tajemniczy kolega z roku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 17:04   #1
kapka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Question

tajemniczy kolega z roku...


Hej dziewczyny i chłopaki!
Mam 22lata i od jakiegoś czasu mam problem z kolegą z roku. Pewnego razu musiałam odrabiać laboratorium, tak się poznaliśmy z D. , wcześniej kojarzyłam go tylko, czesto czułam jego spojrzenie na sobie, jednak nie przejmowałam się tym. Byłam nowa w grupie, wydało mi się to zupełnie standardowe. Innego razu D. zaoferował pomoc w wykonaniu sprawozdania, nie skorzystałam bo owej pomocy nie potrzebowałam. Kiedy schodziłam do szatni D. stwierdził, że podrzuci mnie do domu, nie chciałam mu robić problemu, zresztą dojazd mam łatwy, wiec po co to wszystko.. chłopak się uparł i nie było wyjścia, skonczyło się na pizzy w knajpie. Okazało się, że jest świetnym facetem, dobrze nam się rozmawia, jest przystojny, opiekuńczy, ma niesamowitą barwę głosu. No, zauroczył mnie sobą... zaczęły się rozmowy, długie przez internet. On jest z innego miasta, widzimy się co 2tyg na uczelni. Jest jeden problem, okazało się, że D. ma dziewczynę, był kiedyś w związku, dziewczyna go rzuciła, bardzo cierpiał, podejrzewam, że chciał zapomnieć dlatego tak szybko wszedł w kolejny związek, nieprzemyślany do końca. Twierdzi, że na tej dziewczynie mu nie zależy, on nie chce czuć się samotny , dlatego jest z tą dziewczyną i trwają razem prawie rok. Kiedy D. przyjezdza na uczelnie, zazwyczaj ze sobą nie rozmawiamy, żeby nie stwarzać sytuacji do plotek wsród znajomych, czasem za mną siada, twierdzi, że mam przeszywający wzrok i że zawstydzam go. Często po zajęciach wymykamy się razem. Ja byłam w długim 3letnim związku, miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem. D. wydaje się być naprawde konkretnym facetem, pisze i mowi mi różne rzeczy, ze zauroczył się, że jestem piękna, cały czas komplementy, przytulamy się do siebie. Jest miedzy nami ogromna chemia. Ostatnio powiedział, że jestem kobietą jego życia i że chciałby tego strasznie, jednak fizycznie jest to niewykonalne - on nie wie, że się rozstałam z chłopakiem, poza tym ma przecież dziewczynę. Osobiście daje mu jakieś tam sygnały, mówie, ze nie jest obojętny, że myślę o nim, jednak nie chce posuwać się za daleko, poki jest w związku.
Proszę o rade, o co mu chodzi, jak myslicie? Już nie wiem jak to rozumieć, tu ma dziewczynę, a drugiej takie rzeczy mówi. Irytuje mnie jego zachowanie, bo oszukuje ją, albo mnie. Może, jakiś mężczyzna się wypowie w tym wątku? Proszę o porady.
Co myśleć o tym wszystkim?
kapka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:32   #2
malena678
Raczkowanie
 
Avatar malena678
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 78
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Powiem Ci tak - w weekendy przytula Ciebie a w tygodniu Ją.


Jakby facetowi naprawdę zależało to postawiłby sprawę jasno a nie robił dwa fronty. Facet mówi że "znalazł kobietę życia" ale nie potrafi rozstać się z kobietą, która było tylko na otarcie łez? Szanuj się i nie daj sobie dłużej wciskać słodkich słówek bo na moje oko facet dobrze się bawi i Tobą i Nią.
malena678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:37   #3
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Okazało się, że jest świetnym facetem, dobrze nam się rozmawia, jest przystojny, opiekuńczy, ma niesamowitą barwę głosu. No, zauroczył mnie sobą...
Dla mnie zajęty facet, który podrywa inną/-e nie jest "świetnym facetem".
Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Jest jeden problem, okazało się, że D. ma dziewczynę,
"Okazało się". On chyba od początku waszego flirtu o tym wiedział, prawda?
Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
był kiedyś w związku, dziewczyna go rzuciła, bardzo cierpiał, podejrzewam, że chciał zapomnieć dlatego tak szybko wszedł w kolejny związek, nieprzemyślany do końca.
Tak bardzo cierpiał, że teraz oszukuje swoją dziewczynę? "Niech ma za tamtą"?
To, czy ich związek jest przemyślany do końca, czy nie to NIE TWOJA sprawa. On świadomie tkwi w tym związku. A wcale nie musi. Skoro jednak codziennie wybiera bycie z tamtą, to znaczy, że tak mu pasuje.

