Fatalne samopoczucie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 21:02   #1
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119

Fatalne samopoczucie...


Hej.
Chciałabym się wam wygadać, jest mi strasznie smutno, z powodu sytuacji która mnie ostatnio spotkała.
Otóż facet z którym spotykałam się jakiś czas (było na prawdę sympatycznie) na którym mi zależało, stwierdził że nasze spotkania nie mają sensu na dłuższą metę, powód " jesteś za bardzo poukładana..." i póżniej padło z jego ust wiele zdań ale tak podsumowując stwierdził iż mimo wielu zalet- świetnej urody, mych ciekawych zainteresowań, oczytania, wielkiej ambicji nie dorastam do pięt jego byłej (do której wrócił) miałam okazję nieco ją poznać oraz wiem z opowiadań znajomych, że jest to raczej typ słodkiej, głupiutkiej dziewczyny.
Dziewczyny chcę mi się płakać, czuję się gorsza, moje poczucie wartości znalazło się teraz na niskim poziomie.
Zresztą to nie pierwszy raz zostałam opuszczona przez faceta, często bez konkretnego wytłumaczenia...
Czuję saię fatalnie.
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:22   #2
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym się wam wygadać, jest mi strasznie smutno, z powodu sytuacji która mnie ostatnio spotkała.
Otóż facet z którym spotykałam się jakiś czas (było na prawdę sympatycznie) na którym mi zależało, stwierdził że nasze spotkania nie mają sensu na dłuższą metę, powód " jesteś za bardzo poukładana..." i póżniej padło z jego ust wiele zdań ale tak podsumowując stwierdził iż mimo wielu zalet- świetnej urody, mych ciekawych zainteresowań, oczytania, wielkiej ambicji nie dorastam do pięt jego byłej (do której wrócił) miałam okazję nieco ją poznać oraz wiem z opowiadań znajomych, że jest to raczej typ słodkiej, głupiutkiej dziewczyny.
Dziewczyny chcę mi się płakać, czuję się gorsza, moje poczucie wartości znalazło się teraz na niskim poziomie.
Zresztą to nie pierwszy raz zostałam opuszczona przez faceta, często bez konkretnego wytłumaczenia...
Czuję saię fatalnie.
Nie bierz nic do siebie, absolutnie, chłopak po prostu nie przestał kochać byłej i choćbyś była chodzącym ideałem, a on kocha byłą to by ją wybrał Pewnie uznał, że musi Ci podać jakiś powód i wymyślił to poukładanie. Nie przejmuj się.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:32   #3
moniula20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Nie smuć się. On po prostu nie był Ciebie wart!

Faceci są jak plemniki- jeden na milion rodzi się człowiekiem
moniula20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:35   #4
moniula20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Nie przejmuj się. On po prostu nie był Ciebie wart!

Faceci są jak plemniki- jeden na milion rodzi się człowiekiem...
moniula20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:40   #5
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Fatalne samopoczucie...

kochana... moze szuka łatwego łupu ) nie jest Ciebie wart..
i pewnie padną posty, że się wywyższasz.. olej je
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:47   #6
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Cytat:
Napisane przez moniula20 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. On po prostu nie był Ciebie wart!

Faceci są jak plemniki- jeden na milion rodzi się człowiekiem...
Nie przesadzasz przypadkiem?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym się wam wygadać, jest mi strasznie smutno, z powodu sytuacji która mnie ostatnio spotkała.
Otóż facet z którym spotykałam się jakiś czas (było na prawdę sympatycznie) na którym mi zależało, stwierdził że nasze spotkania nie mają sensu na dłuższą metę, powód " jesteś za bardzo poukładana..." i póżniej padło z jego ust wiele zdań ale tak podsumowując stwierdził iż mimo wielu zalet- świetnej urody, mych ciekawych zainteresowań, oczytania, wielkiej ambicji nie dorastam do pięt jego byłej (do której wrócił) miałam okazję nieco ją poznać oraz wiem z opowiadań znajomych, że jest to raczej typ słodkiej, głupiutkiej dziewczyny.
Dziewczyny chcę mi się płakać, czuję się gorsza, moje poczucie wartości znalazło się teraz na niskim poziomie.
Zresztą to nie pierwszy raz zostałam opuszczona przez faceta, często bez konkretnego wytłumaczenia...
Czuję saię fatalnie.
Dziewczyno! Nie zawsze samo podobanie się wystarcza aby stworzyć udany związek. Może poprostu nie czuł chemii, tego czegoś co spowodowaloby,że Ty bylabys właśnie tą. Głowa do góry! Znajdziesz jeszcze takiego, który Cię doceni i pokocha.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 06:55   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Cytat:
Napisane przez moniula20 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. On po prostu nie był Ciebie wart!

Faceci są jak plemniki- jeden na milion rodzi się człowiekiem...
Lol Rozumiem że koleżanka skrzywdzona pewnie również, w związku z tym każdy facet jest be i a fee!


