Bukiety ślubne cz.III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 17:19   #211
sylwus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy utrafię w Twoje gusta. Ja jednak wprowadziłabym do bukietu biało-ecru ciut zieleni, najchętniej jednak ociepliłabym wiązankę odrobiną pastelowej moreli, herbacianym. Trudno znaleźć bukiet idealny dla Ciebie, bo za mało wiem o Tobie, opis jest b. ogólny ... ale może coś wybierzesz.
Nie zwieszałabym bukietu, bo "fartuch" sukni jest pięknie przozdobiony, urokliwy, ale do tak eleganckiej sukni bukiet nie może być z kolei "siermiężny", ma być prosty, ale musi w sobie mieć klasę i wyrafinowany gust.

Bukiet biały - faworyt MZ - nr 1
Bukiet z pastelowym herbacianym - faworyt MZ - nr 2
Reszta poglądowa.

Pozdrawiam - Jola

Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy utrafię w Twoje gusta. Ja jednak wprowadziłabym do bukietu biało-ecru ciut zieleni, najchętniej jednak ociepliłabym wiązankę odrobiną pastelowej moreli, herbacianym. Trudno znaleźć bukiet idealny dla Ciebie, bo za mało wiem o Tobie, opis jest b. ogólny ... ale może coś wybierzesz.
Nie zwieszałabym bukietu, bo "fartuch" sukni jest pięknie przozdobiony, urokliwy, ale do tak eleganckiej sukni bukiet nie może być z kolei "siermiężny", ma być prosty, ale musi w sobie mieć klasę i wyrafinowany gust.

Bukiet biały - faworyt MZ - nr 1
Bukiet z pastelowym herbacianym - faworyt MZ - nr 2
Reszta poglądowa.

Pozdrawiam - Jola

Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.
sylwus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:30   #212
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwus1 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------




Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------




Bardzo dziękuję za radę Drugi bukiet mnie po prostu zachwycił , chcę właśnie czegoś subtelnego ale jednocześnie eleganckiego. Marzyłam o hortensjach ale podobno we wrześniu ich nie dostanę , ślub mam 11 września. Nie wiem jak z anemonami, jeśli byłyby we wrześniu chętnie włączyłabym je do bukietu.
No to cieszę się.
Jest hortensja, są anemony.
Pozdrawiam serdecznie - Jola
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:26   #213
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Madzia4don Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. A co byście doradziły do takiej sukienki? Sukienka w kolorze białym, mam 158 cm wzrostu plus obcas 6 cm, oczy niebieskie, włosy blond.
Włosy upięte w kok i wpięty welon- mgiełka, na ramiona koronkowe bolerko z krótkim rękawem.
Tż 180 cm wzrostu, włosy blond, garnitur ciemno grafitowy.
Myślę o jakimś tradycyjnym bukieciku w żywych kolorach, może fiolet albo żółto-zielony. Ślub 11 września i nawet nie mam pojęcia jakie gatunki kwiatów dostane bez problemu.
Tradycyjnie, ale z klasą.
Cieszę się, że chcesz, jak rzadko kto, bukiet zielono-żółty, to są świetne, żywe, świeże lub lekko pastelowe, ciepłe - piękne kolory - będzie przedłużenie słonecznego lata.
Bukiet niezbyt duży, żeby Cię nie przytłoczył i jeszcze TŻ wysoki ... jakieś lekko wystające elmenty bukietu uczynią go leciutkim ... oby nie przesadzić, wiecheć nie wskazany.

Fioletowe bukiety w tym wątku wklejałam niedawno, ale ja jestem za przedstawioną poniżej na fotkach kolorystyką. TŻ blondyn, Ty blondynka - będzie b. subtelnie, bukiet nie odwróci uwagi od WAS, będzie dopełnieniem stylizacji. Fiolet będzie wyrazistym akcentem.

Proponowałabym stonowaną zieleń, jeśli żywszą - to niewiele.

Zależy jeszcze od całej stylizacji ślubno-weselnej, ale zapewne coś wybierzesz.

