I co teraz moge zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 13:52   #1
Habisia
Przyczajenie
 
Avatar Habisia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Exclamation

I co teraz moge zrobić?


Witajcie

U mnie w mieście otworzyli pewien sklep. W sumie nie zwracałam z początku na niego uwagi, ale do czasu...pewnego razu przechodziłam koło tego sklepu i oczywiście rozglądam się...i czuję czyjś wzrok na sobie. Idę dalej, wolno i widzę, że facet, który pracuje w tym sklepie, głęboko patrzy mi w oczy. No nie powiem, zdziwiło mnie to, ja tez się na niego patrzyłam. Za jakis czas idę znowu, i taka sama sytuacja. Ja idę, a on siedzi za szyba itak długo ( z 7 sekund) wpatruje mi się w oczy. I tak było z jakies 3 razy. potem szłam ta ulicą, gdzie jest jego sklep ( ale nie koło sklepu) i czuję, ze ktos patrzy na mnie. Zerkam i widze, że idzie ten facet naprzeciwko. Nie jestem pewna, że to był on na 100% ale tez patrzył mi się intensywnie w oczy, tak długo...i bez przerwy.

W ubiegłą sobote byłam w tym sklepie z mamą. Był ON i jego chyba koledzy. Ja w ogóle nie zerkałam w ich stronę, ale moja mama mówiła, że strasznie na mnie zerkają co chwilke. No ale nic, nie zrobiłam w sobotę nic. :/

Przed chwilka bylam w tym sklepie. Był on sam. Popatrzyłam na bluzki, jakieś torby, zapytalam się czy ma jakies inne wzorki, odpowiedział i na tym koniec. Ani ja się do niego nie usmiechnęłam, ani on do mnie...
Wizazanki, mówię wam, on jest taki ....magiczny! Kilka lat starszy ode mnie...
On mi się tak bardzo podoba, chyba normalnie się zakochałam. ;/ Nie wiem teraz co mogę zrobić. W sobote byłam, dzisiaj znów, więc tak glupio co chwilke chodzic do tego sklepu. A też u niego w sklepie nie zeminiają się co chwilę ubrania..

Co mam robić? Nie znam go ,ale chciałabym, zalezy mi na nim. I nie mam tyle smiałości, by zagadywać, flirtowac z właśnej inicjatywy....
Co mogę zrobić? ZALEŻY MI!!
Habisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:07   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Oh, My! Przypomnialy mi sie te fajne licealne lata... - to nie ironia. Autentycznie fajnie to bylo. Nie pomysl tez tym samym, ze bagatelizuje Twoj problem.

Daj sie temu chlopakowi wykazac - niech on zdobedzie do Ciebie numer, niech on Cie o cos zapyta. Skoro ma odwage patrzec Ci tak gleboko w oczy przez tyle czasu, to i zdobedzie sie na inne rzeczy, uwierz. Daj mu o siebie powalczyc
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:09   #3
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez Habisia Pokaż wiadomość
Witajcie

U mnie w mieście otworzyli pewien sklep. W sumie nie zwracałam z początku na niego uwagi, ale do czasu...pewnego razu przechodziłam koło tego sklepu i oczywiście rozglądam się...i czuję czyjś wzrok na sobie. Idę dalej, wolno i widzę, że facet, który pracuje w tym sklepie, głęboko patrzy mi w oczy. No nie powiem, zdziwiło mnie to, ja tez się na niego patrzyłam. Za jakis czas idę znowu, i taka sama sytuacja. Ja idę, a on siedzi za szyba itak długo ( z 7 sekund) wpatruje mi się w oczy. I tak było z jakies 3 razy. potem szłam ta ulicą, gdzie jest jego sklep ( ale nie koło sklepu) i czuję, ze ktos patrzy na mnie. Zerkam i widze, że idzie ten facet naprzeciwko. Nie jestem pewna, że to był on na 100% ale tez patrzył mi się intensywnie w oczy, tak długo...i bez przerwy.

W ubiegłą sobote byłam w tym sklepie z mamą. Był ON i jego chyba koledzy. Ja w ogóle nie zerkałam w ich stronę, ale moja mama mówiła, że strasznie na mnie zerkają co chwilke. No ale nic, nie zrobiłam w sobotę nic. :/

Przed chwilka bylam w tym sklepie. Był on sam. Popatrzyłam na bluzki, jakieś torby, zapytalam się czy ma jakies inne wzorki, odpowiedział i na tym koniec. Ani ja się do niego nie usmiechnęłam, ani on do mnie...
Wizazanki, mówię wam, on jest taki ....magiczny! Kilka lat starszy ode mnie...
On mi się tak bardzo podoba, chyba normalnie się zakochałam. ;/ Nie wiem teraz co mogę zrobić. W sobote byłam, dzisiaj znów, więc tak glupio co chwilke chodzic do tego sklepu. A też u niego w sklepie nie zeminiają się co chwilę ubrania..

