Czarnow³ose;) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-10, 07:40   #3301
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Galaksja Poka¿ wiadomo¶æ
Po jakiej czarnej farbie zauwa¿y³y¶cie najmniejsze wypadanie w³osów, albo ca³kowity brak wypadania? Mam z tym problem
Po Loreal Cacting Creme Gloss ani jeden w³os mi nie spad³, ale jest w niej jaki¶ sk³adnik który powoduje u mnie swêdzenie skóry.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2013-04-10 o 07:43
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-17, 09:14   #3302
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez xoxozuz Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje bardzo ja w tym kolorze bardzo dobrze siê czuje I nie zamieni³abym na jaki kolwiek inny! dodam szczerze ¿e ten kolorek ma ju¿ od dwóch lat ;* .. chodz ciemny br±z mia³am tylko rok! A ty nadal masz czerñ nusia2605 ?
Tak nadal izostanê przy niej d³ugooooooooooooooooo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10232.jpg (78,5 KB, 114 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-17, 15:57   #3303
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Czarnow³ose;)

Super ci w czerni! od ilu lat farbujesz ? Bo ja mam ju¿ 2 lata ten kolorek
xoxozuz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-18, 20:33   #3304
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Czarnow³ose;)

Jak my¶licie, czy na farbowane na czarno w³osy z³apie ta farba:
http://www.syoss.pl/index.php?id=297
lub ta:
http://m.syoss.net/content/dam/msyos...x_RGB_0113.jpg
Klementyna12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 07:23   #3305
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie, czy na farbowane na czarno w³osy z³apie ta farba:
http://www.syoss.pl/index.php?id=297
lub ta:
http://m.syoss.net/content/dam/msyos...x_RGB_0113.jpg
Z³api± bo obie ciemne, bêdziesz mia³a po¶wiatê tej Ober¿yny.
Tylko u mnie szybko te po¶wiaty kolorowe siê sp³ukuj±, najd³u¿ej siê trzyma zwyk³a czerñ.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-23, 10:24   #3306
TheStarlightParade
Przyczajenie
 
Avatar TheStarlightParade
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Galaksja Poka¿ wiadomo¶æ
No i jestem czarna, cudownie czujê siê w tym kolorze!
Mocna, smolista czerñ jest mi przeznaczona! Czujê siê w niej seksi, nigdy wiêcej br±zów, by³am w nich szar± myszk±
Ja po kilkuletniej przerwie w zesz³ym tygodniu te¿ wróci³am do czerni. Ogólnie to lepiej mi w takich zdecydowanych kolorach.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
a probowalyscie farbowac jakimis czerniami brazami ale wlasnie z jakims odcieniem? fiolet, czerwien, byl nie granat
Kiedy¶ farbowa³am syoss ciemny fiolet. Mo¿esz tu podejrzeæ rezulatat KLIK Nie wyszed³ tak bardzo fioletowo, ale by³o ok. Teraz te¿ mam chêæ przy nastêpnym farbowaniu po³o¿yæ co¶ z fioletow± po¶wiat±, ale nie zdecydowa³am siê jeszcze na farbê.
__________________
Bloguje ---> TheStarlightParade
TheStarlightParade jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-26, 16:11   #3307
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomo¶ci: 1 626
Dot.: Czarnow³ose;)

ah ah te czernie
eternitymoment jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 17:17   #3308
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie, czy na farbowane na czarno w³osy z³apie ta farba:
http://www.syoss.pl/index.php?id=297
lub ta:
http://m.syoss.net/content/dam/msyos...x_RGB_0113.jpg
Z| do¶wiadczenia z Siostry w³osami wiem, ¿e na czerni ledwo co bêdzie widaæ na s³oñcu i szybko siê wyp³ukuje po kilku myciach. Na br±zowych ten efekt wygl±da³ du¿o lepiej i by³ bardziej fioletowy.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-27, 07:54   #3309
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Czarnow³ose;)

