Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-06, 17:18   #2011
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny co sądzicie o matowym topie Nailac? Ewentualnie jaki inny polecacie aby uzyskać ładny mat?
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 06:35   #2012
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zrobiłam mani przy użyciu bazy i topu z Reformy i mam bardzo mieszane uczucia. Co do bazy to jak się utrzyma dwa tygodnie to będzie ok, maluje się nią dobrze, chociaż nie wykluczone, że wrócę do NN (po raz kolejny), bo nią mi się najlepiej maluje. Natomiast top ... fakt, pazury świecą się jak psu jajca, ale to jest tak gęsty glut, że najpierw muszę ściągnąć czubkiem paznokcia top na pazur, i wtedy go rozprowadzać. Poziomuje się ok, utwardzałam go na wszelki wypadek dłużej, natomiast ta konsystencja to tak nie bardzo. Myślałam że proteina i hardi są gęste, ale one są jak woda w porównaniu z tym glutem. Postaram się go zużyć, i pewnie to szybko pójdzie, bo używanie go na pewno nie jest ekonomiczne. W ogóle odkąd bawię się hybrydami, to w tym czasie nie zużyłam do końca ani jeden bazy, fakt, miałam krótki przerywnik na bazę z semilaca i proteinę, ale to dosłownie kilka użyć, a tak to męczyłam cały czas małą buteleczkę z NN. A topy w tym samym czasie zużyłam trzy.
Teraz jak piszę na klawiaturze to czuję że ten top bardzo usztywnia pazur, czuję te warstwy na paznokciu, podobnie jak miałam z proteiną, a o dziwo nie mam tego jak dam nawet 2 warstwy hardi.
U mnie podobnie. Baza tylko z NN i top, jak na razie, z NN, ale hard. W ogóle, moim zdaniem, te wszystkie top no wipe jakieś słabe są na zarysowania? Teraz używam ze Slowianki i nie, to dalej nie jest to, wręcz bardzo nie jest to. Mam różne topy, a ten z NN hard już mi się kończy, wręcz muszę wygrzebywac go z buteleczki i chyba przejdę się po niego (mam u siebie stacjonarnie), pomimo że mam inne topy niewykorzystane, wręcz nowe np. Slowianki. Cały czas ten z SPN chodzi mi po głowie i co miesiąc obiecuję sobie, że go zakupie, ale potem, jak zasiadał do laptopa, to wymiekam. Z wysyłką nie wychodzi tanio, a boję się, że i tu będzie klapa. Natomiast z NN mam po drodze i sprawdzony jest. Ech, już sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 08:01   #2013
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Jeśli SPN wypuścił Nailac'a z którego korzystam teraz, i mają tak samo dobre lakiery, to myślę, że klapy nie będzie. Ja z Nailac'a jestem bardzo zadowolona, SPN jeszcze nie używałam. Może zrób zamówienie z kimś znajomym,żeby podzielić wysyłkę na pół?
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 09:53   #2014
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zrobiłam mani przy użyciu bazy i topu z Reformy i mam bardzo mieszane uczucia. Co do bazy to jak się utrzyma dwa tygodnie to będzie ok, maluje się nią dobrze, chociaż nie wykluczone, że wrócę do NN (po raz kolejny), bo nią mi się najlepiej maluje. Natomiast top ... fakt, pazury świecą się jak psu jajca, ale to jest tak gęsty glut, że najpierw muszę ściągnąć czubkiem paznokcia top na pazur, i wtedy go rozprowadzać. Poziomuje się ok, utwardzałam go na wszelki wypadek dłużej, natomiast ta konsystencja to tak nie bardzo. Myślałam że proteina i hardi są gęste, ale one są jak woda w porównaniu z tym glutem. Postaram się go zużyć, i pewnie to szybko pójdzie, bo używanie go na pewno nie jest ekonomiczne. W ogóle odkąd bawię się hybrydami, to w tym czasie nie zużyłam do końca ani jeden bazy, fakt, miałam krótki przerywnik na bazę z semilaca i proteinę, ale to dosłownie kilka użyć, a tak to męczyłam cały czas małą buteleczkę z NN. A topy w tym samym czasie zużyłam trzy.

Teraz jak piszę na klawiaturze to czuję że ten top bardzo usztywnia pazur, czuję te warstwy na paznokciu, podobnie jak miałam z proteiną, a o dziwo nie mam tego jak dam nawet 2 warstwy hardi.