Oceniając ich związek wchodzisz w rolę podłej baby, która chce wyrwać zajętego faceta, "bo tamta jest dla niego niedobra, ja będę lepsza" itp. ;/ Paskudne.
Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Twierdzi, że na tej dziewczynie mu nie zależy, on nie chce czuć się samotny , dlatego jest z tą dziewczyną i trwają razem prawie rok.
Facet oszukuje dziewczynę. Ma ją gdzieś. Zabawia się z innymi. I Ty takiego chcesz?
Zostaniesz jego dziewczyną, a on będzie mówił kolejnej: "Kapka_? Ona nic dla mnie nie znaczy. Wiesz, nie chcę być sam, to jestem z nią."

Poza tym, nie wiesz czy "trwają" czy to poważny związek na długo.
No, chyba że założysz, że facet oszukujący własną dziewczynę mówi prawdę obcej dziewczynie, którą chce pewnie przelecieć ;p

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
D. wydaje się być naprawde konkretnym facetem, pisze i mowi mi różne rzeczy,
On TYLKO Ci to pisze/mówi. Ty TYLKO puste słowa.
Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Ostatnio powiedział, że jestem kobietą jego życia i że chciałby tego strasznie, jednak fizycznie jest to niewykonalne - on nie wie, że się rozstałam z chłopakiem, poza tym ma przecież dziewczynę.
Jakaś masakra.

Jeśli chcesz z nim być, powiedz mu, że jesteś wolna i że możecie spróbować być razem, ale tylko wtedy, gdy on zerwie z dziewczyną.
Założę się, że zaczną się akcje w stylu "zerwę, ale poczekaj jeszcze miesiąc, X ma teraz trudny okres, nie chcę jej tego teraz zrobić" i tak w nieskończoność.


Już bym miała więcej szacunku do tego kolesia, gdyby powiedział:
"Mam dziewczynę, nie rozstanę się z nią. Ale szukam jakiejś innej tylko do łóżka." ;/

Edytowane przez jodame
Czas edycji: 2012-03-05 o 17:39
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:53   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Autorko ehhhhhh pozostawię to bez komentarza bo pocisnąłbym Ci trochę niestety

Ale jedno Ci napiszę. Daruj sobie go, stać Cię na coś lepszego.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz z nim być, powiedz mu, że jesteś wolna i że możecie spróbować być razem, ale tylko wtedy, gdy on zerwie z dziewczyną.
Założę się, że zaczną się akcje w stylu "zerwę, ale poczekaj jeszcze miesiąc, X ma teraz trudny okres, nie chcę jej tego teraz zrobić" i tak w nieskończoność.
Chciałabyś faceta, który rzuca kogoś dla Ciebie? I w ogóle tak oo ze związku do związku przechodzić? i w ogóle jakiegoś desperata, który mówi o miłości życia, ledwo co znanej dziewczynie od jednego wyjścia na pizze?

A co do reszty postu, to zgadzam się

WYLUZUJCIE dziewczyny. JEST MASA fajnych facetów, a wy jak koń pod górę....potem tylko niepotrzebnie się katujecie i wątki na wizażu się pojawiają dziwne.