Puk puk, witam Panie, czy mo¿na siê do³±czyæ do w±tku?
Naturalnie mam w³osy w kolorze ciemnego, ciep³ego br±zu. Zaczê³am je przyciemniaæ jeszcze w liceum i od 6-7 lat rzadziej b±d¼ czê¶ciej farbujê w³osy ciemnymi br±zami b±d¼ typowo czarnym kolorem, by uzyskaæ naturaln± czerñ. Na moich w³osach to wychodzi ³adnie, poniewa¿ lekko przebija naturalny kolor moich w³osów-wiele osób my¶li, ¿e mam czarne w³osy z natury, tym bardziej, ¿e moj± mamê obdarzy³a ona piêknymi, naturalnie czarnymi w³osami.
Mam jednak jeden problem. Ka¿da trwa³a farba ekspresowo wyp³ukuje siê z moich w³osów. Wcze¶niej farbowa³am pó³trwa³ymi Castingami (kolor Hebanowa Czerñ) by uzyskaæ maksymalnie naturalny efekt-farba schodzi³a po ok. 2 tygodniach, pozostawiaj±c zaledwie mocniejszy odcieñ br±zu. Odrosty by³y mocno widoczne dopiero po ok. 4 miesi±cach bez farbowania (do³±czê zdjêcie- mój naturalny kolor ciemnego br±zu w mocnym dziennym ¶wietle wyszed³ jak ciemny blond, ale gdy znajdê lepsze zdjêcie jeszcze z czasów licealnych, w pe³ni naturalnym kolorze, wówczas dodam).
Ka¿da trwa³a farba sp³ukuje siê u mnie do ciemnego br±zu po ok.3 tygodniach- odrosty s± niemal niewidoczne, a w naturalnym ¶wietle mam wra¿enie, ¿e mój kolor jest jak naturalny. Dopiero w sztucznym jest nieco ciemniejszy.
Moje w³osy s±:
-¶redniej porowato¶ci
-krêcone na d³ugo¶ci na poziomie 2b, koñce 2c - podajê link, by zobrazowaæ typy, gdy¿ na zdjêciu mia³am w³osy wyprostowane(http://www.naturallycurly.com/pages/hairtypes/type2)
-nie s± zniszczone, traktowane prostowic±/lokówk± raz na 3, 4 miesi±ce
-dobrze je od¿ywiam, staram siê bardzo o nie dbaæ
-zawsze myjê w letniej, a nastêpnie p³uczê w ch³odnej wodzie, by domkn±æ ³uski
-nie u¿ywam silikonowych szamponów- szampon Joanny Mak i Bawe³na koloru ani trochê nie ochroni³ czy nie spowolni³ jego wyp³ukiwania siê; poza tym do mycia w³osów uzywam Alterry z granatem oraz pokrzywowego szamponu z Farmony

Farby trwa³e, jakich u¿ywa³am, to:
-Joanna Hebanowa Czerñ
-Syoss 1-1 czerñ (najpodlejsza farba, nie wiem nawet, jak d³ugo utrzymuje siê na w³osach, poniewa¿ gdy tylko zaczê³a mnie swêdzieæ i piec g³owa po jej na³o¿eniu, natychmiast zmy³am)
-Schwarzkopf Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br±z (ciemny br±z wyp³uka³ siê do lekkiej po¶wiaty po 3 tygodniach)
Nie piszê o wszelakich pó³trwa³ych Castingach, poniewa¿ ich trwa³o¶æ jest adekwatna do podanej liczby myæ.

Szukam farby, która nada w³osom ³adny, hebanowy ale bardziej naturalny odcieñ, bez granatów, fioletów i czerwieni (mocno rzucaj±cych siê w oczy), raczej w cieplejszym odcieniu (mam bardzo jasn± karnacjê, ale w cieplejszych tonach, opalam siê ³atwo), który utrzymuje siê te 4-5 tygodni, nim widaæ odrosty. Bêdê niezmiernie wdziêczna za pomoc , poniewa¿ nie chcê w³osów farbowaæ co 3 tygodnie i dodatkowo ich bardziej niszczyæ- nie po to o nie tak dbam, by staæ w miejscu

1 zdjêcie- przerwa od farbowania ok. 3-4 miesi±ce
2 zdjêcie- kolor po farbowaniu na czerñ po tygodniu

