Czarnow³ose;) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-09, 09:57   #2701
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
SunnyGirl co do wpadaj±cych w³osków to wypróbuj pokrzywê ale li¶ciast± (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w³osy s± mocniejsze, l¶ni±ce przynajmniej w moim przypadku, a i cera siê poprawia) polecam. Ja koñczê w³a¶nie paczuszkê ekspresowej ale nastêpnym razem zdobêdê li¶ciast±. Aha i WAX do ciemnych w³osów zacznij u¿ywaæ je¶li jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u¿ywa³am do blondów jakie¶ pó³ roku temu jak jeszcze rozja¶nia³am siê na platynê i mia³am bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszkê mi siê przerzedzi³y i muszê siê ratowaæ póki co pokrzyw± i skrzypem, ale dzi¶ ju¿ idê po WAX.

Agata456 dziêki za info co do farb to rzeczywi¶cie powinna zawsze wychodziæ czerñ z b³yskiem granatu jedynie. Natomiast ja na pierwszy raz chcia³abym wypróbowaæ szampon ( bo je¶li nie bêdzie mi pasowa³ ten odcieñ to przynajmniej szybko zejdzie, ale pocieszam siê ¿e mam do¶æ jasn± karnacjê i mo¿e to ciekawie wygl±daæ). Widzia³am, ¿e u¿ywa³a¶ farby 100% color, napisz jak siê w³oski sprawia³y po niej?
Ja niestety ostatnio u¿y³am Londy color blend odcieñ mocca, na pocz±tku wysz³a piêkna czerñ (lub bardzo ciemny br±z) z przeb³yskiem czerwieni czy fioletu, ale teraz nie do¶æ, ¿e w³osy zaczê³y mi mocniej po niej wypadaæ i siê przesuszy³y to jeszcze szybko siê wyp³ukuje (niektóre pasma mam ciemno miedziane, nienawidzê tego).
z B³êkitnej Czerni Garnier 100% Color by³am baaaardzo zadowolona,kolor piêkny, g³êboki,b³ysk granatu wed³ug mnie najbardziej widoczny ze wszystkich Granatowych Czerni jak mia³am okazjê u¿ywaæ.Mam bzika na punkcie od¿ywiania,dbania o w³osy tak¿e nie zauwa¿y³am ¿eby w³osy by³y zniszczone,wiadomo,¿e s± lekko wysuszone bo to jednak trwa³a farba,ale ja robiê tylko odrosty,na resztê w³osów farbê nak³adam na jakie¶ 5-10min,wed³ug mnie ta farba ma tak± zaletê,¿e nie p³owieje kolor bardzo d³ugo jest piêkny,po³ysk granatu widoczny tyle,¿e trzeba po prostu robiæ odrosty.Co do jasnej karnacji o której wspomnia³a¶,to ja równie¿ mam jasn± cerê,niebieskie oczy i uwielbiam ten kontrast pomiêdzy w³osami a skór± wed³ug mnie wygl±da to piêknie.Jednak nie wiadomo czy bêdziesz siê dobrze czuæ,wiêc radzi³a bym na pocz±tek spróbowaæ Szamponu Koloryzuj±cego.Jak u¿yjesz tego Castinga to pochwal siê efektami poniewa¿ ja ostatnio przerzuci³am siê z trwa³ych farb na szampony koloryzuj±ce wiêc mo¿e siê skuszê.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-09 o 10:01
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 13:57   #2702
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Agata456 dziêkujê za wyczerpuj±c± odpowied¼ dzi¶ mo¿e kupiê castinga i jutro wieczorem pofarbujê oczywi¶cie zdam relacjê
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 16:17   #2703
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
SunnyGirl co do wpadaj±cych w³osków to wypróbuj pokrzywê ale li¶ciast± (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w³osy s± mocniejsze, l¶ni±ce przynajmniej w moim przypadku, a i cera siê poprawia) polecam. Ja koñczê w³a¶nie paczuszkê ekspresowej ale nastêpnym razem zdobêdê li¶ciast±. Aha i WAX do ciemnych w³osów zacznij u¿ywaæ je¶li jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u¿ywa³am do blondów jakie¶ pó³ roku temu jak jeszcze rozja¶nia³am siê na platynê i mia³am bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszkê mi siê przerzedzi³y i muszê siê ratowaæ póki co pokrzyw± i skrzypem, ale dzi¶ ju¿ idê po WAX.
a co to WAX?? dziêki za odpowied¼, na pewno skorzystam, bo ju¿ naprawdê nie mogê z moimi w³osami.
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 20:54   #2704
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 2 481
Dot.: Czarnow³ose;)

