"Wstydnisia" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 09:15   #1
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983

"Wstydnisia"


Może mój problem wyda się śmieszny, ale wcale nie jest do śmiechu... Zwłaszcza teraz. Za kilka miesięcy skończę 29 lat, a pojawił się u mnie problem jak u dorastających dziewczyn, otóż... CZERWIENIĘ SIĘ NA TWARZY! Nie jestem nieśmiała, skrępowana, itd. Raczej należę do osób, z którymi można pogadać na każdy temat, powygłupiać się, poświntuszyć (czasem w grupie włączają się ludziom różne głupawki), itd. Ogólnie rzecz biorąc - mnie to nie rusza. ALE! Ja się tu śmieję, chichoczę, a policzki i uszy płoną. Albo w jakiejś sytuacji chcę zachować tzw. kamienną twarz. I niby jest ok: głos opanowany, ręce się nie trzęsą, niczego się nie boję, aaa... czuję, jak mi policzki płoną Tragedia, po prostu tragedia. Nie jestem zawstydzona, nie jest mi głupio, czuję się pewnie, a tu zonk. Laski w pracy tarzają się ze śmiechu, bo kto powie jakiś ostry kawał, pada komentarz: patrzcie na X (nam nie), a ja znowu czerwona... Jest to dla mnie krępujące. Idę z kimś luźno pogadać, a robię się czerwona. Albo ktoś mnie zdenerwuje (zawsze byłam zwolennikiem pokazywania innym, że ich docinki, złośliwości, itd. mam głęboko. Coś ala, że jestem panią swoich emocji. A tu się nie da. Bo ja tu sobie panią mogę być, ale policzki żyją własnym życiem) a twarz buraczana. Znacie coś podobnego? To trwa jakieś 3 miesiące i pojęcia nie mam, skąd się wzięło. Nigdy nie miałam podobnych akcji. Baba z 30 - tką na karku, a czerwieni się jak ledwo odrośnięte dziewczę. Może jakieś ziółka mi pomogą, herbatki, kremy? Pomocy!

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2012-01-28 o 09:17
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:41   #2
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: "Wstydnisia"

mam dokładnie ten sam problem,tylko jestem 3 lata młodsza
I niestety nie umiem Ci nic doradzić
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:50   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: "Wstydnisia"

A tam, to urocze
A poważnie - teraz to pewnie kwestia warunkowania. Wiesz, że zaraz zrobisz się czerwona i tak się dzieje. Musisz spróbować to olać, nie myśleć o tym. A jeśli ktoś będzie zwracał na to uwagę, to powiedz, że masz problem z trądzikiem różowatym i niestety tak to będzie wyglądało, dopóki się nie wyleczysz. Przyjrzyj się jeszcze swojej skórze, bo może rzeczywiście coś jest na rzeczy - rozszerzone naczynka albo właśnie trądzik różowaty. Spróbuj też zbadać poziom hormonów, zapytaj ginekologa, czy to może mieć jakiś związek. Ale najważniejsza jest psychika, staraj się o tym nie myśleć. Każdy jakoś reaguje, niektórym lecą łzy z oczu, kiedy się śmieją, niektórzy ze stresu czerwienią się na szyi.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:53   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Może mój problem wyda się śmieszny, ale wcale nie jest do śmiechu... Zwłaszcza teraz. Za kilka miesięcy skończę 29 lat, a pojawił się u mnie problem jak u dorastających dziewczyn, otóż... CZERWIENIĘ SIĘ NA TWARZY! Nie jestem nieśmiała, skrępowana, itd. Raczej należę do osób, z którymi można pogadać na każdy temat, powygłupiać się, poświntuszyć (czasem w grupie włączają się ludziom różne głupawki), itd. Ogólnie rzecz biorąc - mnie to nie rusza. ALE! Ja się tu śmieję, chichoczę, a policzki i uszy płoną. Albo w jakiejś sytuacji chcę zachować tzw. kamienną twarz. I niby jest ok: głos opanowany, ręce się nie trzęsą, niczego się nie boję, aaa... czuję, jak mi policzki płoną Tragedia, po prostu tragedia. Nie jestem zawstydzona, nie jest mi głupio, czuję się pewnie, a tu zonk. Laski w pracy tarzają się ze śmiechu, bo kto powie jakiś ostry kawał, pada komentarz: patrzcie na X (nam nie), a ja znowu czerwona... Jest to dla mnie krępujące. Idę z kimś luźno pogadać, a robię się czerwona. Albo ktoś mnie zdenerwuje (zawsze byłam zwolennikiem pokazywania innym, że ich docinki, złośliwości, itd. mam głęboko. Coś ala, że jestem panią swoich emocji. A tu się nie da. Bo ja tu sobie panią mogę być, ale policzki żyją własnym życiem) a twarz buraczana. Znacie coś podobnego? To trwa jakieś 3 miesiące i pojęcia nie mam, skąd się wzięło. Nigdy nie miałam podobnych akcji. Baba z 30 - tką na karku, a czerwieni się jak ledwo odrośnięte dziewczę. Może jakieś ziółka mi pomogą, herbatki, kremy? Pomocy!

