnie sprawa jasna.
Powiedziałaś co chciałaś, było to miłe i tyle. Tu historia się kończy.

Zwyczajnie facet pewnie nie ma ochoty na dziecinne zabawy.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:52   #3
ijca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Anonimowe wyznanie

Prawdopodobnie masz rację. Tymbardziej, że pan jest już w "poważnym wieku", dawno wyrósł z wieku chłopięcego i czasów studeckich.
Problem jest taki, że ja sobie gdzieś po cichu ułożyłam piękną bajkę, w której nawiązujemy kontakt przez smsy, bawimy w odkrywanie wielbicielki, umawiamy na spotkanie i żyjemy długo i szczęśliwie. Głupia jestem.
ijca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:55   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Witam Was…
Chciałabym poznać opinię kogoś obiektywnego o takiej sytuacji: kupiłam nowy starter i wysłałam mężczyźnie, którego darzę uczuciem od długiego czasu anonimowe wyznanie. Chciałam po prostu to z siebie wyrzucić, chciałam by wiedział, że jest ktoś kto o nim myśli w taki sposób... Po otrzymaniu wiadomości dzwonił, ale nie odebrałam – nie chciałam, żeby wiedział kto jest nadawcą. Chwilę później dzwonił ponownie, ale odrzucałam. Napisałam, że nie mogę odebrać, ponieważ po takiej wiadomości nie widzę opcji zostania „rozpoznaną”, odpisał mi, że chce tylko porozmawiać, groźny nie jest. Odmówiłam ponownie, napisał mi, że w takim razie dziękuje za wiadomość, było mu bardzo miło – bardzo mile odpisał w przyjaznym tonie, następnie życzył dobrej nocy w kolejnym smsie i więcej nie odpisał.
Działo się to tuż przed Świętami. Napisałam życzenia świąteczne, na które nie odpisał, podobnie jak na życzenia sylwestrowe.
Czy źle zrobiłam nieodbierając? Nie zrobiłam tego, ponieważ w prawdziwym życiu nie widzę z jego strony zainteresowania żadnego moją osobą, mimo że parę razy badałam teren dyskretnie, odniosłam negatywne wrażenie. Nie chciałam więc się zdradzać i postawić w bardzo niezręcznej sytuacji w przyszłości…
Dlaczego nie odpisuje? Zrozumiałe byłoby to gdyby był w związku, ale z tego co mi wiadomo jest wolny.
Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie masz rację. Tymbardziej, że pan jest już w "poważnym wieku", dawno wyrósł z wieku chłopięcego i czasów studeckich.
Problem jest taki, że ja sobie gdzieś po cichu ułożyłam piękną bajkę, w której nawiązujemy kontakt przez smsy, bawimy w odkrywanie wielbicielki, umawiamy na spotkanie i żyjemy długo i szczęśliwie. Głupia jestem.

dla potomności


Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Dzwonił, nie wyraziłaś ochoty porozmawiania.
Więc jak dla mnie sprawa jasna.
Powiedziałaś co chciałaś, było to miłe i tyle. Tu historia się kończy.

Zwyczajnie facet pewnie nie ma ochoty na dziecinne zabawy.

zgadzam się; trzeba było odebrać a nie się czaić; i wcale mu się nie dziwię, że nie ma ochoty na jakieś gierki - ja bym też nie miała...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:56   #5
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość

Zwyczajnie facet pewnie nie ma ochoty na dziecinne zabawy.
pewnie tak jest na 100%
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:58   #6
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Anonimowe wyznanie

Na jego miejscu pomyślałabym, że albo ktoś mi zrobił głupi żart, albo mam do czynienia z jakąś wariatką. Więc rozsądnie grzecznie podziękował i sprawę olał, zapisując numer by móc go ignorowac.

Chcesz czegoś? Zaproponuj kawę, albo kino. Odmówi? Trudno. Rzucisz dla rozluźniania atmosfery: Ehh... to muszę inną miłą osobę złowic by mi dotrzymała towarzystwa, bo tak samemu na kawę, nawet dobrą, niefajnie się idzie. I będziesz miała jasnośc.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:06   #7
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Na jego miejscu pomyślałabym, że albo ktoś mi zrobił głupi żart, albo mam do czynienia z jakąś wariatką. Więc rozsądnie grzecznie podziękował i sprawę olał, zapisując numer by móc go ignorowac.