Jestem za bukietem nr 1, ew. nr 2 (małe zdjecie, niestety, ale jest b. fajny, prościutki, bez udziwnień), szalenie urzekający jest bukiet 3. Marthy Stewart, jest trochę landrynkowy, dla Ciebie lekko go ożywiłabym, ale ciutkę, mi się wydaje, że w rzeczywistości on byłby chociażby przez jaskry ożywiony (one mają zielonkawy środek, zanim się rozwiną w pełni).
Bukiet MS, w kolorystyce takiej, jaką odbieramy ze zdjęcia, spowodowałby przyżółcenie Was, byłoby mdło; potrzebny akcent żywszej barwy. No chyba, że oboje będziecie opaleni na czekoladkę.

Jola
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:54   #214
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziękuję Pani Jolu a co innego by mi Pani doradziła zamiast tych hortensji, w kolorze niebieskim i pamiętając, że będzie to luty, oprócz farbowanych różyczek, chcociaż to też jest opcja. Pozdrawiam
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:55   #215
Madzia4don
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bydgoszcz -fordon/centrum
Wiadomości: 38
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Tradycyjnie, ale z klasą.
Cieszę się, że chcesz, jak rzadko kto, bukiet zielono-żółty, to są świetne, żywe, świeże lub lekko pastelowe, ciepłe - piękne kolory - będzie przedłużenie słonecznego lata.
Bukiet niezbyt duży, żeby Cię nie przytłoczył i jeszcze TŻ wysoki ... jakieś lekko wystające elmenty bukietu uczynią go leciutkim ... oby nie przesadzić, wiecheć nie wskazany.

Fioletowe bukiety w tym wątku wklejałam niedawno, ale ja jestem za przedstawioną poniżej na fotkach kolorystyką. TŻ blondyn, Ty blondynka - będzie b. subtelnie, bukiet nie odwróci uwagi od WAS, będzie dopełnieniem stylizacji. Fiolet będzie wyrazistym akcentem.

Proponowałabym stonowaną zieleń, jeśli żywszą - to niewiele.

Zależy jeszcze od całej stylizacji ślubno-weselnej, ale zapewne coś wybierzesz.

Jestem za bukietem nr 1, ew. nr 2 (małe zdjecie, niestety, ale jest b. fajny, prościutki, bez udziwnień), szalenie urzekający jest bukiet 3. Marthy Stewart, jest trochę landrynkowy, dla Ciebie lekko go ożywiłabym, ale ciutkę, mi się wydaje, że w rzeczywistości on byłby chociażby przez jaskry ożywiony (one mają zielonkawy środek, zanim się rozwiną w pełni).
Bukiet MS, w kolorystyce takiej, jaką odbieramy ze zdjęcia, spowodowałby przyżółcenie Was, byłoby mdło; potrzebny akcent żywszej barwy. No chyba, że oboje będziecie opaleni na czekoladkę.

Jola
Dziękuję Jolu na pewno zasugeruję się Twoimi wskazówkami. Wszystkie bukiety są śliczne... ale najbardziej podoba mi się pierwszy i ostatni. Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Bardzo mi pomogłaś.
__________________
11.09.2010
Madzia4don jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:14   #216
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
Dziękuję Pani Jolu a co innego by mi Pani doradziła zamiast tych hortensji, w kolorze niebieskim i pamiętając, że będzie to luty, oprócz farbowanych różyczek, chcociaż to też jest opcja. Pozdrawiam
Z tego, co mi przychodzi do głowy, storczyk Vanda, anemony niebieskie, hiacynt różnokolorowy, m.in. biały zamiast Stephanotis-u.
Można zamiast hortensji powklejać pojedyńcze kwiatki niebieskiego hiacynta, tylko trzeba byłoby zrobić bazę (?!!) do szpilkowania tych kwiatków.
Zamiast S. mógłby być biały hiacynt.

Pozdrawiam - Jola D.

PS. Niebieska farbowana margerytka też jest.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:15 Powód: dopisanie PS
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:58   #217
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

serdecznie Pani dziękuję !!
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 16:47   #218
Agusia1983_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam Drogie Wizażanki!

