niski wzrost - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 19:15   #31
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
a ileż chłopaczyna ma lat, Autorko?

...spytałabym również o wiek samej Autorki, bo to co pisze jakoś mi się w głowie nie mieści.

Osobiście nie chciałabym być z takim facetem - pomijając już kwestię tego, że nie możesz na niego liczyć w skrajnych sytuacjach - ale co to za facet, który nie zabiega o swoją kobietę?


Co do wzrostu, również uważam, jak dziewczyny powyżej, że sprzedał ci marną wymówkę. Mój ex miał 173cm wzrostu i nie raz stanął w obronie kogokolwiek ze swoich znajomych, o mnie nie wspomnę... Także daruj sobie tego chłopaka, bo prostak jakich mało.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:23   #32
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: niski wzrost


no nie wiem co napisac, Twoj TZ jest zalosny i tyle.
poza tym 170cm to normalny wzrost, sa faceci, ktorzy maja po 150cm i zyja
moim zdaniem powinnas powaznie przemyslec swoj zwiazek i jak widzisz Was za 10, 20 lat.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:27   #33
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: niski wzrost

no poza tym obrona nie wiąże się tylko i wyłącznie z rękoczynami, ale kurde... kobieta powinna mieć poczucie bezpieczeństwa przy swoim partnerze. Ale. Właśnie. Partnerze.

A co do tego czy masz to tak po prostu skończyć.
Nie no. Poczekaj aż ktoś Cię wyrwie mu spod ramienia podczas spaceru i zgwałci w lesie albo w aucie.
Albo nawyzywa, pobije, wylądujesz w szpitalu, albo Bóg wie co jeszcze.
Masz czas bo przecież teraz jest ok, więc nie ma po co zrywać )
<mam nadzieję że ironia zostanie tu dostrzeżona, bo różnie bywa >

Nie wierzę, po prostu nie wierzę.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:29   #34
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnas powaznie przemyslec swoj zwiazek i jak widzisz Was za 10, 20 lat.
Mi się zdaje, że to jedna z tych, co przychodzą na wizaż pożalić się na misiaczka, a potem stwierdzają, że kochają, i misiaczek też kocha, i dalej ciągną te swoje beznadziejne pseudo-związki.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:32   #35
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Mi się zdaje, że to jedna z tych, co przychodzą na wizaż pożalić się na misiaczka, a potem stwierdzają, że kochają, i misiaczek też kocha, i dalej ciągną te swoje beznadziejne pseudo-związki.

a potem słyszymy w tv o różnych patologiach.... może przesadziłam, ale ... takie są początki właśnie...
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:35   #36
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
a potem słyszymy w tv o różnych patologiach.... może przesadziłam, ale ... takie są początki właśnie...
'Nie ma ofiar, są tylko ochotnicy'.
Jedynie dzieci z takich 'związków' szkoda.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:36   #37
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: niski wzrost

mi też mój TŻ powiedział że może robić wszystko bo ja zawsze z nim będę.. no cóż, przeliczył się chłopak
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 19:42   #38
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mam przyjaciela geja, który już stawał w mojej obronie i na pewno by stanął. Tak więc z tymi ciotami uważaj, to obraźliwe nie dla tego gnojka, o którym tu mowa.
Z resztą wypowiedzi się zgadzam, ale ta ciota mi nie pasuje.
Gej to gej.
Ciota, to taki ktoś jak facet autorki - facet bez jaj, bez testosteronu.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:47   #39
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: niski wzrost

Jestem w szoku z bezmyślności autorki!
Mój TŻ ma "tylko" 165cm! i jakoś po 3 latach związku nie zawiodłam sie na nim w kryzysowych sytuacjach! Zamiast zastanawiać się jak MU pomóc, pomóż sobie i zostaw go w diabły!
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:54   #40
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: niski wzrost

Naucz się jakiejś sztuki walki, bo musisz bronić was oboje.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:55   #41
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: niski wzrost

Mój brat jest niski, ma 172 cm wzrostu, ale jak raz na mnie i jego dziewczynę naskoczyło trzech żuli z wyzwiskami, to wpadł w taką furię, że wszystkim trzem przyłożył. Też dostał, wiadomo, na szczęście poza podbitym okiem i siniakami nic mu się nie stało. Ale nie wyobrażam sobie, by mój chłopak, brat, ba - nawet kolega, nie zareagował. Tak samo, jak byłabym wściekła, gdyby mój chłopak nie zareagował w sytuacji, gdy nieznajomej mu dziewczynie się dzieje krzywda, narobić krzyku/wezwać policję może KAŻDY, interwencja siłowa - o ile nie czterech na jednego/jeden uzbrojony - też jest, moim zdaniem wskazana.
Ja po takiej sytuacji jak Autorka bym zwiewała gdzie pieprz rośnie od takiego łosia, nie faceta.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 20:07   #42
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa

Autorko, nie mam słów, dziewczyny już chyba wszystko napisały.
Niech cię ktoś zaatakuje, zgwałci, pobije, zwyzywa a twój hero będzie stał i patrzył jak ciota, bo ma kompleks..
Dokładnie.

