Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 15:48   #1021
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Chcialabym przeprosic Elene jesli poczula sie urażona - wyrazilam swoje odczucia po innym kursie i może troche przesadzilam - Master jest na pewno dobrą szkołą ponieważ ma wiele kursantek i trudno się tam dostać - pewnie dlatego trudno było mi się dostać na drugie szkolenie - nie chcialam aby to wszystko tak wyszlo - czasem czlowiek pisze i nie wie że taka wojna z tego potem - a że zależało mi na czasie to poszłam gdzie indziej na kurs i bardziej tam mi się podobało - ale to i dlatego że ja nie lubię tłoku i lepiej mi się pracowało sam na sam z instruktorem - zapewne jedni wolą kursy grupowe a inni indywidualne - najlepiej się zastanowić wcześniej - bo to co służy jednym nie będzie się podobało innym(kwesia usposobienia) - i potem czlowiek niepotrzebnie zawiedziony - niepotrzebne są takie wojny na wizażu - bo tytuł wątku - "gdzie zrobić kurs -" a potem wchodzi jakaś osoba pierwszy raz i czyta takie wzajemne szkalowanie się - z drugiej strony każdemu wolno wyrazić swoją opinię - a i każdemu wolno się bronić przed tą opinią - w granicach rozsądku
Polecam i Master i All4Nails
No niestety losek78,czasem tak jest że się żałuje po czasie ale jak to się mówi-lepiej pózno niż wcale..Mogę sobie tylko wyobrazić jak czuła się p.Elena(znając jej wrażliwość) jak to wszystko czytała..
To wszystko co napisałaś na temat obu kursów,nikt tego tu nie kwestionował bo każdy ma prawo do swoich odczuć i zadowolenia lub nie.
Ale jedno jest pewne na 100%-jeżeli bierzesz udział w czymś po raz pierwszy to wiadomo jak jest-stres,nie wiesz co i jak,co z czym i po co.Zawsze boimy się nieznanego i podchodzimy do tego z pewnym dystansem.Idąc na drugie szkolenie wiedziałaś już czego się spodziewać i na pewno podeszłaś do tego z większym luzem i stąd też pewnie te różnice w odczuciach..
Ja na całe szczęście(i dzięki Bogu) zaczynałam swoją przygodę z pazurkami pod czujnym okiem p.Eleny i nigdy zdania nie zmienię-nie mogłam trafić lepiej
Dziękuję p.Elenko za to, czego się dzięki pani nauczyłam i za to jakim jest pani człowiekiem
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 21:01   #1022
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
krakał, krakał i wykrakał....


i dodam od siebie:
zmęczyło mnie to forum ogromnie.
udaję się na zasłużony odpoczynek.
Na swoje forum.
wrócę.
ale nie wiem kiedy.
Pa!
No to teraz już wiesz, czemu poprzednio nie było mnie przez pół roku. Historia powtórzyła się znowu i tym razem mam dość, nie wtrącam się.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:46   #1023
Wykladowca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie interesują mnie rozgrywki między Paulą a Placówką Master. Ale jest niedopuszczalne takie publiczne szykanowanie. Paulakrk Twoje zachowanie jest nieetyczne. Nie masz prawa krytykować czyjegoś szkolenia, jeśli sama nie brałaś w nim udziału i więcej sama prowadzisz konkurencyjne działania.

Nie życzę sobie takich niskich zagrywek na tym forum.

Paulakrk ma bana tymczasowego za sumę kilku ostatnich wypowiedzi atakujących użytkowniczkę i łamiących regulamin forum.
Niestety, ale tez tak uwazam :/

Moim zdaniem najlepiej wybierać taki kurs lub szkolenie, które jest
polecane przez same uczestniczki tych kursów.
Jeszcze lepiej jest - jeżeli możemy same obejrzeć ich prace z tych
szkoleń, czy się nam podobają czy nie.

