Seks bez zobowiązań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 12:37   #1
kalafiorka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13

Seks bez zobowiązań


Czesc
Chcialabym Wam opisac moja sytuacje i moje watpliwosci..
mam 20 lat i jestem sama od dluzszego czasu, poznalam nie dawno hiszpana ktory jest na wymianie. On proponuje mi seks.. tylko seks. mi brakuje faceta, czulosci i seksu. Nigdy w taki uklad nie wchodzilam. zawsze bylam negatywnie nastawiona na tego typu uklady. nie wiem co robic z jednej strony chcialabym sprobowac, zaszalec i cieszyc sie chwila a z drugiej strony obawa o jakies wyrzuty moralne? Czy sa jakies dziewczyny ktore przezyly cos takiego?
kalafiorka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:52   #2
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez kalafiorka321 Pokaż wiadomość
Czesc
Chcialabym Wam opisac moja sytuacje i moje watpliwosci..
mam 20 lat i jestem sama od dluzszego czasu, poznalam nie dawno hiszpana ktory jest na wymianie. On proponuje mi seks.. tylko seks. mi brakuje faceta, czulosci i seksu. Nigdy w taki uklad nie wchodzilam. zawsze bylam negatywnie nastawiona na tego typu uklady. nie wiem co robic z jednej strony chcialabym sprobowac, zaszalec i cieszyc sie chwila a z drugiej strony obawa o jakies wyrzuty moralne? Czy sa jakies dziewczyny ktore przezyly cos takiego?

Musisz wiedzieć, czy stać Cię na to emocjonalnie.
Teraz to może fajnie wyglądać, a potem okaże się, że jednak dla Ciebie to już nie tylko seks i będzie płacz.
Zastanów się dobrze.
Już teraz, gdy tylko o tym rozmyślasz, pojawiają się wątpliwości o "jakieś wyrzuty moralne". To Ty sama nie wiesz, czy taki układ jest według Ciebie niemoralny czy nie?
Moim zdaniem nie jesteś gotowa/ nie nadajesz się do takiego związku.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 23:31   #3
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Seks bez zobowiązań

powiem Ci tak - raz się żyje a Hiszpan codziennie się nie trafia;p
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 06:32   #4
erusimilus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Seks bez zobowiązań

Twoje życie, Twoje ciało. Tylko czy później nie będziesz żałowała. Zastanów się.
erusimilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 07:01   #5
1MONIKA8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tu...i tam
Wiadomości: 184
Dot.: Seks bez zobowiązań

masz 20 lat i jestes az tak zdesperowana? no prosze Cie...

Jest tyle niebezpieczenstw no ale to Twoje zycie
__________________





1MONIKA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 07:40   #6
Kejti_el
Raczkowanie
 
Avatar Kejti_el
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: prawdopodobnie z własnego łóżka:)
Wiadomości: 351
Dot.: Seks bez zobowiązań

jeżeli jesteś pewna, że będziesz potem umiała rozróżnić seks od uczuć to czemu nie, przecież nie robisz nic złego, jeśli do wszystkiego podejdziesz z rozsądkiem (zabezpieczenie itd). kaca moralnego nie powinnaś mieć, sama pisałaś, że może fajnie byłoby trochę poeksperymentować i poszaleć,

o ile oczywiście jest to chłopak na poziomie, a nie taki typowy burak co przyjechał do Polski i się ślini na widok każdej Polki i myśli od razu nie wiadomo o czym !!
Kejti_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 07:57   #7
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez kalafiorka321 Pokaż wiadomość
Czesc
Chcialabym Wam opisac moja sytuacje i moje watpliwosci..
mam 20 lat i jestem sama od dluzszego czasu, poznalam nie dawno hiszpana ktory jest na wymianie. On proponuje mi seks.. tylko seks. mi brakuje faceta, czulosci i seksu. Nigdy w taki uklad nie wchodzilam. zawsze bylam negatywnie nastawiona na tego typu uklady. nie wiem co robic z jednej strony chcialabym sprobowac, zaszalec i cieszyc sie chwila a z drugiej strony obawa o jakies wyrzuty moralne? Czy sa jakies dziewczyny ktore przezyly cos takiego?
Sądząc po pogrubionych fragmentach nie nadajesz się do tego typu układu. Zdaje się, że pragniesz prawdziwego związku a fuck friend pomoże Ci jedynie rozładować napięcie seksualne nie spełniając potrzeby miłości, czułości i prawdziwej bliskości. Istnieje także pewne ryzyko, że zaangażujesz się niepotrzebnie i potem będziesz cierpieć, gdy to uczucie zostanie nieodwzajemnione a facet wróci po wymianie do swojego kraju. Poza tym, już teraz masz rozterki natury moralnej i jeśli w to wejdziesz, możesz potem czuć się podle, mieć wyrzuty sumienia a nawet czuć obrzydzenie do samej siebie.