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2012-03-05 o 17:54
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:59   #5
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Chciałabyś faceta, który rzuca kogoś dla Ciebie? I w ogóle tak oo ze związku do związku przechodzić? i w ogóle jakiegoś desperata, który mówi o miłości życia, ledwo co znanej dziewczynie od jednego wyjścia na pizze?
Nie chciałabym.
Ale ja ucięłabym tę znajomość w takim charakterze od razu, jak tylko bym się dowiedziała o istnieniu jego dziewczyny.
A skoro Autorce to wszystko nie przeszkadza, to wiedziałaby na czym stoi -albo by się zeszli, albo nie.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:01   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Nie "świetnym facetem" a "cwanym kutaskiem" jest ten Twój oblubieniec. No jak myślisz, o co mu może chodzić. Może mu się nie chce dojeżdżać, albo nocleg za drogi, zawsze bujnąć się na nockę z kimś to taniej
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:05   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie "świetnym facetem" a "cwanym kutaskiem" jest ten Twój oblubieniec. No jak myślisz, o co mu może chodzić. Może mu się nie chce dojeżdżać, albo nocleg za drogi, zawsze bujnąć się na nockę z kimś to taniej
Mpt, daję sobie to w podpisz, nawet bez Twojej zgody (ale wolałabym ją mieć).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 18:14   #8
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Ostatnio powiedział, że jestem kobietą jego życia i że chciałby tego strasznie, jednak fizycznie jest to niewykonalne - on nie wie, że się rozstałam z chłopakiem, poza tym ma przecież dziewczynę.
Przecież jedno z drugim się chyba wyklucza.

Mówię Ci co będzie dalej: jesteś "kobietą jego życia" do miłych rozrywek w czasie studiowania, chemia jak twierdzisz jest, więc któregoś wieczora po prostu "nie wytrzymacie" i "zupełnie przypadkowo i nie do przewidzenia" przejdziecie do 3 bazy. Chłoptaś stwierdzi "o jejku jejku co tu zrobić, ja mam dziewczynę, nie mogę jej skrzywdzić ale to Ty jesteś tą życiową - utrzymujmy to w tajemnicy". Jeśli to tej pory dałaś się nabierać na te gadki, słusznie może wnioskować, że dasz się wrolować z weekendowy czasoumilacz.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:17   #9
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Niestety, niektórzy faceci tak mają. To Ty musisz podjąć decyzję: tkwię w tym (idiotyzmie, niestety) dalej, czy: nie zgadzam się takie traktowanie mojej osoby. Wybór należy do Ciebie...
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:21   #10
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przecież jedno z drugim się chyba wyklucza.

Mówię Ci co będzie dalej: jesteś "kobietą jego życia" do miłych rozrywek w czasie studiowania, chemia jak twierdzisz jest, więc któregoś wieczora po prostu "nie wytrzymacie" i "zupełnie przypadkowo i nie do przewidzenia" przejdziecie do 3 bazy. Chłoptaś stwierdzi "o jejku jejku co tu zrobić, ja mam dziewczynę, nie mogę jej skrzywdzić ale to Ty jesteś tą życiową - utrzymujmy to w tajemnicy". Jeśli to tej pory dałaś się nabierać na te gadki, słusznie może wnioskować, że dasz się wrolować z weekendowy czasoumilacz.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:23   #11
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

W tej sytuacji nie kieruj się sercem a rozsądkiem... Po co Ci taki, który uważa, że jesteś kobietą jego życia a nie potrafi rozstać się ze swoją dziewczyną, której niby nie kocha. Wygląda na to, że facet chce sobie po prostu życie Tobą urozmaicać....Wybacz za szczerość, ale tak właśnie uważam... Zresztą jeśli nawet rzuciłby ją to ja i tak nie potrafiłabym mu zaufać, dziwny typ.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 18:24   #12
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Zresztą jeśli nawet rzuciłby ją to ja i tak nie potrafiłabym mu zaufać, dziwny typ.
A ja myślę, że nie dziwny a wyrachowany.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:34   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Chłoptaś stwierdzi "o jejku jejku co tu zrobić, ja mam dziewczynę, nie mogę jej skrzywdzić ale to Ty jesteś tą życiową - utrzymujmy to w tajemnicy".
No przecież to logiczne Taki wrażliwy jest pewnie.

