Dziewica i do¶wiadczony ch³opak - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-01, 21:09   #31
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez klempaa Poka¿ wiadomo¶æ

Wyobra¼ sobie, ¿e kochasz ch³opaka. On Ci mówi, ¿e zastanawia siê, czy jestes go godna, bo on jest prawiczkiem, a Ty dziewic± ju¿ nie. Naprawdê by¶ zrozumia³a? Bo ja szczerze mówiac w ty³ek bym szanownego pana kopnê³a, a¿ by furcza³o... niezaleznie od tego, jak bym go kocha³a
A ja sobie wyobra¿am sytuacjê, kiedy to ch³opak mówi: "Cooo? dziewica? Co jest z Tob± nie tak? Czemu nikt Ciê nie chcia³?" I to by by³a dopiero dobra niespodzianka. W tej sytuacji buractwo by³oby w stu procentach usprawiedliwione
Oczywi¶cie ¿artujê
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:19   #32
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 046
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Poka¿ wiadomo¶æ
2. Sk±d w niektórych tutaj prze¶wiadczenie, ¿e jak do¶wiadczony to siê super zna na rzeczy i Ciê poprowadzi, a jak prawiczek to klapa i ¿a³o¶c? Moim zdaniem to zale¿y od faceta, a nie ilo¶ci kobiet jakie mia³ w ³ó¿ku. Sama z do¶wiadczenia wiem, ¿e to powierzchowne tak oceniac. Mój pierwszy na w pó³ ³ó¿kowy (petting, seks oralny w jego wykonaniu) partner by³ 7 lat starszy i do¶wiadczony. I z perspektywy czasu to wam powiem, ¿e ch**a wiedzia³, a ju¿ na pewno nie wiedzia³ jak mnie poprowadzic. Obecny partner by³ zdecydowanie niedo¶wiadczony. Poza jakim¶ tam ca³owaniem siê totalnie nic. I fajne dla mnie by³o takie d³u¿sze poznawanie siê, wspólna nauka a pierwszy raz by³ naprawdê ¶wietny, a nie ¿adna tam ¿a³o¶c i klapa. I pomimo tego, ¿e jestem jego jedyn± partnerk± i by³am pierwsz±, to w porównaniu do niego pan do¶wiadczony wypada bardzo blado, s³abo i prostacko.

Jasne, ja wiem, ¿e mo¿na przytoczyc MILION przyk³adów w drug± stronê. Ja mówiê tylko by nie generalizowac. Bo dobry kochanek ka¿d± kolejn± partnerkê traktuje jak pierwsz± i uczy siê jej od nowa. Jak któremu¶ siê wydaje, ¿e skoro mia³ X kobiet to on wie ¶wietnie czego kobieta potrzebuje, to z regu³y w ³ó¿ku jest po prostu s³aby. I w sumie moje, bardziej do¶wiadczone ode mnie, kole¿anki, te¿ t± teoriê potwierdzaj±.

Wiêc podsumowuj±c: kunszt sztuki mi³osnej nie le¿y w ilo¶ci do¶wiadczenia a w charakterze mê¿czyzny i jego podej¶ciu do kobiety.
ty to nazywasz generalizowaniem, a ja s±dzê ¿e jednak wiêksze prawdopodobieñstwo jest w tym ¿e facet z do¶wiadczeniem wie co i jak [bo która¶ ju¿ mu powiedzia³a/pokaza³a] ni¿ siê z talentem ³ó¿kowym urodzi³. oczywi¶cie nie mówiê ¿e jest tak zawsze ale my¶lê ¿e jednak jako taka regu³a toto jest. zw³aszcza ¿e w±tek nie jest o takim co to dziesi±tkami zalicza³ tylko w wieku 22 lat mia³ mo¿e ze 3 partnerki..


Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Z moim chlopakiem spotykam siê od kilku miesiêcy. Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie i jestesmy w sobie naprawde zakochani .. Wszystko jest okej, ale jak wiadomo prêdzej czy pó¼niej w zwi±zku dochodzi do bli¿szych kontaktów- w tym seksu.. Jeszcze ze soba nie kochalismy siê, to jeszcze przed nami.. I w³asnie tu jest problem. Ja jestem dziewic±, a mój chlopak nie jest prawiczkiem. Szczerze mówi±c nie wiem dok³adnie ile mia³ partnerek przede mna, ale gdzies w granicach 1-3. On nie wie, ¿e ja nie uprawia³am seksu, bo jeszcze mu o tym nie mówi³am, z pocz±tku chcia³am mu zrobic mi³± niespodziankê i nie chcia³am zeby od tamtego czasu obchodzi³ siê ze mna jak z jajkiem.. ale s±dze, ¿e sie domy¶la o tym. Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± . Z jednej strony to dobrze, ¿e facet ma juz do¶wiadczenie, ¿e jest ju¿ w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.
a ja siê do czerwonego zapytam serio - sk±d ci to przysz³o do g³owy w ogóle
monius9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:27   #33
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
nie slyszalas ze dziewictwo to najwiekszy skarb jaki kobieta moze oferowac mezczyznie?


Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sobie wyobra¿am sytuacjê, kiedy to ch³opak mówi: "Cooo? dziewica? Co jest z Tob± nie tak? Czemu nikt Ciê nie chcia³?" I to by by³a dopiero dobra niespodzianka. W tej sytuacji buractwo by³oby w stu procentach usprawiedliwione


facet jest niegodny - to go zostaw i znajdz se prawiczka.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:37   #34
idalia0
Przyczajenie
 
Avatar idalia0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± . Z jednej strony to dobrze, ¿e facet ma juz do¶wiadczenie, ¿e jest ju¿ w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.
Autorko, nie bêdê ju¿ siê odnosiæ do tego, ¿e jest Ciebie niegodny bo Dziewczyny ju¿ o tym wiele pisa³y i maj± racjê- przesadzi³a¶. Twój facet mia³ zaledwie kilka partnerek, mój eks mia³ ich przede mn± kilkana¶cie (fakt, ¿e by³ starszy, on 28 lat, ja wtedy 20) a by³ moim pierwszym. I nic sobie z tego nie robi³am, zdziwi³o mnie, ¿e mia³ ich a¿ tyle (swoj± drog± powinno mi to by³o daæ do my¶lenia, bo okaza³ siê erotomanem) ale ani przez moment nie pomy¶la³am, ¿e nie jest mnie godny, cokolwiek to ma oznaczaæ. By³am wtedy tak zakochana, ¿e niewa¿na zupe³nie by³a dla mnie jego przesz³o¶æ, OWSZEM by³am momentami zazdrosna, zastanawia³am siê czy byæ mo¿e by³o mu lepiej z któr±¶ z poprzednich pañ, ale to tyle.

Zastanów siê czy Ty wogóle CHCESZ i¶æ z nim do ³ó¿ka. Bo z tego co piszesz, to wydaje mi siê, ¿e mo¿esz ¿a³owaæ pó¼niej swojej decyzji, skoro ju¿ teraz trochê z niechêci± siê odnosisz do jego przesz³o¶ci to pomy¶l jak± niechêæ poczujesz gdy TY staniesz siê jej czê¶ci±... Bo nigdy niewiadomo.