Jest to również dość istotne ponieważ każdy szkolący ma swoje
techniki wg. których naucza.
Preferuje różne kształty i zdobienia. Jeden woli mniej naturalne , drugi
wybierze delikatne i subtelne .

A na koniec zastanowić się jeszcze, czy chcemy tylko poznać wybraną
technikę, czy jesteśmy przyszłościowo zainteresowane tą pracą.

Wtedy dobrze jest korzystać z kursów, które mają opracowany w tym
kierunku program.
Wykladowca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 13:54   #1024
bozena111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja rowniez chce cos dopisac w tej sprawie.Czuje sie tak samo zbulwersowana.To ze ktos prosi o blizsze informacje w sprawie dzialalnosci tej pani wynikalo z mojego zapytania .Dokladnie tak to bylo jak tutaj to zostalo napisane i zacytowane przez pania Ewe.na pewno nie chcialam nikogo obrazic, poniewaz nie znam tej osoby , jesli pani Paula poczula sie urazona to przepraszam.Wiec moze dobrze bylo by nie dorabiac innej histori.Nawet nie chce sie zastanawiac, co by bylo jakbym to ja sie na tym forum wprost tej pani zapytala.PEWNIE TEZ BYM SIE NASLUCHALA...Jestem swiezo upieczona stylistka jeszcze duzo pracy przede mna.wybralam kurs master poniewaz wydal mi sie najlepszy i nie pmylilam sie .nie bojcie sie"groznej"pani Ewy jest toosoba bardzo ambitna i za wszelka cene broni dobrego imienia swojej szkoly . a to ze my kursantki stoimy za nia murem to chyba o czyms swiadczy .
bozena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 16:22   #1025
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Nie rozumien po co dalej kontynuowac temat.
Obie strony zostaly ukarane banem wiec nie ma sensu dalej tego rozdmuchiwac.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 18:32   #1026
Matilda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Czesc Dziewczyny
Chciałabym się
Was tu poradzić bo sporo wiecie.
Wybieram się na kurs przedłużania paznokci żelem i akrylem. Jestem z podlasia i mieszkam nie daleko Białegostoku a myslalam nad kursem w Warszawie i znalazlam taki 6-dniowy z zapewnionym noclegiem. Info na tej stornie http://www.professionails.pl/szkolenia.php moze ktoras jak juz tam byla i opowie jak wrażenia. Albo moze doradzicie jakis inny dobry kurs.
Matilda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 21:52   #1027
salonMOLOkrk
Przyczajenie
 
Avatar salonMOLOkrk
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
GG do salonMOLOkrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam Wszystkich!
Gorąco polecam kurs Master Professional w Krakowie.Nauczyłam sie przedłużać pazurki metodą żelową i akrylową. Techniki zdobień które poznałam pozwoliły mi na odmienność i orginalność. Otworzyłam mały gabinet,prosperuje od 5 miesiecy i jak do tej pory-nie narzekam na brak klientek a najważniejsze jest to że wracają do mnie-są bardzo zadowolone a pazurki super sie trzymają-najbardziej podobają sie malowane farbami i różyczki akrylowe które z biegiem czasu wychodza mi coraz ładniejszeNa kursie czułam sie jak w domu pod czujnym okiem Pani Eleny bardzo dużo sie nauczyłam- od trzymania pędzelka do skomplikowanych wzorów. Atmosfera super,grupy nieliczne. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu i chętnie jeżdze tam na zakupy Pani Elena to cudowna, ciepła i przemiła osoba, posiada szeroką wiedze którą potrafi w bardzo zrozumiały sposób przekazać. Kończąc kurs właśnie u niej możecie być pewne że Wasze umiejętności będą na bardzo wysokim poziomie pełen profesjonalizm!!!!!!!
P/S Pozdrawiam Panią Ewe

salonMOLOkrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 22:08   #1028
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bozena111 Pokaż wiadomość
Ja rowniez chce cos dopisac w tej sprawie.Czuje sie tak samo zbulwersowana.To ze ktos prosi o blizsze informacje w sprawie dzialalnosci tej pani wynikalo z mojego zapytania .Dokladnie tak to bylo jak tutaj to zostalo napisane i zacytowane przez pania Ewe.na pewno nie chcialam nikogo obrazic, poniewaz nie znam tej osoby , jesli pani Paula poczula sie urazona to przepraszam.Wiec moze dobrze bylo by nie dorabiac innej histori.Nawet nie chce sie zastanawiac, co by bylo jakbym to ja sie na tym forum wprost tej pani zapytala.PEWNIE TEZ BYM SIE NASLUCHALA...Jestem swiezo upieczona stylistka jeszcze duzo pracy przede mna.wybralam kurs master poniewaz wydal mi sie najlepszy i nie pmylilam sie .nie bojcie sie"groznej"pani Ewy jest toosoba bardzo ambitna i za wszelka cene broni dobrego imienia swojej szkoly . a to ze my kursantki stoimy za nia murem to chyba o czyms swiadczy .
Cytat:
Napisane przez salonMOLOkrk Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
Gorąco polecam kurs Master Professional w Krakowie.Nauczyłam sie przedłużać pazurki metodą żelową i akrylową. Techniki zdobień które poznałam pozwoliły mi na odmienność i orginalność. Otworzyłam mały gabinet,prosperuje od 5 miesiecy i jak do tej pory-nie narzekam na brak klientek a najważniejsze jest to że wracają do mnie-są bardzo zadowolone a pazurki super sie trzymają-najbardziej podobają sie malowane farbami i różyczki akrylowe które z biegiem czasu wychodza mi coraz ładniejszeNa kursie czułam sie jak w domu pod czujnym okiem Pani Eleny bardzo dużo sie nauczyłam- od trzymania pędzelka do skomplikowanych wzorów. Atmosfera super,grupy nieliczne. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu i chętnie jeżdze tam na zakupy Pani Elena to cudowna, ciepła i przemiła osoba, posiada szeroką wiedze którą potrafi w bardzo zrozumiały sposób przekazać. Kończąc kurs właśnie u niej możecie być pewne że Wasze umiejętności będą na bardzo wysokim poziomie pełen profesjonalizm!!!!!!!
P/S Pozdrawiam Panią Ewe
Ile jeszcze takich wypowiedzi sie tu pojawi? To jakas forma reklamy czy co?
Padly jakies tam niepochlebne opinie o osrodku szkoleniowym i teraz niby przypadkiem zupelnie nowi uzytkownicy majacy po 1 poscie deklaruja swoje oddanie i zachwyt? Nikt tu nie watpi w umiejetnosci pani Eleny!!!
Jeszcze raz nadmieniam, ze nie widze sensu kontynuowania tematu.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 22:29   #1029
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Jeszcze nikt nie zauważył dziwnego "zbiegu okoliczności", że każdorazowo, gdy ktoś cos negatywnego napisze o Pani Elenie i kursach Mastr, natychmiast pojawiają sie "zupełnie przypadkowo" użytjkowniczki chwalace pod niebiosa te szkolenia?

Jestem na forach od lat i od lat obserwuje te "dziwne zbiegi okoliczności"
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 22:39   #1030
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja! Ja zaobserwowalam

Ale ze mnie cwana bestyyyjjja
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 23:26   #1031
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