Chcesz czegoś? Zaproponuj kawę, albo kino. Odmówi? Trudno. Rzucisz dla rozluźniania atmosfery: Ehh... to muszę inną miłą osobę złowic by mi dotrzymała towarzystwa, bo tak samemu na kawę, nawet dobrą, niefajnie się idzie. I będziesz miała jasnośc.


Dodatkowo, odpisał na pierwsze wiadomosci, zainteresował się kim jest jego wielbicielka, ale Ty chciałaś zostac anonimowa, więc się nie dziwie, że więcej nie odpisywał, bo przepraszam, ale takie pisanie potajemnych miłosnych smsów kojarzy mi się z wiekiem wczesno- nastoletnim.
Pytasz dlaczego nie odpisuje... a właściwie dlaczego miałby odpisywac? Nie wielu znam dorosłych facetów których by cieszyło utrzymywanie smsowego romansu.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 13:07   #8
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Witam Was…
Chciałabym poznać opinię kogoś obiektywnego o takiej sytuacji: kupiłam nowy starter i wysłałam mężczyźnie, którego darzę uczuciem od długiego czasu anonimowe wyznanie. Chciałam po prostu to z siebie wyrzucić, chciałam by wiedział, że jest ktoś kto o nim myśli w taki sposób... Po otrzymaniu wiadomości dzwonił, ale nie odebrałam – nie chciałam, żeby wiedział kto jest nadawcą. Chwilę później dzwonił ponownie, ale odrzucałam. Napisałam, że nie mogę odebrać, ponieważ po takiej wiadomości nie widzę opcji zostania „rozpoznaną”, odpisał mi, że chce tylko porozmawiać, groźny nie jest. Odmówiłam ponownie, napisał mi, że w takim razie dziękuje za wiadomość, było mu bardzo miło – bardzo mile odpisał w przyjaznym tonie, następnie życzył dobrej nocy w kolejnym smsie i więcej nie odpisał.
Działo się to tuż przed Świętami. Napisałam życzenia świąteczne, na które nie odpisał, podobnie jak na życzenia sylwestrowe.
Czy źle zrobiłam nieodbierając? Nie zrobiłam tego, ponieważ w prawdziwym życiu nie widzę z jego strony zainteresowania żadnego moją osobą, mimo że parę razy badałam teren dyskretnie, odniosłam negatywne wrażenie. Nie chciałam więc się zdradzać i postawić w bardzo niezręcznej sytuacji w przyszłości…
Dlaczego nie odpisuje? Zrozumiałe byłoby to gdyby był w związku, ale z tego co mi wiadomo jest wolny.
nie dziwię się mu.
'Tajemniczy wielbiciel' jest fajny, gdy się ujawni, i to nie po jakimś miesiącu, ale po góra paru wymienionych wiadomościach. (Choć dla mnie to w ogóle nie jest fajna "zabawa"). Postaw się w jego sytuacji, ktoś mu napisał wyznanie, ale się nie ujawnił- uznał to albo za żart, albo że to od jakiejś niedojrzałej osoby. Nie odpisał na świąteczne życzenia, bo nie ma ochoty pisać z kimś kto nie ma zamiaru się ujawnić, może się boi że jesteś osobą której nie lubi w realu?
czego oczekujesz? Że będzie odpisywał anonimowej osobie jak przyjaciółce, i zakocha się w Tobie przez esy?
Nie masz co się dziwić
Na Twoim miejscu skończyłabym dziecinną zabawę i napisała mu z tego anonimowego numeru kim jesteś, że przepraszasz, że się wcześniej nie ujawniłaś, ale Cię onieśmielał i czy spotkacie się na kawę.

edit: ja to mam refleks, jak zaczynałam pisać to byłą tylko jedna odpowiedź ;]
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!

Edytowane przez Vanika
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:09
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:19   #9
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez Vanika Pokaż wiadomość
nie dziwię się mu.
'Tajemniczy wielbiciel' jest fajny, gdy się ujawni, i to nie po jakimś miesiącu, ale po góra paru wymienionych wiadomościach. (Choć dla mnie to w ogóle nie jest fajna "zabawa"). Postaw się w jego sytuacji, ktoś mu napisał wyznanie, ale się nie ujawnił- uznał to albo za żart, albo że to od jakiejś niedojrzałej osoby. Nie odpisał na świąteczne życzenia, bo nie ma ochoty pisać z kimś kto nie ma zamiaru się ujawnić, może się boi że jesteś osobą której nie lubi w realu?
czego oczekujesz? Że będzie odpisywał anonimowej osobie jak przyjaciółce, i zakocha się w Tobie przez esy?
Nie masz co się dziwić
Na Twoim miejscu skończyłabym dziecinną zabawę i napisała mu z tego anonimowego numeru kim jesteś, że przepraszasz, że się wcześniej nie ujawniłaś, ale Cię onieśmielał i czy spotkacie się na kawę.