Jedna rzecz - to to, że pewnie teraz myslisz sobie, że się zaczerwienisz - i sie czerwienisz
Druga - może być coś nie tak somatycznie. Takie czerwienienie moze sugerowac problemy z układem nerwowym wegetatywnym, problemy hormonalne. Myślę, że warto byłoby przejść się do lekarza
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 11:17   #5
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Wstydnisia"

hormony mogą powodować rzuty gorąca
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 11:25   #6
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: "Wstydnisia"

W okresie dojrzewania niektóre dziewczyny tak mają, a gdy burza hormonalna się uspokaja, czerwienienie przechodzi.
Na Twoim miejscu bym się przebadała, skoro nagle się ten problem pojawił i w takim wieku.
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 11:41   #7
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: "Wstydnisia"

Witaj,

Wiesz, przyczyny moga byc rozne. Moze to byc wina hormonow tarczycy lub np. tradziku rozowatego (odpukac). Tutaj np. dosc podobne pytanie: http://abcanemia.pl/pytania/napadowe...-sie-na-twarzy
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 12:19   #8
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: "Wstydnisia"

Są takie kobiety co tak mają,ale zwykle starsze - nawet dekolty im się całe czerwienią,ale to chyba w wyniku przekwitania(?).W Twoim przypadku może to jakiś hormon nie działa jak należy?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:34   #9
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Są takie kobiety co tak mają,ale zwykle starsze - nawet dekolty im się całe czerwienią,ale to chyba w wyniku przekwitania(?).W Twoim przypadku może to jakiś hormon nie działa jak należy?
Coraz bardziej zaczynam przekonywać się do tego hormonu... Zawsze miałam regularne okresy. Cykle trwały 30 - 31 dni... W zeszłym miesiącu okres pojawił się 2 dni wcześniej, ale zrzuciłam to na zmianę prasy. stres, zupełnie inny tryb pracy, itd. A teraz... znowu pojawił się wcześniej, i to o 5 dni! Czyli cały tydzień wcześniej, niż normalnie. Chyba czeka mnie wizyta u ginekologa. Może to jest z tym związane... Nawet na pewno.

Mam nadzieję, że nie jest to jakieś wczesne przekwitanie, bo słyszałam już różne historie...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:46   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie jest to jakieś wczesne przekwitanie, bo słyszałam już różne historie...
Wtedy cykle by Ci się wydłużały, więc spokojnie
Stres i zmiana pracy też mogą mieć wpływ na czerwienienie, ale zbadaj hormony, to nie zaszkodzi.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:08   #11
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: "Wstydnisia"

Ja też tak mam
Tylko że mi wmawiają że to kwestia naczynek, że mam cerę naczynkowa Nigdy nie miałam więc nie wiem ile w tym prawdy, ale nie wydaje mi się..
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 13:13   #12
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej zaczynam przekonywać się do tego hormonu... Zawsze miałam regularne okresy. Cykle trwały 30 - 31 dni... W zeszłym miesiącu okres pojawił się 2 dni wcześniej, ale zrzuciłam to na zmianę prasy. stres, zupełnie inny tryb pracy, itd. A teraz... znowu pojawił się wcześniej, i to o 5 dni! Czyli cały tydzień wcześniej, niż normalnie. Chyba czeka mnie wizyta u ginekologa. Może to jest z tym związane... Nawet na pewno.