Agata456 ja uzywam Casting od ponad 2 lat - jestem zadowolona. czy uzywacie szamponow np. tylko dla brunetek ? ja mam wrazenie ze po nich wlosy szybciej sie przetluszczaja. Pozdrowionka
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 08:00   #2705
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Poka¿ wiadomo¶æ
Agata456 ja uzywam Casting od ponad 2 lat - jestem zadowolona. czy uzywacie szamponow np. tylko dla brunetek ? ja mam wrazenie ze po nich wlosy szybciej sie przetluszczaja. Pozdrowionka
ja muszê powiedzieæ,¿e myjê zwyk³ymi szamponami,wiêksz± wagê przywi±zujê do od¿ywek,ale chyba kupiê jaki¶ szampon dla brunetek mog³a by¶ co¶ poleciæ?a z castinga u¿ywasz hebanowej czy granatowej czerni?P0zdrawiam
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 12:30   #2706
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
a co to WAX?? dziêki za odpowied¼, na pewno skorzystam, bo ju¿ naprawdê nie mogê z moimi w³osami.
kochana tu masz ca³y w±tek o tej od¿ywce https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

Jak ju¿ wspomnia³am to jest od¿ywka dostêpna w aptekach, wystêpuje do w³osów blond i ciemnych. Stosowana jest do regeneracji w³osów po zabiegach chemicznych takich jak trwa³a, prostowanie, rozjasnianie. Ma silne dzia³anie regeneruj±ce. Systematycznie stosowana sprawia, ¿e w³osy s± mocniejsze i szybciej rosn± przy czym przytwierdza cebulkê w³osa i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Kosztuje ok. 17 z³
Stosuje siê j± ¶rednio raz w tygodniu nak³adaj±c na w³osy porcjê ok 1 ³y¿eczki sto³owej i nale¿y przebywaæ w ciep³ej k±pieli lub saunie przez pó³ godziny. Najlepiej po na³o¿eniu przykryæ g³owê woreczkiem i okrêciæ rêcznikiem (by by³o ciep³o). Ja podgrzewa³am te¿ letnim strumieniem suszarki.
Ju¿ po miesi±cu zauwa¿y³am efekty. Naprawdê polecam.


Aha, w³a¶nie siedzê z granatow± czerni± castinga na g³ówce , niebawem myjê a po wysuszeniu pochwalê siê efektami Póki co widzê, ¿e chwyta szybko i równo

edit: poni¿ej foto WAXu czarny jest do ciemnych w³osów a czerwony do blondów

uzupe³niam post:
W³a¶nie wysuszy³am w³oski po malowaniu castingiem
jestem nawet zadowolona, my¶la³am jedynie, ¿e granat z³apie bardziej intensywnie, ale wa¿ne ¿e jest poblask . Czuje siê ¶wietnie w tym kolorku chyba przerzucê siê na trwa³± farbê
dodajê fotkê ps. na zdjêciu jest wyra¼ny odcieñ granatowego, ale zdjêcie robione by³o telefonem wiêc kolor jest trochê przek³amany (nie jest a¿ tak niebieski, a szkoda)
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-10 o 13:19
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 13:26   #2707
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana tu masz ca³y w±tek o tej od¿ywce https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