edit: ja to mam refleks, jak zaczynałam pisać to byłą tylko jedna odpowiedź ;]
Ja bym radziła autorce wyrzucenie tej anonimowej karty, bo gdybym miała podobną sytuację i w końcu mój wielbiciel by się ujawnił w realu, to pomyślałabym, że skoro dorosły facet nie potrafi podejśc do mnie i zaporsic chociażby na niezobowiązującą koleżeńską kawę- jest coś z nim nie tak. Ale ja nie jestem romantyczna
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:23   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość

(...)
Dlaczego nie odpisuje? Zrozumiałe byłoby to gdyby był w związku, ale z tego co mi wiadomo jest wolny.
Nie dziw się, że on już nie chce bawić w taki sposób - pewnie uznał, że ktoś sobie robił jaja, albo że nie warto tracić czasu, bo ta osoba i tak nie chce pogadać (jak człowiek z człowiekiem, a nie przez SMS-y). Nie wiem czego się spodziewałaś? Facetowi szkoda jest życia na jakieś SMS-owanie z anonimem i nie dziwię się mu. Byłabym zdziwiona, gdyby dorosły facet chciał bawić się w coś takiego.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:23   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Anonimowe wyznanie

Podejrzewam, że nie odpisuje bo nie odebrałaś wtedy telefonu i jasno mu powiedziałaś, że nie widzisz szansy na ujawnianie się...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 13:31   #12
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie masz rację. Tymbardziej, że pan jest już w "poważnym wieku", dawno wyrósł z wieku chłopięcego i czasów studeckich.
Problem jest taki, że ja sobie gdzieś po cichu ułożyłam piękną bajkę, w której nawiązujemy kontakt przez smsy, bawimy w odkrywanie wielbicielki, umawiamy na spotkanie i żyjemy długo i szczęśliwie. Głupia jestem.
Moja znajoma sobie kiedyś taka bajkę wprowadziła w życie.
W realu znali się, jednak on nie miał planów "matrymonialnych" wobec niej.
Jednak dziewczyna z którą pisał go zaciekawiła.
Pisali ze sobą i pisali, jednak im dłużej historia trwała tym trudniej było się mojej koleżance przyznać że to ona.
On się i tak w końcu dowiedział i był wielki kwas, czuł się oszukany i wciągnięty w jakąś brazylianę.

Po co sobie utrudniać życie.
Normalnie zaproponuj mu kawę/piwo. Zgodzi się - świetnie. Nie - trudno.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:31   #13
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Anonimowe wyznanie

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:33   #14
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Anonimowe wyznanie

Mam to samo zdanie co dziewczyny. Nie chcialas odebrac,ujawnic sie wiec jego to nie interesuje. Moze pomyslal,ze ktos z niego zartuje. Wcale mu sie nie dziwie. Facetow raczej takie gierki nie interesuja.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:43   #15
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Anonimowe wyznanie

Może nie jestem jakaś super dojrzała i miewam dziwne pomysły, zastanawiam się nad 'dziurą w całym' ale takiego pomysłu to chyba w życiu nie miałam, a gdyby to miało miejsce to co najmniej 10 lat temu

wydaje mi się, że tę 'bajkę' ułożyłaś sobie w głowie- i tylko tam, nigdy nie miała ona ujrzeć światła dziennego - zresztą do tego doprowadziłaś.
Do kogo masz pretensje ? że biedny facet, nie zastanawia się co za dziecinka się za nim ugania ?
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:29   #16
ijca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Anonimowe wyznanie

Dziękuję Wam za opinie. Widzicie to tak jak ja sobie pomyślałam, że to może z boku wyglądać...

To cóż mam teraz zrobić?
ijca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:33   #17
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Anonimowe wyznanie

Po prostu odważ się. I powiedz mu normalnie prosto w oczy że to Ty jesteś autorką anonimowej wiadomości ale głupio było Ci się wtedy przyznać ale to co napisałaś wciąż jest prawdą.
Faktycznie facet może stwierdzić że jesteś wariatką, może stwierdzić że nie ale dłuższe anonimowe zabawy są bez sensu i strasznie dziecinne. Jak się nie ujawnisz będziesz to wciąż rozbijać na czynniki pierwsze i nigdy się nie dowiesz czy warto było zaryzykować.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:34   #18
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za opinie. Widzicie to tak jak ja sobie pomyślałam, że to może z boku wyglądać...