No tak..ja też coś zauważyłam,jeśli można oczywiście??bo chwilami mam wrażenie że tematy na niektórych wątkach są że tak powiem"delikatnie tendencyjne"
A jak już pojawi się ktoś z odmiennym zdaniem(czyt.z konkurencji) to stare wizażowe wyżeraczki huzia na józia!!
I teraz np.kinia2305,do ciebie śmiem się zwrócić,co mnie obchodzi że TY nie widzisz sensu kontynuowania tematu?Są osoby które chcą się na w/w temat wypowiedzieć i mają takie prawo
Albo stwierdzenia typu-wypowiadają się użytkowniczki mające po jednym poście...no normalnie ręce opadają,to trzeba było od razu w tytule wątku zaznaczyć grubo i drukowanymi że wypowiadać się mogą TYLKO użytkowniczki mające powyżej 1000 postów na koncie.
Nieee, no dawno nie spotkałam się z takim "przyjacielskim podejściem"na forum..
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 23:51   #1032
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

A ja sądze, że to temat dotyczący ocen szkoleń i lepiej przy nim pozostańmy.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:45   #1033
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kociaczek72 Pokaż wiadomość
No tak..ja też coś zauważyłam,jeśli można oczywiście??bo chwilami mam wrażenie że tematy na niektórych wątkach są że tak powiem"delikatnie tendencyjne"
A jak już pojawi się ktoś z odmiennym zdaniem(czyt.z konkurencji) to stare wizażowe wyżeraczki huzia na józia!!
I teraz np.kinia2305,do ciebie śmiem się zwrócić,co mnie obchodzi że TY nie widzisz sensu kontynuowania tematu?Są osoby które chcą się na w/w temat wypowiedzieć i mają takie prawo
Albo stwierdzenia typu-wypowiadają się użytkowniczki mające po jednym poście...no normalnie ręce opadają,to trzeba było od razu w tytule wątku zaznaczyć grubo i drukowanymi że wypowiadać się mogą TYLKO użytkowniczki mające powyżej 1000 postów na koncie.
Nieee, no dawno nie spotkałam się z takim "przyjacielskim podejściem"na forum..
zgadzam sie z tobai wiecie co powiem wam wiecej"stare wyjadaczki"nie wszytskie oczywiscie ale wiekszosc z was jest tak nie przychylnie nastawiona do nowych dziewczyn probujacych wejsc w temat stylizacji,ze czlowiekowi rece opadaja,odbieracie jakiekolwiek sily i checi na kontynuacje swoich zainteresowan,stworzylysc ie tak zwana grupę ktora atakuje i przeraza innych uzytkownikow tychze watkow,bo spotkalam sie juz na kilku z takimi sytuacjami,ze gardzi sie nowymi a uwaza tylko swoje kolezanki za profesjonalistki,owszem zapewne nimi jestescie, nie neguje tego ale dajcie przynajmniej cieple slowo by dziewczyny wierzyly ze sie uda,ze zbuduja wkoncu te cholerna krzywa C a nie od razu wysylacie na kurs i robicie mase przykrych uwag!moja wypowiedz mozna rowniez odebrac jako atak.dlatego nie wypowiem sie wiecej na tym watku,no chyba ze uznam to za sluszne.pozdrawiam
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:52   #1034
magdulka132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Lightbulb Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ale sie szumu narobiło, makabra poprostu. Nie rozumiem was kobity. Z jednej strony chcecie sie dowiedzieć gdzie i jaki kurs sie odbywa ale jak ktoś odpisze to już trzeba go zjeżdżić i co lepsze po banie niech sie lepiej już nie odzywa. Fajne zagrania. Wogule nie widze sensu wchodzenia na ten temat osób które uczą. Kursantki powinny sie wypowiadać a nie wywoływanie wojny pomiędzy szkołami. Jak ktoś mądrze wcześniej napisał co jakiś czas historia sie powtarza i wybucha wojna pomiędzy nami o to jaki jest kurs lepszy. o gustach sie nie dyskutuje jeszcze sie nie urodził taki co by każdemu dogodził ale po raz kolejny zgodze sie z osobą z wcześniejszego postu że to nie grzech że kursantki bronią swojej szkoly- ale tylko wtedy kiedy są z niej zadowolone. Bo każda z was wie że jakby wyłożyłą tysiaka na szkolenie i nie była z niego zadowolona to wołami by jej nie zaciągneli do klawiatury żeby cos pozytywnego napisała o tej szkole. Każda z was dobrze wie o co tu chodzi tylko żadna sie nie odezwie zwłaszcza te które są złe o to że tak dobrze Master funkcjonuje. Zamiast sobie podkładać kłody na tym forum może postarajcie sie żeby i wasze kursantki były waszą żywą reklamą. Bo co jak co ale to że za Eleną tak stoją murem samo przez sie rozumie. Wam kochane dziewczyny które chcecie sie dowiedzieć gdzie zrobić kurs okropnie współczuje bo na tym forum w tym temacie panuje okropna zawiść i fałsz. Sama tego doświadczyąłam i gdyby nie maly zbieg okoliczności trafilabym na kurs o ktorym dopiero poźniej dowiedziałam sie naprawde dużo "ciekawostek" i teraz nawet za darmo bym na niego nie poszła.
magdulka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:58   #1035
magdulka132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