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2013-04-27 o 07:59
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-27, 13:21   #3310
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomo¶ci: 1 626
Dot.: Czarnow³ose;)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;40515412]Puk puk, witam Panie, czy mo¿na siê do³±czyæ do w±tku?
Naturalnie mam w³osy w kolorze ciemnego, ciep³ego br±zu. Zaczê³am je przyciemniaæ jeszcze w liceum i od 6-7 lat rzadziej b±d¼ czê¶ciej farbujê w³osy ciemnymi br±zami b±d¼ typowo czarnym kolorem, by uzyskaæ naturaln± czerñ. Na moich w³osach to wychodzi ³adnie, poniewa¿ lekko przebija naturalny kolor moich w³osów-wiele osób my¶li, ¿e mam czarne w³osy z natury, tym bardziej, ¿e moj± mamê obdarzy³a ona piêknymi, naturalnie czarnymi w³osami.
Mam jednak jeden problem. Ka¿da trwa³a farba ekspresowo wyp³ukuje siê z moich w³osów. Wcze¶niej farbowa³am pó³trwa³ymi Castingami (kolor Hebanowa Czerñ) by uzyskaæ maksymalnie naturalny efekt-farba schodzi³a po ok. 2 tygodniach, pozostawiaj±c zaledwie mocniejszy odcieñ br±zu. Odrosty by³y mocno widoczne dopiero po ok. 4 miesi±cach bez farbowania (do³±czê zdjêcie- mój naturalny kolor ciemnego br±zu w mocnym dziennym ¶wietle wyszed³ jak ciemny blond, ale gdy znajdê lepsze zdjêcie jeszcze z czasów licealnych, w pe³ni naturalnym kolorze, wówczas dodam).
Ka¿da trwa³a farba sp³ukuje siê u mnie do ciemnego br±zu po ok.3 tygodniach- odrosty s± niemal niewidoczne, a w naturalnym ¶wietle mam wra¿enie, ¿e mój kolor jest jak naturalny. Dopiero w sztucznym jest nieco ciemniejszy.
Moje w³osy s±:
-¶redniej porowato¶ci
-krêcone na d³ugo¶ci na poziomie 2b, koñce 2c - podajê link, by zobrazowaæ typy, gdy¿ na zdjêciu mia³am w³osy wyprostowane(http://www.naturallycurly.com/pages/hairtypes/type2)
-nie s± zniszczone, traktowane prostowic±/lokówk± raz na 3, 4 miesi±ce
-dobrze je od¿ywiam, staram siê bardzo o nie dbaæ
-zawsze myjê w letniej, a nastêpnie p³uczê w ch³odnej wodzie, by domkn±æ ³uski
-nie u¿ywam silikonowych szamponów- szampon Joanny Mak i Bawe³na koloru ani trochê nie ochroni³ czy nie spowolni³ jego wyp³ukiwania siê; poza tym do mycia w³osów uzywam Alterry z granatem oraz pokrzywowego szamponu z Farmony

Farby trwa³e, jakich u¿ywa³am, to:
-Joanna Hebanowa Czerñ
-Syoss 1-1 czerñ (najpodlejsza farba, nie wiem nawet, jak d³ugo utrzymuje siê na w³osach, poniewa¿ gdy tylko zaczê³a mnie swêdzieæ i piec g³owa po jej na³o¿eniu, natychmiast zmy³am)
-Schwarzkopf Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br±z (ciemny br±z wyp³uka³ siê do lekkiej po¶wiaty po 3 tygodniach)
Nie piszê o wszelakich pó³trwa³ych Castingach, poniewa¿ ich trwa³o¶æ jest adekwatna do podanej liczby myæ.

Szukam farby, która nada w³osom ³adny, hebanowy ale bardziej naturalny odcieñ, bez granatów, fioletów i czerwieni (mocno rzucaj±cych siê w oczy), raczej w cieplejszym odcieniu (mam bardzo jasn± karnacjê, ale w cieplejszych tonach, opalam siê ³atwo), który utrzymuje siê te 4-5 tygodni, nim widaæ odrosty. Bêdê niezmiernie wdziêczna za pomoc , poniewa¿ nie chcê w³osów farbowaæ co 3 tygodnie i dodatkowo ich bardziej niszczyæ- nie po to o nie tak dbam, by staæ w miejscu