To cóż mam teraz zrobić?

Kartę z tamtym numerem wyrzuc. Oby Cię nigdy z nim nie skojarzył bo jesteś skreślona na starcie.

A co do pana. Powiedz: W kinie leci " Dziewczyna z tatuażem", podobno świetny film, masz może ochotę się przejśc? Jak powie nie, albo, że no nie chce się z toba umawiac to rzuc: "Trudno, to szukam innego znajomego do kina, bo coś się ostatnio wykruszyli.", a jeśli coś rzuci o randkowaniu to zaprzecz. Powiedz, że ot nie chciałaś sama iśc a randek nie szukasz bo: bolesne rozstanie, chłopak w oddali czy coś w ten deseń.

Zawsze jest sposób by móc zaproponowac spotkanie, a w razie wtopy wyjśc z tego na tarczy
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:36   #19
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za opinie. Widzicie to tak jak ja sobie pomyślałam, że to może z boku wyglądać...

To cóż mam teraz zrobić?
przyznaj się, że to Ty byłaś autorką, dodaj, że Cię onieśmiela i zrzuć te anonimy na karb nieśmiałości
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:37   #20
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za opinie. Widzicie to tak jak ja sobie pomyślałam, że to może z boku wyglądać...

To cóż mam teraz zrobić?
A nie możesz w realu, zupełnie nie nawiązując do epizodu z smsami po prostu się do niego spróbować zbliżyć? Spróbuj zaaranżować jakieś spotkanie, pogadać, nie od razu wyznawać miłośc, ot tak po kolezeńsku...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:38   #21
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Anonimowe wyznanie

Cytat:
Napisane przez ijca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za opinie. Widzicie to tak jak ja sobie pomyślałam, że to może z boku wyglądać...

To cóż mam teraz zrobić?
1 Daj spokój.
2 Napisz, kim jesteś. Chociaż ja bym nie radziła tak z grubej rury, skoro nie widzisz zainteresowania tobą. Możesz go tym zniechęcić, stracisz szansę na zaintrygowanie go.
3 Zadziałaj w realu. Umów się z nim na spacer, kawę, spędzaj z nim czas, wysyłaj delikatne sygnały, flirtuj etc. Może zauważy w tobie kobietę, zainteresuje się tobą.
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:45   #22
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Anonimowe wyznanie

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:57   #23
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Anonimowe wyznanie

ja to chyba jestem jakaś inna, ale ja bym się przyznała, że to ja.
Rzecz się działa niecały miesiąc temu, na początku odniósł się dobrze.
Nie wiem, ale nie umiałabym ukryć później przed kimś, że to ja wysłałam, wysłała wtedy esa z nieśmiałości, może to było głupie i niedojrzałe, ale "jej".
Może by spojrzał na nią dziwnie, a może by uznał, że w pewnym sensie to miłe i by mu to pochlebiło.
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:59   #24
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Dot.: Anonimowe wyznanie

Hmmm...
Sądzę, że to jeśli już wysłałaś mu tego sms-a to chyba po coś. Mianowicie po to żeby wyznać mu uczucia , ale nie ma to sensu. Wiadomo , że nie odpisze anonimowej osobie też Cię kocham. Co chciałaś osiągnąć przez to ? Żeby wiedział , że ktoś go kocha , ale kto ? Informacja jak sądzę , że jest tam na świecie ktoś kto darzy go uczuciem , ale nie wie kto jest mu bezużyteczna. Co mi po tym , że ktoś mnie kocha jak nie wiem kto ??? Chciał się dowiedzieć Ty nie chciałaś powiedzieć to po co zaczynałaś . Dla mnie jest to niezrozumiałe. Zamiast zaprosić faceta na kawę i wybadać byłoby łatwiej , a w taką dziecinadę on nie ma się ochoty bawić.
Pozdrawiam Cię życzę szczęścia i odwagi

Edytowane przez lilkana
Czas edycji: 2012-01-16 o 15:00
lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:09   #25
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Anonimowe wyznanie

zapomnij i zyj dalej
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 17:03   #26
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Anonimowe wyznanie

