Zapychające składniki w kosmetykach - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 13:44   #331
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Dziewuszki - spójrzcie na ten skład proszę, ja tu kurcze nie widzę nic złego oprócz gliceryny, ale moja wiedza o składach nie jest ten tego.
Pomóżcie proszę bo paszcza mi się buntuje i nie wiem która chemia winna.

Chusteczka samoopalająca LRP:
Aqua, dihydroxyacetone, propylene glycol, glycerin, disodium EDTA, PEG-60 hydrogenated castor oil, phenoxyethalnol, tocopherol, parfum.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:54   #332
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Katuś, ale jak Ci sie buntuje? Zapchało coś? Ja w tej "szmatce" opalającej też nie widzę nic brzydkiego... Mnie się ostatnio "zbuntowała", co objawiło się czterema sztukami prycholi, przed okresem - co się zazwyczaj u mnie nie zdarza A zresztą cholera wie, dlaczego
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:02   #333
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

No właśnie nie tyle prychole, co małe czerwone plamki i gdzie niegdzie taki mały biały punkcik, który można paznokciem zdrapać. Kurcze nic nowego oprócz tych chusteczek nie wprowadziłam.
Skład też mi się prosty wydaje , sama nie wiem.
Erato dzięki .

Przypomniało mi się - Bioderma Sebium micel - próbkę miałam - może to ona tak wkurzyła moją cerę?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 20:25   #334
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewuszki - spójrzcie na ten skład proszę, ja tu kurcze nie widzę nic złego oprócz gliceryny, ale moja wiedza o składach nie jest ten tego.
Pomóżcie proszę bo paszcza mi się buntuje i nie wiem która chemia winna.

Chusteczka samoopalająca LRP:
Aqua, dihydroxyacetone, propylene glycol, glycerin, disodium EDTA, PEG-60 hydrogenated castor oil, phenoxyethalnol, tocopherol, parfum.
SKład ok. Hydrogenated castrol oil jako pochodna olejku rycynowego ma tu pełnic funkcje odzywcze, ale wątpie czy by zapychała, zwazywszy na krotki kontakt ze skorą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:29   #335
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewuszki - spójrzcie na ten skład proszę, ja tu kurcze nie widzę nic złego oprócz gliceryny, ale moja wiedza o składach nie jest ten tego.
Pomóżcie proszę bo paszcza mi się buntuje i nie wiem która chemia winna.

Chusteczka samoopalająca LRP:
Aqua, dihydroxyacetone, propylene glycol, glycerin, disodium EDTA, PEG-60 hydrogenated castor oil, phenoxyethalnol, tocopherol, parfum.
Kasiu,ja mam samoopalacz z LPR,chyba ten sam skład co chusteczka,w kazdym razie tez mam po nim takie czerwone plamki.Moze jakiś uczulający składnik?

Lolitko,a próbowałaś mleczka Lirene do cery tłustej? Jest doskonały do zmywania makijazu cery poddatnej na zapychanie (ja taką wlaśnie mam) .
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:33   #336
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Acha,jeszcze jedno pytanie.Czy wyskakują Wam czasem takie bolące guzy? (jest dosc spory ,jak po uderzeniu i lekko czerwony bez ujścia ropnego)Mam wlaśnie takie coś na czole-wyglądam jak nosorozec! Nie wiem czym to potraktować
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:38   #337
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Angi a masz gdzies skład tego mleczka? Bo znając zycie zawiera alkohol ale jesli nie to bede sie cieszyc Bo narazie własnie mam to do cery wrazliwej i jest z parafina
A co do guzow to wyskakuja mi czasem i wtedy wale na nie wszystko co wlezie - glinka, spirytus, Akneroxid, no i w koncu sie poddaja
Ale teraz wyskoczyla mi franca na brodzie i nie chce za Chiny sobie stamtad pojsc gr :[ a ja musze wygladac przesuper w tym tyg :P Chyba sie zezlę i to wycisne (bede załowac, ale juz nie moge wytrzymac :[)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 21:44   #338
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Angi74
Acha,jeszcze jedno pytanie.Czy wyskakują Wam czasem takie bolące guzy? (jest dosc spory ,jak po uderzeniu i lekko czerwony bez ujścia ropnego)Mam wlaśnie takie coś na czole-wyglądam jak nosorozec! Nie wiem czym to potraktować
Właśnie jestem przyatakowana wysypem guli bez ujścia, które wygladają tragicznie.
Z rozpaczy wyjęłam resztki próbki kwasu i zasmarowałam te syfiska [sorry za słowo, ale jestem wściekła na swoją cere!]. Szczypało jak diabli, ale może mi to zniknie i podsuszy się trochę.
Poza tym od 2 dni non stop Sudocrem jest w ruchu. Zasmorowywuję nimi te niespodzianki...