Ja cover z reformy nie ściągam tylko uzupełniam a paznokci dosyć długo już nie skracałam także mam ta bazę conajmniej 3 miesiące na paznokciach i nawet nie jest nigdzie zapowietrzona, co przy proteinie nie miało miejsca. Mnie sie nią buduje super. Co do topu to Top blitz jest gesty, czytałam narzekania na niego choć przy opisie produktu pisze że ma gęsta konsystencje, dla mnie jest wygodny, nie ma możliwości żeby spłynął na skorki, No ale mój to nie glut może trafiła mi sie jakaś lepsza butelka. Drugiej butelki nie kupie ze względu na to że po dwóch tygodniach ten Top u mnie matowieje trochę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-12-07 o 09:57
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 00:08   #2015
taylorswiftforever
Raczkowanie
 
Avatar taylorswiftforever
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czy to prawda, że hybrydy noszone przez dłuższy czas bez przerw niszczą paznokcie?
Starałam się czytać możliwie jak najwięcej i nie trafiłam na takie ostrzeżenia, a wczoraj koleżanka powiedziała mi, że to bardzo niszczy, niestety nie umiała dokładnie wyjaśnić jak, ani skąd ma tę opinię. Tylko, że wszyscy o tym wiedzą.
Ja nie wiem... czemu to miałoby niszczyć płytkę?
taylorswiftforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 06:25   #2016
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez taylorswiftforever Pokaż wiadomość
Czy to prawda, że hybrydy noszone przez dłuższy czas bez przerw niszczą paznokcie?

Starałam się czytać możliwie jak najwięcej i nie trafiłam na takie ostrzeżenia, a wczoraj koleżanka powiedziała mi, że to bardzo niszczy, niestety nie umiała dokładnie wyjaśnić jak, ani skąd ma tę opinię. Tylko, że wszyscy o tym wiedzą.

Ja nie wiem... czemu to miałoby niszczyć płytkę?


Szlag mnie trafia jak to słysze a jeszcze najczesciej od osob które albo nigfy nie miały albo jak miały raz, to zamiast pójść do stylistki na zdjęcie to same to ściągały bo szkoda kasy.. widziałam takie paznokcie po samowolnym zdjęciu i wtedy przyznam, że były zniszczone Ale na prośbe użytkowniczki
Tak samo bawią mnie teksty w stylu że farbowanie zmienia naturalny kolor włosów
Mam żywy dowód dla koleżanki która tak twierdzi, wejdz na moj profil na instagramie https://instagram.com/p/BcY_7Lbgg3Z/ , , od dwóch lat robie dziewczynie hybryde

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2017-12-08 o 06:32
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 07:33   #2017
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Sandrika weszłam na insta, jakiego ładnego Mikołaja namalowałaś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 07:57   #2018
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafia jak to słysze a jeszcze najczesciej od osob które albo nigfy nie miały albo jak miały raz, to zamiast pójść do stylistki na zdjęcie to same to ściągały bo szkoda kasy.. widziałam takie paznokcie po samowolnym zdjęciu i wtedy przyznam, że były zniszczone Ale na prośbe użytkowniczki
Tak samo bawią mnie teksty w stylu że farbowanie zmienia naturalny kolor włosów
Mam żywy dowód dla koleżanki która tak twierdzi, wejdz na moj profil na instagramie https://instagram.com/p/BcY_7Lbgg3Z/ , , od dwóch lat robie dziewczynie hybryde

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O to to ja robię hybrydy od 4 lat i moje paznokcie są w takim stanie jak przed rozpoczęciem hybrydowania ale w pracy często spotykam się z przypadkami "zdarcia żywcem" hybrydy i to niestety niszczy paznokcie...

A co do włosów to jest jeszcze jeden dobry mit "jak się nie podcina końcówek to włosy nie rosną..."