chcialam jeszcze dodać że życze wam udanego wyboru bo jak widać o to ciężko ale wierze że i wy przyszle kursantki będziecie mogły powiedziec po kursie że lepiej trafić nie mogłyście jeszcze raz powodzenia
magdulka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:01   #1036
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kociaczek72 Pokaż wiadomość
I teraz np.kinia2305,do ciebie śmiem się zwrócić,co mnie obchodzi że TY nie widzisz sensu kontynuowania tematu?Są osoby które chcą się na w/w temat wypowiedzieć i mają takie prawo
Albo stwierdzenia typu-wypowiadają się użytkowniczki mające po jednym poście...no normalnie ręce opadają,to trzeba było od razu w tytule wątku zaznaczyć grubo i drukowanymi że wypowiadać się mogą TYLKO użytkowniczki mające powyżej 1000 postów na koncie.
Nieee, no dawno nie spotkałam się z takim "przyjacielskim podejściem"na forum..
Odpowiem Ci slowany Albertyny:

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jeszcze nikt nie zauważył dziwnego "zbiegu okoliczności", że każdorazowo, gdy ktoś cos negatywnego napisze o Pani Elenie i kursach Mastr, natychmiast pojawiają sie "zupełnie przypadkowo" użytjkowniczki chwalace pod niebiosa te szkolenia?

Jestem na forach od lat i od lat obserwuje te "dziwne zbiegi okoliczności"

I zeby nie bylo. Nie mam nic przeciwko pani Elenie.
Wrecz przeciwnie.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:09   #1037
salonMOLOkrk
Przyczajenie
 
Avatar salonMOLOkrk
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
GG do salonMOLOkrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

No coż . . .widocznie fora internetowe nie spełniają już swojej funkcji. Master jest poprostu najlepszą szkołą- co tu dużo gadać. A konkurencja jak chce wypisywać takie pierdoły to może sie zalogować na Czaterii w pokoju 'ploteczki'.
Pozdrawiam Wszystkie pazuromaniaczki!
salonMOLOkrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:37   #1038
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Czy ktoś robił kurs w Białymstoku na ul Stołecznej w SPN?

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-10-29 o 15:31
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 16:14   #1039
Matilda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Czy ktoś mi odpowie na mojego posta?
Matilda90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 18:54   #1040
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Matilda90 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi odpowie na mojego posta?
Nic się nie smuć,bo i po co?
Widocznie żadna z dziewczyn przeglądających ten wątek nie wie nic na temat kursu który cię interesuje.Proponuję ci wyszukiwarkę,wpisz w nią nazwę placówki i na pewno coś interesującego do poczytania się znajdzie
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 19:33   #1041
salonMOLOkrk
Przyczajenie
 
Avatar salonMOLOkrk
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
GG do salonMOLOkrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jeszcze nikt nie zauważył dziwnego "zbiegu okoliczności", że każdorazowo, gdy ktoś cos negatywnego napisze o Pani Elenie i kursach Mastr, natychmiast pojawiają sie "zupełnie przypadkowo" użytjkowniczki chwalace pod niebiosa te szkolenia?