Co mam robić? Nie znam go ,ale chciałabym, zalezy mi na nim. I nie mam tyle smiałości, by zagadywać, flirtowac z właśnej inicjatywy....
Co mogę zrobić? ZALEŻY MI!!
nie ma inicjatywy, nie ma szału. Wyjscia masz dwa: albo się przełamiesz i zagadasz albo do końca życia będziesz żałować i myśleć, jakby to było, gdybyś zdobyła się na odwagę.

Jak dla mnie facet nie należy do tych, co wychodzą z inicjatywą. Albo jest rzeczywiście nieśmiały, albo po prostu się zgrywa.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-02-14 o 15:12
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:15   #4
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Troche jak w "Sklepiku z marzeniami" S. Kinga fajna ksiązka btw.
Tez uważam, że chłopak powinien sam zrobić pierwszy krok, zwłąszcza, że ma ku temu okazje(jak przychodzisz do sklepu). Możliwe tez, że wpatruje się tak w wiele potencjalnych klientek-grunt to dobra reklama a co jest lepszą reklamą niż przystojniak czarujący swym spojrzeniem kobiety?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:08   #5
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
nie ma inicjatywy, nie ma szału. Wyjscia masz dwa: albo się przełamiesz i zagadasz albo do końca życia będziesz żałować i myśleć, jakby to było, gdybyś zdobyła się na odwagę.
No nie wiem. Pamiętam, że też podobał mi się w czasach LO facet ze sklepu/kurier/chłopak z sąsiedztwa. Nigdy nie zrobiłam pierwszego kroku w kierunku żadnego z nich i jakoś nie zastanawiam się teraz, co by było gdybym zgadała Pewnie nic. A może jednak coś? Ale w ogóle o tym nie myślę.


Autorko, skoro się tak w Ciebie wgapia, to nieśmiały nie jest. Gdyby był, to by się z tym chociaż troszkę krył. Może mu się podobasz, może się nudzi w sklepie ;p To, że przyszłaś do niego do sklepu kilka razy (w tym sama, dobrze rozumiem?) w zupełności wystarczy. Mógł zagadać. Powiedzieć, że inne wzorki może będą za dwa dni -żebyś zajrzała
Nie wiem, uśmiechnij się może, jak następnym razem będzie się gapił ;]

Ja bym nic nie robiła. Facet miał okazję i nic nie zrobił. Jak długo niby masz tam przychodzić, żeby się ośmielił? ;]
Ale ja to ja. Wolę cierpieć w milczeniu

Edytowane przez jodame
Czas edycji: 2012-02-14 o 18:42
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:14   #6
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: I co teraz moge zrobić?

a ja zrobiłam pierwszy krok i bardzo tego pożałowałam i czasem żałuje do dziś, a było to kilka lat temu.


czekaj na jego ruch
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:55   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: I co teraz moge zrobić?

z ładnej miski się nie najesz

stare powiedzonko ale coś w sobie ma

najpierw przekonaj się JAKI JEST a dopiero potem zachwycaj się resztą


bo zaczynasz od dupy strony, że tak powiem
Wygląd to nie wszystko.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 19:02   #8
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
z ładnej miski się nie najesz
a z brzydkiej nie smakuje.

Przecież chodzi o to, że ona chce się przekonać, jaki on jest, poznać go. Jasne, słowa, że się zakochała są wygórowane, ale chyba nie o tym wątek. Większość osób raczej zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd to nie wszystko.

Na Twoim miejscu Autorko, przy następnej okazji, gdy spotkałabym się z nim wzrokiem - uśmiechnęłabym się. Odezwać się pierwsza raczej bym nie miała odwagi, chyba, że miałabym prawie 100% pewność, że jest zainteresowanie z jego strony. Generalnie wolę, jak facet konkretniej zainicjuje znajomość, a ja mu dam jakiś delikatny znak. Ale jeśli jesteś odważna, to czemu nie. Najwyżej więcej się w sklepie nie pokażesz

Edytowane przez Classic
Czas edycji: 2012-02-14 o 19:06
Classic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:32   #9
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Najwyżej więcej się w sklepie nie pokażesz
gorzej jeśli ciuchy fajne...i dziewczyna miejsce zaopatrzenia się w szmatki straci.
Według mnie- uśmiechnąć się możesz i...tyle, ewentualnie jak coś ci się spodoba-zapytaj czy możesz przymierzyć i napomknij o tym, że "pan klientki taksuje wzrokiem"
skłamać nie skłamiesz- ciebie taxował, jak zechce- to wykorzysta sytuację, jesli nie wykorzysta-widać nie chciał
wszystko w temacie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 21:34   #10
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: I co teraz moge zrobić?