Jak ju¿ wspomnia³am to jest od¿ywka dostêpna w aptekach, wystêpuje do w³osów blond i ciemnych. Stosowana jest do regeneracji w³osów po zabiegach chemicznych takich jak trwa³a, prostowanie, rozjasnianie. Ma silne dzia³anie regeneruj±ce. Systematycznie stosowana sprawia, ¿e w³osy s± mocniejsze i szybciej rosn± przy czym przytwierdza cebulkê w³osa i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Kosztuje ok. 17 z³
Stosuje siê j± ¶rednio raz w tygodniu nak³adaj±c na w³osy porcjê ok 1 ³y¿eczki sto³owej i nale¿y przebywaæ w ciep³ej k±pieli lub saunie przez pó³ godziny. Najlepiej po na³o¿eniu przykryæ g³owê woreczkiem i okrêciæ rêcznikiem (by by³o ciep³o). Ja podgrzewa³am te¿ letnim strumieniem suszarki.
Ju¿ po miesi±cu zauwa¿y³am efekty. Naprawdê polecam.


Aha, w³a¶nie siedzê z granatow± czerni± castinga na g³ówce , niebawem myjê a po wysuszeniu pochwalê siê efektami Póki co widzê, ¿e chwyta szybko i równo

edit: poni¿ej foto WAXu czarny jest do ciemnych w³osów a czerwony do blondów

uzupe³niam post:
W³a¶nie wysuszy³am w³oski po malowaniu castingiem
jestem nawet zadowolona, my¶la³am jedynie, ¿e granat z³apie bardziej intensywnie, ale wa¿ne ¿e jest poblask . Czuje siê ¶wietnie w tym kolorku chyba przerzucê siê na trwa³± farbê
dodajê fotkê ps. na zdjêciu jest wyra¼ny odcieñ granatowego, ale zdjêcie robione by³o telefonem wiêc kolor jest trochê przek³amany (nie jest a¿ tak niebieski, a szkoda)
ale piêkny kolor!
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 14:56   #2708
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana tu masz ca³y w±tek o tej od¿ywce https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

Jak ju¿ wspomnia³am to jest od¿ywka dostêpna w aptekach, wystêpuje do w³osów blond i ciemnych. Stosowana jest do regeneracji w³osów po zabiegach chemicznych takich jak trwa³a, prostowanie, rozjasnianie. Ma silne dzia³anie regeneruj±ce. Systematycznie stosowana sprawia, ¿e w³osy s± mocniejsze i szybciej rosn± przy czym przytwierdza cebulkê w³osa i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Kosztuje ok. 17 z³
Stosuje siê j± ¶rednio raz w tygodniu nak³adaj±c na w³osy porcjê ok 1 ³y¿eczki sto³owej i nale¿y przebywaæ w ciep³ej k±pieli lub saunie przez pó³ godziny. Najlepiej po na³o¿eniu przykryæ g³owê woreczkiem i okrêciæ rêcznikiem (by by³o ciep³o). Ja podgrzewa³am te¿ letnim strumieniem suszarki.
Ju¿ po miesi±cu zauwa¿y³am efekty. Naprawdê polecam.


Aha, w³a¶nie siedzê z granatow± czerni± castinga na g³ówce , niebawem myjê a po wysuszeniu pochwalê siê efektami Póki co widzê, ¿e chwyta szybko i równo

edit: poni¿ej foto WAXu czarny jest do ciemnych w³osów a czerwony do blondów

uzupe³niam post:
W³a¶nie wysuszy³am w³oski po malowaniu castingiem
jestem nawet zadowolona, my¶la³am jedynie, ¿e granat z³apie bardziej intensywnie, ale wa¿ne ¿e jest poblask . Czuje siê ¶wietnie w tym kolorku chyba przerzucê siê na trwa³± farbê
dodajê fotkê ps. na zdjêciu jest wyra¼ny odcieñ granatowego, ale zdjêcie robione by³o telefonem wiêc kolor jest trochê przek³amany (nie jest a¿ tak niebieski, a szkoda)
o dziêki, muszê spróbowaæ, bo wydaje siê tyle korzy¶ci