Czekam dziewczyny na superrady i niezawodne metody w sprawie guli.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:51   #339
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Czytalam u Luskiewnika ,ze te gule to trądzik polekowy.Ja ostatni raz miałam guzy po zazywaniu leku z jodem na tarczycę(2 lata temu).Wczoraj wzięłam lek na alergię -moze to winowajca?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:55   #340
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Angi a masz gdzies skład tego mleczka? Bo znając zycie zawiera alkohol ale jesli nie to bede sie cieszyc Bo narazie własnie mam to do cery wrazliwej i jest z parafina
A co do guzow to wyskakuja mi czasem i wtedy wale na nie wszystko co wlezie - glinka, spirytus, Akneroxid, no i w koncu sie poddaja
Ale teraz wyskoczyla mi franca na brodzie i nie chce za Chiny sobie stamtad pojsc gr :[ a ja musze wygladac przesuper w tym tyg :P Chyba sie zezlę i to wycisne (bede załowac, ale juz nie moge wytrzymac :[)
To jest to mleczko http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7565
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 22:15   #341
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Angi74
Czytalam u Luskiewnika ,ze te gule to trądzik polekowy.Ja ostatni raz miałam guzy po zazywaniu leku z jodem na tarczycę(2 lata temu).Wczoraj wzięłam lek na alergię -moze to winowajca?
Swego czasu miałam takie gule na brodzie i przy uchu. Okazało sie, ze to nie zaden trądzik, tylko ropnie. Wyleczyłam tribiotikiem i effaclarem. Pomocna i fachowa kosmetyczka poleciła mi robienie ciepłych okładów, np z rumianku - przynosilo mi to ulgę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 00:18   #342
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Na bolące bulwy to antybiotyk (właśnie triobitic) albo maść ichtiolowa - od razu wyciągnie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 03:03   #343
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Angi - może masz rację i coś w tych autoheliosach jest uczulajacego. Spróbuję odstawić, dziękuję.

Na gule u mnie nic poza czasem nie działa. Co gorsza po 2 tygodniach niby znikają, ale zostawiają coś pod skórą, jakby ropny naciek, nierówność.
Ten naciek z kolei noszę sobie kolejne 3 tygodnie, aż się pokaże jakieś ujście i wtedy dziada usuwam igiełką jeśli się da.
W międzyczasie smaruję wszystkich co tu wymieniłyście - bez efektu .
Koszmar.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 06:49   #344
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Sandija
Na bolące bulwy to antybiotyk (właśnie triobitic) albo maść ichtiolowa - od razu wyciągnie.
ja na te ogromne bulwy kładę właśnie maść ichtiolową, albo tormentiol czasem paste cynkową dosyć dobrze wyciągają do wierzchu paskudę.
Tribiotic niestety wogóle na mnie nie działał

dla mnie największym problem w zapychaniu stanowią szampony i odżywki do włosów, wtedy w okolicy czoła, skroni, w czesci skóry głowy wysypuje mnie mnóstwem małych okropnych paskud. Po zmianie odzywki, tydzień czy dwa zajmuje mi doprowadzenie skóry co normalnego stanu narazie jestem w trakcie tropienia co mnie tam tak zapycha

