Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 19:27   #421
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez izus_ka Pokaż wiadomość
(a przeciez za sztuke sie nie placi) i
Od kiedy za sztukę się nie płaci ??

Wydawało mi się do tej pory ,ze własnie za sztukę koneserzy płacą najwięcej.


Cytat:
moze poprostu boicie sie konkurencji
Cała jestem w strachu


Cytat:
to niestety nie bardzo mam czas zeby siedziec godzinami i szukac bo jestem teraz nieco zaganiana a w sprawie kursu tez czas mnie troche goni,
To niestety ja jestem zaganiana jednymi studiami, drugimi studiami, jedną pracą, drugą pracą, jednym adoratorem, drugim adoratorem.

Albertynka jest zaganiana kursantkami.

Awa jest zaganiana imprezami i paznokciami.

Villemcia, chilanes, mona, karolka, madzia zaganiane setką innych rzeczy ale wszystkie jak jeden mąż rzucimy wszystko i pospieszymy Ci z pomocą.
Bo te setki wątków,kóre do tej pory spłodziłysmy Tobie nie wystarczają.


Cytat:
chcialam od was zasiegnac rady z waszych osobistych doswiadczen bo napewno macie juz jakies kursy sprawdzone i wiecie ktore sa dobre
Czy nie mozesz zasięgnąć w wyszukiwarce?

Cytat:
co postaram sie zrobic nastepnym razem
Cieszy nas to niepomiernie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 19:59   #422
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: kursy paznokci

Pauluś kochana Ty nam tu nie ściemniaj, że masz 2 prace- nie czytałas co "kolerzanka" napisała:
Cytat:
jestem pewna ze wy "pasjonatki" tez nie robicie pazurkow za darmo i ze tez niezle na nich zarabiacie;
a ci adoratorzy to wiesz, za ta Twoja wielka kasa lataja
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:18   #423
izus_ka
Przyczajenie
 
Avatar izus_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: kursy paznokci

Wiec skoro i na tym można zarobić to po co te teksty o wielkiej pasji, zamilowaniu i ze mam sobie darowac. to ze teraz bardziej patrze na ewentualne zarobki i nie jestem pasjonatka to wcale nie znaczy ze sie w to nie wciagne




Cytat:
Cała jestem w strachu
pochlebia mi to



Cytat:
To niestety ja jestem zaganiana jednymi studiami, drugimi studiami, jedną pracą, drugą pracą, jednym adoratorem, drugim adoratorem.

Albertynka jest zaganiana kursantkami.

Awa jest zaganiana imprezami i paznokciami.

Villemcia, chilanes, mona, karolka, madzia zaganiane setką innych rzeczy ale wszystkie jak jeden mąż rzucimy wszystko i pospieszymy Ci z pomocą.
Bo te setki wątków,kóre do tej pory spłodziłysmy Tobie nie wystarczają.
a jednak siedzisz przed kompem i marnujesz swoj CENNY czas na dogryzanie i obrazanie mnie (napisanie nazwy kursu albo konkretna odpowiedz na inne pytanie zajmuje 3min) w wypowiedzi której napisanie zajmuje cie z pewnoscia wiecej niz 3min



Cytat:
Czy nie mozesz zasięgnąć w wyszukiwarce?
w wyszukiwarce wyświetlają sie strony firm oferujacych kursy a nie sadze zeby byly tam opinie obiektywne; wyswietlaja sie tez rozne fora a wydaje mi sie ze istota takiego forum jest wymienianie doswiadczen odpowiedz na pytanie i przedewszystkim podzielenie się posiadana wiedza

Cytat:
Cieszy nas to niepomiernie.
mnie tez cieszy niepomiernie ze stanowie obiekt waszej radosci
izus_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:32   #424
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez villemcia Pokaż wiadomość
Pauluś kochana Ty nam tu nie ściemniaj, że masz 2 prace- nie czytałas co "kolerzanka" napisała:
a ci adoratorzy to wiesz, za ta Twoja wielka kasa lataja
Buehehehehe
A to łajdaki :P

Cytat:
w wyszukiwarce wyświetlają sie strony firm oferujacych kursy a nie sadze zeby byly tam opinie obiektywne; wyswietlaja sie tez rozne fora a wydaje mi sie ze istota takiego forum jest wymienianie doswiadczen odpowiedz na pytanie i przedewszystkim podzielenie się posiadana wiedza

Czy przekracza Twoje zdolności poznawcze fakt, że przed Tobą było tu 37337328373 lasek ,które dopytywały się o kursy i, że części z nich JUŻ UDZIELONO ODPOWIEDZI ??
Ze wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na tym forum by dowiedzieć się szczegółów?