Przemy¶l te¿ z jakich powodów ewentualnie chcesz siê z nim kochaæ- czy to dlatego, ¿e go bardzo kochasz (po tym co napisa³a¶, ja bym poczeka³a na kogo¶ innego na Twoim miejscu, bo ewidentnie ten facet nie do koñca Ci pasuje, a pó¼niej jeszcze mo¿esz mieæ do niego ¿al o to, ¿e Ciê "rozdziewiczy³"), czy to dlatego, ¿e masz 22 lata i chcesz to mieæ za sob±... I czy to Twoje dziewictwo ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Czy do tej pory np. planowa³a¶ czekaæ do ¶lubu? Bo jak tak, to radzê Ci czekaæ dalej, niekoniecznie na prawiczka, ale czekaj dopóki sama w sercu nie poczujesz, ¿e to w³a¶ciwy moment, w³a¶ciwy mê¿czyzna, czy to bêdzie przed czy po ¶lubie, niewa¿ne, ale poczekaj a¿ poczujesz, ¿e to TO. Wiêkszo¶æ dziewczyn i kobiet, które znam pierwszy (nie mówiê tu o nastêpnych!) raz posz³o do ³ó¿ka g³ównie ze wzglêdu na presjê partnera (No przecie¿ Ciê kocham, Ty mnie te¿... Jest nam tak dobrze razem... Chcê byæ z Tob± tak blisko... Tak mnie poci±gasz, nie wytrzymam d³u¿ej...). I wiêkszo¶æ siê pó¼niej rozsta³a z tymi Romeami, ja ze swoim te¿. Kocha³am go wtedy i bêd±c z nim nie ¿a³owa³am oczywi¶cie. Ale teraz ¿a³ujê, bo by³ dla mnie niew³a¶ciwym facetem, by³ palantem od samego pocz±tku, ale umia³ nie¼le bajerowaæ i ja to bez zastanowienia ³yka³am.

Powodzenia w podejmowaniu decyzji, ja my¶lê, ¿e w³a¶ciwy czas by prze¿yæ swój pierwszy raz bêdzie wtedy, gdy bêdziesz sama bardzo tego chcieæ i przesz³o¶æ Twojego partnera nie bêdzie mia³a dla Ciebie absolutnie ¿adnego znaczenia.
idalia0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:57   #35
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Specjalnie dla wszystkich niegodnych-kobiet
http://allegro.pl/sztuczna-blona-dzi...157142984.html

201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 22:26   #36
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez drabineczka Poka¿ wiadomo¶æ
Specjalnie dla wszystkich niegodnych-kobiet
http://allegro.pl/sztuczna-blona-dzi...157142984.html

"W 5 minut"? Yyy, to znaczy, ¿e jak?
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 07:23   #37
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sobie wyobra¿am sytuacjê, kiedy to ch³opak mówi: "Cooo? dziewica? Co jest z Tob± nie tak? Czemu nikt Ciê nie chcia³?" I to by by³a dopiero dobra niespodzianka. W tej sytuacji buractwo by³oby w stu procentach usprawiedliwione
Oczywi¶cie ¿artujê
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 12:08   #38
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 910
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez idalia0 Poka¿ wiadomo¶æ
Powodzenia w podejmowaniu decyzji, ja my¶lê, ¿e w³a¶ciwy czas by prze¿yæ swój pierwszy raz bêdzie wtedy, gdy bêdziesz sama bardzo tego chcieæ i przesz³o¶æ Twojego partnera nie bêdzie mia³a dla Ciebie absolutnie ¿adnego znaczenia.

Te¿ tak my¶lê.
No, chyba, ¿e chodzi o kwestie moralno-religijne, ale raczej nie, bo Autorka o tym nie wspomina.
jodame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 21:12   #39
Angellla
Raczkowanie
 