1 zdjêcie- przerwa od farbowania ok. 3-4 miesi±ce
2 zdjêcie- kolor po farbowaniu na czerñ po tygodniu[/QUOTE]


witamy serdecznie
eternitymoment jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 09:25   #3311
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja te¿ wracam do czerni, wszyscy mi mówi± ¿e to kolor stworzony dla mnie, mia³am eksperyment z blondem... czerwieni±, teraz mam na g³owie ciemny blond, zbli¿ony do mojego naturalnego i taki mia³ zostaæ ale niestety okazujê siê ¿e w wieku 24 lat mam siwawe w³osy w niektórych miejscach wiêc postanowi³am wróciæ do czerni, farba ju¿ kupiona- joanna czarny bez. Z tego co pamiêtam najlepsza z najlepszych i najbardziej trwa³a.
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 10:53   #3312
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ wracam do czerni, wszyscy mi mówi± ¿e to kolor stworzony dla mnie, mia³am eksperyment z blondem... czerwieni±, teraz mam na g³owie ciemny blond, zbli¿ony do mojego naturalnego i taki mia³ zostaæ ale niestety okazujê siê ¿e w wieku 24 lat mam siwawe w³osy w niektórych miejscach wiêc postanowi³am wróciæ do czerni, farba ju¿ kupiona- joanna czarny bez. Z tego co pamiêtam najlepsza z najlepszych i najbardziej trwa³a.
Ta Joanna ma chyba bardziej zimny, niebieski odcieñ, prawda?
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 11:58   #3313
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Czarnow³ose;)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;40565542]Ta Joanna ma chyba bardziej zimny, niebieski odcieñ, prawda?[/QUOTE]

Tak, dok³adnie i to mi bardzo odpowiada.
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 16:05   #3314
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;40565542]Ta Joanna ma chyba bardziej zimny, niebieski odcieñ, prawda?[/QUOTE]
mi wysz³a bardzo naturalnie 2 lata temu, to znaczy czarno, bez ¿adnych refleksów, po 3 miesi±cach przebija³o ciep³ym lekko
fotka zaraz po farbowaniu czarnym bzem (oczywi¶cie nie licz±c grzywki )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 76c5560959u.jpg (39,4 KB, 138 za³adowañ)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-04-30 o 16:07
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 12:17   #3315
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Czarnow³ose;)

witam,
zostalam niedawno czarnowlosa przez przypadek po latach farbowania na wszystkie kolory i nagle okazalo sie, ze to moj kolor wiec sie dolaczam (jesli mozna)
od siebie polecam farby profesjonalne artego one60nine bez amoniaku - jest kilka opcji bardzo ciemne brazy naturalne wypadajace jak czern, ze zlotym polyskiem i kasztanowym cieplym refleksem w sloncu, trzymaja sie dobrze , znosza olejowanie itp
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 09:19   #3316
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Czarnow³ose;)

I od kilku dni jestem znów czarna
Joanna czarny bez dobrze zakry³a mój rozja¶niany "ciemny blond"(który jeszcze 2mce temu by³ ciemnym br±zem) jednak strasznie mi wysuszy³a w³osy, u¿y³am jej ostatni raz, chyba muszê przerzuciæ siê na jak±¶ lepsz± farbê
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 12:20   #3317
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
I od kilku dni jestem znów czarna
Joanna czarny bez dobrze zakry³a mój rozja¶niany "ciemny blond"(który jeszcze 2mce temu by³ ciemnym br±zem) jednak strasznie mi wysuszy³a w³osy, u¿y³am jej ostatni raz, chyba muszê przerzuciæ siê na jak±¶ lepsz± farbê
w czarnym bzie warto rozcieñczyæ wodê na najwy¿ej 3%, ja tak zawsze robi³am
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 09:09   #3318
maniadokochania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Czarnow³ose;)

