Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 18:29   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika


Pytanie jak w temacie klikam na gg z chłopakiem samotnikiem kiedyś poważnie sparzył się w związku , niby jest z dziewczyną ale nie jest tego pewnien na razie ta znajomość traktujemy jako koleżeństwo ale nie wiem jak zagadywać żeby nie przepłoszyć i tu moje pytanie jak kierować rozmowę z typem samotnika ?
(proszę o odpowiedź na moje pytanie wszelkie inne
komentarze sa zbędne )

pozdrawiam
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:39   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie klikam na gg z chłopakiem samotnikiem kiedyś poważnie sparzył się w związku , niby jest z dziewczyną ale nie jest tego pewnien na razie ta znajomość traktujemy jako koleżeństwo ale nie wiem jak zagadywać żeby nie przepłoszyć i tu moje pytanie jak kierować rozmowę z typem samotnika ?
(proszę o odpowiedź na moje pytanie wszelkie inne
komentarze sa zbędne )

pozdrawiam
Niby jest z dziewczyną ale nie jest pewien!? O rany, na serio jesteś takim zainteresowana? Po pierwsze, prawdopodobnie (czyli właściwie w tym przypadku na pewno) zajęty, po drugie - z internetu i go na oczy nie widziałaś, a po trzecie - skrajnie nieogarnięty życiowo? Jak można nie wiedzieć, czy się jest w związku czy nie?
Jak jest samotnikiem, to na pewno nie opowiadaj mu setek rzeczy o swoich znajomych, imprezach i tak dalej, bo go te tematy na pewno nie kręcą. Jeśli jest faktycznie typem samotnika, a nie po prostu taki sobie obraz kreuje żeby wyrywać dziewczyny na necie grając niedostępnego, mrocznego indywidualistę, to gadaj z nim o książkach, filmach, filozofii i szeroko rozumianym życiasensie...
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:43   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Czyli pisujesz z dzieciuchem, który "nie wie, czy jest, czy nie jest z dziewczyną" i pozuje na samotnika? A ty z nim jak z jajem chcesz się obchodzić? Dlaczego?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:45   #4
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Nadis dziękuję za opinię ale wydaje mi się że nie znasz sytuacji napisałam bardzo ogólnikowo źeby się nie rozdrabniać jedynie określić sytuację więc moje ponowne pyt jak z takim samotnikiem rozmawiać ?
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:49   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Nadis dziękuję za opinię ale wydaje mi się że nie znasz sytuacji napisałam bardzo ogólnikowo źeby się nie rozdrabniać jedynie określić sytuację więc moje ponowne pyt jak z takim samotnikiem rozmawiać ?
I do czego TOBIE te ROZMOWY potrzebne? On ma dziewczynę! Jak chcesz sobie poszukać kolegi czy faceta to inny adres... czemu zdesperowana co?

Poza tym jakby to wyglądało kiedy rzuciłby DLA CIEBIE tamtą.. a potem następnej mówiłby, że "nie jesteś pewniakiem"?

Masakra jakaś.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:55   #6
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Pozostaje mi bronić swojego imienia no cóż szkoda że większa część krytykuje nie znając sytuacji bo to słowa naprawdę ogólnikowo nie wiecie czy już go widziałam , co oznacza ta znajomosć chciałałam się jedynie doradzić
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:58   #7
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Jak można nie być pewnym tego czy się z kimś jest czy nie jest? Pewnie na fb mają statu ,,to skomplikowane";p...Dzieci uch jakiś i nie wiem po co się pchasz w te relacje. Raz że jest jakaś dziewczyna, a dwa może on tak do Ciebie piszę jaki to on biedny, samotny i nie wie czy ma dziewczynę, bo sobie opcji szuka.
Jak chcesz być opcja to się w to pakuj- myślę, że w życiu zwłaszcza relacjach damsko-męskich dobrze być priorytetem;p

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Jeśli chcesz porady-opisz dokładnie sytuacje. Napisałaś kilka zdań na podstawie których dostałam opinię innych odnosnie sytuacji...
Faktem jest, że facet który nie wie czy ma dziewczynę jest dzieciuchem. To jest albo tego nie ma...To tak jakby ktoś Ciebie się zapytał: Jesteś kobietą, czy nie jesteś? Odpowiedziałabyś: nie wiem?
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 19:28   #8
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

No to skoro zarzucasz nam, że krytykujemy/oceniamy nie znając sytuacji, to nam ją opisz, jeśli chcesz otrzymać radę.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:15   #9
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Myślę, że wyobrażasz sobie za dużo

on ma kogoś, a czy mu sie układa czy nie to nie Twoja sprawa skoro patrzysz na niego pod kątem kogoś z kim chciałabyś się związać, niestety

a jeśli chodzi o przyjaźń, to jesli jest typem samotnika... hmm skoro jestescie znajomymi to chyba powinien być przed tobą otarty, a typ samotnika nie znaczy być' zamknietym na wszystkich' - moim skromnym zdaniem.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2012-01-22 o 20:16
Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:27   #10
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie klikam na gg z chłopakiem samotnikiem kiedyś poważnie sparzył się w związku , niby jest z dziewczyną ale nie jest tego pewnien na razie ta znajomość traktujemy jako koleżeństwo ale nie wiem jak zagadywać żeby nie przepłoszyć i tu moje pytanie jak kierować rozmowę z typem samotnika ?
(proszę o odpowiedź na moje pytanie wszelkie inne
komentarze sa zbędne )

pozdrawiam
Skąd wiesz, że to typ samotnika? To że ktoś "sparzył się" na związku nie czyni z niego od razu samotnika, eremity i mizantropa