Wbrew pozorom dziedzina jaką jest stylizacja paznokci wymaga nieco pomyślunku..więc sorry, czarno to widzę.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:52   #425
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kursy paznokci

a ja podlacze sie pod pytanie (raczej jego czesc) , ktore moim zdaniem wcale glupie nie jest. Tez chcialabym w przyszlosci tym sie zajac, jako ze interesuje sie zdobieniem paznocki od dawna. Ciekawa jestem czy ktora z Was utrzymuje sie tylko ze zdobienia paznokci?? podejrzewam ze autorka piszac opłacalne tez miala to na mysli.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:45   #426
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: kursy paznokci

Wyszukiwarka moja droga, lecz nie typu Google itd, lecz wyszukiwarka tu na tym forum!
U góry pod napisem Wylogowywanie znajdziesz napis "Przeszukaj to forum".
Skoro masz czas, by zaglądać, kontorlować i odpowiadać na każdy post jaki tu się pojawi, to znajdziesz też czas na wyszukanie 1839264718647 wątków na ten sam temat. Wystarczy tylko wpisać kilka kluczowych słów.

Ewelka - nikt tu nie napisał, że pytanie jest głupie i nie odpowiemy.
Ale irytującym jest, jak 17 z kolei wątek jest o tym samym i autor oczekuje, że mu się odpowie (bo jemu się należy i trzeba szanować jego czas), a tymczasem nie chce się przeczytać 2-3 wątków na ten temat, gdzie już wszystko było opisane. Nasz czas (dłuższych stażem Wizażanek) się nie liczy, bo my musimy, bo to nasz "obowiązek" odpowiedzieć po raz 17263621743673 na to samo pytanie. Kurdę ludzie trochę szacunku dla pracy włożonej w tworzenie tego miejsca.
Na pewno każdy z chęcią wypowiedał by się na temat którego jeszcze nie było. Nie było by marudzenia, pisaniny i odsyłania do poprzednich wątków i wyszukiwarki.

Trochę chęci nie zaszkodzi.

A jak Waszym głównym celem ma być zarabianie, to przygotujcie się na to, że przez długi czas dokłada się do tego interesu. I nie pytajcie jak długi to czas, bo u jednego będzie to 6 miecięcy, a innego 2 lata. Wszystko zależy od chęci, umiejętności i Czasu na doszkalanie, którego jak napisała jedna z Was brakuje.

A co do tego, że boję się konkurencji, to nie jestem Stylistką, więc wszystko mi jedno, czy się tym zajmiesz, czy nie, bylebyś to robiła dobrze.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2007-05-10 o 08:48 Powód: literówka
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:26   #427
izus_ka
Przyczajenie
 
Avatar izus_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: kursy paznokci

wiesz w brew temu ci piszecie i sadzicie o mnie, korzystajac wlasnie z wolnej chwili kiedy

Cytat:
mam czas, by zaglądać, kontorlować i odpowiadać na każdy post jaki tu się pojawi
juz przeszukalam ten watek (zrobilabym to predzej czy pozniej) i znalazlam interesujace mnie informacje.

Tylko zastanawia mnie dlaczego od razu przechodzicie do ostrej krytyki i ataku. Przeczytajcie sobie moje pytanie i odpowiedzcie sobie na pytanie:
- czy to byla prosba o udzielenie informacji czy ządanie.
Wedlug mnie zwrot "pomozcie PROSZE" nie jest bynajmniej ządaniem.