Powiem tak: nie pchaj palca między drzwi. Spisz to sobie na kartkę i powtarzaj jak mantrę aż dotrze pod czaszkę.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

TAJEMNICZY, dobre swoją drogą
A na moje oko to on jest prosty jak konstrukcja cepa, jedzie takim schematem, że aż zęby bolą. Gdzie tu tajemnica, w czym ?
Tak trudno się domyśleć, że chciałby z Tobą skoczyć w bok ? A to ci zagadka, no. Normalnie Sfinks XXI wieku
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:36   #14
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mpt, daję sobie to w podpisz, nawet bez Twojej zgody (ale wolałabym ją mieć).
To będzie dla mnie zaszczyt
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:37   #15
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

i jeszcze jakie boskie teksty, że fizycznie niewykonalne to wszystko jest. aż bije wrażliwością i że przecież nie o seks mu chodzi.
a potem - klopsik - siła jego miłości i pożądania będzie tak przeogromna, że się zdarzy, no zapomni się chłopina po prostu. a potem będzie taki bezradny, nie będzie wiedział co z robić, bo on dobry z natury jest i nie lubi krzywdzić ludzi ani kociątek.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:40   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To będzie dla mnie zaszczyt

Dziękuję. Pożegnałam świetny lutowy autorstwa Salix i z przyjemnością witam marcowy, który spłynął z Twojej klawiatury.


Co się czepiacie chłopaka - pewnie biedaczek ma w sobie tak dużo miłości, że już nie wie gdzie ją wsadzić i komu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:05   #17
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Powiem Ci jako starsza koleżanka z doświadczeniem.
Miałam podobną sytuację z tym, że ja nie wiedziałam że facet ma laskę.

Powiem Ci tak jak ktoś wyżej napisał - jesteś weekendową pocieszajką.
Nie daj się nabrać na jego słodkie słówka bo powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć.
Uwierz mi, że facet jest w stanie wiele zrobić żeby zaliczyć, że tak to kolokwialnie ujmę. A potem zniknie i tyleś go widziała.

Ludzi się poznaje po tym co robią a nie co mówią. Ja na Twoim miejscu bym się w to nie pchała. Bo co to za facet, który rok bajeruje jakaś dziewczynę "bo nie chce się czuć samotny"???
To niech sobie misia przytulankę kupi a nie zwodzi bogu ducha winną dziewczynę. Skoro wobec niej zachowuje się jak zwykły cham i prostak to nie wierz, że z Tobą będzie inaczej.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:10   #18
kapka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Dzięki za zainteresowanie. Szczerze, liczyłam się z takimi odpowiedziami, ten chłopak co lepsza ma dziewczyne w moim miescie , wiec weekendowo od czasu do czasu, bo nie zawsze sypia u niej. To trwa 3miesiące, o 3za długo. Wiem, że jest w stanie rozstać się z aktualną dziewczyną, ale nie mam zamiaru komplikować im związku. Ten tekst o kobiecie życia... parsknełam śmiechem, nawrzucałam mu , miał wyrzuty sumienia, przestał mnie komplementować na jakis czas. Twierdzi, że mu głupio i że zostawi tą dziewczynę, bo mu nie zależy... Jest cwaniaczkiem to fakt.
Sprawa się o tyle skomplikowała, ze jego dziewczyna przeszukała jego kompa, znalazła w historii naszą rozmowe, przeczytała jakieś wiadomości, on wytłumaczył się ze robi sobie zarty, ona to zaakceptowała. Naiwna ta dziewczyna, jednak ja sama tez nie lepsza.
Macie jakieś dobre pomysły jak to rozegrać? wkoncu razem studiujemy...
Dzieki raz jeszcze za zainteresowanie.
kapka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:20   #19
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
[
Co się czepiacie chłopaka - pewnie biedaczek ma w sobie tak dużo miłości, że już nie wie gdzie ją wsadzić i komu.
Akurat GDZIE wsadzić, to raczej wie....
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 19:22   #20
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Sprawa się o tyle skomplikowała, ze jego dziewczyna przeszukała jego kompa, znalazła w historii naszą rozmowe, przeczytała jakieś wiadomości, on wytłumaczył się ze robi sobie zarty, ona to zaakceptowała. Naiwna ta dziewczyna, jednak ja sama tez nie lepsza.
Macie jakieś dobre pomysły jak to rozegrać? wkoncu razem studiujemy...
Dzieki raz jeszcze za zainteresowanie.
Ładnie was obie robił w wała.
Jakie pomysły? Zerwać znajomość. Chyba masz więcej osób na roku niż was 2, więc świat Ci się raczej nie zawali.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:22   #21
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Macie jakieś dobre pomysły jak to rozegrać? wkoncu razem studiujemy...
Absolutnie gościa OLAĆ. Nie zastanawiać się nad "rozegraniem", bo szkoda czasu i szarych komórek na myślenie o takim kolesiu. Olać i tyle. I olewać przy każdej próbie "kontaktu", ewentualnie (żeby nie wyjść na chamkę ) posługiwać się lakonicznym trybem wypowiedzi.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:53   #22
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Ty go olej.. zamiast "rozgrywać" a potem żeby Ciebie olał dla.... nowej miłości życia


