Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 11:06   #811
lovekids
Przyczajenie
 
Avatar lovekids
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: masażer na cellulit

A mi się wydaje, że mi już nic nie pomoże
lovekids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 16:49   #812
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rajstopy antycellulit

To brzmi po prostu jak bielizna modelująca Czyli wyszczupla sylwetkę na czas noszenia, poza tym nic nie robi.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 18:21   #813
losbimbos
Raczkowanie
 
Avatar losbimbos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
GG do losbimbos
Dot.: rajstopy antycellulit

"Rajstopy damskie, nieprzezroczyste, matowe wykonane ze specjalnej przędzy z mineralnymi substancjami aktywnymi. Grubość 50 den. Specjalny dodatek mineralny w kontakcie ze skórą absorbuje ciepło ciała, zamieniając je następnie w głębokie promienie podczerwone. Promienie te wnikają z powrotem w głąb tkanki skórnej prowadząc do delikatnego, lecz nieodczuwalnego ogrzewania komórek skórnych. Stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry oraz jej ogólny wygląd, likwidują efekt pomarańczowej skórki. Rajstopy wykonane z przędzy NILIT polepszają przepływ limfy co wspomaga efekt wyszczuplający połączony z działaniem antycellulitowym, którego pierwsze efekty są widoczne w okolicach bioder, pośladków i brzucha po około 4 tygodniach użytkowania. Efektywność działania rajstop nie zmniejsza się podczas wielokrotnego prania dzięki zastosowaniu unikalnej technologii połączenia dodatku mineralnego ze strukturą przędzy, z której wykonany jest produkt. "

Ze strony producenta. Niby mają poprawiać krążenie i wyszczuplać, ale jak mówiłam, nie jestem miłośniczką rajstop więc dla mnie spełniają rolę jedynie bielizny modelującej jak napisałaś
Być może po czterech tygodniach stosowania... cholera wie?
__________________
koktajlove.blogspot.com
vegan terror
losbimbos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:14   #814
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: rajstopy antycellulit

To zalezy od podloza cellulitu - ja nosze specjalne uciskowe rajstopy i ponczochy na poprawe krążenia limfatycznego, bo zastoj limfy spowodowany słabą tkanka łączna moze byc przyczyna cellulitu (w moim przypadku jest). Wymierzyl mi je specjalista, ktory zajmuje sie kompresjoterapia, ale sa bardzo drogie okolo 200 zł. efekty natomiast są - w polaczeniu z drenażem limfatycznym i zabiegami kompresjoterapii

Jesli natomiast cellulit jest spowodowany zła dieta czy otyloscią, to nie sadze by to bylo skuteczne
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:56   #815
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rajstopy antycellulit

W połączeniu z zabiegami - to się nie liczy, bo nie możesz być pewna, czy to rajstopy działają, czy zabiegi

Ja jestem ciekawa, czy te rajstopy działają na aktywną, zdrowo odżywiającą się osobę, która nie wspomaga się zabiegami
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 06:50   #816
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: rajstopy antycellulit

No cóż... tonący brzytwy się chwyta ... raczej nie wydaje mi się żeby super wpływały na naszą figurę jednak jak wyżej pisała jedna z wizażanek zapewne modelują sylwetkę kiedy je nosimy.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 06:51   #817
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Jakoś nie wydaje mi się to skuteczne , zajrzyj do tematu o bańkach chińskich.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 11:51   #818
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Nie do końca bzdura. Jakieś bardzo skuteczne na pewno nie jest, ale nie zaszkodzi Generalnie zasada wszelkich masaży na udach i pośladkach jest taka, że "idziemy" do góry. Jednak samemu ciężko to robić, np. z tyłu już się nie pomasujemy, najlepiej iść do masażystki.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 16:34   #819
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Nie do końca bzdura. Jakieś bardzo skuteczne na pewno nie jest, ale nie zaszkodzi Generalnie zasada wszelkich masaży na udach i pośladkach jest taka, że "idziemy" do góry. Jednak samemu ciężko to robić, np. z tyłu już się nie pomasujemy, najlepiej iść do masażystki.
Owszem, może zaszkodzić. Nie ma to prawie nic wspólnego z drenażem limfatycznym (co to w ogóle za chwyty?) i jedyna korzyść to wpływ na skórę. Poza tym przy zgiętej i uniesionej nodze nie da się prawidłowo odprowadzić chłonki do węzłów limfatycznych a co za tym idzie ona się cofa, mogą powstać zastoje limfatyczne czyli opuchlizna. Podstawą w takim masażu jest opracowanie węzłów a nie rzucanie się od razu na udo więc reasumując - efektów bym się nie spodziewała gdyż w tym pseudo masażu nie ma najważniejszej części.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:20   #820
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: rajstopy antycellulit