I jak napisala mi paulakrk ze "brak mi pomyslunku" moze najpierw powinna sie zastanowic nad soba.
Bo z tego co wiem to od zawsze bylo tak, ze jak jest zadane konkretne pytanie to albo:
- ma sie zamiar na nie odpowiedziec i sie wtedy odpowiada konkretnie
- albo nie odpowiada sie wcale.

I mysle ze paulakrk ktora zarzuca mi brak szacunku dla jej cennego czasu, zamiast silic sie na zlosliwosci wobec mnie i mnie obrazac, powinna moze zajac sie "dwoma pracami, dwoma kierunkami studiow i tabunem adoratorow" i wtedy nie bedzie pieklic sie o to ze jakas "malolata bez pomyslunku" po raz 37337328373 bedzie zawracac jej glowe i zajmowac tak cenny i z trudem zagospodarowany czas

Pozatym radzicie mi zebym sobie darowala i zajela sie czyms innym skoro mam robic pazurki tylko dla kasy. Nie sadzicie ze zakrawa to troche na hipokryzje bo nie sadze ze robicie pazurki w formie darmowego wolontariatu tylko tez na tym zarabiacie.
izus_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 13:14   #428
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez izus_ka Pokaż wiadomość
ale nie mozna obrazac i oczerniac ludzi ktorzy podchodza do tego bardziej "praktycznie" i chca polaczyc przyjemne z pozytecznym

A kto Tu Cię oczernił i obraził ?
Trochę się zagalopowałaś ... chcesz robić pazurki to rób, zbijaj krocie i ciesz się tym, że caaałymi dniami będziesz siedzieć na pupci i zarabiać kaskę
ZAWSZE możesz spróbować tylko, że zanim zacziesz pożądnie zarabiać to trochę potrwa .... ,
Malarsto współczesne to lepszy zarobek
Powodzenia
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 15:11   #429
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: KIELCE kurs ????

Dziewczyny zainteresowane kursem przedłużania paznokci w Kielcach
Przechodziłam dziś przez miasto i na ulicy Kościuszki (przy księgarni językowej Stamina i sklepie medycznym) jest informacja o "Kursie manicure, stylizacji i przedłużania paznokci metodą żelową".
Kurs (z tego co tak szybko przeczytałam ) jest unijny, tzn. dofinansowania do kursu wynosi do 90% i na koniec otrzymuje się certyfikat/dyplom jakiejś firmy na "W"
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 16:03   #430
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kursy paznokci

mam prostsze rozwiazanie skoro was kolejne watki irytua to po co na nie w ogole reagowac??? zamiast odpisywac tu ze 4 odpowiedzi jak to was one irutuja mozna odpisac na na 4 inne watki ktore was nie irytuja.... forum to forum od zawsze i w przyszosci bedzie ze watki beda sie powtarzac to norma na kazdym forum. a szczerze rozumiem ludzi ktorym sie nie chce szukac w 100 watkach bo nawet w wyszukiwarce wpisujac wyskakuje ich z 20 na dany temat i ja nawet czasu na szukanie w tych nie mam.... wiec toche wyrozmiaosci jak sie ma pisac irytacjach niz konkretne odpowiedzi t lepiej nie pisac i nie ciagnac watku takie moje zdanie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 16:06   #431
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kursy paznokci

i ja nie bede dolowac dziewczyny bo mam kolezanki ktore porobily kursy i obecnie z tego zyja.. wiadomo ze t prca dorywcza wiec stalego dochodu nie ma bo raz w mc lepije raz gorzej a na poczatku duzo klientow nie ma ale jesli dobrze nauczysz sie robic i okaze sie ze masz do tego smykalke to z czase przez gluchy telefon same klientki naplyna
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 17:18   #432
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
wiadomo ze t prca dorywcza wiec stalego dochodu nie ma bo raz w mc lepije raz gorzej
No i tu Cię zdzwię, bo dla mnie i dla wielu dziewczyn, które tu na wizażu spotkasz, to nie jest "poraca dorywcza", tylko zawód, który na przykład ja uprawiam od 4 lat i nieźle zyje
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:24   #433
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kursy paznokci

no, aja np dla odmiany juz na niedlugo z torbami pojde, bo juz od dawna nie wydaje kasy na nic innego jak na to moje hobby

wiec poki co tylko dokladam dointeresu, ale jak mnie to cieszy to co mam sobie odmawiac przyjemnosci
moze kiedys sie to zwroci
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:36   #434
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: kursy paznokci