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

PS. Odwiedziłam Twój instagram jestem pod ogromnym wrażeniem :O masz niesamowity talent

PS. 2. Sandra, mogłabyś rzucić linkiem do lampy którą oswietlasz zdjęcia? I jakiej mocy masz tam żarówkę? Bardzo mnie kusi taka lampa
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2017-12-08 o 08:03
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 08:42   #2019
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

no właśnie tak to jest z tym nieumiejętnym ściąganiem hybryd, jak się piłuje do swojej płytki pilnikiem albo robi inne cuda to ciężko żeby paznokcie były w dobrej kondycji. To jest to samo jak ktoś nie potrafi nałożyć dobrze hybrydy i twierdzi, że lakiery są kiepskie i się nie trzymają za długo. Zanim się ktoś weźmie za robienie hybryd, powinien dobrze poznać temat.
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 10:16   #2020
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

czy Wy dziewczyny sciagacie i nakładacie hybrydy non stop?
Ja robie sobie od 3 m-cy co dwa tygodnie, nic złego narazie sie nie dzieje ale zawsze obiecuje sobie ze teraz zrobie przerwe zeby troche poodżywiac paznokcie ale zawsze konczy sie to nałozeniem nowej hybrydy to taka wygoda
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 11:18   #2021
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez taylorswiftforever Pokaż wiadomość
[...] a wczoraj koleżanka powiedziała mi, że to bardzo niszczy, niestety nie umiała dokładnie wyjaśnić jak, ani skąd ma tę opinię. Tylko, że wszyscy o tym wiedzą.
Z takich mitów, o których "wszyscy wiedzą", to przypomnijcie sobie szalone lata podstawówki, gdzie dziewczyny przestrzegają się nawzajem przed goleniem nóg. No bo jak już zaczniesz golić, to włoski zrobią się grubsze i będzie ich więcej , już na sam widok maszynki zaczynają rosnąć jak szalone
Koleżanka jest chyba z tych "podaj dalej", nawet nie zastanawiających się i nie wnikających w temat. Jak ja się na czymś nie znam, to nie wypowiadam się i nie powtarzam za nikim, nie udaję, że mam jakąś wiedzę w temacie
Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
czy Wy dziewczyny sciagacie i nakładacie hybrydy non stop?
Ja robie sobie od 3 m-cy co dwa tygodnie, nic złego narazie sie nie dzieje ale zawsze obiecuje sobie ze teraz zrobie przerwe zeby troche poodżywiac paznokcie ale zawsze konczy sie to nałozeniem nowej hybrydy to taka wygoda
Mnie zawsze jak zrobię jakąś dłuższą przerwę, to któryś paznokieć się połamie
Nie żeby od hybryd zrobiły się słabsze, zawsze takie były. Nawet jak chucham i dmucham na nie, to zapuszczenie pazurków nawet na 2-3 mm to wielki sukces. Z hybrydami łatwiej to przychodzi
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 12:08   #2022
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Cebulka a jaki sens ma mieć robienie przerwy w robieniu hybryd?

Mnie za to bawią teksty „paznokcie muszą pooddychać”, „paznokcie muszą odpocząć” albo „tłusta płytka”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-12-08 o 12:12
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 12:24   #2023
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Cebulka a jaki sens ma mieć robienie przerwy w robieniu hybryd?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A taki, żeby zdążyły się połamać

Co do wątpliwości czy hybryda niszczy czy nie. Paznokcie niszczy TYLKO nieumiejętne ściąganie hybrydy. Pamiętajcie:
- hybrydy nie zrywamy,
- nie ściągamy frezarką do gołego paznokcia,
- nie dłubiemy przy zapowietrzeniach (jestem idealnym przykładem, że zapowietrzona hybryda może się trzymać jeszcze tydzień od powstania zapowietrzenia pod warunkiem, że nie szturamy przy pazurach),
- po odmaczaniu acetonem nie zdzieramy hybrydy na siłę, jeśli nie daje się delikatnie złuszczyć kopytkiem/patyczkiem to zakładamy kompres jeszcze na kilka minut,
- 10 minut moczenia paznokci w acetonie mniej im szkodzi niż zerwanie jej, przepiłowanie pilnikiem czy frezarką.


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Mnie za to bawią teksty „paznokcie muszą pooddychać”, „paznokcie muszą odpocząć” albo „tłusta płytka”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie jestem mistrzem w robieniu paznokci, ale już wielu klientkom wyleczyłam tłustą płytkę


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 12:26   #2024
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

No dla mnie jakiś fenomen że od niektórych dziewczyn paznokcie maja płuca i gruczoły łojowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 13:33   #2025
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A te tłuste płytki to udaje że nie słysze ;p Ja już swoje wyleczyłam z takich gadek, a jak przychodza z odgryzionym zapowietrzeniem to w oczy mo nie patrza bo sie boja ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 13:44   #2026
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Sandrika masz rozkaz zabierania się za tą robotę zawodowo!