jestem czarnow³os± farbowan± blondynk± mimo, ¿e ca³e ¿ycie mia³am blond i wszyscy siê do nich przyzwyczaili, od roku mam czarne w³osy i ka¿dy mi mówi, ¿e lepiej mi w czarnym, bo mam zdecydowane rysy twarzy i muszê mieæ ciemny kolor w³osów (chocia¿ chodzi za mn± rudy..) farbujê od roku color&soin 1N i wygl±da to cudownie u¿ywa kto¶ te¿ tej farby? Podobno nie niszczy w³osów i patrz±c na moje to siê z tym zgadzam, ale ciekawa jestem Waszych opinii?
maniadokochania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-28, 10:59   #3319
ZosiaSssamosia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja u¿ywa³am i jestem zadowolona. Spokojnie mo¿esz farbowaæ, my¶lê, ¿e Ci siê spodoba
ZosiaSssamosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 19:10   #3320
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam serdecznie czarnow³ose i te naturalne i farbowane....
wstawiam siê Od zawsze brunetka, czasami zdarza mi siê zaszaleæ z kolorem poprzez rudo¶ci i odcienie br±zu,jednak czerñ,ciemny br±z to kolor dla mnie, bez niego czujê siê naga;-)
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu³u.jpg (27,2 KB, 152 za³adowañ)
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 14:50   #3321
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Jeste¶ piêkn± kobiet± i masz zaje.... namiêtne usta Zawsze marzy³am o takich Kolo w³osów zdecydowanie Twój.Wygl±dasz wyra¼nie
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 15:11   #3322
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja mam ¶wira na punkcie koloru w³osówBardzo czêsto zmieniam...Czerwony,rudy, czarny,rudy,czarny itd itd....Teraz od wczoraj czarna
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³oski1.jpg (25,8 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os2.jpg (18,6 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os3.jpg (24,0 KB, 51 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-18, 09:44   #3323
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Czarnow³ose;)

Posiadaczki czarnych w³osów- czym malujecie brwi ? Cieniem czy kredk± ? I najwa¿niejsze pytanie jakim odcieniem? Bo sama mam kruczoczarne w³osy i jako¶ gryzie mnie malowanie brwi br±zowymi cieniami, mimo, ¿e brwi mam ciemniejsze ni¿ ja¶niejsze to lubiê je mocniej podkre¶laæ. A nie wiem czy czarny cieñ nie jest zbyt ostry do brwi
__________________




Galaksja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-18, 17:24   #3324
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Galaksja Poka¿ wiadomo¶æ
Posiadaczki czarnych w³osów- czym malujecie brwi ? Cieniem czy kredk± ? I najwa¿niejsze pytanie jakim odcieniem? Bo sama mam kruczoczarne w³osy i jako¶ gryzie mnie malowanie brwi br±zowymi cieniami, mimo, ¿e brwi mam ciemniejsze ni¿ ja¶niejsze to lubiê je mocniej podkre¶laæ. A nie wiem czy czarny cieñ nie jest zbyt ostry do brwi
Moim zdaniem jest, wrêcz bardzo sztuczny. To musi byæ ch³odny br±z. Ja mam bardzo ciemne brwi i nie mam potrzeby ich podkre¶lania, bo wygl±da³abym w nich wybitnie teatralnie. W³oski mam gêste, ³uk ³adny wiêc nic wiêcej od nich nie chcê. Chyba Catrice ma tak± kredkê do brwi w odcieniu ciemnego br±zu.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-29, 10:57   #3325
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Nusia dziêkujê za mi³e s³owa ja te¿ najlepiej czujê siê w ciemnych,mimo i¿ kocham rudo¶æi,jednak przy ciemnej oprawie oczu czujê siê w nich
"niewygodnie". Ja te¿ wolê Ciebie w ciemnych,bo widzia³am Twoje eksperymenty z rudo¶ciami.
Je¶li o chodzi o brwi to ja u¿ywam kredki br±zowej,niezbyt ciemnej, na to identyczny cieñ do powiek,wygl±da to naturalnie.Nigdy nie powinno siê u¿ywaæ czerni jesli chodzi o kredki,bo daje zbyt agresywny wygl±d.Br±zem natomiast te¿ wyjdzie ciemny odcieñ jednak o wiele naturalniejszy.
Mi³ego dnia
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-29, 11:25   #3326
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Czarnow³ose;)