Takie rajstopy, to przynajmniej chwilowe zapomnienie o problemie
Ale może kiedyś faktycznie pojawi się na rynku "coś", co błyskawicznie i nieodwracalnie unicestwi wroga-cellulit- i nie będzie wymagało dużego i czasochłonnego wysiłku z naszej strony czy wydania większej gotówki
Na razie pozostaje mi tylko nosić te rajstopy, a w razie jakiś efektów, z radością napiszę
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:31   #821
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: żelazko antycellulitowe

nigdy o żelasku nie słyszałam nie uczyli nas tego w szkole, w ogóle jeśli chodzi o jakieś upiększające to nas mało uczyli. Ale jak jesteś z warm-mazurskiego i bolą cię plecy to się zgłoś pogadamy o tym bo mnie też bolą
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 19:08   #822
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rajstopy antycellulit

Cytat:
Napisane przez weronkaaaa Pokaż wiadomość
Takie rajstopy, to przynajmniej chwilowe zapomnienie o problemie
Ale może kiedyś faktycznie pojawi się na rynku "coś", co błyskawicznie i nieodwracalnie unicestwi wroga-cellulit- i nie będzie wymagało dużego i czasochłonnego wysiłku z naszej strony czy wydania większej gotówki
Na razie pozostaje mi tylko nosić te rajstopy, a w razie jakiś efektów, z radością napiszę
W cuda wierzysz?

Nasunęła mi się na myśl taka dygresja. Na tym właśnie polega problem osób, które chcą schudnąć, a nie mogą - są naiwne, wierzą w szybkie i łatwe cuda. A tu nic takiego nie ma. Dyscyplina, silna wola, praca, praca i jeszcze raz praca. Im szybciej klapki spadną z oczu, tym szybciej będzie można wziąć się za realne odchudzanie
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:09   #823
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Na masażu się nie znam, ale zawsze myślałam, że lepsze jakiekolwiek podszczypywanie skóry niż żadne A jakiej to najważniejszej części w opisanym w 1 poście masażu brakuje?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:46   #824
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: rajstopy antycellulit

Coś wiem na ten temat Kiedyś ważyłam 80 kg... a dzięki ciężkiej pracy schudłam do 42 kg. w bardzo krótkim czasie. Teraz ok 50. Jestem szczupła i duzo się ruszam, niestety mam problemy z krążeniem - może to jeden z czynników cellulitu. Poza tym chciałabym wyszczuplić jeszcze uda i pupę Żadne ćwiczenia nie pomagają, poprostu mam taką budowę po mamie - od pasa w dół zbyt dużo w porównaniu do zbyt szczupłej i "kościstej" góry. Ale muszę przyznać,że bardzo dużo wysiłku kosztowało mnie zgubienie nadwagi, a teraz chciałabym pozbyć się cellulitu i szukam sposobu skutecznego, ale "nie męczącego". Chcę małych wakacji od pracy nad wyglądem
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:16   #825
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: rajstopy antycellulit

Cytat:
Napisane przez losbimbos Pokaż wiadomość
"Rajstopy damskie, nieprzezroczyste, matowe wykonane ze specjalnej przędzy z mineralnymi substancjami aktywnymi. Grubość 50 den. Specjalny dodatek mineralny w kontakcie ze skórą absorbuje ciepło ciała, zamieniając je następnie w głębokie promienie podczerwone. Promienie te wnikają z powrotem w głąb tkanki skórnej prowadząc do delikatnego, lecz nieodczuwalnego ogrzewania komórek skórnych. Stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry oraz jej ogólny wygląd, likwidują efekt pomarańczowej skórki. Rajstopy wykonane z przędzy NILIT polepszają przepływ limfy co wspomaga efekt wyszczuplający połączony z działaniem antycellulitowym, którego pierwsze efekty są widoczne w okolicach bioder, pośladków i brzucha po około 4 tygodniach użytkowania. Efektywność działania rajstop nie zmniejsza się podczas wielokrotnego prania dzięki zastosowaniu unikalnej technologii połączenia dodatku mineralnego ze strukturą przędzy, z której wykonany jest produkt. "