Tak się zastanawiam swoją drogą po co Ci ktoś kto sam najwyraźniej nie wie czego chce ("niby z nią jest niby nie....") i przede wszystkim: skoro jest z kimś (nawet jeśli nie jest tego pewny) to powinien być dla Ciebie NIETYKALNY. Sama napewno cenisz sobie wierność w związku... Inni też tak mają, serio.

A w temacie: samotnicy często mają jakieś pasje, którym oddają się w samotności, coś co zastępuje im ludzi albo sprawia że ich po prostu nie potrzebują...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 22:39   #11
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Pozostaje mi bronić swojego imienia no cóż szkoda że większa część krytykuje nie znając sytuacji bo to słowa naprawdę ogólnikowo nie wiecie czy już go widziałam , co oznacza ta znajomosć chciałałam się jedynie doradzić
Jak mamy Ci cokolwiek doradzić, skoro nie chcesz nic więcej napisać?
Nie ma ogólnej zasady "jak rozmawiać".
Poza tym, samotnicy raczej nie lubią rozmawiać.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 23:14   #12
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Czyli pisujesz z dzieciuchem, który "nie wie, czy jest, czy nie jest z dziewczyną" i pozuje na samotnika? A ty z nim jak z jajem chcesz się obchodzić? Dlaczego?
Sądząc po tym, że autorka nie wie co to przecinek oraz "klika na gg", podejrzewam, że mogą do siebie pasować poziomem dojrzałości
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 05:04   #13
inspektor buka
Przyczajenie
 
Avatar inspektor buka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Karolinko, to może nakreśl nam dokładniej sytuację, a wtedy będziemy mogły doradzić mając jakiekolwiek pojęcie o tej Waszej relacji?
Nie potępiam Cię, sama byłam zauroczona w zajętym facecie - jeden raz. Obiecałam sobie później, że never again, bo istnieje coś takiego jak Karma. Wyjaśniać nie muszę co mam na myśli

Opisz dokładniej całą sprawę, postaram się jakoś pomóc.
__________________
avatar cianciarska.digart.pl

Bo kiedy siedzisz tu, tymi oczami na mnie patrzysz
To nie pamiętam żadnych słów mojej matki.
Bo my dziewczyny przy was wciąż zapominamy
Że co? Że trzeba słuchać mamy.
inspektor buka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:39   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Pozostaje mi bronić swojego imienia no cóż szkoda że większa część krytykuje nie znając sytuacji bo to słowa naprawdę ogólnikowo nie wiecie czy już go widziałam , co oznacza ta znajomosć chciałałam się jedynie doradzić
wez nie pitol. koles ma laske, a ty chcesz go "zauroczyc". sytuacja jest jasna. nie wtryniaj sie miedzy wodke a zakaske. a jesli chlopak mowi, ze nie jest pewien zwiazku z ta dziewczyna - niech go zakonczy. przeciez nikt go nie zmusi do bycia z kims. niektorzy faceci maja takie dziwne tendencje. najpierw "nie jestem pewien tej dziewczyny", pozniej "zona mnie nie rozumie".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:48   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
wez nie pitol. koles ma laske, a ty chcesz go "zauroczyc". sytuacja jest jasna. nie wtryniaj sie miedzy wodke a zakaske. a jesli chlopak mowi, ze nie jest pewien zwiazku z ta dziewczyna - niech go zakonczy. przeciez nikt go nie zmusi do bycia z kims. niektorzy faceci maja takie dziwne tendencje. najpierw "nie jestem pewien tej dziewczyny", pozniej "zona mnie nie rozumie".


wlasnie własnie - ściema jak nie wiem.... biedny, samotnik taki z niego....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:02   #16
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Za duży tłum pocieszycielek przy tym samotniku....
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:15   #17
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Z cyklu damsko-męskie jak zauroczyć samotnika

Dziewczyno, ona kogoś ma a Ty się zastanawiasz jak go nie przepłoszyć. Jeśli gada z Tobą jak z koleżanką to nie rozumiem pytania. A jak flirtuje to ogarnij się. Ja właśnie wczoraj dowiedziałam się że facet z którym spotykałam się prawie rok ma dziewczynę od 3 lat. Chętnie bym mu przywaliła tak żeby już nie wstał a ja byłam nieświadoma, gdybym była świadoma już dawno nie byłby moim znajomym, żałosny frajer. A Ty nie chcesz go przepłoszyć-nie mam słów może teraz jestem roztrzęsiona i nieobiektywna ale gdzieś może istnieją fajni faceci-jednak chyba nie dla mnie bo ja mogę być przez nich traktowana tylko jak śmieć. Jednak takich dziewczyn jak Ty nie rozumiem. No nie rozumiem.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.