Mam nadzieję, że nie jest to jakieś wczesne przekwitanie, bo słyszałam już różne historie...
Oj nie chciałam nastraszyć,przepraszam.Ni e o to mi chodziło - to był tylko przykład - może nietrafiony,ale miał oznaczać,że wiem o co chodziZresztą tak jak mówiła inna wizażanka wtedy by Ci się wydłużał.
Po prostu dobijasz do 30 tki i hormony mogą inaczej pracować,poza tym zbadaj ciśnienie - może to jakieś skoki.No i nie myśl,że się pewnie czerwienisz,bo może sama się tym nakręcasz.
Ja jak się w pracy zdenerwuję to też mi tak potrafi skoczyć ciśnienie,że czuję ''efekt gorąca''
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:55   #13
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: "Wstydnisia"

u mnie na spiekanie buraka w sytuacji podwyższonego napięcia(nawet niestresującej dla mnie ) pomógł dobry kryjący podkład
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:11   #14
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
u mnie na spiekanie buraka w sytuacji podwyższonego napięcia(nawet niestresującej dla mnie ) pomógł dobry kryjący podkład
Pracuję na kopalni, więc wszelkie podkłady nie mają sensu. Wydłużają tylko czas mycia się po pracy Ale prywatnie jak najbardziej korzystam z dobrodziejstw makijażu Właśnie o pracę mi chodzi... Człowiek chce pokazać, jaki to jest silny i twardy, a tu burak Hormony zbadam. Choćby po to, by sprawdzić te cykle... Uważam, że jak coś "działa" cały czas dobrze i nagle coś się zmienia, należy to sprawdzić. To czerwienienie się w sytuacji wkurzającej mogę przeżyć. To zupełnie coś innego. Ale wiesz... Ktoś opowie zbereźny kawał - ja czerwona. Chcę komuś "inteligentnie" odpowiedzieć na jakąś zaczepkę, a wtedy cały efekt jest psuty przez buraka. Bo jak można traktować to, co ktoś mówi poważnie, skoro Autor "się pali"?

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:13
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:12   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Pracuję na kopalni, więc wszelkie podkłady nie mają sensu. Wydłużają tylko czas mycia się po pracy Ale prywatnie jak najbardziej korzystam z dobrodziejstw makijażu Właśnie o pracę mi chodzi... Człowiek chce pokazać, jaki to jest silny i twardy, a tu burak Hormony zbadam. Choćby po to, by sprawdzić te cykle... Uważam, że jak coś "działa" cały czas dobrze i nagle coś się zmienia, należy to sprawdzić.

Naprawdę? woooow! czad
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:28   #16
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: "Wstydnisia"

cóż powodów może być 1001 od pojawienia się trądziku różowego, po pękające naczynka, czy problemy z hormonami, wizyta u dermatologa wskazana.
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:39   #17
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Pracuję na kopalni, więc wszelkie podkłady nie mają sensu. Wydłużają tylko czas mycia się po pracy Ale prywatnie jak najbardziej korzystam z dobrodziejstw makijażu Właśnie o pracę mi chodzi... Człowiek chce pokazać, jaki to jest silny i twardy, a tu burak Hormony zbadam. Choćby po to, by sprawdzić te cykle... Uważam, że jak coś "działa" cały czas dobrze i nagle coś się zmienia, należy to sprawdzić. To czerwienienie się w sytuacji wkurzającej mogę przeżyć. To zupełnie coś innego. Ale wiesz... Ktoś opowie zbereźny kawał - ja czerwona. Chcę komuś "inteligentnie" odpowiedzieć na jakąś zaczepkę, a wtedy cały efekt jest psuty przez buraka. Bo jak można traktować to, co ktoś mówi poważnie, skoro Autor "się pali"?
o! A czym sie zajmujesz jeśli można spytać?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:41   #18
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Ja też tak mam
Tylko że mi wmawiają że to kwestia naczynek, że mam cerę naczynkowa Nigdy nie miałam więc nie wiem ile w tym prawdy, ale nie wydaje mi się..
Mnie też powiedziano, że takie czerwienienie się jest spowodowane naczynkami.
Zaczęłam stosować specjalne "naczynkowe"" kremy i trochę pomogło. Nie zlikwidowało czerwienienia się całkowicie, ale zdecydowanie pomogło.
No i jeszcze mam też tak, że czasem wydaje mi się, że jestem czerwona, a okazuje się, że wcale nie. Albo ewentualnie delikatnie zaróżowiona na policzkach, tak normalnie.