Avatar Angellla
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 38
Wink Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Witam ponownie i dziêkuje za wasze zdanie na ten temat. Muszê wam przyznaæ sporo racji .. Z wieloma z was siê teraz zgodze niemal w 100% Przemy¶la³am sobie ca³± sprawê jeszcze raz i jeszcze raz i dosz³am do nieco innych wniosków ni¿ na pocz±tku ( ca³e szczescie).. Jest mi teraz g³upio, ¿e w ogole pomysla³am o tej ca³ej niegodno¶ci, a nawet przesz³o mi przez mysl zerwanie. Matko. Jak ja mog³am tak my¶leæ. Jest mi naprawde wstyd przed sam± sob±, ¿e temat seksu, a w³asciwie przesz³o¶ci seksualnej mojego ch³opaka jest wazniejszy od tego co nas ³±czy. Nie wiem dlaczego tak siê tym przeje³am, ale dla mnie to jest wa¿ne albo by³o. . Jak go pozna³am, wiedzia³am jak jest, lecz mi to nie przeszkadzalo. Dopiero po 3 miesi±cach zaczê³o mnie to mêczyæ Je¶li chodzi o moje dziewictwo, to napewno nie jest tak , ¿e chce zachowaæ czysto¶æ do ¶lubu. Nie nie, w ¿adnym wypadku. prostu nie spotka³am odpowiedniego mê¿czyzny do tej pory. A jesli chodzi o obecnego chlopaka, to mysle ¿e on bedzie moim pierwszym i naprawde chce tego. Chyba nie jestem jeszcze gotowa na seks, a w³asciwie na chwile obecn± napewno nie jestem (skoro taka "g³upota" sta³a sie dla mnie strasznym problemem) ale my¶le, ze za jaki¶ czas, mo¿e za kilka miesiêcy to siê zmieni, wiêc najlepiej teraz nad tym sie zastanawiac, ni¿ za pó³ roku mu palnê, i¿ mam wieelki problem z tym ¿e mia³ inne przede mn±. Przede wszystkim, chcia³am wam oznajmiæ, ¿e rozmawia³am ju¿ na ten temat z moim T¯ Powiedzia³am mu praktycznie wszystko, moje w±tpliwo¶ci itd, mo¿e nie u¿y³am wyrazenia "jeste¶ niegodny", bo to jednak by³o szczeniackie stwierdzenie z mojej strony- lecz wtedy by³am naprawde tym przejêta; lecz, ¿e mi smutno z tego powodu, ¿e czuje ma³± niesprawiedliwosc.. Z jednej strony moje my¶lenie na ten temat nie jest oryginalne, gdy¿ znam kilka dziewczyn które by³y w podobnej sytuacji do mojej i mia³y podobne odczucia wzgledem swojego ch³opaka co ja i to mnie pociesza, gdy¿ nie jestem jedyna. Jednak z drugiej strony zda³am sobie sprawê, ¿e to jest naprawdê g³upota, ¿e niepotrzebnie prze¿ywam o takie co¶. Zastanawia³am siê co by by³o gdybym to ja mia³a wczesniej kilku parttnerów, a on nie móg³by mi tego wybaczyæ. Cóz trudno, czasu siê nie cofnie. Zreszt± nawet teraz tak sobie my¶lê, czy naprawde a¿ tak bardzo chcia³abym tego prawiczka? Czy chlopak z do¶wiadczeniem, ca³e szczescie z ma³ym "przebiegiem" jest gorsz± alternatyw±? Hmm.. coraz bardziej jestem ku tej drugiej opcji. Rozmowa mi naprawdê du¿o da³a. On naprawde mnie rozumie, sam stwierdzi³, ¿e tez by chcia³ abym by³a jego pierwsz±, ale chociaz on bedzie dla mnie pierwszym, ¿e nie spodziewa³ siê tego ale cieszy siê ze jestem dziewica; poprowadzi mnie i nie mam sie o co martwic. Jesli chodzi o to czy boje sie porównañ, albo czy jestem zazdrosna o poprzednie dziewczyny to odrazu mówie ¿e nie. Naprawde zupe³nie mnie to nie interesuje, wa¿ny dla mnie by³ tylko sam fakt.. Mo¿e dlatego, ¿e zawsze chcia³am to zrobic z tym