kolorek super Ci wyszed³
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 17:50   #2709
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Szampon powoli mi schodzi i w³osy sa ju¿ raczej ciemno brazowe ni¿ czarne wiêc kupi³am dzisiaj farbe Renee Blanche - granatowa czerñ, dzisiaj albo jutro bede farbowaæ, tak¿e zobaczymy
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 19:11   #2710
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon powoli mi schodzi i w³osy sa ju¿ raczej ciemno brazowe ni¿ czarne wiêc kupi³am dzisiaj farbe Renee Blanche - granatowa czerñ, dzisiaj albo jutro bede farbowaæ, tak¿e zobaczymy
widzê,¿e przekona³a¶ siê do czernipochwal siê efektemjak dzi¶ by³am w drogerii bo granatowa czerñ Castinga,ale by³a tylko hebanowa,muszê poszukaæ w innych sklepach...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-10 o 19:12
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 20:27   #2711
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 2 481
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja muszê powiedzieæ,¿e myjê zwyk³ymi szamponami,wiêksz± wagê przywi±zujê do od¿ywek,ale chyba kupiê jaki¶ szampon dla brunetek mog³a by¶ co¶ poleciæ?a z castinga u¿ywasz hebanowej czy granatowej czerni?P0zdrawiam
uzywam ostatnio szamponow dla brunetek ''TRESemme'' i ''John Frieda Collection'' - nie sprawdzalam czy sa w Polsce - ale wczesniej uzywalam Pantene dla brunetek. a odzywke uzywam tez John Frieda bardzo sie po niej blyszcza wlosy - ale tak jak mowie - trzeba jednak czesciej myc. (wczesniej uzywalam jakiejs na megaregeneracje Pantene i chyba byla lepsza od tej ktora uzywam teraz. Pozdrowionka.
a co do farby ''casting'' to taka ze mnie brunetka ze farbuje wlosy brazem ciemnym albo srednim - a i tak wychodzi czarny...tylko pod slonce jest ciemny braz.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 22:14   #2712
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e przekona³a¶ siê do czernipochwal siê efektemjak dzi¶ by³am w drogerii bo granatowa czerñ Castinga,ale by³a tylko hebanowa,muszê poszukaæ w innych sklepach...
Przekona³am, a tak sie broni³am przez ostanie 2 lata oczywi¶cie pochwale sie hehe. Te¿ my¶la³am o castingu ale wola³am co¶ trwalszego na poczatek bo jednak mam ta rudo¶æ pod spodem.... a potem mo¿e sie przezuce na kremy, zobaczymy By³am dzisiaj w sklepie fryzjerskim i w³a¶nie kobitka powiedzia³a ze Renee Blanche teraz ma w ofercie kremy koloryzujace bez amoniaku i ma w sobie juz odzywke, a trwa³o¶æ farby, ale nie ma w palecie granatowej czerni tylko zwyk³a jedynie, ale moze sie skusze nastepnym razem
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-13, 17:07   #2713
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