Karolka nie martw sie. Bedziesz miała kompana Znajdziemy sobie jakies przytulne miejsce pod mostem
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 18:17   #435
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kursy paznokci

Zwróci sie zwróci, bądźcie spokojne- na poczatku rzeczywiście trzeba zainwestować, ale potem ta inwestycja sie zwraca

Teraz maj- komunie, niedługo zacznie sie okres slubow- bedzie coraz więcej klientek.
Głowki do góry!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 00:59   #436
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Karolka nie martw sie. Bedziesz miała kompana Znajdziemy sobie jakies przytulne miejsce pod mostem
Joł joł - ja wychodze na swoje, czasami dokładam ale co tam - nic nie poradzę przeciez to zboczenie

Ray - sama widzisz , że wyszukiwarka działa Szybciej znajdziesz odpowiedź w tych 20 wątkach niż doczekasz się odpowiedzi na kolejny zdublowany. Piszesz o wyrozumiałości ... odpisując w kółko jedno i to samo ach .....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 14:24   #437
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Karolka nie martw sie. Bedziesz miała kompana Znajdziemy sobie jakies przytulne miejsce pod mostem

hehe, tak, gdzies miedzy twoim miastem a moim
a te dziewczyny ktore wychodza na prosta i jeszcze troszke zarabiaja to nam beda kanapki z konserwa przynosic
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 16:34   #438
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
hehe, tak, gdzies miedzy twoim miastem a moim
a te dziewczyny ktore wychodza na prosta i jeszcze troszke zarabiaja to nam beda kanapki z konserwa przynosic
A co drugi tydzień resztki żelu gratis
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:06   #439
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kursy paznokci

Hehehe a ja dopiero od poczatku roku spisuję rózne rzeczy a od 16.04 prowadzę analizę finansową przedsięwzięcia wiec jeszcze nie wiem do której grupy się zaliczam.

Ale jakby co, wybierzmy jakiś przestronny most
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 04:19   #440
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: kursy paznokci

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Albertynka jest zaganiana kursantkami.

Awa jest zaganiana imprezami i paznokciami.

Villemcia, chilanes, mona, karolka, madzia zaganiane setką innych rzeczy ale wszystkie jak jeden mąż rzucimy wszystko i pospieszymy Ci z pomocą.
Bo te setki wątków,kóre do tej pory spłodziłysmy Tobie nie wystarczają..
no jestem oburzona!!!!! co za potwarz, jakie imprezy????? że 1 na tydzień to zaraz ganianie???? i wcale na nie nie ganiam , tylko se jadę, np. tramwajem, a z powrotem też nie ganiam, tylko idę np. boso, bo nogi bolą od tańczenia..
Proszę więc mnie nie oczerniać)))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:22   #441
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Gdzie zrobić kurs ? - wątek zbiorczy

Dorzucam do pierwszego postu nowy adres w Bydgoszczy na szkolenia Bass Cosmetics

F.H.U. "DŻEDEFRE"
ul.Chołoniewskiego 41a
85-127 Bydgoszcz
tel.052 371 52 44, tel.kom. 512 346 094

Dość szeroki zakres szkoleń,ceny chyba niezbyt wysokie jak za taki kursik, he he straaasznie się cieszę bo jutro umawiam termin kursu !!!!!!Nareszcie!!!! !!!!!Wkrótce ruszy ich stronka www. , a na razie dziala pod adresem http://www.paznokcie.maniak.pl/index.php .Prowadza sprzedaz produktow, więc możecie dziewuszki oblookać sobie cenki.
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 09:48   #442
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dzięki wszystkim Wizażankom za informację, mam już nieco jaśniej na wiele nurtujących mnie do tej pory pytań
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 23:26   #443
czarna355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
GG do czarna355
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

witam jestem z Bialegostoku, moze sie ktos orientuje ile kosztuja kursy w moim miescie na kosmetyczke i czy po skonczeniu takiego kursu, moge otworzyc wlasny zaklad.Pozdrawiam..
czarna355 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:03   #444
karla_t
Przyczajenie
 
