Wizzair bagaż podręczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-22, 13:20   #1
ivona18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3

Wizzair bagaż podręczny


Cześć, za miesiąc lecę na weekend odwiedzić rodzinę i nie biorę ze sobą na ten krótki czas walizki tylko plecak jako bagaż podręczny. Będę leciała liniami Wizzair. I tu mam do was pytanie, mój plecak ma idealną wysokość ale w szerokości ma 2cm za dużo. Może to by nie był problem jakby był,,miękki" ale jest sztywny. Wie ktoś jak oni mierzą na lotnisku bagaż podręczny? Trzeba go wcisnąć w taki specjalny kosz przy odprawie? Czy bardziej dokładnie? Bo jakoś bym go wcisnęła jeśli tylko o ten kosz chodzi. I drugie pytanie, czy jak sama zrobię odprawę Online w domu i wydrukuję kartę pokładową to muszę iść tam gdzie inni robią odprawę i oddają bagaże? Czy mogę iść prosto do odprawy celnej gdzie sprawdzają co jest w torbie w środku? Lecę pierwszy raz stąd moje pytania 😊 z góry dzięki za pomoc
ivona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 22:02   #2
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Wizzair bagaż podręczny

Cytat:
Napisane przez ivona18 Pokaż wiadomość
Cześć, za miesiąc lecę na weekend odwiedzić rodzinę i nie biorę ze sobą na ten krótki czas walizki tylko plecak jako bagaż podręczny. Będę leciała liniami Wizzair. I tu mam do was pytanie, mój plecak ma idealną wysokość ale w szerokości ma 2cm za dużo. Może to by nie był problem jakby był,,miękki" ale jest sztywny. Wie ktoś jak oni mierzą na lotnisku bagaż podręczny? Trzeba go wcisnąć w taki specjalny kosz przy odprawie? Czy bardziej dokładnie? Bo jakoś bym go wcisnęła jeśli tylko o ten kosz chodzi. I drugie pytanie, czy jak sama zrobię odprawę Online w domu i wydrukuję kartę pokładową to muszę iść tam gdzie inni robią odprawę i oddają bagaże? Czy mogę iść prosto do odprawy celnej gdzie sprawdzają co jest w torbie w środku? Lecę pierwszy raz stąd moje pytania �� z góry dzięki za pomoc
Zależy, skąd lecisz. Z tego, co wiem, to na lotnisku w Pyrzowicach kontrole są bardziej szczegółowe, ale poza tym to zazwyczaj plecaki przechodzą i nikt ich dokładnie nie sprawdza (ani nawet nie wymaga wkładania do kosza), nawet jeśli są niewymiarowe, gorzej, gdyby to była walizka. Nie drukowałem nigdy karty pokładowej, zawsze miałem ją w aplikacji, więc w tej kwestii nie podpowiem, natomiast nie idziesz do stanowiska bagażowego, bo i po co? Od razu do stanowisk kontroli bagażu pokładowego.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 22:12   #3
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Wizzair bagaż podręczny

Latałam często bardzo do Norwegii i sprawdzanie wymiarów to losowa sprawa, ale nie raz widziałam, że ktoś dopłacał. Jeśli chodzi o odprawę online to idziszesz od razu na odprawę, nie tam gdzie nadaje się duże bagaże. Ogólnie polecam aplikacje wizzair, bilet elektroniczny to wygoda dużo latałam, więc może będę mogła jakoś pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-28 23:12:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.