pozwole sie nie zgodzic poniewaz ja uzywam czerni i tylko ona wyglada naturalnie w moim przypadku. przeszlam przez etap brazow cieplych i chlodnych, popielu, ciemnego brazu, cieni i kredek kazdej prawie firmy i kazdej kombinacji. dopiero zakup czarnej kredki sprawil, ze moje brwi wygladaja ok poniewaz naturalnie mam granatowa czern na brwiach i braz wygladal rudo, szarosc bylo widac a ciemny braz dawal efekt miejscowych przejasnien. sama dlugo sie bronilam przed tym rozwiazaniem, ale dzisiaj jestem w pelni przekonana , ze zostanie ze mna dopoki nie wroce do zmian koloru wlosow...
uzywam "soft black" firmy gosh - polecam chociazby wyprobowac tester
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 18:19   #3327
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
pozwole sie nie zgodzic poniewaz ja uzywam czerni i tylko ona wyglada naturalnie w moim przypadku. przeszlam przez etap brazow cieplych i chlodnych, popielu, ciemnego brazu, cieni i kredek kazdej prawie firmy i kazdej kombinacji. dopiero zakup czarnej kredki sprawil, ze moje brwi wygladaja ok poniewaz naturalnie mam granatowa czern na brwiach i braz wygladal rudo, szarosc bylo widac a ciemny braz dawal efekt miejscowych przejasnien. sama dlugo sie bronilam przed tym rozwiazaniem, ale dzisiaj jestem w pelni przekonana , ze zostanie ze mna dopoki nie wroce do zmian koloru wlosow...
uzywam "soft black" firmy gosh - polecam chociazby wyprobowac tester
Ja posiadam ciemny, ch³odny br±z z Inglota i nim zazwyczaj malujê brwi. Naturalnie brwi mam ciemny br±z, ale z wiekiem mi ciemniej± i robi± siê czarne i wersja soft chyba by³aby tutaj najlepsza. Ja wyj±tkowo lubiê mocno podkre¶lone brwi i sam ciemny, ch³odny br±z w momentach kiedy zagêszczam brwi jest od moich naturalnych ciutkê ja¶niejszy, ale ba³am siê, ¿e czerñ da ostry wygl±d, a w dodatku mam mocne rysy twarzy i ba³am siê przerysowania
Wolê te¿ cienie ni¿ kredkê do brwi.
__________________




Galaksja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-02, 15:53   #3328
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

I ja wracam do swojej starej, ukochanej czerni Mia³am jaki¶ czas rude i czerwone, ale kolor sp³ukuje siê ekstremalnie szybko i w³osy wygl±daj± masakrycznie. Zrobi³am ma³y wywiad, popyta³am w czym mi lepiej, poogl±da³am zdjêcia i tak... wracam do czerni )) Szczególnie upatrzy³am sobie granatow± czerñ z Palette
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-02, 19:15   #3329
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Galaksja Poka¿ wiadomo¶æ
Ja posiadam ciemny, ch³odny br±z z Inglota i nim zazwyczaj malujê brwi. Naturalnie brwi mam ciemny br±z, ale z wiekiem mi ciemniej± i robi± siê czarne i wersja soft chyba by³aby tutaj najlepsza. Ja wyj±tkowo lubiê mocno podkre¶lone brwi i sam ciemny, ch³odny br±z w momentach kiedy zagêszczam brwi jest od moich naturalnych ciutkê ja¶niejszy, ale ba³am siê, ¿e czerñ da ostry wygl±d, a w dodatku mam mocne rysy twarzy i ba³am siê przerysowania
Wolê te¿ cienie ni¿ kredkê do brwi.
wlasnie te czarne brwi uniemozliwiaja uzywanie innych kolorow i zaden braz nie wyglada wtedy naturalnie, no chyba ze ktos ceni brwi z balejazem . co do kredki, o ktorej pisalam po prostu sprobujcie bo u mnie daje efekt lzejszy od cieni brazowych i kredek bo tych musialam dawac wiecej. co do opinii to zdarzylo mi sie uslyszec po przejsciu na owa kredke, ze w koncu mam ladne naturalne brwi i ze poprzednie wygladaly na wymalowane ( nawet kiedy robilam delikatnie )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-04, 10:17   #3330
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
pozwole sie nie zgodzic poniewaz ja uzywam czerni i tylko ona wyglada naturalnie w moim przypadku. przeszlam przez etap brazow cieplych i chlodnych, popielu, ciemnego brazu, cieni i kredek kazdej prawie firmy i kazdej kombinacji. dopiero zakup czarnej kredki sprawil, ze moje brwi wygladaja ok poniewaz naturalnie mam granatowa czern na brwiach i braz wygladal rudo, szarosc bylo widac a ciemny braz dawal efekt miejscowych przejasnien. sama dlugo sie bronilam przed tym rozwiazaniem, ale dzisiaj jestem w pelni przekonana , ze zostanie ze mna dopoki nie wroce do zmian koloru wlosow...
uzywam "soft black" firmy gosh - polecam chociazby wyprobowac tester
Czy mog³aby¶ wstawiæ zdjêcie brwi, jak one wygl±daj± po u¿yciu tej czerni? By³abym wdziêczna.
Mi³ego dnia
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.