Proszę o pomoc! Mój ślub za miesiąc a ja nadal nie wybrałam kwiatów :/ Moja suknia jest koloru ecru (jasne ecru), jestem ciemną blondynką, 164 cm wzrostu, rozm 38, czytałam że do jasnego ecru najlepiej pasują pastelowe kolory. Strasznie przepadam za storczykiem, bo chciałabym go również wpiąć we włosy i zrezygnować z welonu. Czy ktoś ma jakieś propozycje??? Będę wdzięczna za odp
Agusia1983_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:03   #219
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Hej Kobietki, już raz się radziłam odnośnie bukietu do mojej sukienki.. i proponowałyście mi storczyki co mi bardzo się spodobało, uwielbiam storczyki.. ale jest problem bo w kwiaciarniach w moim mieście mówią, że pod koniec lipca nie będzie już ich dostępnych i teraz myślę jakiej inne romantyczne i delikatne kwiaty by mogły być. Podobają mi się frezje bardzo.. mogą być ?

Chcę też kwiat we włosy, czy frezja by przetrwała cały dzień ?

czy bukiety robione na drucikach przetrwają ?? myślałam, że się robi bukiety w mikrofonach z gąbęczką nasączoną wodą, a w kwiaciarni mi wyjaśniono, że stosują tylko druciki.

Dla przypomnienia sukienka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4778

proszę o radę
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:53   #220
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mam problem z wyborem bukietu ślubnego. Chciałabym coś prostego i delikatnego. Moja suknia ślubna jest biała dokładnie taka jak w załączniku. Jestem niską blondynką i mam bardzo jasną karnację. Początkowo chciałam bukiet ze słoneczników jak na zdjęciu ale dowiedziałam się że słoneczniki są nietrwałe i mogą nie wytrzymać całej imprezy. W związku z tym pytanie czy taki bukiecik z białych róż pasowałby? Może macie jakieś inne jeszcze propozycje. Ah ślubuję w październiku. Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:49   #221
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Wkleje moj bo był dosyć nietypowy kolorystycznie i może komuś sie przyda.
__________________
"bo prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie zaszkodzi"

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 13:52   #222
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam! Proszę o poradę w doborze bukietu do mojej sukni jak na zdjęciu tylko, że bez kwiata z przodu. Jestem blondynką, oczy niebieskie, jasna karnacja, 168 cm. Suknia ecru. TŻ 180 cm, brunet, szczupły, oczy brązowe/piwne, garnitur ciemna czekolada połyskliwy.
Wstępnie myślałam o różowych kaliach, a potem o różach a teraz sama już nie wiem
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi
flawless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:53   #223
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Wkleje moj bo był dosyć nietypowy kolorystycznie i może komuś sie przyda.
Śliczny bukiet, urokliwy, romantyczny.
JD
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:21   #224
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ja miałam taki bukiecik z fioletowych candesek i tulipanów
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:50   #225
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja miałam taki bukiecik z fioletowych candesek i tulipanów
Jestem podbudowana widząc tu, na W. , piękne bukiety, oryginalne, dobrze wykonane i w dobranej kolorystyce. Bukiet uroczy !!! Pozwoliłam go sobie dodać do zbiorów bukietów z netu, jeśli nie masz nic przeciwko.
Ostatnio byłam na ślubie (STOLICA!) - w bukiecie sterczał goły plastik mikrofonu ... wstydziłam się za koleżeństwo po fachu.
Pozdrawiam serdecznie - Jola
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:28   #226
Agusia1983_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam Wizażanki!

Pani Jolu ponawiam do Pani moją prośbę dot. bukietu. Moja suknia jak na zdjęciu kolor jasny ecru, włosy ciemny blond, 164 wzrostu, 55 kg wagi, cera śniada. Nie wiem zupełnie jaki kolor bukietu dobrać do mojej sukni :/ Ślub w sierpniu, marzę o storczykach, chciałabym go również wpiąć we włosy, ale nie wiem czy w sierpniu one jeszcze są no i jaki kolor??? Z góry dziękuję za pomoc!!!