Zastanawiam się, skąd się tacy biorą. Czy są gdzieś jakieś wylęgarnie buraków? Fabryki?

Ja bym uciekała przed takim gdzie pieprz rośnie.
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:20   #43
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: niski wzrost

170cm to nie jest mało. Mój były tyle miał (ja mam 169cm) i nie wydaje mi się to niczym szczególnym, co miałoby w czymkolwiek przeszkadzać, tymbardziej w takiej sytuacji.. W sumie nie ogarniam tego. Dziwna sprawa.

Poza tym znam duuużo mniejszych (niekoniecznie młodszych) kurdupli, którzy nadskakują komu popadnie bardziej niż 190cm wzrosu dresiarze
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:25   #44
invivenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 36
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
170cm to nie jest mało. Mój były tyle miał (ja mam 169cm) i nie wydaje mi się to niczym szczególnym, co miałoby w czymkolwiek przeszkadzać, tymbardziej w takiej sytuacji.. W sumie nie ogarniam tego. Dziwna sprawa.

Poza tym znam duuużo mniejszych (niekoniecznie młodszych) kurdupli, którzy nadskakują komu popadnie bardziej niż 190cm wzrosu dresiarze
wygarnelam tz wszytsko co tu napisalyscie.. Wszystko obrazil sie jeszcze powiedzialam mu ze go okradlam z dobr intelektualnych.. Nie odpisuje i dobrze. Dziekuje wam dziewczyny za pomoc myslalam ze to normalne ale dobrze ze to zakonczylam
invivenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:25   #45
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Zastanawiam się, skąd się tacy biorą. Czy są gdzieś jakieś wylęgarnie buraków? Fabryki?

Ja bym uciekała przed takim gdzie pieprz rośnie.

Zauwazyłam, ze synusie "spod fartucha mamusi" mają tego typu problemy ze swoja męskością...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:41   #46
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez invivenne Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki
Pewnego dnia wyszlam z TZ na spacer. Zaczepil mnie starszy wysoki mezczyzna. Byl pod wplywem alkoholu. Niestety nie moglam liczyc na pomoc Tz.. Bylo mi bardzo przykro, bo szarpalismy sie. Owy facet uzyl kilka slow w moim kierunku a Tz nie zareagowal.. Rozmawialam z Tz na ten temat. Okazalo sie ze nigdy mnie nie obroni jak bedzie dziala mi sie krzywda, nigdy nie pomoze mi bo ma kompleks - jest bardzo niski. Moj tz ma ok 170 cm. Dla niego to jest tragedia. Jak moge mu pomoc?
Matko co za bzdury!!! Ja takiego ty bym jeszcze kopnęła w tyłek na do widzenia! Co za pajac z tego Twojego Tż. 170 cm wzrostu to wcale nie jest tak mało, więc niech nie wymyśla, że ma kompleksy. Wg jego myślenia jak by Ciebie ktoś bił, gwałcił to on stał by i patrzył bo ma kompleks. Po prostu brak mi słów.

I nie wiem komu gratulować Tobie głupoty, czy jemu pomysłu
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:52   #47
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: niski wzrost

Rozumiem, że on może mieć kompleksy.
Ale aż takie, że NIGDY Cię nie obroni? Zrozumiałabym, gdyby jeszcze się tłumaczył, że TYM razem go tak zatkało i nie mógł się ruszyć ;] i że następnym razem weźmie się w garść i stanie w Twojej obronie. Ale skoro on Ci na spokojnie mówi, że NIGDY Cię nie obroni, to nie możesz na niego liczyć.
W takiej sytuacji możesz bardziej liczyć na pomoc jakiegoś obcego, przypadkowego przychodnia lub starszej pani, która krzyknie "zostaw ją łobuzie!" niż na Swojego "FACETA".

Znam niskich mężczyzn, którzy mają kompleksy na tym punkcie. Wszyscy oni pobiegli by z pomocą, gdyby komuś działa się krzywda.