E tam zakochalas sie... Zainteresowalas sie nim tylko dlatego ze on to na Tobie w pewnym sensie wymusil patrzac sie. Co masz zrobic, nic.
Jesli mu zalezy zeby Cie lepiej poznac to wierz mi ale sam znajdzie sposob.


Moze takich klientek jak Ty ma jeszcze kilka do urozmaicania nudnych godzin w sklepie
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 21:40   #11
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Troche jak w "Sklepiku z marzeniami" S. Kinga fajna ksiązka btw.
Tez uważam, że chłopak powinien sam zrobić pierwszy krok, zwłąszcza, że ma ku temu okazje(jak przychodzisz do sklepu). Możliwe tez, że wpatruje się tak w wiele potencjalnych klientek-grunt to dobra reklama a co jest lepszą reklamą niż przystojniak czarujący swym spojrzeniem kobiety?
Fajna, fajna ale jak się skończyła...
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 23:57   #12
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez Habisia Pokaż wiadomość
Witajcie

U mnie w mieście otworzyli pewien sklep. W sumie nie zwracałam z początku na niego uwagi, ale do czasu...pewnego razu przechodziłam koło tego sklepu i oczywiście rozglądam się...i czuję czyjś wzrok na sobie. Idę dalej, wolno i widzę, że facet, który pracuje w tym sklepie, głęboko patrzy mi w oczy. No nie powiem, zdziwiło mnie to, ja tez się na niego patrzyłam. Za jakis czas idę znowu, i taka sama sytuacja. Ja idę, a on siedzi za szyba itak długo ( z 7 sekund) wpatruje mi się w oczy. I tak było z jakies 3 razy. potem szłam ta ulicą, gdzie jest jego sklep ( ale nie koło sklepu) i czuję, ze ktos patrzy na mnie. Zerkam i widze, że idzie ten facet naprzeciwko. Nie jestem pewna, że to był on na 100% ale tez patrzył mi się intensywnie w oczy, tak długo...i bez przerwy.

W ubiegłą sobote byłam w tym sklepie z mamą. Był ON i jego chyba koledzy. Ja w ogóle nie zerkałam w ich stronę, ale moja mama mówiła, że strasznie na mnie zerkają co chwilke. No ale nic, nie zrobiłam w sobotę nic. :/

Przed chwilka bylam w tym sklepie. Był on sam. Popatrzyłam na bluzki, jakieś torby, zapytalam się czy ma jakies inne wzorki, odpowiedział i na tym koniec. Ani ja się do niego nie usmiechnęłam, ani on do mnie...
Wizazanki, mówię wam, on jest taki ....magiczny! Kilka lat starszy ode mnie...
On mi się tak bardzo podoba, chyba normalnie się zakochałam. ;/ Nie wiem teraz co mogę zrobić. W sobote byłam, dzisiaj znów, więc tak glupio co chwilke chodzic do tego sklepu. A też u niego w sklepie nie zeminiają się co chwilę ubrania..

Co mam robić? Nie znam go ,ale chciałabym, zalezy mi na nim. I nie mam tyle smiałości, by zagadywać, flirtowac z właśnej inicjatywy....
Co mogę zrobić? ZALEŻY MI!!
Haha padłam. Jakbym czytała swój pamiętnik z gimnazjum (a ostatnio czytałam). Dziewczyno, ogarnij się. Gadasz jakbyś napalała sie na manekina. Co z tego, że patrzy? Oczywiście, jest możliwosć, że wpadlaś mu w oko, ale to nie jest pewne na 100%. Opanuj swoje emocje (tekst "zakochałam się", "zalezy mi na nim" bo on ci się tylko przygląda). A moze przygląda sie, bo to psychopata ?

Wybacz, ale dla mnie to naciagane i nierealne, a Ty się napalasz jak by cię z klatki wypuścili.

Jednak, skoro mam cos doradzić.. daj spokój na parę dni, potem idź, zagaduj go na tematy "formalne", uśmiechaj się, pożartuj jeśli bedzie ku temu sposobność... jesli mu się naprawdę spodobałaś, to bedzie dla niego duża motywacja. Oczywiście to nie znaczy, że rzucicie sie sobie od razu w ramiona, ale to na pewno pomoże

Skoro sama nie umiesz flirtować, jesteś nieśmiała, to niewiele możemy doradzić.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:35   #13
o Kasia o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 474
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Spokojnie Może jest fajnym facetem a może wcale nie. Poczekaj trochę, a sama się zdziwisz, że może w ciągu kilku dni odpodoba się Tobie i całkowicie wywietrzeje z głowy. A potem będziesz się zastanawiać, jakim sposobem mógł Ci się podobać. Chyba każda dziewczyna miała tak chociaż raz. No cóż, serduszko nastolatki
__________________
Moje postanowienia na 2012 rok:
-zapuszczam włosy,
-dbam o figurę i zdrowo się odżywiam,
-zacznę ćwiczyć.