Autorko, facet kochał tamtą i nieważne czy w Twoim mniemaniu była "głupiutka" itp. Twoje zdanie tu się nie liczy absolutnie, dla niego tamta jest idealna i po prostu pozostaje Ci czekać na kogoś dla kogo TY będziesz idealna... I oby ktoś Ciebie kiedyś przypadkiem nie ocenił jako "słodką, głupiutką", niezależnie od tego jak wysokie mniemanie masz o sobie...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 09:28   #8
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Z byłą rzadko kiedy wygrasz. I nie, ona niekoniecznie musiala byc lepsza od Ciebie w czymkolwiek. Tyle ze on z nia wiazal wiele pozytywnych uczuc, momentow i sytuacji, ktore razem przezyli. Po rozstaniu, kiedy byla gdzies tam sobie daleko (a ze nasza psychika jest taka, ze wypiera zle doswiadczenia) pozostaly mu w glowie i sercu same mile wspomnienia z nia zwiazane. Z nia wiecej przezyl, ja na pewno lepiej poznal. Rozumiesz to? Swoja droga, ze wyjatkowo nieodpowiedzialny mieczak Ci sie trafil. Skoro wie i czuje, ze dalej cos czuje do bylej dziewczyny, to przepraszam, ale czego u Ciebie szukal? Odskoczni? Moze dzieki Tobie chcial sobie podwyzszych poczucie wlasnej wartosci, ktore zmalalo po rozstaniu z nia, a sprawil, ze Tobie spadlo zupelnie... Dopoki ktos nie jest gotowy na nowy zwiazek, nie ma prawa zawracac innym glowy!

Nie martw sie! Na pewno jestes fajna i wrazliwa dziewczyna, bo to sie czyta z Twojego posta. Glowa do gory, wiosna idzie...

Ja jeszcze z wiosna sie rozkrece, ja jeszcze z wiosna sie roztancze... (A. Osiecka)

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-02-28 o 09:30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:56   #9
o Kasia o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 474
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Kochana, trzymaj się! Wiem, że to bardzo przykre, co Cię spotkało i że czujesz się odrzucona. Nie jest łatwo stworzyć związek i nie z każdym jest to możliwe. Nie musiałaś nic zawinić, żeby tak się stało. Spotkasz jeszcze mężczyznę, z którym będziesz szczęśliwa. Jak widać to nie był ten właściwy. Zapomnij o nim i ciesz się życiem. Zbliża się piękna wiosna i to jest wystarczający powód żeby zostawić smutki za sobą i w tej chwili się uśmiechnąć
__________________
Moje postanowienia na 2012 rok:
-zapuszczam włosy,
-dbam o figurę i zdrowo się odżywiam,
-zacznę ćwiczyć.

Zapisali.pl - blog pisany z moim Tż . O wspólnym życiu i perypetiach
o Kasia o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:06   #10
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym się wam wygadać, jest mi strasznie smutno, z powodu sytuacji która mnie ostatnio spotkała.
Otóż facet z którym spotykałam się jakiś czas (było na prawdę sympatycznie) na którym mi zależało, stwierdził że nasze spotkania nie mają sensu na dłuższą metę, powód " jesteś za bardzo poukładana..." i póżniej padło z jego ust wiele zdań ale tak podsumowując stwierdził iż mimo wielu zalet- świetnej urody, mych ciekawych zainteresowań, oczytania, wielkiej ambicji nie dorastam do pięt jego byłej (do której wrócił) miałam okazję nieco ją poznać oraz wiem z opowiadań znajomych, że jest to raczej typ słodkiej, głupiutkiej dziewczyny.
Dziewczyny chcę mi się płakać, czuję się gorsza, moje poczucie wartości znalazło się teraz na niskim poziomie.
Zresztą to nie pierwszy raz zostałam opuszczona przez faceta, często bez konkretnego wytłumaczenia...
Czuję saię fatalnie.

Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia. To nie Twoja wina że wolał głupiutką dziewczynę, może sam przy Tobie czuł się głupi? Nie potrafił dorównać Twojej inteligencji? A przy niej? no cóż w końcu jest mądrzejszy. NIE MASZ PRAWA CZUĆ SIĘ GORSZA! JESTEŚ INTELIGENTNĄ, ZAPEWNE WSPANIAŁĄ DZIEWCZYNĄ. Znajdziesz faceta który będzie Cię akceptował z Twoimi licznymi zaletami.
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:29   #11
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Fatalne samopoczucie...

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
byłej (do której wrócił)
To jest najważniejsze w całej tej historii -on czuje coś do byłej, więc nie czuje tego do żadnej innej, w tym do Ciebie.
To, że odszedł nie ma właściwie żadnego związku z Tobą. On nie był wolny -"należał" do byłej.
Nawet gdybyś była chodzącym ideałem niczego by to nie zmieniło.

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz przypadkiem?
Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Lol Rozumiem że koleżanka skrzywdzona pewnie również, w związku z tym każdy facet jest be i a fee!
Oj, nie przesadzajcie... .
Facet zostawia dziewczynę, nie widzę niczego dziwnego w ponarzekaniu przez chwilę "jacy to faceci są beznadziejni", "wszyscy są tacy sami" itp. Taka domowa terapia.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 23:17   #12
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Fatalne samopoczucie...

O, czuję się jakbym czytała własną historię. Ja dowiedziałam się jeszcze, że jestem zbyt bezproblemowa... No cóż, nie lubię wyszukiwać sobie problemów na siłę, było mi dobrze więc ich nie stwarzałam. Cieszę się tylko że kiedy zrywaliśmy pokazałam pazurki.
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.