Odnośnie paznokci, to płytka jest martwą częścią paznokcia, nie ma żadnych właściwości regeneracyjnych więc może być cieńsza po hybrydach, słabsza u nie których ale nigdy nie zniszczy paznokcia bo przecież rośnie on cały czas na nowo. Zniszczyć to może nie umiejętne stosowanie frezarki przez co może dojść do uszkodzenia macierzy a co za tym idzie paznokieć może rosnąć zdeformowany i to jest zniszczenie...

Mam to samo jeśli chodzi o rzęsy... ciągle ktoś puszcza jakieś pierdoły że to niszczy.. jak można zniszczyć coś co wypada i na jego miejsce rośnie nowe, zdrowe... :/.

Wracając do paznokci to ochraniają one też zakończenia nerwowe i przepiłowanie płytki powoduje ból ponieważ zakończenia są mniej chronione... Można tłumaczyć a i tak dalej jest tak samo... logiczne że jak ktoś ma słabe paznokcie, na hybrydzie zapuści taką długość jakiej nigdy nie można było osiągnąć to po ściągnięciu hybrydy się połamią.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 14:42   #2027
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Sandrika masz rozkaz zabierania się za tą robotę zawodowo!

Odnośnie paznokci, to płytka jest martwą częścią paznokcia, nie ma żadnych właściwości regeneracyjnych więc może być cieńsza po hybrydach, słabsza u nie których ale nigdy nie zniszczy paznokcia bo przecież rośnie on cały czas na nowo. Zniszczyć to może nie umiejętne stosowanie frezarki przez co może dojść do uszkodzenia macierzy a co za tym idzie paznokieć może rosnąć zdeformowany i to jest zniszczenie...

Mam to samo jeśli chodzi o rzęsy... ciągle ktoś puszcza jakieś pierdoły że to niszczy.. jak można zniszczyć coś co wypada i na jego miejsce rośnie nowe, zdrowe... :/.

Wracając do paznokci to ochraniają one też zakończenia nerwowe i przepiłowanie płytki powoduje ból ponieważ zakończenia są mniej chronione... Można tłumaczyć a i tak dalej jest tak samo... logiczne że jak ktoś ma słabe paznokcie, na hybrydzie zapuści taką długość jakiej nigdy nie można było osiągnąć to po ściągnięciu hybrydy się połamią.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Oj chciałabym bardzo, a nawet marzyłoby mi się dołączyć do grona instruktorów ale raz że jestem pierdołą i sie boje, dwa mam charakter perfekcjonistki i nigdy nie jestem zadowolona w 100% z efektu dlatego sie ciagle szkole pomimo ze w tym nie pracuje, bo sprawia mi to ogromną radość

Gejsza chyba pytałaś o lampe? To zwykla z Ikei, najlepszs do manicuru kombinowanego, kosztuje ok.40zl i jest przykrecana do stolu, baardzo polecam Zarowka to Lexman ledowa, teraz mam zimną, ale bardziej polecam neutralną, wydaje mi się że lepuej kolory odzeierciedla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 18:38   #2028
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;7952486 1]Z takich mitów, o których "wszyscy wiedzą", to przypomnijcie sobie szalone lata podstawówki, gdzie dziewczyny przestrzegają się nawzajem przed goleniem nóg. No bo jak już zaczniesz golić, to włoski zrobią się grubsze i będzie ich więcej , już na sam widok maszynki zaczynają rosnąć jak szalone
Koleżanka jest chyba z tych "podaj dalej", nawet nie zastanawiających się i nie wnikających w temat. Jak ja się na czymś nie znam, to nie wypowiadam się i nie powtarzam za nikim, nie udaję, że mam jakąś wiedzę w temacie

Mnie zawsze jak zrobię jakąś dłuższą przerwę, to któryś paznokieć się połamie
Nie żeby od hybryd zrobiły się słabsze, zawsze takie były. Nawet jak chucham i dmucham na nie, to zapuszczenie pazurków nawet na 2-3 mm to wielki sukces. Z hybrydami łatwiej to przychodzi [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Cebulka a jaki sens ma mieć robienie przerwy w robieniu hybryd?