Osobiście nie popieram ani nie potępiam takich układów. Niektórym osobom to pasuje i jeśli sprawę stawiają uczuciwie (czysty seks i zero zobowiązań), to nie ma w tym nic zasługującego na potępienie. Nie każdy jednak nadaje się do takich układów. Np. ja bym się na coś takiego chyba nie pisała, bo nie mam przekonania do takich namiastek czy subsytutów związków. Chcę mieć wszystko albo nic. Kiedyś kiedy nie byłam w związku i przebywałam na wymianie studenckiej w innym kraju dostałam taką propozycję od mojego współlokatora, ale nie skorzystałam.

Zrób sobie listę ewentualnych korzyści i zagrożeń takiego układu. Sama musisz zdecydowac, czy Ci się to opłaca.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 08:03   #8
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość

Musisz wiedzieć, czy stać Cię na to emocjonalnie.
Teraz to może fajnie wyglądać, a potem okaże się, że jednak dla Ciebie to już nie tylko seks i będzie płacz.
Zastanów się dobrze.
Już teraz, gdy tylko o tym rozmyślasz, pojawiają się wątpliwości o "jakieś wyrzuty moralne". To Ty sama nie wiesz, czy taki układ jest według Ciebie niemoralny czy nie?
Moim zdaniem nie jesteś gotowa/ nie nadajesz się do takiego związku.
Zgadzam się.
Lepiej sobie odpuść. Po co masz potem pluć sobie w brodę, wyplątywać się i cierpieć niepotrzebnie?
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:25   #9
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 191
Dot.: Seks bez zobowiązań

Jeśli naprawdę byś tego chciała, nie zastanawiałbyś się, czy iść na ten układ czy nie.
A nikt też nie może Ci powiedzieć co masz w tej sytuacji zrobić bo to Twoje życie, twoje sumienie i Twoje serducho.
Liyiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:27   #10
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Seks bez zobowiązań

Dziewczyny szanujcie się... Seks bez miłości nie jest wcale taki piękny jak to pokazują w filmach...
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:56   #11
hariet1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 84
Dot.: Seks bez zobowiązań

Ja jestem w podobnej sytuacji. Też Hiszpan na wymianie, będzie jeszcze przez pół roku. Ja spróbowałam, ale to zależy od osoby, jesli jest naprawdę wrazliwa i masz potem cierpieć to odpuść. Ja nie jestem zaangażowana, chociaż on mówi o nas jak o parze, więc nie tylko fuck friend, ale couple dla mnie jednak, jednak jest jasne, że chodzi mu jedno ( tak mi się wydaje). Jego teksty o wielkiej miłości wydaja mi się nieprawdziwe, bo to Hiszpan im tak łatwo przychodzi mówienie te quiero
Ale fakt, on nie powiedział mi wprost, że nasza znajomość będzie opierać się tylko na seksie, tylko że chce byc ze mną.... Ale może tak mówi tylko po to żeby był seks... Jakoś mu nie ufam w tej kwestii. To nie zmienia faktu, że jest fajnie i na arzie taki układ mi odpowiada ...
hariet1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 16:31   #12
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks bez zobowiązań

Czemu drugi taki sam wątek?
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:02   #13
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Czemu drugi taki sam wątek?
Może pierwszy nie spełnił wymagań??

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

A to nie jest tak, że ten pierwszy zjadła moderacja i dopiero teraz się pojawił na forum?
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.