Avatar karla_t
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Sama kiedyś chciałabym robic profesjonalnie tipsy... problem w tym, że wy wszystkie miałyscie styczność z tipsami, a ja w sumie tylko raz miałam robione. Nie miałam nigdy okazji by podpatrzec jak sie to robi, ale podoba mi się to i zaczełam myslec o tym. Póki co jestem chyba na etapie zerowym bo za bardzo sie nie orientuje w robieniu tipsów, ale chciałabym zrobić jakis kurs bo jestem za granica i kurs kosmetyczki czy fryzjerki bardzo by mi się przydał (fryzjerka niestety odpada bo do tego to raczej niemam smykałki :/ ) Co wy o tym myslicie? Miałabym jakieś szanse na bycie kiedyś dobra kosmetyczką, oczywiście dodam, że nigdy nie było tak, żebym sie kompletnie NIE interesowała paznokciami, po częsci zawsze mnie to iciekawiło, w szczególności w liceum.
karla_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:21   #445
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_t Pokaż wiadomość
Sama kiedyś chciałabym robic profesjonalnie tipsy... problem w tym, że wy wszystkie miałyscie styczność z tipsami, a ja w sumie tylko raz miałam robione. Nie miałam nigdy okazji by podpatrzec jak sie to robi, ale podoba mi się to i zaczełam myslec o tym. Póki co jestem chyba na etapie zerowym bo za bardzo sie nie orientuje w robieniu tipsów, ale chciałabym zrobić jakis kurs bo jestem za granica i kurs kosmetyczki czy fryzjerki bardzo by mi się przydał (fryzjerka niestety odpada bo do tego to raczej niemam smykałki :/ ) Co wy o tym myslicie? Miałabym jakieś szanse na bycie kiedyś dobra kosmetyczką, oczywiście dodam, że nigdy nie było tak, żebym sie kompletnie NIE interesowała paznokciami, po częsci zawsze mnie to iciekawiło, w szczególności w liceum.
Warto spróbować, trzeba jednak wybrać odpowiedni kurs, bo może się trafic taki, po którym będziesz wiedziała jeszcze mniej, niż teraz (to czarny scenariusz).
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:45   #446
karla_t
Przyczajenie
 
Avatar karla_t
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Agoosia oby tylko ten czarny scenariusz się nie sprawdził :P Myśle, że jak sprobuje to nie zaszkodzi, jednak teraz musze sie podszkolic ogólnie w tematyce TIPSY
karla_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 07:45   #447
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Co sądzicie o kursie Peggy Sage? Była któraś z Was?
daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 13:18   #448
niunia_51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Question kursy w zielonej górze i poznaniu???

witam wszystkich
proszę wszystkich z tych miast o podanie stron www lub adresów najlepszych kursów dotyczących paznokci

potrzebuję tego PILNIE ponieważ jak najszybciej muszę zrobić taki kurs.
jeżeli ktoś może to fajnie by było znac czas trwania no i cenę

z góry dziękuję wszystkim i mam nadzieje że ktoś mi pomoże....
niunia_51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:30   #449
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: kursy w zielonej górze i poznaniu???

Cytat:
Napisane przez niunia_51 Pokaż wiadomość
witam wszystkich
proszę wszystkich z tych miast o podanie stron www lub adresów najlepszych kursów dotyczących paznokci

potrzebuję tego PILNIE ponieważ jak najszybciej muszę zrobić taki kurs.
jeżeli ktoś może to fajnie by było znac czas trwania no i cenę

z góry dziękuję wszystkim i mam nadzieje że ktoś mi pomoże....
Czytałaś 1. post tego wątku?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:42   #450
niunia_51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: kursy w zielonej górze i poznaniu???

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Czytałaś 1. post tego wątku?
tak, może źle się wyraziłam bo chodziło mi o opinie osób które ukończyły kursy w różnych szkołach w tych miastach
niunia_51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.