Mnie za to bawią teksty „paznokcie muszą pooddychać”, „paznokcie muszą odpocząć” albo „tłusta płytka”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie tak się dzieje u mnie. Bez hybryd paznokcie się łamią mimo olejków odżywek itp
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 21:51   #2029
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
No właśnie tak się dzieje u mnie. Bez hybryd paznokcie się łamią mimo olejków odżywek itp
Więc nie rezygnuj z nich. Ja robię sobie żele odkąd zaczęłam robić paznokcie. Wiem że bez nich nigdy takich długich mieć nie będę bo nigdy mocnych nie miałam. Jeśli ściągnę żele to liczę się z tym że sie połamią moje i będę musiała czekać aż cała płytka odrośnie ale nigdy same z siebie nie będą takie długie jak teraz. Dlatego... nie myślę żeby ściągnąć .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 21:59   #2030
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Oj chciałabym bardzo, a nawet marzyłoby mi się dołączyć do grona instruktorów ale raz że jestem pierdołą i sie boje, dwa mam charakter perfekcjonistki i nigdy nie jestem zadowolona w 100% z efektu dlatego sie ciagle szkole pomimo ze w tym nie pracuje, bo sprawia mi to ogromną radość

Gejsza chyba pytałaś o lampe? To zwykla z Ikei, najlepszs do manicuru kombinowanego, kosztuje ok.40zl i jest przykrecana do stolu, baardzo polecam Zarowka to Lexman ledowa, teraz mam zimną, ale bardziej polecam neutralną, wydaje mi się że lepuej kolory odzeierciedla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 14:39   #2031
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Chciałabym skorzystać z promocji SPN 2+1, chce kupić dwa wychwalane tu topy i kolor. Kupiłam ostatnio z Indigo Chiquita Banana jaśniutki pastelowy żółty i chciałabym coś takiego z SPN tylko w wersji zielonej. Myślałam na początku o 529 Maledives relax, na niektórych zdjęciach w internecie wydaje się na to co szukam, ale niestety na zdecydowanej większości jest turkusem. 607 Baby Mint, 611 Pastel Green, 625 Pastel Mint jak patrze na zdjęcia wzorników ze strony, to zdecydowanie widzę tam bardziej niebieski niż zieleń... 518 Mojito jest zdecydowanie zielony, ale nie wiem czy to to o co mi chodzi...


Ma któraś z Was któryś z tych kolorów? Kojarzycie pastelową zieleń?


[edit]
Znalazłam jeszcze na stronie 761 Pistachio, czy ktoś ma? wydaje mi się, że jest najbliżej tego co szukam, ale wole się upewnić
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2017-12-09 o 14:52
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 15:06   #2032
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny gdzie kupujecie ten alkohol izopropylowy którym przecieracie płytkę przed przystąpieniem do stylizacji? I jaki procent? 99? Mnie coś ostatnio uciekają kolory od wału wiec podejrzewam ze cleaner nie pasi
Dziś testowalam hybrydy NC i mam mieszane uczucia. Kolor glam cudowny i w aplikacji i poziomowaniu natomiast pastel po skończeniu stylizacji zwyczajnie odszedł platem od zelu z 3 pazurów. Nałożyłam wiec jeszcze raz kładąc mega cienkie warstwy i utwardzająć dłużej. Nie wiem o co kaman. Nigdy tak nie miałam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 17:47   #2033
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Na allepaznokciach widziałam https://allepaznokcie.pl/produkt/all...ropylowy-500ml
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 18:55   #2034
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten alkohol izopropylowy którym przecieracie płytkę przed przystąpieniem do stylizacji? I jaki procent? 99? Mnie coś ostatnio uciekają kolory od wału wiec podejrzewam ze cleaner nie pasi
Dziś testowalam hybrydy NC i mam mieszane uczucia. Kolor glam cudowny i w aplikacji i poziomowaniu natomiast pastel po skończeniu stylizacji zwyczajnie odszedł platem od zelu z 3 pazurów. Nałożyłam wiec jeszcze raz kładąc mega cienkie warstwy i utwardzająć dłużej. Nie wiem o co kaman. Nigdy tak nie miałam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Co prawda nie widzę tego, co kupowałam, ale na alle jest dużo do wyboru. W pierwszym linku najbardziej podobny do mojego.
http://https://allegro.pl/listing?string=alkohol%20 izopropylowy&order=m&bmat ch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-4-1003
IPA Czysty Alkohol Izopropylowy Izopropanol 99% 1L (6837768214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
http://allegro.pl/ipa-czysty-alkohol...837768214.html
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 19:45   #2035
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Co prawda nie widzę tego, co kupowałam, ale na alle jest dużo do wyboru. W pierwszym linku najbardziej podobny do mojego.
http://https://allegro.pl/listing?string=alkohol%20 izopropylowy&order=m&bmat ch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-4-1003
IPA Czysty Alkohol Izopropylowy Izopropanol 99% 1L (6837768214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
http://allegro.pl/ipa-czysty-alkohol...837768214.html
Dzięki