wysypywało mnie po:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=bluegirl
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=bluegirl
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=bluegirl
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=bluegirl
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 07:11   #345
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Kate30
Na gule u mnie nic poza czasem nie działa. Co gorsza po 2 tygodniach niby znikają, ale zostawiają coś pod skórą, jakby ropny naciek, nierówność.
Ten naciek z kolei noszę sobie kolejne 3 tygodnie, aż się pokaże jakieś ujście i wtedy dziada usuwam igiełką jeśli się da.
W międzyczasie smaruję wszystkich co tu wymieniłyście - bez efektu .
Koszmar.
Własnie mam taką "pozostałośc" na policzku ;/ i nijak sie nie da tego usunąć, smaruję wszystkim i nic, wycisnąc tez sie nie da.. grrr :[ a wczesniej 2 tyg sie meczyłam zeby tą gulę usunąc, no to teraz sie meczę z jej pozostałościa :[ Dobrze ze przynajmniej pod makijażem da sie to jakos ukryc bonie jest takie "wystające"
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 07:13   #346
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Angi
Dzieki Ale niestety tak jak myslalam, zawiera alkohol ;( wszędzie pakują tego dziada ;/ Ale moze się na nie skusze, zobacze
A własnie : na roznych kosmetykach sa rozne nazwy alkoholi np: alkohol cethyl, ghycol itd, one sie roznia jakos od siebie?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 09:04   #347
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Dzieki Ale niestety tak jak myslalam, zawiera alkohol ;( wszędzie pakują tego dziada ;/ Ale moze się na nie skusze, zobacze
A własnie : na roznych kosmetykach sa rozne nazwy alkoholi np: alkohol cethyl, ghycol itd, one sie roznia jakos od siebie?
To mleczko nie zawiera alkoholu.
Cetyl alkohol to emulgator, nie alkohol.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 09:07   #348
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Sandija
To mleczko nie zawiera alkoholu.
Cetyl alkohol to emulgator, nie alkohol.
Tak jest. Cetyl alcohol jak już może powodowac zapychanie, ale na pewno nie wysuszanie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 09:08   #349
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Dokładnie To zupełnie co innego niż "alcohol denat." - bo to jest oznaczenie dla alkoholu.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 09:35   #350
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Pisałam to na "patentach", ale tu się pojawił temat bolących nacieków pod skórą - w początkowej fazie takiego paskudztwa dobre efekty przynosi mrożenie Dosłownie - należy wziąć kostkę lodu, owinąć w chusteczkę i przymrażać, kilkukrotnie w ciągu dnia. To nie spowoduje, że naciek zniknie, ale będzie mniejszy i szybciej się zagoi - bakterie lubią ciepełko Poza tym w moim przypadku działały na to tylko specyfiki z antybiotykiem. Na szczęście już dość dawno nic takiego mnie nie napadło... Przekroczenie 30 ma swoje plusy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 16:29   #351
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Aaahaaa to takie buty no to dobrze Dzieki za pomoc
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:46   #352
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Dziewczyny pomocy bo nie wiem czy dobrze zrobiłam.. Potrzebuje jakieos intensywnie nawilżającego kremu bo mam przesuszona skore lekami złuszczającymi i myslalam nad kremem Iwostinu intensywne nawilzanie o przedluzonym dzialaniu, i nawet zamowilam juz go w aptece, tylko nie wiem czy kupowac, bo on ma trojglicerydy i parafine.. Uzywala go moze ktoras z Was i wie czy zapycha? Albo znacie moze jakies lekkie i niezapychajace mocno nawilzajace kremy do tlusto-mieszanej cery?? pomozcie prosze...
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:52   #353
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Dziewczyny pomocy bo nie wiem czy dobrze zrobiłam.. Potrzebuje jakieos intensywnie nawilżającego kremu bo mam przesuszona skore lekami złuszczającymi i myslalam nad kremem Iwostinu intensywne nawilzanie o przedluzonym dzialaniu, i nawet zamowilam juz go w aptece, tylko nie wiem czy kupowac, bo on ma trojglicerydy i parafine.. Uzywala go moze ktoras z Was i wie czy zapycha? Albo znacie moze jakies lekkie i niezapychajace mocno nawilzajace kremy do tlusto-mieszanej cery?? pomozcie prosze...
Lolitko ja bym nie ryzykowała z takim składem - mnie szkodzi i jedno i drugie.
A może olejek Hauschki? Jest całkowicie bezpieczny jeśli chodzi o skład, dobrze nawilża no i działa rewelacyjnie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:54   #354
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Dziewczyny pomocy bo nie wiem czy dobrze zrobiłam.. Potrzebuje jakieos intensywnie nawilżającego kremu bo mam przesuszona skore lekami złuszczającymi i myslalam nad kremem Iwostinu intensywne nawilzanie o przedluzonym dzialaniu, i nawet zamowilam juz go w aptece, tylko nie wiem czy kupowac, bo on ma trojglicerydy i parafine.. Uzywala go moze ktoras z Was i wie czy zapycha? Albo znacie moze jakies lekkie i niezapychajace mocno nawilzajace kremy do tlusto-mieszanej cery?? pomozcie prosze...
Ponoć lżejszy jest ten zwykły nawilżający, bez filtrów, jeśli idzie o Iwostin (np. nie ma kapryli, dość "skłonnych" do zapychania). A tak z zupełnie tanich i niezapychających - przynajmniej w moim przypadku - polecam Ziaja Kozie Mleko Krem 1 Nawilżanie - naprawdę kojący krem, nie zostawia tłustego filmu, dobrze się wchłania i jest lekki. Jak przesuszyłam sobie skórę właśnie przez stosowanie kremów matujących i normalizujących wydzielanie sebum, to ten pomógł mi naprawdę bardzo dobrze. Chociaż w składzie - jak właśnie sprawdziłam - jest caprylic/capric triglyceride..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:35   #355
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