Ze strony producenta. Niby mają poprawiać krążenie i wyszczuplać, ale jak mówiłam, nie jestem miłośniczką rajstop więc dla mnie spełniają rolę jedynie bielizny modelującej jak napisałaś
Być może po czterech tygodniach stosowania... cholera wie?
Aha, może są z Czarnobyla.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 14:11   #826
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: rajstopy antycellulit

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
W cuda wierzysz?

Nasunęła mi się na myśl taka dygresja. Na tym właśnie polega problem osób, które chcą schudnąć, a nie mogą - są naiwne, wierzą w szybkie i łatwe cuda. A tu nic takiego nie ma. Dyscyplina, silna wola, praca, praca i jeszcze raz praca. Im szybciej klapki spadną z oczu, tym szybciej będzie można wziąć się za realne odchudzanie
Ojjj ja tam wierze w cuda i w Mikołaja też (w końcu są prezenty pod choinką )
A tak na prawdę też chętnie się gam po nowości i cikawe metody wspomagające. Ćwiczę 3-5 razy w tygodniu, dwa razy dziennie wmasowuję balsamy narzędziem tortur a po kąpieli mocnym lodowatym strumieniem polewam uda.
Efekty są, ale trzeba to robić stale.

Więc zdecydowanie chcę wierzyć w cud i też ciekawa jestem jakie efekty dają rajstopki.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 11:19   #827
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Na masażu się nie znam, ale zawsze myślałam, że lepsze jakiekolwiek podszczypywanie skóry niż żadne A jakiej to najważniejszej części w opisanym w 1 poście masażu brakuje?
Brakuje całego toku masażu. To nie jest nawet słaba podróbka drenażu.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 07:26   #828
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: masażer na cellulit

najlepszy wg mnie masażer na cellulit to Vita aice.Wiadomo,że dieta jest bardzo ważna ,ćwiczenia ,ale nic mi nie pomagało .Bańka chińska jest wyjatkowo nie fajna w użyciu i zabrakło cierpliwości Natomiast z tym masażerem nie mam problemu .Co prawda mam zamrożone 4 kostki i dodaję do mrożenia odpowiednie kosmetyki .Codziennie rano podczas prysznica wykonuję masaż ,który trwa 5 min.Efekty zauwazyłam po tygodniu ,ale juz po pierwszym masażu skóra jest zupełnie inna Polecam
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:01   #829
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez rse_red Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mimo, że tak jak niektóre z Was mam mało samo zaparcia by regularnie ćwiczyć czy też walczyć z cellulitem, to chce wypróbować elektroniczny masażer.

Problem pojawia się w wyborze, dlatego też zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś z Was używała którego z poniższych i czy może powiedzieć coś na temat efektów i awaryjności [oraz , serwisowania o ile były takie potrzeby].
masażery:
















Ps. Dodam, że nie chce chodzić na róznego rodzaju zabiegi do gabinetów kosmetycznych, czy też wysoko zaawansowanych salonów medycyny estetycznej, ponieważ rok temu skorzystałam z usług tego ostatniego i nie dość ze wydałam ponad 2 tysiace to jeszcze efekty były niezadowalające i krotkotrwale. [oczywiście wiem ze walka z cellulitem, nie konczy sie na kilku seriach zabiegow, ponieważ on powraca i należy ciagle o siebie dbać], to nadal upieram sie przy swoim zdaniu ze aby uczeszczać, w tak "luksusowe" miejsca, potrzeba naprawde wiele wydawać. Wiec stad moja decyzja o samodzielnej pracy : )



Czekam na odpowiedzi : )