Twoje życie. Twój facet. Wiesz już czego się możesz spodziewać.
Zostaw go.
Chyba, że Ci to odpowiada, to męcz się na własną odpowiedzialność.
Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
I nie wiem komu gratulować Tobie głupoty, czy jemu pomysłu


Poza tym, to nie jest wasz jedyny problem chyba -wspomniałaś o zazdrości, zabieganiu o eks... .
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:53   #48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez invivenne Pokaż wiadomość
kochane ale co mam go teraz zostawic jak jest okej? Czy po akcji?
Naprawde chcesz czekac na taka kolejna akcje i ryzykowac kolejna szarpanine podczas ktorej Twoj chlopek bedzie kontemplowal otaczajaca przyrode?

-------------------------------
Ja od razu przyznam, ze nie jest za rownuprawnienien gloszonym przez nawiedzone feministki. Jestem za partnerstwem w zwiazku, rownym traktowaniem kobiet i mezczyzn na roznych plaszczyznach. Nie chce byc jednak traktowana jak(o) facet. Sama sobie lodowki na 2 pietro nie wniose. Tak samo sama za wlasnego bodyguarda robic nie zamierzam. Kiedy jestem z facetem chce czuc sie bezpiecznie. Oczywiscie samo posiadanie faceta nie gwarantuje mi tego, ze wlos mi z glowy nie spadnie. Chce jednak miec swiadomosc, ze w razie zagrozenia zrobi wszystko, aby mi pomoc zamiast biernie sie przypatrywac.

Tak szczerze, to uwazam, ze prawdziwy facet, wychowany i nauczony dobrze traktowac ludzi rzuci mi sie na pomoc nie tylko "posiadajac tytul" mojego osobistego chlopa, ale takze bedac moim przyjacielem, kolega czy nawet nieznajomym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:06   #49
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: niski wzrost

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2012-03-04 o 21:08
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 21:31   #50
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: niski wzrost

Nie ogarniam tego. Jak chłop (bo chyba bozia dała mu jaja) może stać jak kołek gdy jakiś obwieś czepia się jego dziewczyny? Przecież nie musiał się z nim lać mógł mu coś powiedzieć, uspokoić delikwenta a tu nic?
Ciesz się dziewczyno że obraził się na Ciebie za kilka słów prawdy, bo już samo to o nim świadczy że jest idiotą.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:35   #51
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez invivenne Pokaż wiadomość
wygarnelam tz wszytsko co tu napisalyscie.. Wszystko obrazil sie jeszcze powiedzialam mu ze go okradlam z dobr intelektualnych.. Nie odpisuje i dobrze. Dziekuje wam dziewczyny za pomoc myslalam ze to normalne ale dobrze ze to zakonczylam
Nie powiedziałaś mu tego wprost, tylko napisałaś? Moim zdaniem powinnaś była z nim w cztery oczy pogadać, nie ważne, jak wielkim byłby burakiem. Oczywiście, jeśli się rzeczywiście obraził, to go olej, już po ptakach. Co do jego reakcji, to do przewidzenia było, że się obrazi, widocznie jest, jak wyżej jedna z dziewczyn wspomniała, ,,synusiem spod fartucha mamusi".

Z ciekawości zapytam - po ile macie lat i jak długo ze sobą jesteście? Jeśli przeoczyłam, raczcie wybaczyć.

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2012-03-04 o 21:36
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:57   #52
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez invivenne Pokaż wiadomość
wygarnelam tz wszytsko co tu napisalyscie.. Wszystko obrazil sie jeszcze powiedzialam mu ze go okradlam z dobr intelektualnych.. Nie odpisuje i dobrze. Dziekuje wam dziewczyny za pomoc myslalam ze to normalne ale dobrze ze to zakonczylam
to dobrze... aczkolwiek lepiej byłoby, gdybyś mu to wygarnęła na żywca. myślę, że doznałby niezłego szoku, ale przynajmniej by oprzytomniał. generalnie to myślę, że może ma jakąś fobię, albo coś? no bo takie zachowanie u faceta jest co najmniej dziwne a wręcz nienormalne. wiele osób sądzi, że chociażby geje to cioty itp., a ja znam kilku takich, co mają 1000000% więcej honoru i męskości niż ten Twój 'facet'.. ma po prostu problem, z którym powinien wybrać się do psychologa. a Ty zapisz sobie na kartce wszystkie te rzeczy, które napisałyśmy, i nie bój się zadzwonić do niego i oznajmić natychmiastowe spotkanie na którym wygarniesz mu jak bardzo się na nim zawiodłaś, że oczekiwałaś innej reakcji, że nie podoba Ci się to bardzo ALE.. jeśli chce to możesz mu pomóc (jeśli oczywiście naprawdę chcesz mu pomóc i Ci na nim zależy). tak jak mówiłam, może ma poważny problem, wiele jest takich ciapowatych, czasem warto pomóc, pokazać, bo może mieć w sobie 'to coś', powiedzmy co nie zmienia faktu że być może na materiał na partnera życiowego się raczej nie nadaje - dlatego też polecam jakiegoś psychologa. głupim jest takie skreślanie kogoś tylko ze względu, że nie umiał obronić. różni są ludzie.
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:15   #53
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Naucz się jakiejś sztuki walki, bo musisz bronić was oboje.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32718996]Naprawde chcesz czekac na taka kolejna akcje i ryzykowac kolejna szarpanine podczas ktorej Twoj chlopek bedzie kontemplowal otaczajaca przyrode?
[/QUOTE]