Myślę, że to, że Autorka sama zwraca na to coraz większą uwagę oraz komentarze znajomych ma duże znaczenie. Trzeba spróbować to ignorować.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 17:12   #19
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
o! A czym sie zajmujesz jeśli można spytać?
Jakby to ująć... Wspinam się w górę na drodze kariery zawodowej Na razie jestem na samym dole, choć zrobiłam już mały krok w przód Nie chcę za dużo pisać, bo Wizaż czytają też koleżanki z pracy W tym momencie pracuje fizycznie, ale wypłata mi wszystko wynagradza Z szychy schodzę czarna jak przysłowiowy górnik i w takich momentach mam gdzieś rumieńce:P

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Naprawdę? woooow! czad


---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Mnie też powiedziano, że takie czerwienienie się jest spowodowane naczynkami.
Zaczęłam stosować specjalne "naczynkowe"" kremy i trochę pomogło. Nie zlikwidowało czerwienienia się całkowicie, ale zdecydowanie pomogło.
No i jeszcze mam też tak, że czasem wydaje mi się, że jestem czerwona, a okazuje się, że wcale nie. Albo ewentualnie delikatnie zaróżowiona na policzkach, tak normalnie.

Myślę, że to, że Autorka sama zwraca na to coraz większą uwagę oraz komentarze znajomych ma duże znaczenie. Trzeba spróbować to ignorować.
Znajomi są mniejszym problemem, niż praca. Lubię czasem poudawać taką "nieśmiałą cnotkę" Gorzej w pracy. Zanim się ubrudzę oczywiście

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2012-01-28 o 17:10
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 18:14   #20
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Znajomi są mniejszym problemem, niż praca. Lubię czasem poudawać taką "nieśmiałą cnotkę" Gorzej w pracy. Zanim się ubrudzę oczywiście
Miałam na myśli znajomych z pracy właśnie.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:27   #21
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Wstydnisia"

a nie jest też tak że naczynka krwionośne na buzi są delikatne i czerwienisz się od ciśnienia pod ziemią bo wystarczy lekka zmiana podczas zmieszania czy wzburzenia ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:11   #22
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: "Wstydnisia"

Ja też mam problem z czerwienieniem się, w sumie ciężko mi stwierdzić kiedy się to pojawiło, ale wydaje mi się, że jakoś ok 1,5 roku temu, dodam że mam 18 lat. To strasznie irytujące, bo czasami po prostu jak coś mówię rozmawiając z kimś nagle robię się czerwona, a nawet tego nie czuję Jak tylko zacznę się śmiać to tak samo, od razu czerwona strasznie. Nie wiem co by z tym zrobić.
Robiłam sobie badania (z innej okazji) w wakacje i z hormonami i tarczycą wszystko ok. Może u mnie to naczynka? Na nogach i ramionach mam pełno popękanych naczynek, może na twarzy również naczynka są słabe?
Kupiłam niedawno maseczkę do cery wrażliwej i naczynkowej, może ona coś zdziała
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:33   #23
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a nie jest też tak że naczynka krwionośne na buzi są delikatne i czerwienisz się od ciśnienia pod ziemią bo wystarczy lekka zmiana podczas zmieszania czy wzburzenia ?
Ale ja nie pracuję pod ziemią Wyobrażasz sobie laskę na dole? Przy kombajnie Albo na kombajnie
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:36   #24
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ale ja nie pracuję pod ziemią Wyobrażasz sobie laskę na dole? Przy kombajnie Albo na kombajnie
a czemu nie?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:49   #25
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ale ja nie pracuję pod ziemią Wyobrażasz sobie laskę na dole? Przy kombajnie Albo na kombajnie
zawiodłaś mnie, widziałam Cię już z kilofem i w seksi szortach
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:57   #26
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
zawiodłaś mnie, widziałam Cię już z kilofem i w seksi szortach
Kilof już mam zaliczony Całkiem fajne narzędzie A w szortach... Chwilowo nie mogę, bo jest dość zimno. No i te rozstępy A jeśli chodzi o dół... Wyobrażasz sobie laskę w szortach na jakimś pokładzie pod ziemią? Nie każdy wie, że fedruje się w samej bieliźnie i butach. Chłopaki zjeżdżają na dół ubrani, a po chwili się rozbierają, bo jest tak gorąco. Potem nzowu się ubierają. Czasem widzę jak wychodzą z windy i jeszcze zapinają koszule, mrrr I znowu się zaczerwieniłam, hihi