Zapisali.pl - blog pisany z moim Tż . O wspólnym życiu i perypetiach
o Kasia o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:05   #14
_blaiR
Raczkowanie
 
Avatar _blaiR
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: I co teraz moge zrobić?

aż mi się zatęskniło za czasami gimnazjum kiedy miałam podobne problemy moja rada: jak najszybciej nawiązać rozmowę i nie tworzyć sobie w głowie nierealnego obrazu całej sytuacji. według mnie facet po prostu szuka rozrywki i może ładne opakowanie to wszystko co ma do zaoferowania (niestety doświadczenie nauczyło mnie że atrakcyjny wygląd nie zawsze idzie w parze z pięknym wnętrzem).
_blaiR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:12   #15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez _blaiR Pokaż wiadomość
(niestety doświadczenie nauczyło mnie że atrakcyjny wygląd nie zawsze idzie w parze z pięknym wnętrzem).
Nie zawsze, zgadza sie, ale to tez generalizacja - bywaja liczne wyjatki. Ja sama, pare lat temu, mialam okres, ze wyglad mial dla mnie duze znaczenie i tez przystojnych chlopakow sobie wybieralam. W ostatnim okresie mi sie to zmienilo i podswiadomie mialam zakodowane, ze mniej atrakcyjny, to moze i porzadniejszy i nierozpaskudzony. Alez sie rozczarowalam! Wsrod tych mniej atrakcyjnych wylapalam wiecej zab, niz wsrod tych atrakcyjnych. Wszystko to zbedna generalizacja. Prawda taka, ze nic od niczego nie zalezy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:36   #16
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
E tam zakochalas sie... Zainteresowalas sie nim tylko dlatego ze on to na Tobie w pewnym sensie wymusil patrzac sie. Co masz zrobic, nic.
Jesli mu zalezy zeby Cie lepiej poznac to wierz mi ale sam znajdzie sposob.


Moze takich klientek jak Ty ma jeszcze kilka do urozmaicania nudnych godzin w sklepie
no właśnie, spytaj się innych koleżanek, czy nie mają też podobnych wrażeń, może on głęboko patrzy na każdą niewiastę w odpowiednim wieku
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:47   #17
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: I co teraz moge zrobić?

esfira dobrze gada, trzeba sprawdzić, czy on też się na inne laski bez przerwy gapi. wyślij jakąś koleżankę do tego sklepu, niech obczai co i jak.
Nie zaliczyłabym go do grona nieśmiałych facetów, jakoś bez skrępowania patrzy Ci się długo w oczy za każdym razem. Myślę, że sprawdza na ile może sobie pozwolić, by zrobić na Tobie wrażenie. I już zrobił przeogromne jak twierdzisz, że zakochana jesteś. Sądzę, że stwierdzenie ciut przesadzone
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 19:52   #18
o Kasia o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 474
Dot.: I co teraz moge zrobić?

Z wyglądem zewnętrznym i dobrym wnętrzem bywa bardzo różnie. Szkoda, że nie ma uniwersalnego kodu, który pomógłby nam rozszyfrować czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem. Dlatego zawsze lepiej być ostrożną bo niektórzy mają talent do ranienia uczuć.
__________________
Moje postanowienia na 2012 rok:
-zapuszczam włosy,
-dbam o figurę i zdrowo się odżywiam,
-zacznę ćwiczyć.

Zapisali.pl - blog pisany z moim Tż . O wspólnym życiu i perypetiach
o Kasia o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:19   #19
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: I co teraz moge zrobić?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;32301354]Oh, My! Przypomnialy mi sie te fajne licealne lata... - to nie ironia. Autentycznie fajnie to bylo. Nie pomysl tez tym samym, ze bagatelizuje Twoj problem.

Daj sie temu chlopakowi wykazac - niech on zdobedzie do Ciebie numer, niech on Cie o cos zapyta. Skoro ma odwage patrzec Ci tak gleboko w oczy przez tyle czasu, to i zdobedzie sie na inne rzeczy, uwierz. Daj mu o siebie powalczyc [/QUOTE]

Po przeczytaniu postu autorki ogarnęło mnie to samo uczucie. Łezka kręci się w oku na wspomnienia z tamtych lat

Poczekaj na ruch chłopaka. Skoro jest starszy i ma jaja to powinien wiedzieć jak działać
__________________

Poznaj mój świat decoupage


Było: 65 kg BMI: 25.4 (start: 13.02.2012)

Jest:
58, 9kg


Będzie:
55 kg



muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.