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Dzięki

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 19:52   #2036
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja też mam ten alkohol z allepaznokcie i jest super!
Dziś były pierwsze zakupy do salonu IMG_20171209_160046-2080x1560.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 20:12   #2037
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Chyba coś sknociłam z linkami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 00:39   #2038
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Maledive relax miałam, jakieś dwa lata temu. Na pewno nie jest to jasniutki kolor którego szukasz. Powiem ci ze wygladała lepiej na zdjęciach niż w rzeczywistości. Taka nawet ładna zieleń ale nie jasniutka, nie pastelowa. Reszty kolorów które wymienialaś nie używałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 09:47   #2039
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten alkohol izopropylowy którym przecieracie płytkę przed przystąpieniem do stylizacji? I jaki procent? 99? Mnie coś ostatnio uciekają kolory od wału wiec podejrzewam ze cleaner nie pasi
Dziś testowalam hybrydy NC i mam mieszane uczucia. Kolor glam cudowny i w aplikacji i poziomowaniu natomiast pastel po skończeniu stylizacji zwyczajnie odszedł platem od zelu z 3 pazurów. Nałożyłam wiec jeszcze raz kładąc mega cienkie warstwy i utwardzająć dłużej. Nie wiem o co kaman. Nigdy tak nie miałam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Ja też mam z allepaznokcie, tani i całkiem dobry
Jeszcze sie z tym nie spotkałam żeby hybryda tak odchodzila, jestem w szoku :/

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Chciałabym skorzystać z promocji SPN 2+1, chce kupić dwa wychwalane tu topy i kolor. Kupiłam ostatnio z Indigo Chiquita Banana jaśniutki pastelowy żółty i chciałabym coś takiego z SPN tylko w wersji zielonej. Myślałam na początku o 529 Maledives relax, na niektórych zdjęciach w internecie wydaje się na to co szukam, ale niestety na zdecydowanej większości jest turkusem. 607 Baby Mint, 611 Pastel Green, 625 Pastel Mint jak patrze na zdjęcia wzorników ze strony, to zdecydowanie widzę tam bardziej niebieski niż zieleń... 518 Mojito jest zdecydowanie zielony, ale nie wiem czy to to o co mi chodzi...


Ma któraś z Was któryś z tych kolorów? Kojarzycie pastelową zieleń?


[edit]
Znalazłam jeszcze na stronie 761 Pistachio, czy ktoś ma? wydaje mi się, że jest najbliżej tego co szukam, ale wole się upewnić

Odradzam 529, nie ma nic wspólnego z jasnym kolorem, ja sugerując się zdjęciami w necie kupiłam i bardzo żałowałam bo jest okropny ;p a nailaci bierzesz pod uwage? Mam 037 i jest bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja też mam ten alkohol z allepaznokcie i jest super!
Dziś były pierwsze zakupy do salonu

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
A w tym białym pudełeczku masz Frezarke?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 09:50   #2040
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja też mam z allepaznokcie, tani i całkiem dobry
Jeszcze sie z tym nie spotkałam żeby hybryda tak odchodzila, jestem w szoku :/




Odradzam 529, nie ma nic wspólnego z jasnym kolorem, ja sugerując się zdjęciami w necie kupiłam i bardzo żałowałam bo jest okropny ;p a nailaci bierzesz pod uwage? Mam 037 i jest bardzo ładny



A w tym białym pudełeczku masz Frezarke?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.