padłam

w 'pamiętnikach z wakacji' był kiedyś taki wątek z synciem mamusi, który nie umiał obronić dziewczyny przed kolesiem, który ich obrażał
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:48   #54
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: niski wzrost

Jak mozesz mu pomoc?
Kopnij go w cztery litery i szlus.
Jakby tamten koles wciagnal Cie w krzaki tez by stal jak figurka?
Tragedia.... Dla mnie to on sie facetem nie powinien nazywac... Buractwo.
Szanuj sie dziewczyno i poszukaj prawdziwego mezczyzny z krwi i kosci, dla ktorego wzrost, chuderlawosc czy cokolwiek innego nie beda sie liczyly kiedy beda mieli Cie obronic.
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 01:49   #55
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: niski wzrost

Najgorsze, że nie było żadnej reakcji z jego strony... a wystarczyło tylko wkroczyć i go odepchnąć, chociażby.
Do tego ta deklaracja, że nigdy nie obroni ani nie pomoże zasłaniając się przy tym niskim wzrostem... phi

Sam jeszcze nigdy nie załatwiałem takich spraw siłowo, bo mi się takowe nie przydarzyły, ale pewnie w takim przypadku bym nie kalkulował i nieważne, czy byłaby to znajoma, koleżanka koleżanki, czy moja luba.
__________________
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:11   #56
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: niski wzrost

Opisana sprawa to kolejny dowód na potwierdzenie mojej teorii, że prawdziwi mężczyźni giną.
Na Twoim miejscu autorko wątku po całej tej akcji zerwałabym z nim od razu i jeszcze zbiła. Ciekawe czy nadal miałby ten kompleks czy choć trochę się bronił?
Dno totalne ten facet!
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 11:02   #57
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: niski wzrost

Jackie Chan miał 175cm i jakoś umiał się bić
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 11:08   #58
invivenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 36
Dot.: niski wzrost

[QUOTE=Nuova;32726663]Jackie Chan miał 175cm i jakoś umiał się bić [/QUOT

on ma 19 a ja 18 no dzisiaj do mnie cos tam mowil ze bedzie mnie bronil. Nie chcialam go sluchac. Poszlam
invivenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 11:13   #59
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: niski wzrost

[QUOTE=invivenne;32726771]
Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jackie Chan miał 175cm i jakoś umiał się bić [/QUOT

on ma 19 a ja 18 no dzisiaj do mnie cos tam mowil ze bedzie mnie bronil. Nie chcialam go sluchac. Poszlam
No i bardzo dobrze zrobiłaś, nie wyobrażam sobie mieć u boku takiego beznadziejnego faceta.
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:26   #60
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: niski wzrost

Cytat:
Napisane przez invivenne Pokaż wiadomość
on ma 19 a ja 18 no dzisiaj do mnie cos tam mowil ze bedzie mnie bronil. Nie chcialam go sluchac. Poszlam
Jeżeli on ma dopiero 19 lat, to bardzo dobrze, że mu się taka sytuacja przytrafiła teraz. Może nauczy się czegoś o życiu.

Nie wyobrażam sobie faceta posiadającego żonę i dziecko/dzieci, który w sytuacji zagrożenia sam zwija manele zostawiając słabszych na pastwę losu.

Pamiętam sytuację sprzed kilku dobrych lat, kiedy mojego kolegę sprała grupa wyrośniętych kryminalistów. Za nic. W grupie mieliśmy kilku rosłych facetów i uwaga... kolegę, który pracuje w służbach mundurowych, więc teoretycznie powinien położyć ich jedną ręką.

Za to do obrony ruszył kolega metr pięćdziesiąt z długimi piórami oraz ja. Kolega został sprany za obronę poszkodowanego, mnie uratowało moje wyszczekanie i fakt, że nie ceregieliłam się w przepychanki, tylko ukazałam znajomość prawa .

Wzrost to nic. Liczy się charakter.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.