A co myslicie o Ziaji =>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12400
albo AA help =>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13642 (tylko tu nie ma składu wiec nie wiem jak to z nim jest)
Ale chyba sie skusze na Ziaje.. Bo nie ma tam nic niebezpiecznego, prawda? ..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:52   #356
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Ten z AA Help w każdym razie na bank zawiera parafinkę - pamiętam, bo wczytywałam się kiedyś w jego skład chyba w Carrefourze. Ziaja wydaje się bezpieczniejsza, ale lepiej poczekać na opinię ekspertów .
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:57   #357
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Akurat dysponuję składem tego AA nawilżającego, chętnie się o nim dowiem czegoś, weźmy go więc pod lupę :

Aqua, Paraffinum Liquidum, Pentylene Glycol, Glycerin and Ethoxydiglycol and Sodium Polyacrylate and Caprylyl Glycol, Arachidyl Alcohol and Behenyl Alcohol and Arachidyl Glucoside, Di C12-C13 Alkyl Malate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyltaurate Copolymer and Isohexadecane and Polysorbate 80, Myristyl Myristate, Squalane, Cetyl Alcohol, Borage Officinalis Oil, Cucurbita Pepo Seed Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearic Acid, Dimethicone, Allantoin.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:14   #358
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A co myslicie o Ziaji =>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12400
albo AA help =>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13642 (tylko tu nie ma składu wiec nie wiem jak to z nim jest)
Ale chyba sie skusze na Ziaje.. Bo nie ma tam nic niebezpiecznego, prawda? ..
Już wcześniej pytałam tu o tę Ziaję - ponoć nie ma w tym kremie nic podejrzanego.
Z powodzeniem stosuję od ponad tygodnia, fajnie nawilża, nie zostawia tłustego filmu.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 03:28   #359
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Akurat dysponuję składem tego AA nawilżającego, chętnie się o nim dowiem czegoś, weźmy go więc pod lupę :

Aqua, Paraffinum Liquidum, Pentylene Glycol, Glycerin and Ethoxydiglycol and Sodium Polyacrylate and Caprylyl Glycol, Arachidyl Alcohol and Behenyl Alcohol and Arachidyl Glucoside, Di C12-C13 Alkyl Malate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyltaurate Copolymer and Isohexadecane and Polysorbate 80, Myristyl Myristate, Squalane, Cetyl Alcohol, Borage Officinalis Oil, Cucurbita Pepo Seed Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearic Acid, Dimethicone, Allantoin.
Ten zdecydowanie odpada, parafina, gliceryna, myristyniany - zapchanie na bank.
Ziaja wygląda dobrze.
Zdecydowanie Ziaja Lolitko .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 06:55   #360
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

To kupuje Ziaje Dziekuje
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.