zasranym prawiczkiem.. chcia³am byæ na równym poziomie, od tego samego zaczynaæ, a nie tak jak jest teraz. Jednak ju¿ mniej siê tym przejmuje, bo to tylko seks, oprócz tego naprawde ¶wietnie siê dogadujemy, wszyscy mówi±, ¿e pasujemy do siebie. Odleg³o¶æ miedzy nami tez robi swoje, umacnia nasz zwi±zek, nigdy siê nie nudzimy podczas wspólnych weekendowych spotkañ. Kocham go, a on mnie to juz napewno. Ci±gle pisze, dzwoni, têskni, martwi siê. Jest naprawdê wspania³ym facetem, ciêzko by mi by³o znale¼æ drugiego takiego, który tak by mi okazywa³ uczucia i który tak by mnie kocha³. A jesli dla durnej kwestii tego, ¿e ju¿ ma za sob± pierwszy raz mia³abym zaprzepascic uczucie jakie nas ³±czy to chyba lepiej strzeliæ sobie w g³owê. Chyba zm±drza³am, przynajmniej mam tak± nadzieje ¿e zm±drza³am troche. I chcia³abym nie mieæ wiêcej takich "inteligentnych " rozmy¶leñ, bo to naprawde jest ¿a³osne my¶lenie. Jeszcze raz, bardzo dziekuje za wasze zdanie .
Angellla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-15, 11:02   #40
listopadowa_noc14
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie i dziêkuje za wasze zdanie na ten temat. Muszê wam przyznaæ sporo racji .. Z wieloma z was siê teraz zgodze niemal w 100% Przemy¶la³am sobie ca³± sprawê jeszcze raz i jeszcze raz i dosz³am do nieco innych wniosków ni¿ na pocz±tku ( ca³e szczescie).. Jest mi teraz g³upio, ¿e w ogole pomysla³am o tej ca³ej niegodno¶ci, a nawet przesz³o mi przez mysl zerwanie. Matko. Jak ja mog³am tak my¶leæ. Jest mi naprawde wstyd przed sam± sob±, ¿e temat seksu, a w³asciwie przesz³o¶ci seksualnej mojego ch³opaka jest wazniejszy od tego co nas ³±czy. Nie wiem dlaczego tak siê tym przeje³am, ale dla mnie to jest wa¿ne albo by³o. . Jak go pozna³am, wiedzia³am jak jest, lecz mi to nie przeszkadzalo. Dopiero po 3 miesi±cach zaczê³o mnie to mêczyæ Je¶li chodzi o moje dziewictwo, to napewno nie jest tak , ¿e chce zachowaæ czysto¶æ do ¶lubu. Nie nie, w ¿adnym wypadku. prostu nie spotka³am odpowiedniego mê¿czyzny do tej pory. A jesli chodzi o obecnego chlopaka, to mysle ¿e on bedzie moim pierwszym i naprawde chce tego. Chyba nie jestem jeszcze gotowa na seks, a w³asciwie na chwile obecn± napewno nie jestem (skoro taka "g³upota" sta³a sie dla mnie strasznym problemem) ale my¶le, ze za jaki¶ czas, mo¿e za kilka miesiêcy to siê zmieni, wiêc najlepiej teraz nad tym sie zastanawiac, ni¿ za pó³ roku mu palnê, i¿ mam wieelki problem z tym ¿e mia³ inne przede mn±. Przede wszystkim, chcia³am wam oznajmiæ, ¿e rozmawia³am ju¿ na ten temat z moim T¯ Powiedzia³am mu praktycznie wszystko, moje w±tpliwo¶ci itd, mo¿e nie u¿y³am wyrazenia "jeste¶ niegodny", bo to jednak by³o szczeniackie stwierdzenie z mojej strony- lecz wtedy by³am naprawde tym przejêta; lecz, ¿e mi smutno z tego powodu, ¿e czuje ma³± niesprawiedliwosc.. Z jednej strony moje my¶lenie na ten temat nie jest oryginalne, gdy¿ znam kilka dziewczyn które by³y w podobnej sytuacji do mojej i mia³y podobne odczucia wzgledem swojego ch³opaka co ja i to mnie pociesza, gdy¿ nie jestem jedyna. Jednak z drugiej strony zda³am sobie