PS zalączyłam też bukiet który bardzo mi się spodobał, tylko nie wiem czy kolor będzie odpowiedni. Samochód mamy w kolorze kremowym.
Agusia1983_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:30   #227
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Jestem podbudowana widząc tu, na W. , piękne bukiety, oryginalne, dobrze wykonane i w dobranej kolorystyce. Bukiet uroczy !!! Pozwoliłam go sobie dodać do zbiorów bukietów z netu, jeśli nie masz nic przeciwko.
Ostatnio byłam na ślubie (STOLICA!) - w bukiecie sterczał goły plastik mikrofonu ... wstydziłam się za koleżeństwo po fachu.
Pozdrawiam serdecznie - Jola

Jolu, jest mi niezmiernie miło, że mój ślubny bukiecik Ci się podoba To dla mnie na prawdę niesamowite wyróżnienie! Dziękuję za miłe słowa
Powiem szczerze, że nie przypuszczałam, że bukiecik wyjdzie tak pięknie Tylko w jednej kwiaciarni podjęli się wykonania tego bukietu, w pozostałych usłyszałam, że chyba na głowę upadłam, tulipany w bukiecie ślubnym i do tego w czerwcu.
Jednak się udało i jestem z tego powodu przeszczęśliwa
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:50   #228
agusias13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Więc i ja nieśmiało proszę o pomoc!! Mój ślub 3 września mam białą suknię czarne włosy ciemną karnację 165 cm wzrostu suknia prawie taka jak na zdjęciu poniżej proszę o pomoc w doborze bukietu. Chciałabym coś w odcieniu pastelowego różu, myślalam o kaliach, może storczyk lub lilie
__________________
[I] Agusia i Robciu 3.09.2010:
agusias13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:22   #229
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jolu, jest mi niezmiernie miło, że mój ślubny bukiecik Ci się podoba To dla mnie na prawdę niesamowite wyróżnienie! Dziękuję za miłe słowa
Powiem szczerze, że nie przypuszczałam, że bukiecik wyjdzie tak pięknie Tylko w jednej kwiaciarni podjęli się wykonania tego bukietu, w pozostałych usłyszałam, że chyba na głowę upadłam, tulipany w bukiecie ślubnym i do tego w czerwcu.
Jednak się udało i jestem z tego powodu przeszczęśliwa
Nieodmiennie zgadzam się z Jolą. Bukiet we wspaniałych kolorach.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 08:34   #230
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Nieodmiennie zgadzam się z Jolą. Bukiet we wspaniałych kolorach.

Dziękuję Ewaleno
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:42   #231
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

cześć mam pytanie sukienka będzie w podobnym stylu jak ta na zdjęciu, ja jestem blondynką z ciemno-rudymi refleksami, mam 168 cm i jestem szczupła,moja skóra jest opalona,oczy szaro zielone . Tż to wysoki blondyn w ciemnym garniturze. jakie kwiaty????????? źle wyglądam w jaskrawym różowym a reszta do akceptacji proszę o pomysły

dodam że włosy będę miała upięte, jestem osobą bardzo żywiołową

Edytowane przez edytkadan
Czas edycji: 2010-07-01 o 18:03
edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:04   #232
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Pani Jolu moze jakieś sugestie?
edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:33   #233
bacha_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

PROSZEEE o pomoc dziewczyny!!!
Mam wielki problem.Mam suknie numer 1021 na stronce www.antra.pl
Niestety nie moge skopiowac i wam pokazac. Nie mam pojecia jaki bukiet wybrac.
Ciagle mysle o bialych rozach.
Chce zeby to byly biale kwiaty.
Mam 176 wzrostu bede miala welon i nie jestem taka strasznie drobna.
jakiego ksztaltu powinien byc ten bukiet ?


Jesli mozecie sobie wyobrazic to sukienka ta bedzie miala ramiaczka przez szyje
Jak myslicie czy bez zadnego naszyjnika moge tez dobrze wygladac??