co tutaj taka cisza...?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-13, 22:15   #2714
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej dziewczyny Ja te¿ uwielbiam czarne w³oski. Mój naturalny kolor to br±zowy. Mam dosyæ jasn± cerê i zielony oczy. Na pocz±tku ba³am siê, ¿e bêdê trochê wygl±daæ jak truposz, ale wszyscy mówi±, ¿e jest ok Najczê¶ciej farbujê Palette i raz Lond±. teraz chcia³abym siê skusiæ na granatow± czerñ, bo zawsze bra³am normaln± czerñ. Czy mog³yby¶cie poleciæ mi jak najlepsz± farbkê z takim odcieniem granatu?
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 08:39   #2715
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Ja te¿ uwielbiam czarne w³oski. Mój naturalny kolor to br±zowy. Mam dosyæ jasn± cerê i zielony oczy. Na pocz±tku ba³am siê, ¿e bêdê trochê wygl±daæ jak truposz, ale wszyscy mówi±, ¿e jest ok Najczê¶ciej farbujê Palette i raz Lond±. teraz chcia³abym siê skusiæ na granatow± czerñ, bo zawsze bra³am normaln± czerñ. Czy mog³yby¶cie poleciæ mi jak najlepsz± farbkê z takim odcieniem granatu?
ja to ka¿demu polecam,b³êkitn± czerñ Garniera
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 11:48   #2716
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Ale z której serii? 100% czy garnier nutrisse? Bo ja jak u¿y³am Garnier color& shine to w³osy mi siê wysuszy³y i wypada³y Wiêc trochê bojê siê Garniera.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 11:56   #2717
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
Ale z której serii? 100% czy garnier nutrisse? Bo ja jak u¿y³am Garnier color& shine to w³osy mi siê wysuszy³y i wypada³y Wiêc trochê bojê siê Garniera.
Garnier 100% Color,jest to trwa³a farba.Je¶li boisz siê Garniera to fajny efekt granatu da³a mi równie¿ Krucza Czerñ Brillance.A szukasz farby trwa³ej czy szamponu koloryzuj±cego?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 11:59   #2718
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Trwa³ej farby po co siê bawiæ w szampony. Bardzo szybko mi sp³ywaj±. Mo¿e spróbujê ten Brillance Dzieki ;**
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 15:46   #2719
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej dziewczyny,
mi trochê po castingu w³oski siê przesuszy³y tak¿e ju¿ po niego nie siêgnê. Cola_Ola daj znaæ jak bêdziesz po farbowaniu brillance, równie¿ chcê siê przerzuciæ na trwa³± farbê.
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 16:52   #2720
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Mo¿ecie siê ¶miaæ, ale jedyna farba która nigdy nie zniszczy³a mi tak destrukcyjnie w³osów to Paltte. Nigdy po niej nie mia³am jakiego¶ wiêkszego problemu.
Jowitka, ale ja farbujê tak pod koniec miesi±ca, bo chcê mieæ i na ¶wiêta i na sylwka :P
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 17:14   #2721
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

aha no to oki
szczerze przyznam, ¿e i ja kiedy¶ by³am wierna Palette i to z tej starej serii XXL i by³am zawsze bardzo zadowolona , Ale ostatnio jako¶ mi nie podchodz±, mo¿e zmiana receptur? Sama nie wiem. No ale co pasuje jednemu to drugiemu mo¿e zaszkodziæ. Ja niestety muszê malowaæ ¶rednio co 3 tygodnie, bo mam jasne odrosty i niezbyt estetycznie to wygl±da . Równie¿ bêdê malowa³a pod koniec listopada, ale i przed ¶wiêtami mnie to nie ominie.
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-14 o 17:15
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 17:17   #2722
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

W³a¶nie mam sentyment do Palette gdy¿ wiem, ¿e trzyma ona mi siê na w³osach bardzo d³ugo. Tak samo Londa, trzyma siê d³ugo. A Garnier sp³yn±³ mi kiedy¶, kolor sta³ siê wyp³owia³y. Casting mi nie z³apa³a równo. A te wszystkie szampony bez amoniaku to niszczy³y bardziej ni¿ z amoniakiem. SUCHE siano! Ju¿ wole farbê :P
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 17:36   #2723
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Znam to aktualnie jestem po malowaniu Castingiem, min±³ jaki¶ tydzieñ i na g³owie pojawi³o mi siê "¶liczne" sianko... a i tak mam problem z w³osami bo jeszcze w sierpniu mia³am bia³e w³osy i niestety same w sobie s± przesuszone. Nie ¶cinam bo chcê zapu¶ciæ i zej¶æ z cieniowania, a podcinanie co miesi±c mija siê z celem..Póki co intensywnie regenerujê i czekam na efekty.
Co do farb to poszperam jeszcze w Rossmanie do farbowania jeszcze 2,5 tygodnia wiêc mo¿e na co¶ wpadnê
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-15, 15:11   #2724
Panna_Wioleta
Przyczajenie
 
Avatar Panna_Wioleta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miêdzyrzec Podlaski
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Czarnow³ose;)