sprawê, ¿e to jest naprawdê g³upota, ¿e niepotrzebnie prze¿ywam o takie co¶. Zastanawia³am siê co by by³o gdybym to ja mia³a wczesniej kilku parttnerów, a on nie móg³by mi tego wybaczyæ. Cóz trudno, czasu siê nie cofnie. Zreszt± nawet teraz tak sobie my¶lê, czy naprawde a¿ tak bardzo chcia³abym tego prawiczka? Czy chlopak z do¶wiadczeniem, ca³e szczescie z ma³ym "przebiegiem" jest gorsz± alternatyw±? Hmm.. coraz bardziej jestem ku tej drugiej opcji. Rozmowa mi naprawdê du¿o da³a. On naprawde mnie rozumie, sam stwierdzi³, ¿e tez by chcia³ abym by³a jego pierwsz±, ale chociaz on bedzie dla mnie pierwszym, ¿e nie spodziewa³ siê tego ale cieszy siê ze jestem dziewica; poprowadzi mnie i nie mam sie o co martwic. Jesli chodzi o to czy boje sie porównañ, albo czy jestem zazdrosna o poprzednie dziewczyny to odrazu mówie ¿e nie. Naprawde zupe³nie mnie to nie interesuje, wa¿ny dla mnie by³ tylko sam fakt.. Mo¿e dlatego, ¿e zawsze chcia³am to zrobic z tym zasranym prawiczkiem.. chcia³am byæ na równym poziomie, od tego samego zaczynaæ, a nie tak jak jest teraz. Jednak ju¿ mniej siê tym przejmuje, bo to tylko seks, oprócz tego naprawde ¶wietnie siê dogadujemy, wszyscy mówi±, ¿e pasujemy do siebie. Odleg³o¶æ miedzy nami tez robi swoje, umacnia nasz zwi±zek, nigdy siê nie nudzimy podczas wspólnych weekendowych spotkañ. Kocham go, a on mnie to juz napewno. Ci±gle pisze, dzwoni, têskni, martwi siê. Jest naprawdê wspania³ym facetem, ciêzko by mi by³o znale¼æ drugiego takiego, który tak by mi okazywa³ uczucia i który tak by mnie kocha³. A jesli dla durnej kwestii tego, ¿e ju¿ ma za sob± pierwszy raz mia³abym zaprzepascic uczucie jakie nas ³±czy to chyba lepiej strzeliæ sobie w g³owê. Chyba zm±drza³am, przynajmniej mam tak± nadzieje ¿e zm±drza³am troche. I chcia³abym nie mieæ wiêcej takich "inteligentnych " rozmy¶leñ, bo to naprawde jest ¿a³osne my¶lenie. Jeszcze raz, bardzo dziekuje za wasze zdanie .

a ja w³a¶nie cholernie bojê siê porównañ
listopadowa_noc14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-15, 12:26   #41
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd.

jak chcesz mu zrobiæ prezent od siebie to podaruj mu Porsche, a nie jaki¶ zakrwawiony och³ap b³ony.

Bardziej to doceni.

Kitab al-mamalik wal--masalik (Ksiêga dróg i krajów).
Ibrahim ibn Jakub
X wiek naszej ery
O s³owiankach:
„Kobiety ich, kiedy wyjd± za m±¿, nie pope³niaj± cudzo³óstwa; ale panna, kiedy pokocha jakiego mê¿czyznê, udaje siê do niego i zaspokaja sw± ¿±dzê. A kiedy ma³¿onek po¶lubi [dziewczynê] i znajdzie j± dziewic±, mówi do niej: gdyby by³o w tobie co dobrego, byliby ciê po¿±dali mê¿czy¼ni i z pewno¶ci± by³aby¶ wybra³a sobie kogo¶, ktoby by³ wzi±³ twoje dziewictwo. Potem j± odsy³a i uwalnia siê od niej”.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:28
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:32   #42
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Uwielbiam ³±czenie godno¶ci i warto¶ci z seksem. Godny dziewicy. Lol.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 13:32:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.