Jestem na forach od lat i od lat obserwuje te "dziwne zbiegi okoliczności"

Do wiadomości Albertyny - nie jestem przypadkowa acha ...i ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam czasu na pisanie bezsensownych,złośliwych i pustych postów w liczbie xxxx - wole przeznaczyć mój cenny czas moim klientkom
Pozdrawiam Cię Albertyno i Wszystkie pazuromaniaczki!
salonMOLOkrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:49   #1042
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Uważam, że tytuł wątku " GDZIE ROBIĆ KURS" jest jednoznaczny, nie mamy pisać gdzie kursu nie robić, tylko gdzie polecacie, żeby robić. Jeśli osoba, która szuka dobrego kursu zaufa opinni tzw. " jednopostowych" to jej wybór, ja np. wolałabym posłuchać opinii kogoś kogo znam, czyje prace oglądałam itd.Podobnie jest na allegro, nie kupię nic od sprzedawcy z 1 pozytywnym komentarzem, wolę kupić od tego, który ma pozytywów więcej. Ale to moja opinia i niech każdy wybiera co chce, ale proszę nie piszcie, którego kursu nie polecacie, bo to nie temat tego wątku, jednym złym słowem ( czasem konkurencyjnym, czasem nieobiektywnym) można zniszczyć czyjąć latami wypracowywaną reputację. Jeśli oglądamw galeriach pazurki, które mi się nie podobają po prostu nie piszę nic, chwalę tylko te, które mi się podobają, proste. Prosimy więc o opinie chwalące dobre kursy, więcej one pomogą niż te krytykujące.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:06   #1043
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

kochane polecacie jakiś kurs w okolicach Krosna Jasła? bo nic tutaj nei widze ;/
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:12   #1044
guziczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Mam pytanko czy jest ktoś kto robił kurs z L. Femme w Kielcach?? Słyszałam ,że żele z tej firmy są do niczego ale co sądzicie o kursie? Bardzo prosze o odpowiedź.
guziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 13:02   #1045
salonMOLOkrk
Przyczajenie
 
Avatar salonMOLOkrk
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
GG do salonMOLOkrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guziczeek Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy jest ktoś kto robił kurs z L. Femme w Kielcach?? Słyszałam ,że żele z tej firmy są do niczego ale co sądzicie o kursie? Bardzo prosze o odpowiedź.
O kursie nic nie wiem....ale żel ...faktycznie do niczego.
Pozdrawiam
salonMOLOkrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 14:46   #1046
guziczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

w Kielcach bogatej oferty nie ma...niestety
guziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 22:18   #1047
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Guziczku, czasem warto na te kilka dni wyjechac do innego miasta na DOBRE szkolenie
Gdy ja sie uczyłam jeżdziłam na szkolenia, warsztay, pokazy itp.. po całej Polsce. I chyba kazda dobra stylistka robi podobnie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 10:45   #1048
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

kradzież zdjęcia - post usunięty przez administrację
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-24 o 09:19 Powód: reklama
Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 10:49   #1049
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

dolączam certyfikat tej pani nie wiem czy ma znaczenie ale moze??
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:00   #1050
Wykladowca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Z tego co wyczytałam w przedstawionym programie dot. on tylko pracy na tipsie.

Nic nie pisze o stylizacji krzywych C. Dlatego wnioskuje, że to przyuczenie do wykonywania, ale przedłużeń na tipsie.

Trudno doradzać z samej oferty. Wszystko zależy od Instruktora i szkoły jaką naucza to podstawa dobrego kursu. Więc musisz raczej sama się rozeznać w tym temacie i wypytać u organizatorów.
Wykladowca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.