Czêsto zmieniam kosmetyki do w³osów, grunt do dobra maseczka do w³osów farbowanych, moje w³osy po na³o¿eniu jej raz na tydzieñ utrzymuj± piêkny kolor, wydaj± sie mniej znisczone i nie wypadaj±
Panna_Wioleta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-16, 16:24   #2725
paulyyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Czarnow³ose;)

dziewczyny mam pytanie nie wiem gdzie je zadaæ.

ponad miesi±c temu pofarbowa³am w³osy farba SYOSS kolor czarny.
mam ju¿ odrosty, chcia³am pofarbowaæ ale na br±z.
wiecie mo¿e jak zmyæ czarny kolor? bo z tego co s³ysza³am to br±zowa farba mi nie pokryje czarnej ;//
paulyyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-16, 18:43   #2726
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez paulyyna Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam pytanie nie wiem gdzie je zadaæ.

ponad miesi±c temu pofarbowa³am w³osy farba SYOSS kolor czarny.
mam ju¿ odrosty, chcia³am pofarbowaæ ale na br±z.
wiecie mo¿e jak zmyæ czarny kolor? bo z tego co s³ysza³am to br±zowa farba mi nie pokryje czarnej ;//
to w±tek wielbicielek czarnych w³osówpowinna¶ zadaæ to pytanie dziewczynom z w±tku o dekoloryzacjiale osobi¶cie radzi³a bym wybraæ siê do fryzjera lub zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±,wed³ug mnie nie niszczy ona w³osów tak jak na³o¿enie samego rozja¶niacza.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-16, 18:50   #2727
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 2 481
Dot.: Czarnow³ose;)

ja tez sie z tym borykam, pytalam juz wielu fryzjerow. przewaznie mowia ze albo byc cierpliwa i farbowac brazem - ale wiadomo odrosty beda jasniejsze - co srednio dobrze wyglada, albo zrobic dekoloryzacje - wszyscy mi to odradzaja. probowalam tez pasemkami jasniejszymi, ale komletnie mi sie nie podobalo.ale jesli sa jakies inne sposoby to ja chetnie tez skorzystam. Pozdrowienia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

faktycznie - jest watek o dekoloryzacji - dzieki
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-17, 09:48   #2728
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez sie z tym borykam, pytalam juz wielu fryzjerow. przewaznie mowia ze albo byc cierpliwa i farbowac brazem - ale wiadomo odrosty beda jasniejsze - co srednio dobrze wyglada, albo zrobic dekoloryzacje - wszyscy mi to odradzaja. probowalam tez pasemkami jasniejszymi, ale komletnie mi sie nie podobalo.ale jesli sa jakies inne sposoby to ja chetnie tez skorzystam. Pozdrowienia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

faktycznie - jest watek o dekoloryzacji - dzieki
nie rozumiem po co farbowaæ br±zem?przecie¿ z³apie Ci tylko odrosty,to równie dobrze mo¿esz czekaæ a¿ naturalne Ci odrosn±...mi kiedy¶ znudzi³a siê czerñ i zrobi³am sobie k±piel rozja¶niaj±c±,z czerni za jednym razem zesz³am do ciemno rudego koloru,a na drugi dzieñ pofarbowa³am na kolor jaki chcia³am.To nie zniszczy wed³ug mnie w³osów tak jak dekoloryzacja,albo sam rozja¶niacz.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-17, 14:28   #2729
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 2 481
Dot.: Czarnow³ose;)

to w takim razie bede robic kapiel rozjasniajaca. a na braz musialam farbowac - bo naturalnych odrostow nie moge miec - bo mam kilka siwych wlosow farbuje castingiem - ktory zmywa sie po calosci. wole brazem pofarbowac odrosty niz miec odrosty naturalne. dzieki za polecenie kapieli rozjasniajacej
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-20, 18:14   #2730
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny, za 2 dni farbujê, i chcia³am zapytaæ czy musze kupiæ 2 opakowania garniera 100% kolor aby pokry³ mi w³osy do ³opatek, czy wystarczy 1.?
Szkoda mi kupowaæ 2 je¶li mi 1 spokojnie wystarczy
bambiii699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.