1. Spróbuj się z nim umówić w realnym świecie, bez informowania, że pisywałaś mu już wcześniej "wyznania".
3. Nie dziwię się, że nie odpisał na życzenia - byłam w tej samej sytuacji (to ja dostawałam smsy), odpisałam raz, a później wcale, choć z różnych okazji dostawałam jeszcze np. życzenia. Generalnie rzecz przyprawiła mnie bardziej o gęsią skórkę, potem pomyślałam, że ktoś robi mi kawał, potem podejrzewałam wszystkich wokół: to o głupie żarty, to o bycie stalkerem. Nie dowiedziałam się, kto to był i cóż - do szczęścia nie jest mi to potrzebne. Zdrowa osoba zaprasza na kawę, a nie wysyła wyznania przez smsy!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:15   #27
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Anonimowe wyznanie

Moim zdaniem facet nie odpisal ci na zyczenia bo prawdopodobnie nie zapisal cie na liscie kontaktow. Ja tez dostaje czasem zyczenia sylwestrowe lub swiateczne a nie mam pojecia od kogo bo nie mam tych numerow na liscie i takowe zwyczajnie ignoruje co by nie zrobic z siebie idiotki domyslajac sie ze to ta osoba, a pozniej wychodzi na jaw ze to jednak kto inny. Ten tekst z anonimowym wyznaniem...hm moim zdaniem strasznie niedojrzale i chyba troche zyjesz w swiecie iluzji. Powinnas zwyczajnie zaproponowac mu kawe, obiad czy cos w tym stylu, przedstawic sie i ogolnie zachowywac sie troche bardziej jak dorosla kobieta a nie nastolatka. Nawet gdyby odmowil to coz z tego? Odmowa to byla tragedia jak bylam nastolatka, a dorosli ludzie najczesciej po prostu wykladaja kawe na lawe i nikt sie tego nie wstydzi i wiele to ulatwia. Skoro twierdzisz ze sygnaly wysylane z jego strony byly negatywne to chyba powinnas dac sobie z nim spokoj.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:12   #28
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Anonimowe wyznanie

Wysłałaś wyznanie. On się zainteresował, dzwonił -Ty odmówiłaś dalszego kontaktu. Facet uszanował Twoją decyzję.
Na kolejne dwa smsy nie odpisał, bo po co? I tak byś się nie ujawniła, a składanie życzeń komuś, kto nie raczy zdradzić swojej tożsamości byłoby dziwne. Zwłaszcza, że w takiej sytuacji mógł przypuszczać, że ktoś mu robi po prostu głupi kawał, albo że jesteś jakąś małolatą, albo wariatką

Nie przyznawaj się do tych smsów. Skoro nie podjął gry (co mnie zupełnie nie dziwi), to znak, że nie przypadła mu do gustu forma nawiązania znajomości.

Skoro tak bardzo Ci na nim zależy, zakręć się wokół niego w realu. Wyjdź z niezobowiązującą propozycją -kawa, piwo. Możesz też np. kupić w kinie dwie wejściówki i mimochodem powiedzieć mu, że chciałabyś zobaczyć film XYZ, a akurat dostałaś dwie wejściówki, więc może poszedłby z Tobą. Trochę pracochłonne, ale może zasłonięcie się taką intrygą pomoże Ci przełamać nieśmiałość w realu.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 06:22   #29
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Anonimowe wyznanie

jedyny sposób, to umówić się z nim

pytanie tylko jak to rozegrasz
a) używając tego samego telefonu
b) zapominając o sprawie z wyznaniem i działając na żywo

facetowi wcale się nie dziwię, smsowe znajomości to raczej domena nastolatków. I tak miło, że w ogóle się tematem zainteresował, bo ja bym pomyślała, że ktoś sobie jaja robi. Zawsze ignoruję anonimy.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:20   #30
ijca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Anonimowe wyznanie

Dziękuję Wam za opinie. Kurczę, wiecie co, ja chyba wypadłam z obiegu, nie wiem jak to się robi teraz... W wieku 14 lat zakopałam się w związek, po 3 latach płynnie przeszłam w następny, ja od 11 lat nie byłam sama, dopiero chwilę temu rozleciało mi się coś co trwało 8 lat. Myślałam, że taki sms będzie szalenie intrygujący, bo sama chciałabym chyba takie coś przeżyć jako adresat takiej wiadomości.


A jak zinterpretujecie to, że zaczął oddzwaniać? Po co?
"Kto tam?
No to ja X.
Aha, fajnie, dzięki, że napisałaś, pa!"
???
ijca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.