I już wiem skąd tekst "faceci to świnie" poprzez właśnie takie "rozgrywanie" zamiast olewanie jak ktoś się sam prosi to nie narzekajmy potem, pamiętaj autorko
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:12   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja nie wiedziałam że facet ma laskę.
No każdy chyba ma, c`nie ?

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Twierdzi, że mu głupio i że zostawi tą dziewczynę, bo mu nie zależy...
Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
jego dziewczyna przeszukała jego kompa, znalazła w historii naszą rozmowe, przeczytała jakieś wiadomości, on wytłumaczył się ze robi sobie zarty
No pacz, a taka okazja była żeby powiedzieć o wszystkim i odejść. I nie skorzystał, gapcio. Ojej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:34   #24
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Dzięki za zainteresowanie. Szczerze, liczyłam się z takimi odpowiedziami, ten chłopak co lepsza ma dziewczyne w moim miescie , wiec weekendowo od czasu do czasu, bo nie zawsze sypia u niej. To trwa 3miesiące, o 3za długo. Wiem, że jest w stanie rozstać się z aktualną dziewczyną, ale nie mam zamiaru komplikować im związku. Ten tekst o kobiecie życia... parsknełam śmiechem, nawrzucałam mu , miał wyrzuty sumienia, przestał mnie komplementować na jakis czas. Twierdzi, że mu głupio i że zostawi tą dziewczynę, bo mu nie zależy... Jest cwaniaczkiem to fakt.
Sprawa się o tyle skomplikowała, ze jego dziewczyna przeszukała jego kompa, znalazła w historii naszą rozmowe, przeczytała jakieś wiadomości, on wytłumaczył się ze robi sobie zarty, ona to zaakceptowała. Naiwna ta dziewczyna, jednak ja sama tez nie lepsza.
Macie jakieś dobre pomysły jak to rozegrać? wkoncu razem studiujemy...
Dzieki raz jeszcze za zainteresowanie.
Jak to rozegrać - olać kolesia. Bo jak widać tylko tego jest wart.

Co do pogrubionego - nie wiesz tego. A wręcz wiesz, że nie byłby w stanie bo tego nie zrobił.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No każdy chyba ma, c`nie ?
No niby tak
Nawet miła dziwucha z niej chociaż wolałabym ją poznać w innych okolicznościach przyrody
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:10   #25
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Ja powiem tak...
Z bajek wyrosłam - odnośnie tego co Ci mówi - to raz. A dwa - strasznie tłoczno się zrobiło! On i trzy dziewczyny? Nie daj się nabrać. Niech najpierw rozliczy się z przeszłością - z dwiema kobietami. Ty jesteś na doczepkę - takie odniosłam wrażenie. Za dużo tu ludzi! Ja bym nawet nie myślała o nim na poważnie. Facet, który ma dziewczynę, powinien być szczery - i jeśli kocha, jest z nią a jak nie - zrywa. On nadal z nią jest i jakoś nie przemawia do mnie argument dotyczący "obawy przed samotnością". Coś mi tu śmierdzi.. - tyle ode mnie.
Zachowaj trzeźwy sposób myślenia. Nie daj się okręcić wokół palca.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:07   #26
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość

WYLUZUJCIE dziewczyny. JEST MASA fajnych facetów, a wy jak koń pod górę....potem tylko niepotrzebnie się katujecie i wątki na wizażu się pojawiają dziwne.
O boże błagam Cię powiedz mi tylko gdzie oni są
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:35   #27
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez kapka_ Pokaż wiadomość
Dzięki za zainteresowanie. Szczerze, liczyłam się z takimi odpowiedziami, ten chłopak co lepsza ma dziewczyne w moim miescie , wiec weekendowo od czasu do czasu, bo nie zawsze sypia u niej. To trwa 3miesiące, o 3za długo. Wiem, że jest w stanie rozstać się z aktualną dziewczyną, ale nie mam zamiaru komplikować im związku. Ten tekst o kobiecie życia... parsknełam śmiechem, nawrzucałam mu , miał wyrzuty sumienia, przestał mnie komplementować na jakis czas. Twierdzi, że mu głupio i że zostawi tą dziewczynę, bo mu nie zależy... Jest cwaniaczkiem to fakt.
Sprawa się o tyle skomplikowała, ze jego dziewczyna przeszukała jego kompa, znalazła w historii naszą rozmowe, przeczytała jakieś wiadomości, on wytłumaczył się ze robi sobie zarty, ona to zaakceptowała. Naiwna ta dziewczyna, jednak ja sama tez nie lepsza.
Macie jakieś dobre pomysły jak to rozegrać? wkoncu razem studiujemy...
Dzieki raz jeszcze za zainteresowanie.
Na twoim miejscu powiedziałabym mu wprost, że zasługuję na bycie kimś więcej, niż tylko ciepłym ciałkiem do przytulania w weekendy i że nie mam zamiaru dłużej kontynuować ten znajomości, bo wała ze mnie nikt robić nie będzie.

A potem odwróciłabym się na pięcie i do końca studiów traktowała go jak powietrze. Co za problem, że razem studiujecie? Przecież kierunek nie jest dwuosobowy, na pewno masz innych znajomych, a zresztą sama pisałaś, że na uczelni raczej się ukrywacie, wiec tym bardziej nikt nie będzie się dziwił, że już się do niego nie odzywasz. A nawet jeśli - to twoja sprawa.

Bądź dorosła, przez 3 miesiące miałaś zaćmienie umysłowe ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, teraz przejrzałaś na oczy więc znajdź kogoś bardziej wartościowego, a na tego pana spuść zasłonę milczenia.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:03   #28
kapka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Dziekuje za wpisy, za to, że dzięki wam przejzałam na oczy. D. powiedziałam co o nim myślę, zaczał sie dziecinnie tłumaczyć, ogolnie śmiać mi się chcę z tych jego pięknych i tanich tekstów, padli byście gdybym tu przytoczyła jakiś fragment rozmowy. Powinien zostać poetą, zdecydowanie. W naszej grupie pojawiła się nowa koleżanka, powiedziałam, żeby brał się za nią, on stwierdził, że to na mnie czekał i dalej swoje. Jak to on mowi, jestes obiektem westchnien i niech tak zostanie. Powiedziałam, że ma naiwną dziewczynę i że nie mam zamiaru uczestniczyć w tej grze. Chciałam mu przekazać, że przejrzałam na oczy i nie dam sie nabrać na te teksty. Tym samym zrywam z nim kontakt. Dziękuje za rady, bardzo pomogliście
kapka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:23   #29
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
WYLUZUJCIE dziewczyny. JEST MASA fajnych facetów, a wy jak koń pod górę....potem tylko niepotrzebnie się katujecie i wątki na wizażu się pojawiają dziwne.
Cytat:
Napisane przez Oh Stella_Stellah_huh Pokaż wiadomość
O boże błagam Cię powiedz mi tylko gdzie oni są
Też się chętnie dowiem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:04   #30
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: tajemniczy kolega z roku...

Cytat:
Napisane przez Oh Stella_Stellah_huh Pokaż wiadomość
O boże błagam Cię powiedz mi tylko gdzie oni są
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem
ekhem













__________________
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.