Dziekuje!!
bacha_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:11   #234
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez edytkadan Pokaż wiadomość
cześć mam pytanie sukienka będzie w podobnym stylu jak ta na zdjęciu, ja jestem blondynką z ciemno-rudymi refleksami, mam 168 cm i jestem szczupła,moja skóra jest opalona,oczy szaro zielone . Tż to wysoki blondyn w ciemnym garniturze. jakie kwiaty????????? źle wyglądam w jaskrawym różowym a reszta do akceptacji proszę o pomysły

dodam że włosy będę miała upięte, jestem osobą bardzo żywiołową
Ja zaproponowała bym proste okrągłe wiązanki o łagodnych barwach (czerwona jest zawsze modna, choć nie łagodna). Zwisy i wystające trawki przy tej konstrukcji sukni wprowadzą zamieszanie i zakłócą bryłę sukni i całość stanie się nie czytelna.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-07-02 o 13:12
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:08   #235
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Ja zaproponowała bym proste okrągłe wiązanki o łagodnych barwach (czerwona jest zawsze modna, choć nie łagodna). Zwisy i wystające trawki przy tej konstrukcji sukni wprowadzą zamieszanie i zakłócą bryłę sukni i całość stanie się nie czytelna.


Bardzo ładne a czy mogłoby być coś takiego... ten pierwszy odpowiada mi kolorystycznie a ten drugi bryłą, co myślisz na ich temat? a moze coś innego niż róże możesz podrzucić

Edytowane przez edytkadan
Czas edycji: 2010-07-02 o 15:11
edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:10   #236
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

ewalenko, Twoja 2-ga propozycja piękna
edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 09:38   #237
babuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 81
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Proszę o pomoc w dobraniu kwiatów do sukni. Zdjęcie jest z przymiarki i daleko jej jeszcze do ostatecznego wyglądu. Kolor jasne ecru, ciepły. Na spódnicy i brzuchu (tam gdzie poprzeczne drapowania) będą elementy z koronki. Mam 163 cm, przeciętną budowę.
Ponieważ sukienka wyjdzie bardzo strojna chciałabym wyrazisty ale skromny i mały bukiet. Coś w stylu tulipanów przewiązanych kokardą. Myślałam o storczyku, ponieważ ślub w połowie lipca. Intrygują mnie też goździki. Świadkowa będzie miała różową sukienkę (ale nie wiem w jakim odcieniu). Zastanawiam się nad tonacją biało-różową albo biało-zieloną dla mnie i białą dla świadkowej.
Czy dekoracja samochodu powinna być z takich kwiatów jak wiązanka? Chciałam mieć kwiat we włosach, ale ponieważ sukienka wyszła bogata i będzie długi welon może z niego zrezygnować?
babuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:35   #238
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

babuba
Ja nie w sprawie bukietu ale sukni.
Mnie podoba sie taka jak jest. Zastanow sie czy bez koronki nie jest ladniejsza?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:31   #239
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez edytkadan Pokaż wiadomość
Bardzo ładne a czy mogłoby być coś takiego... ten pierwszy odpowiada mi kolorystycznie a ten drugi bryłą, co myślisz na ich temat? a moze coś innego niż róże możesz podrzucić

Zdecydowanie wybieram drugi-bukiet na przedramię jest także dobrym wyjściem, ale powinien mieć taki jak na zdjęciu ułożone kwiaty.
Kolorystyka jak na pierwszym bywa w cantadeskiach.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 17:40   #240
babuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 81
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
babuba
Ja nie w sprawie bukietu ale sukni.
Mnie podoba sie taka jak jest. Zastanow sie czy bez koronki nie jest ladniejsza?
Właściwie to nie mam wyjścia, koronka musi być, ponieważ suknia została źle skrojona i po poprawkach drapowania się nie chcą układać, a koronka troszkę je ujaźmi bez efektu zakładek. Dodatkowo przykryje krzywo idący szew. Najlepiej było by uszyć ją od nowa, ale na to nie ma czasu.
babuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.