PS - chyba odchodzimy od mojego problemu z 1 postu

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2012-01-28 o 19:59
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:28   #27
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Kilof już mam zaliczony Całkiem fajne narzędzie A w szortach... Chwilowo nie mogę, bo jest dość zimno. No i te rozstępy A jeśli chodzi o dół... Wyobrażasz sobie laskę w szortach na jakimś pokładzie pod ziemią? Nie każdy wie, że fedruje się w samej bieliźnie i butach. Chłopaki zjeżdżają na dół ubrani, a po chwili się rozbierają, bo jest tak gorąco. Potem nzowu się ubierają. Czasem widzę jak wychodzą z windy i jeszcze zapinają koszule, mrrr I znowu się zaczerwieniłam, hihi


PS - chyba odchodzimy od mojego problemu z 1 postu
A zdarza Ci sie to w jakis "szczegolnych" sytuacjach ? ,czy czasem tak poprostu bez zadnego powodu ? ,nawet jesli nie jest to jakas teoretycznie krepujaca ,wstydliwa... sytuacja ? ,nie wiem,np. jakis pieprzny dowcip,zarty z Ciebie,komplement ?

Ja tez kiedys tak mialam,przez krotki okres czasu,czerwienilam sie zupelnie bez zadnego powodu,ot tak sobie i sama nie wiem dlaczego tak sie dzialo,a dodam,ze nie naleze do osob niesmialych,wiec nie potrafilam tego zrozumiec ale mi to minelo,to bylo kilka lat temu ,mialam jakies 24 lata ,czyli nastolatka nie bylam ... i wcale nie czulam sie w tych sytuacjach zawstydzona,a mimo to czulam ,ze spieklam raka

P.S. ale mi sie spodobala czcionka,ktorej uzywasz hi !

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 08:51   #28
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: "Wstydnisia"

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
A zdarza Ci sie to w jakis "szczegolnych" sytuacjach ? ,czy czasem tak poprostu bez zadnego powodu ? ,nawet jesli nie jest to jakas teoretycznie krepujaca ,wstydliwa... sytuacja ? ,nie wiem,np. jakis pieprzny dowcip,zarty z Ciebie,komplement ?

Ja tez kiedys tak mialam,przez krotki okres czasu,czerwienilam sie zupelnie bez zadnego powodu,ot tak sobie i sama nie wiem dlaczego tak sie dzialo,a dodam,ze nie naleze do osob niesmialych,wiec nie potrafilam tego zrozumiec ale mi to minelo,to bylo kilka lat temu ,mialam jakies 24 lata ,czyli nastolatka nie bylam ... i wcale nie czulam sie w tych sytuacjach zawstydzona,a mimo to czulam ,ze spieklam raka

P.S. ale mi sie spodobala czcionka,ktorej uzywasz hi !
Czcionka kapitalna Raka spiekam czasem bez powodu... Ale często, gdy ktoś opowie pieprzny żart. Tym bardziej jest to krępujące, bo sama raczej nie mam hamulców, jeśli chodzi o kawały, a w łóżku święta też nie jestem. Albo jak ktoś zażartuje na mój temat... Niby powie błahostkę, a ja już "gotowa". Wtedy ktoś może pomyśleć, że jakieś słowa mnie dotknęły, czy uraziły. Były juz akcje, gdy ktoś mnie przepraszał, choć tak na serio nie miał powodu. Zobaczył mnie czerwoną i samemu mu się głupio zrobiło
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:52   #29
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: "Wstydnisia"

No to dziołcha, jo Ci powiem ( ), żebyś faktycznie przebadała hormony, to po pierwsze.
Zbadaj też ciśnienie, ewentualnie hormony tarczycy. Jeśli masz ten problem od 3 miesięcy, to może to kwestia "naczynek", a raczej tego, że grzanie w domach się zaczęło i zmiana temperatur (plus zmiana ciśnienia - dlatego powinnaś to zbadać), może dawać takie efekty.
Ale stawiałabym na wizytę u ginekologa.
Myślę, ale nie umiem sobie przypomnieć, czego efektem było mocne czerwienienie na twarzy (chyba jednak niezbyt uważnie studiuję ) - ale coś takiego było i właśnie kojarzy mi się albo z h.płciowymi, albo z tarczycą. Zbadałabym na Twoim miejscu i to, i to.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:41   #30
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: "Wstydnisia"

Ja jak tak mialam to pojawilo sie samo z siebie i samo z siebie zniknelo.... zupelnie nie wiem dlaczego
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.