Daj znać który wybrałaś i czy jesteś zadowolona?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 20:59   #830
wickywook
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: +71
Wiadomości: 55
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Cytat:
Napisane przez Omnic Pokaż wiadomość
Na wygładzenie dobry jest też masaż bańką chińską. Takie bańki można kupić samemu w aptece. A najlepiej stosować kilka metod
Nie probowalam jeszcze, dzieki za informacje
http://www.youtube.com/watch?v=eIGfDiGAdI0
wickywook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 08:59   #831
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Cześć, odświeżam wątek
Niedawno brałam sterydy i od dłuższego czasu próbuję zgubić kilka kilo i cellulit. Trzeci miesiąc chodzę na rolletic ale nie ma zauważalnej poprawy, tzn. jest lepiej ale to chyba bardziej zasługa ograniczenia jedzenia i ćwiczeń niż rolletic, bo w obwodzie trochę zgubiłam, waga też nieznacznie spadła, ale cellulit jak do tej pory był nieruszony. Ostatnio kupiłam na gruponie karnet na zabiegi body shaping (cellulogia), jestm już po 2 zabiegach na tył ud i pośladki i mam wrażenie, że już są efekty. Niedługo chce zacząć też serię na przód ud ale obawiam się, bo mam popękane naczynka nad kolanami i nie chce zrobić sobie krzywdy. Co o tym myślicie?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:03   #832
fankadobrejkuchni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

hej przecież osoba wykonująca zabieg może chyba ominąć miejsca gdzie masz problemy z naczynkami?? i wtedy nie będzie kłopotu, ale niestety zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami, proponuję Ci wizytę w aptece lub sklepie zielarskim i inwestycję ok 15 zł w bańki chińskie i wtedy będziesz miała najlepsze efekty, bo wystarczy, że będziesz ich uzywała codziennie pod prysznicem i to Ci da najwięcej, bo nie ma to jak codzienna pielęgnacja...
fankadobrejkuchni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:55   #833
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
prasowanie żelazkiem cellulitu

Czy ktos może polecic salon w Warszawie gdzie wykonuje sie tzw" prasowanie zelazkiem cellulitu"? Podobno efekty rewelacyjne i nie jest to tak drogi koszt ( ok 100 zl za zabieg ) .. Slyszalam ze duze efekty sa widoczne juz po 4-5 zabiegach . Prosze dacie namiary w Warszawie i ewentualnie wasze spostrzezenia z tego rodzau zabiegu. Pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:29   #834
00truskawa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

dziewczyna ty sobie kup lepiej banki chinskie w aptece za ok 30zl masuj sie nimi w domu i po 10 zabiegow domowych po celulicie ani sladu sama stosuje i widze roznice
00truskawa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:52   #835
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

Chyba nie sądzisz, że po samym "żelazku", czy masażach bańką chińską problem cellulitu zniknie?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:59   #836
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

Banki chinskie mam poki co stosowalam e 3 razy w odstepach jednodniowych ale narobily mi strasznych siniakow, wygladam ak taniej klasy prostytutka przez te siniaki heheh

mam zamioasr sie nimi tez masowac ak tylko zniknal siniaki ale jestem wygodna i lubie sobie lezec i jak ktos przy mnie cos robi

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Chyba nie sądzisz, że po samym "żelazku", czy masażach bańką chińską problem cellulitu zniknie?
a twoj post kolezanko nic nie wnosi do tego watku.
Chyba logiczne jest ze walka z cellulitem to zdrowa dieta, ruch, duzo wody ale sa metody ktore to przyspieszaja i dodatkowo ujedrniaja skore wiec jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia w tym watku to wolalabym zebys nie pisala.
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:23   #837
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

A możecie coś więcej powiedzieć o tym zabiegu?
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:53   #838
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: masażer na cellulit

cześć,
jak wcześniej na tym wątku pisałam-mam problem z pękającymi naczynkami na nogach
mam ich mnóstwo
więc u mnie masażer prózniowy - np bańka chińska odpada

jak myślicie, czy taki masażer:

http://allegro.pl/masazer-do-zwalacz...275296007.html

też powoduje pękanie naczynek?

teraz jest w promocji w drogeriach superpahrm za 125 zł i nie wiem czy kupować...
z góry dzięki za odpowiedź.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 13:21   #839
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

a żelazkiem domowym też można?
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:41   #840
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: prasowanie żelazkiem cellulitu

Na pewno nie TY będziesz decydowała, w jakim wątku będę pisać i co... Moja wypowiedź była na temat, a Twoje naskakiwanie na mnie bez powodu świadczy jedynie o Tobie.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.